"Құрманғазы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 190 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазандағы № 210 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 қазанда № 5227-06 болып тіркелді
Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Құрманғазы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" (нормативік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5067-06 болып тіркелген) Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 190 қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының кіріспесіндегі "50-1" деген сан "73" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құрманғазы ауданының әкімі А. Жангалиев

О внесении изменения в постановление акимата Курмангазинского района от 20 июля 2023 года № 190 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 11 октября 2024 года № 210. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 14 октября 2024 года № 5227-06
Акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Курмангазинского района от 20 июля 2023 года № 190 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Курмангазинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5067-06) следущее изменение:
в преамбуле указанного постановления цифра "50-1" заменить цифрой "73".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Курмангазинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курмангазинского района А. Жангалиев