Түркістан облысы Созақ ауданындағы бірқатар елді мекендерді тарату туралы
Түркістан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 269 бірлескен қаулысы және Түркістан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 14/190-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 25 желтоқсанда № 6636-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысы Созақ ауданының өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысы Созақ ауданы Құмкент ауылдық округінің Қызылқанат елді мекені, Созақ ауылдық округінің Шақырық елді мекені, Шолаққорған ауылдық округінің Теріскей және Жеткіншек елді мекендері таратылсын.
2. Осы бірлескен Түркістан облысының әкімдігінің қаулысының және Түркістан облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н. Абишов

Об упразднении некоторых населенных пунктов Созакского района Туркестанской области
Совместное постановление акимата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 269 и решение маслихата Туркестанской области от 13 декабря 2024 года № 14/190-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 25 декабря 2024 года № 6636-13
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения представительного и исполнительного органа Созакского района Туркестанской области, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Упразднить населенный пункт Қызылқанат сельского округа Құмкент, населенный пункт Шақырық сельского округа Созақ, населенные пункты Теріскей и Жеткіншек сельского округа Шолаққорған Созакского района Туркестанской области..
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее совместные постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
Председатель Туркестанского областного маслихата Н. Абишов