Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 160 "Кентау қалалық ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 156 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 17 желтоқсанда № 6631-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 160 "Кентау қалалық ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4630 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов

О признании утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 24 мая 2018 года № 160 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сел города Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 13 декабря 2024 года № 156. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 17 декабря 2024 года № 6631-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 24 мая 2018 года № 160 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сел города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4630).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов