Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 40/204-VI "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 шілдедегі № 21/90-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 23 шілдеде № 6560-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" 2018 жылғы 19 қарашадағы №40/204-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4800 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев

О признании утратившим силу решения Туркестанского городского маслихата от 19 ноября 2018 года № 40/204-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 23 июля 2024 года № 21/90-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 23 июля 2024 года № 6560-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 19 ноября 2018 года №40/204-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4800).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев