Үй жанындағы жер учаскелеріне салық мөлшерлемелерін төмендету туралы
Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 25/106-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 28 қарашада № 6626-13 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 531-бабының 3-тармағына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қаласы бойынша 1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне салық мөлшерлемелері 1 шаршы метр үшін 6,00 теңгеден 0,20 теңгеге дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев

О снижении ставок налога на придомовые земельные участки
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 27 ноября 2024 года № 25/106-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 ноября 2024 года № 6626-13
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 3 статьи 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить ставки налога на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров с 6,00 тенге до 0,20 тенге за 1 квадратный метр по городу Туркестан.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев