Сайрам ауданының Құтарыс ауылдық округіне қарасты Ақарыс елді мекенінің шегін өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 3 қаулысы және Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 қаңтардағы № 10-85/VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қаңтарда № 6451-13 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам ауданы Құтарыс ауылдық округінің Ақарыс елді мекенінің шекараларына Сайрам ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 25,2 гектар жерлерді қосу арқылы, Құтарыс ауылдық округінің Ақарыс елді мекенінің жалпы көлемі 207,5532 гектар болып белгіленіп, шекаралары өзгертілсін.
2. Осы бірлескен Сайрам ауданы әкімдігінің қаулысы мен Сайрам аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Сайрам ауданы әкімдігінің қаулысы мен Сайрам аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Сабитов
Мәслихат төрағасы Ш.Халмурадов

Об изменении границ населенного пункта Акарыс Кутарысского сельского округа Сайрамского района
Совместное постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 18 января 2024 года № 3 и решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 17 января 2024 года № 10-85/VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 19 января 2024 года № 6451-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Акарыс Кутарысского сельского округа Сайрамского района путем включения 25,2 гектара земель сельскохозяйственного назначения Сайрамского района в границы населенного пункта Акарыс Кутарысского сельского округа, установив границы общей площадью 207,5532 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Сайрамского района и решения Сайрамского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Сайрамского района и решение Сайрамского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Сабитов
Председатель маслихата Ш. Халмурадов