Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2024 жылғы 4 маусымдағы № 16 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 4 маусымда № 6535-13 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5594 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
А. Сабитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2024 жылғы 4 маусымдағы
№ 16 шешіміне қосымша
Сайрам ауданы әкімінің
2020 жылғы 30 сәуірдегі
№ 14 шешіміне қосымша
Сайрам ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің орнасқан жері
Сайлау учаскесінің шекаралары
1
№526
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрманатаев көшесі, 86А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев, Абай, Амангелді, Аламан, Байтұрсынов, Майлин, Мұстафин, Мүсірепов, Сейфуллин, Әйтеке би, Қазыбек би, Төле би, Асқаров, Көтерме, Бейбітшілік, Рәсіл ата, Бастау, Намет ата, Түркістан көшелері
2
№527
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрманатаев көшесі, 86А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбұлақ ауылы, Б.Балабеков, Ақсу, Мәткерім, С.Сабденов, Сауран, А.Ташимов, Д.Қонаев, К.Мунайтпасов, К.Сатпаев, Ұлытау, Б.Момышұлы, Жамбыл, Бұлақ, Аль-Фараби, Яссы көшелері
3
№ 528
Ақсукент ауылдық округі, Алаш ауылы, Мавланов көшесі, нөмірсіз, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Айша бибі жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ескі ғимараты
Алаш ауылы, Мавланов, Ағабай батыр, Ұлуқбек, Б.Садықов, Құрманғазы, Юлдашев, Әл-Бұхари, Туғанбеков, Қажымұқан, Әл-Термези, Муқуми, Гуллик, Навои, Хамза, Қадири көшелері толығымен, С.Рахимов көшесі жұп жағы № 2-72 үйлер, Қыстаубаев көшесі жұп жағы № 76-142 үйлер, Ибн Сина көшесі № 1-36 үйлер
4
№ 529

О внесении изменения в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Сайрамского района Туркестанской области от 4 июня 2024 года № 16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 4 июня 2024 года № 6535-13
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5594) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
А. Сабитов
"СОГЛАСОВАНО"
Сайрамская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
от 4 июня 2024 года № 16
Приложение к решению
акима Сайрамского района
от 30 апреля 2020 года № 14
Избирательные участки на территории Сайрамского района
Избирательные участки
Месторасположение избирательного участка
Границы избирательного участка
1
№ 526
Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица А.Курмантаева, 86А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18 имени Абдибая Курмантаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Акбулак, улицы А.Курмантаева, Абая, Амангелди, Аламан, Байтурсынова, Майлина, Мустафина, Мусирепова, Сейфуллина, Айтеке би, Казыбек би, Толе би, Аскарова, Котерме, Бейбитшилик, Расил ата, Бастау, Намет ата, Туркестанская
2
№ 527
Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица А.Курмантаева, 86А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18 имени Абдибая Курмантаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Акбулак, улицы Б.Балабекова, Аксу, Маткерим, С.Сабденова, Сауран, А.Ташимова, Д.Кунаева, К.Мунайтпасова, К.Сатпаева, Улытау, Б.Момышулы, Жамбыла, Булак, Аль-Фараби, Яссы
3
№528
Аксукентский сельский округ, село Алаш, улица Мавланова, без номера, старое здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Айшабиби" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Алаш, улицы Мавланова, Агабай батыра, Улукбека, Б.Садыкова, Курмангазы, Юлдашева, Аль-Бухари, Туганбекова, Кажымукана, Аль-Термези, Мукуми, Гуллик, Навои, Хамзы, Кадири полностью, улица С.Рахимова четная сторона дома № 2-72, улица Кыстаубаева четная сторона дома № 76-142, улица Ибн Сина дома № 1-36
4
№529

Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Қыстаубаев көшесі, 5, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 47 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Райымбеков, Самал, Оразалиев, Зайнуддинов, Күрбенов, Жанаров, Асылбеков көшелері және Райымбеков тұйығы толығымен, Қыстаубаев көшесі тақ жағы № 1-131 үйлер, Махмудов көшесі тақ жағы № 21-115 үйлер, жұп жағы № 22-104 үйлер, Момышұлы көшесі тақ жағы № 57-141үйлер, жұп жағы № 56-142 үйлер, Ибн Сина көшесі № 37-56 үйлер
5
№ 530
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 50, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "М.Мақатаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Әйтеке би, Чернышевский, Аханов, Рүстемов, Бабин көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылының жұп жағы № 2-52 үйлер, Пратов көшесі № 1-44 үйлер, Абылайхан көшесі тақ жағы № 1-51 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-55 үйлер, Жұмабекова көшесі № 1-19 үйлер, Махмудов көшесі № 1-20 үйлер, Абай көшесі № 1-32 үйлер
6
№ 531
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, 71, Сайрам аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сайрам аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ақсу ауылы, Амангелді, Мұсалиев, Жандарбеков көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылы тақ жағы толығымен, жұп жағы № 54-198 үйлер, Абылайхан көшесі тақ жағы № 81-251 үйлер, жұп жағы № 68-180а үйлер, Абай көшесі № 33-152 үйлер
7
№ 532
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Байтұрсынов көшесі, 29, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 5 М.Горький атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Саттарханов, Қожанов, Байтұрсынов, Вишневецкий, Қонаев көшелері
8
№ 533
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, 56, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Оқу-өндірістік комбинаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Төлеби, Домалақ ана, З.Хусанов, Бекет батыр, Нұрпеисова көшелері, Теміржол тұйығы, Пратов тұйығы толығымен, Абылайхан көшесі жұп жағы № 2-56 үйлер, Қазыбек би көшесі тақ жағы № 1-73 үйлер, жұп жағы № 2-66 үйлер, Пратов көшесі тақ жағы № 45-121 үйлер, жұп жағы № 46-122 үйлер, Жұмабекова көшесі тақ жағы № 21-67 үйлер, жұп жағы № 20-82 үйлер
9
№ 534

Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Б.Кыстаубаева, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 47" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксу, улицы Райымбекова, Самал, Оразалиева, Зайнуддинова, Курбенова, Жанарова, Асылбекова и тупик Райымбекова полностью, улица Кыстаубаева нечетная сторона дома № 1-131, улица Махмудова нечетная сторона дома
№ 21-115, четная сторона дома № 22-104, улица Момышулы нечетная сторона дома № 57-141, четная сторона дома № 56-142, улица Ибн Сина дома № 37-56
5
№530
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Б.Момышулы, 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М.Макатаева" отдела образования Сайрамского района образования Туркестанской области
село Аксу, улицы Айтеке би, Чернышевского, Аханова, Рустемова, Бабина полностью, проспект Жибек-жолы четная сторона дома № 2-52, улица Пратова дома № 1-44, улица Абылайхана нечетная сторона дома № 1-51, улица Б.Момышулы дома
№ 1-55, улица Жумабековой дома
№ 1-19, улица Махмудова дома № 1-20, улица Абая дома № 1-32
6
№531
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, 71, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сайрамский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сайрамского района
село Аксу, улицы Амангельди, Мусалиева, Жандарбекова полностью, проспект Жибек-жолы нечетная сторона полностью, четная сторона дома № 54-198, улица Абылайхана нечетная сторона дома № 81-251, четная сторона дома № 68-180а, улица Абая дома № 33-152
7
№532
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Байтурсынова, 29, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени М.Горького" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксу, улицы Саттарханова, Кожанова, Байтурсынова, Вишневецкого, Кунаева
8
№533
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, 56, здание коммунального государственного учреждения "Учебно-производственный комбинат" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксу, улицы Толеби, Домалак ана, З.Хусанова, Бекет батыра, Нурпеисовой, тупик Темиржол, тупик Пратова полностью, улица Абылайхана четная сторона дома № 2-56, улица Казыбек би нечетная сторона дома № 1-73, четная сторона дома № 2-66, улица Пратова нечетная сторона дома № 45-121, четная сторона дома
№ 46-122, улица Жумабековой нечетная сторона дома № 21-67, четная сторона дома № 20-82
9
№534

Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Иманалиев көшесі, 16А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 7 Бабыр атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Иманалиев, Иманалиев-ІІ, Махажанов, М.Шоқай, Бабашев, Төлеуұлы, Толеұлы-ІІ, Нұртанов көшелері және Базар тұйығы толығымен, Пратов көшесі тақ жағы № 123-189 үйлер, жұп жағы № 124-190 үйлер, Қазыбек би көшесі тақ жағы № 75-105 үйлер, жұп жағы № 68-98 үйлер, Жұмабекова көшесі тақ жағы № 69-121 үйлер, жұп жағы № 84-122 үйлер
10
№ 535
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, 204 орам, 184А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Шаттық" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ақсу ауылы, 204 орам, Ұлы дала, Жаңақұрылыс, Әубәкіров, Далбеков, Панфилов, Бигелді көшелері, Тау өткелі
11
№ 536
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі, 97Б, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 97 Сұраншы батыр атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Жамбыл, Беспаев, Ходжаев, Ералиева, Бимурзаев, Рыскулов, Егемен, Сатпаев, Маликов, Кеншілер, Бәйшешек, Орталық, Саяхат көшелері және Пошта, Гулдер тұйықтары толығымен, Сұраншы батыр көшесі тақ жағы № 1-117 үйлер, жұп жағы № 2-58 үйлер
12
№ 537
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сураншы батыр көшесі нөмірсіз, Сайрам аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сайрам аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ш.Қалдаяқов атындағы ауылдық клубының ғимараты
Ақсу ауылы, Ш.Қалдаяқов, Бидайшы көшелері толығымен, Сұраншы батыр көшесі № 16А, 20, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58 көппәтерлі үйлер, Сұраншы батыр көшесі тақ жағы № 1-33 үйлер
13
№ 538
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі, 58Б, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 94 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Жандосов, Яссауи көшелері және Астана даңғылы толығымен, Құрылысшы көшесі № 2, 4, 6, 8, 10 көппәтерлі үйлер, Сұраншы батыр көшесі № 12, 16, 18, 26 көппәтерлі үйлер
14
№ 539
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сураншы батыр көшесі, 32А, Сайрам аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақсу жекпе-жек спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Иманалиева, 16А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7 имени Бабыра" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксу, улицы Иманалиева, Иманалиева-ІІ, Махажанова, М.Шокай, Бабашева, Толеуулы, Толеуулы-ІІ, Нуртанова и тупик Базар полностью, улица Пратова нечетная сторона дома № 123-189, четная сторона дома № 124-190, улица Казыбек би нечетная сторона дома № 75-105, четная сторона дома № 68-98, улица Жумабековой нечетная сторона дома № 69-121, четная сторона дома № 84-122
10
№535
Аксукентский сельский округ, село Аксу, квартал 204, 184А, здание государственного коммунального казенного предриятия "Ясли-сад "Шаттык" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксу, 204 квартал, улицы Улы дала, Жанакурылыс, Аубакирова, Далбекова, Панфилова, Бигелди, проезд Тау
11
№536
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, 97Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 97 имени Сураншы батыра" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксу, улицы Жамбыла, Беспаева, Ходжаева, Ералиевой, Бимурзаева, Рыскулова, Егемен, Сатпаева, Маликова, Кеншилер, Байшешек, Орталык, Саяхат и тупики Пошта, Гулдер полностью, улица Сураншы батыра нечетная сторона дома № 1-117, четная сторона дома № 2-58
12
№537
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, здание сельского клуба имени Ш.Калдаякова коммунального казенного государственного предприятия "Сайрамский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сайрамского района
село Аксу, улицы Ш.Калдаякова, Бидайшы полностью, улица Сураншы батыра многоквартирные дома № 16А, 20, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, улица Сураншы батыра нечетная сторона дома № 1-33
13
№538
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, 58Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 94" отдела образования Сайрамского района" управления образования Туркестанской области.
село Аксу, улицы Жандосова, Яссави и проспект Астаны полностью, улица Курылысшы многоквартирные дома
№ 2, 4, 6, 8, 10, улица Сураншы батыра многоквартирные дома
№ 12, 16, 18, 26
14
№539
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, 32А, здание коммунального государственного учреждения "Спортивный клуб единоборств Аксу" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сайрамского района

Ақсу ауылы, Ғ.Мұратбаев, Ауезов, Фурқат көшелері толығымен, Сұраншы батыр көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29 көппәтерлі үйлер, Шахабиддин көшесі № 69,71,73 көппәтерлі үйлер
15
№ 540
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Шахабиддин көшесі, 148А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Тлендиев, Абдуллаев, Мұнай базасы, Бейбітшілік, Асқаров, Зиябеков көшелері толығымен, Асқаров көшесі № 49, 51 көппәтерлі үйлер, Шахабиддин көшесі № 1-45 үйлер
16
№ 541
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Рудаки көшесі, 40Г, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 93 Абылайхан атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Теміржолшылар, Күншуақ, Сейфуллин, Жангелдин, Есімбеков, Наметов, Алтынайұлы, Рысқұлбеков, Өзтүрік, Наурыз, Балуан Шолақ, Төле би көшелері толығымен, Рудаки көшесі тақ жағы № 41-147 үйлер, жұп жағы № 38-116 үйлер, М.Жалил көшесі тақ жағы № 45-147 үйлер, жұп жағы № 46-146 үйлер, Уалиханов көшесі тақ жағы № 53-123 үйлер, жұп жағы № 52-124 үйлер, Әл-Фараби көшесі тақ жағы № 51-105 үйлер, жұп жағы № 40-106 үйлер
17
№ 542
Ақсукент ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, А.Құрбанов көшесі, 32, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Сүйерхан Базарбаев атындағы № 61 негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бәйтерек ауылы, Құрбанов, Желтоқсан, Бірлік, Шаймерденов, Оспанов, Бабур, Балдырған, Саяжай көшелері
18
№ 543
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Жібек-жолы даңғылы, 46, "Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Сайрам ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайрам ауданының полиция басқармасының уақытша ұстау изоляторы
19
№ 544
Ақсукент ауылдық округі, Алаш ауылы, Б.Қыстаубаев көшесі, 11А, Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты
Сайрам аудандық орталық ауруханасы
20
№ 545
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Астана даңғылы, 98Б, Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты
Облыстық фтизиопульмонология орталығы
21
№ 909
Ақсукент ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, А.Құрбанов көшесі, 32, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Сүйерхан Базарбаев атындағы № 61 негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бәйтерек ауылы, М.Маметова, Ә.Темір көшелері, Ақсу ауылы, Ә.Молдағұлова, Х.Әлімжан, Беруни көшелері толығымен, Уалиханов көшесі тақ жағы № 1-51 үйлер, жұп жағы № 2-50 үйлер, М.Жалил көшесі тақ жағы № 1-43 үйлер, жұп жағы № 2-44 үйлер, Рудаки көшесі тақ жағы № 1-39 үйлер, жұп жағы № 2-36 үйлер, Әл-Фараби көшесі тақ жағы № 1-49 үйлер, жұп жағы № 2-38 үйлер
22
№ 546

село Аксу, улицы Г.Муратбаева, Ауезова, Фурката полностью, улица Сураншы батыра многоквартирные дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, улица Шахабиддина многоквартирные дома № 69,71,73
15
№540
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Шахабидина, 148А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 82 имени Б.Наметова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области.
село Аксу, улицы Тлендиева, Абдуллаева, Нефтеная база, Бейбитшилик, Аскарова, Зиябекова полностью, улица Аскарова многоквартирные дома № 49, 51, улица Шахабиддина дома № 1-145
16
№541
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Рудаки, 40Г, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 93 имени Абылайхана" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксу, улицы Темиржолшылар, Куншуак, Сейфуллина, Жангелдина, Есимбекова, Наметова, Алтынайулы, Рыскулбекова, Озтурик, Наурыз, Балуан Шолак, Толе би полностью, улица Рудаки нечетная сторона дома № 41-147, четная сторона дома № 38-116, улица М.Жалила нечетная сторона дома № 45-147, четная сторона дома № 46-146, улица Уалиханова нечетная сторона дома № 53-123, четная сторона дома № 52-124, улица Аль-Фараби нечетная сторона дома № 51-105, четная сторона дома № 40-106
17
№542
Аксукентский сельский округ, село Байтерек, улица Курбанова, 32, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 61 имени Суйерхана Базарбаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Байтерек, улицы Курбанова, Желтоксан, Бирлик, Шаймерденова, Оспанова, Бабура, Балдырган, Саяжай
18
№543
Аксукентский сельский округ, село Аксу, проспект Жибек-жолы, 46, здание государственного учреждения "Управление полиции Сайрамского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Изолятор временного содержания управления полиции Сайрамского района
19
№544
Аксукентский сельский округ, село Алаш, улица Б.Кыстаубаева, 11А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сайрамская центральная районная больница" управления здравохранения Туркестанской области
Сайрамская центральная районная больница
20
№545
Аксукентский сельский округ, село Аксу, проспект Астаны, 98Б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Туркестанской области
Областной центр фтизиопульмонологии
21
№909
Аксукентский сельский округ, село Байтерек, улица Курбанова, 32, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 61 имени Суйерхана Базарбаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Байтерек, улицы М.Маметовой, А.Темура, село Аксу улицы А.Молдагуловой, Х.Алимжана, Беруни, полностью, улица Уалиханова нечетная сторона дома № 1-51, четная сторона дома № 2-50, улица М.Жалила нечетная сторона дома № 1-43, четная сторона дома № 2-44, улица Рудаки нечетная сторона дома № 1-39, четная сторона дома № 2-36, улица Аль-Фараби нечетная сторона дома
№ 1-49, четная сторона дома № 2-38
22
№ 546

Арыс ауылдық округі, Қожақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, 107, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 12 Т.Рустемов атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қожақорған ауылы, А.Мавланов, М.Анартаев, Ш.Артиков, И.Бабаев, Ю.Балтабаев, С.Юлдашев, Ш.Уалиханов көшелері толығымен, Ж.Меңглібаев көшесі № 1-64 үйлер
23
№ 547
Арыс ауылдық округі, Нұржанқорған ауылы, Атамекен көшесі, 125А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 62 М.Анартаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Нұржанқорған ауылы, Атамекен және Х.Хайтенов көшелері
24
№ 548
Арыс ауылдық округі, Қожақорған ауылы, Қарасу көшесі, 31, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 89 "Қайнарбұлақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қожақорған ауылы, Қарасу, Т.Рустемов, С.Юсупалиев көшелері толығымен, Ж.Меңлібаев көшесі № 65-135 үйлер
25
№ 549
Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Жеңіс көшесі, 5а, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының бөлім бөлімінің "Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жібек жолы ауылы
26
№ 550
Жібек жолы ауылдық округі, Сиқым ауылы, А.Мұсабеков көшесі, 23Г, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының бөлім бөлімінің "№ 47 Амангелді атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сиқым ауылы
27
№551
Жібек жолы ауылдық округі, Машат ауылы, Школьная көшесі, 3а, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам білім бөлімінің "№ 80 "Машат" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Машат ауылы
28
№ 552
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Құрлық ауылы, Т.Байдеуов көшесі, 7, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 51 Жүнісбек Қауалов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Құрлық ауылы
29
№ 553
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Шіркін ауылы, Т.Әлжанов көшесі, 47, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 52 Мұстафа Өзтүрік атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шіркін ауылы
30
№ 554
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Ошақты ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 19А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ошақты ауылы
31
№ 555

Арысский сельский округ, село Кожакорган, улица Ш.Уалиханова, 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 12 имени Т.Рустемова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Кожакорган, улицы А.Мавланова, М.Анартаева, Ш.Артикова, И.Бабаева, Ю.Балтабаева, С.Юлдашева, Ш.Уалиханова полностью, улица Ж.Менглибаева дома № 1-64
23
№ 547
Арысский сельский округ, село Нуржанкорган, улица Атамекен, 125А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 62 имени М.Анартаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Нуржанкорган, улицы Атамекен и Х.Хайтенова
24
№ 548
Арысский сельский округ, село Кожакорган, улица Карасу, 31, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №89 "Кайнарбулак" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Кожакорган, улицы Карасу, Т.Рустемова, С.Юсупалиева полностью, улица Ж.Менлибаева дома № 65-135
25
№ 549
Жибек-жолынский сельский округ, село Жибек жолы, улица Женис, 5а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Бокейхана" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области.
село Жибек жолы
26
№ 550
Жибек-жолынский сельский округ, село Сикым, улица А.Мусабекова, 23Г, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 47 имени Амангельды" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области.
село Сикым
27
№ 551
Жибек-жолынский сельский округ, село Машат, улица Школьная, 3а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 80 "Машат" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области.
село Машат
28
№ 552
Кайнарбулакский сельский округ, село Курлык, улица Т.Байдеуова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 51 имени Жунисбека Кауалова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Курлык
29
№ 553
Кайнарбулакский сельский округ, село Ширкин, улица Т.Альжанова, 47, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 52 имени Мустафы Озтурк" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Ширкин
30
№ 554
Кайнарбулакский сельский округ, село Ошакты, улица Т.Рыскулова, 19А, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общеобразовательная школа имени Курмангазы" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Ошакты
31
№ 555

Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, С.Сарманов көшесі, 14, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 29 Керім Тленшин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қасымбек датқа ауылы, У.Сағындықов, Б.Роза, М.Мәдібекұлы, С.Сейфуллин, С.Сарманов, Қ.Сәтбаев, Т.Тоқтаров, Ө.Аширов, Қ.Жандарбеков, О.Жандосов, Құрманғазы, А.Маликов, А.Иманов, Абай, Т.Рыскулов, Қ.Мұсаев, Толеби, А.Бекболатов, М.Рысалды, М.Расилов, Ш.Уалиханов, Б.Майлин, Құлагер, Жаңа ел, Өркендеу, Мейірім, Самұрық, Қаратау, Кеңдала, Көгершін, Лашын, Қыран, Балдәурен, Туған өлке, Ақжайық, Ақтілек, Ұлағат, Мөлдірбұлақ көшелері
32
№ 556
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Асыларық ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 67, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Асыларық ауылы
33
№ 557
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Таскешу ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі, 70, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 50 Н.Тілендиев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Таскешу ауылы
34
№ 558
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Сарыарық ауылы, Ы.Шалабаева көшесі, 6, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 72 Х.Әдебеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сарыарық ауылы
35
№ 559
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі, 47, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің № 67 "Көмешбұлақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қасымбек датқа ауылы, С.Муханов, Ж.Дуйсебайұлы, А.Зияев, К.Тленшин, Парасат, Көмешбұлақ, Дария, Темірқазық көшелері, Тоған ауылы толығымен
36
№ 560
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі, 104, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Ырыс, Н.Түргенбаев, Жамбыл, А.Матросов, Ә.Молдағұлова, Құрманғазы, М.Әуезов, Тәттімбет, Қ.Тұңғышбаев, Саялы көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 113-237 үйлер, жұп жағы № 104-290 үйлер
37
№ 561
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі, 102, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица С.Сарманова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 29 имени Керима Тленшина" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Касымбек датка, улицы У.Сагындыкова, Б.Роза, М.Мадибекулы, С.Сейфуллина, С.Сарманова, К.Сатбаева, Т.Токтарова, О.Аширова, К.Жандарбекова, О.Жандосова, Курмангазы, А.Маликова, А.Иманова, Абая, Т.Рыскулова, К.Мусаева, Толеби, А.Бекболатова, М.Рысалды, М.Расилова, Ш.Уалиханова, Б.Майлина, Кулагер, Жана ел, Оркендеу, Мейирим, Самурык, Каратау, Кендала, Когершин, Лашын, Кыран, Балдаурен, Туган олке, Акжайык, Актилек, Улагат, Молдирбулак
32
№ 556
Кайнарбулакский сельский округ, село Асыларык, улица С.Сейфуллина, 67, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 49 имени Ш.Уалиханова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Асыларык
33
№ 557
Кайнарбулакский сельский округ, улица А.Молдагулова, 70, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 50 имени Н.Тлендиева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Таскешу
34
№ 558
Кайнарбулакский сельский округ, село Сарыарык, улица Ы.Шалабаева, 6, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общеобразовательная школа № 72 имени Х.Адебекова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Сарыарык
35
№ 559
Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица А.Зияева, 47, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 67 "Комешбулак" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Касымбек датка, улицы С.Муханова, Ж.Дуйсебайулы, А.Зияева, К.Тленшина, Парасат, Комешбулак, Дария, Темирказык, село Тоган полностью
36
№ 560
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-Жолы, 104, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14 имени М.Сапарбаева" отдела образования Сайрамского района, управления образования Туркестанской области
село Карасу, улицы Ырыс, Н.Тургенбаева, Жамбыла, А.Матросова, А.Молдагуловой, Курмангазы, М.Ауезова, Таттимбет, К.Тунгышбаева, Саялы полностью, улица Жибек-жолы нечетная сторона дома № 113-237, четная сторона дома № 104-290
37
№ 561
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-Жолы, 102, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 83 имени А.Байтурсынова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области

Қарасу ауылы, Оразалиев, Бірлік, Төле би, А.Иманов, Үркер, Абылайхан, Рахымов, Саттарханов, Фазаев, Жайлау, Панфилов, Сапарбаев, Шиелі, С.Сейфуллин көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 1-109 үйлер, жұп жағы № 2-102 үйлер
38
№ 562
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, 1А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің
"№ 74 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Ескендір, Бейбітшілік Бәйтерек, А.Жұбанов, Құлагер, Б.Майлин, Отан, А.Асқаров, Мамыр, Салауат, Астана, Табиғат, Отырар, Молшылық, Тұлпар, Бидайшы, Алаш, Алтын сақа, Ата қоныс, Жәнібек хан, Желтоқсан, Жетіген, Жеті қазына, Мөңке би, Наркескен, Нұрлы жер, Нұрлы жол, Самұрық, Темір қазық, Тұран, Ұлы тау, Хан тәңірі көшелері
39
№ 563
Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі, 14А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№28 "Ақбай" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбай ауылы, А.Навои, Ұлықбек, Каримбаев, Мадали баба, З.Хусанов, Жастар, М.Жалил, Дәстүр көшелері
40
№ 564
Қарасу ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 55А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 24 М.Махажанов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ынтымақ және Береке ауылдары
41
№ 565
Қарасу ауылдық округі, Ақбастау ауылы, Е.Табиров көшесі, 83Б, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 33 Н.Шойынбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбастау ауылы
42
№ 566
Қарасу ауылдық округі, Әйтеке би ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, 39Д, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 68 Сырым Датұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Әйтеке би ауылы
43
№ 567
Қарасу ауылдық округі, Бескепе ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, 3, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 69 "Бес-кепе" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бескепе және Жаңатұрмыс ауылдары
44
№921
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі, 104, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы білім беретін мекте" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Байтұрсынов, К.Байсейітова, Алатау, Әл-Фараби, Мереке, Жангелдин, Жандосов, Қ.Сәтбаев, Ибрагимов, Ынтымақ, Бейсенбиев, Күншуақ, Ақниет, Наурыз, Арай, Ақтілек, Кеңдала, Жарастық, Қуаныш, Жастар, Тәуелсіздік, Достық, Шапағат, Диірмен көшелері
45
№922
Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі, 14А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 28 "Ақбай" жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбай ауылы, Хамза, Гагарин, Жаңақұрылыс көшелері, Қарасу ауылы, Керемет көшелері
46
№ 568

село Карасу, улицы Оразалиева, Бирлик, Толе би, А.Иманова, Уркер, Абылайхана, Рахимова, Саттарханова, Фазаева, Жайлау, Панфилова, Сапарбаева, Шиели, С.Сейфуллина полностью, улица Жибек-жолы нечетная сторона дома № 1-109, четная сторона дома № 2-102
38
№ 562
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жанакурылыс, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 74" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карасу, улицы Ескендир, Бейбитшилик Байтерек, А.Жубанова, Кулагер, Б.Майлина, Отан, А.Аскарова, Мамыр, Салауат, Астана, Табигат, Отырар, Молшылык, Тулпар, Бидайшы, Алаш, Алтын сака, Ата коныс, Жанибек хан, Желтоксан, Жетиген, Жети казына, Монке би, Наркескен, Нурлы жер, Нурлы жол, Самурык, Темир казык, Туран, Улы тау, Хан танири
39
№ 563
Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, 14А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 28 "Акбай" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Акбай, улицы А.Навои, Улукбека, Каримбаева, Мадали баба, З.Хусанова, Жастар, М.Жалила, Дастур
40
№ 564
Карасуский сельский округ, село Ынтымак, улица Ы.Алтынсарина, 55А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24 имени М.Махажанова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
села Ынтымак и Береке
41
№ 565
Карасуский сельский округ, село Акбастау, улица Е.Табирова, 83Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 33 имени Н.Шойынбаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Акбастау
42
№ 566
Карасуский сельский округ, село Айтеке Би, улица Ш.Уалиханова, 39Д, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 68 имени Сырым Датулы" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Айтеке би
43
№ 567
Карасуский сельский округ, село Бескепе, улица Жанакурылыс, 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 69 "Бес-кепе" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
села Бескепе и Жанатурмыс
44
№921
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-Жолы, 104, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14 имени М.Сапарбаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карасу, улицы А.Байтурсынова, К.Байсейитовой, Алатау, Ал-Фараби, Мереке, А.Жангелдина, О.Жандосова, К.Сатбаева, Ибрагимова, Ынтымак, Бейсенбиева, Куншуак, Акниет, Наурыз, Арай, Актилек, Кендала, Жарастык, Куаныш, Жастар, Тауелсиздик, Достык, Шапагат, Диирмен
45
№922
Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, 4А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 28 "Акбай" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Акбай, улицы Хамзы, Гагарина, Жанакурылыс,
село Карасу, улица Керемет
46
№ 568

Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, 2/1, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Далабазар" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, А.Икрамов, Қайнар, Сортөбе көшелері толығымен, Далабазар көшесі № 59-240 үйлер
47
№ 569
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі, 101А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 42 Фуркат атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, А.Низамов, А.Яссауи, Жұмысшы, Өрікті, И.Юсупов көшелері толығымен, Махмуд баба көшесі № 1-143 үйлер, Науаи көшесі № 73-143 үйлер
48
№ 570
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, 26, Түркістан облысының білім басқармасының "Д.Қонаев атындағы аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Элтай баба, Палуан ата, Сағинтаев,
Ю.Халтаев, Күлтөбе көшелері толығымен, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі № 1-98 үйлер, Далабазар көшесі № 1-58 үйлер
49
№ 571
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі, 57, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 10 Қарабұлақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі 1-2 тұйықтар, Ғ.Ғулом, Гулистан, Кайтпас көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 43-94 үйлер, Сайрам қақпа көшесі тақ жағы № 1-139 үйлер, жұп жағы № 2-116 үйлер
50
№ 572
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Т.Садуллаев көшесі, 4/1, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 104 негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Т.Садуллаев көшесі толығымен, Сайрам қақпа көшесі тақ жағы № 141-187 үйлер, жұп жағы № 118-148 үйлер
51
№ 573
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Хорезми көшесі, 95А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 101 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Хорезми, Ибн Сина, Наурыз, Х.Алимжан көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 95-250 үйлер
52
№ 574
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 33, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 41 Жамбыл атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Далабазар, 2/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Далабазар" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы А.Икрамова, Кайнар, Сортобе полностью, улица Далабазар дома № 59-240
47
№ 569
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Махмуд баба, 101А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 42 имени Фурката" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Низамова, А.Яассауи, Рабочая, Орикти, И.Юсупова полностью, улица Махмуд баба дома № 1-143, улица Науаи дома № 73-143
48
№ 570
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Далабазар, 26, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аграрно-технический колледж имени Д.Кунаева" управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Элтай баба, Палуан ата, Сагинтаева, Ю.Халтаева, Култобе полностью, улица 10 лет Независимости дома № 1-98, улица Далабазар дома № 1-58
49
№ 571
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Сайрам какпа, 57, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10 "Карабулак" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, тупики 1-2 улицы 10-лет Независимости, улицы Г.Гулама, Гулистон, Кайтпас полностью, улица А.Болыса дома № 43- 94, улица Сайрам какпа нечетная сторона дома № 1-139, четная сторона дома № 2-116
50
№ 572
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Т.Садуллаева, 4/1, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 104" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Т.Садуллаева полностью, улица Сайрам какпа нечетная сторона дома № 141-187, четная сторона дома № 118-148
51
№ 573
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Хорезми, 95А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 101" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Хорезми, Ибн Сина, Наурыз, Х.Алимжана полностью, улица А.Болыса дома № 95-250
52
№ 574
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица С.Сейфуллина, 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 41 имени Жамбыла" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области

Қарабұлақ ауылы, Шымкент қақпа, С.Сейфуллин, Әуліекөл көшелері толығымен, Жамбыл көшесі № 1-56 үйлер
53
№ 575
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, М.Әуезов көшесі, 217, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, С.Рахимов, Достық, Үшағаш көшелері толығымен, М.Әуезов көшесі № 37-65 үйлер
54
№ 576
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мырза баба көшесі, 169, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 100 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Мырза баба, А.Ахун, Жаңа абад көшелері толығымен, М.Ахмаров көшесі № 179-292 үйлер
55
№ 577
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Хамза көшесі, 2/3, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 81 Ұлықбек атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Егемендік, Убайдуллаев, Ұстаздар, Ғайрат көшелері толығымен, М.Әуезов көшесі № 1-36 үйлер, Хамза көшесі № 1-43 үйлер, Ахмаров көшесі № 61-178 үйлер
56
№ 578
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мукумий көшесі, 21, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 77 Тұран жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, А.Абдулла, Мукимий көшелері толығымен, Абай көшесі № 1-66 үйлер, Хамза көшесі № 44- 174 үйлер
57
№ 579
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі, 82, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 92 "Ақсу" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Кадиркул ата, Жастар, А.Абдураимов, Ғ.Ташниязов, Ғ.Абдезов, А.Темір көшелері толығымен, Махмуд баба көшесі № 145-182 үйлер, Абай көшесі № 67-80 үйлер, Науаи көшесі № 1-72 үйлер, Ахунбабаев көшесі № 43-156 үйлер
58
№ 580
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Беруни көшесі, 2, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 3 Хамза атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Т.Халикулов, Ұлықбек, Т.Рустемов, А.Қахар, Жанақорған, Беруний, Ашбулак, Л.Хаким көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 1-42 үйлер, Ахмаров көшесі тақ жағы № 1-13 үйлер, жұп жағы № 2-60 үйлер, Ахунбабаев көшесі № 1-42 үйлер, Ахунбабаев көшесі 1,2,5 өткелдер
59
№ 581
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Элтай баба көшесі, 104, Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты
Қарабұлақ ауылы, "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы
60
№ 920
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Бегнияз ата көшесі, 137, "Ухуд жеке мектебі" жаупкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты

село Карабулак, улицы Шымкент какпа, С.Сейфуллина, Аулиекол полностью, улица Жамбыла дома № 1-56
53
№ 575
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица М.Ауезова, 217, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы С.Рахимова, Достык, Ушагаш полностью, улица М.Ауезова дома № 37-65
54
№ 576
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мырза баба, 169, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 100" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Мырза баба, А.Ахун, Жана абад полностью, улица М.Ахмарова дома № 179-292
55
№ 577
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Хамза, 2/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 81 имени Улугбека" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Егемендик, Убайдуллаева, Устаздар, Гайрат полностью, улица М.Ауезова дома № 1-36, улица Хамзы дома № 1-43, улица Ахмарова дома № 61-178
56
№ 578
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мукумий, 21, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 77 Туран" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы А.Абдулла, Мукуми полностью, улица Абая дома № 1-66, улица Хамзы дома № 44-174
57
№ 579
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Ахунбабаева, 82, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 92 "Аксу" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Кадиркул ата, Жастар, А.Абдураимова, Г.Ташниязова, Г.Абдезова, А.Темура полностью, улица Махмуд баба дома № 145-182, улица Абая дома № 67-80, улица Науаи дома № 1-72, улица Ахунбабаева дома № 43-156
58
№ 580
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Беруний, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени Хамзы" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карабулак, улицы Т.Халикулова, Улугбека, Т.Рустемова, А.Кахара, Жанакорган, Беруни, Ашбулак, Л.Хакима полностью, улица А.Болыса дома № 1-42, улица Ахмарова нечетная сторона дома № 1-13, четная сторона дома № 2-60, улица Ахунбабаева дома № 1-42, проезды 1, 2, 5 улицы Ахунбабаева
59
№ 581
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Элтай баба, 104, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сайрамская районная больница "Карабулак" управления здравоохранения Туркестанской области
село Карабулак, Сайрамская районная больница "Карабулак"
60
№ 920
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Бегнияз ата, 137, здание товарищества с ограниченной отвественностью "Частная школа Ухуд"

Қарабұлақ ауылы, Алмазар, Бекнияз ата, Қарауыл төбе көшелері толығымен, Жамбыл көшесі №56-73 үйлер
61
№ 582
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі, 113, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 37 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов, М.Шерметов көшелері
62
№ 583
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, 5, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 6 С.Киров атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов, А.Саипназаров, А.Расулметова, Шайхзада, С.Юлдашев көшелері толығымен, Аға-іні Полатовтар көшесі тақ жағы № 139-191 үйлер, жұп жағы № 76-148 үйлер
63
№ 584
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі, 1, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 56 Ю.Гагарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, Абай, Жамбыл, М.Ештаев, Р.Досметов, Сайрам, Софиханов, Т.Канглиев, Ф.Оринбаев, Ш.Мирзалиев көшелері толығымен, Аға-іні Полатовтар көшесі тақ жағы № 1-137 үйлер, жұп жағы
№ 2-74 үйлер, М.Мухитдинов көшесі тақ жағы № 1-89 үйлер, жұп жағы № 2-72 үйлер
64
№ 585
Қарамұрт ауылдық округі, Низамабад ауылы, Ұста Кадир көшесі, 13, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 57 И.Панфилов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Низамабад ауылы, Низамабад, Ұста Қыдыр, .Абдурахманов, Р.Нематуллаев, С.Жораев, Ардагерлер, Бау-бақша 2030 көшелері толығымен, Қарамұрт ауылы, М.Мухитдинов көшесі тақ жағы № 91-113 үйлер, жұп жағы № 74-110 үйлер
65
№ 586
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, 5А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, Гүлді, Навои, Ғ.Ғулам, Хамза, Мехнат, Жеті мама, С.Мусаев көшелері
66
№ 587
Құтарыс ауылдық округі, Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, 1, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Құтарыс ауылы, Абай, Арыс, Амангелді, Т.Әубәкіров, Изенов, Бокин, Жандосов, Қонаев, Өтел, С.Сейфуллин, Спатаев, Төлеби, Жаңақұрылыс-2, Жаңақұрылыс-3, Жаңақұрылыс-4 көшелері
67
№ 588

село Карабулак, улицы Алмазар, Бегнияз ата, Карауылтобе полностью , улица Жамбыла дома № 56-73
61
№ 582
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Х.Нигмаджанова, 113, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 37" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карамурт, улицы Х.Нигмаджанова, М.Шерметова
62
№ 583
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 имени С.Кирова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карамурт, улицы А.Моминжанова, А.Саипназарова, А.Расулметовой, Шайхзада, С.Юлдашева полностью, улица Ага-ини Полатовых нечетная сторона дома № 139-191, четная сторона дома № 76-148
63
№ 584
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Жамбыла, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 56 имени Ю.Гагарина" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карамурт, улицы Абая, Жамбыла, М.Ештаева, Р.Досметова, Сайрам, Софиханова, Т.Канглиева, Ф.Оринбаева, Ш.Мирзалиева полностью, улица Ага-ини Полатовых нечетная сторона дома № 1-137, четная сторона дома
№ 2-74, улица М.Мухитдинова нечетная сторона дома № 1-89, четная сторона дома № 2-72
64
№ 585
Карамуртский сельский округ, село Низамабад, улица Уста Кадира, 13, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 57 имени И.Панфилова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Низамабад, улицы Низамабад, Уста Кыдыра, Ф.Абдурахманова, Р.Нематуллаева, С.Жораева, Ардагерлер, Бау-бакша 2030 полностью, село Карамурт, улица М.Мухитдинова нечетная сторона дома № 91-113, четная сторона дома № 74-110
65
№ 586
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, 5А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Карамурт, улицы Гулди, Навои, Г.Гулама, Хамзы, Мехнат, Жети мама, С.Мусаева
66
№ 587
Кутарысский сельский округ, село Кутарыс, улица Толеби, 1, здание коммунального государственного учереждения "Общеобразовательная школа № 30 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Кутарыс, улицы Абая, Арыс, Амангелди, Т.Аубакирова, Изенова, Бокина, Жандосова, Конаева, Отел, С.Сейфуллина, Спатаева, Толеби, Жанакурылыс-2, Жанакурылыс-3,
Жанакурылыс-4
67
№ 588

Құтарыс ауылдық округі, Ақарыс ауылы, С.Тәжітаев көшесі, 29Б, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 31 Бәйдібек атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақарыс ауылы, Авангард, И.Жансүгіров, Жүрсінбек ата, М.Мәметова, Ә.Молдағұлова, Ш.Уәлиханов, Т.Рысқұлов, С.Тәжітаев, Жаңақұрылыс-1 көшелері
68
№ 589
Құтарыс ауылдық округі, Оймауыт ауылы, Жамбыл көшесі, 1А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "Төле би атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Оймауыт ауылы, Бейбітшілік, Т.Бигелдинов, Жамбыл, Ғ.Мұратбаев көшелері
69
№ 590
Құтарыс ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 40, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қызыл жар ауылы, Момышұлы көшесі
70
№ 591
Көлкент ауылдық округі, Ақсуабад ауылы, Рустемов көшесі, 138, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 26 М.Қашқари атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсуабад ауылы
71
№ 592
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, 61, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 13 А.Навои атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көлкент ауылы З.Шадиев Үштөбе, Шымкент, Нұрлы жол, Адахам, Ақсу, А.Болыс, Ибн Сина, Жантақсай көшелері толығымен, Бабур көшесі тақ жағы № 1-27 үйлер, Түркістан көшесі № 10-95 үйлер, Навоий көшесі № 12-109 үйлер
72
№ 593
Көлкент ауылдық округі, М.Оразалиев ауылы Абай көшесі, 36, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 41 М.Оразалиев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Оразалиев ауылы
73
№ 594
Көлкент ауылдық округі, Ханқорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, 56, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 44 "Мәдени" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ханқорған ауылы
74
№ 595
Көлкент ауылдық округі, Теспе ауылы Қ.Жандарбеков көшесі, 44, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 59 Қ.Жандарбеков атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Теспе ауылы
75
№ 596

Кутарысский сельский округ, село Акарыс, улица С.Тажитаева, 29Б, здание коммунального государственного учереждения "Общеобразовательная школа № 31 имени Байдибек" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Акарыс, улицы Авангард, И.Жансугирова, Журсинбек ата, М.Маметовой, А.Молдагуловой, Ш.Уалиханова, Т.Рыскулова, С.Тажитаева, Жанакурылыс-1
68
№ 589
Кутарысский сельский округ, село Оймауыт, улица Жамбыла, 1А, здание коммунального государственного учереждения "Малокомплектная общеобразовательная школа имени Толе би" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Оймауыт, улицы Бейбитшилик, Т.Бигелдинова, Жамбыла, Г.Муратбаева
69
№ 590
Кутарысский сельский округ, село Кызылжар, улица Б.Момышулы, 40, здание филиала коммунального государственного учереждения "Общеобразовательная школа № 30 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Кызылжар,
улица Б.Момышулы
70
№ 591
Колкентский сельский округ, село Аксуабад, улица Рустемова, 138, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 26 имени М.Кашкари" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксуабад
71
№ 592
Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Туркестанская, 61, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 13 имени А.Навои" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Колкент, улицы З.Шадиева, Уштобе, Шымкент, Нурлы жол, Адахам, Аксу, А.Болыса, Ибн Сина, Жантаксай полностью, улица Бабура нечетная сторона дома
№ 1-27, улица Туркестанская дома
№ 10-95, улица Навои дома № 12-109
72
№ 593
Колкентский сельский округ, село М.Оразалиева, улица Абая, 36, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 41 имени М.Оразалиева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село М.Оразалиев
73
№ 594
Колкентский сельский округ, село Ханкорган, улица Ш.Уалиханова, 56, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 44 "Мадани" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Ханкорган
74
№ 595
Колкентский сельский округ, село Теспе, улица К.Жандарбекова, 44, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 59 имени К.Жандарбекова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Теспе
75
№ 596

Көлкент ауылдық округі, Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі, 20, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 63 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қосбұлак ауылы
76
№ 597
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Үш-төбе көшесі, 13А, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 96 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көлкент ауылы, Х.Әлімжан, Майқұдық, Алмалы, ЭКСПО-2017, Астана, Мәртөбе, Жидели, Жас Алаш, Каусарбұлақ, Нұр Отан, Кербұлақ, Көкбөрі, Күлтегін, Құлагер, Атамұра, Жетіген, Қаратал, Ырысты, Қазақстан-2050, Мәдени, Ақасық, Атақоныс, Дарын, Жаңақоныс, Деркөл көшелері толығымен, Бабур көшесі жұп жағы № 2-28 үйлер, Түркістан көшесі № 1-9 үйлер, Ә.Науаи көшесі № 1-11 үйлер
77
№ 598
Көлкент ауылдық округі, Шапырашты ауылы Ақтан ата көшесі, 19, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 71 Қарасай батыр атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шапырашты ауылы
78
№ 599
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Ақсуабад тас жолы, 2/2, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 65 Әбдірашид Мұзрапов атындығы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Көлкент ауылы, Түркістан көшесі № 96-190 үйлер, Ә.Науаи көшесі № 90, 92, 94, 96, 98-160 үйлер
79
№ 600
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Паршаап көшесі, 1А, "Сайрам ауданының Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Манкент ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Манкент ауылы, А.Имамадиев, Гүллік, Ә.Әбдіғаппаров, Жамал апа, Жаңа Шаhар, Қ.Шеров көшелері толығымен, Сайрам көшесі № 1-54 үйлер
80
№ 601
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, 2/3, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Сабыр Рахимов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Беруни, Р.Ташев, Жалал ата, А.Акрамов көшелері толығымен, Қайырағаш көшесі № 1-102 үйлер, О.Құрбаналиев көшесі № 1-115 үйлер
81
№ 602
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, 25, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 45 "1-Май жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ұлықбек, Ғұлам ата, Х.Ходжаев көшелері толығымен, О.Құрбаналиев көшесі № 116-260 үйлер
82
№ 603

Колкентский сельский округ, село Косбулак, улица Пахтазарибдар, 20, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 63 имени К.Сатбаева" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Косбулак
76
№ 597
Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Уш-тобе, 13А, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 96" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Колкент, улицы Х.Алимжана, Майкудык, Алмалы, ЭКСПО-2017, Астана, Мартобе, Жидели, Жас Алаш, Каусарбулак, Нур Отан, Кербулак, Кокбори, Култегин, Кулагер, Атамура, Жетиген, Каратал, Ырысты, Казахстан-2050, Мадани, Акасык, Атаконыс, Дарын, Жанаконыс, Деркол полностью, улица Бабура четная сторона дома
№ 2-28, улица Туркестанская дома
№ 1-9, улица Навои дома № 1-11
77
№ 598
Колкентский сельский округ, село Шапырашты, улица Актан ата, 19, здание государственного коммунального учреждения "Малокомплектная общеобразовательная школа № 71 имени Карасай батыра" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Шапырашты
78
№ 599
Колкентский сельский округ, село Колкент, шоссе Аксуабад, 2/2, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 65 имени Абдирашида Музрапова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Колкент, улица Туркестанская дома № 96-190, улица А.Науаи дома № 90, 92, 94, 96, 98-160
79
№ 600
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Паршаап, 1А, здание Манкентского сельского дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Манкентского сельского округа Сайрамского района"
село Манкент, улицы А.Имамадиева, Гуллик, А.Абдигаппарова, Жамал апа, Жана Шахар, К.Шерова полностью, улица Сайрам дома № 1-54
80
№ 601
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица О.Курбаналиева, 2/3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сабыра Рахимова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Беруни, Р.Ташева, Жалал ата, А.Акрамова полностью, улица Кайырагаш дома № 1-102, улица О.Курбаналиева дома № 1-115
81
№ 602
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Карабаева, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45 "1-Мая" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Улугбека, Гулам ата, Х.Ходжаева полностью, улица О.Курбаналиева дома № 116-260
82
№ 603

Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, 25, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 45 "1-Май жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Алма Ата, 1 мамыр, Ырысмат Ергешов, А.Қарабаев көшелері
83
№ 604
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Бірлік көшесі, 54, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Фұрқат, Б.Наметов, Бірлік, Исматулла Ергешов көшелері толығымен, Қайырағаш көшесі № 103-140 үйлер
84
№ 605
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Әбдіқадыров көшесі, 47, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Жон-арық" бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ә.Әбдіқадіров, Ибн Сина көшелері толығымен, Б.Қыстаубаев көшесі № 1-22 үйлер
85
№ 606
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Паршаап көшесі, 35, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 11 "Манкент" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ахунбабаев, М.Әліқұлов, А.Қадыри, С.Анаров, А.Хорезми, Смоляков, Х.Ташев, Долантас, Н.Юлдашев, Паршаап көшелері
86
№ 607
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Сайрам көшесі, 116, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Ибрагим ата атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Жаңа Хаят, Ә.Темір көшелері толығымен, Сайрам көшесі № 55-172 үйлер, Айнабұлақ көшесі № 1-95 үйлер
87
№ 608
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Құрбанов көшесі, 10/22, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Айша бибі жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ә.Науаи, С.Рахимов, Достық, О.Құрбанов, Абай көшелері
88
№ 609
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Айнабұлақ көшесі, 13/10, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "Айнабұлақ" негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Қарауыл төбе көшесі толығымен, Айнабұлақ көшесі № 96-189 үйлер
89
№ 610
Манкент ауылдық округі, Аққала ауылы, Х.Ғұламов көшесі, 51, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 27 "Аққала" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Аққала ауылы толығымен, Манкент ауылы, Бесқорған көшесі

Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Карабаева, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45 "1-Мая" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Алма ата, 1 мамыр, Ырысмата Ергешова, А.Карабаева
83
№ 604
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Бирлик, 54, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 64 имени Ш.Рашидова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Фурката, Б.Наметова, Бирлик, Исматуллы Ергешова полностью, улица Кайырагаш дома № 103-140
84
№ 605
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Абдикадирова, 47, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Жон-арык" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы А.Абдикадирова, Ибн Сина полностью, улица Б.Кыстаубаева дома № 1-22
85
№ 606
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Паршаап, 35, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11 "Манкент" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Ахунбабаева, М.Аликулова, А.Кадыри, С.Анарова, А.Хорезми, Смолякова, Х.Ташева, Долантас, Н.Юлдашева, Паршаап
86
№ 607
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Сайрам, 116, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ибрагим ата" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Жана Хаят, А.Темура полностью, улица Сайрам дома № 55-172, улица Айнабулак дома № 1-95
87
№ 608
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица О.Курбанова, 10/22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Айша биби" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы А.Навои, С.Рахимова, Достык, О.Курбанова, Абая
88
№ 609
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Айнабулак, 13/10, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа "Айнабулак" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улица Карауыл тобе полностью, улица Айнабулак дома
№ 96-189
89
№ 610
Манкентский сельский округ, село Аккала, улица Х.Гуламова, 51, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 27 "Аккала" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аккала полностью, село Манкент, улица Бескорган