Сарыағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 22-176-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 27 қыркүйекте № 6593-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 22-241-VI "Сарыағаш ауданының аудандық маңызы бар қала, кент ауыл, ауылдық округтердің аумағында өткізілетін жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4643 тіркелген) шешімі;
2) Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 тамыздағы № 10-68-VII "Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 22-241-VI "Сарыағаш ауданының аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтердің аумағында өткізілетін жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Таскулов

О признании утратившими силу некоторых решений Сарыагашского районного маслихата
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 24 сентября 2024 года № 22-176-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 сентября 2024 года № 6593-13
В соответствии Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Сарыагашского районного маслихата:
1) Решение Сарыагашского районного маслихата от 8 июня 2018 года №22-241-VI "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества проводимых на территории города районного значения, поселка, села, сельских округов Сарыагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4643);
2) Решение Сарыагашского районного маслихата от 11 августа 2021 года №10-68-VII "О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 8 июня 2018 года №22-241-VI "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества проводимых на территории города районного значения, поселка, села, сельских округов Сарыагашского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Таскулов