Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 47/259-VI "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеу тәртібін және мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 тамыздағы № 15/86-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 16 тамызда № 6575-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №47/259-VI "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеу тәртібін және мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5309 нөмірімен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2."Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1)осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2)ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Н. Койбагаров

О признании утратившим силу решение Толебийского районного маслихата от 12 декабря 2019 года № 47/259-VI "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 14 августа 2024 года № 15/86-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 16 августа 2024 года № 6575-13
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Толебийского районного маслихата от 12 декабря 2019 года №47/259-VI "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов №5309).
2. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н. Койбагаров