Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 маусымдағы № 16/87-VI "Төлеби ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/115-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 6642-13 болып тiркелдi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Төлеби ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 маусымдағы №16/87-VI шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде №4140 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Төлеби ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесінде:
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын.
"Грамота Төлеби аудандық мәслихатының төрағасымен немесе соған уәкілдік берілген тұлғалармен Төлеби аудандық мәслихатының сессиясында, сондай-ақ Төлеби ауданының өткізілетін ресми салтанатты шараларда табыс етіледі."
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Н. Койбагаров

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 20 июня 2017 года № 16/87-VI "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Толебийского района"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 21/115-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 декабря 2024 года № 6642-13
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Толебийского районного маслихата от 20 июня 2017 года №16/87-VI "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Толебийского района " (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4140) следующие изменения:
пункт 10 изложить в следующей редакции.
"Вручение Грамоты осуществляется председателем Толебийского районного маслихата или уполномоченными им лицами на сессии Толебийского районного маслихата, а также на официальных торжественных мероприятиях, проводимых в Толебийском районе".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н. Койбагаров