Шардара ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2024 жылғы 22 тамыздағы № 06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 тамызда № 6580-13 болып тіркелді
Шардара ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №10 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6443-13 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі А. Карсыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Шардара аудандық аумақтық
Сайлау комиссиясының төрағасы
______________ С.Кошалиев
" " ________ 2024 жыл
Шардара ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 22 тамыздағы
№ 06 шешіміне қосымша
Шардара ауданы әкімінің
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№10 шешіміне 1 қосымша
Шардара ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ 849 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ж.Қолдасов көшесі, № 4 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 2 Жамбыл Жабаев атындағы бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ж.Қолдасов көшесі № 3, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 11А, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20, 21/1, 21/2, 23, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51/1, 51/2, 52, 52А, 53/1, 53/2, 55, 55/2, 56/1, 56/2, 56Б, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 68, 77, 78, 79, 80, 81, 81А үйлер, Әскери қалашық көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5 үйлер, Т.Мұсабаев көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 8Б, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21А, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24А, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 88 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1/1, 1/2, 1А/1, 3/2, 3А/1, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А/1, 5А/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/2, 7А, 7А/1, 9/1, 9/2, 9А/1, 9А/2, 10А, 11А/1, 11А/2, 12, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26А, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30А, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54, 56, 62/1, 64, 66, 67, 68, 70/2, 74, 75/1, 75/2, 77/2, 78, 81/2, 82, 87, 88, 89, 90, 93, 95, 97, 101, 124, 125, 128Б, 138, 139А үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А/1, 3А/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 21А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 38, 41, 45, 50, 57, 62, 67, 72, 74, 77, 77А, 78, 80, 81 үйлер, Н.Бекежанов көшесі № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 13А, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 4, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер, Ә.Қастеев көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 5, 5А, 6, 7А, 8, 9, 12А, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 24, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 36, 38 үйлер, О.Бапышев көшесі № 2, 4А, 6, 8, 9, 15, 36 үйлер, Ә.Қашаубаев көшесі № 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 17, 18, 20, 21, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 33, 34, 34А, 35, 36, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42А, 42Б, 43, 43А, 45, 47, 49, 52, 52А, 53, 55, 56, 57, 57А, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 74, 75 үйлер, С.Ерубаев көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 5, 7А, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 64 үйлер, Ш.Құдайбердиев көшесі № 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 13А, 15, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 20, 20А, 20А, 20Б, 21, 22, 23А, 24А, 25, 26, 26А, 38, 38А, 41, 44, 45А, 45Б, 46, 51, 52, 52А, 53А, 55, 56, 57, 58, 60, 60А, 62 үйлер, Еркөбек көшесі № 2, 5, 6, 15, 19, 20А, 23, 27, 35, 39, 40, 41, 53, 67, 70 үйлер, Т.Ибраимов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13, 15, 21, 22, 25, 26, 32, 33, 34 үйлер, Әсем шағын ауданы, Жаңа Құрылыс-7 көшесі № 198 үй, Жаңа Құрылыс-8 көшесі № 40, 183 үйлер, Жаңа Құрылыс-9 көшесі № 39, 42, 45, 55, 57, 96, 151, 152, 336 үйлер, Жаңа Құрылыс-10 көшесі № 19, 34, 49, 50, 53, 65/1, 68, 83, 100 үйлер, Жаңа Құрылыс-11 көшесі № 13, 35, 41, 49, 53, 53А, 57, 65, 67, 282 үйлер, Жаңа Құрылыс-12 көшесі № 3, 4, 8, 21, 33, 45, 46, 49, 50, 53, 59, 63, 73 үйлер, Жаңа Құрылыс-13 көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 13 үйлер.
№ 904 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Шардаринского района от 28 декабря 2023 года № 10 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района"
Решение акима Шардаринского района Туркестанской области от 22 августа 2024 года № 06. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 26 августа 2024 года № 6580-13
Аким Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шардаринского района от 28 декабря 2023 года № 10 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6443-13) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шардаринского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района А. Карсыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шардаринской районной
территориальной избирательной комиссии
______________ С.Кошалиев
" " _________2024 года
Приложение к решению
акимата Шардаринского района
от 22 августа 2024 года № 06
Приложение 1 к решение
акима Шардаринского района
от 28 декабря 2023 года № 10
Избирательные участки на территории Шардаринского района
Избирательный участок № 849
Центр: город Шардара, улица Ж.Колдасова, дом № 4, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 2 имени Жамбыла Жабаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Ж.Колдасова, дома № 3, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 11А, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20, 21/1, 21/2, 23, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51/1, 51/2, 52, 52А, 53/1, 53/2, 55, 55/2, 56/1, 56/2, 56Б, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 68, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, улица Военный городок, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5, улица Т.Мусабаева, дома № 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 8Б, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21А, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24А, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 88, улица Ынтымақ, дома № 1/1, 1/2, 1А/1, 3/2, 3А/1, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А/1, 5А/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/2, 7А, 7А/1, 9/1, 9/2, 9А/1, 9А/2, 10А, 11А/1, 11А/2, 12, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26А, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30А, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54, 56, 62/1, 64, 66, 67, 68, 70/2, 74, 75/1, 75/2, 77/2, 78, 81/2, 82, 87, 88, 89, 90, 93, 95, 97, 101, 124, 125, 128Б, 138, 139А, улица Г.Мусирепова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А/1, 3А/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 21А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 38, 41, 45, 50, 57, 62, 67, 72, 74, 77, 77А, 78, 80, 81, улица Н.Бекежанова, дома № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 13А, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 4, 41, 42, 43, 44, 45, 46, улица А.Кастеева, дома № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 5, 5А, 6, 7А, 8, 9, 12А, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 24, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 36, 38, улица О.Бапышева, дома № 2, 4А, 6, 8, 9, 15, 36, улица А.Кашаубаева, дома № 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 17, 18, 20, 21, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 33, 34, 34А, 35, 36, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42А, 42Б, 43, 43А, 45, 47, 49, 52, 52А, 53, 55, 56, 57, 57А, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 74, 75, улица С.Ерубаева, дома № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 5, 7А, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 64, улица Ш.Кудайбердиева, дома № 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 13А, 15, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 20, 20А, 20А, 20Б, 21, 22, 23А, 24А, 25, 26, 26А, 38, 38А, 41, 44, 45А, 45Б, 46, 51, 52, 52А, 53А, 55, 56, 57, 58, 60, 60А, 62, улица Еркөбек, дома № 2, 5, 6, 15, 19, 20А, 23, 27, 35, 39, 40, 41, 53, 67, 70, улица Т.Ибраимова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13, 15, 21, 22, 25, 26, 32, 33, 34, микрорайон Асем, улица Жана Курылыс-7, дом № 198, улица Жана Курылыс-8, дома № 40, 183, улица Жана Курылыс-9, дома № 39, 42, 45, 55, 57, 96, 151, 152, 336, улица Жана Курылыс-10, дома № 19, 34, 49, 50, 53, 65/1, 68, 83, 100, улица Жана Курылыс-11, дома № 13, 35, 41, 49, 53, 53А, 57, 65, 67, 282, улица Жана Курылыс-12, дома № 3, 4, 8, 21, 33, 45, 46, 49, 50, 53, 59, 63, 73, улица Жана Курылыс-13, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 13.
Избирательный участок № 904

Орталығы: Шардара қаласы, Жастар көшесі, № 22 үй, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шардара аудандық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Нұр Отан шағын ауданы, Жаңа Құрылыс-1 көшесі № 9, 11, 13, 13А, 15, 16, 24/1 үйлер, Жаңа Құрылыс-2 көшесі № 16, 18, 20, 23, 155 үйлер, Жаңа Құрылыс-3 көшесі № 7, 11, 12, 13, 18 үйлер, Жаңа Құрылыс-4 көшесі № 2, 12, 15 үйлер, Жаңа Құрылыс-5 көшесі № 2, 3А, 7, 12, 20, 21, 24, 26, 43, 46 үйлер, Жаңа Құрылыс-6 көшесі № 2, 22, 24, 26, 32, 34, 38, 87, 93, 93А, 95 үйлер, № 4 шағын ауданы, № 14 көше № 9, 11, 16, 18, 19, 21, 21Б, 21В, 21Г, 23, 25, 41 үйлер, № 15 көше № 3, 5, 8, 13, 20, 21, 24, 25, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 46А, 48, 649 үйлер, № 16 көше № 2, 4, 6, 9, 12, 13, 15, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 40, 46, 51А, 51Б, 53, 55, 57, 59, 63, 660, 661, 662 үйлер, Ә.Жолдасов (№17) көшесі № 5, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 24, 31, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 60, 73, 79, 80, 83, 88, 89, 93, 95, 108, 110, 115 үйлер, № 18 көшесі № 1, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 68, 70, 71, 72, 75, 78, 80, 83, 84, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 131, 137, 138, 142, 143А, 171, 757, 772, 775, 776 үйлер, № 19 көшесі № 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 30, 32, 36, 38, 43, 44, 46, 57, 59, 65, 70, 73, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 115, 173, 173А, 173Б, 180, 202, 778 үйлер, № 20 көшесі № 1, 3, 28, 29, 31, 60, 61, 62, 66, 68, 73, 75, 77, 80, 81, 84, 86, 88, 95, 96, 97, 101, 102, 104, 106, 111, 119, 260, 260А, 261, 261А, 270, 271, 271А, 286, 288 үйлер, №21 көшесі № 64, 65, 69, 75, 78, 80, 82, 84, 92, 93, 103, 103А, 104, 105, 107, 108, 110, 312, 312А, 313, 313А, 316, 341, 346, 350, 350А үйлер, № 22 көшесі № 2, 4, 6, 8, 18, 42, 51, 58, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 88, 91, 93, 105, 107, 108, 109, 111, 117, 364, 370, 370А, 380, 411 үйлер, № 23 көшесі № 2, 53, 58, 62, 70, 75, 76, 79, 80, 81, 88, 90, 91, 94, 97, 104, 106, 431, 437, 453, 460 үйлер, № 24 көшесі № 40, 53, 58, 62, 78, 80, 82, 86, 87, 94, 100, 115, 488, 491, 506, 512, 517 үйлер, № 25 көшесі № 6, 8, 10, 15, 17, 27, 58, 60, 65, 73, 75, 76, 84, 93, 99, 101, 121, 127, 527, 536, 579, 580, 582, 1099 үйлер, № 26 көшесі № 66, 68, 74, 86, 110, 112, 128, 130, 132, 134, 607 үйлер, № 3 шағын ауданы, № 27 көшесі № 1, 2, 3, 781 үйлер, № 28 көшесі № 1, 2, 3, 4, 9, 774 үйлер, № 29 көшесі № 10, 766 үйлер, № 30 көшесі № 1, 5, 6, 12, 16, 21, 23, 28, 29, 745 үйлер, № 31 көшесі № 3, 12, 16 үйлер, №32 көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 18, 22, 24 үйлер, №33 көшесі № 5, 7, 9, 15, 19, 690, 698 үйлер, №34 көшесі № 1, 3, 6, 10, 11, 18, 19 үйлер, №35 көшесі № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 20 үйлер, №36 көшесі № 10 үй, Жастар көшесі № 4, 5, 9, 11, 17, 20, 37, 37А, 45А, 49 үйлер, Б.Байтуғанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 78, 103, 112, 135 үйлер, Ақ шағала көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4Г, 4Д, 4Е, 5А, 5В, 5Г, 5, 6Б, 8, 9 үйлер, Достық саяжай алабы № 1, 7, 8А, 11, 13, 16, 18, 18А, 20, 22, 22А, 23, 26, 27, 28А, 30, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 47, 51, 53, 57, 61, 69, 72, 73, 76, 81А, 85, 93, 95, 97, 98, 99, 114, 120, 127, 144, 152 үйлер, Арман саяжай алабы № 2, 12 үйлер, Энергетик саяжай алабы № 2, 3, 4, 7, 12, 17, 22, 22А, 25, 28, 28А, 30, 37, 39, 44, 46Б, 48Б, 49, 50, 50А үйлер, Т.Жүргенов көшесі № 50, 59, 61, 62, 63, 66, 66А, 69, 84 үйлер, Шардара-Шымкент тас жолы № 1А, 1Б, 2, 3 үйлер, Жобадағы жаңа көшесі № 2А, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 10, 10А, 11А, 15, 17А, 17Б, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 23, 23А, 23Б, 24, 24А, 25, 29, 29А, 29Б, 30, 30А, 31, 31А, 31Б, 32, 32Б, 38А, 38Б, 48, 48А, 49А, 50, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 55А, 55Б, 56, 56А, 56Б, 60А, 61, 61А, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 70, 73, 78, 79, 79А, 81, 82, 83, 83А, 93Б, 94, 95А, 97, 97А, 98, 98А, 101, 111, 113, 118, 118А, 132, 134, 136, 136А, 137, 141, 142, 147, 148, 152, 153, 153А, 154, 157, 157А, 157Б, 158, 162, 163, 164, 165, 166, 166А, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 182, 182А, 184, 185, 186, 187, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 199, 200, 208, 213, 213А, 214, 214А, 215, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228А, 231, 232, 232А, 233, 234, 234А, 235, 239, 240, 241, 245, 249, 249А, 253, 254, 255, 255А, 256, 258, 259, 263, 266, 266А, 267, 268, 269, 270, 272, 284, 290, 291, 292, 293, 294, 294А, 298, 300, 301, 302, 307, 310, 311, 320, 325А, 334, 337, 340, 342, 344, 344Б, 345, 346, 347, 351, 352, 353, 359, 363, 378, 379, 385А, 386, 389, 391, 395, 408, 418, 427, 430, 430А, 430Б, 431, 432, 435, 441, 442, 443, 473, 480, 485, 489, 498, 532, 533, 553, 584, 585, 586, 587, 592, 593, 626, 657, 689, 775, 800, 801, 809, 1560, 1561, Квартал 006.
№ 850 сайлау учаскесі

Центр: город Шардара, улица Жастар, дом № 22, здание коммунального государственного учреждения "Шардаринская районная детско-юношеская спортивная школа № 2" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Границы: микрорайон Нур Отан, улица Жана Курылыс-1, дома № 9, 11, 13, 13А, 15, 16, 24/1, улица Жана Курылыс-2, дома № 16, 18, 20, 23, 155, улица Жана Курылыс-3, дома № 7, 11, 12, 13, 18, улица Жана Курылыс-4, дома № 2, 12, 15, улица Жана Курылыс-5, дома № 2, 3А, 7, 12, 20, 21, 24, 26, 43, 46, улица Жана Курылыс-6, дома № 2, 22, 24, 26, 32, 34, 38, 87, 93, 93А, 95, микрорайон №4, улица №14, дома № 9, 11, 16, 18, 19, 21, 21Б, 21В, 21Г, 23, 25, 41, улица №15, дома № 3, 5, 8, 13, 20, 21, 24, 25, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 46А, 48, 649, улица №16, дома № 2, 4, 6, 9, 12, 13, 15, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 40, 46, 51А, 51Б, 53, 55, 57, 59, 63, 660, 661, 662, улица А.Жолдасова (№17), дома № 5, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 24, 31, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 60, 73, 79, 80, 83, 88, 89, 93, 95, 108, 110, 115, улица №18, дома № 1, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 68, 70, 71, 72, 75, 78, 80, 83, 84, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 131, 137, 138, 142, 143А, 171, 757, 772, 775, 776, улица №19, дома № 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 30, 32, 36, 38, 43, 44, 46, 57, 59, 65, 70, 73, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 115, 173, 173А, 173Б, 180, 202, 778, улица №20, дома № 1, 3, 28, 29, 31, 60, 61, 62, 66, 68, 73, 75, 77, 80, 81, 84, 86, 88, 95, 96, 97, 101, 102, 104, 106, 111, 119, 260, 260А, 261, 261А, 270, 271, 271А, 286, 288, улица №21, дома № 64, 65, 69, 75, 78, 80, 82, 84, 92, 93, 103, 103А, 104, 105, 107, 108, 110, 312, 312А, 313, 313А, 316, 341, 346, 350, 350А, улица №22, дома № 2, 4, 6, 8, 18, 42, 51, 58, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 88, 91, 93, 105, 107, 108, 109, 111, 117, 364, 370, 370А, 380, 411, улица №23, дома № 2, 53, 58, 62, 70, 75, 76, 79, 80, 81, 88, 90, 91, 94, 97, 104, 106, 431, 437, 453, 460, улица №24, дома № 40, 53, 58, 62, 78, 80, 82, 86, 87, 94, 100, 115, 488, 491, 506, 512, 517, улица №25, дома № 6, 8, 10, 15, 17, 27, 58, 60, 65, 73, 75, 76, 84, 93, 99, 101, 121, 127, 527, 536, 579, 580, 582, 1099, улица №26, дома № 66, 68, 74, 86, 110, 112, 128, 130, 132, 134, 607, микрорайон №3 улица №27, дома № 1, 2, 3, 781, улица №28, дома № 1, 2, 3, 4, 9, 774, улица №29, дома № 10, 766, улица №30, дома № 1, 5, 6, 12, 16, 21, 23, 28, 29, 745, улица №31, дома № 3, 12, 16, улица №32, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 18, 22, 24, улица №33, дома № 5, 7, 9, 15, 19, 690, 698, улица №34, дома № 1, 3, 6, 10, 11, 18, 19, улица №35, дома № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 20, улица №36, дом № 10, улица Жастар, дома № 4, 5, 9, 11, 17, 20, 37, 37А, 45А, 49, улица Б.Байтуганова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 78, 103, 112, 135, улица Ак шагала, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4Г, 4Д, 4Е, 5А, 5В, 5Г, 5, 6Б, 8, 9, Дачный массив Достық, дома № 1, 7, 8А, 11, 13, 16, 18, 18А, 20, 22, 22А, 23, 26, 27, 28А, 30, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 47, 51, 53, 57, 61, 69, 72, 73, 76, 81А, 85, 93, 95, 97, 98, 99, 114, 120, 127, 144, 152, Дачный массив Арман, дома № 2, 12, Дачный массив Энергетик, дома № 2, 3, 4, 7, 12, 17, 22, 22А, 25, 28, 28А, 30, 37, 39, 44, 46Б, 48Б, 49, 50, 50А, улица Т.Жургенова, дома № 50, 59, 61, 62, 63, 66, 66А, 69, 84, трасса Шардара-Шымкент, дома № 1А, 1Б, 2, 3, улица Жобадагы жана коше, дома № 2А, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 10, 10А, 11А, 15, 17А, 17Б, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 23, 23А, 23Б, 24, 24А, 25, 29, 29А, 29Б, 30, 30А, 31, 31А, 31Б, 32, 32Б, 38А, 38Б, 48, 48А, 49А, 50, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 55А, 55Б, 56, 56А, 56Б, 60А, 61, 61А, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 70, 73, 78, 79, 79А, 81, 82, 83, 83А, 93Б, 94, 95А, 97, 97А, 98, 98А, 101, 111, 113, 118, 118А, 132, 134, 136, 136А, 137, 141, 142, 147, 148, 152, 153, 153А, 154, 157, 157А, 157Б, 158, 162, 163, 164, 165, 166, 166А, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 182, 182А, 184, 185, 186, 187, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 199, 200, 208, 213, 213А, 214, 214А, 215, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228А, 231, 232, 232А, 233, 234, 234А, 235, 239, 240, 241, 245, 249, 249А, 253, 254, 255, 255А, 256, 258, 259, 263, 266, 266А, 267, 268, 269, 270, 272, 284, 290, 291, 292, 293, 294, 294А, 298, 300, 301, 302, 307, 310, 311, 320, 325А, 334, 337, 340, 342, 344, 344Б, 345, 346, 347, 351, 352, 353, 359, 363, 378, 379, 385А, 386, 389, 391, 395, 408, 418, 427, 430, 430А, 430Б, 431, 432, 435, 441, 442, 443, 473, 480, 485, 489, 498, 532, 533, 553, 584, 585, 586, 587, 592, 593, 626, 657, 689, 775, 800, 801, 809, 1560, 1561, Квартал 006.
Избирательный участок № 850

Орталығы: Шардара қаласы, Ғ.Мұратбаев, көшесі, № 36 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 1 М.Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Н.Оңдасынов көшесі № 1/2, 1В, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/2, 6Б, 6В, 7/1, 7/2, 7А, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13Аүйлер, А.Әлімбетов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22 үйлер, Жаушықұм көшесі № 3, 6, 10, 13, 14, 15, 20, 22 үйлер, Т.Бокин көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 46А, 47 үйлер, Т.Махамбетов көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 7Г, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22А, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 29А, 29Б, 29Г, 31, 31Б, 31В, 32, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 40, 41А, 43, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 80, 80А, 80Б үйлер, Е.Тәжімұратов көшесі № 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 17, 21, 23, 27 үйлер, А.Шахабаев көшесі № 1, 2А, 4, 6, 14, 18, 26 үйлер, Қ.Сәтпаев көшесі № 14, 17, 21, 22, 25, 31, 31Б, 32, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1 үйлер, Қ.Аманжолов көшесі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, 23А, 26 үйлер, А.Иманов көшесі № 27, 30, 37, 40, 40А, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А, 50, 53, 55, 58, 59, 60, 63, 66/1, 66/2, 69, 70, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 87 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1, 1А, 10, 11, 11А, 12, 24, 53 үйлер, Алаш көшесі № 6, 7, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20/1, 20/2, 22, 23, 24/1, 24/2, 27, 29, 49 үйлер, Ы.Жақаев көшесі № 2, 3/1, 3/2, 5, 6, 8, 11, 18, 20, 22 үйлер, К.Әзірбаев көшесі № 1, 1А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 17, 19, 20, 24 үйлер, Ғ.Мұстафин көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 12А, 14А, 15А, 16, 18, 20, 21, 21А, 23, 24, 25, 32 үйлер, Тыныштықбаев көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14А, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 20А, 33, 43, 1015, 1123, 1124, 1164 үйлер, Ж.Есалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 7, 8Б, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 24 үйлер, Квартал 001, №1460, 2122 үйлер.
№ 905 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ғ.Мұратбаев көшесі, № 33А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Шардара, улица Г.Муратбаева, дом № 36, здание коммунального государственного учреждения "№ 1 общеобразовательная школа имени М.Ауезова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Н.Ондасынова, дома № 1/2, 1В, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/2, 6Б, 6В, 7/1, 7/2, 7А, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А, улица А.Алимбетова, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, улица Жаушықұм, дома № 3, 6, 10, 13, 14, 15, 20, 22, улица Т.Бокина, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 46А, 47, улица Т.Махамбетова, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 7Г, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22А, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, улица Г.Муратбаева, дома № 29А, 29Б, 29Г, 31, 31Б, 31В, 32, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 40, 41А, 43, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 80, 80А, 80Б, улица Е.Тажимуратова, дома № 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 17, 21, 23, 27, улица А.Шахабаева, дома № 1, 2А, 4, 6, 14, 18, 26, улица К.Сатпаева, дома № 14, 17, 21, 22, 25, 31, 31Б, 32, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, улица К.Аманжолова, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, 23А, 26, улица А.Иманова, дома № 27, 30, 37, 40, 40А, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А, 50, 53, 55, 58, 59, 60, 63, 66/1, 66/2, 69, 70, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 87, улица Б.Майлина, дома № 1, 1А, 10, 11, 11А, 12, 24, 53, улица Алаш, дома № 6, 7, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20/1, 20/2, 22, 23, 24/1, 24/2, 27, 29, 49, улица Ы.Жакаева, дома № 2, 3/1, 3/2, 5, 6, 8, 11, 18, 20, 22, улица К.Азирбаева, дома № 1, 1А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 17, 19, 20, 24, улица Г.Мустафина, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 12А, 14А, 15А, 16, 18, 20, 21, 21А, 23, 24, 25, 32, улица Тыныштыкбаева, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14А, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 20А, 33, 43, 1015, 1123, 1124, 1164, улица Ж.Есалиева, дома № 1, 2, 3, 4, 7, 8Б, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 24, Квартал 001, дома № 1460, 2122.
Избирательный участок № 905
Центр: город Шардара, улица Г.Муратбаева, дом № 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Н.Оңдасынов көшесі № 1, 1/1, 8/1, 8/2, 9/1, 12/1, 14/1, 14/2, 14А, 17, 17/1, 17А, 18, 19, 19/1, 28, 31, 33, 34, 42/2, 41, 45, 57, 63, 65, 90, 91, 92, 96 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 5А, 5Б, 9, 11, 11А, 12, 14, 16, 17А, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30 үйлер, А.Иманов көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20/521, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Г, 26Д үйлер, М.Жалаңбасов көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 19, 20, 47, 50, 59 үйлер, С.Қожанов көшесі № 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 29 үйлер, Т.Тәжібаев көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А үйлер, А.Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер, Наурыз көшесі № 1, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 19, 21А, 23А, 23Б, 26 үйлер, Ж.Нұрлыбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28 үйлер, Ж.Шаяхметов көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 үйлер, С.Смағұлов көшесі № 1, 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 35, 35А, 35Б, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 37А, 37Б, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 49, 51, 53 үйлер, Т.Пірімқұлов көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/2, 41/1, 41/2 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі № 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А, 54, 60, 60А, 60Б, 64, 66, 68 үйлер, Ұзыната көшесі № 2/1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 8, 9, 9В, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14А, 16, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29, 30, 32, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 44А, 45/1, 45/2, 47, 48, 49, 50, 52, 52А, 53, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 71, 72, 74, 77, 83, 85, 89 үйлер, Ұзыната тұйығы № 4А, 7, 9, 15 үйлер, Желтоқсан көшесі № 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 18А, 19А, 19Б, 22, 23, 25/1, 25/2, 25А, 26/1, 26/2, 26А, 26Б, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 40, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53, 60/2, 67, 68, 71 үйлер.
№ 851 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 16Б үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Шардара мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Н.Оңдасынов көшесі № 4А, 16/1, 16/2, 22, 23, 24, 24/1, 29/1, 29/2, 31А, 33А, 41Б, 42, 40/2, 44, 48, 51, 51А, 83, 85, 101, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 125, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 203 үйлер, Қазыбек би көшесі № 23Б, 27, 27А, 27В, 29, 31Г, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56, 56А, 57, 59, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 71, 71А, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74А/1, 74А/2, 76/1, 76/2, 76Б, 77, 78/1, 78/2, 79, 80, 80А, 85, 87, 87А, 91, 94/1, 98/1, 98/2, 103, 111, 111А үйлер, Б.Саттарханов көшесі № 5, 13, 21, 37, 37А, 38/1, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, Ақбала көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А/1, 7А/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 14, 14/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/2, 23, 31А үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 8А, 8А/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21, 19/2 үйлер, Н.Анарқұлов көшесі № 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 2/1, 2/2, 2Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А/1, 4А/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 17, 18, 18/2, 25 үйлер, Қызылжар көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 12/1, 12/2, 30 үйлер, Ә.Сапарбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11А, 11Б, 12, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 18Б, 18В, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 26, 28 үйлер, Ж.Ахментаев көшесі № 1/2, 1А, 1А/1, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 4А/1, 4А/2, 4Б/1, 4Б/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 15, 24 үйлер, Қ.Сыпатаев көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 үйлер, Ә.Есіркепов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2Б, 2Б/2, 3, 3/1, 3А, 3Б/2, 3Б/3, 3Б/4, 3Б/5, 3Б/6, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/2, 4А, 4А/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1 үйлер, М.Жәлел көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2 үйлер, Т.Жүргенов көшесі № 1, 3, 3Б, 5/1, 5/2, 7, 8, 9А, 10/1, 10/2, 12, 13А/1, 13А/2, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 19, 19А, 20, 21, 23/1, 23/2, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39 үйлер, Бейбарыс Сұлтан көшесі № 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 33 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1, 4А, 5Б, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 19А, 21, 22, 22А, 25, 28, 28Б, 28В, 32, 34, 36, 38, 42, 42А, 56А, 1621, 1661, 1892, 1899, 1900, 1906, 1909, 1913 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1А, 2/2, 4, 5, 6, 7, 14, 16, 17, 18, 26, 34Б, 35В, 38, 46, 49, 55А, 56Б, 56В, 63 үйлер, С.Торайғыров көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 13, 15, 15А, 17, 21, 21А, 22, 24, 24А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 33, 34 үйлер, Б.Бұлқышев көшесі № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18А, 26 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1, 3, 4, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 22, 24, 24А, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 46, 47, 53, 70 үйлер, Қорқыт ата көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 17А, 19, 20А, 21, 22 үйлер, Қозы Көрпеш-Баян Сұлу көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 29 үйлер, Әжемсеңгір көшесі № 1, 2, 2А, 5А, 8, 8А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 17А, 18, 26, 27, 30 үйлер, Мүлкіл ата көшесі № 1, 1А, 1Б, 4, 5А, 6, 9, 10, 10А, 12, 13, 16А, 17, 18А, 18Б, 20А, 21, 22, 22А, 25, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 43, 45, 51, 53 үйлер.
№ 852 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 30 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Қ.Аманжолов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Н.Ондасынова, дома № 1, 1/1, 8/1, 8/2, 9/1, 12/1, 14/1, 14/2, 14А, 17, 17/1, 17А, 18, 19, 19/1, 28, 31, 33, 34, 42/2, 41, 45, 57, 63, 65, 90, 91, 92, 96, улица Г.Муратбаева, дома № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 5А, 5Б, 9, 11, 11А, 12, 14, 16, 17А, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, улица А.Иманова, дома № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20/521, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Г, 26Д, улица М.Жаланбасова, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 19, 20, 47, 50, 59, улица С.Кожанова, дома № 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 29, улица Т.Тажибаева, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, улица А.Байтурсынова, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, улица Наурыз, дома № 1, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 19, 21А, 23А, 23Б, 26, улица Ж.Нурлыбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, улица Ж.Шаяхметова, дома № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, улица С.Смагулова, дома № 1, 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 35, 35А, 35Б, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 37А, 37Б, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 49, 51, 53, улица Т.Пиримкулова, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/2, 41/1, 41/2, улица А.Молдагуловой, дома № 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А, 54, 60, 60А, 60Б, 64, 66, 68, улица Ұзыната, дома № 2/1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 8, 9, 9В, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14А, 16, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29, 30, 32, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 44А, 45/1, 45/2, 47, 48, 49, 50, 52, 52А, 53, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 71, 72, 74, 77, 83, 85, 89, тупик Ұзыната, дома № 4А, 7, 9, 15, улица Желтоқсан, дома № 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 18А, 19А, 19Б, 22, 23, 25/1, 25/2, 25А, 26/1, 26/2, 26А, 26Б, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 40, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53, 60/2, 67, 68, 71.
Избирательный участок № 851
Центр: город Шардара, улица Аль-Фараби, дом № 16Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей Шардара" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Н.Ондасынова, дома № 4А, 16/1, 16/2, 22, 23, 24, 24/1, 29/1, 29/2, 31А, 33А, 41Б, 42, 40/2, 44, 48, 51, 51А, 83, 85, 101, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 125, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 203, улица Казыбек би, дома № 23Б, 27, 27А, 27В, 29, 31Г, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56, 56А, 57, 59, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 71, 71А, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74А/1, 74А/2, 76/1, 76/2, 76Б, 77, 78/1, 78/2, 79, 80, 80А, 85, 87, 87А, 91, 94/1, 98/1, 98/2, 103, 111, 111А, улица Б.Саттарханова, дома № 5, 13, 21, 37, 37А, 38/1, 39, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, улица Ақбала, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А/1, 7А/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 14, 14/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/2, 23, 31А, улица Бейбітшілік, дома № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 8А, 8А/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21, 19/2, улица Н.Анаркулова, дома № 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 2/1, 2/2, 2Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А/1, 4А/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 17, 18, 18/2, 25, улица Кызылжар, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 12/1, 12/2, 30, улица А.Сапарбаева, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11А, 11Б, 12, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 18Б, 18В, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 26, 28, улица Ж.Ахментаева, дома № 1/2, 1А, 1А/1, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 4А/1, 4А/2, 4Б/1, 4Б/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 15, 24, улица К.Сыпатаева, дома № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, улица А.Есиркепова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, улица С.Сейфуллина, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2Б, 2Б/2, 3, 3/1, 3А, 3Б/2, 3Б/3, 3Б/4, 3Б/5, 3Б/6, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/2, 4А, 4А/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, улица М.Жалел, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, улица Т.Жургенова, дома № 1, 3, 3Б, 5/1, 5/2, 7, 8, 9А, 10/1, 10/2, 12, 13А/1, 13А/2, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 19, 19А, 20, 21, 23/1, 23/2, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, улица Бейбарыс Султана, дома № 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 33, улица Ш.Калдаякова, дома № 1, 4А, 5Б, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 19А, 21, 22, 22А, 25, 28, 28Б, 28В, 32, 34, 36, 38, 42, 42А, 56А, 1621, 1661, 1892, 1899, 1900, 1906, 1909, 1913, улица С.Рахимова, дома № 1А, 2/2, 4, 5, 6, 7, 14, 16, 17, 18, 26, 34Б, 35В, 38, 46, 49, 55А, 56Б, 56В, 63, улица С.Торайгырова, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 13, 15, 15А, 17, 21, 21А, 22, 24, 24А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, улица Б.Булкышева, дома № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18А, 26, улица Б.Момышулы, дома № 1, 3, 4, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 22, 24, 24А, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 46, 47, 53, 70, улица Коркыт ата, дома № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 17А, 19, 20А, 21, 22, улица Козы Корпеш-Баян Сулу, дома № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 29, улица Ажемсенгир, дома № 1, 2, 2А, 5А, 8, 8А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 17А, 18, 26, 27, 30, улица Мулкил ата, дома № 1, 1А, 1Б, 4, 5А, 6, 9, 10, 10А, 12, 13, 16А, 17, 18А, 18Б, 20А, 21, 22, 22А, 25, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 43, 45, 51, 53.
Избирательный участок № 852
Центр: город Шардара, улица И.Алтынсарина, дом № 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени К.Аманжолова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Р.Темірбеков көшесі № 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30Б, 31, 32, 33, 34, 34Б, 34Б/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 41, 42, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 46, 46А, 47, 49, 51, 53, 53А, 54, 54А, 55, 58, 59, 69, 71, 71А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 90, 90А, 90Г, 92, 93 үйлер, Бұқар Жырау көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 45А, 46, 48, 48А, 49, 50, 50А, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 68А, 68Б, 68В, 68Г, 69, 69А, 70, 71, 71А, 71Б, 72, 72Б, 72В, 73, 74, 77, 77А, 81, 82, 83, 84, 85А, 86, 87А, 89, 89А, 89Б, 89В, 89Г, 94, 96, 97, 98, 99, 103, 105А, 109, 113, 118, 129, 140 үйлер, Қ.Шағырбаев көшесі № 1, 2А, 3, 4, 5, 5А, 5В, 5Г, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23А, 23А/1, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 39 үйлер, Ақан Сері көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 26В, 29, 31, 32, 33, 33А, 35, 35А, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 50А, 55 үйлер, Қ.Мұңайтпасов көшесі № 1Г, 2, 3, 6, 6А, 7, 9, 9Б, 10, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 41, 44, 45, 59, 61, 62, 62А, 63, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 73 үйлер, А.Тұрдықұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 21, 21Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 8, 8А, 9, 10, 12, 24, 25, 26 үйлер, Қаһарман көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4 үйлер, Молшылық көшесі № 1, 1Г, 3, 13, 13/1, 48 үйлер, Ы.Қазыбеков көшесі № 4, 7, 8, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 19, 20, 22, 22А, 30, 74 үйлер, Ә.Тәжібаев көшесі № 1Б, 2, 2А, 3, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 12, 14, 15, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 21А, 25, 27, 29А, 31А, 31Б үйлер, Халықтар Достығы көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4, 4А, 5, 7, 7А, 10, 13, 25, 29, 40, 57 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі № 3, 4, 5, 5А, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Б, 31, 35, 36, 37 үйлер, Ә.Әшенов көшесі № 1, 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29 үйлер, Т.Тоқтаров көшесі № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 26, 28, 28А, 32, 32А, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 51А, 51Б, 52, 54, 56А, 58, 58А, 60, 60А, 61, 62, 64, 65, 66 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 5, 5Б, 6/1, 6/2, 7, 7В, 8/1, 8/2, 8Б, 9, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 23, 30, 31, 41, 45, 46, 49, 52В, 52В/2, 53/1, 53/2, 54, 55, 58, 61, 62, 65/1, 65/2, 66, 67, 70, 75, 77/1, 77/2, 89, 90, 91, 93, 93А, 95, 96, 99, 103, 103А, 105 үйлер, Алатау көшесі № 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 17, 52, 54 үйлер, Тіршілік көшесі № 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2 үйлер, Хантағы көшесі № 1, 17, 19, 28, 46 үйлер, Төле би көшесі № 61, 64В, 65, 66, 70, 71, 74, 74А, 79, 81, 82, 83, 84Б, 85, 86, 88, 89, 90А, 98, 102, 103Б, 106А, 106Б, 112, 112В, 113А, 114А, 116, 119/1, 119/2, 119/3, 119/4, 119/5, 119/6, 119/7, 121, 131, 184 үйлер, Квартал 002, № 387, 394, 1016, 1118, 1127, 1128, 1157, 1166 үйлер.
№ 853 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ө.Түгелбаев көшесі, № 3А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Бердібек Соқпақбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Р.Темирбекова, дома № 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30Б, 31, 32, 33, 34, 34Б, 34Б/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 41, 42, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 46, 46А, 47, 49, 51, 53, 53А, 54, 54А, 55, 58, 59, 69, 71, 71А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 90, 90А, 90Г, 92, 93, улица Букар Жырау, дома № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 45А, 46, 48, 48А, 49, 50, 50А, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 68А, 68Б, 68В, 68Г, 69, 69А, 70, 71, 71А, 71Б, 72, 72Б, 72В, 73, 74, 77, 77А, 81, 82, 83, 84, 85А, 86, 87А, 89, 89А, 89Б, 89В, 89Г, 94, 96, 97, 98, 99, 103, 105А, 109, 113, 118, 129, 140, улица К.Шагырбаева, дома № 1, 2А, 3, 4, 5, 5А, 5В, 5Г, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23А, 23А/1, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 39, улица Акан Сери, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 26В, 29, 31, 32, 33, 33А, 35, 35А, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 50А, 55, улица К.Мунайтпасова, дома № 1Г, 2, 3, 6, 6А, 7, 9, 9Б, 10, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 41, 44, 45, 59, 61, 62, 62А, 63, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 73, улица А.Турдыкулова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 21, 21Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, улица Тәуелсіздік, дома № 8, 8А, 9, 10, 12, 24, 25, 26, улица Кахарман, дома № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4, улица Молшылық, дома № 1, 1Г, 3, 13, 13/1, 48, улица Ы.Казыбекова, дома № 4, 7, 8, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 19, 20, 22, 22А, 30, 74, улица А.Тажибаева, дома № 1Б, 2, 2А, 3, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 12, 14, 15, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 21А, 25, 27, 29А, 31А, 31Б, улица Халықтар Достығы, дома № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4, 4А, 5, 7, 7А, 10, 13, 25, 29, 40, 57, улица Ы.Алтынсарина, дома № 3, 4, 5, 5А, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Б, 31, 35, 36, 37, улица А.Ашенова, дома № 1, 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, улица Т.Токтарова, дома № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 26, 28, 28А, 32, 32А, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 51А, 51Б, 52, 54, 56А, 58, 58А, 60, 60А, 61, 62, 64, 65, 66, улица Т.Рыскулова, дома № 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 5, 5Б, 6/1, 6/2, 7, 7В, 8/1, 8/2, 8Б, 9, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 23, 30, 31, 41, 45, 46, 49, 52В, 52В/2, 53/1, 53/2, 54, 55, 58, 61, 62, 65/1, 65/2, 66, 67, 70, 75, 77/1, 77/2, 89, 90, 91, 93, 93А, 95, 96, 99, 103, 103А, 105, улица Алатау, дома № 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 17, 52, 54, улица Тіршілік, дома № 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, улица Хантағы, дома № 1, 17, 19, 28, 46, улица Толе би, дома № 61, 64В, 65, 66, 70, 71, 74, 74А, 79, 81, 82, 83, 84Б, 85, 86, 88, 89, 90А, 98, 102, 103Б, 106А, 106Б, 112, 112В, 113А, 114А, 116, 119/1, 119/2, 119/3, 119/4, 119/5, 119/6, 119/7, 121, 131, 184, Квартал 002, дома № 387, 394, 1016, 1118, 1127, 1128, 1157, 1166.
Избирательный участок № 853
Центр: город Шардара, улица О.Тугелбаева, дом № 3А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Бердибека Сокпакбаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22А, 24, 26/1, 26/2, 26Б, 26В, 26В/2, 28, 30, 32, 34/1, 34/2 үйлер, Абай көшесі № 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12А, 13, 13А үйлер, Қ.Тұрысбеков көшесі № 37, 38, 39, 41, 43, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 77, 78, 84 үйлер, Ө.Түгелбаев даңғылы № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22А/1, 22А/2, 23, 24, 24А, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29, 29А, 29В, 29Г, 29Д, 30, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 41А, 42/1, 42/2, 42Б, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2 54, 62, 64, 69, 73, 80А, 83, 84, 91, 91А, 93 үйлер, О.Жандосов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 15А, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 24, 24/2, 28, 37 үйлер, Ж.Абдазимов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 19, 19/1, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 32/1, 32/2, 32/3, 38/2, 39, 39/2, 40/1, 41, 41/2 үйлер, Ж.Аймауытов көшесі № 1/1, 1/2, 1/5, 1Б/1, 1Б/4, 1Б/5, 1Б/6, 1Б/7, 1Б/9, 1Б/11, 1Б/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2Б/1, 2Б/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/6, 3/7, 3/9, 3/11, 3/14, 3/15, 3/16, 3Б/5, 3Б/11, 3Б/12, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 13Б, 14 үйлер, Таңшолпан көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 17 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 20, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37А, 37Б/1, 37Б/2, 37Б/3, 37Б/4, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38Б, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 42, 43 үйлер, А.Таутанов көшесі № 1, 2А/1, 2А/2, 2А/3, 2В, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 12, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23 үйлер, С.Жұмабеков көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 26А үйлер, О.Оразбеков көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14А, 15 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1/2, 1А/1, 1А/2, 1Б, 3, 4, 6, 8, 9, 10/1, 10А, 11, 12Б, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 25, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29В, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 67 үйлер, А.Мамытов көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 10, 12, 13, 13А, 13Д, 13Е, 14, 16, 20, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26/1, 26/2, 26/4, 26/5, 26/6, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43/1, 43/2, 44, 44А, 45/1, 45/2, 46, 46А/1, 46А/2, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 50А, 51, 51А, 52/1, 52/2, 52/3, 53/1, 53/2, 54А, 55/1, 55/2 үйлер, Ы.Ноғайбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 27 үйлер, 28 Панфилов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 14, 15, 30А, 30Б үйлер, Қ.Сағырбаев көшесі № 5, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/4, 8/6, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6 үйлер.
№ 854 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, А.Елмұратов көшесі, № 13 үй, Түркістан облысы, "Шардара су электр станциясы" акционерлік қоғамының ғимараты.

Границы: улица Айтеке би, дома № 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22А, 24, 26/1, 26/2, 26Б, 26В, 26В/2, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, улица Абая, дома № 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12А, 13, 13А, улица К.Турысбекова, дома № 37, 38, 39, 41, 43, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 77, 78, 84, проспект О.Тугелбаева, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22А/1, 22А/2, 23, 24, 24А, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29, 29А, 29В, 29Г, 29Д, 30, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 41А, 42/1, 42/2, 42Б, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2 54, 62, 64, 69, 73, 80А, 83, 84, 91, 91А, 93, улица О.Жандосова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 15А, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 24, 24/2, 28, 37, улица Ж.Абдазимова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 19, 19/1, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 32/1, 32/2, 32/3, 38/2, 39, 39/2, 40/1, 41, 41/2, улица Ж.Аймауытова, дома № 1/1, 1/2, 1/5, 1Б/1, 1Б/4, 1Б/5, 1Б/6, 1Б/7, 1Б/9, 1Б/11, 1Б/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2Б/1, 2Б/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/6, 3/7, 3/9, 3/11, 3/14, 3/15, 3/16, 3Б/5, 3Б/11, 3Б/12, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 13Б, 14, улица Таңшолпан, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 17, улица Ш.Уалиханова, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 20, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37А, 37Б/1, 37Б/2, 37Б/3, 37Б/4, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38Б, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 42, 43, улица А.Таутанова, дома № 1, 2А/1, 2А/2, 2А/3, 2В, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 12, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, улица С.Жумабекова, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 26А, улица О.Оразбекова, дома № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14А, 15, улица М.Ауэзова, дома № 1/2, 1А/1, 1А/2, 1Б, 3, 4, 6, 8, 9, 10/1, 10А, 11, 12Б, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 25, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29В, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 67, улица А.Мамытова, дома № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 10, 12, 13, 13А, 13Д, 13Е, 14, 16, 20, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26/1, 26/2, 26/4, 26/5, 26/6, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43/1, 43/2, 44, 44А, 45/1, 45/2, 46, 46А/1, 46А/2, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 50А, 51, 51А, 52/1, 52/2, 52/3, 53/1, 53/2, 54А, 55/1, 55/2, улица Ы.Ногайбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 27, улица 28 Панфилов, дома № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 14, 15, 30А, 30Б, улица К.Сагырбаева, дома № 5, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/4, 8/6, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6.
Избирательный участок № 854
Центр: город Шардара, улица А.Елмуратова, дом № 13, здание акционерного общества "Шардаринская гидроэлектро станция" Туркестанской области.

Шекаралары: Абай көшесі № 17, 19, 21, 23, 27/2, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/2, 31/3, 31/4, 32, 33/1, 33А, 33Б, 35/2, 35А, 35А/3, 35А/4, 42, 51, 55, 57, 58, 63, 64, 68, 71, 72, 75 үйлер, Әйтеке би көшесі № 1, 3, 5, 7, 14А, 14Б, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер, Қ.Тұрысбеков көшесі № 1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 7, 8/1, 8/2, 8А, 8А/2, 8Б, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10А, 10Б, 10В, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 20А, 21/1, 21/2, 22, 24, 24А, 24Г, 24Д, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 32А, 32Б, 69, 70 үйлер, Төле би көшесі № 1/1, 1/2, 3, 4, 4А, 5А, 7А, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14Б, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21В, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 37/1, 37/2 үйлер, Н.Төреқұлов көшесі № 1, 1Б, 2, 2Г, 2Д, 3, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 25, 26, 32 үйлер, Майлықожа көшесі № 1А, 2, 4, 4Б, 6, 8, 11, 12 үйлер, А.Сандыбаев тұйығы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5А, 6/1, 6/2, 8, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 22, 31, 32, 33, 36, 37, 41 үйлер, Қ.Елмұратов көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6А, 6А/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 27/1, 27/2, 28, 29, 30 үйлер, Жамбыл тұйығы № 1А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 9, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 19, 19А үйлер, Р.Төлеев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2 үйлер, Ә.Қасымов көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4Б, 4В, 4Г, 5А, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 22А, 23/1, 23/2, 24, 24А, 25, 25/2, 26Б, 27/1, 27/2, 28, 28/2, 28Б, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 40, 42, 91 үйлер, А.Есбаев көшесі № 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 11, 13 үйлер, М.Тәжібаев көшесі № 1, 1В, 2, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18, 19, 33, 34 үйлер, М.Қаныбеков көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10 үйлер, Х.Асылбеков көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13 үйлер.
№ 855 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Қазыбек би көшесі, № 7А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "М.Горький атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Абая, дома № 17, 19, 21, 23, 27/2, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/2, 31/3, 31/4, 32, 33/1, 33А, 33Б, 35/2, 35А, 35А/3, 35А/4, 42, 51, 55, 57, 58, 63, 64, 68, 71, 72, 75, улица Айтеке би, дома № 1, 3, 5, 7, 14А, 14Б, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, улица К.Турысбекова, дома № 1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 7, 8/1, 8/2, 8А, 8А/2, 8Б, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10А, 10Б, 10В, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 20А, 21/1, 21/2, 22, 24, 24А, 24Г, 24Д, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 32А, 32Б, 69, 70, улица Толе би, дома № 1/1, 1/2, 3, 4, 4А, 5А, 7А, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14Б, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21В, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 37/1, 37/2, улица Н.Торекулова, дома № 1, 1Б, 2, 2Г, 2Д, 3, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 25, 26, 32, улица Майлы кожа, дома № 1А, 2, 4, 4Б, 6, 8, 11, 12, улица А.Сандыбаева, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5А, 6/1, 6/2, 8, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 22, 31, 32, 33, 36, 37, 41, улица К.Елмуратова, дома № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6А, 6А/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, тупик Жамбыла, дома № 1А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 9, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 19, 19А, улица Р.Толеева, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, улица А.Касымова, дома № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4Б, 4В, 4Г, 5А, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 22А, 23/1, 23/2, 24, 24А, 25, 25/2, 26Б, 27/1, 27/2, 28, 28/2, 28Б, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 40, 42, 91, улица А.Есабаева, дома № 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 11, 13, улица М.Тажибаева, дома № 1, 1В, 2, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18, 19, 33, 34, улица М.Каныбекова, дома № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, улица Х.Асылбекова, дома № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13.
Избирательный участок № 855
Центр: город Шардара, улица Казыбек би, дом № 7А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М.Горького" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 31/1, 31/2, 33, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 40Б, 42 үйлер, Абай көшесі № 16, 20, 20/1, 22, 22/1, 22А, 24/2, 30, 30/1, 30А, 38А, 39А, 50, 50А, 54А, 54Б, 54В, 56, 60, 66 үйлер, Төле би көшесі № 36, 38, 38Е, 40, 42, 44, 44Б, 46, 46А, 48, 48Г үйлер, Н.Төреқұлов көшесі № 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 33, 34, 35, 50, 57, 58, 59, 63, 64, 65А үйлер, Қазыбек би көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Д, 3, 3А, 3В, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 7, 8, 8Г, 10, 10А, 10А/2, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер, Майлықожа көшесі № 4/1, 4/2, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 25, 29, 37, 39, 39А, 125 үйлер, Астана көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 6А үйлер, А.Оразбаева көшесі № 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7В, 8 үйлер, Ә.Ерубаев көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2Б, 3, 3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 11, 21, 49, 81, 13Б үйлер, Ә.Ерубаев тұйығы № 2, 8А/1, 8А/2 үйлер, М.Мәметова көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10А, 11, 13, 29, 30, 35, 80 үйлер, Квартал 003, № 117, 125, 128, 129, 130, 482, 699, 699, 1265, 1668, 1693, 1724, 1839, 2238, 2319, 2359, 2444 үйлер.
№ 856 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, С.Әшіров көшесі, № 63 үй, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Түркістан облыстық № 4 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Күрес залы" ғимараты.
Шекаралары: С.Әшіров көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4А, 5, 7А, 10, 11 11Г, 12, 12А, 12Б, 12В, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 23Б, 24, 25, 26, 27, 29, 29А, 30, 34, 35, 36, 37, 37Б, 40, 71, 75, 76, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103А, 106, 107, 111, 115, 116, 126 үйлер, Ақ босаға көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 5/1, 5/2, 6, 6А, 6Б, 7, 9, 12, 55, 55Б, 56, 58, 59, 60 үйлер, Қазыбек би көшесі № 11В, 13, 13А, 13Б, 19, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5В, 6, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 25, 26А, 32, 37 үйлер, Бәйтерек көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 9А үйлер.
№ 857 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Б.Тажиев көшесі, № 46 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "А.Иманов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Айтеке би, дома № 31/1, 31/2, 33, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 40Б, 42, улица Абая, дома № 16, 20, 20/1, 22, 22/1, 22А, 24/2, 30, 30/1, 30А, 38А, 39А, 50, 50А, 54А, 54Б, 54В, 56, 60, 66, улица Толе би, дома № 36, 38, 38Е, 40, 42, 44, 44Б, 46, 46А, 48, 48Г, улица Н.Торекулова, дома № 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 33, 34, 35, 50, 57, 58, 59, 63, 64, 65А, улица Казыбек би, дома № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Д, 3, 3А, 3В, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 7, 8, 8Г, 10, 10А, 10А/2, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, улица Майлы кожа, дома № 4/1, 4/2, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 25, 29, 37, 39, 39А, 125, улица Астана, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 6А, улица А.Оразбаевой, дома № 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7В, 8, улица А.Ерубаева, дома № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2Б, 3, 3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 11, 21, 49, 81, 13Б, тупик А.Ерубаева, дома № 2, 8А/1, 8А/2, улица М.Маметовой, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10А, 11, 13, 29, 30, 35, 80, Квартал 003, дома № 117, 125, 128, 129, 130, 482, 699, 699, 1265, 1668, 1693, 1724, 1839, 2238, 2319, 2359, 2444.
Избирательный участок № 856
Центр: город Шардара, улица С.Аширова, дом 63, здание "Зал борьбы" коммунального государственного учреждения "Туркестанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпииского резерва № 4" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Границы: улица С.Аширова, дома № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4А, 5, 7А, 10, 11, 11Г, 12, 12А, 12Б, 12В, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 23Б, 24, 25, 26, 27, 29, 29А, 30, 34, 35, 36, 37, 37Б, 40, 71, 75, 76, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103А, 106, 107, 111, 115, 116, 126, улица Ақ босаға, дома № 1/1, 1/2, 1А, 5/1, 5/2, 6, 6А, 6Б, 7, 9, 12, 55, 55Б, 56, 58, 59, 60, улица Казыбек би, дома № 11В, 13, 13А, 13Б, 19, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д, улица Аль-Фараби, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5В, 6, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 25, 26А, 32, 37, улица Бәйтерек, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 9А.
Избирательный участок № 857
Центр: город Шардара, улица Б.Тажиева дом № 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Иманова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: С.Мұқанов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 17А/1, 17А/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2 үйлер, Б.Тәжиев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, , 5/1, 6/1, 6/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 46А үйлер, Арбақалды көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22А, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2 үйлер, Мұнай ауылы көшесі № 1, 2, 2Б, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 9, 9А, 10А, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 15Б, 16, 16Б, 17А, 17Б, 18, 18Б, 19, 20, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24Б, 24Г, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38В, 39, 40, 41, 41Б, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер, Шардара-Жетісай тас жолы № 1, 2, 5, 6, 8, 9А, 10, 12, 48 үйлер, Квартал 005, № 5 үй.
№ 858 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, К.Байсейітова көшесі, № 15 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Құрманғазы Сағырбайұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шабай батыр көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2 үйлер, Ш.Аймұратов көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2/5, 2Б, 3, 3В, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67 үйлер, М.Өтемісов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25 үйлер, А.Жұбанов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/2, 24 үйлер, І.Жансүгіров көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16А, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 29, 31А, 47 үйлер, Сүгір көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14А, 16/1, 16/2, 18, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34 үйлер, И.Тайманов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3Г, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 18, 19, 19А, 19Б, 21, 26, 29А, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40А, 73, 74, 94 үйлер, Қалнияз көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 19/2 үйлер, Ә.Ахметов көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18А, 18А/1, 50А, 50Б үйлер, И.Юсупов көшесі № 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 23А, 24, 25, 26, 78, 78Б, 78В үйлер, Т.Айбергенов көшесі № 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17 үйлер, Ж.Ералиев көшесі № 1, 2А, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9, 14, 17 үйлер, Қашаған көшесі № 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9А, 10, 11А, 13, 14, 14А, 15, 17, 18 үйлер, Мұқан Баба көшесі № 1, 1А, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15 үйлер, К.Байсейітова көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15А, 18, 19 үйлер, Ж.Мыңбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 үйлер, Бекет ата көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2 үйлер, Ә.Өрбісұлы көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32 үйлер, Бектілеу Ұстаз көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18А, 19, 22 үйлер, М.Мақатаев көшесі № 1Б, 8, 9, 10, 11, 11В үйлер, Шардара-Арыс тас жолы № 2, 3, 4, 5, 10, 11, 25 үйлер, №51 көше, №52 көше, №53 көше, Квартал 004.
№ 859 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, С.Әшіров көшесі, № 8 үй, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Шардара қаласы, аудандық орталық ауруханасы.
№ 860 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаушықұм ауылдық округі, Жаушықұм ауылы, Жаушықұм көшесі, № 40 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Жаушықұм мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаушықұм ауылдық округінің аумағы.
№ 861 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Шардара ауылы, А.Әлімбетов көшесі, № 19А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица С.Муканова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 17А/1, 17А/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, улица Б.Тажиев, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, , 5/1, 6/1, 6/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 46А, улица Арбакалды, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22А, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, улица Мунай ауылы, дома № 1, 2, 2Б, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 9, 9А, 10А, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 15Б, 16, 16Б, 17А, 17Б, 18, 18Б, 19, 20, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24Б, 24Г, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38В, 39, 40, 41, 41Б, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, трасса Шардара-Жетісай, дома № 1, 2, 5, 6, 8, 9А, 10, 12, 48, Квартал 005, дом № 5.
Избирательный участок № 858
Центр: город Шардара, улица К.Байсеитова, дом № 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Курмангазы Сагырбайулы" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Шабай батыра, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, улица Ш.Аймуратова, дома № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2/5, 2Б, 3, 3В, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, улица М.Отемисова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25, улица А.Жубанова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/2, 24, улица И.Жансугирова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16А, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 29, 31А, 47, улица Сугир, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14А, 16/1, 16/2, 18, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34, улица И.Тайманова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3Г, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 18, 19, 19А, 19Б, 21, 26, 29А, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40А, 73, 74, 94, улица Калнияз, дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 19/2, улица А.Ахметова, дома № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18А, 18А/1, 50А, 50Б, улица И.Юсупова, дома № 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 23А, 24, 25, 26, 78, 78Б, 78В, улица Т.Айбергенова, дома № 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, улица Ж.Ералиева, дома № 1, 2А, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9, 14, 17, улица Кашаган, дома № 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9А, 10, 11А, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, улица Мукан Баба, дома № 1, 1А, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, улица К.Байсеитовой, дома № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15А, 18, 19, улица Ж.Мынбаева, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, улица Бекет ата, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, улица А.Орбисулы, дома № 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, улица Бектилеу Устаз, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18А, 19, 22, улица М.Макатаева, дома № 1Б, 8, 9, 10, 11, 11В, Трасса Шардара-Арыс, дома № 2, 3, 4, 5, 10, 11, 25, улица №51, улица №52, улица №53, Квартал 004.
Избирательный участок № 859
Центр: город Шардара, улица С.Аширова, дом № 8, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шардаринская центральная районная больница" управления общественного здравоохранения Туркестанской области.
Границы: город Шардара, районная центральная больница.
Избирательный участок № 860
Центр: сельский округ Жаушықұм, село Жаушықұм, улица Жаушыкум, дом № 40, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей "Жаушыкум" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Жаушықұм.
Избирательный участок № 861
Центр: сельский округ Қ.Тұрысбеков, село Шардара, улица А.Алимбетова, дом № 19А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ш.Уалиханова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: А.Құнанбаев көшесі № 1, 2, 2/1, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6/1, 9, 11/2, 13, 13/2, 14, 15, 16, 18, 20, 21 үйлер, Ә.Нұрымов көшесі № 1, 2, 3/2, 3Б, 4/1, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15, 28 үйлер, А.Әлімбетов көшесі № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 16, 17, 18, 19,20, 20А, 21, 22, 22Б, 23 үйлер, Ақ шағала көшесі № 2, 3, 4, 6, 8А, 9, 10, 11, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 36, 49 үйлер, Ә.Омаров көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 8/2, 10, 10/1, 11/2, 12/1, 19 үйлер, Б.Қаныбеков көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 35 үйлер, Еңбекші көшесі № 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 20А, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 28А, 30, 30А, 33, 34, 35, 37, 39, 39, 40 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1, 1А, 2, 2/1, 3, 3/2, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 11, 13 үйлер, Қара Шаңырақ көшесі № 1, 1/1, 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9/1, 12, 12/1, 15, 17, 17А, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47 үйлер, М.Маметова көшесі № 2, 5, 6, 8, 13, 34 үйлер, М.Ешназаров көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5, 6/2,6А, 7, 7А, 24, 25 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10А, 11, 12, 12А, 13А, 14/2, 15, 16, 18, 19, 21, 25, 27,28, 29, 31 үйлер, М.Оразбеков көшесі № 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 22А, 23, 26, 30, 31, 33, 34, 35 үйлер, С.Омаров көшесі № 1, 1/2, 2, 2А, 4А, 3, 4А, 5, 5/2, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 12, 18, 25, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 115 үйлер, С.Әшіров көшесі № 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 6, 8, 9, 12, 12А, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34 үйлер, С.Қарабеков көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 12/1, 12/2, 12А, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер, Т.Ақынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 19, 44 үйлер, Т.Кенесариев көшесі № 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16/2, 19, 20, 22, 23 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3Б, 4Б, 5А, 5Б, 7/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15 үйлер, Я.Мырзабаев көшесі № 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 24 үйлер.
№906 сайлау учаскесі
Орталығы:, Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Шардара ауылы, К.Тілегенов көшесі, № 7 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "А.Әлімбетов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица А.Кунанбаева, дома № 1, 2, 2/1, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6/1, 9, 11/2, 13, 13/2, 14, 15, 16, 18, 20, 21, улица А.Нуримова, дома № 1, 2, 3/2, 3Б, 4/1, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15, 28, улица А.Алимбетова, дома № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 16, 17, 18, 19,20, 20А, 21, 22, 22Б, 23, улица Ак шагала, дома № 2, 3, 4, 6, 8А, 9, 10, 11, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 36, 49, улица А.Омарова, дома № 1/1, 1/2, 2/2, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 8/2, 10, 10/1, 11/2, 12/1, 19, улица Б.Каныбекова, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 35, улица Еңбекші, дома № 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 20А, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 28А, 30, 30А, 33, 34, 35, 37, 39, 39, 40, улица Ж.Жабаева, дома № 1, 1А, 2, 2/1, 3, 3/2, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 11, 13, улица Қара Шаңырақ, дома № 1, 1/1, 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9/1, 12, 12/1, 15, 17, 17А, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, улица М.Маметовой, дома № 2, 5, 6, 8, 13, 34, улица М.Ешназарова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5, 6/2,6А, 7, 7А, 24, 25, улица М.Ауэзова, дома № 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10А, 11, 12, 12А, 13А, 14/2, 15, 16, 18, 19, 21, 25, 27,28, 29, 31, улица М.Оразбекова, дома № 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 22А, 23, 26, 30, 31, 33, 34, 35, улица С.Омарова, дома № 1, 1/2, 2, 2А, 4А, 3, 4А, 5, 5/2, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 12, 18, 25, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 115, улица С.Аширова, дома № 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 6, 8, 9, 12, 12А, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, улица С.Карабекова, дома № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 12/1, 12/2, 12А, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, улица Т.Акынова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 19, 44, улица Т.Кенесариева, дома № 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16/2, 19, 20, 22, 23, улица Ш.Уалиханова, дома № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3Б, 4Б, 5А, 5Б, 7/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15, улица Я.Мырзабаева, дома № 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 24.
Избирательный участок № 906
Центр: сельский округ Қ.Тұрысбеков, село Шардара, улица К.Тилегенова, дом № 7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Алимбетова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Абылайхан көшесі № 4 үй, Ә.Молдағұлова көшесі № 2, 3, 4А, 5, 5/2, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37 үйлер, Аманкелді көшесі № 1, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 23, 24, 24А, 27, 30, 31, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48 үйлер, Ә.Нұршаев көшесі № 1Б, 1Б, 2Б, 2Б, 3Б, 3Б, 4, 4Б, 4Б, 5, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 7, 8, 10, 12, 12А, 12Б, 13,13А, 14, 15, 16, 94 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 32, 11, 52, 14, 14А, 15, 16, 21, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 25Б, 26, 27, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 38, 40, 41, 41А, 43, 52, 53 үйлер, Қ.Сыпатаев көшесі № 1, 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 9, 10, 11, 13, 14А, 15, 16, 17, 20, 21, 21А, 24, 24А, 25А, 29, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59 үйлер, К.Тілегенов көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 14/1, 15, 16, 19, 22 үйлер, О.Баратов көшесі № 1, 1А, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 19Б, 13, 14А, 16, 16А, 17, 19, 19Б, 21, 23, 23А, 24, 25, 27, 27А, 28, 34, 35, 35 үйлер, С.Шорабеков көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 20, 20Б, 20А, 24, 24А, 30, 32, 34, 36 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9/2, 10, 10А, 11, 11/1, 12, 13,17/1,17/2, 20, 20А, 22, 23, 25, 26, 41 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 1, 2, 2Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 8А, 9,10, 11, 12, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23 үйлер, Т.Бокин көшесі № 1,3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 21, 28 үйлер.
№ 862 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Ақберді елді мекені, М.Маймақов көшесі, № 10 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 11 Шардара бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бимырза елді мекені № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18,19, 20 үйлер, Бозай елді мекені № 2, 5, 5А, 8, 10, 10/1, 12, 13, 16, 17, 18 үйлер, Қуанқұдық елді мекені № 1, 3, 3А, 4,5,5А,6, 7, 8, 10, 11, 12,13, 14,15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 62, 63, 65, 66, 67, 68 үйлер, М.Маймақов көшесі № 1, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/2, 10, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 24 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 38 үйлер, Жаңа Құрылыс көшесі № 1, 2, 4 үйлер.
№ 863 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Көксу ауылы, С.Асылбеков көшесі, № 1 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "С.Ерубаев атындағы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Абылайхана, дом № 4, улица А.Молдагуловой, дома № 2, 3, 4А, 5, 5/2, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, улица Аманкелди, дома № 1, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 23, 24, 24А, 27, 30, 31, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, улица А.Нуршаева, дома № 1Б, 1Б, 2Б, 2Б, 3Б, 3Б, 4, 4Б, 4Б, 5, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, улица Г.Муратбаева, дома № 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 7, 8, 10, 12, 12А, 12Б, 13,13А, 14, 15, 16, 94, улица К.Сатбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 32, 11, 52, 14, 14А, 15, 16, 21, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 25Б, 26, 27, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 38, 40, 41, 41А, 43, 52, 53, улица К.Сыпатаева, дома № 1, 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 9, 10, 11, 13, 14А, 15, 16, 17, 20, 21, 21А, 24, 24А, 25А, 29, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, улица К.Тилегенова, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 14/1, 15, 16, 19, 22, улица О.Баратова, дома № 1, 1А, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 19Б, 13, 14А, 16, 16А, 17, 19, 19Б, 21, 23, 23А, 24, 25, 27, 27А, 28, 34, 35, 35, улица С.Шорабекова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 20, 20Б, 20А, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, улица С.Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9/2, 10, 10А, 11, 11/1, 12, 13,17/1,17/2, 20, 20А, 22, 23, 25, 26, 41, улица Тәуелсіздік, дома № 1, 2, 2Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 8А, 9,10, 11, 12, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, улица Т.Бокина, дома № 1,3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 21, 28.
Избирательный участок № 862
Центр: сельский округ Қ.Тұрысбеков, населенный пункт Ақберді, улица М.Маймаков, дом № 10, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Шардара № 11" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: населенный пункт Бимырза, дома № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18,19, 20, населенный пункт Бозай, дома № 2, 5, 5А, 8, 10, 10/1, 12, 13, 16, 17, 18, населенный пункт Куанкудык, дома № 1, 3, 3А, 4,5,5А,6, 7, 8, 10, 11, 12,13, 14,15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 62, 63, 65, 66, 67, 68, улица М.Маймакова, дома № 1, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/2, 10, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 24 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 38, улица Жана Курылыс дома № 1, 2, 4.
Избирательный участок № 863
Центр: сельский округ Көксу, село Көксу, улица С.Асылбекова, дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени С.Ерубаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Т.Тоқтаров көшесі № 1, 1А, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 30, 31, 2, 31А, 32, 32/1, 32/2, 32А, 32А, 34/1, 34/2, 35А, 36/1, 36/2, 36А, 39/1, 40/1, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48, 48/2, 49, 49/1, 56, 61, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 82, 83, 84 үйлер, Қ.Сатбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18А, 21, 22, 22/1, 23, 24/2, 25, 25/2, 26, 27, 28/2, 29, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32Б, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34А, 34Б, 35, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 39, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 47, 47, 50, 57, 57А, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 71, 72, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер, С.Асылбеков көшесі № 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/2, 26/1, 28, 28А, 30, 30/1, 30/2, 32/1, 33, 33/2, 34, 35/1, 36, 36/2, 36А, 37/1, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45/1, 46, 48, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54А, 55, 56, 58, 59/2, 60, 60/2, 61, 62, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89 үйлер, А.Құнанбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5А, 7А, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 27А, 31, 32, 36, 37, 94 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1, 1/2, 1Б, 4/2, 5/1, 10А, 14, 14А, 15, 17, 19, 20, 24, 34 үйлер, Бірлік көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, Ынтымақ көшесі № 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 36 үйлер, Астана көшесі № 1, 1А, 2, 7, 14 үйлер, Бәйтерек көшесі № 1, 5, 10, 13, 19, 21 үйлер.
№ 864 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Айдаркөл Қашары ауылы, Айдаркөл Қашары көшесі, № 45 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 8 Көксу бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айдаркөл Қашары көшесі № 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 30А, 38, 39, 40,41, 42, 43, 46, 47, 47/1, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 81, 82, 83 үйлер.
№ 865 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Баспанды ауылы, Баспанды көшесі, № 22А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 9 Көксу бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Т. Токтарова, дома № 1, 1А, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 30, 31, 2, 31А, 32, 32/1, 32/2, 32А, 32А, 34/1, 34/2, 35А, 36/1, 36/2, 36А, 39/1,40/1, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48, 48/2, 49, 49/1, 56, 61, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 82, 83, 84, улица К.Сатбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18А, 21, 22, 22/1, 23, 24/2, 25, 25/2, 26, 27, 28/2, 29, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32Б, 33/1 33/2, 34/1, 34/2, 34А, 34Б, 35, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 39, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 47, 47, 50, 57, 57А, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 71, 72, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, улица С.Асылбекова, дома № 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/2, 26/1, 28, 28А, 30, 30/1, 30/2, 32/1, 33, 33/2, 34, 35/1, 36, 36/2, 36А, 37/1, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45/1, 46, 48, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54А, 55, 56, 58, 59/2, 60, 60/2, 61, 62, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, улица А.Кунанбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5А, 7А, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 27А, 31, 32, 36, 37, 94, улица М.Ауэзова, дома № 1, 1/2, 1Б, 4/2, 5/1, 10А, 14, 14А, 15, 17, 19, 20, 24, 34, улица Бірлік, дома №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, улица Ынтымақ, дома № 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 36, улица Астана, дома № 1, 1А, 2, 7, 14, улица Бәйтерек, дома № 1, 5, 10, 13, 19, 21.
Избирательный участок № 864
Центр: сельский округ Көксу, село Айдаркөл Қашары, улица Айдаркол Кашары, дом № 45, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Көксу № 8" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Айдаркол кашары, дома № 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 30А, 38, 39, 40,41, 42, 43, 46, 47, 47/1, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 865
Центр: сельский округ Көксу, село Баспанды, улица Баспанды, дом № 22А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Көксу № 9" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Баспанды көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер, Жоласар көшесі №1, 2, 2/1, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/2, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 41, 42, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62 үйлер.
№ 866 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоссейіт ауылдық округі, Қоссейіт ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 38 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Сырдария жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1,34/2,35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47.1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53 үйлер, Абай көшесі № 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 55/А, 18/1, 18/2,19/1,19/2, 20/1,20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1,30/2,31/1, 31/2, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/1, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2,42, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/2,46,47/1,47/2, 48/1,48/2,49, 50 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12,13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18,19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 27, 26/1,26/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 42, 41, 43 үйлер, Т.Тоқтаров көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2,6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31,32, 33, 34 үйлер, Бектұрғанов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/2, 8/1, 8/2 үйлер, Ж.Жабаев көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2,8/1, 8/2,9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13,14, 15, 16 үйлер, 28 Панфилов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2 үйлер, Восход көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10,11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16,17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21 үйлер, М.Маметова көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2 үйлер.
№907 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоссейіт ауылдық округі, Қоссейіт ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 69 үй, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қоссейіт ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесінің ғимараты. Шекаралары: С.Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27, 28, 30/1, 30/2, 32 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1,2, 3, 4,5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 51/1, 51/2, 53/2, 53/1, 54,55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 104, 106 үйлер, Асық ата көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер, Ұзыната көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19,20, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 39, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 45,46 үйлер, Амангелді көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7 үйлер, Абай көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 95 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13,14, 37А, 101, 104, 111 үйлер, Т.Тоқтаров көшесі № 31, 32,33, 34, 35 үйлер, Әйтеке би көшесі № 52 үй, Ж.Жабаев көшесі № 18 үй, С.Сейфуллин көшесі № 17, 29, 34, 36 үйлер.
№ 867 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Көксу ауылы, Алматы көшесі, № 2А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Т.Айбергенов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алматы көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 3, 3/2, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18А, 20/1, 20/2, 21, 23, 23/1, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48/1, 48/2, 52/1, 52/2, 55/1, 55/2, 58/1, 58/2, 60, 66, 81 үйлер, А.Иманов көшесі № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9А, 10, 11, 12, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 38, 38А, 39, 43, 191 үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 9/1, 6/2, 10, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 30, 33А, 39, 44/2, 45, 48, 62/1, 62А, 62Б, 62Г, 64, 66, 68, 70 үйлер, Берекелі көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 12, 12Б, 12В, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 21, 23, 26, 27, 27А, 28, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36А, 38А, 39, 40, 42А, 51, 52, 54 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 15А, 17, 18/2, 21, 23, 24, 26/1, 26/2, 28, 29, 30А, 31, 48, 52 үйлер, Кеңес көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/2, 19/1, 19/2, 58 үйлер, А.Құнанбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25 үйлер, С.Мұқанов көшесі № 2А, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 15, 16/1, 16/2, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 27, 28, 30, 35, 36, 40, 44, 58, 71/1, 71/2, 74/1,74/2, 75/1, 75/2, 82/2, 90, 94 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 2Б, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 60/1 үйлер, Халықтар достығы көшесі № 1/2, 2, 2/2, 6/1, 11/1, 12/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20, 21, 21, 35А үйлер, Шардара көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 26А, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37, 42/1, 42/2 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1, 1/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 10/2, 11, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37 үйлер.
№ 868 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұзын-ата ауылдық округі, Ұзын-ата ауылы, Ынтымақ көшесі, № 1А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Ұзын-ата жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ұзын ата ауылдық округінің аумағы.
№ 869 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан ауылы, А.Құнанбаев, № 2В үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Қазақстан жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Баспанды, дома № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, улица Жоласар, дома №1, 2, 2/1, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/2, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 41, 42, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62.
Избирательный участок № 866
Центр: сельский округ Қоссейіт, село Қоссейіт, улица Д.Конаева, дом № 38, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Сырдария" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Айтеке би, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/2, 24/1, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2,47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, улица Абая, дома № 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 55/А, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1,30/2,31/1, 31/2, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/1, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 40/1, 40/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/2, 49, 47/2, 50, улица Казыбек би, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2,10/1,10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16,/1 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1,27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, улица Т.Токтарова, дома № 1/1, 1/2, 2, 3/2, 3/1, 5/1, 5/2, 8, 7/1, 7/2, 8, 10, 11,15, 17/1, 17/2, 18,19, 21, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34,36, улица Бектурганова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/2, 8/1, 8/2, улица Ж.Жабаева, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2,8/1, 8/2, 9/1,9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2,13, 14, 16, 15, улица 28 Панфилова, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, улица Восход, дома № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, улица М.Маметовой, дома № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2.
Избирательный участок № 907
Центр: сельский округ Қоссейіт, село Қоссейіт, улица Д.Конаева, дом №69, здание учреждения "Дом культуры" села Қоссейіт государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" Шардаринского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Шардаринского района Туркестанской области.
Границы: улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27, 28, 30/1, 30/2, 32, улица М.Ауэзова, дома № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11, 12/1, 12/2, 13,14/1, 14/2, 15, 17, 18,19/1, 19/2, 21, 23, 25, 27, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 41/1, 41/2, 42, 43, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 50, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 54, 55/1,55/2, 56, 57/2, 57/1, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 104, 106, улица Асык ата, дома № 1/1, 1/2, 2, 4А, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, улица Ұзыната, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 45, 46, улица Амангелди, дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4,5, 7, улица Абая, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,/ 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 57А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 95, улица Д.Конаева, дома № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 14, 37А, 101, 104, 111, улица Т.Токтарова, дома № 31, 33, 34, 35, улица Айтеке би, дом № 52, улица Ж.Жабаева, дом № 18, улица С.Сейфуллина, дома № 17,29,31, 36.
Избирательный участок № 867
Центр: сельский округ Көксу, село Көксу, улица Алматы, дом № 2А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Т.Айбергенова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Алматы, дома № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 3, 3/2, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11/2, 12, 12/,1 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18А, 20/1, 20/2, 21, 23, 23/1, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48/1, 48/2, 52/1, 52/2, 55/1, 55/2, 58/1, 58/2, 60, 66, 81, улица А.Иманова, дома № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9А, 10, 11, 12, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 38, 38А, 39, 43, 191, улица Бейбітшілік, дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 9/1, 6/2, 10, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 30, 33А, 39, 44/2, 45, 48, 62/1, 62А, 62Б, 62Г, 64, 66, 68, 70, улица Берекелі, дома № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, улица Г.Муратбаева, дома № 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 12, 12Б, 12В,13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 21, 23, 26, 27, 27А, 28, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36А, 38А, 39, 40, 42А, 51, 52, 54, улица Ж.Жабаева, дома № 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 15А, 17, 18/2, 21, 23, 24, 26/1, 26/2, 28, 29, 30А, 31, 48, 52, улица Кеңес, дома № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 17/1 ,17/2, 8/2, 19/1, 19/2, 58, улица А.Кунанбаева, дома № 1/1, 1/2, 2, 2А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, улица С.Муканова, дома № 2А, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 15, 16/1, 16/2, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 27, 28, 30, 35, 36, 40, 44, 58, 71/1, 71/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 82/2, 90, 94, улица С.Сейфуллина, дома № 1/1, 1/2, 2/2, 2Б, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 60/1, улица Халықтар достығы, дома № 1/2, 2, 2/2, 6/1, 11/1, 12/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20, 21, 21, 35А, улица Шардара, дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 26А, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37, 42/1, 42/2, улица М.Ауэзова, дома № 1, 1/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 10/2, 11, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 868
Центр: сельский округ Ұзын-ата, село Ұзын-ата, улица Ынтымак, дом № 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Узын-ата" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Ұзын-ата.
Избирательный участок № 869
Центр: сельский округ Алатау батыр, село Қазақстан, улица А.Кунанбаева, дом № 2В, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Казахстан" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: А.Құнанбаев көшесі № 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 8А, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12/1, 13, 14/2, 15, 15/1, 15А, 15Б, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23А, 24, 24/1, 24Б, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27/1, 27/2 үйлер, М.Айдаров көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4/1, 4/2, 4А, 4В, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 10Б, 169, 11/1, 11/2, 11А, 12, 14, 15, 15А, 76А, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/1, 19, 23, 24/1, 26/1, 26/2, 28/2, 29, 30, 31/2, 32А, 36, 39, 39А, 40, 41, 43, 43А, 45, 46 үйлер, І.Жақсылықов көшесі № 3, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12А, 13/1, 13А, 14, 14/1, 14А, 15/1, 15/2, 16, 16А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20Б, 21А, 22, 23, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 28/2, 31, 43, 44/1, 47/1, 68/1, 69/2, 73/1, 74, 75, 76, 77А, 89, 183/1, 183/2, 185/1 үйлер, Қ.Жұмаділлаев көшесі № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10А, 10Б, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13А, 14/1, 14/2, 15, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17А, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 21А, 22, 22/1, 23, 23/2 үйлер, О.Исаев көшесі № 1/2, 1А, 3, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 12Б, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 16/1, 17/1, 17/2, 17А, 19/1, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25/2, 27/2, 28/1, 30, 31/1, 32/1, 36/2, 37, 44/1, 44/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 49А, 70, 75, 76, 87, 87/1, 87/2, 88, 88/1, 89/2, 142/1, 143 үйлер, С.Қаттабеков көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3Б, 3В, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5А, 5В, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7А, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 11А, 12, 12/1, 12/, 2, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 16В, 17, 17А, 18, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 21, 21/2, 22А, 24, 24/2, 24А үйлер, Е.Қисабеков көшесі № 5/1, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 12А, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 19А, 19Б, 19В, 20/1, 20А, 21, 21/1, 21/2, 22 үйлер, Жеңіс көшесі № 1, 1/1, 8, 8А, 10, 10А, 14, 16, 18, 18А, 19, 21, 22, 22А, 26, 31, 33 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 1/2, 5, 6, 8Б, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 14, 15, 15А, 18, 19, 19А, 19Б, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26А, 28, 29, 32, 33А, 36 үйлер.
№ 908 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан ауылы, Е.Қисабеков көшесі, № 2А үй, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Алатау батыр ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 9, 12, 13, 15, 15А, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 43, 48, 52, 56, 56/2, 56А, 60, 62, 70/2, 72, 85/1 үйлер, Қызылқұм көшесі № 1/2, 2, 4, 5/1, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 15, 16, 17, 17А, 19/1, 22/2, 25, 26/1, 27А, 27/1, 27/2, 28, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 32/2, 33, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 45/2, 46/1, 47 үйлер, Жеңіс көшесі № 35, 38, 83, 83/А, 147, 148, 167 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 39, 42, 44, 45, 46, 47 үйлер, Қ.Жұмаділлаев көшесі № 24, 15/2, 26, 26/1, 26/2, 26А, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/2, 29/3, 25/2, 31, 32 үйлер, Е.Қисабеков көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 4/1, 4/2, 4А, 93/1, 93/2, 95/1, 95/2, 98, 110/2, 113, 113А, 122/1, 123, 140 үйлер, А.Құнанбаев көшесі № 27А, 27Б, 28/1, 29/1, 29/2, 30, 30/2, 31/1, 32, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 33А, 35, Парасат көшесі № 5, 7, 43, 45, 46, 51 үйлер, Алмалы көшесі № 1, 2, 3 үйлер, Атамекен көшесі № 1, 3, 4А, 5, 6, 16, 33, 39, 17 үйлер, Барак көшесі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29 үйлер, Бейбітшілік көшесі № 6, 7, 8, 9, 12, 12А, 20, 26, 29А, 37, 39А, 42, 45, 112 үйлер, Достық көшесі № 1, 1/1, 2, 4, 12 үйлер, Жемісті көшесі № 1, 3, 5, 9 үйлер, Мамыр көшесі № 1, 4, 8, 9 үйлер, Самал көшесі № 1, 5, 5/1, 18, 22, 30А үйлер, Тұран көшесі № 5, 7, 43, 45, 46, 51 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1, 1/1, 3, 3А, 4, 5/2, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 75 үйлер.
№ 870 сайлау учаскесі
Орталығы: Сүткент ауылдық округі, Сүткент ауылы, Ә.Тоқсанбаев көшесі, № 46А үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Т.Тәжібаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сүткент ауылдық округінің аумағы.
№ 871 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 14 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Қызылқұм жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылқұм ауылдық округінің аумағы.
№ 872 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшенгелді ауылдық округі, Ақалтын ауылы, Қ.Қозбағаров көшесі, № 18 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Ақ алтын жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақ алтын ауылының аумағы.
№ 873 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшенгелді ауылдық округі, Егізқұм ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 1 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Егізқұм жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Егізқұм ауылының аумағы.
№ 874 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Әл-Фараби көшесі, № 19 үй, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Достық ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесінің ғимараты. Шекаралары: Достық ауылдық округінің аумағы.
№ 875 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан ауылы, Е.Қисабеков көшесі, № 113 үй, Шардара ауданының білім бөлімінің "Сырбек Каттебеков атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Құнанбаев көшесі № 37, 38, 40, 42/2, 42А, 44, 45, 46А, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49/2, 51, 51/1, 52, 53/1, 53А, 55, 57/1, 57/2, 58/1, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 77, 80, 84, 84/1, 84/2, 85, 86, 86/2, 87, 90/1, 91А, 92, 96, 175, 177, 178, 181, 182, 183, 184, 189, 193, 197, 194, 200 үйлер, Абат көшесі № 2, 7А, 20 үйлер, Ақорда көшесі № 2/1, 2, 3, 4, 6, 6А, 7, 8, 8А, 12, 15, 17, 22, 24/1, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31А, 33, 33А, 55, 58 үйлер, Алатау көшесі № 3, 15, 18, 18/1, 31А үйлер, Бірлік көшесі № 4, 5, 6, 7, 20, 48, 60, 65 үйлер, Болашақ көшесі № 2, 34, 36 үйлер, Қ.Жұмаділлаев көшесі 33/2, 34/1, 35/2, 36/2, 37, 7, 37/1, 38, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 46, 47, 47/2, 48, 49/2, 53, 54, 54/1, 54/2, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 141, 67, 69, 71, 143, 77, 70, 80/1, 80А, 82, 83/1, 83/2, 89/1, 90/1, 94, 96, 97, 99, 101, 102, 105, 106, 109, 110, 113, 114, 117, 118, 146, 119/2, 169/2, 189/1, 195, 198/2 үйлер, Заңғар көшесі № 5, 17, 36 үйлер, М.Исмагулов көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 28, 29, 30, 33, 42 үйлер, С.Қаттабеков көшесі № 25, 25/2, 26, 27/1, 27А, 28, 28/1, 28/2, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36/1, 36/2, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 54, 54/1, 55, 56, 59, 64, 70, 72, 75, 77, 79, 80, 83, 83А, 85, 89, 90, 92, 93, 94, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 108, 111, 112, 3, 31/1 үйлер, Е.Қисабеков көшесі № 22/1, 22/2, 20, 23/1, 24, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 14, 16, 27/1, 27/2, 18, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/2, 36/1, 38, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 58/2, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 76, 77, 79, 80, 81, 87, 90 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 9А, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15, 15А, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19А, 20, 20/2, 20А, 21, 21, 23, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 32, 32/1, 32/2 үйлер, Мирас көшесі № 6, 7, 25, 26 үйлер, Пикет көшесі № 1, 2/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 11А, 12/1, 12/2, 14/1, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/2, 22/1, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31, 31/2 үйлер, Төле би көшесі № 1/1, 1/2, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9Б, 9А10, 10/1, 10/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16А, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 30, 32, 32/1, 34, 35/1, 36, 37, 76/1 үйлер, Шапағат көшесі № 8, 8А, 9, 24, 44, 44, 48, 50 үйлер.
№ 876 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Қазақстан Республикасы, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Шекара қызметі Түркістан облысы бойынша департаментінің Мақтаарал ауданы бойынша шекара басқармасының "Арнасай" шекара бөлімшесінің № 2037 шекаралық заставасының ғимараты.

Границы: улица А.Кунанбаева, дома № 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 8А, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12/1, 13, 14/2, 15, 15/1, 15А, 15Б, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23А, 24, 24/1, 24Б, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27/1, 27/2, улица М.Айдарова, дома № 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4/1, 4/2, 4А, 4В, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 10Б, 169, 11/1, 11/2, 11А, 12, 14, 15, 15А, 76А, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/1, 19, 23, 24/1, 26/1, 26/2, 28/2, 29, 30, 31/2, 32А, 36, 39, 39А, 40, 41, 43, 43А, 45, 46, улица И.Жаксылыкова, дома № 3, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12А, 13/1, 13А, 14, 14/1, 14А, 15/1, 15/2, 16, 16А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20Б, 21А, 22, 23, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 28/2, 31, 43, 44/1, 47/1, 68/1, 69/2, 73/1, 74, 75, 76, 77А, 89, 183/1, 183/2, 185/1, улица К.Жумадиллаева, дома № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10А, 10Б, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13А, 14/1, 14/2, 15, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17А, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 21А, 22, 22/1, 23, 23/2, улица О.Исаева, дома № 1/2, 1А, 3, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 12Б, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 16/1, 17/1, 17/2, 17А, 19/1, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25/2, 27/2, 28/1, 30, 31/1, 32/1, 36/2, 37, 44/1, 44/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 49А, 70, 75, 76, 87, 87/1, 87/2, 88, 88/1, 89/2, 142/1, 143, улица С.Каттабекова, дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3Б, 3В, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5А, 5В, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7А, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 11А, 12, 12/1, 12/, 2, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 16В, 17, 17А, 18, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 21, 21/2, 22А, 24, 24/2, 24А, улица Е.Кисабекова, дома № 5/1, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 12А, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 19А, 19Б, 19В, 20/1, 20А, 21, 21/1, 21/2, 22, улица Жеңіс, дома № 1, 1/1, 8, 8А, 10, 10А, 14, 16, 18, 18А, 19, 21, 22, 22А, 26, 31, 33, улица Тәуелсіздік, дома № 1/2, 5, 6, 8Б, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 14, 15, 15А, 18, 19, 19А, 19Б, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26А, 28, 29, 32, 33А, 36.
Избирательный участок № 908
Центр: сельский округ Алатау батыр, село Қазақстан, улица Е.Кисабекова, дом № 2А, здание учреждения "Дом культуры" села Алатау батыра государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района Туркестанской области.
Границы: улица Айтеке би, дома № 9, 12, 13, 15, 15А, 22, 20, 23, 21, 24, 29, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 43, 48, 52, 56, 56/2, 56А, 60, 62, 70/2, 72, 85/1, улица Қызылқұм дома № 1/2, 2, 4, 5/1, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 15, 16, 17, 17А, 19/1, 22/2, 25, 26/1, 27А, 27/1, 27/2, 28, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 32/2, 33, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 45/2, 46/1, 47, улица Жеңіс дома № 35, 38, 83, 83/А, 147, 148, 167, улица Тәуелсіздік дома № 39, 42, 44, 45, 46, 47, улица Қ.Жұмадиллаева дома № 24, 15/2, 26, 26/1, 26/2, 26А, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/2, 29/3, 25/2, 31, 32, улица Е.Кисабекова № 1, 1/1, 1/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 4/1, 4/2, 4А, 93/1, 93/2, 95/1, 95/2, 98, 110/2, 113, 113А, 122/1, 123, 140, улица А.Кунанбаева № 27А, 27Б, 28/1, 29/1, 29/2, 30, 30/2, 31/1, 32, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 33А, 35, улица Парасат, дома 5, 7, 43, 45, 46, 51, улица Алмалы, дома № 1, 2, 3, улица Атамекен, дома № 1, 3, 4А, 5, 6, 16, 33, 39, 17, улица Барак, дома №1, 1/1, 2, 3, 4, 24, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 28, 16, 29, 18, 20, 22, 24, улица Бейбітшілік, дома № 6, 7, 8, 9, 12, 12А, 20, 26, 29А, 37, 39А, 42, 45, 112, улица Достық, дома № 1, 1/1, 2, 4, 12, улица Жемісті, дома № 1, 3, 5, 9 улица Мамыр, дома № 1, 4, 8, 9, улица Самал, дома № 1, 5, 5/1, 18, 22, 30А, улица Тұран, дома № 5, 7, 43, 45, 46, 51, улица Ынтымақ, дома № 1, 1/1, 3, 4, 3А, 5/2, 8, 9, 10, 13, 18, 16, 15, 75.
Избирательный участок № 870
Центр: сельский округ Сүткент, село Сүткент, улица А.Токсанбаева, дом № 46А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Т.Тажибаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Сүткент.
Избирательный участок № 871
Центр: сельский округ Қызылқұм, село Қызылқұм, улица А.Молдагуловой, дом № 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Кызылкум" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Қызылқұм.
Избирательный участок № 872
Центр: сельский округ Ақшеңгелді, село Ақалтын, улица К.Козбагарова, дом № 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Ак алтын" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: территория села Ақалтын.
Избирательный участок № 873
Центр: сельский округ Ақшеңгелді, село Егізқұм, улица Ы.Алтынсарина, дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Егизкум" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: территория села Егізқұм.
Избирательный участок № 874
Центр: сельский округ Достық, село Достық, улица Аль-Фараби, дом № 19, здание учреждения "Дом культуры" села Достық государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" Шардаринского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Шардаринского района Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Достық.
Избирательный участок № 875
Центр: сельский округ Алатау батыр, село Қазақстан, улица Е.Кисабекова, дом № 113, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сырбека Каттебекова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улица А.Кунанбаева, дома № 37, 38, 40, 4/2, 42А, 44, 45, 46А, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49/2, 51, 51/1, 52, 53/1, 53А, 55, 57/1, 57/2, 58/1, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 77, 80, 84, 84/1, 84/2, 85, 86, 86/2, 87, 90/1 ,91А, 92, 96, 175, 177, 178, 181, 182, 183, 184, 189, 193, 197, 194, 200, улица Абат, дома № 2, 7А, 20, улица Акорда, дома № 2/1, 2, 3, 4, 6, 6А, 7, 8, 8А, 12, 15, 17, 22, 24/1, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31А, 33, 33А, 55, 58, улица Алатау, дома № 3,15,18,18/1,31А, улица Бирлик, дома № 4, 5, 6, 7, 20, 48, 60, 65, улица Болашак, дома № 2, 34, 36, улица К.Жумадиллаева, дома 33/2, 34/1, 35/2, 36/2, 37, 7, 37/1, 38, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 46, 47, 47/2, 48, 49/2, 53, 54, 54/1, 54/2, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 141, 67, 69, 71, 143, 77, 70, 80/1, 80А, 82, 83/1, 83/2, 89/1, 90/1, 94, 96, 97, 99, 101, 102, 105, 106, 109, 110, 113, 114, 117, 118, 146, 119/2, 169/2, 189/1, 195, 198/2, улица Зангар, дома № 5, 17, 36, улица М.Исмагулова, дома №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 28, 29, 30, 33, 42, улица С.Каттабекова, дома 25, 25/2, 26, 27/1, 27А, 28, 28/1, 28/2, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36/1, 36/2, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 54, 54/1, 55, 56, 59, 64, 70, 72, 75, 77, 79, 80, 83, 83А, 85, 89, 90, 92, 93, 94, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 108, 111, 112, 3, 31/1, улица Е.Кисабекова, дома № 22/1, 22/2, 20, 23/1, 24, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 14, 16, 27/1, 27/2, 18, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/2, 36/1, 38, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 58/2, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 76, 77, 79, 80, 81, 87, 90, улица Казыбек би, дома № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 9А, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15, 15А, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19А, 20, 20/2, 20А, 21, 21, 23, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 32, 32/1, 32/2, улица Мирас, дома № 6, 7, 25, 26, улица Пикет № 1, 2/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, улица С.Сейфуллина, дома № 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 11А, 12/1, 12/2, 14/1, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/2, 22/1, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31, 31/2, улица Толе би, дома №1/1, 1/2, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9Б, 9А10, 10/1, 10/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16А, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 30, 32, 32/1, 34, 35/1, 36, 37, 76/1, улица Шапагат, дома № 8, 8А, 9, 24, 44, 44, 48, 50.
Избирательный участок № 876
Центр: город Шардара, здание пограничной заставы № 2037 пограничного отделения "Арнасай" Пограничного управления по Мактааральскому району Департамента пограничной службы по Туркестанской области Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.

Шекаралары: № 2037 шекара заставасы және № 10216 (Е) байланыс әскери бөлімі.

Границы: Пограничная застава № 2037 и отдел военной связи № 10216 (Е).