Алатау батыр ауылдық округінің Қазақстан елді мекенінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 336 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-173-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 5 қаңтарда № 6650-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау батыр ауылдық округінің Қазақстан елді мекенінің шекарасына (шегіне) Шардара ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы 15,40 гектар жер учаскесін қосу арқылы, Алатау батыр ауылдық округінің Қазақстан елді мекенінің шекарасы өзгертіліп, жалпы ауданы 419,19 гектар шекарасында белгіленсін.
2. Осы бірлескен Шардара ауданы әкімдігінің қаулысы мен Шардара аудандық мәслихатының шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Шардара ауданы әкімдігінің қаулысы және Шардара аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі А. Карсыбаев
Аудандық мәслихат төрағасы Б. Муталиев

Об изменении и установлении границ (черты) населенного пункта Казахстан сельского округа Алатау батыр
Совместное постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 336 и решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 32-173-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 января 2025 года № 6650-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Казахстан сельского округа Алатау батыр путем включения 15,40 гектара земельного участка сельскохозяйственного назначения Шардаринского района в границы населенного пункта Казахстан сельского округа Алатау батыр, установив общей площадью 419,19 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Шардаринского района и решения Шардаринского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Шардаринского района и решение Шардаринского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района А. Карсыбаев
Председатель районного маслихата Б. Муталиев