2024 жылы Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35-жылдығына орай Ауғанстан соғысының ардагерлеріне қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 127 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 1 наурызда № 6475-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына, Қазақстан Республикасының "Ардагерлер туралы" Заңының 17-бабына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 жылы Сауран ауданында тіркелген және тұрақты тұратын әрбір Ауғанстан соғысының ардагеріне, Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35-жылдығына орай, 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде қосымша бір рет әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Байсбаев

Об оказании в 2024 году дополнительной социальной помощи ветеранам войны в Афганистане к 35-летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 28 февраля 2024 года № 127. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 1 марта 2024 года № 6475-13
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 17 Закона Республики Казахстан "О ветеранах", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Оказать в 2024 году дополнительную единовременную социальную помощь в размере 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей к 35-летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан, каждому ветерану войны в Афганистане, зарегистрированному и постоянно проживающему в районе Сауран.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Байсбаев