"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Риддер қаласы әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2024 жылғы 9 қаңтардағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 қаңтарда № 8951-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Риддер қаласы әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22742 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Батырбаев

О признании утратившим силу решения акима города Риддера от 11 мая 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 9 января 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2024 года № 8951-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Риддера от 11 мая 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22742).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Д. Батырбаев