Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қарашадағы № 395 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 қарашада № 9101-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 369 "Риддер қаласының аумағында қалалық қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-4-174 болып тіркелген);
2) Риддер қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1192 "Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 369 "Риддер қаласының аумағында қалалық қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31556 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Рахметкалиев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Риддера
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 5 ноября 2024 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 ноября 2024 года № 9101-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Риддера:
1) постановление акимата города Риддера от 15 мая 2018 года № 369 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-4-174);
2) постановление акимата города Риддера от 29 декабря 2022 года № 1192 "О внесении изменений в постановление акимата города Риддера от 15 мая 2018 года № 369 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31556).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Рахметкалиев