Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 122 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 наурызда № 8969-16 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындары белгіленсін.
2. Күршім ауданы әкімдігінің келесі қаулыларың күші жойылды деп танылсын:
1) "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 2329 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-14-145 болып тіркелген);
2) "Үгіт баспа материалдарын орналастыру туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 2329 Күршім ауданы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3797 болып тіркелген).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі А. Акышов
"КЕЛІСІЛДІ"
Күршім ауданының аумақтық
сайлау комиссиясы
Күршім ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 наурыздағы
№ 122 Қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Күршім ауылдық округі
Күршім ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының "Шабыт" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында орналасқан стенд, Абылайхан көшесі, № 86
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Ю.А.Гагарин атындағы № 1 Күршім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Б.Момышұлы көшесі, № 103
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 Күршім гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Барақ Батыр көшесі, № 1А

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 11 марта 2024 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2024 года № 8969-16
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постанвления акимата Курчумского района:
1) "О размещении агитационных печатных материалов" от 22 ноября 2011 года № 2329 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-145);
2) "О внесении изменения в постановленгие акимата Курчумского района от 22 ноября 2011 года "О размещении агитационных печатных материалов" от 20 марта 2015 года № 105 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3797).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района А. Акышов
"СОГЛАСОВАНО"
Курчумская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к постановлению
Акимата Курчумского района
от 11 марта 2024 года
№ 122
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Курчумский сельский округ
село Курчум
Стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Шабыт" Курчумского района Восточно-Казахстанской области, улица Абылайхана, № 86
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Курчумская средняя школа № 1 имени Ю.А.Гагарина" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Б.Момышулы, № 103
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Курчумская гимназия № 3" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Барак Батыра, № 1А

Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Н.Островский атындағы № 4 Күршім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Духович көшесі, № 20
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 5 Күршім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, С.Тоқаев көшесі, № 31
"Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Ибежанов көшесі, № 69
Алғабас ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Алғабас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Абай көшесі, № 37А
Топтерек ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Топтерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Абай көшесі, № 50
Балықшы ауылдық округі
Ақсуат ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақсуат негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, М.Егінбайұлы көшесі, № 44
Жолнұсқау ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Жолнұсқау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Орталық көшесі, № 36
Аманат ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Мөнекей негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Орталық көшесі, № 39
Абай ауылдық округі
Бурабай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының "Шабыт" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Бурабай ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенд, Ұлан көшесі, № 36
Теректібұлақ ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының "Шабыт" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Теректібұлақ ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенд, Мектеп көшесі, № 2
Қойтас ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Қойтас негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Мектеп көшесі, № 13А
Қалғұты ауылдық округі
Қаратоғай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының "Шабыт" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Қаратоғай ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенд, С.Мұқанов көшесі, № 19

Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Курчумская средняя школа № 4 имени Н.Островского" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Духовича, № 20
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Курчумская средняя школа № 5" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица С.Токаева, № 31
Стенд перед зданием государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Курчумского района Восточно-Казахстанской области", улица Ибежанова, № 69
село Алгабас
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Алгабасская средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Абая, № 37А
село Топтерек
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Топтерекская начальная школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Абая, № 50
Балыкшинский сельский округ
село Аксуат
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аксуатская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица М.Егинбайулы, № 44
село Жолнускау
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жолнускауская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Орталык, № 36
село Аманат
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Монукойская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Орталык, № 39
Абайский сельский округ
село Бурабай
Стенд перед зданием Бурабайского сельского клуба при коммунальном государственном казенном предприятии "Шабыт" Курчумского района Восточно- Казахстанской области, улица Улан, № 36
село Теректыбулак
Стенд перед зданием Теректыбулакского сельского клуба при коммунальном государственном казенном предприятии "Шабыт" Курчумского района Восточно- Казахстанской области, улица Мектеп, № 2
село Койтас
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Койтасская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Мектеп, № 13А
Калгутинский сельский округ
село Каратогай
Стенд перед зданием Каратогайского сельского клуба при коммунальном государственном казенном предприятии "Шабыт" Курчумского района Восточно- Казахстанской области, улица С.Муканова, № 19

Б.Момышұлы көшесіндегі № 18/2 "Гүлзада" дүкенінің алдындағы стенд
Егіндібұлақ ауылы
Аққайнар көшесіндегі № 26/1 үйдің алдындағы стенд
Ақши ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақши негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Ақжал көшесі, № 8
Құйған ауылдық округі
Құйған ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Құйған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Жақиянов көшесі, № 47
Қайыңды ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Қайыңды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Школьная көшесі, № 1
Қайнар ауылы
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына қарасты медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенд
Маралды ауылдық округі
Маралды ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының "Шабыт" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Маралды ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенд, Ш.Уалиханов көшесі, № 58
Үшбұлақ ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Үшбұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Абай көшесі, № 56
Қыстау-Күршім ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Қыстау-Күршім негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Орталық көшесі, № 46
Сарыөлең ауылдық округі
Сарыөлең ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Школьная көшесі, № 16
Барақ батыр ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Барақ батыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Серік Лұқпанов көшесі, № 1
Бірлік ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің "Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Төле би көшесі, № 6

Стенд перед магазином "Гүлзада" по улице Б.Момышулы, № 18/2
село Егиндибулак
Стенд перед домом № 26/1 по улице Аққайнар
село Акчи
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Акчийская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Ақжал, № 8
Куйганский сельский округ
село Куйган
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Куйганская средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Жакиянова, № 47
село Кайынды
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Кайындинская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Школьная, № 1
село Кайнар
Стенд перед зданием медицинского пункта при коммунальном государственном предприятии на праве хозяйственного ведения "Районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского области
Маралдинский сельский округ
село Маралды
Стенд перед зданием Маралдинского сельского клуба при коммунальном государственном казенном предприятии "Шабыт" Курчумского района Восточно- Казахстанской области, улица Ш.Уалиханова, № 58
село Ушбулак
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Ушбулакская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Абая, № 56
село Кыстау-Курчум
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Кыстау-Курчумская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Орталык, № 46
Сарыоленский сельский округ
село Сарыолен
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сарыоленская средняя школа имени Шокана Уалиханова" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Школьная, № 16
село Барак батыр
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Барак батырская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Серік Лұқпанов, № 1
село Бирлик
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Бирликская основная средняя школа" отдела образования по Курчумскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Төле би, № 6