Күршім ауданы Күршім ауылдық округі Күршім ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 538 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 31/9VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 9 қаңтарда № 9127-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округі Күршім ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 3044,4045 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Күршім ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы Күршім ауданы әкімдігінің бірлескен қаулысы мен Күршім аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімнің м.а. М. Альбеков
Мәслихат төрағасы К. Бахтияров

Об установлении границы (черты) села Курчум Курчумского сельского округа Курчумского района
Совместные постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 538 и решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года года № 31/9VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2025 года № 9127-16
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Курчумского района Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Курчумский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Курчум Курчумского сельского округа Курчумского района общей площадью 3044,4045 гектар.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Курчумского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Курчумского района и решение Курчумского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Курчумского района М. Альбеков
Председатель маслихата К. Бахтияров