Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 21 тамыздағы № 91 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 тамызда № 9062-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Үлкен Нарын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы әкімінің міндетін атқарушы Е. Байрахметов
"КЕЛІСІЛДІ":
Үлкен Нарын ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы
Үлкен Нарын
ауданының әкімдігінің
2024 жылғы 21 тамыздағы
№ 91 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ново-Хайрузовка ауылдық округі
Алыбай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы стенд, Абай көшесі, № 17
Новохайрузовка ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы хабарландыру тақтасы, Достық көшесі, № 75
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының "Анара" дүкенінің жанындағы хабарландыру тақтасы, Полькин көшесі, № 75
Приморск ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының "Волна" дүкенінің жанындағы хабарландыру тақтасы, Шоссейная көшесі, № 1/1
Үлкен Нарын ауылдық округі
Үлкен Нарын ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының "Дина" дүкенінің жанындағы стенд, Шабдан Тумашинов көшесі, № 5
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының "Руслан" дүкенінің жанындағы стенд, Слямов көшесі, № 113
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының "Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Үлкен Нарын колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі оқу корпусы ғимаратының алдындағы стенд, Астана көшесі, № 11
Жұлдыз ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд, Амангелді көшесі, № 12
Көктерек ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд, А.Құсметов көшесі, № 26
Балғын ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд, Омаров көшесі, № 1/1
Көкбастау ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд, Жастар көшесі, № 1
Свинчатка ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд, Жастар көшесі, № 10
Солоновка ауылдық округі
Солоновка ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы стенд, Әл-Фараби көшесі № 38
Малонарымка ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі № 2
Алтынбел ауылдық округі
Алтынбел ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының бұрынғы "Бекет" дүкені ғимаратының жанындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, № 64
Майемер ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы стенд, Тайбұға көшесі № 70
Үштөбе ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы стенд, Тоқтаров көшесі, № 5
Егінді ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының бұрынғы мектеп ғимаратының жанындағы стенд, Мектеп көшесі, № 9
Новополяковка ауылдық округі
Новополяковка ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы стенд, "Абай атындағы" көше, № 44
Бесүй ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының тұрғын үйдің алдындағы стенд, "Қайрат Рысқұлбеков атындағы" көше, № 19
Қаражал ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының тұрғын үйдің алдындағы стенд, Қазақстан көшесі, № 22
Сенное ауылы
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Сенное негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, № 12
Солдатово ауылдық округі
Солдатово ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының клуб ғимаратының алдындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, № 15а

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2024 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2024 года № 9062-16
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республики Казахста", пунктом 2 статьи 31 Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Үлкен Нарын ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Үлкен Нарын Е. Байрахметов
"СОГЛАСОВАНО":
территориальная избирательная
комиссия района Үлкен Нарын
Приложение к постановлению
акимата района Үлкен Нарын
от 21 августа 2024 года № 91
Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Ново-Хайрузовкий сельский округ
село Алыбай
Стенд перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Абая, № 17
село Новохайрузовка
Доска объявлений перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Достык, № 75
Доска объявлений возле магазина "Анара" района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Полькина, № 75
село Приморское
Доска объявлений возле магазина "Волна" района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Шоссейная, № 1/1
Улкен Нарынский сельский округ
село Улкен Нарын
Стенд возле магазина "Дина" района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Шабдана Тумашинова, № 5
Стенд возле магазина "Руслан" района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Слямова, № 113
Стенд перед зданием учебного корпуса коммунального государственного учреждения "Үлкен Нарынский колледж" управления образования Восточно - Казахстанской области" района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Астана № 11
село Жулдыз
Стенд возле здания фельдшерско – акушерского пункта района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Амангельды, № 12
село Коктерек
Стенд возле здания фельдшерско – акушерского пункта района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица А.Кусметова, № 26
село Балгын
Стенд возле здания фельдшерско – акушерского пункта района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Омарова, № 1/1
село Кокбастау
Стенд возле здания фельдшерско – акушерского пункта района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Жастар, № 1
село Свинчатка
Стенд возле здания фельдшерско – акушерского пункта района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Жастар, № 10
Солоновский сельский округ
село Солоновка
Стенд перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Әл-Фараби, № 38
село Малонарымка
Стенд перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Тәуелсіздік, № 2
Алтынбельский сельский округ
село Алтынбел
Стенд около бывшего здания магазина "Бекет" района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Тәуелсіздік, № 64
село Майемер
Стенд перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Тайбуга, № 70
село Уштобе
Стенд перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Токтарова, № 5
село Егынды
Стенд около бывшего здания школы района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Мектеп, № 9
Новополяковский сельский округ
село Новополяковка
Стенд перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица "имени Абая", № 44
село Бесюй
Стенд перед жилым домом района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица "имени Кайрата Рыскулбекова", № 19
село Каражал
Стенд перед жилым домом района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Казахстан, № 22
село Сенное
Стенд перед зданием коммунального государствен-ного учреждения "Сенновская основная средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Тәуелсіздік, № 12
Солдатовский сельский округ
село Солдатово
Стенд перед зданием клуба района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области, улица Тауелсиздик, № 15а