Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 ақпандағы № 24 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 ақпанда № 7325-07 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 наурыздағы № 54 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 07.03.2025 № 54 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
бекітілген діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2024 жылғы
9 ақпандағы № 24 қаулысына
қосымша
2012 жылғы 11 қыркүйектегі
№166
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
1
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Фрунзе көшесі, 49, "Оптима" кітап дүкені
2

О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 166 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2024 года № 24 . Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 15 февраля 2024 года № 7325-07. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 7 марта 2025 года № 54
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 07.03.2025 № 54 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 166 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3097) следующее изменение:
утвержденные расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 9 февраля 2024 года № 24 Утверждено
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 11 сентября 2012 года № 166
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Расположение специальных стационарных помещений
1
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Фрунзе, 49, книжный магазин "Оптима"
2

Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 153 үй, 66 үй-жай, "Книги" кітап дүкені
3
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Құрманғазы көшесі, 150 үй, 100 үй-жай, "Книжник" кітап дүкені
4
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Абай даңғылы, 105 үй, 13 үй-жай
5
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Молодежная көшесі 13, "Жарсуат" сауда үйі
6
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Абай даңғылы, 104 м, "Muslimstore07" дүкені
7
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Д.Қонаев көшесі 64, "Жарқын" сауда орталығы 24 бутик.
8

Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Абулхайыр хана, дом 153, помещение 66, книжный магазин "Книги"
3
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Курмангазы, дом 150, помещение 100, книжный магазин "Книжник"
4
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Абая, дом 105, помещение 13
5
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Молодежная 13, торговый дом "Жарсуат"
6
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Абая, 104 м, магазин "Muslimstore07"
7
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Чапаев, улица Д.Конаева 64, торговый центр "Жарқын" 24 бутик.
8

Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Д.Нурпеисова көшесі 12/2, "На театральной" сауда үйі №3 бутик

Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Д.Нурпеисовой 12/2, торговый дом "На театральной" №3 бутик