Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" 2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 11-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 сәуірде № 7370-07 болып тіркелді
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 июля 2022 года № 12-3 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 апреля 2024 года № 11-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 29 апреля 2024 года № 7370-07
Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" 2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28763 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 июля 2022 года № 12-3 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28763) следующие изменения:
приложения 1,2,3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению.