Ақжайық ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 7482-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақжайық ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық аудандық маслихат төрағасы С. Сиражев
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27-2 шешіміне 1-қосымша
Ақжайық ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары)
Ақжайық ауданы Чапаев ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Жайық ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Алғабас ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Тегісжол ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Қарағай ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Жаңажол ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Тоған ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Бударин ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Самал ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Коловертное ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Есенсай ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Кеңсуат ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Тасоба ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Жамбыл ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Үштөбе ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Бітік ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Жұбан Молдағалиев ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Сайқұдық ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Қарауылтөбе ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Көнеккеткен ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Қамыстыкөл ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Мерген ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Мойылды ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Жолап ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Сарман ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Жанама ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Тайпақ ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Томпақ ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Шабдаржап ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Ілбішін ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Битілеу ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Қабыл ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Тінәлі ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Ақсуат ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Ақбұлақ ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Алмалы ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Атамекен ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Базартөбе ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Қадырқұл ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Қызылжар ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Базаршолан ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Баянтөбе ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақжайық ауданы Есім ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
шешіміне 2-қосымша
Ақжайық ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары
1
I
1,6

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Акжаикского района
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 27-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 30 декабря 2024 года № 7482-07
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель населенных пунктов Акжаикского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Акжаикского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акжаикского районного маслихата С. Сиражев
Приложение 1 к решениию
от 27 декабря 2024 года № 27-2
Проекты (схемы) зонирования земель населенных пунктов Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Чапаево Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель земель села Жайык Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Алгабас Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Тегисжол Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Карагай Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Жанажол Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Тоган Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Бударино Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Самал Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Коловертное Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Есенсай Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Кенсуат Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Тасоба Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Жамбыл Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Уштобе Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Битик Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Жанабулак Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Жубан Молдагалиева Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Сайкудук Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Кабыршакты Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Карауылтобе Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Конеккеткен Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Камыстыколь Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Мерген Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Мойылды Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Жолап Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Сарман Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Жанама Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Тайпак Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Томпак Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Шабдаржап Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Лбищенск Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Битлеу Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Кабыл Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Тинали Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Аксуат Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Акбулак Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Алмалы Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Атамекен Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Базартобе Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Кадыркул Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Кызылжар Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Базаршолан Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Баянтобе Акжаикского района
Проект (схема) зонирования земель села Есим Акжаикского района
Приложение 2 к решениию
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Акжаикского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
1,6

Чапаев ауылының 001-солтүстік бөлігі, 002-оңтүстік бөлігі, 003-шығыс бөлігі
2
I
1,5
Ауылдық округтердің елді мекендері (Алғабас-009, Бударин-004, Жаңабұлақ-001, Жайық-006, Мерген-022, Ілбішін-026, Аксуат-035, Алмалы-065, Тайпақ-069,073,074)
3
I
1.4
Ауылдық округтердің елді мекендері (Самал-006, Коловертное-005, Атамекен-066, Шабдаржап-071, Жамбыл-016, Кабыршақты-031, Қабыл-027, Тінәлі-028, Томпақ-070, Қарауылтөбе - 081)
4
I
1,3
Ауылдық округтердің елді мекендері (Тегісжол-012, Қарағай-011, Жаңажол-013, Тоған-014, Битілеу-029, Базартөбе-053, Базаршолан-086, Есенсай-057, Көнеккеткен-090)
5
I
1,2
Ауылдық округтердің елді мекендері (Кеңсуат-058, Жанама-062)
6
I
1,1
Ауылдық округтердің елді мекендері ( Үштөбе-019, Бітік-018, Мойылды-024, Ақбұлақ-036, Есім-088, Жұбан Молдағалиев-075)
7
I
1,0

Села Чапаево 001 - северная часть, 002 - южная часть, 003 - восточная часть
2
I
1,5
Населенные пункты сельских округов (Алгабас-009, Бударино-004, Жанабулак-001, Жайык-006, Мерген-022, Лбищенск-026, Аксуат-035, Алмалы-065, Тайпак-069,073,074)
3
I
1.4
Населенные пункты сельских округов (Самал-006, Коловертное-005, Атамекен-066, Шабдаржап-071, Жамбыл-016, Кабыршакты-031, Кабыл-027, Тинали-028, Томпак-070, Карауылтобе - 081)
4
I
1,3
Населенные пункты сельских округов (Тегисжол-012, Карагай-011, Жанажол-013, Тоган-014, Битлеу-029, Базартобе-053, Базаршолан-086, Есенсай-057, Конеккеткен-090)
5
I
1,2
Населенные пункты сельских округов (Кенсуат-058, Жанама-062)
6
I
1,1
Населенные пункты сельских округов ( Уштобе-019, Битик-018, Мойылды-024, Акбулак-036, Есим-088, Жубан Молдагалиева-075)
7
I
1,0

Елді мекен Жолап-023, Қадырқұл-055, Қызылжар-054, Баянтөбе-086, Тасоба-060, Қамыстыкөл-091, Сарман-063, Сайқұдық-078)

Населенные пункт Жолап-023, Кадыркул-055, Кызылжар-054, Баянтобе-086, Тасоба-060, Камыстыколь-091, Сарман-063, Сайкудук-078)