Бөрлі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазандағы № 339 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қазанда № 7437-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Бөрлі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бөрлі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөрлі ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі ауданының әкімі Е. Ихсанов
Батыс Қазақстан облысы
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қазандағы
№ 339 қаулысына қосымша
1. Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 03 қарашадағы № 822 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 болып тіркелген);
2. Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2019 жылғы 07 наурыздағы № 8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5564 болып тіркелген);
3. Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 822 "Бөрлі ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 11 наурыздағы № 9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5567 болып тіркелген);
4. Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы №822 "Бөрлі ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 304 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6379 болып тіркелген);
5. Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы №822 "Бөрлі ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 17 мамырдағы № 183 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28193 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бурлинского района
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 11 октября 2024 года № 339. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 17 октября 2024 года № 7437-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Бурлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Бурлинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бурлинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурлинского района Е. Ихсанов
Приложение к постановлению
акимата Бурлинского района
Западно-Казахстанской области
от 11 октября 2024 года № 339
1. Постановление акимата Бурлинского района от 03 ноября 2015 года № 822 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бурлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4165);
2. Постановление акимата Бурлинского района от 07 марта 2019 года № 8 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бурлинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5564);
3. Постановление акимата Бурлинского района от 11 марта 2019 года № 9 "О внесении изменения в постановление акимата Бурлинского района от 3 ноября 2015 года №822 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бурлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5567)
4. Постановление акимата Бурлинского района от 22 сентября 2020 года № 304 "О внесении изменений в постановление акимата Бурлинского района от 3 ноября 2015 года №822 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бурлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6379)
5. Постановление акимата Бурлинского района от 17 мая 2022 года № 183 "О внесении изменений в постановление акимата Бурлинского района от 3 ноября 2015 года № 822 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бурлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28193).