Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 69 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 мамырда № 7372-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7- тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөкей ордасы ауданы әкімінің орынбасары Б.Менешовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Даумов
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасының басшысы
_______________Б.Е.Айтмагамбетов
Бөкей ордасы ауданының әкімі
2024 жылғы 26 сәуірдегі
№ 69 қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы
Ұзындығы, километр
1
КL-ВК-3
Ұялы ауылына кірме жол

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Бокейординскому району Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 26 апреля 2024 года № 69. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 3 мая 2024 года № 7372-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Бокейординскому району Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бокейординского района Менешева Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бокейординского района Н. Даумов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Западно-Казахстанской области
_______________Б.Е.Айтмагамбетов
Приложение к постановлению
Аким Бокейординского района
от 26 апреля 2024 года № 69
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Бокейординского района Западно-Казахстанской области
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Протяженность, километр
1
КL-ВК-3
Подъездная дорога к селу Уялы