Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 маусымдағы № 18-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 маусымда № 7395-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Л. Кайргалиева
2024 жылғы 10 маусымдағы
№ 18-3
шешіміне қосымша
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № 16-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 тіркелген);
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 16-4 "Бөкей ордасы ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 15 қазандағы № 9-2 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Бокейординского районного маслихата
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 июня 2024 года № 18-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 11 июня 2024 года № 7395-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Л. Кайргалиева
Приложение к решению
от 10 июня 2024 года
№ 18-3
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 17 мая 2018 года № 16-4 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Бокейординского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5207);
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 15 октября 2021 года № 9-2 "О внесении изменения в решение Бокейординского районного маслихата от 17 мая 2018 года № 16-4 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Бокейординского района".