Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 маусымдағы № 18-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 маусымда № 7399-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Л. Кайргалиева
2024 жылғы 10 маусымдағы
№ 18-4
шешіміне қосымша
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы №14-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5137 тіркелген);
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы №14-5 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 21 сәуірдегі №15-2 шешімі;
3. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы №14-5 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 24 сәуірдегі №2-5 шешімі;
4. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы №14-5 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 14 тамыздағы №5-4 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Бокейординского районного маслихата
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 июня 2024 года № 18-4. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 12 июня 2024 года № 7399-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Л. Кайргалиева
Приложение к решению
от 10 июня 2024 года № 18-4
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 30 марта 2018 года №14-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Бокейординского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5137);
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 21 апреля 2022 года №15-2 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 30 марта 2018 года №14-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бокейординского районного маслихата";
3. Решение Бокейординского районного маслихата от 24 апреля 2023 года №2-5 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 30 марта 2018 года №14-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бокейординского районного маслихата";
4. Решение Бокейординского районного маслихата от 14 августа 2023 года №5-4 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 30 марта 2018 года №14-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бокейординского районного маслихата".