Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 шілдедегі № 123 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 шілдеде № 7413-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Даумов
Бөкей ордасы ауданының әкімі
2024 жылғы 25 шілдедегі
№ 123
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 17 мамырдағы № 88 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4451 болып тіркелген);
2. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 51 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5136 болып тіркелген);
3. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 88 "Бөкей ордасы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 12 қазандағы № 180 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 болып тіркелген);
4. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 243 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5495 болып тіркелген);
5. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 51 "Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 шілдедегі № 89 қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бокейординского района
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 25 июля 2024 года № 123. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 26 июля 2024 года № 7413-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Бокейординского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бокейординского района Н. Даумов
Приложение к постановлению
Аким Бокейординского района
от 25 июля 2024 года
№ 123
1. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 88 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бокейординского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4451);
2. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 3 апреля 2018 года № 51 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Бокейординского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5136);
3. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 180 "О внесении изменений в постановление акимата Бокейординского района от 17 мая 2016 года № 88 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бокейординского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5371);
4. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 243 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бокейординскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5495);
5. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 14 июля 2022 года № 89 "О внесении изменений в постановление акимата Бокейординского района от 3 апреля 2018 года № 51 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Бокейординского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";

6. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 51 "Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 31 наурыздағы № 46 қаулысы;
7. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданының елді мекендеріне бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 22 мамырдағы № 63 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7171-07 болып тіркелген);
8. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 51 "Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 3 тамыздағы № 84 қаулысы.

6. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 31 марта 2023 года № 46 "О внесении изменений в постановление акимата от 3 апреля 2018 года № 51 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Бокейординского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
7. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 22 мая 2023 года № 63 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенным пунктам Бокейординского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7171-07);
8. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 3 августа 2023 года № 84 "О внесении изменений в постановление акимата от 3 апреля 2018 года № 51 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Бокейординского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".