Жәнібек ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 126 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 қыркүйекте № 7432-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Жәнібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жәнібек ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Шиниязов
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 126 қаулысына
қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 82 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4435 болып тіркелген);
2. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 54 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5139 болып тіркелген);
3. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 229 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5479 болып тіркелген);
4. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 82 "Жәнібек ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 129 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6350 болып тіркелді);
5. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 54 "Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 2 маусымдағы № 57 қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жанибекского района
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 13 сентября 2024 года № 126. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 18 сентября 2024 года № 7432-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жанибекского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Жанибекского района обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Шиниязов
Приложение к постановлению
от 13 сентября 2024 года
№ 126
1. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 82 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4435);
2. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 54 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Жанибекского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5139);
3. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 229 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жанибекскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5479);
4. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2020 года № 129 "О внесении изменения в постановление акимата Жанибекского района от 22 апреля 2016 года № 82 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6350);
5. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 2 июня 2022 года № 57 "О внесении изменений в постановление акимата Жанибекского района от 28 марта 2018 года № 54 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Жанибекского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";

6. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 54 "Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 42 қаулысы;
7. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданының елді мекендеріне бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 11 шілдедегі № 86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7223-07 болып тіркелген) қаулысы;
8. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 54 "Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 20 шілдедегі № 90 қаулысы.

6. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2023 года № 42 "О внесении изменений в постановление акимата Жанибекского района от 28 марта 2018 года № 54 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Жанибекского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
7. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 11 июля 2023 года № 86 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенным пунктам Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7223-07);
8. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20 июля 2023 года № 90 "О внесении изменений в постановление акимата Жанибекского района от 28 марта 2018 года № 54 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Жанибекского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".