Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 15-29 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 маусымда № 7392-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Н. Хайруллин
2024 жылғы 7 маусымдағы
№ 15-29
шешіміне қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының "Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5164 болып тіркелген).
2. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-8 "Зеленов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 5 мамырдағы № 17-25 шешімі.
3. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының "Бәйтерек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-8 "Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2-25 шешімі.
4. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының "Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Бәйтерек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 8-7 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 7 июня 2024 года № 15-29. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 7 июня 2024 года № 7392-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Бәйтерек согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Н. Хайруллин
Приложение к решению
от 7 июня 2024 года
№ 15-29
1. Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 20-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5164).
2. Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 мая 2022 года № 17-25 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 20-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зеленовского районного маслихата".
3. Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 апреля 2023 года № 2-25 "О внесении изменения в решение маслихата района Бәйтерек от 28 марта 2018 года № 20-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек".
4. Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2023 года № 8-7 "О внесений изменении в решение маслихата района Бәйтерек от 28 марта 2018 года № 20-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек".