Казталов ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 16-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 7356-07 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі №181 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №33110 болып тіркелген) сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2024 жылға туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнының - 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Казталовскому району
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2024 года № 16-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 29 марта 2024 года № 7356-07
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года №181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №33110), Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов на 2024 год - 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его дня первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Председатель маслихата С. Мулдашев