Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 маусымдағы № 104 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 маусымда № 7400-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданының әкімі К. Суйеугалиев
қаулысына қосымша
Аким Каратобинского района
от 13 июня 2024 года
№ 104
1. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Қаратөбе ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2018 жылғы 7 қарашадағы № 134 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5397 болып тіркелген).
2. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Қаратөбе ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 63 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4351 болып тіркелген).
3. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 63 "Қаратөбе ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 7 наурыздағы № 31 қаулысы ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5568 болып тіркелген).
4. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыландыратын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 36 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5133 болып тіркелген).
5. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 36 "Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 12 шілдедегі № 85 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Каратобинского района
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 13 июня 2024 года № 104. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 14 июня 2024 года № 7400-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Каратобинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратобинского района К. Суйеугалиев
Приложение к постановлению
Аким Каратобинского района
от 13 июня 2024 года
№ 104
1. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 7 ноября 2018 года № 134 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Каратобинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5397).
2. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 63 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4351).
3. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 7 марта 2019 года № 31 "О внесении изменения в постановление акимата Каратобинского района от 15 апреля 2016 года № 63 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, прожиающих в отдаленных населенных пунктах Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5568).
4. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 36 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Каратобинского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5133).
5. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 85 "О внесении изменений в постановление акимата Каратобинского района от 28 марта 2018 года № 36 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Каратобинского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета".

6. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 36 "Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 68 қаулысы.
7. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 36 "Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 7 тамыздағы № 127 қаулысы.

6. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2023 года № 68 "О внесении изменений в постановление акимата от 28 марта 2018 года № 36 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Каратобинского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета".
7. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 7 августа 2023 года № 127 "О внесении изменений в постановление акимата от 28 марта 2018 года № 36 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Каратобинского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета".