Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 маусымдағы № 23-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 маусымда № 7398-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Бисенгалиева
Тасқала аудандық мәслихаты
2024 жылғы 10 маусымдағы
№ 23-5
шешіміне қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 4 мамырдағы № 24-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5204 болып тіркелген) шешімі;
2. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 4 мамырдағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 29 қазандағы № 12-6 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Таскалинского районного маслихата
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 июня 2024 года № 23-5. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 12 июня 2024 года № 7398-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Таскалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Бисенгалиева
Приложение к решению
Таскалинский районный маслихат
от 10 июня 2024 года
№ 23-5
1. Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 24-3 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Таскалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5204);
2. Решение Таскалинского районного маслихата от 29 октября 2021 года № 12-6 "О внесении изменении в решение маслихата Таскалинского района Западно-Казахстанской области "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Таскалинского район Западно-Казахстанской области" от 4 мая 2018 года № 24-3".