Шыңғырлау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 маусымдағы № 67 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 маусымда № 7401-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шыңғырлау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Умралеев
2024 жылғы 17 маусымдағы
№ 67
қаулыға қосымша/
1. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің "Шыңғырлау ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 18 ақпандағы № 22 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4296 болып тіркелді).
2. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің "Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 67 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5115 болып тіркелді).
3. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің "Шыңғырлау ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2018 жылғы 9 қазандағы № 181 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5394 болып тіркелді).
4. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің "Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 67 "Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 145 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Чингирлауского района
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 17 июня 2024 года № 67. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 17 июня 2024 года № 7401-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Чингирлауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
. М. Умралеев
Приложение к постановлению
от 17 июня 2024 года
№ 67
1. Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года № 22 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Чингирлауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4296).
2. Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 67 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Чингирлауского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5115).
3. Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 9 октября 2018 года № 181 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Чингирлаускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5394).
4. Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 2 сентября 2022 года № 145 "О внесении изменений в постановление акимата Чингирлауского района от 15 марта 2018 года № 67 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Чингирлауского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".