Шыңғырлау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 маусымдағы № 68 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 маусымда № 7409-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Чингирлауском районе
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 20 июня 2024 года № 68. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 25 июня 2024 года № 7409-07
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148) акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шыңғырлау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Умралеев
2024 жылғы 20 маусымдағы
№ 68
қаулысына қосымша
Шыңғырлау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев көшесі №267 үйдің жанында

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Чингирлауском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Умралеев
Приложение к постановлению
от 20 июня 2024 года
№ 68
Места размещения нестационарных торговых объектов в Чингирлауском районе
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, (квадратный
метр)
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, возле дома №267 улица Л.Кылышева