Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының нышандары туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 29 тамыздағы №92 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2025 жылғы 20 қаңтардағы № 8 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 қаңтарда № 35659 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының нышандары туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 92 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік реестрінде № 15783 болып тіркелген) күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Қаржы департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Қаржы департаментіне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
Б. Асылов

О признании утратившим силу приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 августа 2017 года № 92 "О символах органов прокуратуры Республики Казахстан"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2025 года № 8. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 января 2025 года № 35659
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 августа 2017 года № 92 "О символах органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 15783).
2. Департаменту финансов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент финансов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Б. Асылов