Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің м.а. 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 20-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 3 ақпанда № 35695 болып тіркелді
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Әкімшілік деректерді жинауға қоса беріліп отырған нысандар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Республикалық маңызы бар топтық су құбыры желілері тартылған елді мекендердің саны туралы мәліметтер";
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Жинақталған судың қосымша көлемі туралы мәліметтер";
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Гидротехникалық құрылыстардың саны туралы мәліметтер" бекітілсін.
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "Магистралдық және шаруашылықаралық арналар арқылы тасымалдау кезінде ауыл шаруашылығындағы су ысыраптарының деңгейі туралы мәліметтер";
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация
министрінің міндетін атқарушы
Б. Бекнияз
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрінің
міндетін атқарушы
2025 жылғы 30 қаңтардағы
№ 20-НҚ бұйрығына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігіне.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан өтеусіз негізде интернет – ресурста орналастырылған: www.gov.kz.
Әкімшілік деректердің атауы: "Республикалық маңызы бар топтық су құбыры желілері тартылған елді мекендердің саны туралы мәліметтер".
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-ЕММ ТСҚ.
Жиілігі: жылдық.
Есепті кезең: ___жыл.
Өтеусіз негізде әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы: Жергілікті атқарушы органдар.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: келесі есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей.
ЖСН/БСН
Жинау әдісі - электронды түрде.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның негізгі бөлігі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан "Республикалық маңызы бар топтық су құбыры желілері тартылған елді мекендердің саны туралы мәліметтер"
.№
Облыс атауы
ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші)
Топтық су құбырларының атауы
Жалпы ұзындығы, км
Елді мекендер саны
Халық саны
1
2
3
4
4
6
7
Телефондар __________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы_______________________________
Орындаушы ________________________________ қолы __________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам____________ қолы______
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Ескертпе: Әкімшілік деректерді жинауға арналған "Республикалық маңызы бар топтық су құбыры желілері тартылған елді мекендердің саны туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме осы нысанның қосымшасында келтірілген.
Атауы __________________________ Мекенжайы_______________________
________________________________ _________________________________
"Республикалық маңызы
бар топтық су құбыры желілері
тартылған елді мекендердің
саны туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Республикалық маңызы бар топтық су құбыры желілері тартылған елді мекендердің саны туралы мәліметтер" (1-ЕММ ТСҚ, жылдық)

Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных
Приказ и.о. Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 30 января 2025 года № 20-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2025 года № 35695
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы, предназначенные для сбора административных данных:
1) "Сведения о количестве населенных пунктов, к которым подведены групповые водопроводные сети республиканского значения" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) "Сведения о дополнительном объеме аккумулированной воды" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) "Сведения о количествах гидротехнических сооружений" согласно приложению 3 к настоящему приказу.
4) "Сведения об уровнях потерь воды в сельском хозяйстве при транспортировке по магистральным и межхозяйственным каналам" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
2. Комитету по регулированию, охране и использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
Б. Бекнияз
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
исполняющий обязанности
Министра водных
ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
от 30 января 2025 года
№ 20-НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz.
Наименование административной формы: "Сведения о количестве населенных пунктов, к которым подведены групповые водопроводные сети республиканского значения".
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): 1-СНП ГВ.
Периодичность: годовая.
Отчетный период: за _____год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: Местные исполнительные органы.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
ИИН/БИН
Метод сбора - в электронном виде.
Основная часть формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения о количестве населенных пунктов, к которым подведены групповые водопроводные сети республиканского значения"
.№
Наименование области
Код местонахождения по КАТО (классификатор административно-территориальных объектов)
Наименование групповых водопроводов
Общая протяженность, в километрах
Количество населенных пунктов
Количество численности населения
1
2
3
4
5
6
7
Телефоны______________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________
Исполнитель ___________________________ подпись ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ подпись _______
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати (при его наличии)
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора
административных данных "Сведения о количестве населенных пунктов,
к которым подведены групповые водопроводные сети республиканского значения",
приведено в приложении к настоящей Форме.
Наименование ___________________________________________
Адрес___________________________ ________________________
_________________________________________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о количестве
населенных пунктов, к которым
подведены групповые
водопроводные сети
республиканского значения"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных
данных на безвозмездной основе "Сведения о количестве населенных пунктов,
к которым подведены групповые водопроводные сети республиканского значения"
(1-СНП ГВ, ежегодная)

1. "Реті бойынша нөмір" нысанының 1-бағанында реті бойынша нөмірлеу көрсетіледі және кейінгі ақпарат реті бойынша нөмірлеуді үзбеуі тиіс.
2. Нысанның 2-бағанында Қазақстан Республикасы облыстарының атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші) көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында топтық су құбырларының атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында топтық су құбырларының жалпы ұзындығы көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында елді мекендердің саны көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында тұрғындардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрінің
міндетін атқарушы
2025 жылғы 30 қаңтардағы
№ 20-НҚ бұйрығына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігіне.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан өтеусіз негізде интернет – ресурста орналастырылған: www.gov.kz.
Әкімшілік нысанның атауы: "Жинақталған судың қосымша көлемі туралы мәліметтер".
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-ЖСҚ.
Жиілігі: жылдық.
Есепті кезең: __жыл.
Өтеусіз негізде әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы: Жергілікті атқарушы органдар.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: кезекті есепті жылдан кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей.
ЖСН/БСН
Жинау әдісі - электронды түрде.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның негізгі бөлігі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан "Жинақталған судың қосымша көлемі туралы мәліметтер"
Облыстардың атауы
ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші)
Су қоймаларының нақты жобалық көлемі, миллион метр текше
Есепті кезеңде пайдалануға берілген су қоймаларының жобалық көлемі, миллион метр текше
1
2
3
4
5
Телефондар __________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы_______________________________
Орындаушы ________________________________ қолы __________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________ қолы______
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Ескертпе: Әкімшілік деректерді жинауға арналған "Жинақталған судың қосымша көлемі туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме осы нысанның қосымшасында келтірілген.
Атауы __________________________       Мекенжайы_______________________
________________________________       _________________________________
"Жинақталған судың қосымша
көлемі туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жинақталған судың қосымша көлемі туралы мәліметтер" (1-ЖСҚ, жылдық)

1. В графе 1 формы "Номер по порядку" указывается нумерация по порядку, и последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
2. В графе 2 формы указывается наименование областей Республики Казахстан.
3. В графе 3 формы указывается код местонахождения по КАТО (Классификатор административно-территориальных объектов).
4. В графе 4 формы указывается наименование групповых водопроводов.
5. В графе 5 формы указывается общая протяженность групповых водопроводов.
6. В графе 6 формы указывается количество населенных пунктов.
7. В графе 7 формы указывается количество численности населения.
Приложение 2 к приказу
исполняющий обязанности
Министра водных
ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
от 30 января 2025 года
№ 20-НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz.
Наименование административной формы: "Сведения о дополнительном объеме аккумулированной воды".
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): 1-ДАВ.
Периодичность: годовая.
Отчетный период: за _____год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: Местные исполнительные органы.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным годом.
ИИН/БИН
Метод сбора - в электронном виде.
Основная часть формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения о дополнительном объеме аккумулированной воды"
Наименование областей
Код местонахождения по КАТО (классификатор административно-территориальных объектов)
Фактические проектные объемы водохранилищ, миллион метр кубических
Проектные объемы введенных в эксплуатацию водохранилищ за отчетный период, миллион метр кубических
1
2
3
4
5
Телефоны ___________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель _______________________ подпись _________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ подпись __________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати (при его наличии)
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора
административных данных "Сведения о дополнительном объеме аккумулированной
воды" , приведено в приложении к настоящей Форме.
Наименование ________________________________________
Адрес___________________________ ____________________
_____________________________________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о дополнительном
объеме аккумулированной воды"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения о дополнительном объеме аккумулированной воды" (1-ДАВ, ежегодная)

1. "Реті бойынша нөмір" нысанының 1-бағанында реті бойынша нөмірлеу көрсетіледі және кейінгі ақпарат реті бойынша нөмірлеуді үзбеуге тиіс.
2. Нысанның 2-бағанында Қазақстан Республикасы облыстарының атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші) көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде орналасқан су қоймаларының нақты жиынтық жобалық көлемі көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында есепті кезеңде пайдалануға берілген су қоймаларының жобалық көлемі тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрінің
міндетін атқарушы
2025 жылғы 30 қаңтардағы
№ 20-НҚ бұйрығына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитетіне.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан өтеусіз негізде интернет – ресурста орналастырылған: www.gov.kz.
Әкімшілік нысанның атауы: "Гидротехникалық құрылысжайлардың саны туралы мәліметтер".
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі) : 1-ГТҚ.
Жиілігі: тоқсандық.
Есепті кезең: 20__ жылдың тоқсанында__.
Өтеусіз негізде әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы: Жергілікті атқарушы органдар.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: кезекті есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей.
ЖСН/БСН
Жинау әдісі - электронды түрде.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның негізгі бөлігі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан "Гидротехникалық құрылысжайлардың саны туралы мәліметтер"
№№
Облыстардың атауы
ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші)
ГТҚ атауы (су қоймасы, бөгет, су торабы, тоған, бөгет)
Су көзі, орналасқан жері
Пайдалануға берілген жылы
Қалыпты көтерілген деңгей, миллион метр текше
Үдемелі көтерілген деңгей, миллион текше
Техникалық паспорттың болуы
Жағдайы (қанағаттанарлық, наразылықты, апаттық)
Меншік түрі
Баланс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Телефондар __________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы_______________________________
Орындаушы ________________________________ қолы __________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________ қолы______
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Ескертпе: Әкімшілік деректерді жинауға арналған "Гидротехникалық құрылысжайлардың саны туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме осы нысанның қосымшасында келтірілген.
Атауы __________________________       Мекенжайы_______________________
________________________________       _________________________________
"Гидротехникалық
құрылысжайлардың
саны туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Гидротехникалық құрылысжайлардың саны туралы мәліметтер" (1-ГТҚ, тоқсандық)

1. В графе 1 формы "Номер по порядку" указывается нумерация по порядку, и последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
2. В графе 2 формы указывается наименование областей Республики Казахстан.
3. В графе 3 формы указывается код местонахождения по КАТО (Классификатор административно-территориальных объектов).
4. В графе 4 формы указывается фактические суммарные проектные объемы водохранилищ, распложенных на соответствующих административно-территориальных единицах.
5. В графе 5 формы указывается проектные объемы введенных в эксплуатацию водохранилищ за отчетный период на соответствующих административно-территориальных единицах.
Приложение 3 к приказу
исполняющий обязанности
Министра водных
ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
от 30 января 2025 года
№ 20-НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в Комитет по регулированию, охране и использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz.
Наименование административной формы: "Сведения о количествах гидротехнических сооружений".
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): 1-ГТС.
Периодичность: ежеквартальная.
Отчетный период: за ___квартал 20__ годa.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: Местные исполнительные органы.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
ИИН/БИН
Метод сбора - в электронном виде.
Основная часть формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения о количествах гидротехнических сооружений"
№№
Наименование областей
Код местонахождения по КАТО (классификатор административно-территориальных объектов)
Наименование ГТС (водохранилище, плотина, гидроузел, пруд, дамба)
Водоисточник, местоположение
Год ввода эксплуатацию
Нормальный подпертый уровень, миллион метр кубических
Форсированный подпертый уровень, миллион метр кубических
Наличие тех паспорта
Состояние (удов, неудов, аварийное)
Вид собственности
Баланс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Телефоны __________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель _______________________ подпись ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________ ___________________________подпись _______
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати (при его наличии)
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора
административных данных "Сведения о количествах гидротехнических сооружений",
приведено в приложении к настоящей Форме.
Наименование ___________________ Адрес___________________________
________________________________ ________________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о количествах
гидротехнических сооружений"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения о количествах гидротехнических сооружений" (1-ГТС, ежеквартальная)

1. "Реті бойынша нөмір" нысанының 1-бағанында реті бойынша нөмірлеу көрсетіледі және кейінгі ақпарат реті бойынша нөмірлеуді үзбеуі тиіс.
2. Нысанның 2-бағанында Қазақстан Республикасы облыстарының атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші) көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктердегі гидротехникалық құрылысжайдың атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде су көзі және гидротехникалық құрылысжайдың орналасқан жері көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде гидротехникалық құрылысжайдың пайдалануға берілген жылы көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында гидротехникалық құрылысжайлардың қалыпты көтерілген деңгейі, ол болған кезде көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында гидротехникалық құрылысжайлардың үдемелі көтерілген деңгейі, ол болған кезде көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында гидротехникалық құрылысжайдың техникалық паспортының болуы көрсетіледі (иә / жоқ).
10. Нысанның 10-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктердегі гидротехникалық құрылысжайлардың жай-күйі (қанағаттанушылық, наразылық, авариялық) көрсетіледі.
11. Нысанның 11-бағанында гидротехникалық құрылысжайлардың меншік түрі, ол болған кезде көрсетіледі.
12. Нысанның 12-бағанында гидротехникалық құрылысжайлардың теңгерімдік тиесілігі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрінің
міндетін атқарушы
2025 жылғы 30 қаңтардағы
№ 20-НҚ бұйрығына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігіне.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан өтеусіз негізде интернет – ресурста орналастырылған: www.gov.kz.
Әкімшілік нысанның атауы: "Магистралдық және шаруашылықаралық арналар арқылы тасымалдау кезінде ауыл шаруашылығындағы су шығыны деңгейі туралы мәліметтер".
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі) 1-СШД.
Жиілігі: жылдық.
Есепті кезең: __жыл.
Өтеусіз негізде әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы: Жергілікті атқарушы органдар.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: кезекті есепті жылдан кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей.
ЖСН/БСН
Жинау әдісі - электронды түрде.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның негізгі бөлігі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан "Магистралдық және шаруашылықаралық арналар арқылы тасымалдау кезінде ауыл шаруашылығындағы су шығыны деңгейі туралы мәліметтер"
.№
Облыстардың атауы
ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші)
Реконструкцияланатын магистралдық арналар ұзындығының жоспарлы мәндері, километрлер
Реконструкцияланатын магистралдық арналар ұзындығының нақты мәндері, километрлер
Қайта жаңартылатын шаруашылықаралық арналар ұзындығының жоспарлы мәндері, километрлер
Жаңартылатын шаруашылықаралық арналар ұзындығының нақты мәндері, километрлер
Қайта құрудан кейінгі магистралдық арналардың пайдалы әсер ету коэффициенттері
Қайта құрудан кейінгі шаруашылықаралық арналардың пайдалы әсер ету коэффициенттері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Телефондар __________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы_______________________________
Орындаушы ________________________________ қолы __________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ____________ қолы______
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Ескертпе: Әкімшілік деректерді жинауға арналған "Магистралдық және шаруашылықаралық арналар арқылы тасымалдау кезінде ауыл шаруашылығындағы су шығыны деңгейі туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме осы нысанның қосымшасында келтірілген.
Атауы __________________________       Мекенжайы_______________________
________________________________       _________________________________
"Магистралдық және
шаруашылықаралық арналар
арқылы тасымалдау кезінде
ауыл шаруашылығындағы
су ысыраптарының деңгейі
туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысанға
қосымша
Өтеусіз негізде әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Магистралдық және шаруашылықаралық арналар арқылы тасымалдау кезінде ауыл шаруашылығындағы су шығыны деңгейі туралы мәліметтер" (1-СШД, жылдық)

1. В графе 1 формы "Номер по порядку" указывается нумерация по порядку, и последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
2. В графе 2 формы указывается наименование областей Республики Казахстан.
3. В графе 3 формы указывается код местонахождения по КАТО (Классификатор административно-территориальных объектов).
4. В графе 4 формы указывается название гидротехнического сооружения с на соответствующих административно-территориальных единицах.
5. В графе 5 формы указывается водоисточник и местоположение гидротехнического сооружения на соответствующих административно-территориальных единицах.
6. В графе 6 формы указывается год ввода в эксплуатацию гидротехнического сооружения на соответствующих административно-территориальных единицах.
7. В графе 7 формы указывается нормальный подпертый уровень гидротехнических сооружений, при его наличии.
8. В графе 8 формы указывается форсированный подпертый уровень гидротехнических сооружений, при его наличии.
9. В графе 9 формы указывается наличие технического паспорта гидротехнического сооружения (да/нет).
10. В графе 10 формы указывается состояние (удов, неудов, аварийное) гидротехнических сооружений, на соответствующих административно-территориальных единицах.
11. В графе 11 формы указывается вид собственности гидротехнических сооружений, при его наличии.
12. В графе 12 формы указывается балансовая принадлежность гидротехнических сооружений.
Приложение 4 к приказу
исполняющий обязанности
Министра водных
ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
от 30 января 2025 года
№ 20-НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz.
Наименование административной формы: "Сведения об уровнях потерь воды в сельском хозяйстве при транспортировке по магистральным и межхозяйственным каналам".
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): 1-УПВ.
Периодичность: годовая.
Отчетный период: за _____год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: Местные исполнительные органы.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным годом.
ИИН/БИН
Метод сбора - в электронном виде.
Основная часть формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения об уровнях потерь воды в сельском хозяйстве при транспортировке по магистральным и межхозяйственным каналам"
Наименование областей
Код местонахождения по КАТО (классификатор административно-территориальных объектов)
Плановые значения протяженности реконструируемых магистральных каналов, километр
Фактические значения протяженности реконструируемых магистральных каналов, километр
Плановые значения протяженности реконструируемых межхозяйственных каналов, километр
Фактические значения протяженности реконструируемых межхозяйственных каналов, километр
Коэффициенты полезного действия магистральных каналов после реконструкции
Коэффициенты полезного действия межхозяйственных каналов после реконструкции
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Телефоны ________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________
Исполнитель ______________________ подпись ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ подпись ______
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место для печати (при его наличии)
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора
административных данных "Сведения об уровнях потерь воды в сельском
хозяйстве при транспортировке по магистральным и межхозяйственным
каналам" приведено в приложении к настоящей Форме.
Наименование ___________________ Адрес__________________________
________________________________ _______________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения об уровнях
потерь воды в сельском хозяйстве
при транспортировке
по магистральным
и межхозяйственным каналам"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения об уровнях потерь воды в сельском хозяйстве при транспортировке по магистральным и межхозяйственным каналам" (1-УПВ, ежегодная)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмірлеу көрсетіледі және кейінгі ақпарат реті бойынша нөмірлеуді үзбеуі тиіс.
2. Нысанның 2-бағанында Қазақстан Республикасы облыстарының атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында ӘАОЖ бойынша орналасқан жер коды (әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші) көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде километрмен реконструкцияланатын магистралдық арналар ұзындығының жоспарлы мәндері көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде километрмен реконструкцияланатын магистралдық арналар ұзындығының нақты мәндері көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде километрмен реконструкцияланатын шаруашылықаралық арналар ұзындығының жоспарлы мәндері көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде қайта жаңартылатын шаруашылықаралық арналар ұзындығының нақты мәндері километрмен көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде қайта жаңартылғаннан кейін магистралдық арналардың пайдалы әсер ету коэффициенті көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктерде қайта жаңартылғаннан кейін шаруашылықаралық арналардың пайдалы әсер ету коэффициенті көрсетіледі.

1. В графе 1 формы "Номер по порядку" указывается нумерация по порядку, и последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
2. В графе 2 формы указывается наименование областей Республики Казахстан.
3. В графе 3 формы указывается код местонахождения по КАТО (Классификатор административно-территориальных объектов).
4. В графе 4 формы указывается плановые значения протяженности реконструируемых магистральных каналов в километрах на соответствующих административно-территориальных единицах.
5. В графе 5 формы указывается фактические значения протяженности реконструируемых магистральных каналов в километрах на соответствующих административно-территориальных единицах.
6. В графе 6 формы указывается плановые значения протяженности реконструируемых межхозяйственных каналов в километрах на соответствующих административно-территориальных единицах.
7. В графе 7 формы указывается фактические значения протяженности реконструируемых межхозяйственных каналов в километрах на соответствующих административно-территориальных единицах.
8. В графе 8 формы указывается коэффициенты полезного действия магистральных каналов после реконструкции на соответствующих административно-территориальных единицах.
9. В графе 9 формы указывается коэффициенты полезного действия межхозяйственных каналов после реконструкции на соответствующих административно-территориальных единицах.