Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір бұйрықтарының және кейбір бұйрықтарының құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2025 жылғы 18 наурыздағы № 200 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 18 наурызда № 35832болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір бұйрықтарының және кейбір бұйрықтарының құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) тармақшасында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
Е. Саденов
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
2025 жылғы 18 наурыздағы
№ 200 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының және кейбір бұйрықтарының құрылымдық элементтерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдардың тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 966 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12558 болып тіркелген).
2. "Ішкі істер органдарының кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне қойылатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және кадр резервіне қойылған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 977 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №12598 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдардың тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 966 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 224 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №15040 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов и структурных элементов некоторых приказов Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 марта 2025 года № 200. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2025 года № 35832
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы и структурные элементы некоторых приказов Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан уведомление Юридического департамента Министерства внутренних дел Республики Казахстан об исполнении мероприятия, предусмотренных подпунктом 1) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Саденов
Приложение к приказу
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
от 18 марта 2025 года № 200
Перечень утративших силу некоторых приказов и структурных элементов некоторых приказов Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 966 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан, подлежащих ротации, и Правил проведения их перемещения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12558).
2. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 977 "Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв органов внутренних дел" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12598).
3. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 марта 2017 года № 224 "О внесении изменения в приказ Министра Внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 966 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан, подлежащих ротации, и Правил проведения их перемещения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15040).

4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 328 бұйрығымен бекітіліген өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтары тізбесінің 1 және 2-тармақтары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №20411 болып тіркелген).
5. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдардың тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 966 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы"" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 14 мамырдағы №283 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №22762 болып тіркелген).
6. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдардың тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 966 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы"" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2022 жылғы 26 тамыздағы №701 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №29318 болып тіркелген).
7. "Ішкі істер органдарының кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне қойылатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және кадр резервіне қойылған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 977 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы №1017 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №31369 болып тіркелген).
8. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 6 наурыздағы № 211 бұйрығының 1-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №34123 болып тіркелген).

4. Пункты 1 и 2 перечня некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 апреля 2020 года № 328 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20411).
5. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 мая 2021 года № 283 "О внесении изменения и дополнения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 966 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан, подлежащих ротации и Правил проведения их перемещения"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22762).
6. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 августа 2022 года № 701 "О внесении изменения и дополнения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 966 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан, подлежащих ротации и Правил проведения их перемещения"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29318).
7. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 декабря 2022 года № 1017 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 977 "Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв органов внутренних дел"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31639).
8. Пункт 1 Приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 марта 2024 года № 211 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной региcтрации нормативных правовых актов за № 34123).