"Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарын жасасудың ағымдағы және перспективалық жоспарларын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 11-1-4/214 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2025 жылғы 19 наурыздағы № 11-1-4/161 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 наурызда № 35843 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарын жасасудың ағымдағы және перспективалық жоспарларын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 11-1-4/214 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32459 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық құқық департаменті заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Сыртқы істер министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
міндетін атқарушы
А. Рахметуллин

О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 5 мая 2023 года № 11-1-4/214 "Об утверждении Правил разработки текущего и перспективного планов заключения международных договоров"
Приказ и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 19 марта 2025 года № 11-1-4/161. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2025 года № 35843
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 5 мая 2023 года № 11-1-4/214 "Об утверждении Правил разработки текущего и перспективного планов заключения международных договоров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32459).
2. Международно-правовому департаменту Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
3) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан сведения о выполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
А. Рахметуллин