"Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № ҚР ДСМ-41 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2025 жылғы 1 сәуірдегі № 30 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылы 2 сәуірде № 35919 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № ҚР ДСМ-41 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22782 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 7-бабының 46) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшамен бекітілген Қазақстандық ұлттық дәрілік формуляр, осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Альназарова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2025 жылғы 1 сәуірдегі
№ 30 Бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2021 жылғы 18 мамырдағы
№ҚР-ДСМ-41 бұйрығына
1-қосымша
AТХкоды
Фармакологиялық тобы/ ХПА
Саудалық атауы
Дәрілік түрі, доза және көлемі
Тіркеу куәлігінің нөмірі/орфандық
A
Ас қорыту жолдары және заттардың алмасуы
A01
Стоматологиялық препараттар
A01A
Стоматологиялық препараттар
A01AB
Ауыз қуысының ауруы кезінде жергілікті қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
A01AB09
Миконазол
1
A01AB09
Миконазол
Миконаз®

О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2021 года № ҚР ДСМ – 41 "Об утверждении Казахстанского национального лекарственного формуляра"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 апреля 2025 года № 30. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2025 года № 35919
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2021 года № ҚР ДСМ – 41 "Об утверждении Казахстанского национального лекарственного формуляра" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22782) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 46) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:";
Казахстанский национальный лекарственный формуляр, утвержденный приложением 1 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова
Приложение к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 1 апреля 2025 года № 30
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 18 мая 2021 года
№ ҚР ДСМ-41
AТХ код
Фармакологическая группа/ МНН
Торговое наименование
Лекарственная форма, дозировка и объем
Номер регистрационного удостоверения/орфанный
A
Пищеварительный тракт и обмен веществ
A01
Стоматологические препараты
A01A
Стоматологические препараты
A01AB
Противомикробные препараты для местного применения при заболеваниях полости рта
A01AB09
Миконазол
1
A01AB09
Миконазол
Миконаз®

ауыз қуысының шырышты қабығына жағуға арналған гель, 2%, 20 г
ҚР-ДЗ-5№025147
A01AB18
Клотримазол
2
A01AB18
Клотримазол
Кандид
жергілікті қолдануға арналған ерітінді1%
ҚР-ДЗ-5№013578
A02
Қышқылдығы бұзылуымен байланысты ауруларды емдеуге арналған препараттар
A02A
Антацидтер
A02AF
ішекте газдың түзілуін азайтатын препараттармен құрамдас антацидтер
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
3
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Кулз™
жалбыз дәмі бар шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003252
4
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Кулз™
манго дәмі бар шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003251
5
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Кулз™
апельсин дәмі бар шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003253
6
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Маалокс® Плюс
шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№021438
7
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Кулз™
құлпынай дәмі бар шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003254
8
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Алмагель® Нео
ішуге арналған суспензия 170 мл
ҚР-ДЗ-5№005521
9
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Алмагель® Нео
ішуге арналған суспензия 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005521
10
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Сималгель
ішуге арналған суспензия 300 мл
ҚР-ДЗ-5№010580
A02B
Гастроэзофегалды рефлюкс кезінде қолданылатын ойық жараға қарсы заттар мен препараттар
A02BA
Гистаминді H2-рецепторларының блокаторлары
A02BA02
Ранитидин
11
A02BA02
Ранитидин
Ранисан®
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№003482
A02BA03
Фамотидин
12
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016290
13
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016506
14
A02BA03
Фамотидин
ФАМО®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011351
15
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016505
16
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005534
17
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
қабықпен қапталған таблеткалар, 40мг
ҚР-ДЗ-5№005550
18
A02BA03
Фамотидин
Гастросидин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№007654
19
A02BA03
Фамотидин
Гастрофам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025995
20
A02BA03
Фамотидин
ФАМОТЕЛ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі), 20 мг

гель для нанесения на слизистую оболочку полости рта 2% 20 г
РК-ЛС-5№025147
A01AB18
Клотримазол
2
A01AB18
Клотримазол
Кандид
раствор для местного применения 1%, 15 мл
РК-ЛС-5№013578
A02
Препараты, применяемые при состояниях, связанных с нарушением кислотности
A02A
Антациды
A02AF
Антациды в комбинации с препаратами, уменьшающими газообразование в кишечнике
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
3
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Кулз™
таблетки жевательные со вкусом мяты
РК-ЛС-5№003252
4
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Кулз™
таблетки жевательные со вкусом манго
РК-ЛС-5№003251
5
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Кулз™
таблетки жевательные со вкусом апельсина
РК-ЛС-5№003253
6
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Маалокс® Плюс
таблетки жевательные
РК-ЛС-5№021438
7
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Кулз™
таблетки жевательные со вкусом клубники
РК-ЛС-5№003254
8
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Алмагель® Нео
суспензия для внутреннего применения 170 мл
РК-ЛС-5№005521
9
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Алмагель® Нео
суспензия для внутреннего применения 10 мл
РК-ЛС-5№005521
10
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Сималгель
суспензия для орального применения 300 мл
РК-ЛС-5№010580
A02B
Противоязвенные средства и препараты, применяемые при гастроэзофагеальном рефлюксе
A02BA
Блокаторы гистаминновых H2-рецепторов
A02BA02
Ранитидин
11
A02BA02
Ранитидин
Ранисан®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№003482
A02BA03
Фамотидин
12
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 20 мг
РК-ЛС-5№016290
13
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№016506
14
A02BA03
Фамотидин
ФАМО®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№011351
15
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№016505
16
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№005534
17
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
таблетки, покрытые оболочкой, 40мг
РК-ЛС-5№005550
18
A02BA03
Фамотидин
Гастросидин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№007654
19
A02BA03
Фамотидин
Гастрофам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№025995
20
A02BA03
Фамотидин
ФАМОТЕЛ
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 20 мг

ҚР-ДЗ-5№025881
A02BC
Протонды насос ингибиторлары
A02BC01
Омепразол
21
A02BC01
Омепразол
Омез®
ішекте еритін капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016781
22
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№008131
23
A02BC01
Омепразол
Омез®
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016563
24
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021199
25
A02BC01
Омепразол
Омез®
ішекте еритін капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016782
26
A02BC01
Омепразол
Омез®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№009627
27
A02BC01
Омепразол
Плеом™-20
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№003436
28
A02BC01
Омепразол
Омегаст®
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004575
29
A02BC01
Омепразол
Опредакс
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017685
30
A02BC01
Омепразол
Опредакс
ішекте еритін капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№017686
31
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№015041
32
A02BC01
Омепразол
Ультоп®
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№009680
33
A02BC01
Омепразол
Омесайз
капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023083
34
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
ішекте еритін капсулалар, 10мг
ҚР-ДЗ-5№023752
35
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023753
36
A02BC01
Омепразол
Омикап-20
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№003657
37
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014519
38
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№014520
39
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ - АДЖИО
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024415
40
A02BC01
Омепразол
Омез® Инста
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019508
41
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ-ВИСТА
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025403
A02BC02
Пантопразол
42
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020220
43
A02BC02
Пантопразол
Контролок
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011369
44
A02BC02
Пантопразол
Аспан
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021205
45
A02BC02
Пантопразол
Контролок
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011376
46
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020529
47
A02BC02
Пантопразол
Пантаз
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№001833
48
A02BC02
Пантопразол
Протонекс
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010441
49
A02BC02
Пантопразол
ПАНТА.ЗОЛ
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021252
50
A02BC02
Пантопразол
Пантасан
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121645
51
A02BC02
Пантопразол
Контролок Контрол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг

РК-ЛС-5№025881
A02BC
Ингибиторы протонового насоса
A02BC01
Омепразол
21
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 10 мг
РК-ЛС-5№016781
22
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№008131
23
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№016563
24
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№021199
25
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 40 мг
РК-ЛС-5№016782
26
A02BC01
Омепразол
Омез®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№009627
27
A02BC01
Омепразол
Плеом™-20
капсулы с отложенным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№003436
28
A02BC01
Омепразол
Омегаст®
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№004575
29
A02BC01
Омепразол
Опредакс
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№017685
30
A02BC01
Омепразол
Опредакс
капсулы кишечнорастворимые, 40 мг
РК-ЛС-5№017686
31
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№015041
32
A02BC01
Омепразол
Ультоп®
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№009680
33
A02BC01
Омепразол
Омесайз
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№023083
34
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые, 10мг
РК-ЛС-5№023752
35
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№023753
36
A02BC01
Омепразол
Омикап-20
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№003657
37
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулы, 10 мг
РК-ЛС-5№014519
38
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулы, 40 мг
РК-ЛС-5№014520
39
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ - АДЖИО
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№024415
40
A02BC01
Омепразол
Омез® Инста
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 20 мг
РК-ЛС-5№019508
41
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ-ВИСТА
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№025403
A02BC02
Пантопразол
42
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№020220
43
A02BC02
Пантопразол
Контролок
порошок для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№011369
44
A02BC02
Пантопразол
Аспан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021205
45
A02BC02
Пантопразол
Контролок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№011376
46
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020529
47
A02BC02
Пантопразол
Пантаз
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№001833
48
A02BC02
Пантопразол
Протонекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№010441
49
A02BC02
Пантопразол
ПАНТА.ЗОЛ
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021252
50
A02BC02
Пантопразол
Пантасан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№121645
51
A02BC02
Пантопразол
Контролок Контрол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг

ҚР-ДЗ-5№011377
52
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020528
53
A02BC02
Пантопразол
Пантасан 20
босап шығуы кейінге қалдырылған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022300
54
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020696
55
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019534
56
A02BC02
Пантопразол
Парастамик
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023243
57
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022203
58
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 40
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№014805
59
A02BC02
Пантопразол
Стамик
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021220
60
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАЗОЛ
инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023875
61
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023507
62
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023506
63
A02BC02
Пантопразол
ПАН- 20
ішекте еритін таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011627
64
A02BC02
Пантопразол
ПАН - 40
ішекте еритін таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011628
65
A02BC02
Пантопразол
Нупента
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023135
66
A02BC02
Пантопразол
Нупента
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023136
67
A02BC02
Пантопразол
Панпьюр
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023221
68
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020433
69
A02BC02
Пантопразол
Протектопаза
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ , 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024277
70
A02BC02
Пантопразол
Пантор 20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020355
71
A02BC02
Пантопразол
Пантор 40
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020356
72
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024562
73
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024563
74
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП®
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024669
75
A02BC02
Пантопразол
ПАНТИН
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024853
76
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-0№025834
77
A02BC02
Пантопразол
Лепанто
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг

РК-ЛС-5№011377
52
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020528
53
A02BC02
Пантопразол
Пантасан 20
таблетки с отложенным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№022300
54
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№020696
55
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№019534
56
A02BC02
Пантопразол
Парастамик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№023243
57
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№022203
58
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№014805
59
A02BC02
Пантопразол
Стамик
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021220
60
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАЗОЛ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 40 мг
РК-ЛС-5№023875
61
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№023507
62
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023506
63
A02BC02
Пантопразол
Пан - 20
таблетки кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№011627
64
A02BC02
Пантопразол
ПАН - 40
таблетки кишечнорастворимые 40 мг
РК-ЛС-5№011628
65
A02BC02
Пантопразол
Нупента
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023135
66
A02BC02
Пантопразол
Нупента
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№023136
67
A02BC02
Пантопразол
Панпьюр
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023221
68
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
таблетки с отложенным высвобождением, 40 мг
РК-ЛС-5№020433
69
A02BC02
Пантопразол
Протектопаза
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№024277
70
A02BC02
Пантопразол
Пантор 20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020355
71
A02BC02
Пантопразол
Пантор 40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020356
72
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024562
73
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№024563
74
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг
РК-ЛС-5№024669
75
A02BC02
Пантопразол
ПАНТИН
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№024853
76
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-0№025834
77
A02BC02
Пантопразол
Лепанто
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг

ҚР-ДЗ-5№025737
78
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025272
79
A02BC02
Пантопразол
Нупента
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025379
80
A02BC02
Пантопразол
Пан IV
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025579
81
A02BC02
Пантопразол
Панлок
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025215
82
A02BC02
Пантопразол
Пантакаинд
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026012
A02BC03
Лансопразол
83
A02BC03
Лансопразол
Лансобел®
капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011007
84
A02BC03
Лансопразол
Лоэнзар-сановель
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020487
A02BC04
Рабепразол
85
A02BC04
Рабепразол
Промто
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018197
86
A02BC04
Рабепразол
Верабез
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022292
87
A02BC04
Рабепразол
Верабез
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022291
88
A02BC04
Рабепразол
Париет®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022371
89
A02BC04
Рабепразол
Промто
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018198
90
A02BC04
Рабепразол
Париет®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019677
91
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023027
92
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023073
93
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019144
94
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019145
95
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023511
96
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023512
97
A02BC04
Рабепразол
Разо
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023543
98
A02BC04
Рабепразол
Рабегард™-20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004378
99
A02BC04
Рабепразол
Рабиванс
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023778
100
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
ішекте еритін капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023907
101
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023920
A02BC05
Эзомепразол
102
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг еріткішімен (0,9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) жиынтықта
ҚР-ДЗ-5№020239
103
A02BC05
Эзомепразол
Эзом IV
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 40 мг

РК-ЛС-5№025737
78
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
таблетки с отложенным высвобождением, 20 мг
РК-ЛС-5№025272
79
A02BC02
Пантопразол
Нупента
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№025379
80
A02BC02
Пантопразол
Пан IV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг
РК-ЛС-5№025579
81
A02BC02
Пантопразол
Панлок
таблетки кишечнорастворимые, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№025215
82
A02BC02
Пантопразол
Пантакаинд
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№026012
A02BC03
Лансопразол
83
A02BC03
Лансопразол
Лансобел®
капсулы 30 мг
РК-ЛС-5№011007
84
A02BC03
Лансопразол
Лоэнзар-сановель
капсулы с отложенным высвобождением, 30 мг
РК-ЛС-5№020487
A02BC04
Рабепразол
85
A02BC04
Рабепразол
Промто
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№018197
86
A02BC04
Рабепразол
Верабез
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№022292
87
A02BC04
Рабепразол
Верабез
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022291
88
A02BC04
Рабепразол
Париет®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022371
89
A02BC04
Рабепразол
Промто
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№018198
90
A02BC04
Рабепразол
Париет®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019677
91
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023027
92
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023073
93
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№019144
94
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№019145
95
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023511
96
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023512
97
A02BC04
Рабепразол
Разо
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023543
98
A02BC04
Рабепразол
Рабегард™-20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№004378
99
A02BC04
Рабепразол
Рабиванс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023778
100
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
капсулы кишечнорастворимые, 10 мг
РК-ЛС-5№023907
101
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№023920
A02BC05
Эзомепразол
102
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %) 40 мг
РК-ЛС-5№020239
103
A02BC05
Эзомепразол
Эзом IV
порошок лиофилизированный для приготовления растворов для инъекций и инфузий в комплекте с растворителем 40 мг

ҚР-ДЗ-5№026020
131
A02BC05
Эзомепразол
ЭСМОЛОК 20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026021
A02BX
Басқа ойық жараға қарсы препараттар
A02BX05
Висмут субцитраты
132
A02BX05
Висмут субцитраты
Улькавис®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022995
133
A02BX05
Висмут субцитраты
Де-Нол®
қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№010006
134
A02BX05
Висмут субцитраты
Де-Нол®
қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023961
135
A02BX05
Висмут субцитраты
Ви-Сан
қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-0№025458
A03
Ас-қазан-ішек қызметінің бұзылыстарын емдеуге арналгған
A03A
функциональді бұзылыстарын емдеуге арналған препараттар
A03AA
Синтетикалық холиноблокаторлар - үштік амин тобы эфирлері
136
A03AA
Синтетикалық холиноблокаторлар - үштік амин тобы эфирлері
Платифиллин гидротартраты
инъекцияға арналған ерітінді 0,2% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011036
137
A03AA
Синтетикалық холиноблокаторлар - үштік амин тобы эфирлері
Платифиллин гидротартраты
тері астына енгізуге арналған ерітінді 2 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019565
A03AA04
Мебеверин
138
A03AA04
Мебеверин
Меверин®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020071
139
A03AA04
Мебеверин
Дусконал Ретард
модификацияланып босап шығатын капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023024
140
A03AA04
Мебеверин
Спаверин
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022931
141
A03AA04
Мебеверин
Спарекс
модификацияланып босап шығатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019337
142
A03AA04
Мебеверин
Дюспаталин®
ретард капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013750
A03AD
Папаверин және оның туындылары
A03AD01
Папаверин
143
A03AD01
Папаверин
Папаверин
таблеткалар 0,04 г
ҚР-ДЗ-5№018448
144
A03AD01
Папаверин
Папаверин
ректалді суппозиторийлер, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005175
145
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
ректальді суппозиторийлер, 0,02 г
ҚР-ДЗ-5№013148
146
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 2% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010954
147
A03AD01
Папаверин
Папаверин
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022795
148
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010314
A03AD02
Дротаверин
149
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/ 2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022172
150
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022504
151
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОСТОП
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024192
152
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№000987
153
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014099
154
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин гидрохлориді
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№004434
155
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОЛИЗИН
ректальді суппозиторийлер 40 мг

РК-ЛС-5№026020
131
A02BC05
Эзомепразол
ЭСМОЛОК 20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026021
A02BX
Прочие противоязвенные препараты
A02BX05
Висмута субцитрат
132
A02BX05
Висмута субцитрат
Улькавис®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№022995
133
A02BX05
Висмута субцитрат
Де-Нол®
таблетки, покрытые оболочкой120 мг
РК-ЛС-5№010006
134
A02BX05
Висмута субцитрат
Де-Нол®
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№023961
135
A02BX05
Висмута субцитрат
Ви-Сан
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-0№025458
A03
Препараты для лечения функциональных нарушений со стороны желудочно-кишечного тракта
A03A
Препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
A03AA
Синтетические холиноблокаторы - эфиры с третичной аминогруппой
136
A03AA
Синтетические холиноблокаторы - эфиры с третичной аминогруппой
Платифиллина гидротартрат
раствор для инъекций 0,2% 1 мл
РК-ЛС-5№011036
137
A03AA
Синтетические холиноблокаторы - эфиры с третичной аминогруппой
Платифиллина гидротартрат
раствор для подкожного введения, 2 мг/мл
РК-ЛС-5№019565
A03AA04
Мебеверин
138
A03AA04
Мебеверин
Меверин®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020071
139
A03AA04
Мебеверин
Дусконал Ретард
капсулы с модифицированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№023024
140
A03AA04
Мебеверин
Спаверин
капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№022931
141
A03AA04
Мебеверин
Спарекс
капсулы с модифицированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№019337
142
A03AA04
Мебеверин
Дюспаталин®
капсулы ретард, 200 мг
РК-ЛС-5№013750
A03AD
Папаверин и его производные
A03AD01
Папаверин
143
A03AD01
Папаверин
Папаверин
таблетки 0,04 г
РК-ЛС-5№018448
144
A03AD01
Папаверин
Папаверин
суппозитории ректальные, 20 мг
РК-ЛС-5№005175
145
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
суппозитории ректальные, 0,02 г
РК-ЛС-5№013148
146
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
раствор для инъекций 2% по 2 мл
РК-ЛС-5№010954
147
A03AD01
Папаверин
Папаверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022795
148
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№010314
A03AD02
Дротаверин
149
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
раствор для инъекций 40 мг/ 2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022172
150
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022504
151
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОСТОП
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024192
152
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
раствор для инъекций, 40 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№000987
153
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№014099
154
A03AD02
Дротаверин
Дротаверина гидрохлорид
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№004434
155
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОЛИЗИН
суппозитории ректальные 40 мг

ҚР-ДЗ-5№010594
156
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№000989
157
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
таблеткалар 0,04 г
ҚР-ДЗ-5№010846
158
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа® форте
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019110
159
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№018764
160
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Тева
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021417
161
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Дарница
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/2мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025671
A03AX
Ішек функциясы бұзылыстары кезінде қолданылатын басқа да препараттар
A03AX13
Силикондар
162
A03AX13
Силикондар
Эспумизан®
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№005061
163
A03AX13
Силикондар
КОЛИКИД®
қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг
ҚР-ДЗ-5№023613
164
A03AX13
Силикондар
КОЛИКИД®
ішуге арналған суспензия, 40 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023904
165
A03AX13
Силикондар
Боботик
ішуге арналған эмульсия 66.66 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015656
166
A03AX13
Силикондар
Эсмизан-ODS
ауыз қуысында ұсақталатын үлбір 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023972
167
A03AX13
Силикондар
Эспумизан® L балаларға арналған тамшылар
ішуге арналған тамшылар (эмульсия) 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019918
A03B
Итжидек және оның туындылары
A03BA
Итжидек алкалоидтары, үшітен бір бөліктегі аминдер
A03BA01
Атропин
168
A03BA01
Атропин
Атропин сульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 1мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012809
A03BB
Итжидектің жартылай синтетикалық алкалоидтары, төртден бір бөлінтегі аммоний қосылыстары
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
169
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
Бускопан®
қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016087
A03F
АІЖ моторикасын ынталандырғыштар
A03FA
АІЖ моторикасын ынталандырғыштар
A03FA01
Метоклопрамид
170
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015849
171
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№005184
172
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011280
173
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді, 0,5 % 2 мл
ҚР-ДЗ-5№001379
174
A03FA01
Метоклопрамид
Церумед
инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024047
175
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
инъекцияға арналған ерітінді, 0.5 %, 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026214
A03FA03
Домперидон
176
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009890
177
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
ішуге арналған тамшылар 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012907
178
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
шәрбат30 мл
ҚР-ДЗ-5№012906
179
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
шәрбат 60 мл
ҚР-ДЗ-5№012906
180
A03FA03
Домперидон
Дониум-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№122158
181
A03FA03
Домперидон
ДОПРОКИН
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022355
182
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121930

РК-ЛС-5№010594
156
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№000989
157
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
таблетки 0,04 г
РК-ЛС-5№010846
158
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа® форте
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019110
159
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№018764
160
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Тева
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021417
161
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Дарница
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 40 мг/2мл по 2 мл
РК-ЛС-5№025671
A03AX
Другие препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
A03AX13
Силиконы
162
A03AX13
Силиконы
Эспумизан®
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№005061
163
A03AX13
Силиконы
КОЛИКИД®
таблетки, покрытые оболочкой, 125 мг
РК-ЛС-5№023613
164
A03AX13
Силиконы
КОЛИКИД®
суспензия оральная, 40 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№023904
165
A03AX13
Силиконы
Боботик
эмульсия для приема внутрь 66.66 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№015656
166
A03AX13
Силиконы
Эсмизан-ODS
пленки диспергируемые в полости рта 62,5 мг
РК-ЛС-5№023972
167
A03AX13
Силиконы
Эспумизан® L капли для детей
капли для приема внутрь (эмульсия) 40 мг
РК-ЛС-5№019918
A03B
Красавка и ее производные
A03BA
Алкалоиды красавки, третичные амины
A03BA01
Атропин
168
A03BA01
Атропин
Атропина сульфат
раствор для инъекций 1мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012809
A03BB
Полусинтетические алкалоиды красавки, четвертичные аммониевые соединения
A03BB01
Бутилскополамин
169
A03BB01
Бутилскополамин
Бускопан®
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№016087
A03F
Стимуляторы моторики желудочно - кишечного тракта
A03FA
Стимуляторы моторики желудочно - кишечного тракта
A03FA01
Метоклопрамид
170
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№015849
171
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
раствор для инъекций 10 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№005184
172
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011280
173
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид-Дарница
раствор для инъекций, 0,5 % 2 мл
РК-ЛС-5№001379
174
A03FA01
Метоклопрамид
Церумед
раствор для инъекций, 10 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№024047
175
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
раствор для инъекций, 0.5 %, 2 мл
РК-ЛС-0№026214
A03FA03
Домперидон
176
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
таблетка, 10 мг
РК-ЛС-5№009890
177
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
капли для приема внутрь 5 мл
РК-ЛС-5№012907
178
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
сироп 30 мл
РК-ЛС-5№012906
179
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
сироп 60 мл
РК-ЛС-5№012906
180
A03FA03
Домперидон
Дониум-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№122158
181
A03FA03
Домперидон
ДОПРОКИН
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022355
182
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№121930

183
A03FA03
Домперидон
Мотилиум®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018410
184
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ 10
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024356
185
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
ішуге арналған суспензия 1 мг/мл 60мл
ҚР-ДЗ-5№122063
186
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
ішуге арналған суспензия 1 мг/мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№122063
187
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
ішуге арналған суспензия 1 мг/мл, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024770
188
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
ішуге арналған суспензия, 1 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024770
189
A03FA03
Домперидон
Интанорм
ішуге арналған суспензия, 1 мг/мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№024912
190
A03FA03
Домперидон
Новэкс Домперидон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026075
191
A03FA03
Домперидон
Мотилон
ішуге арналған суспензия, 1 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№025653
A04
Құсуға қарсы препараттар
A04A
Құсуға қарсы препараттар
A04AA
Серотонинді 5ht3-рецепторларының антагонисттері
A04AA01
Ондансетрон
192
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022567
193
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022567
194
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013007
195
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№013007
196
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-3№021463
197
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025614
198
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№025612
A04AA02
Гранисетрон
A04AD
Басқа құсуға қарсы препараттар
A04AD12
Апрепитант
199
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№015509
200
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№015508
A05
Бауыр және өт шығару жолдары ауруларын емдеуге арналған препараттар
A05A
Өт шығару жолдарын емдеуге арналған препараттар
A05AA
Өт қышқылдарының препараттары
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
201
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолив AVVA
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018892
202
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Холудексан
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№015800
203
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсозим®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017901
204
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОЦИД®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-3№021557
205
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсодекс®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018295
206
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Дезурсолен®
модификацияланып босап шығатын капсулалар, 450 мг
ҚР-ДЗ-5№121650
207
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Гептрокс
қатты капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№121673
208
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОСАН®
капсулалар, 250 мг

183
A03FA03
Домперидон
Мотилиум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№018410
184
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024356
185
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл 60 мл
РК-ЛС-5№122063
186
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№122063
187
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл, 60 мл
РК-ЛС-5№024770
188
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024770
189
A03FA03
Домперидон
Интанорм
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл, 30 мл
РК-ЛС-5№024912
190
A03FA03
Домперидон
Новэкс® Домперидон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026075
191
A03FA03
Домперидон
Мотилон
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№025653
A04
Противорвотные препараты
A04A
Противорвотные и противотошнотные препараты
A04AA
Антагонисты серотониновых 5ht3-рецепторов
A04AA01
Ондансетрон
192
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022567
193
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№022567
194
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№013007
195
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 4 мл
РК-ЛС-5№013007
196
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 4 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-3№021463
197
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№025614
198
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№025612
A04AA02
Гранисетрон
A04AD
Прочие противорвотные препараты
A04AD12
Апрепитант
199
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулы 125 мг
РК-ЛС-5№015509
200
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулы 80 мг
РК-ЛС-5№015508
A05
Препараты для лечения заболеваний печени и желчевыводящих путей
A05A
Препараты для лечения заболеваний желчевыводящих путей
A05AA
Препараты желчных кислот
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
201
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолив AVVA
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018892
202
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Холудексан
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№015800
203
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсозим®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№017901
204
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОЦИД®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-3№021557
205
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсодекс®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018295
206
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Дезурсолен®
капсулы с модифицированным высвобождением, 450 мг
РК-ЛС-5№121650
207
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Гептрокс
капсулы твердые, 300 мг
РК-ЛС-5№121673
208
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОСАН®
капсулы, 250 мг

ҚР-ДЗ-5№003942
209
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
ГРИНТЕРОЛ®
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022956
210
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсофальк
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№006140
211
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсофлор
желатин капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018957
212
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолизин
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019540
213
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолизин
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№019541
214
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Эксхол
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019513
215
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УКРЛИВ®
таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022725
216
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОСАН® ФОРТЕ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023987
217
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Санурсокол
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024350
218
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Санурсокол
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024351
219
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
Урсофальк
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг
ҚР-ДЗ-5№024754
220
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
УКРЛИВ®
таблеткалар, 500мг
ҚР-ДЗ-5№024932
221
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
Сертохол
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025340
A05AA04
Обетихол қышқылы
222
A05AA04
Обетихол қышқылы
Обетимус
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025843
223
A05AA04
Обетихол қышқылы
Обетимус
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025842
A06
Іш жүргізетін препараттар
A06A
Іш жүргізетін препараттар
A06AB
Жанаспалы іш жүргізетін препараттар
A06AB02
Бисакодил
224
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
ректальді суппозиторийлер 0,01 г
ҚР-ДЗ-5№010998
225
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
ішекте еритін кабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№017372
226
A06AB02
Бисакодил
БИСАКОДИЛ ГРИНДЕКС
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№004800
227
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил-Нижфарм
ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010219
228
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009754
229
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023341
A06AB08
Натрий пикосульфаты
230
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс®
ішуге арналған тамшылар 0,75 % 15 мл
ҚР-ДЗ-5№013426
231
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс®
ішуге арналған тамшылар 0,75 % 30 мл
ҚР-ДЗ-5№013426
232
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс®
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020172
233
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Дульколакс® Пико
ішуге арналған тамшылар, 7,5 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№011189
234
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Дульколакс® Пико
ішуге арналған тамшылар, 7,5 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№011189
235
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Перилакс
ішуге арналған тамшылар, 7,5 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023069
236
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Лаксигал-Тева
ішуге арналған тамшылар 7,5 мг 10 мл
ҚР-ДЗ-5№006164

РК-ЛС-5№003942
209
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
ГРИНТЕРОЛ®
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№022956
210
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофальк
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№006140
211
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофлор
капсулы желатиновые, 300 мг
РК-ЛС-5№018957
212
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолизин
капсулы, 150 мг
РК-ЛС-5№019540
213
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолизин
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№019541
214
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Эксхол
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№019513
215
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УКРЛИВ®
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№022725
216
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОСАН® ФОРТЕ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№023987
217
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Санурсокол
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№024350
218
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Санурсокол
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№024351
219
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофальк
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500мг
РК-ЛС-5№024754
220
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УКРЛИВ®
таблетки, 500мг
РК-ЛС-5№024932
221
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Сертохол
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№025340
A05AA04
Обетихолевая кислота
222
A05AA04
Обетихолевая кислота
Обетимус
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№025843
223
A05AA04
Обетихолевая кислота
Обетимус
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025842
A06
Слабительные препараты
A06A
Слабительные препараты
A06AB
Контактные слабительные препараты
A06AB02
Бисакодил
224
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 0,01 г
РК-ЛС-5№010998
225
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№017372
226
A06AB02
Бисакодил
БИСАКОДИЛ ГРИНДЕКС
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№004800
227
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил-Нижфарм
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№010219
228
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№009754
229
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№023341
A06AB08
Натрия пикосульфат
230
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс®
капли оральные 0,75 % 15 мл
РК-ЛС-5№013426
231
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс®
капли оральные 0,75 % 30 мл
РК-ЛС-5№013426
232
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№020172
233
A06AB08
Натрия пикосульфат
Дульколакс® Пико
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№011189
234
A06AB08
Натрия пикосульфат
Дульколакс® Пико
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№011189
235
A06AB08
Натрия пикосульфат
Перилакс
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№023069
236
A06AB08
Натрия пикосульфат
Лаксигал-Тева
капли для приема внутрь 7,5 мг 10 мл
РК-ЛС-5№006164

237
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Лаксигал-Тева
ішуге арналған тамшылар 7,5 мг 25 мл
ҚР-ДЗ-5№006164
238
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Регулакс® Пикосульфат
ішуге арналған тамшылар 0,75 г 20 мл
ҚР-ДЗ-5№012670
239
A06AB08
Натрия пикосульфаты
ЛАКС
ішуге арналған тамшылар, 7,5 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025580
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
240
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
Пикопреп
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10 мг/3,5 г/12 г
ҚР-ДЗ-5№017969
241
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
ЦитраФлит
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10 мг/10,97 г/3,5 г
ҚР-ДЗ-5№023958
A06AD
Осмотикалық қасиеті бар іш жүргізетін препараттар
A06AD04
Магний сульфаты
242
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 25 г
ҚР-ДЗ-5№010068
243
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 50 г
ҚР-ДЗ-5№010068
244
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 100 г
ҚР-ДЗ-5№010068
245
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 25 г
ҚР-ДЗ-5№003173
246
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 70 г
ҚР-ДЗ-5№003173
A06AD11
Лактулоза
247
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
шәрбат 667 г/л 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
248
A06AD11
Лактулоза
Порталак
шәрбат 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№121787
249
A06AD11
Лактулоза
Порталак
шәрбат 667 г/л 250 мл
ҚР-ДЗ-5№121787
250
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
шәрбат 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
251
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
шәрбат 667 г/л 200 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
252
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
шәрбат 667 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
253
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
шәрбат 667 мг/мл 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
254
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
шәрбат 667 мг/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
255
A06AD11
Лактулоза
Лаксолак®
шәрбат, 67 мг/100 мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022481
256
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-Тева
шәрбат, 66,7 г/ 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019382
257
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Ана мен Балаға
шәрбат, 667 г/л 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023580
258
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Ана мен Балаға
шәрбат, 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023580
259
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
шәрбат, 667 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023718
260
A06AD11
Лактулоза
Медулак-WM
шәрбат, 667 мг/мл 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024162
A06AD15
Макрогол
261
A06AD15
Макрогол
Форлакс®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№005963
262
A06AD15
Макрогол
Макролак
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№025462
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
263
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
Мовипреп®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№019791
264
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
Фортранс®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ

237
A06AB08
Натрия пикосульфат
Лаксигал-Тева
капли для приема внутрь 7,5 мг 25 мл
РК-ЛС-5№006164
238
A06AB08
Натрия пикосульфат
Регулакс® Пикосульфат
капли для приема внутрь 0,75 г 20 мл
РК-ЛС-5№012670
239
A06AB08
Натрия пикосульфат
ЛАКС
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№025580
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
240
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
Пикопреп
порошок для приготовления орального раствора 10 мг/3,5 г/12 г
РК-ЛС-5№017969
241
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
ЦитраФлит
порошок для приготовления орального раствора 10 мг/10,97 г/3,5 г
РК-ЛС-5№023958
A06AD
Слабительные препараты с осмотическими свойствами
A06AD04
Магния сульфат
242
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 25 г
РК-ЛС-5№010068
243
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 50 г
РК-ЛС-5№010068
244
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 100 г
РК-ЛС-5№010068
245
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 25 г
РК-ЛС-5№003173
246
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 70 г
РК-ЛС-5№003173
A06AD11
Лактулоза
247
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 1000 мл
РК-ЛС-5№018066
248
A06AD11
Лактулоза
Порталак
сироп 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№121787
249
A06AD11
Лактулоза
Порталак
сироп 667 г/л 250 мл
РК-ЛС-5№121787
250
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№018066
251
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 200 мл
РК-ЛС-5№018066
252
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№023089
253
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 1000 мл
РК-ЛС-5№023089
254
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 500 мл
РК-ЛС-5№023089
255
A06AD11
Лактулоза
Лаксолак®
сироп, 67 г/ 100 мл по 120 мл
РК-ЛС-5№022481
256
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-Тева
сироп, 66,7 г/ 100 мл
РК-ЛС-5№019382
257
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® для Мамы и Малыша
сироп, 667 г/л 200 мл
РК-ЛС-5№023580
258
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® для Мамы и Малыша
сироп, 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№023580
259
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
сироп, 667 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№023718
260
A06AD11
Лактулоза
Медулак-WM
сироп, 667 мг/мл 250 мл
РК-ЛС-5№024162
A06AD15
Макрогол
261
A06AD15
Макрогол
Форлакс®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10 г
РК-ЛС-5№005963
262
A06AD15
Макрогол
Макролак
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10 г
РК-ЛС-5№025462
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
263
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
Мовипреп®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№019791
264
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
Фортранс®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь

ҚР-ДЗ-5№005236
265
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
Макронорм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№024691
A06AG
Клизма түріндегі іш жүргізетін препараттар
A06AG04
Глицерол
266
A06AG04
Глицерол
АДЮЛАКС
ректалді ерітінді 7,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018889
267
A06AG04
Глицерол
Пейдолакс
ректалді ерітінді 4 мл
ҚР-ДЗ-5№018888
268
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальді ерітінді 9г
ҚР-ДЗ-5№024484
269
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальді ерітінді 3г
ҚР-ДЗ-5№024485
A06AX
Іш қатуы кезіндегі басқа препараттар
A06AX03
Лубипростон
270
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулалар, 8 мкг
ҚР-ДЗ-5№022688
271
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулалар, 24 мкг
ҚР-ДЗ-5№022690
A06AX05
Прукалоприд
A07
Диареяға қарсы, ішек қабынуына қарсы және микробқа қарсы препараттар
A07A
Ішек микробқа қарсы препараттар
A07AA
Антибиотиктер
A07AA02
Нистатин
272
A07AA02
Нистатин
Нистатин
қабықпен қапталған таблеткалар 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№011404
273
A07AA02
Нистатин
Нистатин
қабықпен қапталған таблеткалар 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012814
274
A07AA02
Нистатин
Нистатин
қабықпен қапталған таблеткалар 250000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012813
A07AA11
Рифаксимин
275
A07AA11
Рифаксимин
Альфа Нормикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№012837
A07AA12
Фидаксомицин
276
A07AA12
Фидаксомицин
Дификлир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021130
A07B
Ішек адсорбенттері
A07BA
Көмір препараттары
A07BA01
Белсендірілген көмір
277
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір Ультра-Адсорб
таблеткалар, 0,25 г
ҚР-ДЗ-5№016619
278
A07BA01
Белсендірілген көмір
Сорбикапс
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-3№021043
279
A07BA01
Белсендірілген көмір
Адсорбикс® Экстра
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015914
280
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір
таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016911
281
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір
таблеткалар 0.25 г
ҚР-ДЗ-5№024499
A07C
Көмірсулары бар электролиттер
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
282
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
ОРС Вива Фарм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 20,5 г
ҚР-ДЗ-5№022967
283
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регидрон
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 18,9 г
ҚР-ДЗ-5№016344
284
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регид-К
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 18,9 г
ҚР-ДЗ-3№021263
285
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регидрон Оптим
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10,7 г
ҚР-ДЗ-5№016345
286
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регид-К
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10,7 г; 20,5 г; 27,9 г

РК-ЛС-5№005236
265
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
Макронорм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№024691
A06AG
Слабительные препараты в клизмах
A06AG04
Глицерол
266
A06AG04
Глицерол
АДЮЛАКС
раствор ректальный 7,5 мл
РК-ЛС-5№018889
267
A06AG04
Глицерол
Пейдолакс
раствор ректальный 4 мл
РК-ЛС-5№018888
268
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальный раствор 9г
РК-ЛС-5№024484
269
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальный раствор 3г
РК-ЛС-5№024485
A06AX
Прочие препараты при запорах
A06AX03
Лубипростон
270
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулы, 8 мкг
РК-ЛС-5№022688
271
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулы, 24 мкг
РК-ЛС-5№022690
A06AX05
Прукалоприд
A07
Противодиарейные, кишечные противовоспалительные и противомикробные препараты
A07A
Кишечные противомикробные препараты
A07AA
Антибиотики
A07AA02
Нистатин
272
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 500000 ЕД
РК-ЛС-5№011404
273
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 500000 ЕД
РК-ЛС-5№012814
274
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 250000 ЕД
РК-ЛС-5№012813
A07AA11
Рифаксимин
275
A07AA11
Рифаксимин
Альфа Нормикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№012837
A07AA12
Фидаксомицин
276
A07AA12
Фидаксомицин
Дификлир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№021130
A07B
Кишечные адсорбенты
A07BA
Препараты угля
A07BA01
Активированный уголь
277
A07BA01
Активированный уголь
Уголь активированный Ультра-Адсорб
таблетки, 0,25 г
РК-ЛС-5№016619
278
A07BA01
Активированный уголь
Сорбикапс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-3№021043
279
A07BA01
Активированный уголь
Адсорбикс® Экстра
капсулы, 200 мг
РК-ЛС-5№015914
280
A07BA01
Активированный уголь
Уголь активированный
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№016911
281
A07BA01
Активированный уголь
Уголь активированный
таблетки 0,25 г
РК-ЛС-5№024499
A07C
Электролиты с углеводами
A07CA
Регидратанты для перорального приема
282
A07CA
Регидратанты для перорального приема
ОРС Вива Фарм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 20,5 г
РК-ЛС-5№022967
283
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регидрон
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 18,9 г
РК-ЛС-5№016344
284
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регид-К
порошок для приготовления раствора для орального применения, 18,9 г
РК-ЛС-3№021263
285
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регидрон Оптим
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 10,7 г
РК-ЛС-5№016345
286
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регид-К
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10,7 г; 20,5 г; 27,9 г

ҚР-ДЗ-5№025357
A07D
Асқазан-ішек жолының перистальтикасын төмендететін препараттар
A07DA
Асқазан-ішек моторикасын төмендететін препараттар
A07DA03
Лоперамид
287
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№009693
288
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№013774
289
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид-ТК
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016227
290
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді "ЛХ"
таблеткалар 0,002 г
ҚР-ДЗ-5№001515
291
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
капсулалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№018532
292
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№019906
A07E
Ішек қабынуына қарсы препараттар
A07EA
Жергілікті кортикостероидтар
A07EA06
Будесонид
293
A07EA06
Будесонид
Кортимент
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 9 мг
ҚР-ДЗ-5№023278
294
A07EA06
Будесонид
Буденофальк
капсулалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№012428
A07EC
Аминосалицил қышқылы және оның аналогтары
A07EC01
Сульфасалазин
295
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003393
296
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин-ЕН
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003273
A07EC02
Месалазин
297
A07EC02
Месалазин
Салофальк
ректальді суппозиторийлер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021146
298
A07EC02
Месалазин
Салофальк
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№006145
299
A07EC02
Месалазин
Пентаса
ректальді cуспензия 1 г/100 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023334
300
A07EC02
Месалазин
Пентаса
ректальді суппозиторийлер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№020246
301
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер 2 г
ҚР-ДЗ-5№020277
302
A07EC02
Месалазин
Мезавант
босап шығуы ұзартылған ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 1,2 г
ҚР-ДЗ-5№121786
303
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019018
304
A07EC02
Месалазин
Асакол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122095
305
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер, 1 г
ҚР-ДЗ-5№019040
306
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 1 г
ҚР-ДЗ-5№025237
307
A07EC02
Месалазин
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-0№025709
308
A07EC02
Месалазин
КРОНИЗОН
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025870
309
A07EC02
Месалазин
Месакол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№009852
A08
Семіздікке қарсы препараттар
A08A
Диеталық өнімдерді қоспағанда, семіздікті емдеуге арналған препараттар
A08AB
Перифериялық әсердегі семіздікке қарсы препараттар
A08AB01
Орлистат
310
A08AB01
Орлистат
Орсотен®
капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№016801
311
A08AB01
Орлистат
Листата
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг

РК-ЛС-5№025357
A07D
Препараты, снижающие перистальтику желудочно - кишечного тракта
A07DA
Препараты, снижающие моторику желудочно - кишечного тракта
A07DA03
Лоперамид
287
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№009693
288
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№013774
289
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид-ТК
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№016227
290
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид "ЛХ"
таблетки 0,002 г
РК-ЛС-5№001515
291
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
капсулы, 2 мг
РК-ЛС-5№018532
292
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
таблетки, диспергируемые в полости рта, 2 мг
РК-ЛС-5№019906
A07E
Кишечные противовоспалительные препараты
A07EA
Кортикостероиды для местного применения
A07EA06
Будесонид
293
A07EA06
Будесонид
Кортимент
таблетки с пролонгированным высвобождением, 9 мг
РК-ЛС-5№023278
294
A07EA06
Будесонид
Буденофальк
капсулы, 3 мг
РК-ЛС-5№012428
A07EC
Аминосалициловая кислота и ее аналоги
A07EC01
Сульфасалазин
295
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№003393
296
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин-ЕН
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№003273
A07EC02
Месалазин
297
A07EC02
Месалазин
Салофальк
суппозитории ректальные 1000 мг
РК-ЛС-5№021146
298
A07EC02
Месалазин
Салофальк
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№006145
299
A07EC02
Месалазин
Пентаса
суспензия ректальная 1 г/100 мл 100 мл
РК-ЛС-5№023334
300
A07EC02
Месалазин
Пентаса
суппозитории ректальные 1000 мг
РК-ЛС-5№020246
301
A07EC02
Месалазин
Пентаса
гранулы с пролонгированным высвобождением 2 г
РК-ЛС-5№020277
302
A07EC02
Месалазин
Мезавант
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1,2 г
РК-ЛС-5№121786
303
A07EC02
Месалазин
Пентаса
таблетки с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№019018
304
A07EC02
Месалазин
Асакол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122095
305
A07EC02
Месалазин
Пентаса
гранулы с пролонгированным высвобождением, 1 г
РК-ЛС-5№019040
306
A07EC02
Месалазин
Пентаса
таблетки с пролонгированным высвобождением, 1 г
РК-ЛС-5№025237
307
A07EC02
Месалазин
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
таблетки пролонгированного действия 500 мг
РК-ЛС-0№025709
308
A07EC02
Месалазин
КРОНИЗОН
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025870
309
A07EC02
Месалазин
Месакол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№009852
A08
Препараты против ожирения
A08A
Препараты для лечения ожирения, исключая диетические продукты.
A08AB
Препараты против ожирения периферического действия
A08AB01
Орлистат
310
A08AB01
Орлистат
Орсотен®
капсулы, 120 мг
РК-ЛС-5№016801
311
A08AB01
Орлистат
Листата
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг

ҚР-ДЗ-5№022802
312
A08AB01
Орлистат
Листора
капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№025827
A09
Ас қорытуға ықпал ететін препараттар (оның ішінде ферментті препараттар)
A09A
Ас қорытуға көмектесетін заттар (ферментті препараттарды қоса)
A09AA
Ферментті препараттар
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
313
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим® форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 500 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012610
314
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим®форте 10000
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№014997
315
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим® форте 10000
құрамында ішекте еритін қабықпен қапталған шағын таблеткалар бар капсулалар10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020236
316
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панзинорм® 10000
капсулалар 10 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№013295
317
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Креон® 25000
құрамында шағын микросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар 300 мг (25 000 ӘБ)
ҚР-ДЗ-5№010898
318
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим® форте 25000
құрамында ішекте еритін қабықпен қапталған шағын таблеткалар бар капсулалар25 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020237
319
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Микразим® KZ
капсулалар, 25000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№016742
320
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Креон® 10000
құрамында шағын микросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар 150 мг (10 000 ӘБ)
ҚР-ДЗ-5№010897
321
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
ПЕНЗИМ® 10000
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№023142
322
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкрим®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009437
323
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкрим®10000
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025170
324
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреазим
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 8000 липолитикалық ӘБ
ҚР-ДЗ-5№000992
325
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреатин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 25 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№010039
326
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Микразим® KZ
капсулалар, 10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№016740
327
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Фестал® Н
ішекте еритін және қантты қабықпен қапталған таблеткалар 212,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018369
328
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреатин 8000
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 0.24

РК-ЛС-5№022802
312
A08AB01
Орлистат
Листора
капсулы, 120 мг
РК-ЛС-5№025827
A09
Препараты, способствующие пищеварению (в том числе ферментные препараты)
A09A
Препараты, способствующие пищеварению (в том числе ферментные препараты)
A09AA
Ферментные препараты
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
313
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 500 ЕД
РК-ЛС-5№012610
314
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте 10000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 000 ЕД
РК-ЛС-5№014997
315
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте 10000
капсулы, содержащие минитаблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10000 ЕД
РК-ЛС-5№020236
316
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панзинорм® 10000
капсулы 10 000 ЕД
РК-ЛС-5№013295
317
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Креон® 25000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 300 мг (25 000 ЕД)
РК-ЛС-5№010898
318
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте 25000
капсулы, содержащие минитаблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 000 ЕД
РК-ЛС-5№020237
319
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Микразим® KZ
капсулы, 25000 ЕД
РК-ЛС-5№016742
320
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Креон® 10000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг (10 000 ЕД)
РК-ЛС-5№010897
321
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
ПЕНЗИМ® 10000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 10000 ЕД
РК-ЛС-5№023142
322
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкрим®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№009437
323
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкрим® 10000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10000 ЕД
РК-ЛС-5№025170
324
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреазим
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 8000 липолитических ЕД
РК-ЛС-5№000992
325
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреатин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 25 ЕД
РК-ЛС-5№010039
326
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Микразим® KZ
капсулы, 10000 ЕД
РК-ЛС-5№016740
327
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Фестал® Н
таблетки, покрытые кишечнорастворимой и сахарной оболочкой 212,5 мг
РК-ЛС-5№018369
328
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреатин 8000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 0.24 г

ҚР-ДЗ-5№018454
329
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панзинорм® форте 20000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 279,44 мг
ҚР-ДЗ-5№009775
330
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреатин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 25 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018839
331
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Креон® 40000
құрамында шағын микросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019669
332
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Энзистал П
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 89,36 мг
ҚР-ДЗ-5№019612
333
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
КРЕАМЕД 10000
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024236
A10
Қант диабетін емдеуге арналған препараттар
A10A
Инсулиндер және олардың аналогтары
A10AB
Қысқа әсер ететін инсулиндер және олардың аналогтары
A10AB01
Адам инсулині
334
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№016483
335
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003379
336
A10AB01
Адам инсулині
Хумулин® Регуляр
инъекцияға арналған ерітінді,100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№003067
337
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№022183
338
A10AB01
Адам инсулині
Хумулин® Регуляр
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№011462
339
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024413
340
A10AB01
Адам инсулині
Хумодар Р 100Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 МЕ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013136
341
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ / мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025121
A10AB04
Инсулин лизпро
342
A10AB04
Инсулин лизпро
Люмжев™
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 МЕ/мл 3 мл картридж
ҚР-ДЗ-5№024927
343
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020591
344
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® КвикПен™
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021085
345
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® Джуниор КвикПен®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023865
346
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121946
347
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№018135
348
A10AB04
Инсулин лизпро
Люмжев™ КвикПен
картриджде тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№025099
A10AB05
Инсулин аспарт
349
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ед/мл 3 мл шприц-ручка

РК-ЛС-5№018454
329
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панзинорм® форте 20000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 279,44 мг
РК-ЛС-5№009775
330
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреатин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 25 ЕД
РК-ЛС-5№018839
331
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Креон® 40000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№019669
332
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Энзистал П
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 89,36 мг
РК-ЛС-5№019612
333
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
КРЕАМЕД 10000
капсулы с отложенным высвобождением, 150 мг
РК-ЛС-5№024236
A10
Препараты для лечения сахарного диабета
A10A
Инсулины и их аналоги
A10AB
Инсулины и их аналоги короткого действия
A10AB01
Инсулин человеческий
334
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл в картридже
РК-ЛС-5№016483
335
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№003379
336
A10AB01
Инсулин человеческий
Хумулин® Регуляр
раствор для инъекций,100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№003067
337
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№022183
338
A10AB01
Инсулин человеческий
Хумулин® Регуляр
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10мл
РК-ЛС-5№011462
339
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024413
340
A10AB01
Инсулин человеческий
Хумодар Р 100Р
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013136
341
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10мл
РК-ЛС-5№025121
A10AB04
Инсулин лизпро
342
A10AB04
Инсулин лизпро
Люмжев™
раствор для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл в картридже
РК-ЛС-5№024927
343
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№020591
344
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® КвикПен™
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021085
345
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® Джуниор КвикПен®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023865
346
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121946
347
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№018135
348
A10AB04
Инсулин лизпро
Люмжев™ КвикПен
раствор для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл в картридже
РК-ЛС-5№025099
A10AB05
Инсулин аспарт
349
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл шприц-ручка

ҚР-ДЗ-5№024782
350
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017119
351
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017351
352
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021556
353
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл
ҚР-ДЗ-5№024396
354
A10AB05
Инсулин аспарт
Рапилин
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ / мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№025968
355
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ / мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025137
A10AB06
Инсулин глулизин
356
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра® СолоСтар®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№014329
A10AC
Орташа ұзақтықта әсер ететін инсулиндер және олардың аналогтары
A10AC01
Адам инсулині
357
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-30/70
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023709
358
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-30/70
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023708
359
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-30/70
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023707
360
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023712
361
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023711
362
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023710
363
A10AC01
Адам инсулині
Протафан® НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№016309
364
A10AC01
Адам инсулині
Инсуман® Базал ГТ
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№018748
365
A10AC01
Адам инсулині
Протафан® НМ
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003883
366
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Н
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023715
367
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Н
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023714
368
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Н
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023713
369
A10AC01
Адам инсулині
Хумодар Б 100Р
инъекцияға арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013135
370
A10AC01
Адам инсулині
Хумулин® НПХ
инъекцияға арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№018012
371
A10AC01
Адам инсулині
Хумулин® НПХ
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011398
372
A10AC01
Адам инсулині
Протафан® НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024414
373
A10AC01
Адам инсулині
Протафан® НМ

РК-ЛС-5№024782
350
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017119
351
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® Пенфилл®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017351
352
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021556
353
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного и внутривенного введения 100 ЕД/мл
РК-ЛС-5№024396
354
A10AB05
Инсулин аспарт
Рапилин
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№025968
355
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025137
A10AB06
Инсулин глулизин
356
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра® СолоСтар®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№014329
A10AC
Инсулины и их аналоги средней продолжительности действия
A10AC01
Инсулин человеческий
357
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023709
358
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023708
359
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023707
360
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10мл
РК-ЛС-5№023712
361
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023711
362
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023710
363
A10AC01
Инсулин человеческий
Протафан® НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3мл в картридже
РК-ЛС-5№016309
364
A10AC01
Инсулин человеческий
Инсуман® Базал ГТ
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3мл в картридже
РК-ЛС-5№018748
365
A10AC01
Инсулин человеческий
Протафан® НМ
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№003883
366
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023715
367
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3мл
РК-ЛС-5№023714
368
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3мл
РК-ЛС-5№023713
369
A10AC01
Инсулин человеческий
Хумодар Б 100Р
суспензия для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013135
370
A10AC01
Инсулин человеческий
Хумулин® НПХ
суспензия для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№018012
371
A10AC01
Инсулин человеческий
Хумулин® НПХ
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№011398
372
A10AC01
Инсулин человеческий
Протафан® НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024414
373
A10AC01
Инсулин человеческий
Протафан® НМ

тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025059
A10AD
Әсері аз инсулиндермен құрамдас орташа ұзақтықта немесе ұзақ әсер ететін инъекцияларға арналған инсулиндер және олардың аналогтары
A10AD01
Адам (инсулині)
374
A10AD01
Адам (инсулині)
Хумулин® М3
инъекцияға арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл-ден картриджде.
ҚР-ДЗ-5№018027
375
A10AD01
Адам (инсулині)
Микстард® 30 НМ
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл ,10 мл
ҚР-ДЗ-5№003859
376
A10AD01
Адам (инсулині)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№019009
377
A10AD01
Адам (инсулині)
Хумулин® М3
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011397
378
A10AD01
Адам (инсулині)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024421
379
A10AD01
Инсулин (адам)
Микстард® 30 НМ
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ / мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025138
A10AD04
Инсулин лизпро
380
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50 КвикПен™
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021083
381
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25 КвикПен™
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021084
382
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012161
383
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121947
384
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№019327
385
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121957
A10AD05
Инсулин аспарт
386
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017570
387
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024284
A10AD06
Инсулин деглудек және инсулин аспарт
388
A10AD06
Инсулин деглудек және инсулин аспарт
Райзодег® ФлексТач®
инъекцияға арналған ерітінді, 100 ед/мл
ҚР-ДЗ-5№020600
A10AE
Ұзақ әсерлі инсулиндер және олардың аналогтары
A10AE04
Инсулин гларгин
389
A10AE04
Инсулин гларгин
Туджео СолоСтар®
инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022125
390
A10AE04
Инсулин гларгин
БАСАЛОГ
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ед/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024946
391
A10AE04
Инсулин гларгин
Лантус® СолоСтар®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№014303
392
A10AE04
Инсулин гларгин
Басалог
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023994
393
A10AE04
Инсулин гларгин
Инсулин Гларгин

суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025059
A10AD
Инсулины для инъекций и их аналоги средней продолжительности или длительного действия в комбинации с инсулинами короткого действия
A10AD01
Инсулин (человеческий)
374
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Хумулин® М3
суспензия для инъекций 100 МЕ/мл 3мл в картридже
РК-ЛС-5№018027
375
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Микстард® 30 НМ
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№003859
376
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№019009
377
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Хумулин® М3
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№011397
378
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024421
379
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Микстард® 30 НМ
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025138
A10AD04
Инсулин лизпро
380
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50 КвикПен™
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021083
381
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25 КвикПен™
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021084
382
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№012161
383
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121947
384
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№019327
385
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121957
A10AD05
Инсулин аспарт
386
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017570
387
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024284
A10AD06
Инсулин деглудек и инсулин аспарт
388
A10AD06
Инсулин деглудек и инсулин аспарт
Райзодег® ФлексТач®
раствор для инъекций, 100 ЕД/мл
РК-ЛС-5№020600
A10AE
Инсулины и их аналоги длительного действия
A10AE04
Инсулин гларгин
389
A10AE04
Инсулин гларгин
Туджео СолоСтар®
раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№022125
390
A10AE04
Инсулин гларгин
БАСАЛОГ
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024946
391
A10AE04
Инсулин гларгин
Лантус® СолоСтар®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№014303
392
A10AE04
Инсулин гларгин
Басалог
раствор для подкожных инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023994
393
A10AE04
Инсулин гларгин
Инсулин Гларгин

тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023932
394
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024577
395
A10AE04
Инсулин гларгині
Гларитус
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№025226
396
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар® 300
инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№026223
A10AE05
Инсулин детемир
397
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ед/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024772
398
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№002177
399
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл-ден шприц-қаламда
ҚР-ДЗ-5№016810
400
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024412
A10AE06
Инсулин деглудек
401
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® ФлексТач®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№020668
A10AE54
Инсулин гларгин және ликсисенатид
402
A10AE54
Инсулин гларгин және ликсисенатид
Соликва® СолоСтар®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ед/мл + 50 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№024584
403
A10AE54
Инсулин гларгин және ликсисенатид
Соликва® СолоСтар®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ед/мл + 33 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№024583
A10AE56
Инсулин деглудек және лираглутид
404
A10AE56
Инсулин деглудек және лираглутид
Сультофай®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ед/мл + 3,6 мг / мл
ҚР-ДЗ-5№023197
405
A10AE56
Инсулин деглудек және лираглутид
Сультофай®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл + 3,6 мг / мл
ҚР-ДЗ-5№025245
A10B
Ішуге арналған гипогликемиялық препараттар
A10BA
Бигуанидтер
A10BA02
Метформин
406
A10BA02
Метформин
Метформин Лонг Канон
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024830
407
A10BA02
Метформин
Сиофор® 500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005158
408
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020405
409
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010666
410
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№020406
411
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 850
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№018970
412
A10BA02
Метформин
Сиофор® 850
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№005172
413
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№020407
414
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 1000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№010668
415
A10BA02
Метформин
Сиофор® 1000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг

раствор для подкожного введения 100 МЕ/мл 3мл
РК-ЛС-5№023932
394
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024577
395
A10AE04
Инсулин гларгин
Гларитус
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№025226
396
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар® 300
раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№026223
A10AE05
Инсулин детемир
397
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024772
398
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® Пенфилл®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№002177
399
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл в шприц-ручке
РК-ЛС-5№016810
400
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024412
A10AE06
Инсулин деглудек
401
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® ФлексТач®
раствор для инъекции 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№020668
A10AE54
Инсулин гларгин и ликсисенатид
402
A10AE54
Инсулин гларгин и ликсисенатид
Соликва® СолоСтар®
раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл + 50 мкг/мл
РК-ЛС-5№024584
403
A10AE54
Инсулин гларгин и ликсисенатид
Соликва® СолоСтар®
раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл + 33 мкг/мл
РК-ЛС-5№024583
A10AE56
Инсулин деглудек и лираглутид
404
A10AE56
Инсулин деглудек и лираглутид
Сультофай®
раствор для инъекуий 100 ЕД/мл + 3,6 мг / мл
РК-ЛС-5№023197
405
A10AE56
Инсулин деглудек и лираглутид
Сультофай®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл + 3,6 мг / мл
РК-ЛС-5№025245
A10B
Пероральные гипогликемические препараты
A10BA
Бигуаниды
A10BA02
Метформин
406
A10BA02
Метформин
Метформин Лонг Канон
таблетки с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№024830
407
A10BA02
Метформин
Сиофор® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№005158
408
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020405
409
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010666
410
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№020406
411
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 850
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№018970
412
A10BA02
Метформин
Сиофор® 850
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№005172
413
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№020407
414
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№010668
415
A10BA02
Метформин
Сиофор® 1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг

ҚР-ДЗ-5№006274
416
A10BA02
Метформин
Глюконил®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№011018
417
A10BA02
Метформин
Глюконил®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004155
418
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014774
419
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№014845
420
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№014846
421
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014848
422
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№021100
423
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 1000мг
ҚР-ДЗ-5№021101
424
A10BA02
Метформин
Глюконил®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№007294
425
A10BA02
Метформин
Метформин 1000
таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022858
426
A10BA02
Метформин
Апсафаж
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022861
427
A10BA02
Метформин
Апсафаж
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022892
428
A10BA02
Метформин
Апсафаж
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№023876
429
A10BA02
Метформин
Инсуфор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023754
430
A10BA02
Метформин
Инсуфор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№023755
431
A10BA02
Метформин
Инсуфор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023756
432
A10BA02
Метформин
Апсафаж
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№023910
433
A10BA02
Метформин
МЕТФОРМИН
қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025488
434
A10BA02
Метформин
МЕТФОРМИН
қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№025489
435
A10BA02
Метформин
МЕТФОРМИН
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025490
A10BB
Сульфонилмочевина туындылары
A10BB01
Глибенкламид
436
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 3,5
таблеткалар 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013487
437
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014563
A10BB09
Гликлазид
438
A10BB09
Гликлазид
Гликлада® CP
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№020187
439
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№122156
440
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022972
441
A10BB09
Гликлазид
ГлиДиа®МВ
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023163
442
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№016493
443
A10BB09
Гликлазид
Гликлада®
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№016085
444
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг

РК-ЛС-5№006274
416
A10BA02
Метформин
Глюконил®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№011018
417
A10BA02
Метформин
Глюконил®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№004155
418
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
таблетки пролонгированного действия 500 мг
РК-ЛС-5№014774
419
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№014845
420
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№014846
421
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014848
422
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
таблетки с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№021100
423
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
таблетки с пролонгированным высвобождением 1000мг
РК-ЛС-5№021101
424
A10BA02
Метформин
Глюконил®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№007294
425
A10BA02
Метформин
Метформин 1000
таблетки 1000 мг
РК-ЛС-5№022858
426
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№022861
427
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№022892
428
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№023876
429
A10BA02
Метформин
Инсуфор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023754
430
A10BA02
Метформин
Инсуфор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№023755
431
A10BA02
Метформин
Инсуфор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№023756
432
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№023910
433
A10BA02
Метформин
МЕТФОРМИН
таблетки, покрытые оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№025488
434
A10BA02
Метформин
МЕТФОРМИН
таблетки, покрытые оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№025489
435
A10BA02
Метформин
МЕТФОРМИН
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025490
A10BB
Производные сульфонилмочевины
A10BB01
Глибенкламид
436
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 3,5
таблетки 3,5 мг
РК-ЛС-5№013487
437
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014563
A10BB09
Гликлазид
438
A10BB09
Гликлазид
Гликлада® CP
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№020187
439
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№122156
440
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№022972
441
A10BB09
Гликлазид
ГлиДиа®МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№023163
442
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№016493
443
A10BB09
Гликлазид
Гликлада®
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№016085
444
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг

ҚР-ДЗ-5№003588
445
A10BB09
Гликлазид
Глидиаб МВ
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018662
446
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020294
447
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023209
448
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022970
449
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№018105
450
A10BB09
Гликлазид
Инсутон
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024990
451
A10BB09
Гликлазид
ГЛИАП 60
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№026101
A10BB12
Глимепирид
452
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№005821
453
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-3№020410
454
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№005837
455
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-3№020415
456
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№014450
457
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№005838
458
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 3мг
ҚР-ДЗ-3№020411
459
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№014451
460
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№005839
461
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№011904
462
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-3№020412
463
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-3№020414
464
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№016775
465
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№011051
466
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№011050
467
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№015565
468
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№011049
469
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№020413
470
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023308
471
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№023309
472
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№023310
473
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023311
474
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 2
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№020535
475
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 3
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№020536
476
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 4
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№020537
477
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 6
таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№020538
478
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 4
таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№026028
479
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 3
таблеткалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№026029
480
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 2
таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№026030
481
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 1
таблеткалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026031
A10BD
Қандағы глюкоза деңгейін төмендететін ішке қабылдайтын препараттардың комбинациясы

РК-ЛС-5№003588
445
A10BB09
Гликлазид
Глидиаб МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№018662
446
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№020294
447
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№023209
448
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№022970
449
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№018105
450
A10BB09
Гликлазид
Инсутон
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№024990
451
A10BB09
Гликлазид
ГЛИАП 60
таблетки с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№026101
A10BB12
Глимепирид
452
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№005821
453
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-3№020410
454
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№005837
455
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-3№020415
456
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№014450
457
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№005838
458
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 3мг
РК-ЛС-3№020411
459
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№014451
460
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№005839
461
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№011904
462
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-3№020412
463
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 6 мг
РК-ЛС-3№020414
464
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 6 мг
РК-ЛС-5№016775
465
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№011051
466
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№011050
467
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№015565
468
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№011049
469
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№020413
470
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023308
471
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№023309
472
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№023310
473
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№023311
474
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 2
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№020535
475
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 3
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№020536
476
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 4
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№020537
477
A10BB12
Глимепирид
Олтар® 6
таблетки 6 мг
РК-ЛС-5№020538
478
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 4
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№026028
479
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 3
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№026029
480
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 2
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№026030
481
A10BB12
Глимепирид
ГЛИМЕРОН 1
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№026031
A10BD
Комбинации пероральных препаратов, снижающих уровень глюкозы в крови

A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
482
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Амарил® М SR
ұзақ әсер ететін үлбiрлi қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2 мг
ҚР-ДЗ-5№018478
483
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Амарил® М
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2 мг
ҚР-ДЗ-5№013451
484
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкованс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№018919
485
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Антарис М
қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/2 мг
ҚР-ДЗ-5№015561
486
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкорон®
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг /5 мг
ҚР-ДЗ-3№022420
487
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкорон®
қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-3№022419
488
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкованс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018918
489
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Би-Акт
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024022
490
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Би-Акт
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024023
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
491
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№020120
492
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№020121
493
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№020122
494
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500/50 мг
ҚР-ДЗ-5№022169
495
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 850/50 мг
ҚР-ДЗ-5№022170
496
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000/50 мг
ҚР-ДЗ-5№022171
497
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50/500 мг
ҚР-ДЗ-5№025857
498
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/1000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025858
499
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Ситаглимет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025749
500
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Ситаглимет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025750
501
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Ситаглимет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025752
502
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-0№026005
503
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг

A10BD02
Метформин и сульфонамиды
482
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Амарил® М SR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного действия 500 мг/2 мг
РК-ЛС-5№018478
483
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Амарил® М
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/2 мг
РК-ЛС-5№013451
484
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкованс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/5 мг
РК-ЛС-5№018919
485
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Антарис М
таблетки, покрытые оболочкой, 500 мг/2 мг
РК-ЛС-5№015561
486
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг /5 мг
РК-ЛС-3№022420
487
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой, 500мг/2,5 мг
РК-ЛС-3№022419
488
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкованс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№018918
489
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Би-Акт
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024022
490
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Би-Акт
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№024023
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
491
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг/50 мг
РК-ЛС-5№020120
492
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 850 мг/50 мг
РК-ЛС-5№020121
493
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№020122
494
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50/500 мг
РК-ЛС-5№022169
495
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50/850 мг
РК-ЛС-5№022170
496
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000/50 мг
РК-ЛС-5№022171
497
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500/50 мг
РК-ЛС-5№025857
498
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025858
499
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Ситаглимет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500/50 мг
РК-ЛС-5№025749
500
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Ситаглимет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 850 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025750
501
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Ситаглимет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025752
502
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 850 мг/50 мг
РК-ЛС-0№026005
503
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг

ҚР-ДЗ-0№026006
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
504
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
Гальвусмет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№019363
505
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
Гальвусмет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№021444
506
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025372
507
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ВИЛДАРИЛ M 50/850
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025373
508
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-0№025942
509
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-0№025943
A10BD11
Метформин және Линаглиптин
510
A10BD11
Метформин және Линаглиптин
Джентадуэто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000мг/2,5мг
ҚР-ДЗ-5№019900
511
A10BD11
Метформин және Линаглиптин
Джентадуэто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850мг/2,5мг
ҚР-ДЗ-5№019899
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
512
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000мг/5мг
ҚР-ДЗ-5№023814
513
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№023816
514
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№023815
A10BD16
Метформин және Канаглифлозин
A10BD20
Метформин және Эмпаглифлозин
A10BF
Альфа глюкозидаза ингибторлары
A10BF01
Акарбоза
A10BG
Тиазолидинедиондар
A10BG03
Пиоглитазон
515
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№014175
516
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№014174
A10BH
Дипептидил пептидаза 4 (ДПП-4) ингибиторлары
A10BH01
Ситаглиптин
517
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025584
518
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025583
519
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025582
520
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАПРИЛ 25
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025854
521
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАПРИЛ 50
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025855
522
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАПРИЛ 100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025856
523
A10BH01
Ситаглиптин
Тревия
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025354
524
A10BH01
Ситаглиптин
Тревия
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг

РК-ЛС-0№026006
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
504
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг
РК-ЛС-5№019363
505
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№021444
506
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025372
507
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ВИЛДАРИЛ M 50/850
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025373
508
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-0№025942
509
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг
РК-ЛС-0№025943
A10BD11
Метформин и Линаглиптин
510
A10BD11
Метформин и Линаглиптин
Джентадуэто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000мг/2,5мг
РК-ЛС-5№019900
511
A10BD11
Метформин и Линаглиптин
Джентадуэто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850мг/2,5мг
РК-ЛС-5№019899
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
512
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1000мг/5мг
РК-ЛС-5№023814
513
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1000мг/10мг
РК-ЛС-5№023816
514
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 500 мг/10мг
РК-ЛС-5№023815
A10BD16
Метформин и Канаглифлозин
A10BD20
Метформин и Эмпаглифлозин
A10BF
Ингибиторы альфа глюкозидазы
A10BF01
Акарбоза
A10BG
Тиазолидинедионы
A10BG03
Пиоглитазон
515
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№014175
516
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№014174
A10BH
Ингибиторы дипептидил пептидазы 4 (ДПП-4)
A10BH01
Ситаглиптин
517
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№025584
518
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№025583
519
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№025582
520
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАПРИЛ 25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№025854
521
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАПРИЛ 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№025855
522
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАПРИЛ 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№025856
523
A10BH01
Ситаглиптин
Тревия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№025354
524
A10BH01
Ситаглиптин
Тревия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг

ҚР-ДЗ-5№025337
525
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАГЛИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-0№026000
526
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025970
527
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025971
528
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025972
529
A10BH01
Ситаглиптин
Иста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026032
A10BH02
Вилдаглиптин
530
A10BH02
Вилдаглиптин
Гальвус®
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021485
531
A10BH02
Вилдаглиптин
Таглин®
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024850
532
A10BH02
Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024904
533
A10BH02
Вилдаглиптин
Глипта
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025550
534
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдаглиптин-Гетц Фарма
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025837
535
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдапрайд 50
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025763
536
A10BH02
Вилдаглиптин
Трестебин®
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025064
537
A10BH02
Вилдаглиптин
ДАЛМЕВИН
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025940
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
538
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021176
539
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021177
A10BH05
Линаглиптин
540
A10BH05
Линаглиптин
ТРАЖЕНТА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018822
541
A10BH05
Линаглиптин
ЛИНАПТИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026002
A10BJ
Глюкагон тәрізді пептид -1 (glp-1) аналогтары
A10BJ01
Эксенатид
542
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон™
әсер етуі ұзаққа созылатын тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 2 мг/0,65мл
ҚР-ДЗ-5№023957
543
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон®
босап шығуы ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған суспензия, 2мг/0,85 мл
ҚР-ДЗ-5№024852
A10BJ02
Лираглутид
544
A10BJ02
Лираглутид
Виктоза®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг/мл по 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017120
545
A10BJ02
Лираглутид
Саксенда®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№025657
A10BJ05
Дулаглутид
546
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 0,75 мг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022156
547
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 1,5 мг/ 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022157
A10BJ06
Семаглутид
548
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1,34 мг/мл (шприц-қалам 0.25 мг немесе 0.5 мг/доза), 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024745
549
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1,34 мг/мл (шприц-қалам 1 мг/доза), 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024719
550
A10BJ06
Семаглутид
Ребелсас®
таблеткалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№025359
551

РК-ЛС-5№025337
525
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАГЛИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-0№026000
526
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№025970
527
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025971
528
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025972
529
A10BH01
Ситаглиптин
Иста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№026032
A10BH02
Вилдаглиптин
530
A10BH02
Вилдаглиптин
Гальвус®
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№021485
531
A10BH02
Вилдаглиптин
Таглин®
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№024850
532
A10BH02
Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№024904
533
A10BH02
Вилдаглиптин
Глипта
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025550
534
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдаглиптин-Гетц Фарма
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025837
535
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдапрайд 50
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025763
536
A10BH02
Вилдаглиптин
Трестебин®
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025064
537
A10BH02
Вилдаглиптин
ДАЛМЕВИН
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025940
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
538
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12,5 мг
РК-ЛС-5№021176
539
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№021177
A10BH05
Линаглиптин
540
A10BH05
Линаглиптин
ТРАЖЕНТА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018822
541
A10BH05
Линаглиптин
ЛИНАПТИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026002
A10BJ
Аналоги глюкагонподобного пептида -1 (glp-1)
A10BJ01
Эксенатид
542
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон™
порошок для приготовления суспензии для подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 2 мг/0,65мл
РК-ЛС-5№023957
543
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон®
суспензия для подкожного введения с пролонгированным высвобождением, 2мг/0,85 мл
РК-ЛС-5№024852
A10BJ02
Лираглутид
544
A10BJ02
Лираглутид
Виктоза®
раствор для подкожного введения 6 мг/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№017120
545
A10BJ02
Лираглутид
Саксенда®
раствор для подкожного введения 6 мг/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№025657
A10BJ05
Дулаглутид
546
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
раствор для подкожного введения 0,75 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№022156
547
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
раствор для подкожного введения 1,5 мг/ 0,5 мл
РК-ЛС-5№022157
A10BJ06
Семаглутид
548
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
раствор для подкожного введения, 1,34 мг/мл (шприц-ручка 0.25 мг или 0.5 мг/доза), 1,5 мл
РК-ЛС-5№024745
549
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
раствор для подкожного введения, 1,34 мг/мл (шприц-ручка 1 мг/доза), 3 мл
РК-ЛС-5№024719
550
A10BJ06
Семаглутид
Ребелсас®
таблетки, 3 мг
РК-ЛС-5№025359
551

A10BJ06
Семаглутид
Ребелсас®
таблеткалар, 7 мг
ҚР-ДЗ-5№025360
552
A10BJ06
Семаглутид
Ребелсас®
таблеткалар, 14 мг
ҚР-ДЗ-5№025361
A10BK
Натрий-глюкоза тәуелді тежегіш 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
553
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023472
554
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023471
A10BK02
Канаглифлозин
555
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021311
556
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021310
A10BK03
Эмпаглифлозин
557
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121764
558
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121765
A10BX
Басқа гипогликемиялық препараттар
A10BX02
Репаглинид
559
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№018189
560
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№018188
561
A10BX02
Репаглинид
Инсвада
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023223
A10BX10
Ликсисенатид
562
A10BX10
Ликсисенатид
Ликсумия®
инъекцияға арналған ерітінді 0,05 мг/ мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021250
563
A10BX10
Ликсисенатид
Ликсумия®
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021249
A11
Дәрумендер
A11C
A және Д дәрумендері және олардың құрамдасы
A11CA
Витамин А, қарапайым
A11CA01
Ретинол
564
A11CA01
Ретинол
Ретинол ацетаты (А дәрумені) 33000 МЕ
капсулалар 33000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012368
A11CC
Д дәрумені және оның туындылары
A11CC01
Эргокальциферол
565
A11CC01
Эргокальциферол
Эргокальциферол (D 2 дәрумені)
ішке қолдануға арналған майлы ерітінді 0,125% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020293
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
566
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 0,25 мкг
ҚР-ДЗ-5№013326
567
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 0,5 мкг
ҚР-ДЗ-5№013328
568
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 1 мкг
ҚР-ДЗ-5№013329
569
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулалар 1 мкг
ҚР-ДЗ-5№025661
570
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулалар 0,25 мкг
ҚР-ДЗ-5№025662
A11CC05
Колекальциферол
571
A11CC05
Колекальциферол
Витамин Д3 - Тева
ішуге арналған тамшылар 4000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021181
572
A11CC05
Колекальциферол
Видроп
ішуге арналған тамшылар, 2800 ХБ/мл, 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023110
573
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015670
574
A11CC05
Колекальциферол
Коледан
ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024055
575
A11CC05
Колекальциферол
Деавит® Нео
ішуге арналған тамшылар 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024204
576
A11CC05
Колекальциферол
Девит 50 000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50000 МЕ
ҚР-ДЗ-5№023446
577

A10BJ06
Семаглутид
Ребелсас®
таблетки, 7 мг
РК-ЛС-5№025360
552
A10BJ06
Семаглутид
Ребелсас®
таблетки, 14 мг
РК-ЛС-5№025361
A10BK
Натрий-глюкоза сопутствующий ингибитор 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
553
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023472
554
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023471
A10BK02
Канаглифлозин
555
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№021311
556
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№021310
A10BK03
Эмпаглифлозин
557
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121764
558
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№121765
A10BX
Прочие гипогликемические препараты
A10BX02
Репаглинид
559
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№018189
560
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№018188
561
A10BX02
Репаглинид
Инсвада
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023223
A10BX10
Ликсисенатид
562
A10BX10
Ликсисенатид
Ликсумия®
раствор для инъекций 0,05 мг/ мл 3 мл
РК-ЛС-5№021250
563
A10BX10
Ликсисенатид
Ликсумия®
раствор для инъекций 0,1 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021249
A11
Витамины
A11C
Витамины A и Д и их комбинации
A11CA
Витамин А, простые
A11CA01
Ретинол
564
A11CA01
Ретинол
Ретинола ацетат (витамин А) 33000 МЕ
капсулы 33000 МЕ
РК-ЛС-5№012368
A11CC
Витамин Д и его производные
A11CC01
Эргокальциферол
565
A11CC01
Эргокальциферол
Эргокальциферол (витамин D2)
раствор масляный оральный 0,125% 10 мл
РК-ЛС-5№020293
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
566
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 0,25 мкг
РК-ЛС-5№013326
567
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 0,5 мкг
РК-ЛС-5№013328
568
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 1 мкг
РК-ЛС-5№013329
569
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулы 1 мкг
РК-ЛС-5№025661
570
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулы 0,25 мкг
РК-ЛС-5№025662
A11CC05
Колекальциферол
571
A11CC05
Колекальциферол
Витамин Д3 - Тева
капли для приема внутрь 4000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021181
572
A11CC05
Колекальциферол
Видроп
капли для приема внутрь, 2800 МЕ/мл, 15 мл
РК-ЛС-5№023110
573
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№015670
574
A11CC05
Колекальциферол
Коледан
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024055
575
A11CC05
Колекальциферол
Деавит® Нео
капли для приема внутрь 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024204
576
A11CC05
Колекальциферол
Девит 50 000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50000 МЕ
РК-ЛС-5№023446
577

A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
ішуге арналған тамшылар 15000 МЕ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025002
578
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
ішуге арналған тамшылар 15000 МЕ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026189
579
A11CC05
Колекальциферол
Д-Вит Ламира
ішуге арналған тамшылар 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026224
A11D
B1 дәрумені және оның В6 және В12 дәрумендерімен құрамдасторы
A11DA
B1 дәрумені
A11DA01
Тиамин
580
A11DA01
Тиамин
Тиамин хлориді-Дарница (В1 дәрумені - Дарница)
инъекцияға арналған ерітінді 5% 1мл
ҚР-ДЗ-5№008761
581
A11DA01
Тиамин
Тиамин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015490
582
A11DA01
Тиамин
Тиамин
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019658
A11G
Аскорбин қышқылы (басқа препараттармен біріктірілімдерін қоса)
A11GA
Аскорбин қышқылы таза түрінде
A11GA01
Аскорбин қышқылы
583
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012925
584
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012925
585
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Цевикап
ішуге арналған тамшыдәрі 100 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004333
586
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Цевикап
ішуге арналған тамшыдәрі 100 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№004333
587
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
инъекцияға арналған ерітінді 5% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010541
588
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022479
589
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50мг/мл2 мл
ҚР-ДЗ-5№022472
590
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5%2 мл
ҚР-ДЗ-5№010027
591
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022480
592
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 2мл
ҚР-ДЗ-5№005323
593
A11GA01
Аскорбин қышқылы
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
шайнайтын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018434
594
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
драже 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018616
595
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018334
596
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы қантпен
таблеткалар 0.025 г
ҚР-ДЗ-5№017421
597
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025161
598
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Витамин С 500
апельсин дәмі бар шайнайтын таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025553
599
A11GA01
Аскорбин қышқылы
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025872

A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025002
578
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№026189
579
A11CC05
Колекальциферол
Д-Вит Ламира
капли для приема внутрь 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№026224
A11D
Витамин B1 и его комбинация с витаминами B6 и B12
A11DA
Витамин B1
A11DA01
Тиамин
580
A11DA01
Тиамин
Тиамина хлорид-Дарница (Витамин В1 - Дарница)
раствор для инъекций 5% 1мл
РК-ЛС-5№008761
581
A11DA01
Тиамин
Тиамина гидрохлорид
раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015490
582
A11DA01
Тиамин
Тиамин
раствор для внутримышечного введения 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019658
A11G
Аскорбиновая кислота (включая комбинации с другими препаратами)
A11GA
Аскорбиновая кислота в чистом виде
A11GA01
Аскорбиновая кислота
583
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012925
584
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№012925
585
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Цевикап
капли для приема внутрь 100 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004333
586
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Цевикап
капли для приема внутрь 100 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№004333
587
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота (витамин С)
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№010541
588
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций, 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022479
589
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022472
590
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5% 2 мл
РК-ЛС-5№010027
591
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл 2мл
РК-ЛС-5№022480
592
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл 2мл
РК-ЛС-5№005323
593
A11GA01
Аскорбиновая кислота
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
таблетки жевательные 500 мг
РК-ЛС-5№018434
594
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
драже 50 мг
РК-ЛС-5№018616
595
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018334
596
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота с сахаром
таблетки 0.025 г
РК-ЛС-5№017421
597
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций, 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№025161
598
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Витамин С 500
таблетки жевательные с апельсиновым вкусом, 500 мг
РК-ЛС-5№025553
599
A11GA01
Аскорбиновая кислота
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№025872

600
A11GA01
Аскорбин қышқылы
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025871
A11H
Басқа дәрумендер
A11HA
Басқа қарапайым дәрумендер
A11HA02
Пиридоксин
601
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 50мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014782
602
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин гидрохлориді (В6 дәрумені)
инъекцияға арналған ерітінді 5%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014278
603
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 50мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№025533
A11HA03
Токоферол
604
A11HA03
Токоферол
a-токоферол ацетаты (Е дәрумені)
капсулалар 100 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012226
605
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені Санофи
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011328
606
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені Санофи
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№011329
607
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019206
608
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019207
609
A11HA03
Токоферол
НАТ- Е 400™
капсулалар 400 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012846
A12
Минералды қоспалар
A12A
Кальций препараттары
A12AA
Кальций препараттары
A12AA03
Кальций глюконаты
610
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010253
611
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010252
612
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011972
613
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020953
614
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000827
615
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024581
616
A12AA03
Кальция глюконат
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024581
617
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024906
A12AX
Басқа препараттармен біріктірілімдегі кальций препараттары
A14
Жүйелі қолдануға арналған анаболикалық препараттар
A14A
Анаболикалық стероидты препараттар
A14AB
Эстрен туындылары
A14AB01
Нандролон
618
A14AB01
Нандролон
Ретаболил
инъекцияға арналған майлы ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014516
A16
Асқазан-ішек жолының аурулары мен зат алмасу бұзылыстарын емдеуге арналған басқа да препараттар
A16A
Асқазан-ішек жолдарының аурулары мен метаболикалық бұзылуларды емдеуге арналған басқа препараттар
A16AA
Амин қышқылдары мен олардың туындылары
A16AA01
Левокарнитин
619
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018078
620
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев

600
A11GA01
Аскорбиновая кислота
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 100 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№025871
A11H
Прочие витамины
A11HA
Прочие простые витамины
A11HA02
Пиридоксин
601
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 50мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№014782
602
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид (Витамин В6)
раствор для инъекции 5%, 1 мл
РК-ЛС-5№014278
603
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 50мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№025533
A11HA03
Токоферол
604
A11HA03
Токоферол
a-токоферола ацетат (Витамин Е)
капсулы 100 МЕ
РК-ЛС-5№012226
605
A11HA03
Токоферол
Витамин Е Санофи
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№011328
606
A11HA03
Токоферол
Витамин Е Санофи
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№011329
607
A11HA03
Токоферол
Витамин Е
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№019206
608
A11HA03
Токоферол
Витамин Е
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№019207
609
A11HA03
Токоферол
НАТ- Е 400™
капсулы 400 МЕ
РК-ЛС-5№012846
A12
Минеральные добавки
A12A
Препараты кальция
A12AA
Препараты кальция
A12AA03
Кальция глюконат
610
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№010253
611
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№010252
612
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№011972
613
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№020953
614
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Дарница (стабилизированный)
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№000827
615
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
раствор для инъекций 10 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024581
616
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
раствор для инъекций 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024581
617
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№024906
A12AX
Препараты кальция в комбинации с другими препаратами
A14
Анаболические препараты для системного применения
A14A
Анаболические стероидные препараты
A14AB
Производные эстрена
A14AB01
Нандролон
618
A14AB01
Нандролон
Ретаболил
масляный раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№014516
A16
Другие препараты для лечения заболеваний желудочно - кишечного тракта и нарушений обмена веществ
A16A
Другие препараты для лечения заболеваний желудочно - кишечного тракта и нарушений обмена веществ
A16AA
Аминокислоты и их производные
A16AA01
Левокарнитин
619
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл 10 мл
РК-ЛС-5№018078
620
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев

вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121708
621
A16AA01
Левокарнитин
Картан
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 г/5мл
ҚР-ДЗ-5№004457
622
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
ішілетін ерітінді 100 мг/1 мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121823
623
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
ішуге арналған ерітінді, 2 г/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023481
624
A16AA01
Левокарнитин
Картан
ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл
ҚР-ДЗ-5№004400
625
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022362
626
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
ішуге арналған ерітінді, 1 г/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023480
627
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
инъекцияға арналған ерітінді,1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018079
628
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
инъекцияға арналған ерітінді 1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022315
629
A16AA01
Левокарнитин
Элькар
ішілетін ерітінді 300 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020902
630
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл
ҚР-ДЗ-5№023420
631
A16AA01
Левокарнитин
Интелекта
инъекцияға арналған ерітінді 1.0 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№021378
632
A16AA01
Левокарнитин
Лекарнитин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025961
A16AA07
Метрелептин
орфандық
A16AB
Ферментті препараттар
A16AB02
Имиглюцераза
орфандық
633
A16AB02
Имиглюцераза
Церезим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизат 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№016678
634
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№023249
635
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№023248
636
A16AB02
Имиглюцераза
Глюцеразим
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№024591
A16AB03
Агалсидаза альфа
орфандық
637
A16AB03
Агалсидаза альфа
Реплагал
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023493
A16AB04
Агалсидаза бета
орфандық
638
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат 35 мг шыны құтыда
ҚР-ДЗ-5№016681
639
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016680
A16AB05
Ларонидаза
орфандық
640
A16AB05
Ларонидаза
Альдуразим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 ӘБ/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016685
A16AB07
Алглюкозидаза
орфандық
641
A16AB07
Алглюкозидаза
Майозайм
инфузия үшін концентрат және ерітінді дайындауға арналған арналған ұнтақ 50 мг
орфандық
A16AB08
Галсульфаза
орфандық
642
A16AB08
Галсульфаза
Наглазим
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020729
A16AB09
Идурсульфаза
орфандық
643
A16AB09
Идурсульфаза
Элапраза®

раствор для внутривенного введения 200 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121708
621
A16AA01
Левокарнитин
Картан
раствор для внутривенного введения 1 г/5мл
РК-ЛС-5№004457
622
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
оральный раствор 100 мг/1 мл 10 мл
РК-ЛС-5№121823
623
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для приема внутрь, 2 г/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023481
624
A16AA01
Левокарнитин
Картан
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл
РК-ЛС-5№004400
625
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для внутривенного введения 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№022362
626
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для приема внутрь, 1 г/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023480
627
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
раствор для инъекций 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№018079
628
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
раствор для инъекций 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№022315
629
A16AA01
Левокарнитин
Элькар
оральный раствор 300 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№020902
630
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл
РК-ЛС-5№023420
631
A16AA01
Левокарнитин
Интелекта
раствор для инъекций 1.0 г/5 мл
РК-ЛС-5№021378
632
A16AA01
Левокарнитин
Лекарнитин
раствор для внутривенного введения 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№025961
A16AA07
Метрелептин
орфанный
A16AB
Ферментные препараты
A16AB02
Имиглюцераза
орфанный
633
A16AB02
Имиглюцераза
Церезим®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД
РК-ЛС-5№016678
634
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД
РК-ЛС-5№023249
635
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 ЕД
РК-ЛС-5№023248
636
A16AB02
Имиглюцераза
Глюцеразим
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД
РК-ЛС-5№024591
A16AB03
Агалсидаза альфа
орфанный
637
A16AB03
Агалсидаза альфа
Реплагал
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023493
A16AB04
Агалсидаза бета
орфанный
638
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий по 35 мг
РК-ЛС-5№016681
639
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 5 мг
РК-ЛС-5№016680
A16AB05
Ларонидаза
орфанный
640
A16AB05
Ларонидаза
Альдуразим®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 ЕД/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№016685
A16AB07
Алглюкозидаза
орфанный
641
A16AB07
Алглюкозидаза
Майозайм
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 50 мг
орфанный
A16AB08
Галсульфаза
орфанный
642
A16AB08
Галсульфаза
Наглазим
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№020729
A16AB09
Идурсульфаза
орфанный
643
A16AB09
Идурсульфаза
Элапраза®

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№022911
A16AB10
Велаглюцераза альфа
орфандық
644
A16AB10
Велаглюцераза альфа
ВПРИВ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№024128
A16AB11
Талиглюцераза альфа
орфандық
645
A16AB11
Талиглюцераза альфа
ЭЛЕЛАЙСО®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 ед
ҚР-ДЗ-5№024914
A16AB12
Элосульфаза альфа
орфандық
646
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024088
A16AB16
Идурсульфаза бета
647
A16AB16
Идурсульфаза бета
Хантераза
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023725
A16AX
Асқазан-ішек жолдары мен метаболизм ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
A16AX04
Нитизинон
орфандық
648
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024354
649
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024355
A16AX07
Сапроптерин
орфандық
650
A16AX07
Сапроптерин
Куван®
еритін таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019261
A16AX12
Триентин
651
A16AX12
Триентин
Новилс
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025020
652
A16AX12
Триентин
Синтерсеп
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025343
B
Қантүзілім және қан
B01
Антикоагулянттар
B01A
Антикоагулянттар
B01AA
K дәруменінің антагонисттері
B01AA03
Варфарин
653
B01AA03
Варфарин
Варфарин ШТАДА
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018721
654
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010198
655
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№010197
656
B01AA03
Варфарин
Варфарин
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023563
657
B01AA03
Варфарин
Варфалан
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025055
B01AB
Гепарин және оның туындылары
B01AB01
Натрий гепарині
658
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ӘБ/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016565
659
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016565
660
B01AB01
Натрий гепарині
Гепасан®
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-3№021501
661
B01AB01
Натрий гепарині
ГЕПАРИН - ИНДАР
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121907
662
B01AB01
Натрий гепарині
ГЕПАРИН
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003295
B01AB02
Антитромбин III
663
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
еріткіші бар көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітіндіге арналған лиофилденген ұнтақ (инъекцияға арналған су), 500 МЕ
ҚР-ДЗ-5№014215
664
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
еріткіші бар көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітіндіге арналған лиофилденген ұнтақ (инъекцияға арналған су), 1000 МЕ
ҚР-ДЗ-5№014216
B01AB05
Натрий эноксапарині
665
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
инъекцияға арналған ерітінді шприцтерде 8000 анти-Ха ХБ/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№012230

концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№022911
A16AB10
Велаглюцераза альфа
орфанный
644
A16AB10
Велаглюцераза альфа
ВПРИВ
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 400 ЕД
РК-ЛС-5№024128
A16AB11
Талиглюцераза альфа
орфанный
645
A16AB11
Талиглюцераза альфа
ЭЛЕЛАЙСО®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 ЕД
РК-ЛС-5№024914
A16AB12
Элосульфаза альфа
орфанный
646
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024088
A16AB16
Идурсульфаза бета
647
A16AB16
Идурсульфаза бета
Хантераза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл 3мл
РК-ЛС-5№023725
A16AX
Прочие препараты для лечения заболеваний ЖКТ и обмена веществ
A16AX04
Нитизинон
орфанный
648
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024354
649
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024355
A16AX07
Сапроптерин
орфанный
650
A16AX07
Сапроптерин
Куван®
таблетки растворимые 100 мг
РК-ЛС-5№019261
A16AX12
Триентин
651
A16AX12
Триентин
Новилс
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№025020
652
A16AX12
Триентин
Синтерсеп
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№025343
B
Кроветворение и кровь
B01
Антикоагулянты
B01A
Антикоагулянты
B01AA
Антагонисты витамина K
B01AA03
Варфарин
653
B01AA03
Варфарин
Варфарин ШТАДА
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№018721
654
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010198
655
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№010197
656
B01AA03
Варфарин
Варфарин
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№023563
657
B01AA03
Варфарин
Варфалан
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№025055
B01AB
Гепарин и его производные
B01AB01
Гепарин натрия
658
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 5000 ЕД/мл 5 мл
РК-ЛС-5№016565
659
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 5000 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№016565
660
B01AB01
Гепарин натрия
Гепасан®
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-3№021501
661
B01AB01
Гепарин натрия
ГЕПАРИН - ИНДАР
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121907
662
B01AB01
Гепарин натрия
ГЕПАРИН
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-5№003295
B01AB02
Антитромбин III
663
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 500 МЕ
РК-ЛС-5№014215
664
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1000 МЕ
РК-ЛС-5№014216
B01AB05
Эноксапарин натрия
665
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 8000 анти-Ха МЕ/0,8 мл
РК-ЛС-5№012230

666
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
инъекцияға арналған ерітінді вшприцтерде 6000 анти-Ха ХБ/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№012229
667
B01AB05
Натрий эноксапарині
Катенокс
инъекцияға арналған ерітінді 4000 анти-Ха/0,4 мл, 0,4 мл-ден шприцтерде
ҚР-ДЗ-5№021376
668
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
инъекцияға арналған ерітінді шприцтерде 4000 анти-Ха ХБ/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№012228
669
B01AB05
Натрий эноксапарині
Катенокс
инъекцияға арналған ерітінді 2000 анти-Ха ХБ/0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№021375
670
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 2000 ХБ (20 мг)/0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№025631
671
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 4000 МЕ (40 мг)/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№025630
672
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 6000 МЕ (60 мг)/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№025629
673
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 8000 МЕ (80 мг)/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№025628
674
B01AB05
Натрий эноксапарині
Энокс
инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде, 8000 анти-Ха ХБ/0.8 мл
ҚР-ДЗ-5№026124
675
B01AB05
Натрий эноксапарині
Энокс
инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде, 6000 анти-Ха ХБ/0.6 мл
ҚР-ДЗ-5№026125
676
B01AB05
Натрий эноксапарині
Энокс
инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде, 4000 анти-Ха ХБ/0.4 мл
ҚР-ДЗ-5№026126
B01AB06
Надропарин
677
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді 3800 ХБ анти-Ха/0,4мл
ҚР-ДЗ-5№004639
678
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді, 7600 ХБ анти-Ха/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№013682
679
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді 5700 ХБ анти-Ха/0,6мл
ҚР-ДЗ-5№013681
680
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді 2850 ХБ анти-Ха/0,3мл
ҚР-ДЗ-5№013680
B01AB11
Сулодексид
681
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
капсулалар 250 лб
ҚР-ДЗ-5№003681
682
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
инъекцияға арналған ерітінді 600 лб/2 мл
ҚР-ДЗ-5№003682
B01AC
Тромбоциттер агрегациясының ингибиторлары (гепаринді қоспағанда)
B01AC04
Клопидогрел
683
B01AC04
Клопидогрел
Карум-сановель
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№015673
684
B01AC04
Клопидогрел
Плавикс®
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№011057
685
B01AC04
Клопидогрел
Плагрил®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№017974
686
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018917
687
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№018916
688
B01AC04
Клопидогрел
Кворекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг

666
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 6000 анти-Ха МЕ/0,6 мл
РК-ЛС-5№012229
667
B01AB05
Эноксапарин натрия
Катенокс
раствор для инъекций 4000 анти-Ха/0,4 мл по 0,4 мл в шприце
РК-ЛС-5№021376
668
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 4000 анти-Ха МЕ/0,4 мл
РК-ЛС-5№012228
669
B01AB05
Эноксапарин натрия
Катенокс
раствор для инъекций 2000 анти-Ха МЕ/0,2 мл
РК-ЛС-5№021375
670
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 2000 МЕ (20 мг)/0,2 мл
РК-ЛС-5№025631
671
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 4000 МЕ (40 мг)/0,4 мл
РК-ЛС-5№025630
672
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 6000 МЕ (60 мг)/0,6 мл
РК-ЛС-5№025629
673
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 8000 МЕ (80 мг)/0,8 мл
РК-ЛС-5№025628
674
B01AB05
Эноксапарин натрия
Энокс
раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах 8000 анти-Ха МЕ/0.8 мл
РК-ЛС-5№026124
675
B01AB05
Эноксапарин натрия
Энокс
раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах 6000 анти-Ха МЕ/0.6 мл
РК-ЛС-5№026125
676
B01AB05
Эноксапарин натрия
Энокс
раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах 4000 анти-Ха МЕ/0.4 мл
РК-ЛС-5№026126
B01AB06
Надропарин
677
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций 3800МЕ анти-Ха/0,4мл
РК-ЛС-5№004639
678
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций, 7600 ME анти-Ха/0,8 мл
РК-ЛС-5№013682
679
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций 5700МЕ анти-Ха/0,6мл
РК-ЛС-5№013681
680
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций 2850МЕ анти-Ха/0,3мл
РК-ЛС-5№013680
B01AB11
Сулодексид
681
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
капсулы 250 ле
РК-ЛС-5№003681
682
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
раствор для инъекций 600 ле/2 мл
РК-ЛС-5№003682
B01AC
Ингибиторы агрегации тромбоцитов (исключая гепарин)
B01AC04
Клопидогрел
683
B01AC04
Клопидогрел
Карум-сановель
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№015673
684
B01AC04
Клопидогрел
Плавикс®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№011057
685
B01AC04
Клопидогрел
Плагрил®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№017974
686
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№018917
687
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№018916
688
B01AC04
Клопидогрел
Кворекс®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг

ҚР-ДЗ-5№018891
689
B01AC04
Клопидогрел
Тромборель
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№019270
690
B01AC04
Клопидогрел
Лопигрол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023162
691
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№121730
692
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель - Тева
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№017653
693
B01AC04
Клопидогрел
КЛОПИ-75
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№022790
694
B01AC04
Клопидогрел
Зилт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023109
695
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрел ШТАДА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024469
696
B01AC04
Клопидогрел
Ареплекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024636
697
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель Вива Фарм
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-0№025743
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
698
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардиомагнил®STADA
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020820
699
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Годасал®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020249
700
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020386
701
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардиомагнил®STADA
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020821
702
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Аспирин® кардио
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013405
703
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Аспирин® кардио
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013404
704
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
АС-тромбин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010463
705
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
АЦЕКАРДОЛ
ішекте еритін таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014513
706
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015841
707
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-0№025367
708
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-0№025290
709
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№015840
710
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-0№025368
711
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
АЦЕКАРДОЛ
ішекте еритін таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014512
712
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардисейв®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022694
713
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардисейв®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг

РК-ЛС-5№018891
689
B01AC04
Клопидогрел
Тромборель
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№019270
690
B01AC04
Клопидогрел
Лопигрол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№023162
691
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№121730
692
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель - Тева
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№017653
693
B01AC04
Клопидогрел
КЛОПИ-75
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№022790
694
B01AC04
Клопидогрел
Зилт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№023109
695
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрел ШТАДА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№024469
696
B01AC04
Клопидогрел
Ареплекс®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№024636
697
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-0№025743
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
698
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардиомагнил®STADA
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№020820
699
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Годасал®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№020249
700
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной 100 мг
РК-ЛС-5№020386
701
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардиомагнил®STADA
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№020821
702
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Аспирин® кардио
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№013405
703
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Аспирин® кардио
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013404
704
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
АС-тромбин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№010463
705
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
АЦЕКАРДОЛ
таблетки кишечнорастворимые 100 мг
РК-ЛС-5№014513
706
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015841
707
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг
РК-ЛС-0№025367
708
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-0№025290
709
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№015840
710
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-0№025368
711
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
АЦЕКАРДОЛ
таблетки кишечнорастворимые 50 мг
РК-ЛС-5№014512
712
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардисейв®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022694
713
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардисейв®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг

ҚР-ДЗ-5№022695
714
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№019017
715
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Магникор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023001
716
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020385
717
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол Neo
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024261
718
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Магникор форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025913
719
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Магникор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025914
B01AC07
Дипиридамол
720
B01AC07
Дипиридамол
Курантил®N 25
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011977
B01AC11
Илопрост
орфандық
721
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№020401
722
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020401
723
B01AC11
Илопрост
ВЕБУЛИС
ингаляцияға арналған ерітінді, 10 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025171
B01AC17
Тирофибан
724
B01AC17
Тирофибан
ТИРОФАН
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 12,5 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№024398
B01AC22
Празугрел
B01AC23
Цилостазол
725
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121893
726
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121894
727
B01AC23
Цилостазол
Цилозек®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022681
728
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022948
729
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022949
730
B01AC23
Цилостазол
ЦЕРРЕПАРИН
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024573
B01AC24
Тикагрелор
731
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№018487
732
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023335
733
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№024592
734
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024593
735
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№025626
736
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№025627
737
B01AC24
Тикагрелор
ТИГЕНА 90
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 90 мг
ҚР-ДЗ-5№026128
B01AC27
Селексипаг
орфандық
738
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№024600
739
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мкг
ҚР-ДЗ-5№024599
740
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мкг
ҚР-ДЗ-5№024598
741
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мкг

РК-ЛС-5№022695
714
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№019017
715
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Магникор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№023001
716
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020385
717
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол Neo
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№024261
718
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Магникор форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№025913
719
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Магникор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№025914
B01AC07
Дипиридамол
720
B01AC07
Дипиридамол
Курантил®N 25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011977
B01AC11
Илопрост
орфанный
721
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
раствор для ингаляций 10 мкг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№020401
722
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
раствор для ингаляций 10 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020401
723
B01AC11
Илопрост
ВЕБУЛИС
раствор для ингаляций, 10 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025171
B01AC17
Тирофибан
724
B01AC17
Тирофибан
ТИРОФАН
концентрат для приготовления раствора для инфузий 12,5 мг/50 мл
РК-ЛС-5№024398
B01AC22
Празугрел
B01AC23
Цилостазол
725
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№121893
726
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№121894
727
B01AC23
Цилостазол
Цилозек®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022681
728
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022948
729
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022949
730
B01AC23
Цилостазол
ЦЕРРЕПАРИН
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№024573
B01AC24
Тикагрелор
731
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№018487
732
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023335
733
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№024592
734
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№024593
735
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№025626
736
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№025627
737
B01AC24
Тикагрелор
ТИГЕНА 90
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№026128
B01AC27
Селексипаг
орфанный
738
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мкг
РК-ЛС-5№024600
739
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мкг
РК-ЛС-5№024599
740
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мкг
РК-ЛС-5№024598
741
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мкг

ҚР-ДЗ-5№024597
742
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мкг
ҚР-ДЗ-5№024596
743
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1400 мкг
ҚР-ДЗ-5№024602
744
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1200 мкг
ҚР-ДЗ-5№024603
745
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1600 мкг
ҚР-ДЗ-5№024601
B01AD
Ферментті препараттар
B01AD01
Стрептокиназа
746
B01AD01
Стрептокиназа
Тромбофлюкс ™
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 1500000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№009192
B01AD02
Алтеплаза
747
B01AD02
Алтеплаза
Актилизе®
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013222
748
B01AD02
Алтеплаза
Ревекард®
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024126
B01AD04
Урокиназа
B01AE
Тромбиннің тікелей ингибиторлары
B01AE06
Бивалирудин
B01AE07
Дабигатран этексилаты
749
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 110 мг
ҚР-ДЗ-5№018956
750
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№014829
751
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 150мг
ҚР-ДЗ-5№018979
B01AF
ХА факторының тікелей ингибиторлары
B01AF01
Ривароксабан
752
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014326
753
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019005
754
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019006
755
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020533
756
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20мг
ҚР-ДЗ-5№024661
757
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024662
758
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024663
759
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024774
760
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024775
761
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024776
762
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20мг
ҚР-ДЗ-5№024777
763
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024809
764
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024810
765
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг

РК-ЛС-5№024597
742
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мкг
РК-ЛС-5№024596
743
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1400 мкг
РК-ЛС-5№024602
744
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1200 мкг
РК-ЛС-5№024603
745
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1600 мкг
РК-ЛС-5№024601
B01AD
Ферментные препараты
B01AD01
Стрептокиназа
746
B01AD01
Стрептокиназа
Тромбофлюкс ™
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1500000 МЕ
РК-ЛС-5№009192
B01AD02
Алтеплаза
747
B01AD02
Алтеплаза
Актилизе®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 50 мг
РК-ЛС-5№013222
748
B01AD02
Алтеплаза
Ревекард®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий, в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг
РК-ЛС-5№024126
B01AD04
Урокиназа
B01AE
Прямые ингибиторы тромбина
B01AE06
Бивалирудин
B01AE07
Дабигатрана этексилат
749
B01AE07
Дабигатрана этексилат
Прадакса®
капсулы 110 мг
РК-ЛС-5№018956
750
B01AE07
Дабигатрана этексилат
Прадакса®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№014829
751
B01AE07
Дабигатрана этексилат
Прадакса®
капсулы 150мг
РК-ЛС-5№018979
B01AF
Прямые ингибиторы фактора XA
B01AF01
Ривароксабан
752
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014326
753
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 15 мг
РК-ЛС-5№019005
754
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019006
755
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020533
756
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20мг
РК-ЛС-5№024661
757
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг
РК-ЛС-5№024662
758
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024663
759
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№024774
760
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024775
761
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг
РК-ЛС-5№024776
762
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20мг
РК-ЛС-5№024777
763
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№024809
764
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024810
765
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг

B01AF02
Апиксабан
Полапикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025184
795
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025513
796
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025514
797
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026048
798
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026055
799
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-0№026171
800
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-0№026172
B01AF03
Эдоксабан
801
B01AF03
Эдоксабан
Ликсиана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15мг, 30мг, 60мг
ЕАС ДЗ №000022-РГ-KZ
B01AX
Өзге антикоагулянттар
B01AX05
Натрий фондапаринуксы
802
B01AX05
Натрий фондапаринуксы
Арикстра
алдын ала шприцтерге толтырылған тері астына және вена ішіне енгізуге арналған 2,5 мг/0,5 мл, 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№010383
B02
Гемостатикалық препараттар
B02A
Фибринолиз ингибиторлары
B02AA
Амин қышқылдары
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
803
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010484
804
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
инфузияға арналған ерітінді5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011982
805
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы-Дарница
инфузияға арналған ерітінді5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023891
B02AA02
Транексам қышқылы
806
B02AA02
Транексам қышқылы
Тугина
инъекцияға арналған ерітінді 100мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121933
807
B02AA02
Транексам қышқылы
Сангера
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023634
808
B02AA02
Транексам қышқылы
Сангера
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023634
809
B02AA02
Транексам қышқылы
Трамин
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/5 мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013143
810
B02AA02
Транексам қышқылы
Транекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022828
811
B02AA02
Транексам қышқылы
Транекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022828
812
B02AA02
Транексам қышқылы
ВИДАНОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121658
813
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021071
814
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемаксам
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021303
815
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021073
816
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021072
817
B02AA02
Транексам қышқылы
Транемик
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

B01AF02
Апиксабан
Полапикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025184
795
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№025513
796
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-5№025514
797
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№026048
798
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-5№026055
799
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-0№026171
800
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-0№026172
B01AF03
Эдоксабан
801
B01AF03
Эдоксабан
Ликсиана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15мг, 30мг, 60мг
ЕАС ЛС №000022-РГ-KZ
B01AX
Прочие антикоагулянты
B01AX05
Фондапаринукс натрия
802
B01AX05
Фондапаринукс натрия
Арикстра
раствор для подкожного и внутривенного введения в предварительно наполненных шприцах 2,5 мг/0,5 мл, 0,5мл
РК-ЛС-5№010383
B02
Гемостатические препараты
B02A
Ингибиторы фибринолиза
B02AA
Аминокислоты
B02AA01
Аминокапроновая кислота
803
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий 5% 100 мл
РК-ЛС-5№010484
804
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий5% 100 мл
РК-ЛС-5№011982
805
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Кислота аминокапроновая-Дарница
раствор для инфузий5% 100 мл
РК-ЛС-5№023891
B02AA02
Транексамовая кислота
806
B02AA02
Транексамовая кислота
Тугина
раствор для инъекций 100мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№121933
807
B02AA02
Транексамовая кислота
Сангера
раствор для инъекций 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№023634
808
B02AA02
Транексамовая кислота
Сангера
раствор для инъекций 100 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№023634
809
B02AA02
Транексамовая кислота
Трамин
раствор для инъекций 500 мг/5 мл 5 мл
РК-ЛС-5№013143
810
B02AA02
Транексамовая кислота
Транекс
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022828
811
B02AA02
Транексамовая кислота
Транекс
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022828
812
B02AA02
Транексамовая кислота
ВИДАНОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№121658
813
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021071
814
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемаксам
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021303
815
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№021073
816
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№021072
817
B02AA02
Транексамовая кислота
Транемик
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг

ҚР-ДЗ-5№023697
818
B02AA02
Транексам қышқылы
Санксамик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023717
819
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемотран
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл,5мл
ҚР-ДЗ-5№023888
820
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемотран
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№023889
821
B02AA02
Транексам қышқылы
Тугина
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023930
822
B02AA02
Транексам қышқылы
Пауз-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024145
823
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса 250
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013439
824
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса 500
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013440
825
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024253
826
B02AA02
Транексам қышқылы
Трамин
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013202
827
B02AA02
Транексам қышқылы
Транма
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024426
828
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексамовая кислота
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024640
829
B02AA02
Транексам қышқылы
Клестон
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№025868
B02AB
Протеиназа ингибиторлары
B02AB01
Апротинин
830
B02AB01
Апротинин
Гордокс®
инъекцияға арналған ерітінді 100000 ктб, 10мл
ҚР-ДЗ-5№016288
B02B
K дәрумені және басқа да гемостатиктер
B02BA
K дәрумені
B02BA01
Фитоменадион
831
B02BA01
Фитоменадион
Амри-К
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№018193
B02BA02
Менадион
832
B02BA02
Менадион
Викасол-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000138
B02BC
Жергілікті қолдануға арналған гемостатикалық препараттар
B02BC30
Біріктірілімдер
833
B02BC30
Біріктірілімдер
Тахокомб®
гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 9,5х4,8см
ҚР-ДЗ-5№010583
834
B02BC30
Біріктірілімдер
Тахокомб®
гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 4,8х4,8 см
ҚР-ДЗ-5№010582
835
B02BC30
Біріктірілімдер
Тахокомб®
гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 2,5х3,0 см
ҚР-ДЗ-5№010581
B02BD
Қанның ұю факторлары
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
836
B02BD01
II, VII, IX және X біріктірілген қан ұюының факторы
Октаплекс™ 500 ХБ (протромбинді кешен концентраты)
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ, 20мл
ҚР-ДЗ-5№014192
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
837
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 3000 ХБ, 5мл

РК-ЛС-5№023697
818
B02AA02
Транексамовая кислота
Санксамик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023717
819
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемотран
раствор для инъекций 100 мг/мл ,5мл
РК-ЛС-5№023888
820
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемотран
раствор для инъекций 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023889
821
B02AA02
Транексамовая кислота
Тугина
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023930
822
B02AA02
Транексамовая кислота
Пауз-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024145
823
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса 250
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013439
824
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса 500
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013440
825
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса®
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№024253
826
B02AA02
Транексамовая кислота
Трамин
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№013202
827
B02AA02
Транексамовая кислота
Транма
раствор для внутривенного введения 500 мг/5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№024426
828
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексамовая кислота
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024640
829
B02AA02
Транексамовая кислота
Клестон
раствор для внутривенного введения 500 мг/5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№025868
B02AB
Ингибиторы протеиназы
B02AB01
Апротинин
830
B02AB01
Апротинин
Гордокс®
раствор для инъекций 100000 кие, 10мл
РК-ЛС-5№016288
B02B
Витамин K и другие гемостатики
B02BA
Витамин K
B02BA01
Фитоменадион
831
B02BA01
Фитоменадион
Амри-К
раствор для внутримышечного введениям 10 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№018193
B02BA02
Менадион
832
B02BA02
Менадион
Викасол-Дарница
раствор для инъекций 1% 1 мл
РК-ЛС-5№000138
B02BC
Гемостатические препараты для местного применения
B02BC30
Комбинации
833
B02BC30
Комбинации
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 9,5х4,8см
РК-ЛС-5№010583
834
B02BC30
Комбинации
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 4,8х4,8 см
РК-ЛС-5№010582
835
B02BC30
Комбинации
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 2,5х3,0 см
РК-ЛС-5№010581
B02BD
Факторы свертывания крови
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
836
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
Октаплекс™ 500 МЕ (концентрат протромбинового комплекса)
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ, 20мл
РК-ЛС-5№014192
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
837
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 3000 МЕ, 5мл

ҚР-БП-5№022332
838
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октоклотин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %) 2000 МЕ
ҚР-ДЗ-5№025100
839
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октоклотин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %) 1000 МЕ
ҚР-ДЗ-5№025097
840
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октоклотин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат , еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %) 500 МЕ
ҚР-ДЗ-5№025098
841
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 2000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022331
842
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 2000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№121962
843
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 1500 ХБ, 2мл
ҚР-БП-5№022330
844
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 1500 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022330
845
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№121960
846
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® LV
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 1000, 5мл
ҚР-БП-5№022116
847
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ, 2мл
ҚР-БП-5№022329
848
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022329
849
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Когенэйт® ФС
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта 1000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№013230
850
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 1000 ХБ

РК-БП-5№022332
838
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октоклотин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9%) 2000 МЕ
РК-ЛС-5№025100
839
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октоклотин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9%) 1000 МЕ
РК-ЛС-5№025097
840
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октоклотин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9%) 500 МЕ
РК-ЛС-5№025098
841
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 2000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022331
842
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 2000 МЕ, 2,5мл
РК-ЛС-5№121962
843
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1500 МЕ, 2мл
РК-БП-5№022330
844
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1500 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022330
845
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 1000 МЕ, 2,5мл
РК-ЛС-5№121960
846
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® LV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022116
847
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 2мл
РК-БП-5№022329
848
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022329
849
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Когенэйт® ФС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл) 1000 МЕ
РК-ЛС-5№013230
850
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем 1000 МЕ

ҚР-ДЗ-5№020938
851
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000 ХБ,10мл
ҚР-ДЗ-5№019421
852
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 1000
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 1000 ХБ,10мл
ҚР-ДЗ-5№004915
853
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 1000
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 1000, 10мл
ҚР-БП-5№023463
854
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Рекомбинат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен– инъекцияға арналған сумен жиынтықта 1000 ХБ, 10мл
ҚР-ДЗ-5№013332
855
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Гемоктин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішіпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ, 10мл
ҚР-БП-5№021546
856
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Эмоклот
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған сумен) жиынтықта 1000 ХБ, 10мл
ҚР-БП-5№122041
857
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№121959
858
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® LV
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 500, 5мл
ҚР-БП-5№022117
859
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Когенэйт® ФС
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№013229
860
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 500 ХБ, 2 мл
ҚР-БП-5№022328
861
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 500 ХБ, 5 мл
ҚР-БП-5№022328
862
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020937
863
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 500
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған 1000 ХБ, 500 ХБ, 250 ХБ лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 500 ХБ

РК-ЛС-5№020938
851
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 1000 МЕ,10мл
РК-ЛС-5№019421
852
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 1000
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000 МЕ, 10мл
РК-ЛС-5№004915
853
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 1000
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000, 10мл
РК-БП-5№023463
854
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Рекомбинат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций 1000 МЕ, 10мл
РК-ЛС-5№013332
855
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Гемоктин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 1000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№021546
856
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Эмоклот
лиофилизатдля приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (водой для инъекций) 1000 ME, 10мл
РК-БП-5№122041
857
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№121959
858
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® LV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 500 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022117
859
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Когенэйт® ФС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл) 500 ME
РК-ЛС-5№013229
860
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 500 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№022328
861
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 500 МЕ, 5 мл
РК-БП-5№022328
862
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 500 МЕ
РК-ЛС-5№020937
863
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 500
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 500 МЕ

ҚР-ДЗ-5№004914
864
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 500
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 500
ҚР-БП-5№023462
865
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Рекомбинат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен – инъекцияға арналған сумен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013331
866
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019420
867
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Гемоктин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-БП-5№021545
868
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Эмоклот
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған сумен) жиынтықта, 500 ХБ
ҚР-БП-5№122040
869
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№121958
870
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Когенэйт® ФС
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013228
871
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-БП-5№022327
872
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 250
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№004913
873
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен, енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019419
874
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020936
875
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 250
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 250
ҚР-БП-5№023461
876
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Рекомбинат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен – инъекцияға арналған сумен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013330
877
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Гемоктин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ХБ

РК-ЛС-5№004914
864
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 500
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 500 МЕ
РК-БП-5№023462
865
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Рекомбинат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций 500 ME
РК-ЛС-5№013331
866
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 500 ME
РК-ЛС-5№019420
867
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Гемоктин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 500 ME
РК-БП-5№021545
868
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Эмоклот
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (водой для инъекций) 500 ME
РК-БП-5№122040
869
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№121958
870
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Когенэйт® ФС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл) 250 МЕ
РК-ЛС-5№013228
871
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 250 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№022327
872
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 250
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№004913
873
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 МЕ
РК-ЛС-5№019419
874
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем 250 МЕ
РК-ЛС-5№020936
875
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 250
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250 МЕ
РК-БП-5№023461
876
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Рекомбинат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций 250 ME
РК-ЛС-5№013330
877
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Гемоктин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 250 ME

ҚР-БП-5№021544
878
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 2000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020939
879
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 250 ХБ
ҚР-БП-5№022523
880
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 ХБ
ҚР-БП-5№022524
881
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 750 ХБ
ҚР-БП-5№022525
882
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 ХБ
ҚР-БП-5№022526
883
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1500 ХБ
ҚР-БП-5№022527
884
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 3000 ХБ
ҚР-БП-5№022529
885
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ2000 ХБ
ҚР-БП-5№022528
886
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адвейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 5 мл, 250 МЕ,
ҚР-БП-5№022327
887
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адиновейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 2 мл, 250 МЕ
ҚР-БП-5№024743
888
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адиновейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 2 мл, 1000 ХБ
ҚР-БП-5№024747
889
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адиновейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 2 мл, 500 ХБ
ҚР-БП-5№024748
890
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024935
891
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024936
892
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 2000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024937
893
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 3000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024938
B02BD03
VIII қанның ұю факторының бұзылу ингибиторы
894
B02BD03
VIII қанның ұю факторының бұзылу ингибиторы
Фейба®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және еріту мен енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ӘБ

РК-БП-5№021544
878
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем 2000 МЕ
РК-ЛС-5№020939
879
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 250 МЕ
РК-БП-5№022523
880
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 500 МЕ
РК-БП-5№022524
881
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 750 МЕ
РК-БП-5№022525
882
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 1000 МЕ
РК-БП-5№022526
883
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 1500 МЕ
РК-БП-5№022527
884
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 3000 МЕ
РК-БП-5№022529
885
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 2000 МЕ
РК-БП-5№022528
886
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 250 МЕ, 5 мл
РК-БП-5№022327
887
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 250 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№024743
888
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 1000МЕ, 2 мл
РК-БП-5№024747
889
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 500 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№024748
890
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 500 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024935
891
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 1000 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024936
892
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 2000 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024937
893
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 3000 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024938
B02BD03
Ингибитор разрушения фактора свертывания крови VIII
894
B02BD03
Ингибитор разрушения фактора свертывания крови VIII
Фейба®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, в комплекте с растворителем и набором для растворения и введения 1000 ЕД

ҚР-ДЗ-5№018683
895
B02BD03
VIII қанның ұю факторының бұзылу ингибиторы
Фейба®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және еріту мен енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018682
B02BD04
IX қан ұюының факторы
896
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / еріткішімен – инъекцияға арналған 10 мл, 20 мл, 30 мл сумен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018556
897
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ME
ҚР-ДЗ-5№018555
898
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 2000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021013
899
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021014
900
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014185
901
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Аимафикс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1000 ХБ
ҚР-БП-5№122069
902
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Иммунин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1200 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018681
903
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021015
904
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014184
905
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Аимафикс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта 500 ХБ
ҚР-БП-5№122068
906
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Иммунин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018680
907
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021016
908
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ME
ҚР-ДЗ-5№014183
909
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 ХБ

РК-ЛС-5№018683
895
B02BD03
Ингибитор разрушения фактора свертывания крови VIII
Фейба®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем и набором для растворения и введения 500 ЕД
РК-ЛС-5№018682
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
896
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1000 МЕ
РК-ЛС-5№018556
897
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 ME
РК-ЛС-5№018555
898
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 2000 МЕ
РК-ЛС-5№021013
899
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 1000 МЕ
РК-ЛС-5№021014
900
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 1000 МЕ
РК-ЛС-5№014185
901
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Аимафикс
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1000 МЕ
РК-БП-5№122069
902
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Иммунин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1200 МЕ
РК-ЛС-5№018681
903
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 500 МЕ
РК-ЛС-5№021015
904
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№014184
905
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Аимафикс
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 500 ME
РК-БП-5№122068
906
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Иммунин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 600 МЕ
РК-ЛС-5№018680
907
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 МЕ
РК-ЛС-5№021016
908
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250 ME
РК-ЛС-5№014183
909
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 500 МЕ

ҚР-БП-5№022519
910
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 ХБ
ҚР-БП-5№022520
911
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 2000 ХБ
ҚР-БП-5№022521
912
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 3000 ХБ
ҚР-БП-5№022522
913
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018557
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
914
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Гемате® П
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 2400 ХБ + 1000 ХБ
ҚР-БП-5№021111
915
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Вилате™ 500 МЕ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020624
916
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Иммунат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 МЕ
ҚР-ДЗ-5№013497
917
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Фанди®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) жинақпен жиынтықта 500 ME
ҚР-ДЗ-5№017430
918
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Гемате® П
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1200 ХБ + 500 ХБ
ҚР-БП-5№021112
919
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Вилате™ 450 МЕ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 450 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014213
920
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Иммунат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000ХБ
ҚР-ДЗ-5№013498
921
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Фанди®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017431
922
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Иммунат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013496
923
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Фанди®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 250 ХБ

РК-БП-5№022519
910
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 1000 МЕ
РК-БП-5№022520
911
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 2000 МЕ
РК-БП-5№022521
912
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 3000 МЕ
РК-БП-5№022522
913
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1500 МЕ
РК-ЛС-5№018557
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
914
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 2400 МЕ + 1000 МЕ
РК-БП-5№021111
915
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Вилате™ 500 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№020624
916
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME
РК-ЛС-5№013497
917
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 500 ME
РК-ЛС-5№017430
918
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1200 МЕ + 500 МЕ
РК-БП-5№021112
919
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Вилате™ 450 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 450 МЕ
РК-ЛС-5№014213
920
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000МЕ
РК-ЛС-5№013498
921
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1000 МЕ
РК-ЛС-5№017431
922
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№013496
923
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 250 МЕ

ҚР-ДЗ-5№017429
924
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Гемате® П
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 600 ХБ + 250 ХБ
ҚР-БП-5№021109
925
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Вилате™ 900 МЕ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 900 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014214
926
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Вилате™ 1000 МЕ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020623
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
927
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Коагил-VII
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 2,4 мг
ҚР-ДЗ-5№018132
928
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Семиклотин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 2,4 мг
ҚР-ДЗ-5№023117
929
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Коагил-VII
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1,2 мг
ҚР-ДЗ-5№018131
930
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Семиклотин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1,2 мг
ҚР-ДЗ-5№023116
931
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Коагил-VII
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 4,8 мг
ҚР-ДЗ-5№018133
B02BX
Жүйелі қолдануға арналған басқа да гемостатикалық препараттар
B02BX01
Этамзилат
932
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015087
933
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 12,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012601
934
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
инъекцияға арналған ерітінді 12,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-3№021445
935
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
инъекцияға арналған ерітінді 250 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№015107
B02BX04
Ромиплостим
орфандық
936
B02BX04
Ромиплостим
Энплейт
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 250 мкг
ҚР-ДЗ-5№019786
B02BX05
Элтромбопаг
орфандық
937
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№017559
938
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№017558
939
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25

РК-ЛС-5№017429
924
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 600 МЕ + 250 МЕ
РК-БП-5№021109
925
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Вилате™ 900 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 900 МЕ
РК-ЛС-5№014214
926
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Вилате™ 1000 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 1000 МЕ
РК-ЛС-5№020623
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
927
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Коагил-VII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 2,4 мг
РК-ЛС-5№018132
928
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 2,4 мг
РК-ЛС-5№023117
929
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Коагил-VII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1,2 мг
РК-ЛС-5№018131
930
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1,2 мг
РК-ЛС-5№023116
931
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Коагил-VII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 4,8 мг
РК-ЛС-5№018133
B02BX
Другие гемостатические препараты для системного применения
B02BX01
Этамзилат
932
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015087
933
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 12,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№012601
934
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
раствор для инъекций 12,5%, 2 мл
РК-ЛС-3№021445
935
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
раствор для инъекций 250 мг/2 мл
РК-ЛС-5№015107
B02BX04
Ромиплостим
орфанный
936
B02BX04
Ромиплостим
Энплейт
порошок для приготовления раствора для подкожного введения 250 мкг
РК-ЛС-5№019786
B02BX05
Элтромбопаг
орфанный
937
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№017559
938
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№017558
939
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг

ҚР-ДЗ-0№026156
940
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50
ҚР-ДЗ-0№026157
941
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-0№026151
942
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-0№026152
943
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026159
944
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026160
B02BX06
Эмицизумаб
орфандық
945
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 105 мг/0,7 мл
ҚР-БП-5№024341
946
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024343
947
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 60 мг/0.4 мл
ҚР-БП-5№024344
948
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024345
B03
Анемияға қарсы препараттар
B03A
Темір препараттары
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
949
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
Актиферрин-Тева
шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016262
950
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
Актиферрин-Тева
ішуге арналған тамшылар 30 мл
ҚР-ДЗ-5№016244
951
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
Сорбифер Дурулес
қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/60 мг
ҚР-ДЗ-5№005192
B03AA07
Темір сульфаты
952
B03AA07
Темір сульфаты
Ферровит-С
ішуге арналған тамшылар 25 мл
ҚР-ДЗ-5№012856
953
B03AA07
Темір сульфаты
Тардиферон®
қабықпен қапталған ретард таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№010599
B03AA07
Темір сульфаты
таблетка
B03AC
Парентералді темір препаратары
954
B03AC
Парентералді темір препаратары
Аджифер®
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024370
955
B03AC
Парентералді темір препаратары
Венофер®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020883
956
B03AC
Парентералді темір препаратары
Феринжект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50мг/мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№023025
957
B03AC
Парентералді темір препаратары
Феринжект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№023025
958
B03AC
Парентералді темір препаратары
КосмоФер®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№007849
959
B03AC
Парентералді темір препаратары
Феркайл®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/ мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№007850
960
B03AC
Парентералді темір препаратары
Энцифер
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 г /5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№022929
961
B03AC
Парентералді темір препаратары
Ферсинол
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№019772
962
B03AC
Парентералді темір препаратары
Гемопим
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023964

РК-ЛС-0№026156
940
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-0№026157
941
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-0№026151
942
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-0№026152
943
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№026159
944
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№026160
B02BX06
Эмицизумаб
орфанный
945
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 105 мг/0,7 мл
РК-БП-5№024341
946
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 30 мг/1 мл
РК-БП-5№024343
947
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 60 мг/0.4 мл
РК-БП-5№024344
948
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 150 мг/1 мл
РК-БП-5№024345
B03
Антианемические препараты
B03A
Препараты железа
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
949
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
Актиферрин-Тева
сироп 100 мл
РК-ЛС-5№016262
950
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
Актиферрин-Тева
капли для приема внутрь 30 мл
РК-ЛС-5№016244
951
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
Сорбифер Дурулес
таблетки, покрытые оболочкой 320 мг/60 мг
РК-ЛС-5№005192
B03AA07
Железа сульфат
952
B03AA07
Железа сульфат
Ферровит-С
капли для приема внутрь 25 мл
РК-ЛС-5№012856
953
B03AA07
Железа сульфат
Тардиферон®
таблетки ретард, покрытые оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№010599
B03AA07
Железа сульфат
таблетка
B03AC
Препараты железа парентеральные
954
B03AC
Препараты железа парентеральные
Аджифер®
раствор для инъекций, 20 мг/мл
РК-ЛС-5№024370
955
B03AC
Препараты железа парентеральные
Венофер®
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№020883
956
B03AC
Препараты железа парентеральные
Феринжект®
раствор для внутривенного введения, 50мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№023025
957
B03AC
Препараты железа парентеральные
Феринжект®
раствор для внутривенного введения, 50мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023025
958
B03AC
Препараты железа парентеральные
КосмоФер®
раствор для инъекций 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№007849
959
B03AC
Препараты железа парентеральные
Феркайл®
раствор для инъекций 50 мг/ мл, 2мл
РК-ЛС-5№007850
960
B03AC
Препараты железа парентеральные
Энцифер
раствор для внутривенного введения 2 г /5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№022929
961
B03AC
Препараты железа парентеральные
Ферсинол
раствор для инъекций 100 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№019772
962
B03AC
Препараты железа парентеральные
Гемопим
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№023964

963
B03AC
Парентералді темір препаратары
Ротафер
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№121987
964
B03AC
Парентеральды темір препараттары
Ферро Витале
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл, 5 мл,№5
ҚР-ДЗ-5№025883
B03AD
Темір препараттарының фолий қышқылымен құрамдасы
B03AD02
Темір фумараты және Фолий қышқылы
965
B03AD02
Темір фумараты және Фолий қышқылы
Ферретаб комп
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 152,1мг/0,54мг
ҚР-ДЗ-5№015591
B03AD03
Темір сульфаты және Фолий қышқылы
966
B03AD03
Темір сульфаты және Фолий қышқылы
Гино-Тардиферон
босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/0,35 мг
ҚР-ДЗ-5№014813
B03AE
Темірдің басқа құрамдасы
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
967
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Ферровит® - С
шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018256
968
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Ферровит®
қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/60 мг
ҚР-ДЗ-5№013864
969
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Тотема
ішуге арналған ерітінді 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012646
970
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Ферровит® - С
шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-0№026228
B03B
B12 дәрумені және фолий қышқылы
B03BA
Цианокобаламин және оның туындылары
B03BA01
Цианокобаламин
971
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (В12 дәрумені)
инъекцияға арналған ерітінді 0,02%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010632
972
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин
инъекцияға арналған ерітінді 500мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015491
973
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
инъекцияға арналған ерітінді 0,05% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010631
974
B03BA01
Цианокобаламин
B12 Анкерманн®
қабықпен қапталған таблеткалар 1мг
ҚР-ДЗ-5№023612
B03BB
Фолий қышқылы және оның туындылары
B03BB01
Фолий қышқылы
975
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолацин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019543
976
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолика
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№122033
977
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023597
978
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023598
979
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№005308
980
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолиспей
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023574
981
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020488
982
B03BB01
Фолий қышқылы
9 ай фолий қышқылы
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мкг
ҚР-ДЗ-5№025011
983
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025931
B03X
Басқа да анемияға қарсы препараттар
B03XA
Өзге гемопоэз стимуляторлары
B03XA01
Эритропоэтин/Эпоэтин альфа
984
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 40000 ХБ/1 мл
ҚР-БП-5№005836
985
B03XA01
Эритропоэтин
Бинокрит®
инъекцияға арналған ерітінді 40000 ХБ/1 мл
ҚР-ДЗ-5№021024
986
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 40000 ХБ/1,0 мл

963
B03AC
Препараты железа парентеральные
Ротафер
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№121987
964
B03AC
Препараты железа парентеральные
Ферро Витале
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл, 5 мл,№5
РК-ЛС-5№025883
B03AD
Препараты железа в комбинации с фолиевой кислотой
B03AD02
Железа фумарат и Фолиевая кислота
965
B03AD02
Железа фумарат и Фолиевая кислота
Ферретаб комп
капсулы с пролонгированным высвобождением, 152,1мг/0,54мг
РК-ЛС-5№015591
B03AD03
Железа сульфат и Фолиевая кислота
966
B03AD03
Железа сульфат и Фолиевая кислота
Гино-Тардиферон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 80 мг/0,35 мг
РК-ЛС-5№014813
B03AE
Железо в других комбинациях
B03AE10
Прочие комбинации
967
B03AE10
Прочие комбинации
Ферровит® - С
сироп 100 мл
РК-ЛС-5№018256
968
B03AE10
Прочие комбинации
Ферровит®
таблетки, покрытые оболочкой 320 мг/60 мг
РК-ЛС-5№013864
969
B03AE10
Прочие комбинации
Тотема
раствор для приема внутрь 10 мл
РК-ЛС-5№012646
970
B03AE10
Прочие комбинации
Ферровит® - С
сироп 100 мл
РК-ЛС-0№026228
B03B
Витамин B12 и фолиевая кислота
B03BA
Цианокобаламин и его производные
B03BA01
Цианокобаламин
971
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
раствор для инъекций 0,02%, 1 мл
РК-ЛС-5№010632
972
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин
раствор для инъекций 500мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015491
973
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
раствор для инъекций 0,05% 1 мл
РК-ЛС-5№010631
974
B03BA01
Цианокобаламин
B12 Анкерманн®
таблетки, покрытые оболочкой 1мг
РК-ЛС-5№023612
B03BB
Фолиевая кислота и ее производные
B03BB01
Фолиевая кислота
975
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолацин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019543
976
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолика
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№122033
977
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023597
978
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023598
979
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№005308
980
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиспей
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023574
981
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020488
982
B03BB01
Фолиевая кислота
9 месяцев Фолиевая кислота
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мкг
РК-ЛС-5№025011
983
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№025931
B03X
Другие антианемические препараты
B03XA
Прочие стимуляторы гемопоэза
B03XA01
Эритропоэтин/Эпоэтин альфа
984
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
раствор для внутривенного и подкожного введения 40000 МЕ/1 мл
РК-БП-5№005836
985
B03XA01
Эритропоэтин
Бинокрит®
раствор для инъекций 40000 МЕ/1 мл
РК-ЛС-5№021024
986
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 40000 МЕ/1 мл

ҚР-ДЗ-5№022219
987
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 2000 ХБ/0,5мл
ҚР-БП-5№009694
988
B03XA01
Эритропоэтин
Бинокрит®
инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№021025
989
B03XA01
Эритропоэтин
Рекормон®
инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№015703
990
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№022215
991
B03XA01
Эритропоэтин
Бинокрит®
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№021026
992
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№022214
993
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 4000 ХБ/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№022216
994
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 6000 ХБ/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№022217
995
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 10000 ХБ/1 мл
ҚР-ДЗ-5№022218
996
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 4000 ХБ/0.4 мл
ҚР-ДЗ-5№026134
997
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 10000 ХБ/1.0 мл
ҚР-ДЗ-5№026135
998
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 2000 ХБ/0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№026133
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
999
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 500 мкг,1 мл
ҚР-ДЗ-5№018966
1000
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 30 мкг, 0,3мл
ҚР-ДЗ-5№018960
1001
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 20 мкг, 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№018959
1002
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мкг, 0,4мл
ҚР-ДЗ-5№018958
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
1003
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді 75 мкг/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№013870
1004
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді 50 мкг/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№013869
B05
Плазма алмастыратын және перфузиялық ерітінділер
B05A
Қан препараттары
B05AA
Қан плазмасының препараттары және плазма алмастыратын препараттар
B05AA01
Альбумин
1005
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 5% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
1006
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 5% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
1007
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
1008
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020605
1009
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 20% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020605
1010
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл

РК-ЛС-5№022219
987
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
раствор для внутривенного и подкожного введения 2000 МЕ/0,5мл
РК-БП-5№009694
988
B03XA01
Эритропоэтин
Бинокрит®
раствор для инъекций 2000 МЕ/1,0 мл
РК-ЛС-5№021025
989
B03XA01
Эритропоэтин
Рекормон®
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,3 мл
РК-ЛС-5№015703
990
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,6 мл
РК-ЛС-5№022215
991
B03XA01
Эритропоэтин
Бинокрит®
раствор для инъекций 1000 МЕ/0,5 мл
РК-ЛС-5№021026
992
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 1000 МЕ/0,3 мл
РК-ЛС-5№022214
993
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 4000 МЕ/0,4 мл
РК-ЛС-5№022216
994
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 6000 МЕ/0,6 мл
РК-ЛС-5№022217
995
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 10000 МЕ/1 мл
РК-ЛС-5№022218
996
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
раствор для внутривенного и подкожного введения 4000 МЕ/0.4 мл
РК-ЛС-5№026134
997
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
раствор для внутривенного и подкожного введения 10000 МЕ/1.0 мл
РК-ЛС-5№026135
998
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
раствор для внутривенного и подкожного введения 2000 МЕ/0.5 мл
РК-ЛС-5№026133
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
999
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 500 мкг, 1мл
РК-ЛС-5№018966
1000
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 30 мкг, 0,3мл
РК-ЛС-5№018960
1001
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 20 мкг, 0,5мл
РК-ЛС-5№018959
1002
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 10 мкг, 0,4мл
РК-ЛС-5№018958
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
1003
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 75 мкг/0,3 мл
РК-ЛС-5№013870
1004
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 50 мкг/0,3 мл
РК-ЛС-5№013869
B05
Плазмозамещающие и перфузионные растворы
B05A
Препараты крови
B05AA
Препараты плазмы крови и плазмозамещающие препараты
B05AA01
Альбумин
1005
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 500 мл
РК-ЛС-5№020604
1006
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 250 мл
РК-ЛС-5№020604
1007
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 100 мл
РК-ЛС-5№020604
1008
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№020605
1009
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 20% 50 мл
РК-ЛС-5№020605
1010
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
раствор для инфузий 20% 100 мл

ҚР-ДЗ-5№021259
1011
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004526
1012
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
инфузияға арналған ерітінді 20% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021259
1013
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
инфузияға арналған ерітінді 10% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004531
1014
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
инфузияға арналған ерітінді 10%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№004525
1015
B05AA01
Альбумин
Альбумин-Биофарма
инфузияға арналған ерітінді 10%, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004523
1016
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024875
1017
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№024875
1018
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 20%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024876
1019
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 20%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024876
1020
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 20%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024870
1021
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 20%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024870
1022
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024895
1023
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№024895
1024
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024872
1025
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024877
1026
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024877
1027
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024872
B05AA05
Декстран
1028
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№004442
1029
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№004442
1030
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 6%,200 мл
ҚР-ДЗ-5№004450
1031
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 6% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№004450
1032
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№021314
1033
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№022799
1034
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-3№021314
1035
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022799
1036
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 6% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№021313
1037
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 6% 200 мл
ҚР-ДЗ-3№021313
B05AA06
Сукцинилирленген желатин
1038
B05AA06
Сукцинилирленген желатин
Гелофузин
инфузияға арналған ерітінді 4% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№008994
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
1039
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
инфузияға арналған ерітінді 60 мг/мл, 400 мл

РК-ЛС-5№021259
1011
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№004526
1012
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
раствор для инфузий 20% 50 мл
РК-ЛС-5№021259
1013
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
раствор для инфузий 10% 100 мл
РК-ЛС-5№004531
1014
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
раствор для инфузий 10%, 50 мл
РК-ЛС-5№004525
1015
B05AA01
Альбумин
АльбуминБиофарма
раствор для инфузий 10%, 20 мл
РК-ЛС-5№004523
1016
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 250мл
РК-ЛС-5№024875
1017
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 500мл
РК-ЛС-5№024875
1018
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 20%, 50мл
РК-ЛС-5№024876
1019
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 20%, 100мл
РК-ЛС-5№024876
1020
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 20%, 50мл
РК-ЛС-5№024870
1021
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 20%, 100мл
РК-ЛС-5№024870
1022
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 250мл
РК-ЛС-5№024895
1023
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 500мл
РК-ЛС-5№024895
1024
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 50 мл
РК-ЛС-5№024872
1025
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 50 мл
РК-ЛС-5№024877
1026
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 100 мл
РК-ЛС-5№024877
1027
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 100 мл
РК-ЛС-5№024872
B05AA05
Декстран
1028
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№004442
1029
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№004442
1030
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
раствор для инфузий 6%,200 мл
РК-ЛС-5№004450
1031
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
раствор для инфузий 6% 400 мл
РК-ЛС-5№004450
1032
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-3№021314
1033
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№022799
1034
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-3№021314
1035
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№022799
1036
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 6% 400 мл
РК-ЛС-3№021313
1037
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 6% 200 мл
РК-ЛС-3№021313
B05AA06
Сукцинилированный желатин
1038
B05AA06
Сукцинилированный желатин
Гелофузин
раствор для инфузий 4% 500 мл
РК-ЛС-5№008994
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
1039
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
раствор для инфузий 60 мг/мл, 400 мл

ҚР-ДЗ-5№019611
1040
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
инфузияға арналған ерітінді 60 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№019611
1041
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018240
1042
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018238
1043
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
инфузияға арналған ерітінді 6% по 500 мл
ҚР-ДЗ-5№022277
1044
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№022278
B05B
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінділер
B05BA
Парентералді қоректендіруге арналған ерітінділер
B05BA01
Парентералді қоректендіруге арналған аминқышқылдарының кешені
1045
B05BA01
Аминқышқылдары
Аминовен Инфант
инфузияға арналған ерітінді 10% по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021420
1046
B05BA01
Аминқышқылдары
Аминоплазмаль Гепа 10%
инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№008887
1047
B05BA01
Аминқышқылдары
Нефротект
инфузияға арналған ерітінді, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
1048
B05BA01
Аминқышқылдары
Нефротект
инфузияға арналған ерітінді, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
B05BA02
Майлы эмульсиялар
1049
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СМОФлипид
инфузияға арналған эмульсия 20%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021591
1050
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СМОФлипид
инфузияға арналған эмульсия 20%, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021591
1051
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
1052
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
1053
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СЕЛЕПИД 10%
инфузияға арналған майлы эмульсия 10 % по 500 мл
ҚР-ДЗ-5№016579
1054
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
1055
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Нумета G19E
инфузияға арналған эмульсия 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№023538
1056
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Нумета G16E
инфузияға арналған эмульсия 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023537
1057
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Селемин 5-S Плюс
инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№009065
1058
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019390
1059
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Нумета G13E
инфузияға арналған эмульсия 300 мл
ҚР-ДЗ-5№023536
1060
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
НуТРИфлекс Липид плюс
инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
ҚР-ДЗ-5№019243

РК-ЛС-5№019611
1040
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
раствор для инфузий 60 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-5№019611
1041
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№018240
1042
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№018238
1043
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
раствор для инфузий 6% по 500 мл
РК-ЛС-5№022277
1044
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№022278
B05B
Растворы для внутривенного введения
B05BA
Растворы для парентерального питания
B05BA01
Аминокислоты
1045
B05BA01
Аминокислоты
Аминовен Инфант
раствор для инфузий 10% по 100 мл
РК-ЛС-5№021420
1046
B05BA01
Аминокислоты
Аминоплазмаль Гепа 10%
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№008887
1047
B05BA01
Аминокислоты
Нефротект
раствор для инфузий, 500 мл
РК-ЛС-5№021595
1048
B05BA01
Аминокислоты
Нефротект
раствор для инфузий, 250 мл
РК-ЛС-5№021595
B05BA02
Жировые эмульсии
1049
B05BA02
Жировые эмульсии
СМОФлипид
эмульсия для инфузий 20%, 100 мл
РК-ЛС-5№021591
1050
B05BA02
Жировые эмульсии
СМОФлипид
эмульсия для инфузий 20%, 500 мл
РК-ЛС-5№021591
1051
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 500 мл
РК-ЛС-5№012243
1052
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№012243
1053
B05BA02
Жировые эмульсии
СЕЛЕПИД 10%
эмульсия жировая для инфузий 10 % по 500 мл
РК-ЛС-5№016579
1054
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 250 мл
РК-ЛС-5№012243
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
1055
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Нумета G19E
эмульсия для инфузий 1000 мл
РК-ЛС-5№023538
1056
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Нумета G16E
эмульсия для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№023537
1057
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
СЕЛЕМИН 5-S Плюс
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№009065
1058
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№019390
1059
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Нумета G13E
эмульсия для инфузий 300 мл
РК-ЛС-5№023536
1060
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
НуТРИфлекс Липид плюс
эмульсия для инфузий 1875 мл
РК-ЛС-5№019243

ҚР-ДЗ-5№019388
B05BB
Су-электролит балансына әсер ететін ерітінділер
B05BB01
Электролиттер
1080
B05BB01
Электролиттер
Трисоль
инфузияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№013399
1081
B05BB01
Электролиттер
Трисоль
инфузияға арналған ерітінді 400 мл
ҚР-ДЗ-5№013399
1082
B05BB01
Электролиттер
Стерофундин ISO
инфузияға арналған ерітінді, 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№019798
1083
B05BB01
Электролиттер
Стерофундин ISO
инфузияға арналған ерітінді, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019798
1084
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1085
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 500 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1086
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№009408
1087
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 250 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1088
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№009407
1089
B05BB01
Электролиттер
Дисоль
инфузияға арналған ерітінді 400 мл
ҚР-ДЗ-5№013214
1090
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1091
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№009406
1092
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% по 200 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1093
B05BB01
Электролиттер
Дисоль
инфузияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№013214
1094
B05BB01
Электролиттер
Дисоль
инфузияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№013505
1095
B05BB01
Электролиттер
Дисоль
инфузияға арналған ерітінді 400 мл
ҚР-ДЗ-5№013505
1096
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді pharmadel
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№021295
1097
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді pharmadel
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021295
1098
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді pharmadel
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№021295
1099
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді pharmadel
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021295
1100
B05BB01
Электролиттер
Биосоди
инфузияға арналған ерітінді 8,4% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022426
1101
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№019098
1102
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019098
1103
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9% 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№019098
1104
B05BB01
Электролиттер
Хлосоль
инфузияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№013397
1105
B05BB01
Электролиттер
Хлосоль
инфузияға арналған ерітінді 400 мл
ҚР-ДЗ-5№013397
1106
B05BB01
Электролиттер
Ацесоль
инфузияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№012991
1107
B05BB01
Электролиттер
Ацесоль
инфузияға арналған ерітінді 400 мл

РК-ЛС-5№019388
B05BB
Растворы, влияющие на водно-электролитный баланс
B05BB01
Электролиты
1080
B05BB01
Электролиты
Трисоль
раствор для инфузий 200 мл
РК-ЛС-5№013399
1081
B05BB01
Электролиты
Трисоль
раствор для инфузий 400 мл
РК-ЛС-5№013399
1082
B05BB01
Электролиты
Стерофундин ISO
раствор для инфузий, 1000 мл
РК-ЛС-5№019798
1083
B05BB01
Электролиты
Стерофундин ISO
раствор для инфузий, 500 мл
РК-ЛС-5№019798
1084
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 400 мл
РК-ЛС-3№020643
1085
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
РК-ЛС-3№020643
1086
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
РК-ЛС-5№009408
1087
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 250 мл
РК-ЛС-3№020643
1088
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 250 мл
РК-ЛС-5№009407
1089
B05BB01
Электролиты
Дисоль
раствор для инфузий 400 мл
РК-ЛС-5№013214
1090
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 100 мл
РК-ЛС-3№020643
1091
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 100 мл
РК-ЛС-5№009406
1092
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% по 200 мл
РК-ЛС-3№020643
1093
B05BB01
Электролиты
Дисоль
раствор для инфузий 200 мл
РК-ЛС-5№013214
1094
B05BB01
Электролиты
Дисоль
раствор для инфузий 200 мл
РК-ЛС-5№013505
1095
B05BB01
Электролиты
Дисоль
раствор для инфузий 400 мл
РК-ЛС-5№013505
1096
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид pharmadel
раствор для инфузий 0,9% 200 мл
РК-ЛС-5№021295
1097
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид pharmadel
раствор для инфузий 0,9% 250 мл
РК-ЛС-5№021295
1098
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид pharmadel
раствор для инфузий 0,9% 400 мл
РК-ЛС-5№021295
1099
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид pharmadel
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
РК-ЛС-5№021295
1100
B05BB01
Электролиты
Биосоди
раствор для инфузий 8,4% 50 мл
РК-ЛС-5№022426
1101
B05BB01
Электролиты
НАТРИЯ ХЛОРИД
раствор для инфузий 0,9% 200 мл
РК-ЛС-5№019098
1102
B05BB01
Электролиты
НАТРИЯ ХЛОРИД
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
РК-ЛС-5№019098
1103
B05BB01
Электролиты
НАТРИЯ ХЛОРИД
раствор для инфузий 0,9% 1000 мл
РК-ЛС-5№019098
1104
B05BB01
Электролиты
Хлосоль
раствор для инфузий 200 мл
РК-ЛС-5№013397
1105
B05BB01
Электролиты
Хлосоль
раствор для инфузий 400 мл
РК-ЛС-5№013397
1106
B05BB01
Электролиты
Ацесоль
раствор для инфузий 200 мл
РК-ЛС-5№012991
1107
B05BB01
Электролиты
Ацесоль
раствор для инфузий 400 мл

ҚР-ДЗ-5№021393
1166
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 10% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021393
1167
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№021393
1168
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021393
1169
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№017754
1170
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№017754
1171
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№017756
1172
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 400 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№004599
1173
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза-Дарница
инфузияға арналған ерітінді 5 % 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023261
1174
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза-Дарница
инфузияға арналған ерітінді 5 % 400 мл
ҚР-ДЗ-5№023261
1175
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инъекцияға арналған ерітінді 40% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024167
1176
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инъекцияға арналған ерітінді 40% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024168
1177
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№024317
1178
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№024317
1179
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011027
1180
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№011027
1181
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
нфузияға арналған ерітінді, 5%, 100 мл, 250 мл, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№026001
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
1182
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017745
1183
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017745
1184
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1185
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27% 2500 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1186
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
1187
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86%2500 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
1188
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар физионил 40
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№018378
1189
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017745
1190
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар физионил 40

РК-ЛС-5№021393
1166
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 10% 250 мл
РК-ЛС-5№021393
1167
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№021393
1168
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№021393
1169
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 200 мл
РК-ЛС-5№017754
1170
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
РК-ЛС-5№017754
1171
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№017756
1172
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для внутривенного введения, 400 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№004599
1173
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза-Дарница
раствор для инфузий 5 % 200 мл
РК-ЛС-5№023261
1174
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза-Дарница
раствор для инфузий 5 % 400 мл
РК-ЛС-5№023261
1175
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 5 мл
РК-ЛС-5№024167
1176
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 10 мл
РК-ЛС-5№024168
1177
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 200 мл
РК-ЛС-5№024317
1178
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
РК-ЛС-5№024317
1179
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 200 мл
РК-ЛС-5№011027
1180
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
РК-ЛС-5№011027
1181
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% по 100 мл, 250 мл, 500 мл
РК-ЛС-5№026001
B05D
Препараты для перитонеального диализа
1182
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017745
1183
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017745
1184
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017746
1185
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017746
1186
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017747
1187
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017747
1188
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Физионил 40 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% 2000 мл
РК-ЛС-5№018378
1189
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017745
1190
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Физионил 40 с глюкозой

перитонеалді диализге арналған ерітінді глюкозамен 2,27% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№018377
1191
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1192
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
B05X
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінділерге қоспалар
B05XA
Электролитті ерітінділер
B05XA01
Калий хлориді
1193
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022900
1194
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022900
1195
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№024390
1196
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№024315
B05XA03
Натрий хлориді
1197
B05XA03
Натрий хлориді
Натрий хлориді-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,9% по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015535
1198
B05XA03
Натрий хлориді
Натрий хлориді-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,9% по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015536
B05XA05
Магний сульфаты
1199
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 250 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№019301
1200
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты-Дарница
бұлшық ет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015449
1201
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты-Дарница
бұлшық ет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015449
1202
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014343
1203
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 250 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№018584
B05XA07
Кальций хлориді
1204
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000142
1205
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015110
1206
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022337
B05XA16
Кардиоплегиялық ерітінділер
1207
B05XA16
Кардиоплегиялық ерітінділер
КУСТОДИОЛ
перфузияға арналған ерітінді
ҚР-ДЗ-5№025459
B06
Басқа гематологиялық препараттар
B06A
Басқа гематологиялық препараттар
B06AA
Ферментті препараттар
B06AA03
Гиалуронидаза
1208
B06AA03
Гиалуронидаза
Лидаза-Биофарма
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 64 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№022923
B06AC
Тұқым қуалайтын ангионевротикалық ісіну үшін қолданылатын препараттар

раствор для перитонеального диализа 2,27% 2000 мл
РК-ЛС-5№018377
1191
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017746
1192
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017747
B05X
Добавки к растворам для внутривенного введения
B05XA
Электролитные растворы
B05XA01
Калия хлорид
1193
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022900
1194
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022900
1195
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№024390
1196
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№024315
B05XA03
Натрия хлорид
1197
B05XA03
Натрия хлорид
Натрия хлорид-Дарница
раствор для инъекций 0,9% по 5 мл
РК-ЛС-5№015535
1198
B05XA03
Натрия хлорид
Натрия хлорид-Дарница
раствор для инъекций 0,9% по 10 мл
РК-ЛС-5№015536
B05XA05
Магния сульфат
1199
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 250 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№019301
1200
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат-Дарница
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 25% 5 мл
РК-ЛС-5№015449
1201
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат-Дарница
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 25% 10 мл
РК-ЛС-5№015449
1202
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для инъекций 25% 5 мл
РК-ЛС-5№014343
1203
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для внутривенного введения 250 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№018584
B05XA07
Кальция хлорид
1204
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид-Дарница
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№000142
1205
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№015110
1206
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022337
B05XA16
Кардиоплегические растворы
1207
B05XA16
Кардиоплегические растворы
КУСТОДИОЛ
раствор для перфузий
РК-ЛС-5№025459
B06
Другие гематологические препараты
B06A
Другие гематологические препараты
B06AA
Ферментные препараты
B06AA03
Гиалуронидаза
1208
B06AA03
Гиалуронидаза
Лидаза-Биофарма
порошок для приготовления раствора для инъекций 64 ЕД
РК-ЛС-5№022923
B06AC
Препараты, применяемые при наследственном ангионевротическом отеке

B06AC01
Плазмадан алынған C1-тежегіші
орфандық
1209
B06AC01
Плазмадан алынған C1-тежегіші
Цинрайз
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024837
B06AC05
Ланаделумаб
орфандық
1210
B06AC05
Ланаделумаб
Такзайро
тері астына енгізуге арналған ерітінді 300мг/2мл (150мг/мл)
ҚР-ДЗ-5№025344
C
Жүрек-қантамыр жүйесі
C01
Жүрек ауруларын емдеуге арналған препараттар
C01A
Жүрек гликозидтері
C01AA
Оймақгүл гликозидтері
C01AA05
Дигоксин
1211
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
инъекцияға арналған ерітінді 0,25 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№013040
1212
C01AA05
Дигоксин
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№002437
1213
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№015693
C01B
І және ІІІ класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC
ІС класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC03
Пропафенон
1214
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№000391
1215
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004550
C01BD
III класты аритмияға қарсы препараттар
C01BD01
Амиодарон
1216
C01BD01
Амиодарон
Сантодарон
инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/3 мл
ҚР-ДЗ-3№021464
1217
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016246
1218
C01BD01
Амиодарон
Кордарон®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013050
C01C
Жүрек гликозидтерін қоспағанда, кардиотоникалық препараттар
C01CA
Адренергетиктер және допаминомиметиктер
C01CA03
Норэпинефрин
1219
C01CA03
Норэпинефрин
Карденор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№025479
1220
C01CA03
Норэпинефрин
Норэпинефрин Калцекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 миллилитрдегі миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№024894
C01CA04
Допамин
1221
C01CA04
Допамин
Допамин
инъекцияға арналған ерітінді 4 % 5 мл
ҚР-ДЗ-3№021477
1222
C01CA04
Допамин
Допамин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№018894
1223
C01CA04
Допамин
Допамин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл,5мл
ҚР-ДЗ-5№018895
C01CA06
Фенилэфрин
1224
C01CA06
Фенилэфрин
Мезатон
инъекцияға арналған ерітінді 10мг/мл 1мл
ҚР-ДЗ-5№012489
C01CA07
Добутамин
1225
C01CA07
Добутамин
Добкард
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 250 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№025130
C01CA24
Эпинефрин
1226
C01CA24
Эпинефрин
Адреналин-Здоровье
инъекцияға арналған ерітінді 0,18 % 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011371
C01CE
Фосфодиэстеразалар ингибиторлары
C01CE02
Милринон
1227
C01CE02
Милринон
Милрикор
вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді, 10 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№025270
C01CX
Өзге кардиотоникалық препараттар
C01CX08
Левосимендан
1228
C01CX08
Левосимендан
Симдакс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017616
1229
C01CX08
Левосимендан
Левосимендан

B06AC01
C1-ингибитор, полученный из плазмы
орфанный
1209
B06AC01
C1-ингибитор, полученный из плазмы
Цинрайз
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 500 МЕ
РК-ЛС-5№024837
B06AC05
Ланаделумаб
орфанный
1210
B06AC05
Ланаделумаб
Такзайро
раствор для подкожного введения 300мг/2мл (150мг/мл)
РК-ЛС-5№025344
C
Сердечно-сосудистая система
C01
Препараты для лечения заболеваний сердца
C01A
Сердечные гликозиды
C01AA
Гликозиды наперстянки
C01AA05
Дигоксин
1211
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
раствор для инъекций 0,25 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№013040
1212
C01AA05
Дигоксин
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№002437
1213
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№015693
C01B
Антиаритмические препараты I и III классов
C01BC
Антиаритмические препараты IC класса
C01BC03
Пропафенон
1214
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№000391
1215
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№004550
C01BD
Антиаритмические препараты III класса
C01BD01
Амиодарон
1216
C01BD01
Амиодарон
Сантодарон
раствор для инъекций 150 мг/3 мл
РК-ЛС-3№021464
1217
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№016246
1218
C01BD01
Амиодарон
Кордарон®
таблетки делимые 200 мг
РК-ЛС-5№013050
C01C
Кардиотонические препараты, исключая сердечные гликозиды
C01CA
Адренергетики и допаминомиметики
C01CA03
Норэпинефрин
1219
C01CA03
Норэпинефрин
Карденор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/4 мл
РК-ЛС-5№025479
1220
C01CA03
Норэпинефрин
Норэпинефрин Калцекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 миллиграмм на миллилитр
РК-ЛС-5№024894
C01CA04
Допамин
1221
C01CA04
Допамин
Допамин
раствор для инъекций 4% 5 мл
РК-ЛС-3№021477
1222
C01CA04
Допамин
Допамин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№018894
1223
C01CA04
Допамин
Допамин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№018895
C01CA06
Фенилэфрин
1224
C01CA06
Фенилэфрин
Мезатон
раствор для инъекций 10мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№012489
C01CA07
Добутамин
1225
C01CA07
Добутамин
Добкард
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 250 мг/20 мл
РК-ЛС-5№025130
C01CA24
Эпинефрин
1226
C01CA24
Эпинефрин
Адреналин-Здоровье
раствор для инъекций 0,18 % 1 мл
РК-ЛС-5№011371
C01CE
Фосфодиэстеразы ингибиторы
C01CE02
Милринон
1227
C01CE02
Милринон
Милрикор
раствор для внутривенных инъекций и инфузий, 10 мг/10 мл
РК-ЛС-5№025270
C01CX
Прочие кардиотонические препараты
C01CX08
Левосимендан
1228
C01CX08
Левосимендан
Симдакс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№017616
1229
C01CX08
Левосимендан
Левосимендан

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025818
1230
C01CX08
Левосимендан
Левосимдекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025032
C01D
Жүрек ауруларын емдеуде қолданылатын шеткергі вазодилататорлар
C01DA
Органикалық нитраттар
C01DA02
Глицерил тринитрат
1231
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-KZ
тіл астына салатын таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014078
1232
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроминт®
тіл астына арналған дозаланған аэрозоль 0,4 мг/доза 10 г (180 доза)
ҚР-ДЗ-5№010074
1233
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-Здоровье
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023578
1234
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин Инста
сублингвальды таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024530
1235
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин
тіл астына салатын таблеткалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026137
C01DA08
Изосорбид динитраты
1236
C01DA08
Изосорбид динитраты
ИЗО-МИК
тіл астылық спрей дозаланған 1,25 мг/доза 15 мл
ҚР-ДЗ-5№013582
1237
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013518
1238
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022246
1239
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№018859
1240
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№018858
1241
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018857
C01DA14
Изосорбид мононитраты
1242
C01DA14
Изосорбид мононитраты
Моносан®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№003947
1243
C01DA14
Изосорбид мононитраты
Моносан®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№003943
C01E
Жүрек ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
C01EA
Простагландиндер
C01EA01
Алпростадил
1244
C01EA01
Алпростадил
Алпрестил
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мкг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№020519
1245
C01EA01
Алпростадил
ВАЗОСТЕНОН
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мкг 1мл
ҚР-ДЗ-5№023677
C01EB
Жүрек ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
C01EB17
Ивабрадин
1246
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121911
1247
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121912
1248
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№009978
1249
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009979
1250
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022679
1251
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022745

концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025818
1230
C01CX08
Левосимендан
Левосимдекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025032
C01D
Периферические вазодилататоры, применяемые для лечения заболеваний сердца
C01DA
Органические нитраты
C01DA02
Глицерил тринитрат
1231
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин-KZ
таблетки подъязычные 0,5 мг
РК-ЛС-5№014078
1232
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроминт®
аэрозоль подъязычный дозированный 0,4 мг/доза, 10 г(180 доз)
РК-ЛС-5№010074
1233
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин-Здоровье
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№023578
1234
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин Инста
таблетки сублингвальные 0,5 мг
РК-ЛС-5№024530
1235
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин
таблетки сублингвальные 0,5 мг
РК-ЛС-5№026137
C01DA08
Изосорбида динитрат
1236
C01DA08
Изосорбида динитрат
ИЗО-МИК
спрей подъязычный дозированный 1,25 мг/доза 15 мл
РК-ЛС-5№013582
1237
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013518
1238
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изосорбида динитрат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№022246
1239
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 60 мг
РК-ЛС-5№018859
1240
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 40 мг
РК-ЛС-5№018858
1241
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 20 мг
РК-ЛС-5№018857
C01DA14
Изосорбида мононитрат
1242
C01DA14
Изосорбида мононитрат
Моносан®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№003947
1243
C01DA14
Изосорбида мононитрат
Моносан®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№003943
C01E
Другие препараты для лечения заболеваний сердца
C01EA
Простагландины
C01EA01
Алпростадил
1244
C01EA01
Алпростадил
Алпрестил
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мкг, 1мл
РК-ЛС-5№020519
1245
C01EA01
Алпростадил
ВАЗОСТЕНОН
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мкг 1мл
РК-ЛС-5№023677
C01EB
Прочие препараты для лечения заболеваний сердца
C01EB17
Ивабрадин
1246
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№121911
1247
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№121912
1248
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№009978
1249
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№009979
1250
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№022679
1251
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022745

1252
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023941
1253
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023942
1254
C01EB17
Ивабрадин
ИВЕРЗАК 5
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025953
C01EB18
Ранолазин
1255
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
ұзақ әсер ететін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№018651
1256
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
ұзақ әсер ететін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018650
1257
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022775
1258
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022774
1259
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022879
1260
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№022880
1261
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022881
1262
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025493
1263
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№025494
1264
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025495
C02
Антигипертензиялық препараттар
C02A
Адренергиялық иннервацияның ынталандырушы әсерін азайтатын орталық әсерлі препараттар
C02AB
Метилдопа
C02AB01
Метилдопа
1265
C02AB01
Метилдопа
Допегит®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015863
C02AC
Имидазолинді рецепторлар агонисттері
C02AC01
Клонидин
1266
C02AC01
Клонидин
Клофелин-Здоровье
таблеткалар 0,15 мг
ҚР-ДЗ-5№014316
C02AC05
Моксонидин
1267
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№021061
1268
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№021062
1269
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121825
1270
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№018401
1271
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№121824
1272
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№018402
1273
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№024137
1274
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®

1252
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023941
1253
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№023942
1254
C01EB17
Ивабрадин
ИВЕРЗАК 5
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025953
C01EB18
Ранолазин
1255
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
таблетки пролонгированного действия, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№018651
1256
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
таблетки пролонгированного действия, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№018650
1257
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№022775
1258
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022774
1259
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№022879
1260
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№022880
1261
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№022881
1262
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№025493
1263
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№025494
1264
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№025495
C02
Антигипертензивные препараты
C02A
Препараты центрального действия, уменьшающие стимулирующее влияние адренергической иннервации
C02AB
Метилдопа
C02AB01
Метилдопа
1265
C02AB01
Метилдопа
Допегит®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015863
C02AC
Агонисты имидазолиновых рецепторов
C02AC01
Клонидин
1266
C02AC01
Клонидин
Клофелин-Здоровье
таблетки 0,15 мг
РК-ЛС-5№014316
C02AC05
Моксонидин
1267
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№021061
1268
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№021062
1269
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№121825
1270
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№018401
1271
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№121824
1272
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№018402
1273
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№024137
1274
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®

ҚР-ДЗ-5№022025
1303
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020589
1304
C02CA06
Урапидил
Урапидил Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025388
1305
C02CA06
Урапидил
Урапидил Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025388
C02K
Басқа антигипертензиялық препараттар
C02KX
Өзге антигипертензиялық препараттар
C02KX
Силденафил
1306
C02KX
Силденафил
СИНЕГРА®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025528
C02KX01
Бозентан
орфандық
1307
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№020737
1308
C02KX01
Бозентан
Ранклер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022760
1309
C02KX01
Бозентан
Ранклер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022762
1310
C02KX01
Бозентан
Тасотан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022731
1311
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020736
1312
C02KX01
Бозентан
Бозентан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№024804
1313
C02KX01
Бозентан
Босфит
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№024681
1314
C02KX01
Бозентан
Бозентан-АИГФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№026176
C02KX02
Амбризентан
C02KX04
Мацитентан
орфандық
1315
C02KX04
Мацитентан
Опсамит®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024665
1316
C02KX04
Мацитентан
МАСИПАН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-0№026013
C02KX05
Риоцигуат
орфандық
1317
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021623
1318
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021631
1319
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021626
1320
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№021624
1321
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021625
C03
Диуретиктер
C03A
Тиазидті диуретиктер
C03AA
Тиазидті диуретиктер, кәдімгі
C03AA03
Гидрохлоротиазид
1322
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013403
1323
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гидрохлортиазид
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021121
1324
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013402
C03B
Тиазидті емес диуретиктер
C03BA
Сульфаниламидтер, қарапайым
C03BA04
Хлорталидон
1325
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022611
1326
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022612
C03BA11
Индапамид
1327
C03BA11
Индапамид
СР-Индамед
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг

РК-ЛС-5№022025
1303
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
капсулы с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№020589
1304
C02CA06
Урапидил
Урапидил Калцекс
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№025388
1305
C02CA06
Урапидил
Урапидил Калцекс
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025388
C02K
Другие антигипертензивные препараты
C02KX
Прочие антигипертензивные препараты
C02KX
Силденафил
1306
C02KX
Силденафил
СИНЕГРА®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№025528
C02KX01
Бозентан
орфанный
1307
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№020737
1308
C02KX01
Бозентан
Ранклер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№022760
1309
C02KX01
Бозентан
Ранклер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 62,5 мг
РК-ЛС-5№022762
1310
C02KX01
Бозентан
Тасотан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№022731
1311
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 62,5 мг
РК-ЛС-5№020736
1312
C02KX01
Бозентан
Бозентан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№024804
1313
C02KX01
Бозентан
Босфит
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№024681
1314
C02KX01
Бозентан
Бозентан-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№026176
C02KX02
Амбризентан
C02KX04
Мацитентан
орфанный
1315
C02KX04
Мацитентан
Опсамит®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024665
1316
C02KX04
Мацитентан
МАСИПАН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-0№026013
C02KX05
Риоцигуат
орфанный
1317
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№021623
1318
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№021631
1319
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№021626
1320
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№021624
1321
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№021625
C03
Диуретики
C03A
Тиазидные диуретики
C03AA
Тиазидные диуретики, простые
C03AA03
Гидрохлоротиазид
1322
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№013403
1323
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гидрохлортиазид
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№021121
1324
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013402
C03B
Нетиазидные диуретики
C03BA
Сульфаниламиды, простые
C03BA04
Хлорталидон
1325
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№022611
1326
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№022612
C03BA11
Индапамид
1327
C03BA11
Индапамид
СР-Индамед
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг

ҚР-ДЗ-5№019271
1328
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013605
1329
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019764
1330
C03BA11
Индапамид
Индапамид
қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016275
1331
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016280
1332
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг
ҚР-ДЗ-5№025180
1333
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева 1,5 мг
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014770
1334
C03BA11
Индапамид
Равел® СР
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019819
1335
C03BA11
Индапамид
Индап®
капсулалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010136
1336
C03BA11
Индапамид
Индамид
қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015844
1337
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№019762
1338
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№019763
1339
C03BA11
Индапамид
Флупамид СР-сановель
босап шығуы ұзаққа созылатын қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004858
1340
C03BA11
Индапамид
Индалонг
босап шығуы ұзаққа созылатын қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022645
1341
C03BA11
Индапамид
Индапамид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015884
C03C
"Ілмекті" диуретиктер
C03CA
Сульфонамидті диуретиктер
C03CA01
Фуросемид
1342
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№011635
1343
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021301
1344
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 1% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013872
1345
C03CA01
Фуросемид
Лазикс®
көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№014653
1346
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 1% 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026206
C03CA04
Торасемид
1347
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016739
1348
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 10мг
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018040
1349
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016737
1350
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 2,5мг
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018038
1351
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016738
1352
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№122127
1353
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№122128
1354
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015861
1355
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015860
1356
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023672
1357
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023671
1358
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 5мг
таблеткалар 5 мг

РК-ЛС-5№019271
1328
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№013605
1329
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№019764
1330
C03BA11
Индапамид
Индапамид
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№016275
1331
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№016280
1332
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№025180
1333
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева 1,5 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения 1,5 мг
РК-ЛС-5№014770
1334
C03BA11
Индапамид
Равел® СР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№019819
1335
C03BA11
Индапамид
Индап®
капсулы 2,5 мг
РК-ЛС-5№010136
1336
C03BA11
Индапамид
Индамид
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№015844
1337
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 0,625 мг
РК-ЛС-5№019762
1338
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 1,25 мг
РК-ЛС-5№019763
1339
C03BA11
Индапамид
Флупамид СР-сановель
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№004858
1340
C03BA11
Индапамид
Индалонг
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№022645
1341
C03BA11
Индапамид
Индапамид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№015884
C03C
"Петлевые" диуретики
C03CA
Сульфонамидные диуретики
C03CA01
Фуросемид
1342
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 10 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№011635
1343
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021301
1344
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 1% 2 мл
РК-ЛС-5№013872
1345
C03CA01
Фуросемид
Лазикс®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 10 мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№014653
1346
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 1% 2 мл
РК-ЛС-0№026206
C03CA04
Торасемид
1347
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№016739
1348
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 10мг
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018040
1349
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№016737
1350
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 2,5мг
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№018038
1351
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№016738
1352
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№122127
1353
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№122128
1354
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015861
1355
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015860
1356
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№023672
1357
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблетки, 5 мг
РК-ЛС-5№023671
1358
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 5мг
таблетки 5 мг

ҚР-ДЗ-5№018039
1359
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№122129
1360
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024885
1361
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024656
1362
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024655
1363
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024657
1364
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024886
1365
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024888
C03CC
Арилоксисірке қышқылының туындылары
C03D
Калий сақтайтын диуретиктер
C03DA
Альдостерон антагонисттері
C03DA01
Спиронолактон
1366
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014449
1367
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014161
1368
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014162
1369
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№015623
1370
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015568
1371
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022940
1372
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022939
1373
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022941
1374
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015567
1375
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024999
1376
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024997
1377
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024998
C03DA04
Эплеренон
1378
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020233
1379
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020232
1380
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020747
1381
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020746
1382
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022682
1383
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022683
1384
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121954
1385
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121955
1386
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021307
1387
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021306
C03E
Диуретиктердің калий сақтайтын препараттармен құрамдасы
C03EA
Генле ілмегінің кортикалдық сегментіне әсер ететін диуретиктердің калий сақтайтын препараттармен құрамдасы
C03EA01
Калий сақтаушы препараттармен біріктірілген гидрохлоротиазид

РК-ЛС-5№018039
1359
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№122129
1360
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№024885
1361
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024656
1362
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024655
1363
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024657
1364
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024886
1365
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблетки, 5 мг
РК-ЛС-5№024888
C03CC
Производные арилоксиуксусной кислоты
C03D
Калийсберегающие диуретики
C03DA
Антагонисты альдостерона
C03DA01
Спиронолактон
1366
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№014449
1367
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014161
1368
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014162
1369
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№015623
1370
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№015568
1371
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022940
1372
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№022939
1373
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№022941
1374
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№015567
1375
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№024999
1376
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№024997
1377
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№024998
C03DA04
Эплеренон
1378
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020233
1379
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020232
1380
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020747
1381
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020746
1382
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022682
1383
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№022683
1384
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№121954
1385
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121955
1386
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№021307
1387
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№021306
C03E
Комбинация диуретиков с калийсберегающими препаратами
C03EA
Диуретики, действующие на кортикальный сегмент петли генле, в комбинации с калийсберегающими препаратами
C03EA01
Гидрохлоротиазид в комбинации с калийсберегающими препаратами

1388
C03EA01
Калий сақтаушы препараттармен біріктірілген гидрохлоротиазид
Триампур композитум - Тева
таблеткалар 12,5/25 мг
ҚР-ДЗ-5№015802
1389
C03EA01
Калий сақтаушы препараттармен біріктірілген гидрохлоротиазид
Нолаксен
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№015794
C04
Перифериялық вазодилататорлар
C04A
Никотин қышқылы және оның туындылары
C04AC
Никотин қышқылы және оның туындылары
C04AC01
Никотин қышқылы
1390
C04AC01
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы -Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№008762
1391
C04AC01
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1мл
ҚР-ДЗ-5№009415
C04AD
Пуриндер
C04AD03
Пентоксифиллин
1392
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал® 400
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013837
1393
C04AD03
Пентоксифиллин
Вазонит® ретард
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020470
1394
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004035
1395
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010015
1396
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026207
C05
Ангиопротекторлар
C05A
Геморрой мен анальды жарықтарды емдеуге арналған жергілікті емдеу құралдары
C05AD
Жергілікті анестетиктер
C05AD03
Бензокаин
1397
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
ректальді суппозиторийлер
ҚР-ДЗ-5№014747
1398
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
ректальді жақпамай 28.4 г сықпада
ҚР-ДЗ-5№004394
1399
C05AD03
Бензокаин
ФЛЮТ® Адванс
ректальді суппозиторийлер
ҚР-ДЗ-5№024604
C07
Бета-адреноблокаторлар
C07A
Бета-адреноблокаторлар
C07AA
Таңдамалы емес бета-адреноблокаторлар
C07AA05
Пропранолол
1400
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020012
1401
C07AA05
Пропранолол
Гемангиол®
ішуге арналған ерітінді 3,75 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022615
1402
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010290
1403
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010289
C07AB
Таңдамалы бета-адреноблокаторлар
C07AB02
Метопролол
1404
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012141
1405
C07AB02
Метопролол
Мет XL* 50
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016554
1406
C07AB02
Метопролол
Мет ХL 100
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталға 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023029
1407
C07AB02
Метопролол
Беталок®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017152
1408
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL 50
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018775
1409
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL100
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг

1388
C03EA01
Гидрохлоротиазид в комбинации с калийсберегающими препаратами
Триампур композитум - Тева
таблетки 12,5/25 мг
РК-ЛС-5№015802
1389
C03EA01
Гидрохлоротиазид в комбинации с калийсберегающими препаратами
Нолаксен
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг/25 мг
РК-ЛС-5№015794
C04
Периферические вазодилататоры
C04A
Периферические вазодилататоры
C04AC
Никотиновая кислота и ее производные
C04AC01
Никотиновая кислота
1390
C04AC01
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота -Дарница
раствор для инъекций 1% 1 мл
РК-ЛС-5№008762
1391
C04AC01
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота
раствор для инъекций 1% 1мл
РК-ЛС-5№009415
C04AD
Пурины
C04AD03
Пентоксифиллин
1392
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, c пролонгированным высвобождением 400 мг
РК-ЛС-5№013837
1393
C04AD03
Пентоксифиллин
Вазонит® ретард
таблетки, покрытые пленочной оболочкой пролонгированного высвобождения 600 мг
РК-ЛС-5№020470
1394
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№004035
1395
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
раствор для инъекций 2% 5 мл
РК-ЛС-5№010015
1396
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
раствор для внутривенного введения, 2 %, 5 мл
РК-ЛС-0№026207
C05
Ангиопротекторы
C05A
Средства для лечения геморроя и анальных трещин для местного применения
C05AD
Местные анестетики
C05AD03
Бензокаин
1397
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
суппозитории ректальные
РК-ЛС-5№014747
1398
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
мазь ректальная по 28,4 г в тубе
РК-ЛС-5№004394
1399
C05AD03
Бензокаин
ФЛЮТ® Адванс
суппозитории ректальные
РК-ЛС-5№024604
C07
Бета-адреноблокаторы
C07A
Бета-адреноблокаторы
C07AA
Неселективные бета-адреноблокаторы
C07AA05
Пропранолол
1400
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020012
1401
C07AA05
Пропранолол
Гемангиол®
раствор для приема внутрь 3,75 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№022615
1402
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№010290
1403
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010289
C07AB
Селективные бета-адреноблокаторы
C07AB02
Метопролол
1404
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№012141
1405
C07AB02
Метопролол
Мет XL* 50
таблетки, покрытые оболочкой, с пролонгированным высвобождением 50 мг
РК-ЛС-5№016554
1406
C07AB02
Метопролол
Мет ХL 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№023029
1407
C07AB02
Метопролол
Беталок®
раствор для внутривенного введения 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№017152
1408
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 50 мг
РК-ЛС-5№018775
1409
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг

ҚР-ДЗ-5№014109
1469
C07AB12
Небиволол
Танелеб
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020123
1470
C07AB12
Небиволол
Нексивол
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015808
1471
C07AB12
Небиволол
ОД-Неб
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019198
1472
C07AB12
Небиволол
Небиворлд
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023599
1473
C07AB12
Небиволол
Небивол
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022873
1474
C07AB12
Небиволол
Небилонг-5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021290
1475
C07AB12
Небиволол
Небилонг
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024695
1476
C07AB12
Небиволол
Небилонг
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024696
1477
C07AB12
Небиволол
Небиволол-Тева
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025591
1478
C07AB12
Небиволол
ОНЕБИКС™
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025944
C07AG
Альфа-, Бета-адреноблокаторлар
C07AG02
Карведилол
1479
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№016337
1480
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№016335
1481
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020364
1482
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020365
1483
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№014177
1484
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014178
1485
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014179
1486
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№013537
1487
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013538
1488
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013539
1489
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020363
1490
C07AG02
Карведилол
Карвидил®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016336
C07F
Басқа гипотензивті дәрілермен біріктірілімде селективті Бета-адреноблокаторлар
C07FB
Бета-блокаторлар және кальций арналарын блокаторлар
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
1491
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№017961
1492
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№017959
1493
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023997
1494
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 10 мг/ 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023998
1495
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023999
1496
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023981
1497
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 5мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№017960
1498
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 10мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№017962
1499
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024457
1500
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024458
1501
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024459

РК-ЛС-5№014109
1469
C07AB12
Небиволол
Танелеб
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№020123
1470
C07AB12
Небиволол
Нексивол
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015808
1471
C07AB12
Небиволол
ОД-Неб
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019198
1472
C07AB12
Небиволол
Небиворлд
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023599
1473
C07AB12
Небиволол
Небивол
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№022873
1474
C07AB12
Небиволол
Небилонг-5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021290
1475
C07AB12
Небиволол
Небилонг
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024695
1476
C07AB12
Небиволол
Небилонг
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№024696
1477
C07AB12
Небиволол
Небиволол-Тева
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025591
1478
C07AB12
Небиволол
ОНЕБИКС™
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025944
C07AG
Альфа-, бета-адреноблокаторы
C07AG02
Карведилол
1479
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№016337
1480
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№016335
1481
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№020364
1482
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№020365
1483
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№014177
1484
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№014178
1485
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№014179
1486
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№013537
1487
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№013538
1488
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013539
1489
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№020363
1490
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№016336
C07F
Бета-адреноблокаторы селективные в комбинации с другими гипотензивными средствами
C07FB
Бета-блокаторы и блокаторы кальциевых каналов
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
1491
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№017961
1492
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№017959
1493
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023997
1494
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 10 мг/ 5 мг
РК-ЛС-5№023998
1495
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023999
1496
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023981
1497
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 5мг/10мг
РК-ЛС-5№017960
1498
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 10мг/10мг
РК-ЛС-5№017962
1499
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024457
1500
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024458
1501
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024459

1502
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024460
C08
Кальций каналдарының блокаторлары
C08C
Тамырларға айрықша әсер ететін кальций каналдарының таңдамалы блокаторлары
C08CA
Дигидропиридин туындылары
C08CA01
Амлодипин
1503
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010251
1504
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009547
1505
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011971
1506
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003280
1507
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016525
1508
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021183
1509
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010250
1510
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№009546
1511
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011970
1512
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№003279
1513
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014062
1514
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016526
1515
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014061
1516
C08CA01
Амлодипин
Амод™-10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018853
1517
C08CA01
Амлодипин
Амод™-5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018852
1518
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010607
1519
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015666
1520
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014171
1521
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010606
1522
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015667
1523
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010787
1524
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010788
1525
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010249
1526
C08CA01
Амлодипин
Амлодикард
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022910
1527
C08CA01
Амлодипин
Амлодикард
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022864
1528
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022741
1529
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022742
1530
C08CA01
Амлодипин
Амлодикард
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022629
1531
C08CA01
Амлодипин
Эсем
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022409
1532
C08CA01
Амлодипин
Эсем
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022407
1533
C08CA01
Амлодипин
АМЛОРУС
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№013879
1534
C08CA01
Амлодипин
АМЛОРУС
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№013878
1535
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020794
1536
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020793
1537
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014173
1538
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-0№025594
1539
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-0№025593
1540
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025485

1502
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024460
C08
Блокаторы кальциевых каналов
C08C
Селективные блокаторы кальциевых каналов с преимущественным влиянием на сосуды
C08CA
Дигидропиридиновые производные
C08CA01
Амлодипин
1503
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010251
1504
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№009547
1505
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011971
1506
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№003280
1507
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№016525
1508
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021183
1509
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010250
1510
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№009546
1511
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№011970
1512
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№003279
1513
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№014062
1514
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№016526
1515
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014061
1516
C08CA01
Амлодипин
Амод™-10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018853
1517
C08CA01
Амлодипин
Амод™-5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№018852
1518
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010607
1519
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015666
1520
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014171
1521
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010606
1522
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015667
1523
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010787
1524
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010788
1525
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№010249
1526
C08CA01
Амлодипин
Амлодикард
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022910
1527
C08CA01
Амлодипин
Амлодикард
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№022864
1528
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№022741
1529
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022742
1530
C08CA01
Амлодипин
Амлодикард
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№022629
1531
C08CA01
Амлодипин
Эсем
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№022409
1532
C08CA01
Амлодипин
Эсем
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№022407
1533
C08CA01
Амлодипин
АМЛОРУС
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№013879
1534
C08CA01
Амлодипин
АМЛОРУС
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№013878
1535
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№020794
1536
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020793
1537
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№014173
1538
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблетки 5 мг
РК-ЛС-0№025594
1539
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-0№025593
1540
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025485

1541
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025486
C08CA05
Нифедипин
1542
C08CA05
Нифедипин
Кордипин® ретард
баяу босап шығатын таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011059
1543
C08CA05
Нифедипин
Коринфар ретард-Тева
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№000407
1544
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
ішуге арналған тамшыдәрі 2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014415
1545
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
ішуге арналған тамшыдәрі 2% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№014415
1546
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023656
1547
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023655
1548
C08CA05
Нифедипин
Коринфар-Тева
босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016671
C08CA06
Нимодипин
1549
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
инфузияға арналған ерітінді 10 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№011041
1550
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011040
1551
C08CA06
Нимодипин
Немотан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№019321
C08CA13
Лерканидипин
1552
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 10
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№006012
1553
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 20
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019923
1554
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№017727
1555
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017728
C08CA16
Клевидипин
1556
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121857
1557
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121858
C08D
Жүрекке тікелей әсері бар кальций каналдарының таңдамалы блокаторлары
C08DA
Фенилалкиламин туындылары
C08DA01
Верапамил
1558
C08DA01
Верапамил
Изоптин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№013857
1559
C08DA01
Верапамил
Вератард 180
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№011495
1560
C08DA01
Верапамил
Верапамил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№003078
1561
C08DA01
Верапамил
Верапамил
қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№122037
C08DB
Бензотиазепин туындылары
C08DB01
Дилтиазем
C09
Ренин-ангиотензин жүйесіне әсер ететін препараттар
C09A
Ангиотензин-түрлендіретін фермент (ААФ) ингибиторлары
C09AA
Ангиотензин-түрлендіретін фермент тежегіштері (АӨФ)
C09AA01
Каптоприл
1562
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009646
1563
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-Боримед
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№012330
1564
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл Вива Фарм
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018187
1565
C09AA01
Каптоприл
КАПТОПРИЛ-АКОС
таблеткалар 25 мг

1541
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025486
C08CA05
Нифедипин
1542
C08CA05
Нифедипин
Кордипин® ретард
таблетки с замедленным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№011059
1543
C08CA05
Нифедипин
Коринфар ретард-Тева
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№000407
1544
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
капли оральные 2% 5 мл
РК-ЛС-5№014415
1545
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
капли оральные 2% 25 мл
РК-ЛС-5№014415
1546
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023656
1547
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023655
1548
C08CA05
Нифедипин
Коринфар-Тева
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 10 мг
РК-ЛС-5№016671
C08CA06
Нимодипин
1549
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
раствор для инфузий 10 мг/50 мл
РК-ЛС-5№011041
1550
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№011040
1551
C08CA06
Нимодипин
Немотан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№019321
C08CA13
Лерканидипин
1552
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№006012
1553
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 20
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019923
1554
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№017727
1555
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№017728
C08CA16
Клевидипин
1556
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
эмульсия для внутривенного введения, 0,5 мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№121857
1557
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
эмульсия для внутривенного введения, 0,5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№121858
C08D
Селективные блокаторы кальциевых каналов с прямым влиянием на сердце
C08DA
Фенилалкиламиновые производные
C08DA01
Верапамил
1558
C08DA01
Верапамил
Изоптин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№013857
1559
C08DA01
Верапамил
Вератард 180
капсулы пролонгированного высвобождения 180 мг
РК-ЛС-5№011495
1560
C08DA01
Верапамил
Верапамил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№003078
1561
C08DA01
Верапамил
Верапамил
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№122037
C08DB
Бензотиазепиновые производные
C08DB01
Дилтиазем
C09
Препараты, влияющие на ренин-ангиотензиновую систему
C09A
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента (АПФ)
C09AA
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента (АПФ)
C09AA01
Каптоприл
1562
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009646
1563
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-Боримед
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№012330
1564
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл Вива Фарм
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018187
1565
C09AA01
Каптоприл
КАПТОПРИЛ-АКОС
таблетки 25 мг

ҚР-ДЗ-5№003670
1566
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022633
1567
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022634
1568
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022621
1569
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003447
C09AA02
Эналаприл
1570
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№010409
1571
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011038
1572
C09AA02
Эналаприл
ЭНАЛАПРИЛ
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003412
1573
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011037
1574
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011901
1575
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010408
1576
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011900
1577
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№011899
1578
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№012003
1579
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№008270
1580
C09AA02
Эналаприл
Эналаприлат
инъекцияға арналған ерітінді 1,25 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-3№021457
1581
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015773
1582
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010410
1583
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015772
1584
C09AA02
Эналаприл
Эналайф
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022850
1585
C09AA02
Эналаприл
Эналайф
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022851
1586
C09AA02
Эналаприл
Эналайф
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022852
1587
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025448
1588
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025449
1589
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025450
1590
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025451
1591
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025278
1592
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025279
1593
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025280
C09AA03
Лизиноприл
1594
C09AA03
Лизиноприл
Даприл
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№006065
1595
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№011760
1596
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№013824
1597
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№020540
1598
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019916
1599
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020541
1600
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011759
1601
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019915
1602
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019917
1603
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№013823

РК-ЛС-5№003670
1566
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022633
1567
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№022634
1568
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№022621
1569
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№003447
C09AA02
Эналаприл
1570
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№010409
1571
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№011038
1572
C09AA02
Эналаприл
ЭНАЛАПРИЛ
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№003412
1573
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011037
1574
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011901
1575
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010408
1576
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№011900
1577
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№011899
1578
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№012003
1579
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№008270
1580
C09AA02
Эналаприл
Эналаприлат
раствор для инъекций 1,25 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-3№021457
1581
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015773
1582
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010410
1583
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015772
1584
C09AA02
Эналаприл
Эналайф
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№022850
1585
C09AA02
Эналаприл
Эналайф
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022851
1586
C09AA02
Эналаприл
Эналайф
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№022852
1587
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№025448
1588
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025449
1589
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№025450
1590
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-5№025451
1591
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№025278
1592
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025279
1593
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025280
C09AA03
Лизиноприл
1594
C09AA03
Лизиноприл
Даприл
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№006065
1595
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№011760
1596
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№013824
1597
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№020540
1598
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019916
1599
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020541
1600
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011759
1601
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019915
1602
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019917
1603
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№013823

1604
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№013825
1605
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011758
1606
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№006097
1607
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№006098
1608
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019048
1609
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019049
1610
C09AA03
Лизиноприл
Лисноп 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023175
1611
C09AA03
Лизиноприл
Лисноп 10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023176
1612
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№004864
1613
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004865
1614
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004866
1615
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024845
1616
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024844
1617
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024846
1618
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025788
1619
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025786
1620
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025787
1621
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025142
C09AA04
Периндоприл
1622
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023211
1623
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023210
1624
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-3№020971
1625
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№014922
1626
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№016745
1627
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014921
1628
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-3№020970
1629
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016744
1630
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
соруға арналған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№020227
1631
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
соруға арналған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020228
1632
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011490
1633
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011492
1634
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№014920
1635
C09AA04
Периндоприл
Периндоприл-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024779
1636
C09AA04
Периндоприл
Периндоприл-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024780
1637
C09AA04
Периндоприл
ПЕРИНДОПРИЛ
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025687
C09AA05
Рамиприл
1638
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№012570
1639
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулалар 2,5 мг

1604
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№013825
1605
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№011758
1606
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№006097
1607
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№006098
1608
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019048
1609
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019049
1610
C09AA03
Лизиноприл
Лисноп 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023175
1611
C09AA03
Лизиноприл
Лисноп 10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№023176
1612
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№004864
1613
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№004865
1614
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№004866
1615
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024845
1616
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024844
1617
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024846
1618
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025788
1619
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№025786
1620
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025787
1621
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025142
C09AA04
Периндоприл
1622
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023211
1623
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023210
1624
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблетки 8 мг
РК-ЛС-3№020971
1625
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№014922
1626
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№016745
1627
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№014921
1628
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблетки 4 мг
РК-ЛС-3№020970
1629
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№016744
1630
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
таблетки для рассасывания 4 мг
РК-ЛС-5№020227
1631
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
таблетки для рассасывания 8 мг
РК-ЛС-5№020228
1632
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№011490
1633
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011492
1634
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№014920
1635
C09AA04
Периндоприл
Периндоприл-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024779
1636
C09AA04
Периндоприл
Периндоприл-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024780
1637
C09AA04
Периндоприл
ПЕРИНДОПРИЛ
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№025687
C09AA05
Рамиприл
1638
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№012570
1639
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулы 2,5 мг

ҚР-ДЗ-5№014331
1640
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018648
1641
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№012571
1642
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015173
1643
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014332
1644
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018649
1645
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015174
1646
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014333
1647
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№022394
1648
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№012572
1649
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№022395
1650
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№012569
1651
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018647
1652
C09AA05
Рамиприл
РАМИПРИЛ-САНТО®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024675
1653
C09AA05
Рамиприл
РАМИПРИЛ-САНТО®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024677
1654
C09AA05
Рамиприл
РАМИПРИЛ-САНТО®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024676
C09AA09
Фозиноприл
1655
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл – Тева
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010680
1656
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл – Тева
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№010681
1657
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019332
1658
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018185
1659
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019333
1660
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018186
1661
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019409
1662
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019410
C09AA10
Трандолаприл
C09B
Ангиотензин-түрлендіретін фермент ингибиторлары басқа препараттармен құрамдас
C09BA
Ангиотензин-айналдырушы фермент ингибиторлары диуретиктермен құрамдас
C09BA01
Диуретиктермен біріктірілген каптоприл
1663
C09BA01
Диуретиктермен біріктірілген каптоприл
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
таблеткалар 50 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021637
1664
C09BA01
Диуретиктермен біріктірілген каптоприл
Каптоспес+Н
таблеткалар 50 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№004105
C09BA02
Диуретиктермен біріктірілген эналаприл
1665
C09BA02
Диуретиктермен біріктірілген эналаприл
Энап®-Н
таблеткалар 10 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№019480
1666
C09BA02
Диуретиктермен біріктірілген эналаприл
Энап®-НЛ
таблеткалар 10 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019481
1667
C09BA02
Диуретиктермен біріктірілген эналаприл
Энап®-НЛ 20
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010404
C09BA03
Диуретиктермен біріктірілген лизиноприл
1668
C09BA03
Диуретиктермен біріктірілген лизиноприл
Рилейс-сановель плюс
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004867
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
1669
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Периндид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг

РК-ЛС-5№014331
1640
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№018648
1641
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№012571
1642
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015173
1643
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№014332
1644
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018649
1645
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015174
1646
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№014333
1647
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№022394
1648
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№012572
1649
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№022395
1650
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 1,25 мг
РК-ЛС-5№012569
1651
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№018647
1652
C09AA05
Рамиприл
РАМИПРИЛ-САНТО®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№024675
1653
C09AA05
Рамиприл
РАМИПРИЛ-САНТО®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024677
1654
C09AA05
Рамиприл
РАМИПРИЛ-САНТО®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024676
C09AA09
Фозиноприл
1655
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл – Тева
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010680
1656
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл – Тева
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№010681
1657
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019332
1658
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018185
1659
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019333
1660
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№018186
1661
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019409
1662
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019410
C09AA10
Трандолаприл
C09B
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с другими препаратами
C09BA
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с диуретиками
C09BA01
Каптоприл в комбинации с диуретиками
1663
C09BA01
Каптоприл в комбинации с диуретиками
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
таблетки 50 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021637
1664
C09BA01
Каптоприл в комбинации с диуретиками
Каптоспес+Н
таблетки 50 мг/25 мг
РК-ЛС-5№004105
C09BA02
Эналаприл в комбинации с диуретиками
1665
C09BA02
Эналаприл в комбинации с диуретиками
Энап®-Н
таблетки 10 мг/25 мг
РК-ЛС-5№019480
1666
C09BA02
Эналаприл в комбинации с диуретиками
Энап®-НЛ
таблетки 10 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019481
1667
C09BA02
Эналаприл в комбинации с диуретиками
Энап®-НЛ 20
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№010404
C09BA03
Лизиноприл в комбинации с диуретиками
1668
C09BA03
Лизиноприл в комбинации с диуретиками
Рилейс-сановель плюс
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№004867
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
1669
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг

ҚР-ДЗ-5№020893
1670
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Ко-Пренесса®
таблеткалар 2 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№016471
1671
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Периндид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020894
1672
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
КоПренесса®
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№016472
1673
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Би-Форте
таблеткалар10 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020070
1674
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№012895
1675
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Индапамид/Периндоприл - Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№021161
1676
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Индапамид/Периндоприл - Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№021160
1677
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Форте Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№012896
1678
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Ко-пренесса®
таблеткалар 8 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020094
1679
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Престариум® Combi Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№013001
1680
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№023379
1681
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Форте Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№023380
1682
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Би-форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023381
1683
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Стопресс Инда
таблеткалар 2 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-0№025791
1684
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Стопресс Инда
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-0№025792
1685
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Стопресс Инда
таблеткалар 8 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-0№026218
C09BA06
Диуретиктермен біріктірілген хинаприл
C09BA09
Диуретиктермен біріктірілген фозиноприл
1686
C09BA09
Диуретиктермен біріктірілген фозиноприл
Фозикард Н - Тева
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013910
C09BB
Ангиотензин-айналдырушы фермент ингибиторларының кальций каналдары блокаторларымен біріктірілімі
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
1687
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Амлипин
қабықпен қапталған таблеткалар 5мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№016177
1688
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023443
1689
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 20 мг/10 мг

РК-ЛС-5№020893
1670
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-Пренесса®
таблетки 2 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№016471
1671
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№020894
1672
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-Пренесса®
таблетки 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№016472
1673
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Би-Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№020070
1674
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№012895
1675
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Индапамид/Периндоприл - Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2.5 мг/0.625 мг
РК-ЛС-5№021161
1676
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Индапамид/Периндоприл - Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1.25 мг
РК-ЛС-5№021160
1677
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Форте Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№012896
1678
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-пренесса®
таблетки 8 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№020094
1679
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Престариум® Combi Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№013001
1680
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№023379
1681
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Форте Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№023380
1682
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Би-форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№023381
1683
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Стопресс Инда
таблетки 2 мг/0,625 мг
РК-ЛС-0№025791
1684
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Стопресс Инда
таблетки 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-0№025792
1685
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Стопресс Инда
таблетки, 8мг+2.5 мг
РК-ЛС-0№026218
C09BA06
Хинаприл в комбинации с диуретиками
C09BA09
Фозиноприл в комбинации с диуретиками
1686
C09BA09
Фозиноприл в комбинации с диуретиками
Фозикард Н - Тева
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№013910
C09BB
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с блокаторами кальциевых каналов
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
1687
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Амлипин
таблетки, покрытые оболочкой 5мг/5 мг
РК-ЛС-5№016177
1688
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023443
1689
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 20мг/10мг

ҚР-ДЗ-5№023445
1690
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 10мг/5мг
ҚР-ДЗ-5№023444
1691
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№009562
1692
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 20 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№017765
1693
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 20 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020564
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
1694
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№022239
1695
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№022241
1696
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло
капсулалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020061
1697
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло
капсулалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020060
1698
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло
капсулалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№020062
1699
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло
капсулалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№020063
1700
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Радинил®
капсулалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№022640
1701
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Радинил®
капсулалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№022641
1702
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№022238
1703
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№022240
C09BB10
Трандолаприл және Верапамил
C09C
Ангиотензин II антагонисттері
C09CA
Ангиотензин II антагонистері, қарапайым
C09CA01
Лозартан
1704
C09CA01
Лозартан
Ангисартан™-25
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003850
1705
C09CA01
Лозартан
Ангисартан™-50
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003849
1706
C09CA01
Лозартан
Лозартан-бене
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024049
1707
C09CA01
Лозартан
Лозартан-бене
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024053
1708
C09CA01
Лозартан
КЛОСАРТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024095
1709
C09CA01
Лозартан
КЛОСАРТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024096
1710
C09CA01
Лозартан
КЛОСАРТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024097
1711
C09CA01
Лозартан
Лориста®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020397
1712
C09CA01
Лозартан
Лозартан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021255
1713
C09CA01
Лозартан
ЛОРКАР ФОРТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022159
1714
C09CA01
Лозартан
ЛОРКАР®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022160
1715
C09CA01
Лозартан
Лосар-50
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016332
1716
C09CA01
Лозартан
Лосар-25
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№016333
1717
C09CA01
Лозартан
Артамаксан®
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг

РК-ЛС-5№023445
1690
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 5мг/10мг
РК-ЛС-5№023444
1691
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№009562
1692
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 20 мг/10 мг
РК-ЛС-5№017765
1693
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 20 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020564
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
1694
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулы 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№022239
1695
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулы 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№022241
1696
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло
капсулы 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020061
1697
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло
капсулы 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020060
1698
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло
капсулы 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№020062
1699
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло
капсулы 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№020063
1700
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Радинил®
капсулы 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№022640
1701
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Радинил®
капсулы 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№022641
1702
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулы 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№022238
1703
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулы 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№022240
C09BB10
Трандолаприл и Верапамил
C09C
Антагонисты ангиотензина II
C09CA
Антагонисты ангиотензина II, простые
C09CA01
Лозартан
1704
C09CA01
Лозартан
Ангисартан™-25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№003850
1705
C09CA01
Лозартан
Ангисартан™-50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003849
1706
C09CA01
Лозартан
Лозартан-бене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№024049
1707
C09CA01
Лозартан
Лозартан-бене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024053
1708
C09CA01
Лозартан
КЛОСАРТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№024095
1709
C09CA01
Лозартан
КЛОСАРТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024096
1710
C09CA01
Лозартан
КЛОСАРТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№024097
1711
C09CA01
Лозартан
Лориста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020397
1712
C09CA01
Лозартан
Лозартан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№021255
1713
C09CA01
Лозартан
ЛОРКАР ФОРТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№022159
1714
C09CA01
Лозартан
ЛОРКАР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022160
1715
C09CA01
Лозартан
Лосар-50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№016332
1716
C09CA01
Лозартан
Лосар-25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№016333
1717
C09CA01
Лозартан
Артамаксан®
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг

ҚР-ДЗ-5№004862
1779
C09CA06
Кандесартан
АЙРА-сановель 16
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№004863
1780
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022867
1781
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022868
1782
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022869
1783
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблеткалар 32 мг
ҚР-ДЗ-5№019822
1784
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК®
таблеткалар 32 мг
ҚР-ДЗ-5№020751
1785
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024788
1786
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№024789
C09CA07
Телмисартан
1787
C09CA07
Телмисартан
Микардис®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019903
1788
C09CA07
Телмисартан
ТЕЛМИТЕК®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023366
1789
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121842
1790
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121841
1791
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020946
1792
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№020947
1793
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021080
1794
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№021081
1795
C09CA07
Телмисартан
Сафител-80
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121772
1796
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023058
1797
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023059
1798
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023060
1799
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019843
1800
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019844
1801
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024066
1802
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№024068
1803
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№024738
1804
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024739
1805
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 40
таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026107
1806
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 80
таблеткалар, 80 мг
ҚР-ДЗ-5№026108
C09CA08
Олмесартан медоксомил
1807
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024492
1808
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024493
1809
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024495
1810
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024496
1811
C09CA08
Олмесартан медоксомил
ОРТАН 40
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026026
1812
C09CA08
Олмесартан медоксомил
ОРТАН 20
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026027
C09CA09
Азилсартан медоксомил
1813
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 80 мг

РК-ЛС-5№004862
1779
C09CA06
Кандесартан
АЙРА-сановель 16
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№004863
1780
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№022867
1781
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№022868
1782
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№022869
1783
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблетки 32 мг
РК-ЛС-5№019822
1784
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК®
таблетки 32 мг
РК-ЛС-5№020751
1785
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблетка 8 мг
РК-ЛС-5№024788
1786
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблетка 16 мг
РК-ЛС-5№024789
C09CA07
Телмисартан
1787
C09CA07
Телмисартан
Микардис®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019903
1788
C09CA07
Телмисартан
ТЕЛМИТЕК®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№023366
1789
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№121842
1790
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№121841
1791
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020946
1792
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№020947
1793
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021080
1794
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№021081
1795
C09CA07
Телмисартан
Сафител-80
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№121772
1796
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№023058
1797
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№023059
1798
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№023060
1799
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№019843
1800
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019844
1801
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024066
1802
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№024068
1803
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№024738
1804
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024739
1805
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 40
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№026107
1806
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 80
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№026108
C09CA08
Олмесартан медоксомил
1807
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№024492
1808
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024493
1809
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024495
1810
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024496
1811
C09CA08
Олмесартан медоксомил
ОРТАН 40
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№026026
1812
C09CA08
Олмесартан медоксомил
ОРТАН 20
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026027
C09CA09
Азилсартан медоксомил
1813
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 80 мг

ҚР-ДЗ-5№020167
1814
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020166
C09D
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің басқа препараттармен біріктірілімі
C09DA
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің диуретиктермен біріктірілімі
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
1815
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
КО-ЛОРКАР®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022173
1816
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100/25 мг
ҚР-ДЗ-5№022174
1817
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозап Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018191
1818
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лориста® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№012740
1819
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозартан плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024359
1820
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозартан плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024360
1821
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозартан плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№024366
1822
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лориста® НД
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№012739
1823
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лориста® Н100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019289
1824
C09DA01
Лозартан диуретиктермен бірге
АНЖОТЕН-сановель Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№025457
1825
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
ЛИДПРО ГТЗ 100/12.5
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№026102
1826
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
ЛИДПРО ГТЗ 50/12.5
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№026103
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
1827
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017680
1828
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017681
1829
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№017682
1830
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Ко-Диован®
қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010548
1831
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Ко-Диован®
қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№013720

РК-ЛС-5№020167
1814
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020166
C09D
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с другими препаратами
C09DA
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с диуретиками
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
1815
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
КО-ЛОРКАР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022173
1816
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100/25 мг
РК-ЛС-5№022174
1817
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозап Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№018191
1818
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лориста® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№012740
1819
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024359
1820
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024360
1821
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№024366
1822
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лориста® НД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100мг/25мг
РК-ЛС-5№012739
1823
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лориста® Н 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019289
1824
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
АНЖОТЕН-сановель Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50мг/12,5мг
РК-ЛС-5№025457
1825
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
ЛИДПРО ГТЗ 100/12.5
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№026102
1826
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
ЛИДПРО ГТЗ 50/12.5
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№026103
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
1827
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017680
1828
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017681
1829
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№017682
1830
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Ко-Диован®
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№010548
1831
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Ко-Диован®
таблетки, покрытые оболочкой 160/12,5мг
РК-ЛС-5№013720

1832
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан H-бене
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5
ҚР-ДЗ-5№024225
1833
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК-Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023002
1834
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК®-Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023003
1835
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК®-Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023004
1836
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК®-Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023005
1837
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК-Н
үбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023006
1838
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017681
1839
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Ванатекс Комби
қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019286
1840
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Ванатекс Комби
қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019287
1841
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Вальсакор® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020963
1842
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Вальсакор® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№020964
1843
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Вальсакор® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№020965
1844
C09DA03
Валсартан диуретиктермен бірге
Валсартан Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025006
1845
C09DA03
Валсартан диуретиктермен бірге
Валсартан Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№025007
1846
C09DA03
Валсартан диуретиктермен бірге
Валсартан Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025008
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
1847
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-3№020380
1848
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-3№020379
1849
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Ротазар Плюс
таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022988
1850
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Конверид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024027
1851
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Конверид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150мг/12.5 мг

1832
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан H-бене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160/12,5
РК-ЛС-5№024225
1833
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 320 мг/ 25 мг
РК-ЛС-5№023002
1834
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК®-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023003
1835
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК®-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/ 25 мг
РК-ЛС-5№023004
1836
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК®-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023005
1837
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 320 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023006
1838
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017681
1839
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Ванатекс Комби
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019286
1840
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Ванатекс Комби
таблетки, покрытые оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019287
1841
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Вальсакор® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020963
1842
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Вальсакор® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160/12,5мг
РК-ЛС-5№020964
1843
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Вальсакор® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№020965
1844
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025006
1845
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160/12,5мг
РК-ЛС-5№025007
1846
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№025008
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
1847
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12,5мг
РК-ЛС-3№020380
1848
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-3№020379
1849
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Ротазар Плюс
таблетки 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022988
1850
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Конверид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024027
1851
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Конверид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/12.5 мг

ҚР-ДЗ-5№024028
1852
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014019
1853
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№014020
C09DA06
Диуретиктермен біріктірілген Кандесартан
1854
C09DA06
Диуретиктермен біріктірілген Кандесартан
КАНТАБ® Плюс
таблеткалар, 16 мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-3№021641
1855
C09DA06
Диуретиктермен біріктірілген Кандесартан
КАНТАБ® Плюс
таблеткалар, 32 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-3№021642
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
1856
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Микардис® Плюс
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020193
1857
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиста® Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020638
1858
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н-Тева
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021404
1859
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телсартан® Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022178
1860
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиста® Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020637
1861
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиста® Н
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№020639
1862
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н Ксантис
таблеткалар 40/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023294
1863
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н Ксантис
таблеткалар 80/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№023297
1864
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н Ксантис
таблеткалар 80/25мг
ҚР-ДЗ-5№023298
1865
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телсартан® Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022179
1866
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телзап Плюс
таблеткалар 40 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№121970
1867
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телзап Плюс
таблеткалар 80 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№121971
1868
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телзап Плюс
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№121972
1869
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Сафител-Н
таблеткалар 40/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121768
1870
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н-Тева
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021403
1871
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Твардокс Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024628
1872
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Твардокс Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024629
1873
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
таблеткалар, 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025979
1874
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
таблеткалар, 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025978
C09DA08
Олмесартан медоксомил және диуретиктер
C09DB
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің кальций каналдары блокаторларымен біріктірілімі
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
1875
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Агвистат®
қабықпен қапталған таблеткалар 160мг/10 мг

РК-ЛС-5№024028
1852
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№014019
1853
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12,5мг
РК-ЛС-5№014020
C09DA06
Кандесартан в комбинации с диуретиками
1854
C09DA06
Кандесартан в комбинации с диуретиками
КАНТАБ® Плюс
таблетки, 16 мг/12,5мг
РК-ЛС-3№021641
1855
C09DA06
Кандесартан в комбинации с диуретиками
КАНТАБ® Плюс
таблетки, 32 мг/12,5 мг
РК-ЛС-3№021642
C09DA07
Телмисартан и диуретики
1856
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Микардис® Плюс
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020193
1857
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиста® Н
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020638
1858
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н-Тева
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021404
1859
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телсартан® Н
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022178
1860
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиста® Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020637
1861
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиста® Н
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№020639
1862
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н Ксантис
таблетки 40/12,5 мг
РК-ЛС-5№023294
1863
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н Ксантис
таблетки 80/12,5мг
РК-ЛС-5№023297
1864
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н Ксантис
таблетки 80/25мг
РК-ЛС-5№023298
1865
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телсартан® Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022179
1866
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телзап Плюс
таблетки 40 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№121970
1867
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телзап Плюс
таблетки 80 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№121971
1868
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телзап Плюс
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№121972
1869
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Сафител-Н
таблетки 40/12,5 мг
РК-ЛС-5№121768
1870
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н-Тева
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021403
1871
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Твардокс Н
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№024628
1872
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Твардокс Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№024629
1873
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025979
1874
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№025978
C09DA08
Олмесартан медоксомил и диуретики
C09DB
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с блокаторами кальциевых каналов
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
1875
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Агвистат®
таблетки, покрытые оболочкой 160мг/10 мг

ҚР-ДЗ-5№025664
2036
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025667
C10AB
Фибраттар
C10AB05
Фенофибрат
2037
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 145 мг
ҚР-ДЗ-5№019646
2038
C10AB05
Фенофибрат
Липидекс® СР
босап шығуы ұзартылған капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014810
2039
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг
ҚР-ДЗ-5№019681
C10AX
Басқа гиполипидемиялық препараттар
C10AX09
Эзетимиб
2040
C10AX09
Эзетимиб
Альнекса
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019023
2041
C10AX09
Эзетимиб
Отрио
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025795
C10AX13
Эволокумаб
C10AX16
Инклизиран
2042
C10AX16
Инклизиран
СИБРАВА
тері астына енгізуге арналған ерітінді 284 мг/1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025332
C10B
Липидті модификациялайтын агенттер, біріктірілімдері
C10BA
Әртүрлі липидтерді өзгертетін агенттердің комбинациясы
C10BA02
Симвастатин және Эзетимиб
C10BA06
Розувастатин және Эзетимиб
2043
C10BA06
Розувастатин және Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулалар 10 мг / 10 мг
ҚР-ДЗ-5№122117
2044
C10BA06
Розувастатин және Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулалар 20 мг / 10мг
ҚР-ДЗ-5№122118
D
Дерматология
D01
Тері ауруларын емдеуге арналған зеңге қарсы препараттар
D01A
Сыртқа қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01AA
Зеңге қарсы антибиотиктер
2045
D01AA
Зеңге қарсы антибиотиктер
Розеофунгин-АС®
жақпамай 2% 20 г
ҚР-ДЗ-5№023225
D01AA01
Нистатин
2046
D01AA01
Нистатин
Фунгостатин®
жергілікті қолдану үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 100 000 ӘБ/мл 7.5 г/50 мл
ҚР-ДЗ-5№019093
D01AC
Имидазол мен триазол туындылары
D01AC01
Клотримазол
2047
D01AC01
Клотримазол
Кандид
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№014435
2048
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол-Тева
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№018199
2049
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№005354
2050
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
жақпамай 1%
ҚР-ДЗ-5№019578
2051
D01AC01
Клотримазол
Кандид
сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№011978
2052
D01AC01
Клотримазол
КЛОТРИМАЗОЛ
крем 1%, 15 г
ҚР-ДЗ-5№020660
2053
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%, 20 г
ҚР-ДЗ-5№024822
2054
D01AC01
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 1%, 20 г
ҚР-ДЗ-5№025770
D01AC02
Миконазол
2055
D01AC02
Миконазол
Миконаз
крем 2%
ҚР-ДЗ-5№011812
2056
D01AC02
Миконазол
Миконаз
сыртқа қолдануға арналған ұнтақ 20 г
ҚР-ДЗ-5№003845
D01AC08
Кетоконазол
2057
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
сусабын 2% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014266
2058
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
крем 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013158
2059
D01AC08
Кетоконазол
Миканисал®
сусабын 20 мг/г
ҚР-ДЗ-5№017151
2060
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
сыртқа қолдануға арналған крем 2%
ҚР-ДЗ-5№009839
2061
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
сусабын 2%
ҚР-ДЗ-5№009831
2062
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
сусабын 2%
ҚР-ДЗ-5№023182
2063
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2%

РК-ЛС-5№025664
2036
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025667
C10AB
Фибраты
C10AB05
Фенофибрат
2037
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 145 мг
РК-ЛС-5№019646
2038
C10AB05
Фенофибрат
Липидекс® СР
капсулы с пролонгированным высвобождением 250 мг
РК-ЛС-5№014810
2039
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг
РК-ЛС-5№019681
C10AX
Прочие гиполипидемические препараты
C10AX09
Эзетимиб
2040
C10AX09
Эзетимиб
Альнекса
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019023
2041
C10AX09
Эзетимиб
Отрио
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025795
C10AX13
Эволокумаб
C10AX16
Инклизиран
2042
C10AX16
Инклизиран
СИБРАВА
раствор для подкожного введения 284 мг/1.5 мл
РК-ЛС-5№025332
C10B
Липидные модифицирующие агенты, комбинации
C10BA
Комбинации различных агентов, модифицирующих липиды
C10BA02
Симвастатин и Эзетимиб
C10BA06
Розувастатин и Эзетимиб
2043
C10BA06
Розувастатин и Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулы 10 мг / 10 мг
РК-ЛС-5№122117
2044
C10BA06
Розувастатин и Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулы 20 мг / 10мг
РК-ЛС-5№122118
D
Дерматология
D01
Противогрибковые препараты для лечения заболеваний кожи
D01A
Противогрибковые препараты для наружного применения
D01AA
Противогрибковые антибиотики
2045
D01AA
Противогрибковые антибиотики
Розеофунгин–АС®
мазь 2% 20 г
РК-ЛС-5№023225
D01AA01
Нистатин
2046
D01AA01
Нистатин
Фунгостатин®
гранулы для приготовления суспензии для местного применения 100 000 ЕД/мл 7.5 г/50 мл
РК-ЛС-5№019093
D01AC
Производные имидазола и триазола
D01AC01
Клотримазол
2047
D01AC01
Клотримазол
Кандид
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№014435
2048
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол-Тева
крем 1%, 30 г
РК-ЛС-5№018199
2049
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№005354
2050
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
мазь 1%, 25 г
РК-ЛС-5№019578
2051
D01AC01
Клотримазол
Кандид
порошок для наружного применения, 30 г
РК-ЛС-5№011978
2052
D01AC01
Клотримазол
КЛОТРИМАЗОЛ
крем 1%, 15 г
РК-ЛС-5№020660
2053
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№024822
2054
D01AC01
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№025770
D01AC02
Миконазол
2055
D01AC02
Миконазол
Миконаз
крем 2%
РК-ЛС-5№011812
2056
D01AC02
Миконазол
Миконаз
порошок для наружного применения 20 г
РК-ЛС-5№003845
D01AC08
Кетоконазол
2057
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
шампунь 2% 50 мл
РК-ЛС-5№014266
2058
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
крем 2% 15 г
РК-ЛС-5№013158
2059
D01AC08
Кетоконазол
Миканисал®
шампунь 20 мг/г
РК-ЛС-5№017151
2060
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
крем для наружного применения 2%
РК-ЛС-5№009839
2061
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
шампунь 2%
РК-ЛС-5№009831
2062
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
шампунь 2%
РК-ЛС-5№023182
2063
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
мазь для наружного применения 2%

ҚР-ДЗ-5№023260
2064
D01AC08
Кетоконазол
Кетокон
сыртқа қолдануға арналған крем 2%
ҚР-ДЗ-5№025306
D01AC14
Сертаконазол
2065
D01AC14
Сертаконазол
Залаин®
сыртқа қолдануға арналған крем 2% 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005045
D01AE
Сыртқа қолдануға арналған өзге зеңге қарсы препараттар
D01AE15
Тербинафин
2066
D01AE15
Тербинафин
Финотерб
сыртқа қолдануға арналған крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022363
2067
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№011618
2068
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№005679
2069
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
жергілікті қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№012729
2070
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
сыртқа қолдануға арналған крем 10 мг/г
ҚР-ДЗ-5№121773
2071
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№019224
2072
D01AE15
Тербинафин
Экзифин®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№014091
2073
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИТАЛ®
сыртқа қолдануға арналған крем 10 мг/г
ҚР-ДЗ-5№015631
2074
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИЗИЛ®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№004549
2075
D01AE15
Тербинафин
Ламизил
сыртқа қолдануға арналған крем 1%
ҚР-ДЗ-5№004659
2076
D01AE15
Тербинафин
Ламизил®
спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№009577
2077
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№005678
2078
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№023476
2079
D01AE15
Тербинафин
Ламизил® Уно
сыртқа қолдануға арналған үлбір түзуші ерітінді 1% 4 г
ҚР-ДЗ-5№010192
2080
D01AE15
Тербинафин
Ламизил Дермгель
гель 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013703
2081
D01AE15
Тербинафин
МИКОЗИСФРИ
сыртқа қолдануға арналған крем 1%
ҚР-ДЗ-5№025824
D01AE16
Аморолфин
2082
D01AE16
Аморолфин
Фунгосепт®
тырнаққа арналған лак 50 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№121948
2083
D01AE16
Аморолфин
Офломил
тырнаққа арналған лак 5% 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024067
2084
D01AE16
Аморолфин
ЭКЗОРОЛФИНЛАК®
тырнаққа арналған дәрілік лак, 5%, 2.5 мл; 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024633
D01B
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01BA
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы агенттер
D01BA02
Тербинафин
2085
D01BA02
Тербинафин
Терфалин®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016316
2086
D01BA02
Тербинафин
Тербизил®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004548
2087
D01BA02
Тербинафин
Эрбинол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021582
2088
D01BA02
Тербинафин
Экзифин®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014443
2089
D01BA02
Тербинафин
Ламикон®
таблеткалар 0,25 г
ҚР-ДЗ-5№005680
2090
D01BA02
Тербинафин
Медрон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018983
D02
Жұмсартатын және қорғаушы әсері бар препараттар
D02A
Жұмсартатын және қорғаушы әсері бар препараттар
D02AB
Мырыш препараттары
2091
D02AB
Мырыш препараттары
Мырыш жақпамайы
жақпамай 10% 30 г
ҚР-ДЗ-5№003137
2092
D02AB
Мырыш препараттары
Мырыш жақпамайы
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 100мг /г 25 г
ҚР-ДЗ-5№011515
2093
D02AB
Мырыш препараттары
Цинковая паста
паста 30 г
ҚР-ДЗ-5№004822
2094
D02AB
Мырыш препараттары
Зентавекс

РК-ЛС-5№023260
2064
D01AC08
Кетоконазол
Кетокон
крем для наружного применения 2%
РК-ЛС-5№025306
D01AC14
Сертаконазол
2065
D01AC14
Сертаконазол
Залаин®
крем для наружного применения 2% 20 мг
РК-ЛС-5№005045
D01AE
Прочие противогрибковые препараты для наружного применения
D01AE15
Тербинафин
2066
D01AE15
Тербинафин
Финотерб
крем для наружного применения 1% 15 г
РК-ЛС-5№022363
2067
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№011618
2068
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
спрей для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№005679
2069
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
спрей для местного применения 1%
РК-ЛС-5№012729
2070
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
крем для наружного применения 10 мг/г
РК-ЛС-5№121773
2071
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
спрей для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№019224
2072
D01AE15
Тербинафин
Экзифин®
крем 1%
РК-ЛС-5№014091
2073
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИТАЛ®
крем для наружного применения 10 мг/г
РК-ЛС-5№015631
2074
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИЗИЛ®
крем 1%
РК-ЛС-5№004549
2075
D01AE15
Тербинафин
Ламизил
крем для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№004659
2076
D01AE15
Тербинафин
Ламизил®
спрей 1%
РК-ЛС-5№009577
2077
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
крем 1%
РК-ЛС-5№005678
2078
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
крем 1%
РК-ЛС-5№023476
2079
D01AE15
Тербинафин
Ламизил® Уно
раствор для наружного применения пленкообразующий 1% 4 г
РК-ЛС-5№010192
2080
D01AE15
Тербинафин
Ламизил Дермгель
гель 1% 15 г
РК-ЛС-5№013703
2081
D01AE15
Тербинафин
МИКОЗИСФРИ
крем для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№025824
D01AE16
Аморолфин
2082
D01AE16
Аморолфин
Фунгосепт®
лак для ногтей 50 мг/мл
РК-ЛС-5№121948
2083
D01AE16
Аморолфин
Офломил
лак для ногтей 5% 2,5 мл
РК-ЛС-5№024067
2084
D01AE16
Аморолфин
ЭКЗОРОЛФИНЛАК®
лак для ногтей лекарственный 5%, 2.5 мл; 5 мл
РК-ЛС-5№024633
D01B
Противогрибковые препараты для системного применения
D01BA
Противогрибковые средства для системного применения
D01BA02
Тербинафин
2085
D01BA02
Тербинафин
Терфалин®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016316
2086
D01BA02
Тербинафин
Тербизил®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№004548
2087
D01BA02
Тербинафин
Эрбинол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№021582
2088
D01BA02
Тербинафин
Экзифин®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014443
2089
D01BA02
Тербинафин
Ламикон®
таблетки 0,25 г
РК-ЛС-5№005680
2090
D01BA02
Тербинафин
Медрон
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№018983
D02
Препараты со смягчающим и протекторным действием
D02A
Препараты со смягчающим и протекторным действием
D02AB
Препараты цинка
2091
D02AB
Препараты цинка
Цинковая мазь
мазь 10% 30 г
РК-ЛС-5№003137
2092
D02AB
Препараты цинка
Цинковая мазь
мазь для наружного применения 100мг /г 25 г
РК-ЛС-5№011515
2093
D02AB
Препараты цинка
Цинковая паста
паста 30 г
РК-ЛС-5№004822
2094
D02AB
Препараты цинка
Зентавекс

жақпамай 150мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№022029
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
2095
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин майы
сыртқа қолдануға арналған май 25 г
ҚР-ДЗ-5№013016
2096
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Дексерил®
сыртқа қолдануға арналған крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№020814
2097
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Дексерил®
сыртқа қолдануға арналған крем 250 г
ҚР-ДЗ-5№020814
2098
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин-DF медициналық
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 25г
ҚР-ДЗ-5№016473
2099
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 25 г
ҚР-ДЗ-5№003160
D02AX
Өзге дерматопротекторлар
D03
Жарақаттар мен жараларды емдеуге арналған препараттар
D03A
Қалыпты тыртықтың тегістелуіне мүмкіндік беретін препараттар
D03AX
Қалыпты тегістелуіне мүмкіндік беретін өзге препараттар
D03AX03
Декспантенол
2100
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
сыртқа қолдануға арналған крем 5 %, 30 г
ҚР-ДЗ-5№022321
2101
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5 %, 30 г
ҚР-ДЗ-5№022322
2102
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№005720
2103
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 35 г
ҚР-ДЗ-5№012414
2104
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№012414
2105
D03AX03
Декспантенол
Депантол®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№015737
2106
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған крем 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№024169
2107
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған крем 50 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№024169
2108
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№024170
2109
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 50 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№024170
2110
D03AX03
Декспантенол
Пантодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023123
2111
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№005719
2112
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№005719
2113
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№005719
2114
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 58 г
ҚР-ДЗ-5№001871
2115
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 116 г
ҚР-ДЗ-5№001871
2116
D03AX03
Декспантенол
Пантенол Фармстандарт
сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 5% 58 г
ҚР-ДЗ-5№016840
2117
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 100 г

мазь 150мг/г 50 г
РК-ЛС-5№022029
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
2095
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелиновое масло
масло для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№013016
2096
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Дексерил®
крем для наружного применения 50 г
РК-ЛС-5№020814
2097
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Дексерил®
крем для наружного применения 250 г
РК-ЛС-5№020814
2098
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелин-DF медицинский
мазь для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№016473
2099
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелин
мазь для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№003160
D02AX
Прочие дерматопротекторы
D03
Препараты для лечения ран и язв
D03A
Препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX
Прочие препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX03
Декспантенол
2100
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
крем для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022321
2101
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
мазь для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022322
2102
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
крем для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№005720
2103
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 35 г
РК-ЛС-5№012414
2104
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 100 г
РК-ЛС-5№012414
2105
D03AX03
Декспантенол
Депантол®
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№015737
2106
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
крем для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№024169
2107
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
крем для наружного применения 50 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№024169
2108
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
мазь для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№024170
2109
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
мазь для наружного применения 50 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№024170
2110
D03AX03
Декспантенол
Пантодерм
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№023123
2111
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 3,5 г
РК-ЛС-5№005719
2112
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№005719
2113
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 100 г
РК-ЛС-5№005719
2114
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
аэрозоль для наружного применения 58 г
РК-ЛС-5№001871
2115
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
аэрозоль для наружного применения 116 г
РК-ЛС-5№001871
2116
D03AX03
Декспантенол
Пантенол Фармстандарт
аэрозоль для наружного применения 5% 58 г
РК-ЛС-5№016840
2117
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
крем для наружного применения 5% 100 г

ҚР-ДЗ-5№005720
2118
D03AX03
Декспантенол
Декспантенол-ТК
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№025374
2119
D03AX03
Декспантенол
Пантексол
сыртқа қолдануға арналған крем, 5% 25г, 100г
ҚР-ДЗ-5№025654
D05
Псориазды емдеуге арналған препараттар
D05A
Жергілікті қолдануға арналған басқа да антипсориатикалық құралдар
D05AX
Сыртқа қолданылатын псориазды емдеуге арналған өзге препараттар
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
2120
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
Дайвобет®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№020337
2121
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
Ксамиол®
гель 15 г
ҚР-ДЗ-5№017985
2122
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
Ксамиол®
гель 30 г
ҚР-ДЗ-5№017985
D06
Тері ауруларын емдеуге арналған микробқа қарсы препараттар
D06A
Жергілікті қолдануға арналған антибиотиктер
D06AA
Тетрациклин және оның туындылары
D06AA04
Тетрациклин
2123
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№010996
2124
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин-АКОС
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015886
D06AX
Басқа жергілікті антибиотиктер
D06AX02
Хлорамфеникол
2125
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин
линимент 10% 25 г
ҚР-ДЗ-5№005121
2126
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003174
2127
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
спиртті ерітінді 0,25% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015609
2128
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
спиртті ерітінді 0,25% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015609
D06AX09
Мупироцин
2129
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған крем 2 % 15 г
ҚР-ДЗ-5№022607
2130
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған крем 2 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№022607
2131
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022610
2132
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№022610
2133
D06AX09
Мупироцин
БАКТОПИК®
жақпамай 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023929
D06B
Жергілікті қолдануға арналған химиотерапиялық препараттар.
D06BB
Вирусқа қарсы препараттар
D06BB03
Ацикловир
2134
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№005401
2135
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№005401
2136
D06BB03
Ацикловир
Ацигерпин
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№010737
2137
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№016130
2138
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№016130
2139
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№021281
2140
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№021281
2141
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№021281
2142
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
жақпамай 2,5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№010608
2143
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®

РК-ЛС-5№005720
2118
D03AX03
Декспантенол
Декспантенол-ТК
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№025374
2119
D03AX03
Декспантенол
Пантексол
крем для наружного применения 5% по 25г, 100г
РК-ЛС-5№025654
D05
Препараты для лечения псориаза
D05A
Прочие антипсориатические средства для местного применения
D05AX
Прочие препараты для лечения псориаза для наружного применения
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
2120
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
Дайвобет®
мазь для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№020337
2121
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
Ксамиол®
гель 15 г
РК-ЛС-5№017985
2122
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
Ксамиол®
гель 30 г
РК-ЛС-5№017985
D06
Противомикробные препараты для лечения заболеваний кожи
D06A
Антибиотики для местного применения
D06AA
Тетрациклин и его производные
D06AA04
Тетрациклин
2123
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
мазь для наружного применения 3% 15г
РК-ЛС-5№010996
2124
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин-АКОС
мазь для наружного применения 3% 15 г
РК-ЛС-5№015886
D06AX
Прочие антибиотики для местного применения
D06AX02
Хлорамфеникол
2125
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин
линиМЕнт 10% 25 г
РК-ЛС-5№005121
2126
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой для наружного применения 1% 10 мл
РК-ЛС-5№003174
2127
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой 0,25% 15 мл
РК-ЛС-5№015609
2128
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой 0,25% 30 мл
РК-ЛС-5№015609
D06AX09
Мупироцин
2129
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
крем для наружного применения 2 % 15 г
РК-ЛС-5№022607
2130
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
крем для наружного применения 2 % 30 г
РК-ЛС-5№022607
2131
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
мазь для наружного применения 2% 15 г
РК-ЛС-5№022610
2132
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
мазь для наружного применения 2% 30 г
РК-ЛС-5№022610
2133
D06AX09
Мупироцин
БАКТОПИК®
мазь 2% 15 г
РК-ЛС-5№023929
D06B
Химиотерапевтические препараты для местного применения.
D06BB
Противовирусные препараты
D06BB03
Ацикловир
2134
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 5 г
РК-ЛС-5№005401
2135
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 2 г
РК-ЛС-5№005401
2136
D06BB03
Ацикловир
Ацигерпин
крем для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№010737
2137
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 2 г
РК-ЛС-5№016130
2138
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 10 г
РК-ЛС-5№016130
2139
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№021281
2140
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 2 г
РК-ЛС-5№021281
2141
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 10 г
РК-ЛС-5№021281
2142
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
мазь 2,5% 5 г
РК-ЛС-5№010608
2143
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®

жақпамай 2,5% 15 г
ҚР-ДЗ-5№010608
2144
D06BB03
Ацикловир
Зовиракс
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№012598
2145
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Санто
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№023082
2146
D06BB03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР-АКОС
жақпамай 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№003223
2147
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир-ТК
сыртқа қолдануға арналған крем 5%
ҚР-ДЗ-5№025452
2148
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир
сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№025909
2149
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№016130
D06BB10
Имихимод
2150
D06BB10
Имихимод
Кераворт
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020833
D06BX
Өзге микробқа қарсы препараттар
D06BX01
Метронидазол
2151
D06BX01
Метронидазол
Розамет®
сыртқа қолдануға арналған крем 1% 25 г
ҚР-ДЗ-5№010800
2152
D06BX01
Метронидазол
Метрогил®
сыртқа қолдануға арналған гель 10мг/г
ҚР-ДЗ-5№004084
D07
Сыртқа қолданылатын тері ауруларын емдеуге арналған кортикостероидтар
D07A
Кортикостероидтар
D07AA
Белсенділігі төмен кортикостероидтар
D07AA02
Гидрокортизон
2153
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 1% 10 г
ҚР-ДЗ-5№011405
2154
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 1% 10 г
ҚР-ДЗ-5№009806
D07AA03
Преднизолон
2155
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№010273
2156
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5мг/г 10 г
ҚР-ДЗ-5№019981
D07AB
Белсенділігі орташа кортикостероидтар
D07AB02
Гидрокортизон бутират
D07AB09
Триамцинолон
2157
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№002043
D07AB10
Алклометазон
2158
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05 % 20 г
ҚР-ДЗ-5№016153
2159
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05 % 40 г
ҚР-ДЗ-5№016153
2160
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 %20 г
ҚР-ДЗ-5№016154
2161
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 %40 г
ҚР-ДЗ-5№016154
D07AC
Белсенділігі жоғары кортикостероидтар
D07AC01
Бетаметазон
2162
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022398
2163
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№022398
2164
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 15 г
ҚР-ДЗ-5№022367
2165
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№022367
2166
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015483
2167
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015485
2168
D07AC01
Бетаметазон
Целестодерм-В®
жақпамай 1 мг 30 г

мазь 2,5% 15 г
РК-ЛС-5№010608
2144
D06BB03
Ацикловир
Зовиракс
крем для наружного применения 5% 2 г
РК-ЛС-5№012598
2145
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Санто
мазь для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№023082
2146
D06BB03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР-АКОС
мазь 5% 5 г
РК-ЛС-5№003223
2147
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир-ТК
крем для наружного применения 5%
РК-ЛС-5№025452
2148
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир
мазь для наружного применения 5% 10 г
РК-ЛС-5№025909
2149
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 5 г
РК-ЛС-5№016130
D06BB10
Имихимод
2150
D06BB10
Имихимод
Кераворт
крем для наружного применения 5% 250 мг
РК-ЛС-5№020833
D06BX
Прочие противомикробные препараты
D06BX01
Метронидазол
2151
D06BX01
Метронидазол
Розамет®
крем для наружного применения 1% 25 г
РК-ЛС-5№010800
2152
D06BX01
Метронидазол
Метрогил®
гель для наружного применения 10мг/г
РК-ЛС-5№004084
D07
Кортикостероиды для лечения заболеваний кожи для наружного применения
D07A
Кортикостероиды
D07AA
Кортикостероиды слабоактивные
D07AA02
Гидрокортизон
2153
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь для наружного применения 1% 10 г
РК-ЛС-5№011405
2154
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь для наружного применения 1% 10 г
РК-ЛС-5№009806
D07AA03
Преднизолон
2155
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
мазь для наружного применения 0,5% 10 г
РК-ЛС-5№010273
2156
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
мазь для наружного применения 5мг/г 10 г
РК-ЛС-5№019981
D07AB
Кортикостероиды умеренноактивные
D07AB02
Гидрокортизон бутират
D07AB09
Триамцинолон
2157
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№002043
D07AB10
Алклометазон
2158
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
мазь для наружного применения 0,05 % 20 г
РК-ЛС-5№016153
2159
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
мазь для наружного применения 0,05 % 40 г
РК-ЛС-5№016153
2160
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
крем для наружного применения 0,05 % 20 г
РК-ЛС-5№016154
2161
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
крем для наружного применения 0,05 % 40 г
РК-ЛС-5№016154
D07AC
Кортикостероиды высокоактивные
D07AC01
Бетаметазон
2162
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
крем для наружного применения 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№022398
2163
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
крем для наружного применения 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№022398
2164
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
мазь для наружного применения 0,1 % 15 г
РК-ЛС-5№022367
2165
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
мазь для наружного применения 0,1 % 30 г
РК-ЛС-5№022367
2166
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
мазь для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№015483
2167
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
крем для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№015485
2168
D07AC01
Бетаметазон
Целестодерм-В®
мазь 1 мг 30 г

ҚР-ДЗ-5№003779
2169
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№000561
2170
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№000561
2171
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023316
2172
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023316
2173
D07AC01
Бетаметазон
Монидерм
жақпамай 1 мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№023850
2174
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№021178
2175
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021178
2176
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№015483
2177
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№015485
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
2178
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 10 г
ҚР-ДЗ-5№005127
2179
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005127
2180
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
гель 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016096
2181
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,25 мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№011679
2182
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№004066
D07AC13
Мометазон
2183
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1 г 5 г
ҚР-ДЗ-5№014779
2184
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1 г 15 г
ҚР-ДЗ-5№014779
2185
D07AC13
Мометазон
Момейд
жақпамай 1мг/г 5 г
ҚР-ДЗ-5№014710
2186
D07AC13
Мометазон
Момейд
жақпамай 1мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№014710
2187
D07AC13
Мометазон
Элоком®
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005739
2188
D07AC13
Мометазон
Модерм®
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016627
2189
D07AC13
Мометазон
Модерм®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016628
2190
D07AC13
Мометазон
Элоком®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005740
2191
D07AC13
Мометазон
Мометокс
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№016297
2192
D07AC13
Мометазон
Элика
крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№016302
2193
D07AC13
Мометазон
Элика
жақпамай 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№016303
2194
D07AC13
Мометазон
Апсон
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№017086
2195
D07AC13
Мометазон
Вегтазон
крем 1 /г 15 г
ҚР-ДЗ-5№023043
2196
D07AC13
Мометазон Санто
Мометазон Санто
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023122
2197
D07AC13
Мометазон Санто
Мометазон Санто
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023122
2198
D07AC13
Мометазон
МЕЗО Крем
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1%, 15 г
ҚР-ДЗ-5№024945
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
2199
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
эмульсия 0,1% 20 г
ҚР-ДЗ-5№013880
2200
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
майлы жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013897
2201
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®

РК-ЛС-5№003779
2169
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
крем для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№000561
2170
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
крем для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№000561
2171
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
мазь для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№023316
2172
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
мазь для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№023316
2173
D07AC01
Бетаметазон
Монидерм
мазь 1 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№023850
2174
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
спрей для наружного применения 0,05% 20 мл
РК-ЛС-5№021178
2175
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
спрей для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№021178
2176
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
мазь для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№015483
2177
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
крем для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№015485
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
2178
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,025% 10 г
РК-ЛС-5№005127
2179
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№005127
2180
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Флуцинар®
гель 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№016096
2181
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,25 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№011679
2182
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Флуцинар®
мазь для наружного применения 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№004066
D07AC13
Мометазон
2183
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1г 5 г
РК-ЛС-5№014779
2184
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1г 15 г
РК-ЛС-5№014779
2185
D07AC13
Мометазон
Момейд
мазь 1мг/г 5 г
РК-ЛС-5№014710
2186
D07AC13
Мометазон
Момейд
мазь 1мг/г 15 г
РК-ЛС-5№014710
2187
D07AC13
Мометазон
Элоком®
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№005739
2188
D07AC13
Мометазон
Модерм®
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№016627
2189
D07AC13
Мометазон
Модерм®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№016628
2190
D07AC13
Мометазон
Элоком®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№005740
2191
D07AC13
Мометазон
Мометокс
крем 15 г
РК-ЛС-5№016297
2192
D07AC13
Мометазон
Элика
крем 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№016302
2193
D07AC13
Мометазон
Элика
мазь 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№016303
2194
D07AC13
Мометазон
Апсон
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№017086
2195
D07AC13
Мометазон
Вегтазон
крем 1 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№023043
2196
D07AC13
Мометазон
Мометазон Санто
крем для наружного применения 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№023122
2197
D07AC13
Мометазон
Мометазон Санто
крем для наружного применения 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№023122
2198
D07AC13
Мометазон
МЕЗО Крем
крем для наружного применения 0,1%, 15 г
РК-ЛС-5№024945
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
2199
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®
эмульсия 0,1% 20 г
РК-ЛС-5№013880
2200
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®
мазь жирная 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№013897
2201
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®

крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015837
2202
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015838
2203
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
КОМФОДЕРМ
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 15 г, 30 г
ҚР-ДЗ-5№025409
D07AD
Өте күшті кортикостероидтар (IV топ)
D07AD01
Клобетазол
2204
D07AD01
Клобетазол
Дерилайф
крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№022616
2205
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 % 25 г
ҚР-ДЗ-5№009576
2206
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 25 г
ҚР-ДЗ-5№009575
2207
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,5 мг/г 25 г
ҚР-ДЗ-5№004004
2208
D07AD01
Клобетазол
Клобефорд
сыртқа қолдануға арналған крем г
ҚР-ДЗ-5№023861
D07X
Кортикостероидтар, басқа комбинациялар
D07XC
Күшті әсер ететін кортикостероидтар, басқа комбинациялар
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
2209
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Новосалик
жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№020753
2210
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Бетасалик
жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№003452
2211
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№016136
2212
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№016136
2213
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Дипросалик®
жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№011576
2214
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акрицил
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05%+3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023557
2215
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акрицил
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05%+3% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023557
2216
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Вегадерм
жақпамай 0,5 мг/10 мг/1 мг 15 г
ҚР-ДЗ-5№023013
2217
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Тридерм®
жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№004943
2218
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Триакутан®
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№010831
2219
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акридерм ГК
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05%+0,1%+1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023558
2220
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акридерм ГК
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05%+0,1%+1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023558
2221
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Тридокс
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№017082
2222
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Тридерм®
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№003781
2223
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик лосьоны
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№016132
2224
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик лосьоны
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл

крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№015837
2202
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№015838
2203
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
КОМФОДЕРМ
мазь для наружного применения 0,1 % 15 г, 30 г
РК-ЛС-5№025409
D07AD
Кортикостероиды очень сильнодействующие (группа IV)
D07AD01
Клобетазол
2204
D07AD01
Клобетазол
Дерилайф
крем для наружного применения 0.05 % 50 г
РК-ЛС-5№022616
2205
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
крем для наружного применения 0,05 % 25 г
РК-ЛС-5№009576
2206
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
мазь для наружного применения 0,05% 25 г
РК-ЛС-5№009575
2207
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
мазь для наружного применения 0,5 мг/г 25 г
РК-ЛС-5№004004
2208
D07AD01
Клобетазол
Клобефорд
крем для наружного применения 30 грамм
РК-ЛС-5№023861
D07X
Кортикостероиды, другие комбинации
D07XC
Кортикостероиды, сильнодействующие, другие комбинации
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
2209
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Новосалик
мазь 30 г
РК-ЛС-5№020753
2210
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Бетасалик
мазь 15 г.
РК-ЛС-5№003452
2211
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
мазь для наружного применения 15 г
РК-ЛС-5№016136
2212
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
мазь для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№016136
2213
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Дипросалик®
мазь 30 г
РК-ЛС-5№011576
2214
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акрицил
мазь для наружного применения 0,05 % + 3 % 15 г
РК-ЛС-5№023557
2215
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акрицил
мазь для наружного применения 0,05 % + 3 % 30 г
РК-ЛС-5№023557
2216
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Вегадерм
мазь 0,5 мг/10 мг/1 мг 15 г
РК-ЛС-5№023013
2217
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Тридерм®
мазь 15 г.
РК-ЛС-5№004943
2218
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Триакутан®
крем 15 г
РК-ЛС-5№010831
2219
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акридерм ГК
крем для наружного применения 0,05%+0,1%+1% 15 г
РК-ЛС-5№023558
2220
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акридерм ГК
крем для наружного применения 0,05%+0,1%+1% 30 г
РК-ЛС-5№023558
2221
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Тридокс
крем 15 г
РК-ЛС-5№017082
2222
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Тридерм®
крем 15 г
РК-ЛС-5№003781
2223
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик лосьон
раствор для наружного применения 50 мл
РК-ЛС-5№016132
2224
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик лосьон
раствор для наружного применения 100 мл

ҚР-ДЗ-5№016132
2225
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021258
2226
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған спрей 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021258
2227
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Канизон® Плюс
сыртқа қолдануға арналған, 15 г
ҚР-ДЗ-5№025471
D08
Антисептиктермен дезинфициялайтын препаратар
D08A
Антисептиктермен дезинфициялайтын препаратар
D08AC
Бигуанидтер және амидиндер
D08AC02
Хлоргексидин
2228
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-3№021145
2229
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021145
2230
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023436
2231
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023436
2232
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023468
2233
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014538
2234
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-3№020443
2235
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№020443
2236
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014538
2237
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014538
2238
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0.05%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024541
2239
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0.05%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024541
2240
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,2%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024683
2241
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,2%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024683
2242
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024686
2243
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024686
2244
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,2%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024687
2245
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,2%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024687
2246
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024688
2247
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%, 100 мл

РК-ЛС-5№016132
2225
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
спрей для наружного применения 50 мл
РК-ЛС-5№021258
2226
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
спрей для наружного применения 100 мл
РК-ЛС-5№021258
2227
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Канизон® Плюс
крем для наружного применения, 15 г
РК-ЛС-5№025471
D08
Антисептики и дезинфицирующие препараты
D08A
Антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AC
Бигуаниды и амидины
D08AC02
Хлоргексидин
2228
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-3№021145
2229
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-3№021145
2230
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№023436
2231
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№023436
2232
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№023468
2233
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
раствор для наружного применения 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№014538
2234
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
спрей для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-3№020443
2235
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
спрей для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-3№020443
2236
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№014538
2237
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№014538
2238
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0.05%, 50 мл
РК-ЛС-5№024541
2239
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0.05%, 100 мл
РК-ЛС-5№024541
2240
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,2%, 50 мл
РК-ЛС-5№024683
2241
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,2%, 100 мл
РК-ЛС-5№024683
2242
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 1%, 50 мл
РК-ЛС-5№024686
2243
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 1%, 100 мл
РК-ЛС-5№024686
2244
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,2%, 50 мл
РК-ЛС-5№024687
2245
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,2%, 100 мл
РК-ЛС-5№024687
2246
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 1%, 50 мл
РК-ЛС-5№024688
2247
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 1%, 100 мл

ҚР-ДЗ-5№024688
2248
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,5%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024689
2249
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,5%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024689
2250
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,5%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024690
2251
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,5%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024690
2252
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025222
2253
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025132
D08AE
Фенол және оның туындылары
2254
D08AE
Фенол және оның туындылары
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009522
2255
D08AE
Фенол және оның туындылары
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009522
2256
D08AE
Фенол және оның туындылары
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2%60 мл
ҚР-ДЗ-5№009524
D08AG
Йод препараттары
2257
D08AG
Йод препараттары
Глицеринді Люголь ерітіндісі бірдей дәрі
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 25 г
ҚР-ДЗ-5№003162
2258
D08AG
Йод препараттары
Глицеринді Люголь ерітіндісі бірдей дәрі
ерітінді 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009434
2259
D08AG
Йод препараттары
Ангилюг
жергілікті қолдануға арналған спрей 25 г
ҚР-ДЗ-3№122065
D08AG02
Повидон-Йод
2260
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 1 л
ҚР-ДЗ-5№020418
2261
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2262
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2263
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2264
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 10% 20 г
ҚР-ДЗ-5№004388
2265
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 1 л
ҚР-ДЗ-5№016274
2266
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№016274
2267
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 120 мл
ҚР-ДЗ-5№016274
2268
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2269
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 1 л
ҚР-ДЗ-5№012363
2270
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2271
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 30 мл

РК-ЛС-5№024688
2248
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,5%, 50 мл
РК-ЛС-5№024689
2249
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,5%, 100 мл
РК-ЛС-5№024689
2250
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,5%, 50 мл
РК-ЛС-5№024690
2251
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,5%, 100 мл
РК-ЛС-5№024690
2252
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№025222
2253
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№025132
D08AE
Фенол и его производные
2254
D08AE
Фенол и его производные
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2% 25 мл
РК-ЛС-5№009522
2255
D08AE
Фенол и его производные
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2% 50 мл
РК-ЛС-5№009522
2256
D08AE
Фенол и его производные
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2%60 мл
РК-ЛС-5№009524
D08AG
Препараты йода
2257
D08AG
Препараты йода
Люголя раствор с глицерином
раствор для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№003162
2258
D08AG
Препараты йода
Люголя раствор с глицерином
раствор 25 мл
РК-ЛС-5№009434
2259
D08AG
Препараты йода
Ангилюг
спрей для местного применения 25г
РК-ЛС-3№122065
D08AG02
Повидон-Йод
2260
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 1 л
РК-ЛС-5№020418
2261
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 50 мл
РК-ЛС-5№020418
2262
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 100 мл
РК-ЛС-5№020418
2263
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% по 30 мл
РК-ЛС-5№020418
2264
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
мазь для наружного применения 10% 20 г
РК-ЛС-5№004388
2265
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 1 л
РК-ЛС-5№016274
2266
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 30 мл
РК-ЛС-5№016274
2267
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 120 мл
РК-ЛС-5№016274
2268
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 50 мл
РК-ЛС-5№012363
2269
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 1 л
РК-ЛС-5№012363
2270
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 100 мл
РК-ЛС-5№012363
2271
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 30 мл

ҚР-ДЗ-5№012363
2272
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2273
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2274
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2275
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2276
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2277
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2278
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2279
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 30 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
2280
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
2281
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 100 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
D08AG03
Йод
2282
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003153
2283
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003153
2284
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2285
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2286
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2287
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2288
D08AG03
Йод
Йодинол
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді йод 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018028
2289
D08AG03
Йод
Йод
спиртті ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023222
2290
D08AG03
Йод
Йод
спиртті ерітінді 5% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№023222
D08AX
Өзге антисептиктер мен дезинфекциялық препараттар
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
2291
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
спиртті ерітінді 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
2292
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
спиртті ерітінді 20 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
2293
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк
спирт ерітінді 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003176
2294
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк
спирт ерітінді 1% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003176
2295
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
спиртті ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
2296
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк-DF Люкс
спиртті ерітінді, 1%, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025349
D08AX01
Сутегі тотығы
2297
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегi тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 25 мл

РК-ЛС-5№012363
2272
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 1000 мл
РК-ЛС-5№121910
2273
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 100 мл
РК-ЛС-5№121910
2274
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 30 мл
РК-ЛС-5№121910
2275
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 50 мл
РК-ЛС-5№121910
2276
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 30 мл
РК-ЛС-3№121740
2277
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 50 мл
РК-ЛС-3№121740
2278
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 100 мл
РК-ЛС-3№121740
2279
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
спрей для местного и наружного применения 30 мл
РК-ЛС-3№121741
2280
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
спрей для местного и наружного применения 50 мл
РК-ЛС-3№121741
2281
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
спрей для местного и наружного применения 100 мл
РК-ЛС-3№121741
D08AG03
Йод
2282
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 10 мл
РК-ЛС-5№003153
2283
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 20 мл
РК-ЛС-5№003153
2284
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 10 мл
РК-ЛС-5№009525
2285
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 20 мл
РК-ЛС-5№009525
2286
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 25 мл
РК-ЛС-5№009525
2287
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 30 мл
РК-ЛС-5№009525
2288
D08AG03
Йод
Йодинол
раствор для местного и наружного применения йод 100.0 мг
РК-ЛС-5№018028
2289
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовый 5% 10 мл
РК-ЛС-5№023222
2290
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовый 5% 25 мл
РК-ЛС-5№023222
D08AX
Прочие антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
2291
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 10 мл
РК-ЛС-5№009569
2292
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 20 мл
РК-ЛС-5№009569
2293
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый
раствор спиртовой 1% 10 мл
РК-ЛС-5№003176
2294
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый
раствор спиртовой 1% 20 мл
РК-ЛС-5№003176
2295
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 30 мл
РК-ЛС-5№009569
2296
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый-DF Люкс
раствор спиртовой 1%, 10 мл
РК-ЛС-5№025349
D08AX01
Перекись водорода
2297
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл

сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025128
2323
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған спрей, 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025563
D08AX06
Калий перманганаты
D08AX08
Этанол
2324
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 50 құтыда 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009473
2325
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 50 құтыда 100 мл
ҚР-ДЗ-5№009473
2326
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 50 құтыда
ҚР-ДЗ-5№009474
2327
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 100 құтыда
ҚР-ДЗ-5№009474
2328
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2329
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2330
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2331
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2332
D08AX08
Этанол
Этил спирті 70%
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019713
2333
D08AX08
Этанол
Этил спирті
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2334
D08AX08
Этанол
Этил спирті
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2335
D08AX08
Этанол
Этил спирті
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2336
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2337
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2338
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2339
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2340
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023844
2341
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№023844
2342
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023845
2343
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№023845
2344
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2345
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2346
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2347
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014543
2348
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014546
2349
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№014544
2350
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014544
2351
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№014544
2352
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022957

раствор для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№025128
2323
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
спрей для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№025563
D08AX06
Калия перманганат
D08AX08
Этанол
2324
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл во флаконе 50 мл
РК-ЛС-5№009473
2325
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл во флаконе 100 мл
РК-ЛС-5№009473
2326
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 50 мл во флаконе
РК-ЛС-5№009474
2327
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 100 мл во флаконе
РК-ЛС-5№009474
2328
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 30 мл
РК-ЛС-5№001467
2329
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 60 мл
РК-ЛС-5№001467
2330
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл
РК-ЛС-5№001467
2331
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 90 мл
РК-ЛС-5№001467
2332
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый 70%
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№019713
2333
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№003159
2334
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№003159
2335
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 100 мл
РК-ЛС-5№003159
2336
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 30 мл
РК-ЛС-5№001469
2337
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 50 мл
РК-ЛС-5№001469
2338
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 60 мл
РК-ЛС-5№001469
2339
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 90 мл
РК-ЛС-5№001469
2340
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№023844
2341
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№023844
2342
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 50 мл
РК-ЛС-5№023845
2343
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№023845
2344
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 30 мл
РК-ЛС-5№014541
2345
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№014541
2346
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№014541
2347
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 100 мл
РК-ЛС-5№014543
2348
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 90% 100 мл
РК-ЛС-5№014546
2349
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 90% 30 мл
РК-ЛС-5№014544
2350
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 90% 50 мл
РК-ЛС-5№014544
2351
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№014544
2352
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№022957

сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№025047
2382
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді, 90%, 90 мл
ҚР-ДЗ-5№025982
2383
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді, 70%, 90 мл
ҚР-ДЗ-5№025981
D10
Акнеге қарсы препараттар
D10A
Акнеге қарсы препараттар
D10AD
Безеу кезінде жергілікті қолдануға арналған ретиноидтар
D10AD54
Басқа препараттармен біріктірілген изотретиноин
2384
D10AD54
Басқа препараттармен біріктірілген изотретиноин
Мундерм Гель
сыртқа қолдануға арналған гель 0,5 мг/20 мг 30 г
ҚР-ДЗ-5№022672
D10AE01
Бензоил пероксиді
D10AX03
Азелаин қышқылы
2385
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
гель 15% 5 г
ҚР-ДЗ-5№014885
2386
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
гель 15% 15г
ҚР-ДЗ-5№014885
2387
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
гель 15% 30г
ҚР-ДЗ-5№014885
2388
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
крем 20% 30 г
ҚР-ДЗ-5№000417
2389
D10AX03
Азелаин қышқылы
Азелик
сыртқа қолдануға арналған гель 15% 5 г
ҚР-ДЗ-5№023028
2390
D10AX03
Азелаин қышқылы
Азелик
сыртқа қолдануға арналған гель 15% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023028
2391
D10AX03
Азелаин қышқылы
Азелик
сыртқа қолдануға арналған гель 15% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023028
D10B
Акнеге қарсы жүйелі қолданылатын препараттар
D10BA
Безеуді емдеуге арналған ретиноидтар
D10BA01
Изотретиноин
орфанный
2392
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№021046
2393
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021045
2394
D10BA01
Изотретиноин
Роаккутан
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№000873
2395
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023646
2396
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023647
D11
Өзге дерматологиялық препараттар
D11A
Басқа дерматологиялық препараттар
D11AH
Кортикостероидтарды қоспағанда, тері ауруларын емдеуге арналған өзге де препараттар.
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
2397
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022698
D11AX
Басқа дерматологиялық препараттар
2398
D11AX/ D02AC
Басқа да дерматологиялық препараттар/Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин
жақпамай 25 г
ҚР-ДЗ-5№012810
D11AX01
Миноксидил
2399
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022412
2400
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022435
2401
D11AX01
Миноксидил
Ревард
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022023
2402
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 2%
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№020027
2403
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 5%
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 5 % 60 мл
ҚР-ДЗ-5№020028
2404
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
сыртқа қолдануға арналған спрей 5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024036
2405
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
сыртқа қолдануға арналған спрей 2% 60 мл

раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№025047
2382
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 90 мл
РК-ЛС-5№025982
2383
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 90 мл
РК-ЛС-5№025981
D10
Препараты против акне
D10A
Препараты против акне местного применения
D10AD
Ретиноиды для местного применения при акне
D10AD54
Изотретиноин в комбинации с другими препаратами
2384
D10AD54
Изотретиноин в комбинации с другими препаратами
Мундерм Гель
гель для наружного применения 0,5 мг/20 мг 30 г
РК-ЛС-5№022672
D10AE01
Бензоила пероксид
D10AX03
Азелаиновая кислота
2385
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 5 г
РК-ЛС-5№014885
2386
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 15 г
РК-ЛС-5№014885
2387
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 30 г
РК-ЛС-5№014885
2388
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
крем 20 % 30 г
РК-ЛС-5№000417
2389
D10AX03
Азелаиновая кислота
Азелик
гель для наружного применения 15% 5 г
РК-ЛС-5№023028
2390
D10AX03
Азелаиновая кислота
Азелик
гель для наружного применения 15% 15г
РК-ЛС-5№023028
2391
D10AX03
Азелаиновая кислота
Азелик
гель для наружного применения 15% 30 г
РК-ЛС-5№023028
D10B
Препараты против акне системного применения
D10BA
Ретиноиды для лечения акне
D10BA01
Изотретиноин
орфанный
2392
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулы 16 мг
РК-ЛС-5№021046
2393
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулы 8 мг
РК-ЛС-5№021045
2394
D10BA01
Изотретиноин
Роаккутан
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№000873
2395
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№023646
2396
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№023647
D11
Прочие дерматологические препараты
D11A
Прочие дерматологические препараты
D11AH
Прочие препараты для лечения заболеваний кожи, исключая кортикостероиды.
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
2397
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№022698
D11AX
Прочие дерматологические препараты
2398
D11AX/ D02AC
Дерматологические препараты прочие/ Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелин
мазь 25 г
РК-ЛС-5№012810
D11AX01
Миноксидил
2399
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№022412
2400
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 5% 60 мл
РК-ЛС-5№022435
2401
D11AX01
Миноксидил
Ревард
раствор для наружного применения 50 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022023
2402
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 2%
раствор для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№020027
2403
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 5%
раствор для наружного применения 5 % 60 мл
РК-ЛС-5№020028
2404
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
спрей для наружного применения 5% 60 мл
РК-ЛС-5№024036
2405
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
спрей для наружного применения 2% 60 мл

ҚР-ДЗ-5№024037
G
Несеп-жыныс жүйесі мен жыныс гормондары
G01
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар
G01A
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар (кортикостероидтармен біріктірілімдерін қоспағанда)
G01AA
Антибиотиктер
G01AA01
Нистатин
2406
G01AA01
Нистатин
Нистатин
қынаптық суппозиторийлер 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№002357
G01AC
Хинолон туындылары
G01AC05
Деквалиний хлориді
2407
G01AC05
Деквалиний хлориді
АНТИБАКТ®
қынаптық таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022397
2408
G01AC05
Деквалиний хлориді
Флуомизин®
қынаптық таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021113
G01AF
Имидазол туындылары
2409
G01AF
Имидазол туындылары
Метостил
қынаптық суппозиторийлер 200 мг +160 мг+8 мг
ҚР-ДЗ-5№019551
2410
G01AF
Имидазол туындылары
Кломезол
қынаптық суппозиторийлер 150мг +200мг +500 мг
ҚР-ДЗ-5№010894
G01AF01
Метронидазол
2411
G01AF01
Метронидазол
Трихопол
қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010644
2412
G01AF01
Метронидазол
Мистол®
қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023690
2413
G01AF01
Метронидазол
Метронидазол
қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№002308
G01AF02
Клотримазол
2414
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011494
2415
G01AF02
Клотримазол
Кандид B
қынаптық гель 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№012446
2416
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009749
2417
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
қынаптық таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018732
2418
G01AF02
Клотримазол
Клотрим
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004765
2419
G01AF02
Клотримазол
Кандид - В6
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011333
2420
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
қынаптық суппозиторийлер 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023809
2421
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН ®
қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023993
2422
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018731
2423
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005353
2424
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 10% 7 г
ҚР-ДЗ-5№121974
G01AF04
Миконазол
2425
G01AF04
Миконазол
Миконазол
қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009691
2426
G01AF04
Миконазол
Миконаз
қынаптық капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013144
G01AF11
Кетоконазол
2427
G01AF11
Кетоконазол
Ливарол®
қынаптық суппозиторийлер 400 мг
ҚР-ДЗ-5№016696
2428
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
қынаптық суппозиторийлер 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023728
G01AF12
Фентиконазол
2429
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
қынаптық капсулалар 200мг
ҚР-ДЗ-5№017146
2430
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
қынаптық капсулалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№017147
2431
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
қынаптық капсулалар 1000мг
ҚР-ДЗ-5№017148
2432
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№017149
2433
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 78 г

РК-ЛС-5№024037
G
Мочеполовая система и половые гормоны
G01
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний
G01A
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний (исключая комбинации с кортикостероидами)
G01AA
Антибиотики
G01AA01
Нистатин
2406
G01AA01
Нистатин
Нистатин
суппозитории вагинальные 500000 ЕД
РК-ЛС-5№002357
G01AC
Производные хинолонов
G01AC05
Деквалиния хлорид
2407
G01AC05
Деквалиния хлорид
АНТИБАКТ®
таблетки вагинальные 10 мг
РК-ЛС-5№022397
2408
G01AC05
Деквалиния хлорид
Флуомизин®
таблетки вагинальные 10 мг
РК-ЛС-5№021113
G01AF
Производные имидазола
2409
G01AF
Производные имидазола
Метостил
суппозитории вагинальные 200 мг +160 мг+8 мг
РК-ЛС-5№019551
2410
G01AF
Производные имидазола
Кломезол
суппозитории вагинальные 150мг +200мг +500 мг
РК-ЛС-5№010894
G01AF01
Метронидазол
2411
G01AF01
Метронидазол
Трихопол
таблетки вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№010644
2412
G01AF01
Метронидазол
Мистол®
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№023690
2413
G01AF01
Метронидазол
Метронидазол
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№002308
G01AF02
Клотримазол
2414
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№011494
2415
G01AF02
Клотримазол
Кандид B
гель вагинальный 2% 30 г
РК-ЛС-5№012446
2416
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№009749
2417
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
таблетки вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№018732
2418
G01AF02
Клотримазол
Клотрим
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№004765
2419
G01AF02
Клотримазол
Кандид - В6
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№011333
2420
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№023809
2421
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН ®
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№023993
2422
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018731
2423
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№005353
2424
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 10% 7 г
РК-ЛС-5№121974
G01AF04
Миконазол
2425
G01AF04
Миконазол
Миконазол
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№009691
2426
G01AF04
Миконазол
Миконаз
капсулы вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№013144
G01AF11
Кетоконазол
2427
G01AF11
Кетоконазол
Ливарол®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№016696
2428
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№023728
G01AF12
Фентиконазол
2429
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№017146
2430
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 600 мг
РК-ЛС-5№017147
2431
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 1000 мг
РК-ЛС-5№017148
2432
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 30 г
РК-ЛС-5№017149
2433
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 78 г

ҚР-ДЗ-5№017150
G01AX
Басқа антисептиктер және микробқа қарсы препараттар
G01AX
Хлоргексидин
2434
G01AX
Хлоргексидин
Депантол®
қынаптық суппозиторийлер 0.016 г+ 0.1 г
ҚР-ДЗ-5№015807
2435
G01AX
Хлоргексидин
Гексикон®
қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016118
2436
G01AX
Хлоргексидин
Нагин
қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№024070
2437
G01AX
Хлоргексидин
ХЛОРГЕКСИДИН-ЭФФЕКТ
қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022411
G01AX06
Фуразолидон
2438
G01AX06
Фуразолидон
Фуразолидон
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019339
G01AX11
Повидон-йод
2439
G01AX11
Повидон-йод
Аквидин
қынаптық таблеткалар (пессарийлер) 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122106
2440
G01AX11
Повидон-йод
Бетадин®
қынаптық суппозиторийлер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009783
2441
G01AX11
Повидон-йод
Гинелайф Иодин™
қынаптық суппозиторийлер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009752
G02
Өзге гинекологиялық препараттар
G02A
Миометрий тонусын арттыратын препараттар
G02AD
Простагландиндер
G02AD02
Динопростон
2442
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
қынаптық гель 2,0 мг/3 г
ҚР-ДЗ-5№022947
2443
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
қынаптық таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№022950
G02AD06
Мизопростол
2444
G02AD06
Мизопростол
Мизопростол
таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№009944
2445
G02AD06
Мизопростол
Миролют®
таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№018503
G02B
Жергілікті қолдануға арналған контрацептивтер
G02BA
Жатырішілік контрацептивтер
G02BA03
Прогестагендері бар пластик спиралдар
2446
G02BA03
Прогестагендермен пластик ЖІЖ
Мирена®
жатырішілік емдік жүйе, 20 мкг/24 сағат
ҚР-ДЗ-5№015812
G02C
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған өзге препараттар
G02CB
Пролактин секрециясының ингибиторлары
G02CB01
Бромокриптин
2447
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003958
G02CB03
Каберголин
2448
G02CB03
Каберголин
Агалатес
таблеткалар 0,5 мг, №8
ҚР-ДЗ-5№020301
2449
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблеткалар 0,5 мг, №2
ҚР-ДЗ-5№012082
2450
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблеткалар 0,5 мг, №8
ҚР-ДЗ-5№012082
2451
G02CB03
Каберголин
Каберлин
таблеткалар 0,5 мг, №2
ҚР-ДЗ-5№024647
G02CX
Гинекологияда қолдануға арналған басқа препараттар
G02CX01
Атосибан
2452
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 7,5 мг/ мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015528
2453
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 7,5 мг/ мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015662
2454
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 37,5 мг/ 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024038
2455
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
инъекцияға арналған ерітінді 6,75 мг/0,9 мл
ҚР-ДЗ-5№024048
G03
Жыныс гормондары және жыныс жүйесінің модуляторлары
G03A
Жүйелі қолдануға арналған гормондық контрацептивтер
G03AA
Прогестагендер және эстрогендер (бекітілген құрамдастар)

РК-ЛС-5№017150
G01AX
Прочие антисептики и противомикробные препараты
G01AX
Хлоргексидин
2434
G01AX
Хлоргексидин
Депантол®
суппозитории вагинальные 0.016 г+ 0.1 г
РК-ЛС-5№015807
2435
G01AX
Хлоргексидин
Гексикон®
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№016118
2436
G01AX
Хлоргексидин
Нагин
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№024070
2437
G01AX
Хлоргексидин
ХЛОРГЕКСИДИН-ЭФФЕКТ
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№022411
G01AX06
Фуразолидон
2438
G01AX06
Фуразолидон
Фуразолидон
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019339
G01AX11
Повидон-йод
2439
G01AX11
Повидон-йод
Аквидин
таблетки вагинальные (пессарии) 200 мг
РК-ЛС-5№122106
2440
G01AX11
Повидон-йод
Бетадин®
суппозитории вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№009783
2441
G01AX11
Повидон-йод
Гинелайф Иодин™
суппозитории вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№009752
G02
Прочие гинекологические препараты
G02A
Препараты, повышающие тонус миометрия
G02AD
Простагландины
G02AD02
Динопростон
2442
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
гель вагинальный 2,0 мг/3 г
РК-ЛС-5№022947
2443
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
таблетки вагинальные 3мг
РК-ЛС-5№022950
G02AD06
Мизопростол
2444
G02AD06
Мизопростол
Мизопростол
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№009944
2445
G02AD06
Мизопростол
Миролют®
таблетки, 200 мкг
РК-ЛС-5№018503
G02B
Контрацептивы для местного применения
G02BA
Внутриматочные контрацептивы
G02BA03
Пластиковые спирали с прогестагенами
2446
G02BA03
Пластиковые ВМС с прогестагенами
Мирена®
система внутриматочная терапевтическая 20 мкг/24 ч
РК-ЛС-5№015812
G02C
Прочие препараты для лечения гинекологических заболеваний
G02CB
Ингибиторы секреции пролактина
G02CB01
Бромокриптин
2447
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№003958
G02CB03
Каберголин
2448
G02CB03
Каберголин
Агалатес
таблетки 0,5 мг, №8
РК-ЛС-5№020301
2449
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблетки 0,5 мг, №2
РК-ЛС-5№012082
2450
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблетки 0,5 мг, №8
РК-ЛС-5№012082
2451
G02CB03
Каберголин
Каберлин
таблетки 0,5 мг, №2
РК-ЛС-5№024647
G02CX
Другие препараты для применения в гинекологии
G02CX01
Атосибан
2452
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
концентрат для приготовления раствора для инфузий 7,5 мг/ мл 5 мл
РК-ЛС-5№015528
2453
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
раствор для внутривенного введения 7,5 мг/ мл 0,9 мл
РК-ЛС-5№015662
2454
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
концентрат для приготовления раствора для инфузий 37,5 мг/ 5 мл
РК-ЛС-5№024038
2455
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
раствор для инъекций 6,75 мг/0,9 мл
РК-ЛС-5№024048
G03
Половые гормоны и модуляторы половой системы
G03A
Гормональные контрацептивы для системного применения
G03AA
Прогестагены и эстрогены (фиксированные комбинации)

G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
2456
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Орлифик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№022570
2457
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Ригевидон®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№014752
2458
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Леворест 28
қабықпен қапталған таблеткалар, 0.15 мг/0.03 мг
ҚР-ДЗ-5№025673
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
2459
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Регулон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№011399
2460
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Новинет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0.15 мг/0.02 мг
ҚР-ДЗ-5№011370
2461
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Дэстра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг+ 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№023615
2462
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Диаваль
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг+ 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№023883
2463
G03AA09
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Дезолон
таблеткалар, 0,15 мг / 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№025679
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
2464
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Линдинет 20
қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№014072
2465
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Логест®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№015836
2466
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Тамарилла® Мини
қабықпен қапталған таблеткалар 0.06 мг/0.015 мг
ҚР-ДЗ-5№023104
2467
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Тамарилла® 30
таблеткалар 0,075 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№023105
2468
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Тамарилла® 20
таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№023106
2469
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Виолетта®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,06мг/0,015мг
ҚР-ДЗ-5№023548
2470
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Беатрис
таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№023829
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
2471
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Нарайя
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг+0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122092
2472
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Видора микро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122134
2473
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Кристи
қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№021436
2474
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Видора
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг+0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122133
2475
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Вибин мини
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№022568
2476
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Вибин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№022569

G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
2456
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Орлифик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0,100 мг/0,020 мг
РК-ЛС-5№022570
2457
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Ригевидон®
таблетки, покрытые оболочкой 0,15 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№014752
2458
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Леворест 28
таблетки, покрытые оболочкой 0.15 мг/0.03 мг
РК-ЛС-5№025673
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
2459
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Регулон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№011399
2460
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Новинет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0.15 мг/0.02 мг
РК-ЛС-5№011370
2461
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Дэстра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг+ 0,02 мг
РК-ЛС-5№023615
2462
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Диаваль
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг+ 0,03 мг
РК-ЛС-5№023883
2463
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Дезолон
таблетки 0,15 мг / 0,03 мг
РК-ЛС-5№025679
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
2464
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Линдинет 20
таблетка, покрытые оболочкой 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№014072
2465
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Логест®
таблетки, покрытые оболочкой 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№015836
2466
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Тамарилла® Мини
таблетки, покрытые оболочкой 0.06 мг/0.015 мг
РК-ЛС-5№023104
2467
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Тамарилла® 30
таблетки 0,075 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№023105
2468
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Тамарилла® 20
таблетки 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№023106
2469
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Виолетта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,06мг/0,015мг
РК-ЛС-5№023548
2470
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Беатрис
таблетки 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№023829
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
2471
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Нарайя
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг+0,02 мг
РК-ЛС-5№122092
2472
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Видора микро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№122134
2473
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Кристи
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№021436
2474
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Видора
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг+0,03 мг
РК-ЛС-5№122133
2475
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Вибин мини
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№022568
2476
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Вибин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№022569

2477
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Викспо
қабықпен қапталған таблеткалар, 3мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№022375
2478
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Джес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№011639
2479
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
ДИМИА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№019523
2480
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Дронис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№021021
2481
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Дэлсия
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№021119
2482
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Ярина®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№012999
2483
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Мидиана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№017396
2484
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Фламика
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3мг+0.02мг
ҚР-ДЗ-5№022706
2485
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Фламика
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0.03 мг
ҚР-ДЗ-5№022707
G03AA13
Норэлгестромин және Этинилэстрадиол
2486
G03AA13
Норэлгестромин және Этинилэстрадиол
Евра®
трансдермальді терапиялық жүйе (ттж) 0,6 мг+ 6 мг
ҚР-ДЗ-5№016276
G03AA14
Номегестрол және Эстрадиол
2487
G03AA14
Номегестрол және Эстрадиол
Зоели
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/ 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019886
G03AB
Прогестагендер және эстрогендер (ретімен қабылдауға арналған біріктірілімдер)
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
2488
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
Три-Регол®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,05 мг + 0,03 мг, 0,075 мг + 0,04 мг, 0,125 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№002049
2489
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
Триквилар®
драже 0,075 мг+0,04 мг, 0,05 мг+0,03мг, 0,125 мг+0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№015626
G03AB08
Диеногест және Эстрадиол
2490
G03AB08
Диеногест және Эстрадиол
Клайра®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг+2 мг+2 мг+1 мг+2мг+3мг
ҚР-ДЗ-5№019670
G03AC
Прогестагендер
G03AC09
Дезогестрел
2491
G03AC09
Дезогестрел
Дезирет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№122137
2492
G03AC09
Дезогестрел
Лиметик
қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№022547
2493
G03AC09
Дезогестрел
Лактинет®-Рихтер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№013311
2494
G03AC09
Дезогестрел
Лакрис
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№023806
2495
G03AC09
Дезогестрел
Бредикон
таблеткалар, 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№025674
G03AD
Төтенше контрацептивтер
G03AD01/G03AC03
Левоноргестрел
2496
G03AC03
Левоноргестрел
Эль Ева ЭК 72
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№004085
2497

2477
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Викспо
таблетки, покрытые оболочкой, 3мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№022375
2478
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Джес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№011639
2479
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
ДИМИА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№019523
2480
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Дронис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№021021
2481
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Дэлсия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№021119
2482
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Ярина®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№012999
2483
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Мидиана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№017396
2484
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Фламика
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3мг+0,02мг
РК-ЛС-5№022706
2485
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Фламика
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№022707
G03AA13
Норэлгестромин и Этинилэстрадиол
2486
G03AA13
Норэлгестромин и Этинилэстрадиол
Евра®
трансдермальная терапевтическая система (ттс) 6 мг+ 0,6 мг
РК-ЛС-5№016276
G03AA14
Номегестрол и Эстрадиол
2487
G03AA14
Номегестрол и Эстрадиол
Зоели
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/ 1,5 мг
РК-ЛС-5№019886
G03AB
Прогестагены и эстрогены (комбинации для последовательного приема)
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
2488
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Три-Регол®
таблетки, покрытые оболочкой 0,05 мг + 0,03 мг, 0,075 мг + 0,04 мг, 0,125 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№002049
2489
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Триквилар®
драже 0,075 мг+0,04 мг, 0,05 мг+0,03мг, 0,125 мг+0,03 мг
РК-ЛС-5№015626
G03AB08
Диеногест и Эстрадиол
2490
G03AB08
Диеногест и Эстрадиол
Клайра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг+2 мг+2 мг+1 мг+2мг+3мг
РК-ЛС-5№019670
G03AC
Прогестагены
G03AC09
Дезогестрел
2491
G03AC09
Дезогестрел
Дезирет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№122137
2492
G03AC09
Дезогестрел
Лиметик
таблетки, покрытые оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№022547
2493
G03AC09
Дезогестрел
Лактинет®-Рихтер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№013311
2494
G03AC09
Дезогестрел
Лакрис
таблетки, покрытые оболочкой 75 мкг
РК-ЛС-5№023806
2495
G03AC09
Дезогестрел
Бредикон
таблетки 0,075 мг
РК-ЛС-5№025674
G03AD
Экстренные контрацептивы
G03AD01/G03AC03
Левоноргестрел
2496
G03AC03
Левоноргестрел
Эль Ева ЭК 72
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,75 мг
РК-ЛС-5№004085
2497

G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа Форте
таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021030
2498
G03AD01
Левоноргестрел
Постинор®
таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№013882
2499
G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа
таблеткалар, 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№021029
G03AD02
Улипристал
G03B
Андрогендер
G03BA
3-оксоандростен туындылары
G03BA03
Тестостерон
2500
G03BA03
Тестостерон
Небидо®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 250 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№009483
2501
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№004846
2502
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
сыртқа қолдануға арналған гель 16,2мг /г 88 г
ҚР-ДЗ-5№024177
2503
G03BA03
Тестостерон
Андрогель
сыртқа қолдануға арналған гель 10мг/г 5 г
ҚР-ДЗ-5№019792
2504
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
сыртқа қолдануға арналған гель 16,2мг /г 88 г
ҚР-ДЗ-5№023595
G03C
Эстрогендер
G03CA
Табиғи және жартылай синтетикалық эстрогендер
G03CA03
Эстрадиол
2505
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
сыртқа қолдануға арналған гель 0,1 % 1 г
ҚР-ДЗ-5№009623
2506
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
сыртқа қолдануға арналған гель 0,1 % 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№009623
2507
G03CA03
Эстрадиол
Монтадиол
крем 0,1 % 25 г
ҚР-ДЗ-5№023101
2508
G03CA03
Эстрадиол
Прогинова®
қантты кабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№011426
2509
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
трансдермальді гель 0,60 мг/г 80 г
ҚР-ДЗ-5№024237
2510
G03CA03
Эстрадиол
Лензетто®
трансдермальді спрей 1,53мг /доза 8,1 мл
ҚР-ДЗ-5№023635
2511
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
трансдермальді гель 0,60 мг/г 80 г
ҚР-ДЗ-5№025590
2512
G03CA03
Эстрадиол
Фемостон® моно
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025561
G03CA04
Эстриол
2513
G03CA04
Эстриол
Овестин®
қынаптық суппозиторийлер 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№020956
2514
G03CA04
Эстриол
Эстринорм
қынаптық суппозиторийлер 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№009753
G03D
Прогестагендер
G03DA
Прегнин туындылары
G03DA04
Прогестерон
2515
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№018716
2516
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122045
2517
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122046
2518
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
инъекцияға арналған майлы ерітінді1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018713
2519
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
инъекцияға арналған майлы ерітінді2,5% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018714
2520
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015741
2521
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015742
2522
G03DA04
Прогестерон
Лютеина®
қынаптық таблеткалар200 мг
ҚР-ДЗ-5№021468
2523
G03DA04
Прогестерон
Лютеина®
қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№021469
2524
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№018530
2525
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023250
2526
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулалар 200 мг

G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа Форте
таблетки 1,5 мг
РК-ЛС-5№021030
2498
G03AD01
Левоноргестрел
Постинор®
таблетки 0,75 мг
РК-ЛС-5№013882
2499
G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа
таблетки, 0,75 мг
РК-ЛС-5№021029
G03AD02
Улипристал
G03B
Андрогены
G03BA
Производные 3-оксоандростена
G03BA03
Тестостерон
2500
G03BA03
Тестостерон
Небидо®
раствор для внутримышечного введения 250 мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№009483
2501
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
раствор для внутримышечных инъекций, 1 мл
РК-ЛС-5№004846
2502
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
гель для наружного применения 16,2мг /г 88 г
РК-ЛС-5№024177
2503
G03BA03
Тестостерон
Андрогель
гель для наружного применения 10мг/г 5 г
РК-ЛС-5№019792
2504
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
гель для наружного применения 16,2мг /г 88 г
РК-ЛС-5№023595
G03C
Эстрогены
G03CA
Природные и полусинтетические эстрогены
G03CA03
Эстрадиол
2505
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
гель для наружного применения 0,1 % 1 г
РК-ЛС-5№009623
2506
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
гель для наружного применения 0,1 % 0,5 г
РК-ЛС-5№009623
2507
G03CA03
Эстрадиол
Монтадиол
крем 0,1 % 25 г
РК-ЛС-5№023101
2508
G03CA03
Эстрадиол
Прогинова®
таблетки, покрытые сахарной оболочкой 2мг
РК-ЛС-5№011426
2509
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
гель трансдермальный 0,60 мг/г 80 г
РК-ЛС-5№024237
2510
G03CA03
Эстрадиол
Лензетто®
спрей трансдермальный 1,53мг /доза 8,1 мл
РК-ЛС-5№023635
2511
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
гель трансдермальный 0,60 мг/г 80 г
РК-ЛС-5№025590
2512
G03CA03
Эстрадиол
Фемостон® моно
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№025561
G03CA04
Эстриол
2513
G03CA04
Эстриол
Овестин®
суппозитории вагинальные 0.5 мг
РК-ЛС-5№020956
2514
G03CA04
Эстриол
Эстринорм
суппозитории вагинальные 0.5 мг
РК-ЛС-5№009753
G03D
Прогестагены
G03DA
Производные прегнина
G03DA04
Прогестерон
2515
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018716
2516
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№122045
2517
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№122046
2518
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
раствор для инъекций масляный 1% 1 мл
РК-ЛС-5№018713
2519
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
раствор для инъекций масляный 2,5% 1 мл
РК-ЛС-5№018714
2520
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№015741
2521
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№015742
2522
G03DA04
Прогестерон
Лютеина®
таблетки вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№021468
2523
G03DA04
Прогестерон
Лютеина®
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№021469
2524
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018530
2525
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023250
2526
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулы 200 мг

ҚР-ДЗ-5№023251
2527
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023292
2528
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023293
2529
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
сыртқа қолдануға арналған гель 1% 80 г
ҚР-ДЗ-5№013667
2530
G03DA04
Прогестерон
Крайнон®
қынаптық гель 8% 1,125 г
ҚР-ДЗ-5№018975
2531
G03DA04
Прогестерон
Гестрон
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025762
2532
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
сыртқа қолдануға арналған гель1% 80 г
ҚР-ДЗ-5№025547
2533
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025266
2534
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025267
2535
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025964
2536
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025965
2537
G03DA04
Прогестерон
Пролютекс
инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026278
G03DB
Прегнадиен туындылары
G03DB01
Дидрогестерон
2538
G03DB01
Дидрогестерон
Дюфастон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014248
G03DB08
Диеногест
2539
G03DB08
Диеногест
Визанна®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№017601
2540
G03DB08
Диеногест
Дизена
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№024490
2541
G03DB08
Диеногест
Дивагестия®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025135
G03DC
Эстрен туындылары
G03DC02
Норэтистерон
2542
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010088
G03DC05
Тиболон
G03F
Прогестагендердің эстрогендермен құрамдасы
G03FB
Прогестагендердің эстрогендермен біріктірілімі (ретпен қабылдауға арналған біріктірілімі)
G03FB09
Левоноргестрел және эстроген
2543
G03FB09
Левоноргестрел және эстроген
Климонорм®
драже 0,15 мг/ 2 мг
ҚР-ДЗ-5№015628
G03G
Гонадотропиндер және басқа овуляция стимуляторы
G03GA
Гонадотропиндер
G03GA01
Хориондық гонадотропин
2544
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорагон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5000 ХБ
ҚР-ДЗ-0№016639
2545
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлориді, инъекцияға арналған дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш, 9 мг/мл) 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№016635
2546
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлориді, инъекцияға арналған дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш, 9 мг/мл) 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№016637
2547
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорапур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023658
2548
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорапур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5000 ХБ

РК-ЛС-5№023251
2527
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№023292
2528
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023293
2529
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
гель для наружного применения 1% 80 г
РК-ЛС-5№013667
2530
G03DA04
Прогестерон
Крайнон®
гель вагинальный 8% 1,125 г
РК-ЛС-5№018975
2531
G03DA04
Прогестерон
Гестрон
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025762
2532
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
гель для наружного применения 1% 80 г
РК-ЛС-5№025547
2533
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025266
2534
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025267
2535
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025964
2536
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025965
2537
G03DA04
Прогестерон
Пролютекс
раствор для инъекций, 25 мг
РК-ЛС-5№026278
G03DB
Производные прегнадиена
G03DB01
Дидрогестерон
2538
G03DB01
Дидрогестерон
Дюфастон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№014248
G03DB08
Диеногест
2539
G03DB08
Диеногест
Визанна®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№017601
2540
G03DB08
Диеногест
Дизена
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№024490
2541
G03DB08
Диеногест
Дивагестия®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№025135
G03DC
Производные эстрена
G03DC02
Норэтистерон
2542
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010088
G03DC05
Тиболон
G03F
Прогестагены в комбинации с эстрогенами
G03FB
Прогестагены в комбинации с эстрогенами (комбинации для последовательного приема)
G03FB09
Левоноргестрел и эстроген
2543
G03FB09
Левоноргестрел и эстроген
Климонорм®
драже 0,15 мг/ 2 мг
РК-ЛС-5№015628
G03G
Гонадотропины и другие стимуляторы овуляции
G03GA
Гонадотропины
G03GA01
Гонадотропин хорионический
2544
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Хорагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5000 МЕ
РК-ЛС-0№016639
2545
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Гонадотропин хорионический
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (натрия хлорид, растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций, 9 мг/мл) 500 МЕ
РК-ЛС-5№016635
2546
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Гонадотропин хорионический
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (натрия хлорид, растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций, 9 мг/мл) 1000 МЕ
РК-ЛС-5№016637
2547
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Хорапур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1500 МЕ
РК-ЛС-5№023658
2548
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Хорапур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5000 МЕ

ҚР-ДЗ-5№023659
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
2549
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 75 ХБ ФСГ и 75 ХБ ЛГ
ҚР-ДЗ-5№013725
2550
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Меногон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 75 ХБ ФСГ и 75 ХБ ЛГ
ҚР-ДЗ-5№016581
2551
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1200 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019141
2552
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019140
G03GA04
Урофоллитропин
G03GA05
Фоллитропин альфа
2553
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5,5 мкг (75 ХБ)
ҚР-ДЗ-5№009278
2554
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
инъекцияға арналған ерітінді 300 ХБ (22мкг)/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018836
2555
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
инъекцияға арналған ерітінді 450 ХБ (33 мкг)/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№018837
2556
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
инъекцияға арналған ерітінді 900 ХБ (66 мкг)/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018838
2557
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
тері астына енгізуге арналған ерітінді 900МЕ/1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025984
2558
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
тері астына енгізуге арналған ерітінді 450 МЕ/0.75 мл
ҚР-ДЗ-5№025985
2559
G03GA05
Фоллитропин альфа
ФОЛИГРАФ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 150 МЕ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025521
G03GA06
Фоллитропин бета
2560
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 600 ХБ/0,72 мл 0,78 мл
ҚР-ДЗ-5№011266
2561
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 300 ХБ/0,36 мл 0,42 мл
ҚР-ДЗ-5№011264
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
2562
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
инъекцияға арналған ерітінді 250 мкг/0,5 мл 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022920
2563
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
инъекцияға арналған ерітінді 250 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018899
G03GA09
Корифоллитропин альфа
2564
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
инъекцияға арналған ерітінді 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018153
2565
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
инъекцияға арналған ерітінді 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018152
G03GA10
Фоллитропин дельта
2566
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
инъекцияға арналған ерітінді, 72 мкг/2.16 мл
ҚР-ДЗ-5№024150
2567
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
инъекцияға арналған ерітінді, 36 мкг/1.08 мл

РК-ЛС-5№023659
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
2549
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 75 МЕ фсг и 75 МЕ лг
РК-ЛС-5№013725
2550
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Меногон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 75 МЕ фсг и 75 МЕ лг
РК-ЛС-5№016581
2551
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1200 МЕ
РК-ЛС-5№019141
2552
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 600 МЕ
РК-ЛС-5№019140
G03GA04
Урофоллитропин
G03GA05
Фоллитропин альфа
2553
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5,5 мкг (75 МЕ)
РК-ЛС-5№009278
2554
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 300 МЕ (22мкг)/0,5 мл
РК-ЛС-5№018836
2555
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 450 МЕ (33 мкг)/0,75 мл
РК-ЛС-5№018837
2556
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 900 МЕ (66 мкг)/1,5 мл
РК-ЛС-5№018838
2557
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
раствор для подкожного введения 900МЕ/1.5 мл
РК-ЛС-5№025984
2558
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
раствор для подкожного введения 450 МЕ/0.75 мл
РК-ЛС-5№025985
2559
G03GA05
Фоллитропин альфа
ФОЛИГРАФ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 150 МЕ в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 0.5 мл
РК-ЛС-5№025521
G03GA06
Фоллитропин бета
2560
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для подкожного введения 600 МЕ/0,72 мл 0,78 мл
РК-ЛС-5№011266
2561
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для подкожного введения 300 МЕ/0,36 мл 0,42 мл
РК-ЛС-5№011264
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
2562
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
раствор для инъекций 250 мкг/0,5 мл 0.5 мл
РК-ЛС-5№022920
2563
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
раствор для инъекций 250 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018899
G03GA09
Корифоллитропин альфа
2564
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018153
2565
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018152
G03GA10
Фоллитропин дельта
2566
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
раствор для инъекций, 72 мкг/2.16 мл
РК-ЛС-5№024150
2567
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
раствор для инъекций, 36 мкг/1.08 мл

ҚР-ДЗ-5№024149
2568
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
инъекцияға арналған ерітінді, 12 мкг/0.36 мл
ҚР-ДЗ-5№024147
G03GA30
Біріктірілімдер
2569
G03GA30
Біріктірілімдер
Перговерис®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 150/75 ХБ/МЕ
ҚР-ДЗ-5№019097
G03GB
Синтетикалық овуляция стимуляторлары
G03GB02
Кломифен
2570
G03GB02
Кломифен
Клостилбегит®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005861
G03H
Антиандрогендер
G03HA
Антиандрогендер, қарапайым
G03HA01
Ципротерон
2571
G03HA01
Ципротерон
Андрокур® Депо
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған майлы ерітінді 300 мг/3 мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№004353
2572
G03HA01
Ципротерон
Андрокур®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016205
2573
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-50
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022796
2574
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-100
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022800
G03X
Өзге жыныс гормондары және жыныс жүйесінің модуляторлары
G03XB
Прогестеронды рецепторлардың модуляторлары
G03XB01
Мифепристон
2575
G03XB01
Мифепристон
Миропристон®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018394
2576
G03XB01
Мифепристон
Мифеприн
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022579
2577
G03XB01
Мифепристон
Мифепристон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009918
2578
G03XB01
Мифепристон
Фемипревент
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022807
G03XB02
Улипристал
G04
Урологиялық ауруларды емдеуге арналған препараттар
G04B
Урологиялық препараттар
G04BD
Жиі несеп шығару және несепті ұстай алмауды емдеуге арналған препараттар
G04BD04
Оксибутинин
2579
G04BD04
Оксибутинин
Дриптан®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014600
G04BD07
Толтеродин
G04BD08
Солифенацин
2580
G04BD08
Солифенацин
Солигет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020808
2581
G04BD08
Солифенацин
Солигет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020809
2582
G04BD08
Солифенацин
Солфин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022918
2583
G04BD08
Солифенацин
Солфин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022919
2584
G04BD08
Солифенацин
Везикар™
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№005030
2585
G04BD08
Солифенацин
Соликем
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024220
2586
G04BD08
Солифенацин
Соликем
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024221
2587
G04BD08
Солифенацин
Блэдкон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024605
2588
G04BD08
Солифенацин
Блэдкон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024615
2589
G04BD08
Солифенацин
ФЕММЕЦИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025846
2590
G04BD08
Солифенацин
Солифенацин Ксантис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025323
2591
G04BD08
Солифенацин
Солифенацин Ксантис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025324
G04BD09
Троспиум

РК-ЛС-5№024149
2568
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
раствор для инъекций, 12 мкг/0.36 мл
РК-ЛС-5№024147
G03GA30
Комбинации
2569
G03GA30
Комбинации
Перговерис®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 150/75 ХБ/МЕ
РК-ЛС-5№019097
G03GB
Синтетические стимуляторы овуляции
G03GB02
Кломифен
2570
G03GB02
Кломифен
Клостилбегит®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№005861
G03H
Антиандрогены
G03HA
Антиандрогены, простые
G03HA01
Ципротерон
2571
G03HA01
Ципротерон
Андрокур® Депо
раствор для внутримышечных инъекций масляный 300 мг/3 мл, 3 мл
РК-ЛС-5№004353
2572
G03HA01
Ципротерон
Андрокур®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№016205
2573
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-50
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022796
2574
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-100
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022800
G03X
Прочие половые гормоны и модуляторы половой системы
G03XB
Модуляторы прогестероновых рецепторов
G03XB01
Мифепристон
2575
G03XB01
Мифепристон
Миропристон®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№018394
2576
G03XB01
Мифепристон
Мифеприн
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№022579
2577
G03XB01
Мифепристон
Мифепристон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№009918
2578
G03XB01
Мифепристон
Фемипревент
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022807
G03XB02
Улипристал
G04
Препараты для лечения урологических заболеваний
G04B
Урологические препараты
G04BD
Препараты для лечения частого мочеиспускания и недержания мочи
G04BD04
Оксибутинин
2579
G04BD04
Оксибутинин
Дриптан®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014600
G04BD07
Толтеродин
G04BD08
Солифенацин
2580
G04BD08
Солифенацин
Солигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020808
2581
G04BD08
Солифенацин
Солигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020809
2582
G04BD08
Солифенацин
Солфин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022918
2583
G04BD08
Солифенацин
Солфин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022919
2584
G04BD08
Солифенацин
Везикар™
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№005030
2585
G04BD08
Солифенацин
Соликем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024220
2586
G04BD08
Солифенацин
Соликем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024221
2587
G04BD08
Солифенацин
Блэдкон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024605
2588
G04BD08
Солифенацин
Блэдкон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024615
2589
G04BD08
Солифенацин
ФЕММЕЦИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025846
2590
G04BD08
Солифенацин
Солифенацин Ксантис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025323
2591
G04BD08
Солифенацин
Солифенацин Ксантис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025324
G04BD09
Троспиум

ҚР-ДЗ-5№024478
2707
G04BX14
Дапоксетин
ДЮРАЛОНГ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024479
G04C
Қуық асты безінің қатерсіз гиперплазиясын емдеуге арналған препараттар
G04CA
Альфа-адренорецепторлардың антагонистері
G04CA01
Алфузозин
G04CA02
Тамсулозин
2708
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс Т
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121816
2709
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121721
2710
G04CA02
Тамсулозин
Грасулан
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№122089
2711
G04CA02
Тамсулозин
Омник Окас®
босап шығуы бақыланатын қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№004063
2712
G04CA02
Тамсулозин
Омник®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№013627
2713
G04CA02
Тамсулозин
Профлосин®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№018541
2714
G04CA02
Тамсулозин
Тамсол®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№004040
2715
G04CA02
Тамсулозин
Уримак
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№022406
2716
G04CA02
Тамсулозин
Фокусин®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№018703
2717
G04CA02
Тамсулозин
Альфа М
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№022913
2718
G04CA02
Тамсулозин
ТАМАДЕНА MR
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№023057
2719
G04CA02
Тамсулозин
Флоези
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№023629
2720
G04CA02
Тамсулозин
Ранопрост
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№010550
2721
G04CA02
Тамсулозин
Тамсапрост
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№024123
2722
G04CA02
Тамсулозин
Тамизет
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№025293
2723
G04CA02
Тамсулозин
ОД-ТАМ 0.4
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№025031
2724
G04CA02
Тамсулозин
Тамсулозин Канон
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№026073
2725
G04CA02
Тамсулозин
Тамсукем
капсулы твердые, 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№025991
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
2726
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дуодарт
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019494
2727
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутамс
қатты капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024917
2728
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Омнидарт
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024950
2729
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутас Т®
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025708
2730
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутабит Плюс
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025127
2731
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
ПРОСТАДАРТ-ТД
модификацияланып босап шығатын капсулалар, 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025536

РК-ЛС-5№024478
2707
G04BX14
Дапоксетин
ДЮРАЛОНГ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№024479
G04C
Препараты для лечения доброкачественной гиперплазии предстательной железы
G04CA
Антагонисты альфа-адренорецепторов
G04CA01
Алфузозин
G04CA02
Тамсулозин
2708
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс Т
таблетки с пролонгированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№121816
2709
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№121721
2710
G04CA02
Тамсулозин
Грасулан
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№122089
2711
G04CA02
Тамсулозин
Омник Окас®
таблетки с контролируемым высвобождением, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№004063
2712
G04CA02
Тамсулозин
Омник®
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№013627
2713
G04CA02
Тамсулозин
Профлосин®
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№018541
2714
G04CA02
Тамсулозин
Тамсол®
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№004040
2715
G04CA02
Тамсулозин
Уримак
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№022406
2716
G04CA02
Тамсулозин
Фокусин®
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№018703
2717
G04CA02
Тамсулозин
Альфа М
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№022913
2718
G04CA02
Тамсулозин
ТАМАДЕНА MR
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№023057
2719
G04CA02
Тамсулозин
Флоези
таблетки с пролонгированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№023629
2720
G04CA02
Тамсулозин
Ранопрост
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№010550
2721
G04CA02
Тамсулозин
Тамсапрост
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№024123
2722
G04CA02
Тамсулозин
Тамизет
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№025293
2723
G04CA02
Тамсулозин
ОД-ТАМ 0.4
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№025031
2724
G04CA02
Тамсулозин
Тамсулозин Канон
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 0.4 мг
РК-ЛС-5№026073
2725
G04CA02
Тамсулозин
Тамсукем
капсулы твердые, 0.4 мг
РК-ЛС-5№025991
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
2726
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дуодарт
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№019494
2727
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутамс
капсулы твердые 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№024917
2728
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Омнидарт
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№024950
2729
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутас Т®
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025708
2730
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутабит Плюс
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025127
2731
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
ПРОСТАДАРТ-ТД
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025536

2732
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутамакс
капсулалар, 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025273
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
2733
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
Везомни
модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг/6 мг
ҚР-ДЗ-5№021047
2734
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
Сенурикс Дуо
модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг/6 мг
ҚР-ДЗ-5№025554
G04CB
Тестостерон 5-Альфа-Редуктаза ингибиторлары
G04CB01
Финастерид
2735
G04CB01
Финастерид
Пенестер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018701
2736
G04CB01
Финастерид
Финаген
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024534
G04CB02
Дутастерид
2737
G04CB02
Дутастерид
Аводарт
капсулалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№011903
2738
G04CB02
Дутастерид
Дутасвитэ
капсулалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023945
2739
G04CB02
Дутастерид
Дутастол
жұмсақ капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024433
2740
G04CB02
Дутастерид
Дутабит
капсулалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024694
2741
G04CB02
Дутастерид
Портодуо
жұмсақ капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025140
H
Жыныс гормондары мен инсулиндерді қоспағанда, жүйелі қолдануға арналған гормондар
H01
Гипоталамус және гипофиз гормондары және олардың аналогтары
H01A
Гипофиздің алдыңғы бөлігінің гормондары және олардың аналогтары
H01AA
АКТГ
H01AA02
Тетракозактид
орфандық
2742
H01AA02
Тетракозактид
Синактен ® Депо
инъекция үшін суспензия 1 мг/мл
H01AC
Соматропин және оның аналогтары
H01AC01
Соматропин
2743
H01AC01
Соматропин
Хуматроп
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат және инъекцияға арналған еріткіш 6 мг
ҚР-ДЗ-5№019069
2744
H01AC01
Соматропин
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020033
2745
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020773
2746
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
инъекцияға арналған ерітінді 15мг/1,5мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020772
2747
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
инъекцияға арналған ерітінді 5мг/1,5мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020774
2748
H01AC01
Соматропин
Зомактон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016806
2749
H01AC01
Соматропин
Зомактон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016805
2750
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су) 4ХБ 1,33 мг
ҚР-БП-5№022697
2751
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су) 10ХБ 3,33 мг 1 мл еріткіш

2732
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутамакс
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025273
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
2733
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
Везомни
таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг/6 мг
РК-ЛС-5№021047
2734
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
Сенурикс Дуо
таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг/6 мг
РК-ЛС-5№025554
G04CB
Ингибиторы 5-Альфа-Редуктазы Тестостерона
G04CB01
Финастерид
2735
G04CB01
Финастерид
Пенестер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018701
2736
G04CB01
Финастерид
Финаген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024534
G04CB02
Дутастерид
2737
G04CB02
Дутастерид
Аводарт
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№011903
2738
G04CB02
Дутастерид
Дутасвитэ
капсулы 0.5 мг
РК-ЛС-5№023945
2739
G04CB02
Дутастерид
Дутастол
капсулы мягкие 0,5 мг
РК-ЛС-5№024433
2740
G04CB02
Дутастерид
Дутабит
капсулы, 0,5 мг
РК-ЛС-5№024694
2741
G04CB02
Дутастерид
Портодуо
капсулы мягкие 0,5 мг
РК-ЛС-5№025140
H
Гормоны для системного применения, исключая половые гормоны и инсулины
H01
Гормоны гипоталамуса и гипофиза и их аналоги
H01A
Гормоны передней доли гипофиза и их аналоги
H01AA
Адренокортикоидный гормон (АКТГ)
H01AA02
Тетракозактид
орфанный
2742
H01AA02
Тетракозактид
Синактен ® Депо
суспензия для инъекций 1 мг/мл
H01AC
Соматропин и его аналоги
H01AC01
Соматропин
2743
H01AC01
Соматропин
Хуматроп
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и растворитель для инъекций 6 мг
РК-ЛС-5№019069
2744
H01AC01
Соматропин
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 8 мг
РК-ЛС-5№020033
2745
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
раствор для инъекций 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020773
2746
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
раствор для инъекций 15мг/1,5мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020772
2747
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
раствор для инъекций 5мг/1,5мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020774
2748
H01AC01
Соматропин
Зомактон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 10 мг
РК-ЛС-5№016806
2749
H01AC01
Соматропин
Зомактон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 4 мг
РК-ЛС-5№016805
2750
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 4МЕ 1,33 мг
РК-БП-5№022697
2751
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 10МЕ 3,33 мг 1 мл растворитель

ҚР-БП-5№022782
2752
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 10ХБ 3,33 мг
ҚР-БП-5№022696
2753
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 4ХБ 1,33 мг
ҚР-БП-5№022781
2754
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 12 мг
ҚР-БП-5№023855
2755
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг
ҚР-БП-5№023856
2756
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 6 мг
ҚР-БП-5№023854
H01AX
Гипофиздің алдыңғы бөлігінің басқа гормондары және аналогтары
H01AX01
Пегвисомант
2757
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024940
2758
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024941
2759
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024942
H01B
Гипофиздің артқы бөлігінің гормондары
H01BA
Вазопрессин және оның аналогтары
H01BA02
Десмопрессин
2760
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
ішуге арналған лиофилизат 60 мкг
ҚР-ДЗ-5№016703
2761
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
ішуге арналған лиофилизат 120 мкг
ҚР-ДЗ-5№016704
2762
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
ішуге арналған лиофилизат 240 мкг
ҚР-ДЗ-5№016705
2763
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблеткалар, 0,1 мг
ҚР-ДЗ-5№012521
2764
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблеткалар 0,1 мг
ҚР-ДЗ-5№020135
2765
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблеткалар, 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№012522
2766
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№020136
H01BA04
Терлипрессин
2767
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
инъекцияға арналған ерітінді 0,1мг/мл, 2 млөден
ҚР-ДЗ-5№018976
2768
H01BA04
Терлипрессин
Глипрессин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020276
2769
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
инъекцияға арналған ерітінді 0.1 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018977
H01BB
Окситоцин және оның аналогтары
H01BB02
Окситоцин
2770
H01BB02
Окситоцин
ОКСИТОЦИН
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024488
2771
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 ӘБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010645
2772
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022381
2773
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл-дан
ҚР-ДЗ-5№022533
2774
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Биолек
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл

РК-БП-5№022782
2752
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения 10МЕ 3,33 мг
РК-БП-5№022696
2753
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения 4МЕ 1,33 мг
РК-БП-5№022781
2754
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 12 мг
РК-БП-5№023855
2755
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 20 мг
РК-БП-5№023856
2756
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 6 мг
РК-БП-5№023854
H01AX
Другие гормоны передней доли гипофиза и аналоги
H01AX01
Пегвисомант
2757
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 10 мг
РК-ЛС-5№024940
2758
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 15 мг
РК-ЛС-5№024941
2759
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 20 мг
РК-ЛС-5№024942
H01B
Гормоны задней доли гипофиза
H01BA
Вазопрессин и его аналоги
H01BA02
Десмопрессин
2760
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 60 мкг
РК-ЛС-5№016703
2761
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 120 мкг
РК-ЛС-5№016704
2762
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 240 мкг
РК-ЛС-5№016705
2763
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетки, 0,1 мг
РК-ЛС-5№012521
2764
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблетки 0,1 мг
РК-ЛС-5№020135
2765
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетки, 0,2 мг
РК-ЛС-5№012522
2766
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№020136
H01BA04
Терлипрессин
2767
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
раствор для инъекций 0,1мг/мл, по 2 мл
РК-ЛС-5№018976
2768
H01BA04
Терлипрессин
Глипрессин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1 мг
РК-ЛС-5№020276
2769
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
раствор для инъекций 0.1 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№018977
H01BB
Окситоцин и его аналоги
H01BB02
Окситоцин
2770
H01BB02
Окситоцин
ОКСИТОЦИН
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024488
2771
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010645
2772
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022381
2773
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5 МЕ/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№022533
2774
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Биолек
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл

ҚР-ДЗ-5№012060
2775
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014562
H01BB03
Карбетоцин
2776
H01BB03
Карбетоцин
Пабал
инъекцияға арналған ерітінді 100 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021570
2777
H01BB03
Карбетоцин
Карбетоцин Фармидея
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024835
H01C
Гипоталамус гормондары
H01CB
Өсуді баяулататын гормондар
H01CB02
Октреотид
2778
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 20 мг еріткішпен жиынтықта 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020988
2779
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 30 мг еріткішпен жиынтықта 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021187
2780
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 10 мг еріткішпен жиынтықта 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021186
2781
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№004657
2782
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0.05 мг/мл 1мл
ҚР-ДЗ-5№004673
2783
H01CB02
Октреотид
ОКТРА®
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 0,1 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019800
2784
H01CB02
Октреотид
Октрид
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№010635
H01CB03
Ланреотид
2785
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді, 60 мг 266 мг
ҚР-ДЗ-5№000349
2786
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді 120 мг 510 мг
ҚР-ДЗ-5№000351
2787
H01CB03
Ланреотид
Соматулин®
бұлшықет ішіне енгізу үшін, әсер етуі ұзаққа созылатын суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (0.8 % маннитол ерітіндісі) 30 мг
ҚР-ДЗ-5№010055
2788
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді 90 мг 388 мг
ҚР-ДЗ-5№000350
H01CB05
Пасиреотид
2789
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121943
2790
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
инъекцияға арналған ерітінді 0,6 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121944
2791
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121945
2792
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022161
2793
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022162
2794
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022155
H01CC
Антигонадотропин-рилизинг гормоны
H01CC01
Ганиреликс

РК-ЛС-5№012060
2775
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№014562
H01BB03
Карбетоцин
2776
H01BB03
Карбетоцин
Пабал
раствор для инъекций 100 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№021570
2777
H01BB03
Карбетоцин
Карбетоцин Фармидея
раствор для внутривенного введения 100 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024835
H01C
Гормоны гипоталамуса
H01CB
Гормоны, замедляющие рост
H01CB02
Октреотид
2778
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 20 мг
РК-ЛС-5№020988
2779
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 30 мг
РК-ЛС-5№021187
2780
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 10 мг
РК-ЛС-5№021186
2781
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
раствор для подкожных инъекций 0,1 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№004657
2782
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
раствор для подкожных инъекций 0,05 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№004673
2783
H01CB02
Октреотид
ОКТРА®
раствор для внутривенного и подкожного введения, 0,1 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019800
2784
H01CB02
Октреотид
Октрид
раствор для инъекций, 100 мкг/мл
РК-ЛС-5№010635
H01CB03
Ланреотид
2785
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения, 60 мг 266 мг
РК-ЛС-5№000349
2786
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 120 мг 510 мг
РК-ЛС-5№000351
2787
H01CB03
Ланреотид
Соматулин®
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем (0,8 % маннитола раствор) 30 мг
РК-ЛС-5№010055
2788
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 90 мг 388 мг
РК-ЛС-5№000350
H01CB05
Пасиреотид
2789
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,3 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121943
2790
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,6 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121944
2791
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,9 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121945
2792
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 60 мг
РК-ЛС-5№022161
2793
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 40 мг
РК-ЛС-5№022162
2794
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 20 мг
РК-ЛС-5№022155
H01CC
Антигонадотропин-рилизинг гормон
H01CC01
Ганиреликс

2795
H01CC01
Ганиреликс
Оргалутран®
инъекцияға арналған ерітінді 0,25мг/0,5мл 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№015059
H01CC02
Цетрореликс
2796
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№122104
2797
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№001959
H02
Жүйелі қолдануға арналған кортикостероидтар
H02A
Жүйелі қолдануға арналған кортикостероидтар
H02AB
Глюкокортикоидтар
H02AB01
Бетаметазон
2798
H02AB01
Бетаметазон
Бетаспан® Депо
инъекцияға арналған суспензия, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021126
2799
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018687
2800
H02AB01
Бетаметазон
Сертоспан
инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023668
2801
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015009
2802
H02AB01
Бетаметазон
Бетазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023202
H02AB02
Дексаметазон
2803
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024279 орфандық
2804
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024280 орфандық
2805
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003394
2806
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-Аджио
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023520
2807
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон фосфаты
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015867
2808
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003395
2809
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018102
2810
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018102
2811
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012416
2812
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010985
2813
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблеткалар 1.5 мг
ҚР-ДЗ-5№010986
2814
H02AB02
Дексаметазон
Ксаден
таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№022752
2815
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№020631
2816
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024288
2817
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024281
2818
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024282
2819
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-ЛФ
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№025507
H02AB04
Метилпреднизолон
орфандық
2820
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023177
2821
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 250 мг

2795
H01CC01
Ганиреликс
Оргалутран®
раствор для инъекций 0,25мг/0,5мл 0,5мл
РК-ЛС-5№015059
H01CC02
Цетрореликс
2796
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,25 мг
РК-ЛС-5№122104
2797
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,25 мг
РК-ЛС-5№001959
H02
Кортикостероиды для системного применения
H02A
Кортикостероиды для системного применения
H02AB
Глюкокортикоиды
H02AB01
Бетаметазон
2798
H02AB01
Бетаметазон
Бетаспан® Депо
суспензия для инъекций, 1 мл
РК-ЛС-5№021126
2799
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№018687
2800
H02AB01
Бетаметазон
Сертоспан
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№023668
2801
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№015009
2802
H02AB01
Бетаметазон
Бетазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023202
H02AB02
Дексаметазон
2803
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024279 орфанный
2804
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024280 орфанный
2805
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№003394
2806
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-Аджио
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023520
2807
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазона фосфат
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015867
2808
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№003395
2809
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№018102
2810
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№018102
2811
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
раствор для инъекций 4 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№012416
2812
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№010985
2813
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблетки 1.5 мг
РК-ЛС-5№010986
2814
H02AB02
Дексаметазон
Ксаден
таблетки 0.5 мг
РК-ЛС-5№022752
2815
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№020631
2816
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№024288
2817
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№024281
2818
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№024282
2819
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-ЛФ
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№025507
H02AB04
Метилпреднизолон
орфанный
2820
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№023177
2821
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 250 мг

ҚР-ДЗ-5№023178
2822
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022288
2823
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016732
2824
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022271
2825
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016731
2826
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023863
2827
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№023864
2828
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№025649
2829
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025651
2830
H02AB04
Метилпреднизолон
Метикур
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025720
H02AB06
Преднизолон
орфандық
2831
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30мг/мл 1 мл-дан
ҚР-ДЗ-5№011406
2832
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022730
2833
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№003997
2834
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003998
2835
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014013
2836
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№001162
2837
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024445
2838
H02AB06
Преднизолон
Медопред
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30мг/мл по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№025076
H02AB08
Триамцинолон
2839
H02AB08
Триамцинолон
Кеналог® 40
инъекцияға арналған суспензия 40мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019137
2840
H02AB08
Триамцинолон
Полькортолон®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№001165
H02AB09
Гидрокортизон
2841
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон ацетаты
инъекцияға арналған суспензия 2,5% 2мл
ҚР-ДЗ-5№010934
2842
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон ацетаты
инъекцияға арналған суспензия 25 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012066
2843
H02AB09
Гидрокортизон
Стерикорт
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022554
H02AB13
Дефлазакорт
орфандық
2844
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 6 мг
2845
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 30 мг
2846
H02AB13
Дефлазакорт
Эфзакорт
таблетка 6 мг
ҚР-ДЗ-5№025621
2847
H02BX/H02AB09
Жүйелі қолдануға арналған глюкокортикостероидтар біріктірілімдері/Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
инъекцияға арналған микрокристалды суспензия 5мл
ҚР-ДЗ-5№016463
H03
Қалқанша без ауруларын емдеуге арналған препараттар
H03A
Қалқанша без ауруларын емдеуге арналған препараттар
H03AA
Қалқанша без гормондары
H03AA01
Натрий левотироксині

РК-ЛС-5№023178
2822
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№022288
2823
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№016732
2824
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№022271
2825
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№016731
2826
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№023863
2827
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№023864
2828
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№025649
2829
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№025651
2830
H02AB04
Метилпреднизолон
Метикур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 мг
РК-ЛС-5№025720
H02AB06
Преднизолон
орфанный
2831
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№011406
2832
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
раствор для инъекций 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022730
2833
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№003997
2834
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
раствор для инъекций 25 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№003998
2835
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014013
2836
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№001162
2837
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024445
2838
H02AB06
Преднизолон
Медопред
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№025076
H02AB08
Триамцинолон
2839
H02AB08
Триамцинолон
Кеналог® 40
суспензия для инъекций 40мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№019137
2840
H02AB08
Триамцинолон
Полькортолон®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№001165
H02AB09
Гидрокортизон
2841
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизона ацетат
суспензия для инъекций 2,5% 2мл
РК-ЛС-5№010934
2842
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизона ацетат
суспензия для инъекций 25 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№012066
2843
H02AB09
Гидрокортизон
Стерикорт
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№022554
H02AB13
Дефлазакорт
орфанный
2844
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 6 мг
2845
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 30 мг
2846
H02AB13
Дефлазакорт
Эфзакорт
таблетка 6 мг
РК-ЛС-5№025621
2847
H02BX/ H02AB09
Глюкортикостероидов комбинация для системного использования/ Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
суспензия микрокристаллическая для инъекций по 5мл
РК-ЛС-5№016463
H03
Препараты для лечения заболеваний щитовидной железы
H03A
Препараты для лечения заболеваний щитовидной железы
H03AA
Гормоны щитовидной железы
H03AA01
Левотироксин натрия

2848
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 150 мкг
ҚР-ДЗ-5№014670
2849
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 125 мкг
ҚР-ДЗ-5№014669
2850
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№014667
2851
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№014668
2852
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№014666
2853
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№014665
2854
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№014571
2855
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№014570
2856
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№024378
2857
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 175 мкг
ҚР-ДЗ-5№024379
2858
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 150 мкг
ҚР-ДЗ-5№024380
2859
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 125 мкг
ҚР-ДЗ-5№024381
2860
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№024382
2861
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№024383
2862
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№024384
2863
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№024385
2864
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
таблеткалар 125 мкг
ҚР-ДЗ-5№025774
2865
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№025775
2866
H03AA01
Натрий левотироксині
Тиромак
таблеткалар 150 мкг
ҚР-ДЗ-5№026074
2867
H03AA01
Натрий левотироксині
Тиромак
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№026077
2868
H03AA01
Натрий левотироксині
Тиромак
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№026078
2869
H03AA01
Натрий левотироксині
Тиромак
таблеткалар 125 мкг
ҚР-ДЗ-5№026080
2870
H03AA01
Натрий левотироксині
Тиромак
таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№026081
2871
H03AA01
Натрий левотироксині
Тиромак
таблеткалар 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№026082
2872
H03AA01
Натрий левотироксині
Роджитирокс
таблеткалар, 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№026007
2873
H03AA01
Натрий левотироксині
Роджитирокс
таблеткалар, 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№026009
2874
H03AA01
Натрий левотироксині
Роджитирокс
таблеткалар, 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№026010
2875
H03AA01
Натрий левотироксині
Роджитирокс
таблеткалар, 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№026011
2876
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 25 Берлин-Хеми
таблеткалар, 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№026198
H03B
Антитиреоидты препараттар
H03BB
Құрамында күкірт бар имидазол туындылары
H03BB02
Тиамазол
2877
H03BB02
Тиамазол
Мерказолил-Здоровье
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014157
2878
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020724
2879
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020723

2848
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 150 мкг
РК-ЛС-5№014670
2849
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 125 мкг
РК-ЛС-5№014669
2850
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№014667
2851
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№014668
2852
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№014666
2853
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№014665
2854
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№014571
2855
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№014570
2856
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 200 мкг
РК-ЛС-5№024378
2857
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 175 мкг
РК-ЛС-5№024379
2858
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 150 мкг
РК-ЛС-5№024380
2859
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 125 мкг
РК-ЛС-5№024381
2860
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№024382
2861
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№024383
2862
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№024384
2863
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№024385
2864
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
таблетки 125 мкг
РК-ЛС-5№025774
2865
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№025775
2866
H03AA01
Левотироксин натрия
Тиромак
таблетки 150 мкг
РК-ЛС-5№026074
2867
H03AA01
Левотироксин натрия
Тиромак
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№026077
2868
H03AA01
Левотироксин натрия
Тиромак
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№026078
2869
H03AA01
Левотироксин натрия
Тиромак
таблетки 125 мкг
РК-ЛС-5№026080
2870
H03AA01
Левотироксин натрия
Тиромак
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№026081
2871
H03AA01
Левотироксин натрия
Тиромак
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№026082
2872
H03AA01
Левотироксин натрия
Роджитирокс
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№026007
2873
H03AA01
Левотироксин натрия
Роджитирокс
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№026009
2874
H03AA01
Левотироксин натрия
Роджитирокс
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№026010
2875
H03AA01
Левотироксин натрия
Роджитирокс
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№026011
2876
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 25 Берлин-Хеми
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№026198
H03B
Антитиреоидные препараты
H03BB
Производные имидазола, содержащие серу
H03BB02
Тиамазол
2877
H03BB02
Тиамазол
Мерказолил-Здоровье
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014157
2878
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020724
2879
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020723

2880
H03BB02
Тиамазол
Тиамазол-АИГФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025549
H03C
Йод препараттары
H03CA
Йодотерапия
2881
H03CA
Йодотерапия
Йодомарин® 200
таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№010499
2882
H03CA
Йодотерапия
Йодбаланс®
таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№019767
2883
H03CA
Йодотерапия
Йодомарин®200
таблеткалар, 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№023413
2884
H03CA
Йодотерапия
Йодомарин® 100
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№008273
H04
Ұйқы безі гормондары
H04A
Гликогенді ыдырататын гормондар
H04AA
Гликогенолитикалық гормондар
H04AA01
Глюкагон
2885
H04AA01
Глюкагон
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 1 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011432
H05
Кальций алмасуын реттейтін препараттар
H05A
Паратиреоидты гормондар және аналогтар
H05AA
Паратиреоидты гормондар және аналогтар
H05AA02
Терипаратид
2886
H05AA02
Терипаратид
Форстео®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 250 мкг/мл 2,4 мл
ҚР-ДЗ-5№021064
2887
H05AA02
Терипаратид
СинноПар
тері астына енгізуге арналған ерітінді картриджде, 250 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№025532
H05B
Антипаратиреоидты гормондар
H05BX
Өзге антипаратиреоидты препараттар
H05BX01
Цинакальцет
2888
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№022853
2889
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022877
2890
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022876
H05BX02
Парикальцитол
2891
H05BX02
Парикальцитол
Земплар®
инъекцияға арналған ерітінді 5 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019298
2892
H05BX02
Парикальцитол
ПАРИКУЕЛ®
инъекцияға арналған ерітінді 5 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024929
2893
H05BX02
Парикальцитол
Париситол
вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 5 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№026040
H05BX04
Этелкальцетид
2894
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2,5 мг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023620
2895
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023621
2896
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мг 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023618
J
Жүйелі қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
J01
Жүйелі қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
J01A
Тетрациклиндер
J01AA
Тетрациклиндер
J01AA02
Доксициклин
2897
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин -ТК
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016325
2898
J01AA02
Доксициклин
Тардокс
қатты капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005136
2899
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012099
2900
J01AA02
Доксициклин
Юнидокс Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019172
2901
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблеткалар 100 миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№011181
2902
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблеткалар 200 миллиграмм

2880
H03BB02
Тиамазол
Тиамазол-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025549
H03C
Препараты йода
H03CA
Йодотерапия
2881
H03CA
Йодотерапия
Йодомарин® 200
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№010499
2882
H03CA
Йодотерапия
Йодбаланс®
таблетки 200 мкг
РК-ЛС-5№019767
2883
H03CA
Йодотерапия
Йодомарин®200
таблетки, 0,2 мг
РК-ЛС-5№023413
2884
H03CA
Йодотерапия
Йодомарин® 100
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№008273
H04
Гормоны поджелудочной железы
H04A
Гормоны, расщепляющие гликоген
H04AA
Гликогенолитические гормоны
H04AA01
Глюкагон
2885
H04AA01
Глюкагон
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1 мг по 1 мл
РК-ЛС-5№011432
H05
Препараты, регулирующие обмен кальция
H05A
Паратиреоидные гормоны и аналоги
H05AA
Паратиреоидные гормоны и аналоги
H05AA02
Терипаратид
2886
H05AA02
Терипаратид
Форстео®
раствор для подкожного введения 250 мкг/мл 2,4 мл
РК-ЛС-5№021064
2887
H05AA02
Терипаратид
СинноПар
раствор для подкожного введения в картридже, 250 мкг/мл
РК-ЛС-5№025532
H05B
Антипаратиреоидные гормоны
H05BX
Прочие антипаратиреоидные препараты
H05BX01
Цинакальцет
2888
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№022853
2889
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№022877
2890
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022876
H05BX02
Парикальцитол
2891
H05BX02
Парикальцитол
Земплар®
раствор для инъекций 5 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019298
2892
H05BX02
Парикальцитол
ПАРИКУЕЛ®
раствор для внутривенных инъекций 5 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024929
2893
H05BX02
Парикальцитол
Париситол
раствор для внутривенных инъекций 5 мкг/мл
РК-ЛС-5№026040
H05BX04
Этелкальцетид
2894
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 2,5 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№023620
2895
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 5 мг 1 мл
РК-ЛС-5№023621
2896
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 10 мг 2 мл
РК-ЛС-5№023618
J
Противомикробные препараты для системного применения
J01
Противомикробные препараты для системного применения
J01A
Тетрациклины
J01AA
Тетрациклины
J01AA02
Доксициклин
2897
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин -ТК
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№016325
2898
J01AA02
Доксициклин
Тардокс
капсулы твердые 100 мг
РК-ЛС-5№005136
2899
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№012099
2900
J01AA02
Доксициклин
Юнидокс Солютаб®
таблетки диспергируемые 100 мг
РК-ЛС-5№019172
2901
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№011181
2902
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблетки 200 мг

ҚР-ДЗ-5№011184
2903
J01AA02
Доксициклин
Доксилан®
таблеткалар 100 миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№020436
2904
J01AA02
Доксициклин
Никлодокс
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024716
J01AA07
Тетрациклин
2905
J01AA07
Тетрациклин
Тетрациклин
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012671
J01AA12
Тигециклин
2906
J01AA12
Тигециклин
Тайген
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024410
J01B
Амфениколдер
J01BA
Амфениколдер
J01BA01
Хлорамфеникол
2907
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№015686
2908
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015685
2909
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005840
2910
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010172
2911
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№019460
2912
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№009793
2913
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005804
J01C
Бета-лактамные антибиотики - пенициллины
J01CA
Әсер ету спектрі кең пенициллиндер
J01CA01
Ампициллин
2914
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№020137
2915
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019728
2916
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№000119
2917
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004384
2918
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014888
2919
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№021598
2920
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019495
2921
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№019496
J01CA04
Амоксициллин
2922
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№016567
2923
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020127
2924
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг/5 мл, 11 г
ҚР-ДЗ-5№024481
2925
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003908
2926
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003887
2927
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020128
2928
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулалар 500 мг

РК-ЛС-5№011184
2903
J01AA02
Доксициклин
Доксилан®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№020436
2904
J01AA02
Доксициклин
Никлодокс
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№024716
J01AA07
Тетрациклин
2905
J01AA07
Тетрациклин
Тетрациклин
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№012671
J01AA12
Тигециклин
2906
J01AA12
Тигециклин
Тайген
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг
РК-ЛС-5№024410
J01B
Амфениколы
J01BA
Амфениколы
J01BA01
Хлорамфеникол
2907
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№015686
2908
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015685
2909
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№005840
2910
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№010172
2911
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№019460
2912
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№009793
2913
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№005804
J01C
Бета-лактамные антибиотики - пенициллины
J01CA
Пенициллины широкого спектра действия
J01CA01
Ампициллин
2914
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№020137
2915
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019728
2916
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№000119
2917
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№004384
2918
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014888
2919
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№021598
2920
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№019495
2921
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№019496
J01CA04
Амоксициллин
2922
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№016567
2923
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№020127
2924
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл, 11 г
РК-ЛС-5№024481
2925
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003908
2926
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003887
2927
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№020128
2928
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулы 500 мг

ҚР-ДЗ-5№023482
2929
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023483
2930
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019587
2931
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019588
2932
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016566
2933
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
ұсақталатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022565
2934
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022566
2935
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№005032
2936
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005033
2937
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№005034
2938
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005052
2939
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024958
2940
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024959
2941
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025199
2942
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025200
2943
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблеткалар, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№026045
2944
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026046
2945
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 250мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025986
J01CE
Бета-лактамазаларға сезімтал пенициллиндер
J01CE01
Бензилпенициллин
2946
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020160
2947
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 000000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№004481
2948
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин натрий тұзы
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ құтыда
ҚР-ДЗ-5№004060
J01CE08
Бензатин бензилпенициллин
J01CE30
Біріктірілімдегі препараттар
2949
J01CE30
Біріктірілімдегі препараттар
Бициллин-3
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 600 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№003548
2950
J01CE30
Біріктірілімдегі препараттар
Бициллин-5
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 1200000 ӘБ + 300000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№004061
J01CR
Бета-лактамаз ингибиторлары бар пенициллиндер
J01CR01
Ампициллин және бета-лактамаза тежегіші
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
2951
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ400мг/57мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№004472
2952
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Авиментин
суспензия дайындауға арналған ұнтақ 400 мг/ 57 мг
ҚР-ДЗ-5№026114
2953

РК-ЛС-5№023482
2929
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№023483
2930
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019587
2931
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№019588
2932
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№016566
2933
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
таблетки диспергируемые 1000 мг
РК-ЛС-5№022565
2934
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№022566
2935
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 1000 мг
РК-ЛС-5№005032
2936
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№005033
2937
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 125 мг
РК-ЛС-5№005034
2938
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№005052
2939
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№024958
2940
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№024959
2941
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№025199
2942
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№025200
2943
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблетки 1000 мг
РК-ЛС-5№026045
2944
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№026046
2945
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250мг/5мл
РК-ЛС-5№025986
J01CE
Пенициллины, чувствительные к бета-лактамазам
J01CE01
Бензилпенициллин
2946
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000000 ЕД
РК-ЛС-5№020160
2947
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 000000 ЕД
РК-ЛС-5№004481
2948
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1000000 ЕД во флаконе
РК-ЛС-5№004060
J01CE08
Бензатин бензилпенициллин
J01CE30
Комбинированные препараты
2949
J01CE30
Комбинированные препараты
БИЦИЛЛИН-3
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 600 000 ЕД
РК-ЛС-5№003548
2950
J01CE30
Комбинированные препараты
Бициллин-5
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 1200000 ЕД + 300000 ЕД
РК-ЛС-5№004061
J01CR
Пенициллины с ингибиторами бета-лактамаз
J01CR01
Ампициллин и ингибитор бета-лактамазы
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
2951
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 400мг/57мг/5мл
РК-ЛС-5№004472
2952
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Авиментин
порошок для приготовления суспензии 400 мг/ 57 мг
РК-ЛС-5№026114
2953

ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 312,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004925
2993
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Энханцин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200+28,5 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№017856
2994
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Рапиклав 250 DT
ұсақталатын таблеткалар 250 мг/62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022857
2995
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Экоклав®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг+ 62,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022811
2996
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Экоклав®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 125 мг+ 31,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022812
2997
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 156,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004905
2998
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
КОАКТ
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№121940
2999
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав® 2Х
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ457мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№009273
3000
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав® 2Х
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 875мг/125мг
ҚР-ДЗ-5№016457
3001
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Коакт
пероральді суспензия дайындауға арналған ұнтақ 312,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№024757
3002
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Коакт
пероральді суспензия дайындауға арналған ұнтақ 156,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№024761
3003
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
КОАКТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№121939
3004
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амиклав Санто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025194
3005
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амиклав Санто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 875 мг
ҚР-ДЗ-5№025195
3006
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Азмак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 875 мг/125мг
ҚР-ДЗ-5№025567
3007
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Азмак
суспензия дайындауға арналған ұнтақ 400мг/57мг
ҚР-ДЗ-5№025477
3008
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Азмак
суспензия дайындауға арналған ұнтақ200мг/28,5мг
ҚР-ДЗ-5№025478
3009
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Моксикаинд-CV
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 457мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025283
3010
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Моксикаинд-CV
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 228,5мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025284
3011
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®

порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 312,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004925
2993
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Энханцин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200+28,5 мг/5мл
РК-ЛС-5№017856
2994
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Рапиклав 250 DT
таблетки диспергируемые 250 мг/62,5 мг
РК-ЛС-5№022857
2995
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Экоклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг+ 62,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022811
2996
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Экоклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг+ 31,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022812
2997
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 156,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004905
2998
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
КОАКТ
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг/125 мг
РК-ЛС-5№121940
2999
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав® 2Х
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 457мг/5мл
РК-ЛС-5№009273
3000
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав® 2Х
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875мг/125мг
РК-ЛС-5№016457
3001
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Коакт
порошок для приготовления пероральной суспензии 312,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№024757
3002
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Коакт
порошок для приготовления пероральной суспензии 156,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№024761
3003
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
КОАКТ
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг/125 мг
РК-ЛС-5№121939
3004
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амиклав Санто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025194
3005
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амиклав Санто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 875 мг
РК-ЛС-5№025195
3006
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Азмак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875 мг/125мг
РК-ЛС-5№025567
3007
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Азмак
порошок для приготовления суспензии 400мг/57мг
РК-ЛС-5№025477
3008
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Азмак
порошок для приготовления суспензии 200мг/28,5мг
РК-ЛС-5№025478
3009
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Моксикаинд-CV
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 457мг/5мл
РК-ЛС-5№025283
3010
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Моксикаинд-CV
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 228,5мг/5мл
РК-ЛС-5№025284
3011
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®

үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№025125
3012
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 875 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№025126
3013
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Моксикаинд-CV
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025114
3014
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Моксикаинд-CV
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 625 мг
ҚР-ДЗ-5№025115
3015
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Моксикаинд-CV
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 375 мг
ҚР-ДЗ-5№025116
3016
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 156,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025102
3017
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав® 2Х
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 457 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025103
3018
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат BID Форте
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 400 мг/57 мг
ҚР-ДЗ-5№026064
3019
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат BID
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/28 мг
ҚР-ДЗ-5№026065
3020
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат BID
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 875 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№026066
3021
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат балаларға арналған
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 125 мг/31.25 мг
ҚР-ДЗ-5№026068
3022
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат Форт
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 250 мг/62.5 мг
ҚР-ДЗ-5№026069
3023
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№026070
3024
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 312,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025101
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
3025
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
Алпитоз - 4.5
көктамыр ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№122019
3026
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
Ревотаз®
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№010156
3027
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
Пиперабактам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ4,5 г
ҚР-ДЗ-5№023430
J01D
Басқа бета-лактам антибиотиктері
J01DB
Бірінші буын цефалоспориндері
J01DB04
Цефазолин
3028
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрий тұзы
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг

таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/125 мг
РК-ЛС-5№025125
3012
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875 мг/125 мг
РК-ЛС-5№025126
3013
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Моксикаинд-CV
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№025114
3014
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Моксикаинд-CV
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 625 мг
РК-ЛС-5№025115
3015
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Моксикаинд-CV
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 375 мг
РК-ЛС-5№025116
3016
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 156,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025102
3017
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав® 2Х
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 457 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025103
3018
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат BID Форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 400 мг/57 мг
РК-ЛС-5№026064
3019
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат BID
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/28 мг
РК-ЛС-5№026065
3020
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат BID
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875 мг/125 мг
РК-ЛС-5№026066
3021
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат для детей
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/31.25 мг
РК-ЛС-5№026068
3022
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат Форт
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/62.5 мг
РК-ЛС-5№026069
3023
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/125 мг
РК-ЛС-5№026070
3024
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 312,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025101
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
3025
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
Алпитоз - 4.5
порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций 4,5 г
РК-ЛС-5№122019
3026
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
Ревотаз®
порошок для приготовления раствора для внутривенной инфузии 4,5 г
РК-ЛС-5№010156
3027
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
Пиперабактам
порошок для приготовления раствора для инъекций 4,5 г
РК-ЛС-5№023430
J01D
Другие бета-лактамные антибиотики
J01DB
Цефалоспорины первого поколения
J01DB04
Цефазолин
3028
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг

ҚР-ДЗ-5№018314
3029
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019432
3030
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрий тұзы
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г,
ҚР-ДЗ-5№014939
3031
J01DB04
Цефазолин
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№015608
3032
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№018798
3033
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1г
ҚР-ДЗ-5№023091
3034
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№010202
3035
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрилі тұзы
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1г
ҚР-ДЗ-5№016568
J01DB05
Цефадроксил
J01DC
Екінші буын цефалоспориндері
J01DC02
Цефуроксим
3036
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 750 мг
ҚР-ДЗ-5№019807
3037
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004695
3038
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 250
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005330
3039
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005335
3040
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019984
3041
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-3№019949
3042
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005337
3043
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019223
3044
J01DC02
Цефуроксим
Роксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№023579
3045
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№005006
3046
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№010439
3047
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1,5 г
ҚР-ДЗ-5№005013
3048
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1500 мг
ҚР-ДЗ-5№010440
3049
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004693
3050
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019811
3051
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг

РК-ЛС-5№018314
3029
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019432
3030
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№014939
3031
J01DB04
Цефазолин
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№015608
3032
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018798
3033
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1г
РК-ЛС-5№023091
3034
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№010202
3035
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1г
РК-ЛС-5№016568
J01DB05
Цефадроксил
J01DC
Цефалоспорины второго поколения
J01DC02
Цефуроксим
3036
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 750 мг
РК-ЛС-5№019807
3037
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№004695
3038
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№005330
3039
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№005335
3040
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019984
3041
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-3№019949
3042
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№005337
3043
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019223
3044
J01DC02
Цефуроксим
Роксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№023579
3045
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№005006
3046
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№010439
3047
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1,5 г
РК-ЛС-5№005013
3048
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1500 мг
РК-ЛС-5№010440
3049
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004693
3050
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 250 мг
РК-ЛС-5№019811
3051
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг

ҚР-ДЗ-5№015720
3102
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№015718
J01DD04
Цефтриаксон
3103
J01DD04
Цефтриаксон
Ротацеф
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған 1.0 г ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің 3.5 мл ерітіндісі)
ҚР-ДЗ-5№022323
3104
J01DD04
Цефтриаксон
Деницеф
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№023333
3105
J01DD04
Цефтриаксон
Веракол
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№021614
3106
J01DD04
Цефтриаксон
Ксон®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№004570
3107
J01DD04
Цефтриаксон
Аксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№016570
3108
J01DD04
Цефтриаксон
Авиксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№023342
3109
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№005046
3110
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№013733
3111
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018266
3112
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№013713
3113
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі), 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№011043
3114
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№011044
3115
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№018227
3116
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН-АКОС
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№015506
3117
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-КМП
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№005007
3118
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-БХФЗ
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№019577
3119
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№018226
3120
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®+ Лидо
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г

РК-ЛС-5№015720
3102
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№015718
J01DD04
Цефтриаксон
3103
J01DD04
Цефтриаксон
Ротацеф
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида) 1 г
РК-ЛС-5№022323
3104
J01DD04
Цефтриаксон
Деницеф
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023333
3105
J01DD04
Цефтриаксон
Веракол
порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№021614
3106
J01DD04
Цефтриаксон
Ксон®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№004570
3107
J01DD04
Цефтриаксон
Аксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№016570
3108
J01DD04
Цефтриаксон
Авиксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023342
3109
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№005046
3110
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№013733
3111
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№018266
3112
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г
РК-ЛС-5№013713
3113
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 0,5 г
РК-ЛС-5№011043
3114
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 1 г
РК-ЛС-5№011044
3115
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018227
3116
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН-АКОС
порошок для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№015506
3117
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-КМП
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№005007
3118
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-БХФЗ
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№019577
3119
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№018226
3120
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®+ Лидо
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г

ҚР-ДЗ-5№016778
3121
J01DD04
Цефтриаксон
РОТАЦЕФ
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№017622
3122
J01DD04
Цефтриаксон
Кефаксон
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% 3.5 мл лидокаин гидрохлоридінің инъекцияға арналған ерітіндісі) 1г
ҚР-ДЗ-5№024134
3123
J01DD04
Цефтриаксон
Атрикс
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№020715
3124
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№011331
3125
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1 г
ҚР-ДЗ-5№011317
3126
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III® + Лидо Экстра
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№023869
3127
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
вена ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1 г
ҚР-ДЗ-5№018985
3128
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
бұлшықетішілік инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған 1 г ұнтақ еріткішімен жиынтықта (3,5 мл лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі)
ҚР-ДЗ-5№019008
3129
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
бұлшықетішілік инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған 0,5 г ұнтақ еріткішімен жиынтықта (2,0 мл лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі)
ҚР-ДЗ-5№019007
3130
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№023372
3131
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№018799
3132
J01DD04
Цефтриаксон
Тороцеф
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023301
3133
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
бұлшықет iшiне инъекцияға арналған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған 1% лидокаин ерітіндісімен) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№004499
3134
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
бұлшықет iшiне инъекцияға арналған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған 1% лидокаин ерітіндісімен) жиынтықта 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004504
3135
J01DD04
Цефтриаксон
Цефазон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№022945
3136
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-5№022924
3137
J01DD04
Цефтриаксон
АВЕКСОН-РАЦИОНАЛ
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№022815
3138
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г

РК-ЛС-5№016778
3121
J01DD04
Цефтриаксон
РОТАЦЕФ
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида) 1 г
РК-ЛС-5№017622
3122
J01DD04
Цефтриаксон
Кефаксон
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 1 г
РК-ЛС-5№024134
3123
J01DD04
Цефтриаксон
Атрикс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№020715
3124
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№011331
3125
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№011317
3126
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III® + Лидо Экстра
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№023869
3127
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№018985
3128
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида 3,5 мл) 1 г
РК-ЛС-5№019008
3129
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида 2,0 мл) 0,5 г
РК-ЛС-5№019007
3130
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№023372
3131
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 1 г
РК-ЛС-5№018799
3132
J01DD04
Цефтриаксон
Тороцеф
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023301
3133
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
порошок для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1% раствором лидокаина для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№004499
3134
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
порошок для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1% раствором лидокаина для инъекций) 500 мг
РК-ЛС-5№004504
3135
J01DD04
Цефтриаксон
Цефазон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022945
3136
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 2 г
РК-ЛС-5№022924
3137
J01DD04
Цефтриаксон
АВЕКСОН-РАЦИОНАЛ
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022815
3138
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 2 г

ҚР-ДЗ-5№022468
3139
J01DD04
Цефтриаксон
ЦефИС
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022438
3140
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№022244
3141
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№022204
3142
J01DD04
Цефтриаксон
Цефаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№015056
3143
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021617
3144
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021619
3145
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2000 мг
ҚР-ДЗ-5№021618
3146
J01DD04
Цефтриаксон
Кварцеф
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024434
3147
J01DD04
Цефтриаксон
Авалексон
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№024021
3148
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№024643
3149
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді 1% ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№024646
3150
J01DD04
Цефтриаксон
Вегацеф
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024786
3151
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон S
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№024805
3152
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН М
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған еріткішпен жиынтықтағы ұнтақ (инъекцияға арналған лидокаиннің 1% ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№024816
3153
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған еріткіш жиынтықтағы ұнтақ (лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№024988
3154
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған еріткіш жиынтықтағы ұнтақ (лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі) 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№024989
3155
J01DD04
Цефтриаксон
Аккузон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1г
ҚР-ДЗ-5№025800
3156
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-Виста
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№025456
3157
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г

РК-ЛС-5№022468
3139
J01DD04
Цефтриаксон
ЦефИС
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№022438
3140
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 0,5 г
РК-ЛС-5№022244
3141
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№022204
3142
J01DD04
Цефтриаксон
Цефаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№015056
3143
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№021617
3144
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№021619
3145
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 2000 мг
РК-ЛС-5№021618
3146
J01DD04
Цефтриаксон
Кварцеф
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
РК-ЛС-5№024434
3147
J01DD04
Цефтриаксон
Авалексон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№024021
3148
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%) 1 г
РК-ЛС-5№024643
3149
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%) 1 г
РК-ЛС-5№024646
3150
J01DD04
Цефтриаксон
Вегацеф
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№024786
3151
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон S
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№024805
3152
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН М
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%) 1 г
РК-ЛС-5№024816
3153
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида) 1 г
РК-ЛС-5№024988
3154
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида) 0,5 г
РК-ЛС-5№024989
3155
J01DD04
Цефтриаксон
Аккузон
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1г
РК-ЛС-5№025800
3156
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-Виста
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г
РК-ЛС-5№025456
3157
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г

ҚР-ДЗ-5№025233
3158
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№025197
3159
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г
ҚР-ДЗ-5№025232
3160
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г
ҚР-ДЗ-5№025198
3161
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№025190
3162
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№025192
J01DD08
Цефиксим
3163
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О-Форте
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№019034
3164
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№004563
3165
J01DD08
Цефиксим
Цефим
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011016
3166
J01DD08
Цефиксим
Супракс® Солютаб
ұсақталатын таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019835
3167
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021309
3168
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№017744
3169
J01DD08
Цефиксим
Зимакс
суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№020708
3170
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 1,46 г
ҚР-ДЗ-5№017836
3171
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 100мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№021397
3172
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025308
3173
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС 200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025299
J01DD12
Цефоперазон
3174
J01DD12
Цефоперазон
Цефобоцид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№019632
3175
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№015058
3176
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№025021
J01DD13
Цефподоксим
3177
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022135
3178
J01DD13
Цефподоксим
Сефпотек®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014198
3179
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014639
3180
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023170
3181
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг

РК-ЛС-5№025233
3158
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г
РК-ЛС-5№025197
3159
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 2 г
РК-ЛС-5№025232
3160
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 2 г
РК-ЛС-5№025198
3161
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%), 1 г
РК-ЛС-5№025190
3162
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%), 1 г
РК-ЛС-5№025192
J01DD08
Цефиксим
3163
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О Форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№019034
3164
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№004563
3165
J01DD08
Цефиксим
Цефим
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№011016
3166
J01DD08
Цефиксим
Супракс® Солютаб
таблетки диспергируемые 400 мг
РК-ЛС-5№019835
3167
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021309
3168
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№017744
3169
J01DD08
Цефиксим
Зимакс
порошок для приготовления суспензии 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№020708
3170
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1,46 г
РК-ЛС-5№017836
3171
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 100мг/5мл
РК-ЛС-5№021397
3172
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5мл
РК-ЛС-5№025308
3173
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС 200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025299
J01DD12
Цефоперазон
3174
J01DD12
Цефоперазон
Цефобоцид
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№019632
3175
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№015058
3176
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г
РК-ЛС-5№025021
J01DD13
Цефподоксим
3177
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022135
3178
J01DD13
Цефподоксим
Сефпотек®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014198
3179
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014639
3180
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023170
3181
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг

ҚР-ДЗ-5№023173
3182
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023351
3183
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФПОДО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023784
3184
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 50мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№022723
3185
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022724
3186
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№121978
3187
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФМА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024977
3188
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025555
3189
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025564
3190
J01DD13
Цефподоксим
Свич 200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025504
3191
J01DD13
Цефподоксим
АВИДОКСИМ 200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025498
J01DD52
Цефтазидим және бета-лактамаза тежегіші
3192
J01DD52
Цефтазидим және бета-лактамаза тежегіші
Завицефта®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 2000мг/500мг
ҚР-ДЗ-5№024340
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
3193
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Супероцеф-Элеас
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-3№019976
3194
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Сульцеф
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г/1 г
ҚР-ДЗ-5№024553
3195
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Авизон - С
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-5№023093
3196
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Цефпраз-С
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-5№017659
3197
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Гепацеф Комби
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-5№019522
3198
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Цефпраз-С
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№017658
J01DE
Төртінші буын цефалоспориндері
J01DE01
Цефепим
3199
J01DE01
Цефепим
Денипим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023404
3200
J01DE01
Цефепим
Цефепим - Элеас
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-3№019977
3201
J01DE01
Цефепим
Акпим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№016557
3202
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г

РК-ЛС-5№023173
3182
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023351
3183
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФПОДО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023784
3184
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 50мг/5мл
РК-ЛС-5№022723
3185
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022724
3186
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№121978
3187
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФМА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024977
3188
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№025555
3189
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025564
3190
J01DD13
Цефподоксим
Свич 200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025504
3191
J01DD13
Цефподоксим
АВИДОКСИМ 200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025498
J01DD52
Цефтазидим и ингибитор бета-лактамазы
3192
J01DD52
Цефтазидим и ингибитор бета-лактамазы
Завицефта®
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 2000мг/500мг
РК-ЛС-5№024340
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
3193
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Супероцеф - Элеас
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-3№019976
3194
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Сульцеф
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г/1 г
РК-ЛС-5№024553
3195
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Авизон - С
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№023093
3196
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Цефпраз-С
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№017659
3197
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Гепацеф Комби
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№019522
3198
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Цефпраз-С
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№017658
J01DE
Цефалоспорины четвертого поколения
J01DE01
Цефепим
3199
J01DE01
Цефепим
Денипим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023404
3200
J01DE01
Цефепим
Цефепим - Элеас
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-3№019977
3201
J01DE01
Цефепим
Акпим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016557
3202
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г

ҚР-ДЗ-5№014898
3203
J01DE01
Цефепим
Мегапим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№020780
3204
J01DE01
Цефепим
Цефепим
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019072
3205
J01DE01
Цефепим
Цефепим
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№018399
3206
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№014897
3207
J01DE01
Цефепим
Цефепим
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№020006
3208
J01DE01
Цефепим
Цефепим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№021155
3209
J01DE01
Цефепим
Цефепим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№019071
3210
J01DE01
Цефепим
Хайпим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№017923
3211
J01DE01
Цефепим
Инфепим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№022958
3212
J01DE01
Цефепим
Эфипим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№004209
3213
J01DE01
Цефепим
Позинег
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024982
3214
J01DE01
Цефепим
ЦЕФЕПИМ - АВИМЕД
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025297
3215
J01DE01
Цефепим
Альфацеф
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№025167
J01DH
Карбапенемы
J01DH02
Меропенем
3216
J01DH02
Меропенем
Меропенем - Элеас
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-3№019973
3217
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 0,5г
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№016816
3218
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 1г
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016818
3219
J01DH02
Меропенем
Меробактрин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№018032
3220
J01DH02
Меропенем
Меропенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016486
3221
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№022705
3222
J01DH02
Меропенем
Изипенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023596
3223
J01DH02
Меропенем
Меропенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№016485
3224
J01DH02
Меропенем
Мерограм
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№122093
3225
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0.5 г
ҚР-ДЗ-5№022704
3226
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019348
3227
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг

РК-ЛС-5№014898
3203
J01DE01
Цефепим
Мегапим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№020780
3204
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019072
3205
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№018399
3206
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№014897
3207
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№020006
3208
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№021155
3209
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№019071
3210
J01DE01
Цефепим
Хайпим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№017923
3211
J01DE01
Цефепим
Инфепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022958
3212
J01DE01
Цефепим
Эфипим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№004209
3213
J01DE01
Цефепим
Позинег
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№024982
3214
J01DE01
Цефепим
ЦЕФЕПИМ-АВИМЕД
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
РК-ЛС-5№025297
3215
J01DE01
Цефепим
Альфацеф
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№025167
J01DH
Карбапенемы
J01DH02
Меропенем
3216
J01DH02
Меропенем
Меропенем - Элеас
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-3№019973
3217
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 0,5г
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№016816
3218
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 1г
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016818
3219
J01DH02
Меропенем
Меробактрин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018032
3220
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016486
3221
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022705
3222
J01DH02
Меропенем
Изипенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№023596
3223
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№016485
3224
J01DH02
Меропенем
Мерограм
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№122093
3225
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 0.5 г
РК-ЛС-5№022704
3226
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№019348
3227
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг

ҚР-ДЗ-5№019349
3228
J01DH02
Меропенем
Мепенам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№019491
3229
J01DH02
Меропенем
Мерограм
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№122094
3230
J01DH02
Меропенем
Меронем®
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№017668
3231
J01DH02
Меропенем
Архимакс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121699
3232
J01DH02
Меропенем
Меронем®
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№017669
3233
J01DH02
Меропенем
Архимакс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№121700
3234
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023458
3235
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023459
3236
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№024367
3237
J01DH02
Меропенем
МЕРОПЕНЕМ - АВИМЕД
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025220
J01DH03
Эртапенем
3238
J01DH03
Эртапенем
Эртапик
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023619
3239
J01DH03
Эртапенем
Эртапенем-Элеас
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 г
ҚР-ДЗ-5№022303
3240
J01DH03
Эртапенем
Инвакар
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023526
J01DH04
Дорипенем
3241
J01DH04
Дорипенем
Дорипенем - Элеас
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-3№019979
3242
J01DH04
Дорипенем
Дапар
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022758
3243
J01DH04
Дорипенем
Дапар
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022759
3244
J01DH04
Дорипенем
ДОРИПУР 500
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023928
J01DH51
Имипенем және Циластатин
3245
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Имицил - Элеас
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-3№019980
3246
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Имипенем+Циластатин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№010367
3247
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Цилапенем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5г/0,5г
ҚР-ДЗ-5№019130
3248
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Пиминам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№018638
3249
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Цилапенем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,25 г/0,25г
ҚР-ДЗ-5№019129
3250
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Аквапен-I

РК-ЛС-5№019349
3228
J01DH02
Меропенем
Мепенам
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№019491
3229
J01DH02
Меропенем
Мерограм
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№122094
3230
J01DH02
Меропенем
Меронем®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№017668
3231
J01DH02
Меропенем
Архимакс
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№121699
3232
J01DH02
Меропенем
Меронем®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№017669
3233
J01DH02
Меропенем
Архимакс
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№121700
3234
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023458
3235
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№023459
3236
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№024367
3237
J01DH02
Меропенем
МЕРОПЕНЕМ - АВИМЕД
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий,1000 мг
РК-ЛС-5№025220
J01DH03
Эртапенем
3238
J01DH03
Эртапенем
Эртапик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№023619
3239
J01DH03
Эртапенем
Эртапенем-Элеас
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 1 г
РК-ЛС-5№022303
3240
J01DH03
Эртапенем
Инвакар
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№023526
J01DH04
Дорипенем
3241
J01DH04
Дорипенем
Дорипенем - Элеас
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-3№019979
3242
J01DH04
Дорипенем
Дапар
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022758
3243
J01DH04
Дорипенем
Дапар
порошок для приготовления раствора для инфузий 250 мг
РК-ЛС-5№022759
3244
J01DH04
Дорипенем
ДОРИПУР 500
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023928
J01DH51
Имипенем и циластатин
3245
J01DH51
Имипенем и циластатин
Имицил - Элеас
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг/500 мг
РК-ЛС-3№019980
3246
J01DH51
Имипенем и циластатин
Имипенем+Циластатин
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№010367
3247
J01DH51
Имипенем и циластатин
Цилапенем
порошок для приготовления раствора для инфузий 0,5г/0,5г
РК-ЛС-5№019130
3248
J01DH51
Имипенем и циластатин
Пиминам
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№018638
3249
J01DH51
Имипенем и циластатин
Цилапенем
порошок для приготовления раствора для инфузий 0,25 г/0,25г
РК-ЛС-5№019129
3250
J01DH51
Имипенем и циластатин
Аквапен-I

инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг+ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023790
3251
J01DH51
Имипенем және Циластатин
ИНЕМПЛЮС 500
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№023931
J01DI
Басқа цефалоспориндер мен пенемдер
J01DI02
Цефтаролин фосамилі
3252
J01DI02
Цефтаролин фосамилі
Зинфоро®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№021294
J01E
Сульфаниламидтер және триметоприм
J01EE
Сульфаниламидтердің триметоприммен біріктірілімі, оның туындыларын қоса
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
3253
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№014518
3254
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 480 мг
ҚР-ДЗ-5№014517
3255
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
ішуге арналған суспензия 240 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004653
3256
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол 480
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (80мг+16мг)/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015903
3257
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептрим
таблеткалар 480 мг
ҚР-ДЗ-5№010960
3258
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 960 мг
ҚР-ДЗ-5№121690
3259
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Тримокс
таблеткалар, 400 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№025983
J01F
Макролидтер және линкозамидтер
J01FA
Макролиды
J01FA01
Эритромицин
3260
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№010098
3261
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010097
3262
J01FA01
Эритромицин
Тармицин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013679
3263
J01FA01
Эритромицин
ЭРИТРОМИЦИН
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015911
J01FA02
Спирамицин
3264
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№021125
3265
J01FA02
Спирамицин
Дорамицин
қабықпен қапталған таблеткалар, 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№018034
3266
J01FA02
Спирамицин
Макромицин® 3.0 млн МЕ
қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн.ХБ
ҚР-ДЗ-5№014193
3267
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1.5 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№022797
3268
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№022798
3269
J01FA02
Спирамицин
Спайрекс
қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№000590
3270
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 млн.ХБ
ҚР-ДЗ-5№012146
3271
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№012147
J01FA03
Мидекамицин
3272
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 175 мг/5 мл

порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг+ 500 мг
РК-ЛС-5№023790
3251
J01DH51
Имипенем и циластатин
ИНЕМПЛЮС 500
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№023931
J01DI
Прочие цефалоспорины и пенемы
J01DI02
Цефтаролина фосамил
3252
J01DI02
Цефтаролина фосамил
Зинфоро®
порошок для приготовления раствора для инфузий 600 мг
РК-ЛС-5№021294
J01E
Сульфаниламиды и триметоприм
J01EE
Сульфаниламиды в комбинации с триметопримом, включая его производные
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
3253
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 120 мг
РК-ЛС-5№014518
3254
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 480 мг
РК-ЛС-5№014517
3255
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
суспензия для перорального применения 240 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004653
3256
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол 480
концентрат для приготовления раствора для инфузий (80мг+16мг)/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№015903
3257
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептрим
таблетки 480 мг
РК-ЛС-5№010960
3258
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 960 мг
РК-ЛС-5№121690
3259
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Тримокс
таблетки 400 мг/80 мг
РК-ЛС-5№025983
J01F
Макролиды и линкозамиды
J01FA
Макролиды
J01FA01
Эритромицин
3260
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№010098
3261
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№010097
3262
J01FA01
Эритромицин
Тармицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№013679
3263
J01FA01
Эритромицин
ЭРИТРОМИЦИН
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№015911
J01FA02
Спирамицин
3264
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3млн МЕ
РК-ЛС-5№021125
3265
J01FA02
Спирамицин
Дорамицин
таблетки, покрытые оболочкой, 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№018034
3266
J01FA02
Спирамицин
Макромицин® 3.0 млн МЕ
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн.МЕ
РК-ЛС-5№014193
3267
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1.5 млн МЕ
РК-ЛС-5№022797
3268
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№022798
3269
J01FA02
Спирамицин
Спайрекс
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№000590
3270
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
таблетки, покрытые оболочкой 1,5 млн.МЕ
РК-ЛС-5№012146
3271
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№012147
J01FA03
Мидекамицин
3272
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 175 мг/5 мл

ҚР-ДЗ-5№003625
3273
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003624
J01FA06
Рокситромицин
3274
J01FA06
Рокситромицин
Роксибел®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004574
3275
J01FA06
Рокситромицин
Рокситромицин Сандоз®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015769
J01FA09
Кларитромицин
3276
J01FA09
Кларитромицин
Клацид® В.В
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014631
3277
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022668
3278
J01FA09
Кларитромицин
Максилин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023184
3279
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021425
3280
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014736
3281
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010792
3282
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021424
3283
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014735
3284
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет XL
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017724
3285
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018468
3286
J01FA09
Кларитромицин
КЛАРИТРО
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023956
3287
J01FA09
Кларитромицин
СР-Кларен
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019639
3288
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№009682
3289
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ MR-сановель
босап шығуы өзгертілген үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017069
3290
J01FA09
Кларитромицин
Клеримед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019036
3291
J01FA09
Кларитромицин
Клеримед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019037
3292
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 250
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№010261
3293
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009681
3294
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид® уно
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005000
3295
J01FA09
Кларитромицин
Дикларан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019073
3296
J01FA09
Кларитромицин
Экозитрин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018548
3297
J01FA09
Кларитромицин
Новалид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

РК-ЛС-5№003625
3273
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003624
J01FA06
Рокситромицин
3274
J01FA06
Рокситромицин
Роксибел®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№004574
3275
J01FA06
Рокситромицин
Рокситромицин Сандоз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015769
J01FA09
Кларитромицин
3276
J01FA09
Кларитромицин
Клацид® В.В
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№014631
3277
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022668
3278
J01FA09
Кларитромицин
Максилин
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023184
3279
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021425
3280
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014736
3281
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010792
3282
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№021424
3283
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№014735
3284
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет XL
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№017724
3285
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№018468
3286
J01FA09
Кларитромицин
КЛАРИТРО
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
РК-ЛС-5№023956
3287
J01FA09
Кларитромицин
СР-Кларен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№019639
3288
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№009682
3289
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ MR-сановель
таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№017069
3290
J01FA09
Кларитромицин
Клеримед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№019036
3291
J01FA09
Кларитромицин
Клеримед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019037
3292
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 250
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№010261
3293
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№009681
3294
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид® уно
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№005000
3295
J01FA09
Кларитромицин
Дикларан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019073
3296
J01FA09
Кларитромицин
Экозитрин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№018548
3297
J01FA09
Кларитромицин
Новалид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг

ҚР-ДЗ-5№021304
3298
J01FA09
Кларитромицин
Экозитрин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018547
3299
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 125
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№010213
3300
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ- сановель 250
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№010214
3301
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№016564
3302
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№016562
3303
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
суспензия дайындауға арналған түйіршіктер апельсин дәмі бар, 125 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№014734
3304
J01FA09
Кларитромицин
Новаоксин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024726
3305
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 250
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025607
3306
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025606
3307
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025542
3308
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025073
3309
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025089
3310
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025993
3311
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025987
3312
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025932
J01FA10
Азитромицин
3313
J01FA10
Азитромицин
Зитротель
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023279
3314
J01FA10
Азитромицин
Сумамед® форте
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/5 мл, 37.5 мл
ҚР-ДЗ-5№003533
3315
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/5мл, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№023401
3316
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023868
3317
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта 100 мг/5 мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019119
3318
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта 200 мг/5 мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№019120

РК-ЛС-5№021304
3298
J01FA09
Кларитромицин
Экозитрин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№018547
3299
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 125
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№010213
3300
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ- сановель 250
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№010214
3301
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
гранулы для приготовления суспензии, 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№016564
3302
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
гранулы для приготовления суспензии, 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№016562
3303
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
гранулы для приготовления суспензии со вкусом апельсина, 125 мг/5мл
РК-ЛС-5№014734
3304
J01FA09
Кларитромицин
Новаоксин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024726
3305
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№025607
3306
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025606
3307
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025542
3308
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025073
3309
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 500 мг
РК-ЛС-5№025089
3310
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025993
3311
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025987
3312
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025932
J01FA10
Азитромицин
3313
J01FA10
Азитромицин
Зитротель
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023279
3314
J01FA10
Азитромицин
Сумамед® форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл, 37.5 мл
РК-ЛС-5№003533
3315
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5мл, 60 мл
РК-ЛС-5№023401
3316
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023868
3317
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной 100 мг/5 мл, 20 мл
РК-ЛС-5№019119
3318
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной 200 мг/5 мл, 30 мл
РК-ЛС-5№019120

ҚР-ДЗ-5№023848
3375
J01FA10
Азитромицин
Сумамокс
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 100 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№021399
3376
J01FA10
Азитромицин
Сумамокс
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 200мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№021400
3377
J01FA10
Азитромицин
Азелтин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024778
3378
J01FA10
Азитромицин
Азелтин
ішуге арналған суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№024821
3379
J01FA10
Азитромицин
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025841
3380
J01FA10
Азитромицин
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№025822
3381
J01FA10
Азитромицин
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025823
3382
J01FA10
Азитромицин
ЗОКСИ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025796
3383
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ
ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025652
3384
J01FA10
Азитромицин
Азираг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025586
3385
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-250
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025188
3386
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025187
3387
J01FA10
Азитромицин
Азитромед
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025129
3388
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025106
3389
J01FA10
Азитромицин
Зитрокс-Маклеодс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025718
3390
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025107
J01FF
Линкозамиды
J01FF01
Клиндамицин
3391
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015896
3392
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№015897
3393
J01FF01
Клиндамицин
Кедд
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№022403
3394
J01FF01
Клиндамицин
Кедд
капсулалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№022404
J01FF02
Линкомицин
3395
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 30% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000107
3396
J01FF02
Линкомицин
ЛИНКОМИЦИН
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019356
3397
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 30% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№000107
3398
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018014
3399
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30%, 1 мл
ҚР-ДЗ-0№026222
3400
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30%, 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026215
J01G
Аминогликозидтер
J01GA
Стрептомициндер

РК-ЛС-5№023848
3375
J01FA10
Азитромицин
Сумамокс
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5мл
РК-ЛС-5№021399
3376
J01FA10
Азитромицин
Сумамокс
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 200мг/5мл
РК-ЛС-5№021400
3377
J01FA10
Азитромицин
Азелтин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024778
3378
J01FA10
Азитромицин
Азелтин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5мл
РК-ЛС-5№024821
3379
J01FA10
Азитромицин
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг
РК-ЛС-5№025841
3380
J01FA10
Азитромицин
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 125 мг
РК-ЛС-5№025822
3381
J01FA10
Азитромицин
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025823
3382
J01FA10
Азитромицин
ЗОКСИ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025796
3383
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025652
3384
J01FA10
Азитромицин
Азираг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025586
3385
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг
РК-ЛС-5№025188
3386
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025187
3387
J01FA10
Азитромицин
Азитромед
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№025129
3388
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025106
3389
J01FA10
Азитромицин
Зитрокс-Маклеодс
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№025718
3390
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200мг/5мл
РК-ЛС-5№025107
J01FF
Линкозамиды
J01FF01
Клиндамицин
3391
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№015896
3392
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№015897
3393
J01FF01
Клиндамицин
Кедд
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№022403
3394
J01FF01
Клиндамицин
Кедд
капсулы 600 мг
РК-ЛС-5№022404
J01FF02
Линкомицин
3395
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для инъекций 30% 1 мл
РК-ЛС-5№000107
3396
J01FF02
Линкомицин
ЛИНКОМИЦИН
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 300 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019356
3397
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для инъекций 30% 2 мл
РК-ЛС-5№000107
3398
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018014
3399
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для внутримышечного и внутривенного введения, 30%, 1 мл
РК-ЛС-0№026222
3400
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для внутримышечного и внутривенного введения, 30%, 2 мл
РК-ЛС-0№026215
J01G
Аминогликозиды
J01GA
Стрептомицины

J01GA01
Стрептомицин
3401
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№014833
3402
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицина сульфат
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 грамм
ҚР-ДЗ-5№023939
J01GB
Өзге аминогликозидтер
J01GB01
Тобрамицин
орфандық
3403
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 28 мг
ҚР-ДЗ-5№122055
3404
J01GB01
Тобрамицин
Брамитоб
ингаляцияға арналған ерітінді 300 мг/4 мл
J01GB01
Тобрамицин
небулаларда ингаляцияға арналған ерітінді
J01GB03
Гентамицин
3405
J01GB03
Гентамицин
Гентамицин сульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 4%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015746
J01GB04
Канамицин
3406
J01GB04
Канамицин
Канамицин сульфаты
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№018013
J01GB06
Амикацин
3407
J01GB06
Амикацин
Меркацин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл 2 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№122053
3408
J01GB06
Амикацин
Амикацин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-3№021481
3409
J01GB06
Амикацин
Меркацин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 500 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№122054
3410
J01GB06
Амикацин
Амикацин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№009227
3411
J01GB06
Амикацин
Селемицин
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 500мг/2мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024487
J01M
Бактерияға қарсы препараттар - хинолон туындылары
J01MA
Фторхинолондар
J01MA01
Офлоксацин
3412
J01MA01
Офлоксацин
ОфлоКаз
инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021326
3413
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл 100 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№023406
3414
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022352
3415
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015492
3416
J01MA01
Офлоксацин
Ионофол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018995
3417
J01MA01
Офлоксацин
Офломак-200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024213
3418
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№004047
3419
J01MA01
Офлоксацин
Офло®
инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012890
3420
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017603
3421
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025835
3422
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025836
3423
J01MA01
Офлоксацин
ОРИКСО 200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026105
3424
J01MA01
Офлоксацин
ОРИКСО 400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг

J01GA01
Стрептомицин
3401
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№014833
3402
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023939
J01GB
Прочие аминогликозиды
J01GB01
Тобрамицин
орфанный
3403
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 28 мг
РК-ЛС-5№122055
3404
J01GB01
Тобрамицин
Брамитоб
раствор для ингаляций 300 мг/4 мл
J01GB01
Тобрамицин
раствор для ингаляций в небулах
J01GB03
Гентамицин
3405
J01GB03
Гентамицин
Гентамицина сульфат
раствор для инъекций 4%, 2 мл
РК-ЛС-5№015746
J01GB04
Канамицин
3406
J01GB04
Канамицин
Канамицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018013
J01GB06
Амикацин
3407
J01GB06
Амикацин
Меркацин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мг/2 мл по 2 мл
РК-ЛС-5№122053
3408
J01GB06
Амикацин
Амикацин
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-3№021481
3409
J01GB06
Амикацин
Меркацин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг/2 мл
РК-ЛС-5№122054
3410
J01GB06
Амикацин
Амикацин
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№009227
3411
J01GB06
Амикацин
Селемицин
раствор для инъекций и инфузий 500мг/2мл 2 мл
РК-ЛС-5№024487
J01M
Антибактериальные препараты - производные хинолона
J01MA
Фторхинолоны
J01MA01
Офлоксацин
3412
J01MA01
Офлоксацин
ОфлоКаз
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-3№021326
3413
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
раствор для инфузий 2 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№023406
3414
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022352
3415
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№015492
3416
J01MA01
Офлоксацин
Ионофол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018995
3417
J01MA01
Офлоксацин
Офломак-200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024213
3418
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№004047
3419
J01MA01
Офлоксацин
Офло®
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№012890
3420
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017603
3421
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025835
3422
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025836
3423
J01MA01
Офлоксацин
ОРИКСО 200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№026105
3424
J01MA01
Офлоксацин
ОРИКСО 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг

ҚР-ДЗ-5№026106
J01MA02
Ципрофлоксацин
3425
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрокс
инфузияға арналған ерітінді 0,2% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№001822
3426
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦипроКаз
инфузияға арналған ерітінді0,2% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021327
3427
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран
инфузияға арналған ерітінді 200мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№015572
3428
J01MA02
Ципрофлоксацин
Санфлокс®
инфузияға арналған ерітінді200 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022626
3429
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-3№019666
3430
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
қабықпен қапталған таблеткалар 500мг
ҚР-ДЗ-5№023448
3431
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013775
3432
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013776
3433
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин Экоцифол®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018993
3434
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин Экоцифол®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018994
3435
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифлоксинал®
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№012630
3436
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифлоксинал®
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020788
3437
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011434
3438
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
қабықпен қапталған таблеткалар 250мг
ҚР-ДЗ-5№023447
3439
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011433
3440
J01MA02
Ципрофлоксацин
V – Ципрофлоксацин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023076
3441
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цефлокс-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003435
3442
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сифлокс
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010759
3443
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет
инфузияға арналған ерітінді200 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016609
3444
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет®
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016507
3445
J01MA02
Ципрофлоксацин
Форцип
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021377
3446
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет®
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016508
3447
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран ОД
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022713
3448
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран ОД
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022714
3449
J01MA02
Ципрофлоксацин
Флапрокс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019733
3450
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025467
3451
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг

РК-ЛС-5№026106
J01MA02
Ципрофлоксацин
3425
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрокс
раствор для инфузий 0,2% по 100 мл
РК-ЛС-5№001822
3426
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦипроКаз
раствор для инфузий 0,2% по 100 мл
РК-ЛС-3№021327
3427
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран
раствор для инфузий 200мг/100мл
РК-ЛС-5№015572
3428
J01MA02
Ципрофлоксацин
Санфлокс®
раствор для инфузий 200 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022626
3429
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 750 мг
РК-ЛС-3№019666
3430
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
таблетки, покрытые оболочкой 500мг
РК-ЛС-5№023448
3431
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013775
3432
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013776
3433
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин Экоцифол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№018993
3434
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин Экоцифол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№018994
3435
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифлоксинал®
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№012630
3436
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифлоксинал®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020788
3437
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№011434
3438
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
таблетки, покрытые оболочкой 250мг
РК-ЛС-5№023447
3439
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№011433
3440
J01MA02
Ципрофлоксацин
V – Ципрофлоксацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023076
3441
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цефлокс-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№003435
3442
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сифлокс
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010759
3443
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет
раствор для инфузий 200 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№016609
3444
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет®
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№016507
3445
J01MA02
Ципрофлоксацин
Форцип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021377
3446
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№016508
3447
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран ОД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№022713
3448
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран ОД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№022714
3449
J01MA02
Ципрофлоксацин
Флапрокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019733
3450
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025467
3451
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг

ҚР-ДЗ-5№025252
3452
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025248
3453
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№025247
3454
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципронатин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 750 мг
ҚР-ДЗ-5№025928
3455
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципронатин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025929
J01MA06
Норфлоксацин
3456
J01MA06
Норфлоксацин
Норбактин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003429
3457
J01MA06
Норфлоксацин
Нолицин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015621
J01MA12
Левофлоксацин
3458
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
инфузияға арналған ерітінді 500мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№022208
3459
J01MA12
Левофлоксацин
Левозин®
инфузияға арналған ерітінді 500мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№022142
3460
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлокс
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022538
3461
J01MA12
Левофлоксацин
Леваксела®
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022765
3462
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин-Н
инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№022374
3463
J01MA12
Левофлоксацин
ТАЙГЕРОН®
инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023052
3464
J01MA12
Левофлоксацин
Лефлок-Дарница
инфузияға арналған ерітінді 0,5%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023494
3465
J01MA12
Левофлоксацин
Примафлокс
инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023565
3466
J01MA12
Левофлоксацин
Флорокс-Л
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018987
3467
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018702
3468
J01MA12
Левофлоксацин
ЛевоКаз
инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021341
3469
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
инфузияға арналған ерітінді5мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022353
3470
J01MA12
Левофлоксацин
ЛевоКаз
инфузияға арналған ерітінді3 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021340
3471
J01MA12
Левофлоксацин
ЛевоКаз
инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021339
3472
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№014993
3473
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023068
3474
J01MA12
Левофлоксацин
ОД-Левокс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019272
3475
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014724
3476
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014992
3477
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014991
3478
J01MA12
Левофлоксацин
Леволет
инфузияға арналған ерітінді500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№017575
3479

РК-ЛС-5№025252
3452
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025248
3453
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 750 мг
РК-ЛС-5№025247
3454
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципронатин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 750 мг
РК-ЛС-5№025928
3455
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципронатин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025929
J01MA06
Норфлоксацин
3456
J01MA06
Норфлоксацин
Норбактин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003429
3457
J01MA06
Норфлоксацин
Нолицин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№015621
J01MA12
Левофлоксацин
3458
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
раствор для инфузий 500мг/100мл
РК-ЛС-5№022208
3459
J01MA12
Левофлоксацин
Левозин®
раствор для инфузий 500мг/100мл
РК-ЛС-5№022142
3460
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлокс
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022538
3461
J01MA12
Левофлоксацин
Леваксела®
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022765
3462
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин-Н
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№022374
3463
J01MA12
Левофлоксацин
ТАЙГЕРОН®
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023052
3464
J01MA12
Левофлоксацин
Лефлок-Дарница
раствор для инфузий 0,5%, 100 мл
РК-ЛС-5№023494
3465
J01MA12
Левофлоксацин
Примафлокс
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023565
3466
J01MA12
Левофлоксацин
Флорокс-Л
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№018987
3467
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№018702
3468
J01MA12
Левофлоксацин
ЛевоКаз
раствор для инфузий 5 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№021341
3469
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
раствор для инфузий 5мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022353
3470
J01MA12
Левофлоксацин
ЛевоКаз
раствор для инфузий 3 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-3№021340
3471
J01MA12
Левофлоксацин
ЛевоКаз
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-3№021339
3472
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 750 мг
РК-ЛС-5№014993
3473
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023068
3474
J01MA12
Левофлоксацин
ОД-Левокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019272
3475
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014724
3476
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014992
3477
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№014991
3478
J01MA12
Левофлоксацин
Леволет
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№017575
3479

3534
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024505
3535
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимера
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024729
3536
J01MA14
Моксифлоксацин
ФЛОКСЕЛАН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025399
3537
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин-Гетц Фарма
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025731
J01MB
Басқа хинолондар
J01MB02
Налидикс қышқылы
J01X
Басқа бактерияға қарсы препараттар
J01XA
Гликопептидті құрылымдағы антибиотиктер
J01XA01
Ванкомицин
3538
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-Элеас
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№022299
3539
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№121932
3540
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121931
3541
J01XA01
Ванкомицин
ВАНКОРУС
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№014594
J01XA02
Тейкопланин
3542
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 400 мг
ҚР-ДЗ-5№121928
3543
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121927
3544
J01XA02
Тейкопланин
ГЛИТЕЙК
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 мг еріткішімен жиынтықта - инъекцияға арналған су
ҚР-ДЗ-5№020987
3545
J01XA02
Тейкопланин
Теклонин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025588
J01XB
Полимиксиндер
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
орфандық
3546
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
Кометад
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№022506
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
ингаляцияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
J01XB02
Полимиксин В
3547
J01XB02
Полимиксин В
Полаксин Б
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024648
J01XD
Имидазол туындылары
J01XD01
Метронидазол
3548
J01XD01
Метронидазол
МетроКаз
инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021312
3549
J01XD01
Метронидазол
Клион®
инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010270
3550
J01XD01
Метронидазол
Метрид
инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016129
3551
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023015
3552
J01XD01
Метронидазол
Метрогил
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016490
3553
J01XD01
Метронидазол
Трихопол

3534
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024505
3535
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимера
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024729
3536
J01MA14
Моксифлоксацин
ФЛОКСЕЛАН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025399
3537
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин-Гетц Фарма
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025731
J01MB
Прочие хинолоны
J01MB02
Налидиксовая кислота
J01X
Другие антибактериальные препараты
J01XA
Антибиотики гликопептидной структуры
J01XA01
Ванкомицин
3538
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-Элеас
порошок для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№022299
3539
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
порошок для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№121932
3540
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№121931
3541
J01XA01
Ванкомицин
ВАНКОРУС
порошок для приготовления раствора для инфузий 0,5 г
РК-ЛС-5№014594
J01XA02
Тейкопланин
3542
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 400 мг
РК-ЛС-5№121928
3543
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 200 мг
РК-ЛС-5№121927
3544
J01XA02
Тейкопланин
ГЛИТЕЙК
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций 400 мг
РК-ЛС-5№020987
3545
J01XA02
Тейкопланин
Теклонин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 400 мг
РК-ЛС-5№025588
J01XB
Полимиксины
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
орфанный
3546
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
Кометад
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000000 ЕД
РК-ЛС-5№022506
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
порошок для приготовления раствора для ингаляций
J01XB02
Полимиксин В
3547
J01XB02
Полимиксин В
Полаксин Б
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 500 000 МЕ
РК-ЛС-5№024648
J01XD
Производные имидазола
J01XD01
Метронидазол
3548
J01XD01
Метронидазол
МетроКаз
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-3№021312
3549
J01XD01
Метронидазол
Клион®
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№010270
3550
J01XD01
Метронидазол
Метрид
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№016129
3551
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№023015
3552
J01XD01
Метронидазол
Метрогил
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№016490
3553
J01XD01
Метронидазол
Трихопол

көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016281
3554
J01XD01
Метронидазол
МЕТРОНИДАЗОЛ-АКОС
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019399
3555
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011223
3556
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017942
3557
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Здоровье
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016135
3558
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-6№021418
3559
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0.5 % 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025092
J01XD02
Тинидазол
J01XD03
Орнидазол
3560
J01XD03
Орнидазол
Орнигил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013276
3561
J01XD03
Орнидазол
Гайро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013932
3562
J01XD03
Орнидазол
Дазолик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010595
3563
J01XD03
Орнидазол
Ориванс
инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023539
3564
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№022883
3565
J01XD03
Орнидазол
Орнидазол
инфузияға арналған ерітінді 500мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№022361
J01XE
Нитрофуран туындылары
J01XE01
Нитрофурантоин
3566
J01XE01
Нитрофурантоин
Фурадонин
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019338
J01XX
Басқа бактерияға қарсы препараттар
J01XX01
Фосфомицин
3567
J01XX01
Фосфомицин
Берни
ішке қабылдау үшін дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№022306
3568
J01XX01
Фосфомицин
Монурал
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№016799
3569
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктелген ұнтақ 3 г
ҚР-ДЗ-5№023111
3570
J01XX01
Фосфомицин
Урфоцин
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№021611
3571
J01XX01
Фосфомицин
Уросептик
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№021284
3572
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 2 г
ҚР-ДЗ-5№023650
3573
J01XX01
Фосфомицин
УРОГРАМ ПЛЮС
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№024040
3574
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№023649
3575
J01XX01
Фосфомицин
Фосфорал
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№024435
3576
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомицин-ЛФ
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 3 г
ҚР-ДЗ-5№022631
J01XX08
Линезолид
3577
J01XX08
Линезолид
Амизолид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№022031
3578
J01XX08
Линезолид
Линезол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023887
3579
J01XX08
Линезолид
Линозид

раствор для внутривенного введения 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№016281
3554
J01XD01
Метронидазол
МЕТРОНИДАЗОЛ-АКОС
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№019399
3555
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№011223
3556
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№017942
3557
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Здоровье
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016135
3558
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-6№021418
3559
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
раствор для внутривенного введения 0.5 % 100 мл
РК-ЛС-5№025092
J01XD02
Тинидазол
J01XD03
Орнидазол
3560
J01XD03
Орнидазол
Орнигил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013276
3561
J01XD03
Орнидазол
Гайро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013932
3562
J01XD03
Орнидазол
Дазолик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010595
3563
J01XD03
Орнидазол
Ориванс
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023539
3564
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
раствор для инфузий 5 мг/мл
РК-ЛС-5№022883
3565
J01XD03
Орнидазол
Орнидазол
раствор для инфузий 500мг/100мл
РК-ЛС-5№022361
J01XE
Производные нитрофурана
J01XE01
Нитрофурантоин
3566
J01XE01
Нитрофурантоин
Фурадонин
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019338
J01XX
Другие антибактериальные препараты
J01XX01
Фосфомицин
3567
J01XX01
Фосфомицин
Берни
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№022306
3568
J01XX01
Фосфомицин
Монурал
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№016799
3569
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомед
гранулированный порошок для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№023111
3570
J01XX01
Фосфомицин
Урфоцин
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№021611
3571
J01XX01
Фосфомицин
Уросептик
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№021284
3572
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 2 г
РК-ЛС-5№023650
3573
J01XX01
Фосфомицин
УРОГРАМ ПЛЮС
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№024040
3574
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№023649
3575
J01XX01
Фосфомицин
Фосфорал
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№024435
3576
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомицин-ЛФ
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№022631
J01XX08
Линезолид
3577
J01XX08
Линезолид
Амизолид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№022031
3578
J01XX08
Линезолид
Линезол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023887
3579
J01XX08
Линезолид
Линозид

инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№022209
3580
J01XX08
Линезолид
ЛИНОЛИД®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№022195
3581
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№024815
3582
J01XX08
Линезолид
Лизолид-600
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025704
3583
J01XX08
Линезолид
АПЕЛЬ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025231
3584
J01XX08
Линезолид
Линзомак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025893
3585
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№024815
J02
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02A
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02AA
Антибиотиктер
J02AA01
Амфотерицин В
орфандық
3586
J02AA01
Амфотерицин В
АмБизом®
инфузияға арналған дисперсия дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023302
3587
J02AA01
Амфотерицин В
Амфолип
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен) 50 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№023874
J02AB
Имидазол туындылары
J02AB02
Кетоконазол
J02AC
Триазол туындылары
J02AC01
Флуконазол
3588
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№020387
3589
J02AC01
Флуконазол
Фангифлю
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019166
3590
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020491
3591
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014870
3592
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014871
3593
J02AC01
Флуконазол
Ерадиком
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017871
3594
J02AC01
Флуконазол
Флюкорик
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№016870
3595
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018878
3596
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№018879
3597
J02AC01
Флуконазол
ЛУНИЗОЛ–сановель
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№010212
3598
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-3№020817
3599
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019914
3600
J02AC01
Флуконазол
Кандификс
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019818
3601
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022396
3602
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№000027
3603
J02AC01
Флуконазол
Флукосайз
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022933
3604
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№000622
3605
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004572
3606
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020490
3607
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016576
3608
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018143
3609
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС® ДТ
ұсақталатын таблеткалар 50 мг

раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№022209
3580
J01XX08
Линезолид
ЛИНОЛИД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№022195
3581
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№024815
3582
J01XX08
Линезолид
Лизолид-600
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№025704
3583
J01XX08
Линезолид
АПЕЛЬ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№025231
3584
J01XX08
Линезолид
Линзомак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№025893
3585
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№024815
J02
Противогрибковые препараты для системного применения
J02A
Противогрибковые препараты для системного применения
J02AA
Антибиотики
J02AA01
Амфотерицин В
орфанный
3586
J02AA01
Амфотерицин В
АмБизом®
порошок для приготовления концентрата для приготовления дисперсии для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023302
3587
J02AA01
Амфотерицин В
Амфолип
концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения 50 мг/10 мл
РК-ЛС-5№023874
J02AB
Производные имидазола
J02AB02
Кетоконазол
J02AC
Производные триазола
J02AC01
Флуконазол
3588
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
раствор для инфузий 2 мг/мл
РК-ЛС-5№020387
3589
J02AC01
Флуконазол
Фангифлю
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019166
3590
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020491
3591
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014870
3592
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014871
3593
J02AC01
Флуконазол
Ерадиком
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№017871
3594
J02AC01
Флуконазол
Флюкорик
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№016870
3595
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№018878
3596
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№018879
3597
J02AC01
Флуконазол
ЛУНИЗОЛ–сановель
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№010212
3598
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулы 50 мг
РК-ЛС-3№020817
3599
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019914
3600
J02AC01
Флуконазол
Кандификс
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019818
3601
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022396
3602
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№000027
3603
J02AC01
Флуконазол
Флукосайз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022933
3604
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№000622
3605
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№004572
3606
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020490
3607
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№016576
3608
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№018143
3609
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС® ДТ
таблетки диспергируемые 50 мг

ҚР-ДЗ-5№018467
3648
J02AC02
Итраконазол
ТЕКНАЗОЛ®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014797
3649
J02AC02
Итраконазол
Орунгал®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№006313
3650
J02AC02
Итраконазол
Итракон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005682
3651
J02AC02
Итраконазол
ЭСЗОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019075
J02AC03
Вориконазол
3652
J02AC03
Вориконазол
Вифенд®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014469
3653
J02AC03
Вориконазол
Бифлурин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022211
3654
J02AC03
Вориконазол
Вориол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121693
3655
J02AC03
Вориконазол
Вориол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121694
3656
J02AC03
Вориконазол
Риконред
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023768
3657
J02AC03
Вориконазол
Риконред
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023772
3658
J02AC03
Вориконазол
Бифлурин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022212
3659
J02AC03
Вориконазол
Вифенд®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014467
3660
J02AC03
Вориконазол
Вориконазол-KGP
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023012
3661
J02AC03
Вориконазол
Вориол АЙВИ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022930
3662
J02AC03
Вориконазол
ВОРИКА
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024684
J02AC04
Позаконазол
3663
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
ішуге арналған суспензия 40мг/мл, 105 мл
ҚР-ДЗ-5№013411
3664
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122091
3665
J02AC04
Позаконазол
Посдизол®
ішуге арналған суспензия 40мг/мл, 105 мл
ҚР-ДЗ-5№025425
J02AX
Өзге жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02AX04
Каспофунгин
3666
J02AX04
Каспофунгин
Касфоцин
инфузияға арналған ерітінді алу үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023732
3667
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022785
3668
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 70 мг
ҚР-ДЗ-5№022787
3669
J02AX04
Каспофунгин
Касповитэ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023801
3670
J02AX04
Каспофунгин
Касполиоф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025141
J02AX05
Микафунгин
3671
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019318
3672
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019317
3673
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 100 мг

РК-ЛС-5№018467
3648
J02AC02
Итраконазол
ТЕКНАЗОЛ®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014797
3649
J02AC02
Итраконазол
Орунгал®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№006313
3650
J02AC02
Итраконазол
Итракон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№005682
3651
J02AC02
Итраконазол
ЭСЗОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019075
J02AC03
Вориконазол
3652
J02AC03
Вориконазол
Вифенд®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№014469
3653
J02AC03
Вориконазол
Бифлурин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022211
3654
J02AC03
Вориконазол
Вориол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121693
3655
J02AC03
Вориконазол
Вориол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№121694
3656
J02AC03
Вориконазол
Риконред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023768
3657
J02AC03
Вориконазол
Риконред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023772
3658
J02AC03
Вориконазол
Бифлурин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022212
3659
J02AC03
Вориконазол
Вифенд®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014467
3660
J02AC03
Вориконазол
Вориконазол-KGP
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 200 мг
РК-ЛС-5№023012
3661
J02AC03
Вориконазол
Вориол АЙВИ
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№022930
3662
J02AC03
Вориконазол
ВОРИКА
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№024684
J02AC04
Позаконазол
3663
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
суспензия для приема внутрь 40мг/мл, 105 мл
РК-ЛС-5№013411
3664
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№122091
3665
J02AC04
Позаконазол
Посдизол®
суспензия для приема внутрь 40мг/мл, 105 мл
РК-ЛС-5№025425
J02AX
Прочие противогрибковые препараты для системного применения
J02AX04
Каспофунгин
3666
J02AX04
Каспофунгин
Касфоцин
лиофилизат для приготовления концентрата, предназначенного для получения раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023732
3667
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузии 50 мг
РК-ЛС-5№022785
3668
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 70 мг
РК-ЛС-5№022787
3669
J02AX04
Каспофунгин
Касповитэ
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023801
3670
J02AX04
Каспофунгин
Касполиоф
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№025141
J02AX05
Микафунгин
3671
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№019318
3672
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№019317
3673
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг

ҚР-ДЗ-5№025596
3674
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025595
3675
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025947
3676
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025948
J02AX06
Анидулафунгин
3677
J02AX06
Анидулафунгин
Эраксис®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017762
3678
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин Ромфарм
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025847
3679
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025793
J04
Микобактерияларға қатысты белсенді препараттар
J04A
Туберкулезге қарсы препараттар
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
3680
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
ПАСК-Акри
үлбірлі қабықпен қапталған, ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 1 г.
ҚР-ДЗ-5№022028
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
3681
J04AA02
Натрия аминосалицилаты
Аминосалицил қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020298
3682
J04AA02
Натрия аминосалицилаты
Аминосалицил қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 400 мл
ҚР-ДЗ-5№020298
3683
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
инфузияға арналған ерітінді 3% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3684
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
инфузияға арналған ерітінді 3% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3685
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
инфузияға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3686
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
5.52г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ, 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№010629
3687
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК-натрий 5.52 г
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ 12,50 г
ҚР-ДЗ-5№009732
3688
J04AA02
Натрий амносалицилаты
МАКПАС
модификацияланып босап шығатын түйіршіктер 600 мг
ҚР-ДЗ-5№013705
J04AB
Антибиотиктер
J04AB01
Циклосерин
3689
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005359
3690
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019385
J04AB02
Рифампицин
3691
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№018465
3692
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№023427
3693
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013640
3694
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулалар 150 мг

РК-ЛС-5№025596
3674
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№025595
3675
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№025947
3676
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025948
J02AX06
Анидулафунгин
3677
J02AX06
Анидулафунгин
Эраксис®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№017762
3678
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин Ромфарм
лиофилизат для приготовления концентрата для раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025847
3679
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025793
J04
Препараты, активные в отношении микобактерий
J04A
Противотуберкулезные препараты
J04AA01
Аминосалициловая кислота
3680
J04AA01
Аминосалициловая кислота
ПАСК-Акри
таблетки кишечнорастворимые, покрытые пленочной оболочкой 1 г
РК-ЛС-5№022028
J04AA02
Натрия аминосалицилат
3681
J04AA02
Натрия аминосалицилат
Аминосалициловая кислота
раствор для инфузий 30 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-5№020298
3682
J04AA02
Натрия аминосалицилат
Аминосалициловая кислота
раствор для инфузий 30 мг/мл, 400 мл
РК-ЛС-5№020298
3683
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 400 мл
РК-ЛС-5№022755
3684
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 200 мл
РК-ЛС-5№022755
3685
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 100 мл
РК-ЛС-5№022755
3686
J04AA02
Натрия аминосалицилат
Натриевая соль пара-аминосалициловой кислоты 5,52 г
порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь, 12,5 г
РК-ЛС-5№010629
3687
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК-натрий 5.52 г
порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь 12,50 г
РК-ЛС-5№009732
3688
J04AA02
Натрия аминосалицилат
МАКПАС
гранулы с модифицированным высвобождением 600 мг
РК-ЛС-5№013705
J04AB
Антибиотики
J04AB01
Циклосерин
3689
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№005359
3690
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019385
J04AB02
Рифампицин
3691
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 0,15 г
РК-ЛС-5№018465
3692
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 0,15 г
РК-ЛС-5№023427
3693
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№013640
3694
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулы 150 мг

ҚР-ДЗ-5№013639
J04AB04
Рифабутин
J04AB30
Капреомицин
3695
J04AB30
Капреомицин
Канамицин сульфаты
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№015043
J04AC
Изоникотин қышқылы гидразидінің туындылары
J04AC01
Изониазид
3696
J04AC01
Изониазид
Изониазид
шәрбат 100мг/5мл 200 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019862
3697
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004873
3698
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005247
3699
J04AC01
Изониазид
Солонекс
таблеткалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№026123
J04AD
Тиокарбамидтің туындылары
J04AD01
Протионамид
3700
J04AD01
Протионамид
Протионамид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023258
J04AK
Өзге туберкулезге қарсы препараттар
J04AK01
Пиразинамид
3701
J04AK01
Пиразинамид
Макрозид 500
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024322
3702
J04AK01
Пиразинамид
Пизина
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010928
3703
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид-Д
ауыз қуысында ұнтақталынатын таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-3№019992
J04AK02
Этамбутол
3704
J04AK02
Этамбутол
Комбутол
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020274
3705
J04AK02
Этамбутол
Экокс-400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005611
3706
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
инъекцияға арналған ерітінді 100мг/мл 20 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019769
3707
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
инъекцияға арналған ерітінді 100мг/мл 10 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019769
J04AK05
Бедаквилин
J04AK06
Деламанид
3708
J04AK06
Деламанид
Дельтиба™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024251
3709
J04AK06
Деламанид
Дельтиба®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024728
J04AM
Туберкулезге қарсы препараттардың қосындысы
J04AM02
Рифампицин мен Изониазид
3710
J04AM02
Рифампицин мен Изониазид
Ризэф 150/75
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150мг/ 75 мг
ҚР-ДЗ-5№011146
3711
J04AM02
Рифампицин және Изониазид
АКуриТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/75 мг
ҚР-ДЗ-5№024352
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид және Изониазид
3712
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид және Изониазид
ПИРЭФ-3
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/400 мг/75 мг
ҚР-ДЗ-5№013670
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол және Изониазид
3713
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол және Изониазид
ПИРЭФ-4
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150мг/400мг/275мг/75мг
ҚР-ДЗ-5№013669
3714
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол және Изониазид
АКуриТ-4
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150мг/400мг/275мг/75 мг
ҚР-ДЗ-5№024353
J04B
Алапесті емдеуге арналған дәрілер
J04BA
Алапесті емдеуге арналған дәрілер
J04BA01
Клофазимин
орфандық
J04BA01
Клофазимин
капсула
J05
Жүйелі қолдануға арналған вирусқа қарсы препараттар
J05A
Тікелей әсері бар вирусқа қарсы препараттар
J05AB
Нуклеозидтер мен нуклеотидтер

РК-ЛС-5№013639
J04AB04
Рифабутин
J04AB30
Капреомицин
3695
J04AB30
Капреомицин
Капреомицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№015043
J04AC
Производные гидразида изоникотиновой кислоты
J04AC01
Изониазид
3696
J04AC01
Изониазид
Изониазид
сироп 100мг/5мл по 200 мл
РК-ЛС-5№019862
3697
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№004873
3698
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№005247
3699
J04AC01
Изониазид
Солонекс
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№026123
J04AD
Производные тиокарбамида
J04AD01
Протионамид
3700
J04AD01
Протионамид
Протионамид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023258
J04AK
Прочие противотуберкулезные препараты
J04AK01
Пиразинамид
3701
J04AK01
Пиразинамид
Макрозид 500
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№024322
3702
J04AK01
Пиразинамид
Пизина
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№010928
3703
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид-Д
таблетки, диспергируемые в полости рта 150 мг
РК-ЛС-3№019992
J04AK02
Этамбутол
3704
J04AK02
Этамбутол
Комбутол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№020274
3705
J04AK02
Этамбутол
Экокс-400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№005611
3706
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
раствор для инъекций 100 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№019769
3707
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
раствор для инъекций 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№019769
J04AK05
Бедаквилин
J04AK06
Деламанид
3708
J04AK06
Деламанид
Дельтиба™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024251
3709
J04AK06
Деламанид
Дельтиба®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024728
J04AM
Комбинации противотуберкулезных препаратов
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
3710
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
Ризэф 150/75
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/ 75 мг
РК-ЛС-5№011146
3711
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
АКуриТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/75 мг
РК-ЛС-5№024352
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид и Изониазид
3712
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид и Изониазид
ПИРЭФ-3
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/ 400мг/ 75мг
РК-ЛС-5№013670
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
3713
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
ПИРЭФ-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150мг/400мг/275мг/75мг
РК-ЛС-5№013669
3714
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
АКуриТ-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/400мг/275мг/75 мг
РК-ЛС-5№024353
J04B
Препараты для лечения лепры
J04BA
Препараты для лечения лепры
J04BA01
Клофазимин
орфанный
J04BA01
Клофазимин
капсула
J05
Противовирусные препараты для системного применения
J05A
Противовирусные препараты прямого действия
J05AB
Нуклеозиды и нуклеотиды

3746
J05AB11
Валацикловир
Валацитек
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023434
J05AB14
Валганцикловир
3747
J05AB14
Валганцикловир
Валганцикловир Вива Фарм
қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№023377
3748
J05AB14
Валганцикловир
Гансил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№023277
3749
J05AB14
Валганцикловир
Валгир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№022625
3750
J05AB14
Валганцикловир
Цивалган
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№023204
3751
J05AB14
Валганцикловир
Вагацит
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№025779
J05AE
Протеаза ингибиторлары
J05AE03
Ритонавир
J05AE07
Фосампренавир
J05AE10
Дарунавир
3752
J05AE10
Дарунавир
Данавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023893
3753
J05AE10
Дарунавир
Данавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023894
J05AF
Нуклеозидтер - кері транскриптаза ингибиторлары
J05AF01
Зидовудин
3754
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011012
3755
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-3№021549
3756
J05AF01
Зидовудин
Ретровир
ішуге арналған ерітінді 10 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011013
J05AF02
Диданозин
J05AF05
Ламивудин
3757
J05AF05
Ламивудин
Ламиас® 150
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-3№020657
3758
J05AF05
Ламивудин
Эпивир®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015500
3759
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003545
3760
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
ішуге арналған ерітінді 5 мг/мл 240 мл
ҚР-ДЗ-5№016700
3761
J05AF05
Ламивудин
МИВУКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019229
3762
J05AF05
Ламивудин
Ламивудин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023212
J05AF06
Абакавир
3763
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 240 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№011980
3764
J05AF06
Абакавир
Виракар®
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-3№021526
3765
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005698
3766
J05AF06
Абакавир
Абакавир таблеткалар USP
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№019939
3767
J05AF06
Абакавир
Вирол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005491
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
3768
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виреад®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№020705
3769
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виркил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023505
3770
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Теноф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023522
3771
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Гетино-Б
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023164

3746
J05AB11
Валацикловир
Валацитек
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№023434
J05AB14
Валганцикловир
3747
J05AB14
Валганцикловир
Валганцикловир Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№023377
3748
J05AB14
Валганцикловир
Гансил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№023277
3749
J05AB14
Валганцикловир
Валгир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№022625
3750
J05AB14
Валганцикловир
Цивалган
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№023204
3751
J05AB14
Валганцикловир
Вагацит
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№025779
J05AE
Ингибиторы протеазы
J05AE03
Ритонавир
J05AE07
Фосампренавир
J05AE10
Дарунавир
3752
J05AE10
Дарунавир
Данавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023893
3753
J05AE10
Дарунавир
Данавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023894
J05AF
Нуклеозиды - ингибиторы обратной транскриптазы
J05AF01
Зидовудин
3754
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№011012
3755
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
капсулы 100 мг
РК-ЛС-3№021549
3756
J05AF01
Зидовудин
Ретровир
раствор для приема внутрь 10 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№011013
J05AF02
Диданозин
J05AF05
Ламивудин
3757
J05AF05
Ламивудин
Ламиас® 150
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-3№020657
3758
J05AF05
Ламивудин
Эпивир®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015500
3759
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№003545
3760
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
раствор для приема внутрь 5 мг/мл 240 мл
РК-ЛС-5№016700
3761
J05AF05
Ламивудин
МИВУКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019229
3762
J05AF05
Ламивудин
Ламивудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023212
J05AF06
Абакавир
3763
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
раствор для приема внутрь 20 мг/мл по 240 мл во флаконах
РК-ЛС-5№011980
3764
J05AF06
Абакавир
Виракар®
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-3№021526
3765
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№005698
3766
J05AF06
Абакавир
Абакавир таблетки USP
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№019939
3767
J05AF06
Абакавир
Вирол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№005491
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
3768
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виреад®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№020705
3769
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виркил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023505
3770
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Теноф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023522
3771
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Гетино-Б
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023164

3772
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
ТЕНОБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023606
3773
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенавирон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024075
3774
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенофовира дизопроксила фумарат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024802
J05AF10
Энтекавир
3775
J05AF10
Энтекавир
Текавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022665
3776
J05AF10
Энтекавир
Текавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022744
3777
J05AF10
Энтекавир
Энтека
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023046
3778
J05AF10
Энтекавир
Энтека
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023047
3779
J05AF10
Энтекавир
Энтека
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023099
3780
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023951
3781
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023952
3782
J05AF10
Энтекавир
Энтекавир Вива Фарм
қабықпен қапталған таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024050
J05AF11
Телбивудин
J05AF13
Тенофовира алафенамид
3783
J05AF13
Тенофовира алафенамид
Тафтеноф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025725
3784
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ХепБест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025027
3785
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ТАФНЕКСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024715
J05AG
Ненуклеозидтер - кері транскриптаза ингибиторлары
J05AG01
Невирапин
3786
J05AG01
Невирапин
Вирамун®
ішуге арналған суспензия 50 мг/5 мл, 240 мл
ҚР-ДЗ-5№005657
3787
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022943
3788
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023603
3789
J05AG01
Невирапин
Невивир
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023892
3790
J05AG01
Невирапин
Невирапин
ішуге арналған суспензия 50 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025546
3791
J05AG01
Невирапин
Невирапин
ішуге арналған суспензия 50 мг/5 мл, 240 мл
ҚР-ДЗ-5№025546
J05AG03
Эфавиренз
3792
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
Бір жолғы әкелу
3793
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
Бір жолғы әкелу
3794
J05AG03
Эфавиренз
Эстива-600
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023601
3795
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз USP
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020048
3796
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023633
3797
J05AG03
Эфавиренз
Эфервен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№005492
J05AG04
Этравирин
3798
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014509
3799
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 200 мг

3772
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
ТЕНОБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023606
3773
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенавирон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№024075
3774
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенофовира дизопроксила фумарат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№024802
J05AF10
Энтекавир
3775
J05AF10
Энтекавир
Текавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№022665
3776
J05AF10
Энтекавир
Текавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022744
3777
J05AF10
Энтекавир
Энтека
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№023046
3778
J05AF10
Энтекавир
Энтека
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№023047
3779
J05AF10
Энтекавир
Энтека
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№023099
3780
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0.5 мг
РК-ЛС-5№023951
3781
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№023952
3782
J05AF10
Энтекавир
Энтекавир Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 0.5 мг
РК-ЛС-5№024050
J05AF11
Телбивудин
J05AF13
Тенофовира алафенамид
3783
J05AF13
Тенофовира алафенамид
Тафтеноф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025725
3784
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ХепБест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025027
3785
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ТАФНЕКСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№024715
J05AG
Ненуклеозиды - ингибиторы обратной транскриптазы
J05AG01
Невирапин
3786
J05AG01
Невирапин
Вирамун®
суспензия для приема внутрь 50 мг/5 мл, 240 мл
РК-ЛС-5№005657
3787
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№022943
3788
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№023603
3789
J05AG01
Невирапин
Невивир
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№023892
3790
J05AG01
Невирапин
Невирапин
суспензия для приема внутрь 50 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025546
3791
J05AG01
Невирапин
Невирапин
суспензия для приема внутрь 50 мг/5 мл, 240 мл
РК-ЛС-5№025546
J05AG03
Эфавиренз
3792
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
Разовый ввоз
3793
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
Разовый ввоз
3794
J05AG03
Эфавиренз
Эстива-600
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023601
3795
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз USP
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№020048
3796
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№023633
3797
J05AG03
Эфавиренз
Эфервен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№005492
J05AG04
Этравирин
3798
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№014509
3799
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 200 мг

ҚР-ДЗ-5№021209
J05AG05
Рилпивирин
3800
J05AG05
Рилпивирин
Эдюрант®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022471
J05AH
Нейраминидаза ингибиторлары
J05AH01
Занамивир
3801
J05AH01
Занамивир
Реленза®
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 5 мг/доза
ҚР-ДЗ-5№005403
J05AH02
Осельтамивир
3802
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023160
3803
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 45 мг
ҚР-ДЗ-5№023154
3804
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023153
3805
J05AH02
Осельтамивир
Тамифлю®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№004498
3806
J05AH02
Осельтамивир
Флустоп
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№022927
3807
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 45 мг
ҚР-ДЗ-5№023896
3808
J05AH02
Осельтамивир
Инфлувир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024041
3809
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023897
3810
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023895
3811
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024612
3812
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулалар, 45 мг
ҚР-ДЗ-5№024613
3813
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024614
3814
J05AH02
Осельтамивир
Осевир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024641
3815
J05AH02
Осельтамивир
Сантивир®
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025054
3816
J05AH02
Осельтамивир
Осельтамивир NOBEL®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025298
3817
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 45 мг
ҚР-ДЗ-5№025250
3818
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№025250
3819
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025249
3820
J05AH02
Осельтамивир
Старфлю-75
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025004
3821
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№025251
3822
J05AH02
Осельтамивир
Энфлувир
қатты капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025980
J05AJ
Интеграза ингибиторлары
J05AJ01
Ралтегравир
3823
J05AJ01
Ралтегравир
Исентресс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020768
3824
J05AJ01
Ралтегравир
Исентресс
шайнайтын таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021158
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
3825
J05AJ03
Долутегравир
Тивикай®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021169
3826
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024008
3827
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024007
3828
J05AX12
Долутегравир
ДУЛЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025624
3829
J05AX12
Долутегравир
ТЕГРАД
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025303
3830
J05AX12
Долутегравир
Долутегравир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025741
3831
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
ұсақталатын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025110
J05AP
С гепатитін емдеуге арналған препараттар

РК-ЛС-5№021209
J05AG05
Рилпивирин
3800
J05AG05
Рилпивирин
Эдюрант®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№022471
J05AH
Ингибиторы нейраминидазы
J05AH01
Занамивир
3801
J05AH01
Занамивир
Реленза®
порошок для ингаляций дозированный, 5 мг/доза
РК-ЛС-5№005403
J05AH02
Осельтамивир
3802
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023160
3803
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 45 мг
РК-ЛС-5№023154
3804
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 30 мг
РК-ЛС-5№023153
3805
J05AH02
Осельтамивир
Тамифлю®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№004498
3806
J05AH02
Осельтамивир
Флустоп
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№022927
3807
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 45 мг
РК-ЛС-5№023896
3808
J05AH02
Осельтамивир
Инфлувир
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№024041
3809
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№023897
3810
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№023895
3811
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024612
3812
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулы 45 мг
РК-ЛС-5№024613
3813
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулы 30 мг
РК-ЛС-5№024614
3814
J05AH02
Осельтамивир
Осевир
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024641
3815
J05AH02
Осельтамивир
Сантивир®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025054
3816
J05AH02
Осельтамивир
Осельтамивир NOBEL®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025298
3817
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 45 мг
РК-ЛС-5№025250
3818
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№025250
3819
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№025249
3820
J05AH02
Осельтамивир
Старфлю-75
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№025004
3821
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№025251
3822
J05AH02
Осельтамивир
Энфлувир
капсулы твердые 75 мг
РК-ЛС-5№025980
J05AJ
Ингибиторы интегразы
J05AJ01
Ралтегравир
3823
J05AJ01
Ралтегравир
Исентресс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№020768
3824
J05AJ01
Ралтегравир
Исентресс
таблетки жевательные, 25 мг
РК-ЛС-5№021158
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
3825
J05AJ03
Долутегравир
Тивикай®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№021169
3826
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024008
3827
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№024007
3828
J05AX12
Долутегравир
ДУЛЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025624
3829
J05AX12
Долутегравир
ТЕГРАД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025303
3830
J05AX12
Долутегравир
Долутегравир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025741
3831
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки диспергируемые 5 мг
РК-ЛС-5№025110
J05AP
Препараты для лечения гепатита С

J05AP01/J05AB04
Рибавирин
орфандық
3832
J05AP01
Рибавирин
Ривирин®
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017878
J05AP05
Симепревир
J05AP07/J05AX14
Даклатасвир
3833
J05AX14
Даклатасвир
Даклавирдин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024071
3834
J05AP07
Даклатасвир
Вирдак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023276
3835
J05AP07
Даклатасвир
Даласбин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024303
3836
J05AP07
Даклатасвир
МайДэкла
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024585
J05AP08/J05AX15
Софосбувир
3837
J05AX15
Софосбувир
ВИРСО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023213
3838
J05AP08
Софосбувир
Нуклеобувир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024077
3839
J05AP08
Софосбувир
Валдис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024005
3840
J05AP08
Софосбувир
Софген
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022490
3841
J05AX15
Софосбувир
Гепцинат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024494
3842
J05AP08
Софосбувир
МайХэп
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024511
3843
J05AP08
Софосбувир
Софосбин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025090
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
3844
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Харвони™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/90 мг
ҚР-ДЗ-5№022460
3845
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Валдис Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/90 мг
ҚР-ДЗ-5№024020
3846
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Ледвир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/90 мг
ҚР-ДЗ-5№024525
3847
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Лисоф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/90 мг
ҚР-ДЗ-5№024905
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир және Ритонавир
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
3848
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
ВЕЛСОФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг/100 мг
ҚР-ДЗ-5№024724
3849
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
МайХэп ALL
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг/100 мг
ҚР-ДЗ-5№024685
J05AP57
Глекапревир және Пибрентасвир
3850
J05AP57
Глекапревир және Пибрентасвир
Мавирет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг/40 мг
ҚР-ДЗ-5№023818
J05AR
АИТВ-ға қатысты белсенді вирусқа қарсы препараттардың қосындысы
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
3851
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Дуолазид
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-3№021498
3852
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Комбивир
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№010563
3853
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Зидолам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№023727
3854
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Ламивудин және зидовудин

J05AP01/J05AB04
Рибавирин
орфанный
3832
J05AP01
Рибавирин
Ривирин®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017878
J05AP05
Симепревир
J05AP07/J05AX14
Даклатасвир
3833
J05AX14
Даклатасвир
Даклавирдин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№024071
3834
J05AP07
Даклатасвир
Вирдак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№023276
3835
J05AP07
Даклатасвир
Даласбин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№024303
3836
J05AP07
Даклатасвир
МайДэкла
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60мг
РК-ЛС-5№024585
J05AP08/J05AX15
Софосбувир
3837
J05AX15
Софосбувир
ВИРСО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023213
3838
J05AP08
Софосбувир
Нуклеобувир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№024077
3839
J05AP08
Софосбувир
Валдис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№024005
3840
J05AP08
Софосбувир
Софген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№022490
3841
J05AX15
Софосбувир
Гепцинат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024494
3842
J05AP08
Софосбувир
МайХэп
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024511
3843
J05AP08
Софосбувир
Софосбин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025090
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
3844
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Харвони™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг/90 мг
РК-ЛС-5№022460
3845
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Валдис Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг/90 мг
РК-ЛС-5№024020
3846
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Ледвир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг/90 мг
РК-ЛС-5№024525
3847
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Лисоф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг/90 мг
РК-ЛС-5№024905
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир и Ритонавир
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
3848
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
ВЕЛСОФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг/100 мг
РК-ЛС-5№024724
3849
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
МайХэп ALL
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг/100 мг
РК-ЛС-5№024685
J05AP57
Глекапревир и Пибрентасвир
3850
J05AP57
Глекапревир и Пибрентасвир
Мавирет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг/40 мг
РК-ЛС-5№023818
J05AR
Комбинации противовирусных препаратов, активных в отношении ВИЧ
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
3851
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Дуолазид
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-3№021498
3852
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Комбивир
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№010563
3853
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Зидолам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№023727
3854
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Ламивудин и зидовудин

үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№023000
3855
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Ламивудин және зидовудин
ұсақталатын таблеткалар 60 мг/30 мг
ҚР-ДЗ-5№121913
J05AR02
Ламивудин және Абакавирн
3856
J05AR02
Ламивудин және Абакавирн
Абакавир және ламивудин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№020716
3857
J05AR02
Ламивудин және Абакавир
КИВЕКСА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/702 мг
ҚР-ДЗ-5№005697
3858
J05AR02
Ламивудин және абакавир
Абакавир және Ламивудин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№025153
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі және Эмтрицитабин
3859
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі мен Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/200 мг
ҚР-ДЗ-5№023521
3860
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі мен Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 245 мг/200 мг
ҚР-ДЗ-5№023559
3861
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Тавин ЕМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024575
3862
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024611
3863
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Тенофовира дизопроксила фумарат и Эмтрицитабин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024783
3864
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Эмтритен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024979
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин және Абакавирн
3865
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин және Абакавирн
Тризивир®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 150 мг / 300 мг
ҚР-ДЗ-5№012399
J05AR05
Зидовудин, Ламивудин және Невирапин
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
3866
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Мактривир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№024242
3867
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№023679
3868
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Эфавиренз, эмтрицитабин және тенофовир дизопроксилінің фумараты
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№020725
3869
J05AR06
Эмтрицитабин, тенофовир дизопроксил және Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/ 245 мг/ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024219
3870
J05AR06
Эмтрицитабин, тенофовир дизопроксил және Эфавиренз
ТЕНМИФА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг

таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№023000
3855
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Ламивудин и зидовудин
таблетки диспергируемые 60 мг/30 мг
РК-ЛС-5№121913
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
3856
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
Абакавир и ламивудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№020716
3857
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
КИВЕКСА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/702 мг
РК-ЛС-5№005697
3858
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
Абакавир и Ламивудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№025153
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
3859
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/200 мг
РК-ЛС-5№023521
3860
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 245 мг/200 мг
РК-ЛС-5№023559
3861
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Тавин ЕМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024575
3862
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024611
3863
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Тенофовира дизопроксила фумарат и Эмтрицитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024783
3864
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтритен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024979
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин и Абакавир
3865
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин и Абакавир
Тризивир®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 150 мг / 300 мг
РК-ЛС-5№012399
J05AR05
Зидовудин, Ламивудин и Невирапин
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
3866
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Мактривир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№024242
3867
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№023679
3868
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Эфавиренз, эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№020725
3869
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/ 245 мг/ 600 мг
РК-ЛС-5№024219
3870
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
ТЕНМИФА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг

ҚР-ДЗ-5№024752
3871
J05AR06
Эмтрицитабин, тенофовир дизопроксил және Эфавиренз
Тенофовира дизопроксила фумарат, Эмтрицитабин и Эфавиренз
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№024803
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Рилпивирин
3872
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Рилпивирин
Комплера
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200мг/300мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№022580
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
3873
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Алувиа
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№014087
3874
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Алувиа
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№016561
3875
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Лопинавир и ритонавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№024913
3876
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Лопинавир и ритонавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№024911
3877
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
РИТОКОМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025878
3878
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
РИТОКОМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025879
3879
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
Лоприта
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025407
3880
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
Лоприта
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025408
3881
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Калетра®
ішуге арналған ерітінді, 80 мг/ 20 мг, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024722
3882
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Калидавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025911
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
3883
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
Триумек®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/600 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№022415
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
3884
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
Резолста®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг/150мг
ҚР-ДЗ-5№022425
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид және рилпивирин
3885
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид және рилпивирин
Одефсей
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200мг/28,04мг/27,5мг
ҚР-ДЗ-5№024217
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид, дарунавир және кобицистат
3886
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид, дарунавир және кобицистат
Симтуза
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200мг/11,2мг/867мг/288,5мг
ҚР-ДЗ-5№024275
J05AR27
Ламивудин, тенофовир дизопроксилі және долутегравир
3887
J05AR27
Ламивудин, тенофовир дизопроксилі және долутегравир
ТЕЛАТРИ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300мг/300мг/50мг
ҚР-ДЗ-5№025620
3888
J05AR27
Ламивудин, тенофовир дизопроксилі және долутегравир
ТЕЛДАЙ

РК-ЛС-5№024752
3871
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Тенофовира дизопроксила фумарат, Эмтрицитабин и Эфавиренз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№024803
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Рилпивирин
3872
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Рилпивирин
Комплера
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200мг/300мг/25мг
РК-ЛС-5№022580
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
3873
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Алувиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№014087
3874
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Алувиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№016561
3875
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Лопинавир и ритонавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№024913
3876
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Лопинавир и ритонавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№024911
3877
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
РИТОКОМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025878
3878
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
РИТОКОМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025879
3879
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Лоприта
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025407
3880
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Лоприта
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025408
3881
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Калетра®
раствор для приема внутрь 80 мг/ 20 мг, 60 мл
РК-ЛС-5№024722
3882
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Калидавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025911
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
3883
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
Триумек®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/600 мг/50 мг
РК-ЛС-5№022415
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
3884
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
Резолста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг/150мг
РК-ЛС-5№022425
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
3885
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
Одефсей
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200мг/28,04мг/27,5мг
РК-ЛС-5№024217
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид, дарунавир и кобицистат
3886
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид, дарунавир и кобицистат
Симтуза
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200мг/11,2мг/867мг/288,5мг
РК-ЛС-5№024275
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
3887
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
ТЕЛАТРИ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300мг/300мг/50мг
РК-ЛС-5№025620
3888
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
ТЕЛДАЙ

үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300мг/300мг/50мг
ҚР-ДЗ-5№025400
J05AX
Өзге вирусқа қарсы препараттар
J05AX09
Маравирок
J05AX10
Марибавир
3889
J05AX10
Марибавир
Ливтенсити™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026185
J06
Иммундық сарысулар мен иммуноглобулиндер
J06A
Иммундық сарысулар
J06AA01
Дифтериялық антитоксин
J06AA02
Сіреспеге қарсы антитоксин
J06AA05
Гангренаға қарсы сарысу
J06AA06
Құтыруға қарсы сарысу
3890
J06AA06
Құтыруға қарсы сарысу
Эквираб (жылқы қанынан алынған антирабиялық сарысу)
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/5 мл
ҚР-БП-5№016464
J06B
Иммуноглобулиндер
J06BA
Қалыпты адам иммуноглобулині
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
орфандық
3891
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 10 мл
ҚР-БП-5№024269
3892
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл
ҚР-БП-5№024270
3893
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 50 мл құтыда
ҚР-БП-5№024271
3894
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 5 мл құтыда
ҚР-БП-5№024272
3895
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Гамманорм
инъекцияға арналған ерітінді 165 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№018321
3896
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Гамманорм
инъекцияға арналған ерітінді 165 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018320
3897
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ертінді 200 мг/мл, 40 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
3898
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
3899
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
3900
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
орфандық
3901
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді, 10% , 100 мл
ҚР-БП-5№021519
3902
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Интратект®

таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300мг/300мг/50мг
РК-ЛС-5№025400
J05AX
Прочие противовирусные препараты
J05AX09
Маравирок
J05AX10
Марибавир
3889
J05AX10
Марибавир
Ливтенсити™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№026185
J06
Иммунные сыворотки и иммуноглобулины
J06A
Иммунные сыворотки
J06AA01
Дифтерийный антитоксин
J06AA02
Противостолбнячный антитоксин
J06AA05
Антигангренозная сыворотка
J06AA06
Сыворотка против бешенства
3890
J06AA06
Сыворотка против бешенства
Эквираб (сыворотка антирабическая лошадиная)
раствор для инъекций по 1000 МЕ/5 мл
РК-БП-5№016464
J06B
Иммуноглобулины
J06BA
Иммуноглобулин нормальный человеческий
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
орфанный
3891
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 10 мл
РК-БП-5№024269
3892
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 20 мл
РК-БП-5№024270
3893
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 50 мл во флаконе
РК-БП-5№024271
3894
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 5 мл во флаконе
РК-БП-5№024272
3895
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Гамманорм
раствор для инъекций 165 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№018321
3896
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Гамманорм
раствор для инъекций 165 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№018320
3897
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 40 мл
РК-ЛС-5№024863
3898
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024863
3899
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024863
3900
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№024863
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
орфанный
3901
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Интратект®
раствор для инфузий, 10% ,100 мл
РК-БП-5№021519
3902
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Интратект®

инфузияға арналған ерітінді 5% по 200 мл
ҚР-БП-5№021518
3939
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді 5% по 20 мл
ҚР-БП-5№021518
3940
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
БИОВЕН МОНО
инфузияға арналған ерітінді 50 мг, 25 мл
ҚР-БП-5№017941
3941
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
БИОВЕН МОНО
инфузияға арналған ерітінді 50 мг, 100 мл
ҚР-БП-5№017941
3942
J06BA02
Тамыр ішіне енгізуге арналған адамның қалыпты иммуноглобулиндері
БИОВЕН
инфузияға арналған ерітінді 10%, 50 мл
ҚР-БП-5№025256
3943
J06BA02
Тамыр ішіне енгізуге арналған адамның қалыпты иммуноглобулиндері
БИОВЕН
инфузияға арналған ерітінді 10%, 100 мл
ҚР-БП-5№025256
3944
J06BA02
Тамыр ішіне енгізуге арналған адамның қалыпты иммуноглобулиндері
БИОВЕН
инфузияға арналған ерітінді 10% 25 мл
ҚР-БП-5№025256
J06BB
Айрықша иммуноглобулиндер
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
3945
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
Резогам Н
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 1500 МЕ(300 мкг)/2 мл
ҚР-БП-5№122132
3946
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
Резонатив™
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 625 ХБ/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014187
3947
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
Резонатив™
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 625 ХБ/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014186
J06BB04
В гепатитіне қарсы иммуноглобулин
3948
J06BB04
В гепатитіне қарсы иммуноглобулин
Фовепта®
инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде 200 ХБ, 0,4 мл
ҚР-БП-5№024159
J06BB05
Құтыруға қарсы Иммуноглобулин
3949
J06BB05
Құтыруға қарсы иммуноглобулин
Рабишилд, адамның құтырмаға қарсы моноклональді антиденелері
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 ХБ/2.5 мл
ҚР-БП-5№024203
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
3950
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
НеоЦитотект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1000 ӘБ/10 мл
ҚР-БП-5№012801
3951
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
НеоЦитотект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мл/5000б
ҚР-БП-5№012803
J06BB12
Кене энцефалитіне қарсы адам иммуноглобулині
J06BD01
Паливизумаб
3952
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг
ҚР-БП-5№023137
3953
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100мг/ 1 мл
ҚР-БП-5№023138
J07
Вакциналар
J07A
Бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналар
J07AH
Менингококкты вакцина
J07AH04
Менингококкты тетравалентті тазартылған полисахаридті антиген
J07AH08
Менингококктік А, С, Y, W-135 тетравалентті тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген

раствор для инфузий 5% по 200 мл
РК-БП-5№021518
3939
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Интратект®
раствор для инфузий 5% по 20 мл
РК-БП-5№021518
3940
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
БИОВЕН МОНО
раствор для инфузий 50 мг, 25 мл
РК-БП-5№017941
3941
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
БИОВЕН МОНО
раствор для инфузий 50 мг, 100 мл
РК-БП-5№017941
3942
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
БИОВЕН
раствор для инфузий 10%, 50 мл
РК-БП-5№025256
3943
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
БИОВЕН
раствор для инфузий 10%, 100 мл
РК-БП-5№025256
3944
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
БИОВЕН
раствор для инфузий 10% 25 мл
РК-БП-5№025256
J06BB
Иммуноглобулины специфические
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
3945
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
Резогам Н
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 1500 МЕ(300 мкг)/2 мл
РК-БП-5№122132
3946
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
Резонатив™
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014187
3947
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
Резонатив™
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№014186
J06BB04
Иммуноглобулин против гепатита B
3948
J06BB04
Иммуноглобулин против гепатита B
Фовепта®
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 200 МЕ, 0,4 мл
РК-БП-5№024159
J06BB05
Иммуноглобулин против бешенства
3949
J06BB05
Иммуноглобулин против бешенства
Рабишилд, человеческие моноклональные антитела против бешенства
раствор для внутримышечного введения, 100 мe/2.5 мл
РК-БП-5№024203
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
3950
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
НеоЦитотект®
раствор для внутривенного введения 10 мл/1000 ЕД
РК-БП-5№012801
3951
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
НеоЦитотект®
раствор для внутривенного введения, 50 мл/5000е
РК-БП-5№012803
J06BB12
Иммуноглобулин человека против клещевого энцефалита
J06BD01
Паливизумаб
3952
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 50 мг
РК-БП-5№023137
3953
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 100мг/ 1 мл
РК-БП-5№023138
J07
Вакцины
J07A
Вакцины для профилактики бактериальных инфекций
J07AH
Менингококковые вакцины
J07AH04
Менингококковый тетравалентный очищенный полисахаридный антиген
J07AH08
Менингококковый А, С, Y, W-135 тетравалентный очищенный полисахаридный антиген конъюгированный

3954
J07AH08
Менингококктік А, С, Y, W-135 тетравалентті тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
Нименрикс® A, C, W-135, Y серотоптарындағы менингококтік инфекцияға қарсы конъюгацияланған вакцина
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 0.5 мл/доза
ҚР-БП-5№122126
J07AH09
В менингококкқа қарсы вакциналар, көп компонентті
3955
J07AH09
В менингококкқа қарсы вакциналар, көп компонентті
Труменба® (менингококк инфекциялары профилактикасына арналған В тобы менингококк вакцинасы (рекомбинантты, адсорбцияланған))
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№024228
J07AJ
Көкжөтелге қарсы вакциналар
J07AJ52
Анатоксинмен біріктірілімде тазартылған антикоклюшті антиген
3956
J07AJ52
Анатоксинмен біріктірілімде тазартылған антикоклюшті антиген
Адасель, күл (құрамында антигені аз), сіреспе және көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған біріктірілген, адсорбцияланған вакцина
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№024420
3957
J07AJ52
Анатоксинмен біріктірілімде тазартылған антикоклюшті антиген
Бустрикс®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза 0, 5 мл-ден
ҚР-БП-5№018911
3958
J07AJ52
Анатоксинмен біріктірілімде тазартылған антикоклюшті антиген
Инфанрикс®, сіңірілген жасушасыз, сұйық көкжөтел-дифтерия сіреспе вакцинасы (АбКДС)
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№009832
J07AK
Обаға қарсы вакциналар
3959
J07AK
Обаға қарсы вакциналар
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 2 мл
ҚР-БП-5№003951
J07AL
Пневмокок инфекциясының профилактикасына арналған вакцина
J07AL02
Пневмококктық тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
3960
J07AL02
Пневмококктық тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
Превенар 13® (сіңірілген белсенділігі жойылған, конъюгацияланған полисахаридті пневмококкты сұйық вакцина)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№016730
3961
J07AL02
Пневмококктық тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
Превенар® 20 (20 валентті cіңірілген белсенділігі жойылған, конъюгацияланған полисахаридті пневмококкты вакцина)
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№026148
J07AL52
Пневмококктық тазартылған полисахаридті антиген және Haemophilus influenzae, конъюгацияланған
3962
J07AL52
Пневмококктық тазартылған полисахаридті антиген және Haemophilus influenzae, конъюгацияланған
Синфлорикс (10-валентті полисахаридті және типке бөлінбейтін Haemophilus influenzae D-протеинімен конъюгацияланған, сіңірілген пневмококктік вакцина)

3954
J07AH08
Менингококковый А, С, Y, W-135 тетравалентный очищенный полисахаридный антиген конъюгированный
Нименрикс® конъюгированная вакцина против менингококковой инфекции серогрупп А, С, W-135, Y
порошок лиофилизиро-ванный для инъекций в комплекте с растворителем 0.5 мл/доза
РК-БП-5№122126
J07AH09
Вакцина против менингококка В, многокомпонентная
3955
J07AH09
Вакцина против менингококка В, многокомпонентная
Труменба® (вакцина менингококковая группы В (рекомбинантная, адсорбированная) для профилактики менингококковых инфекций)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№024228
J07AJ
Противококлюшные вакцины
J07AJ52
Противококлюшный антиген очищенный в комбинации с анатоксином
3956
J07AJ52
Противококлюшный антиген очищенный в комбинации с анатоксином
Адасель, вакцина для профилактики дифтерии (с уменьшенным содержанием антигена), столбняка и коклюша (бесклеточная), комбинированная, адсорбированная
суспензия для инъекций 0,5 мл (1 доза)
РК-ЛС-5№024420
3957
J07AJ52
Противококлюшный антиген очищенный в комбинации с анатоксином
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза по 0, 5 мл
РК-БП-5№018911
3958
J07AJ52
Противококлюшный антиген очищенный в комбинации с анатоксином
Инфанрикс®, вакцина адсорбированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная жидкая (АбКДС)
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза
РК-БП-5№009832
J07AK
Противочумные вакцины
3959
J07AK
Противочумные вакцины
Вакцина чумная живая сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения 2 мл
РК-БП-5№003951
J07AL
Вакцина для профилактики пневмококковой инфекции
J07AL02
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген коньюгированный
3960
J07AL02
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген коньюгированный
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№016730
3961
J07AL02
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген конъюгированный
Превенар® 20 (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная инактивированная 20-валентная адсорбированная)
суспензия для внутримышечного введения, 0,5 мл/доза
РК-БП-5№026148
J07AL52
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген и Haemophilus influenzae, конъюгированный
3962
J07AL52
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген и Haemophilus influenzae, конъюгированный
Синфлорикс (вакцина пневмококковая 10-валентная полисахаридная и конъюгированная D-протеином нетипируемых Haemophilus influenzae, адсорбированная)

бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№016356
J07AM
Сіреспе профилактикасынаарналған вакцина
J07AM51
Күл анатоксинімен құрамдас сіреспе анатоксині
3963
J07AM51
Күл анатоксинімен құрамдас сіреспе анатоксині
Күлге және сіреспеге қарсы сіңірілген вакцина (педиатриялық)
инъекцияға арналған суспензия 5.0 мл-ден (10 доза)
ҚР-БП-5№024231
3964
J07AM51
Күл анатоксинімен құрамдас сіреспе анатоксині
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген дифтерия сіреспе анатоксині
инъекцияға арналған суспензия 5.0 мл-ден (10 доза)
ҚР-БП-5№024232
J07AN
Туберкулезпрофилактикасына арналған вакцина
J07AN01
Туберкулезді тірі әлсіреген вакцина
3965
J07AN01
Туберкулезді тірі әлсіреген вакцина
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 1 мл
ҚР-БП-5№024254
3966
J07AN01
Туберкулезді тірі әлсіреген вакцина
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта , 1 мл (0,05 мл- 20 доз, 0,1 мл- 10 доз)
ҚР-ДЗ-5№025165
J07AP
Ішек сүзегінің профилактикасына арналған вакцина
J07AP03
Ішек сүзегінің тазартылған полисахаридті вакцинасы
J07B
Вирустық инфекциялардың профилактикасына арналған вакцина
J07BA
Энцефалиттің профилактикасына арналған вакцина
J07BA01
Инактивтелген тұтас кене энцефалитінің вирусы
3967
J07BA01
Кене энцефалитінің вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
Культуралық тазартылған концентрацияланған белсенділігі жойылған құрғақ кене энцефалиті вакцинасы
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткіші - алюминий гидроксидінің гелімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004967
3968
J07BA01
Кене энцефалитінің вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
Кене энцефалитінің белсенділігі жойылған концентрацияланған құрғақ тазартылған культуралдық вакцинасы
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткіші - алюминий гидроксидінің гелімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004997
3969
J07BA01
Кене энцефалиті вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
ТикоВак Джуниор (белсенділігі жойылған тазартылған сіңірілген өсірінді вирустық кене энцефалитіне қарсы вакцина)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,25 мл/доза
ҚР-БП-5№024994
3970
J07BA01
Кене энцефалиті вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
ТикоВак (белсенділігі жойылған тазартылған сіңірілген өсірінді вирустық кене энцефалитіне қарсы вакцина)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№024995
J07BB
Тұмау профилактикасына арналған вакцина

суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№016356
J07AM
Вакцина для профилактики столбняка
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
3963
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
Адсорбированная вакцина против дифтерии и столбняка (педиатрическая)
суспензия для инъекций 10 доз 5,0 мл
РК-БП-5№024231
3964
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
суспензия для инъекций 10 доз 5,0 мл
РК-БП-5№024232
J07AN
Вакцина для профилактики туберкулеза
J07AN01
Туберкулезная живая ослабленная вакцина
3965
J07AN01
Туберкулезная живая ослабленная вакцина
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем 1 мл
РК-БП-5№024254
3966
J07AN01
Туберкулезная живая ослабленная вакцина
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем, 1 мл (0,05 мл- 20 доз, 0,1 мл- 10 доз)
РК-ЛС-5№025165
J07AP
Вакцина для профилактики брюшного тифа
J07AP03
Брюшнотифозная очищенная полисахаридная вакцина
J07B
Вирусные вакцины
J07BA
Вакцина для профилактики энцефалита
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный
3967
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
Вакцина клещевого энцефалита культуральная очищенная концентрированная инактивированная сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем - алюминия гидроксида гель 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004967
3968
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
Вакцина клещевого энцефалита культуральная очищенная концентрированная инактивированная сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем-алюминия гидроксида гель 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004997
3969
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
ТикоВак Джуниор (вакцина против клещевого вирусного энцефалита культуральная инактивированная очищенная сорбированная)
суспензия для внутримышечного введения 0,25 мл/доза
РК-БП-5№024994
3970
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
ТикоВак (вакцина против клещевого вирусного энцефалита культуральная инактивированная очищенная сорбированная)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№024995
J07BB
Вакцина для профилактики гриппа

J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
3971
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Инфлювак® Тетра
инъекцияға арналған суспензия 0,5мл
ҚР-БП-5№024063
3972
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
ВаксигрипТетра®, тұмау профилактикасына арналған белсенділігі жойылған төрт валентті сплит-вакцина
бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№023616
3973
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Инфлювак®
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл
ҚР-БП-5№014228
3974
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№019456
3975
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Тұмауға қарсы ыдыратылған белсенділігі жойылған вакцина
инъекцияға арналған суспензия 0,5мл (үлкендерге арналған доза)
ҚР-БП-5№022377
3976
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 0.5 мл
ҚР-БП-5№024489
3977
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Ультрикс Квадри Тұмауға қарсы ыдыратылған белсенділігі жойылған төрт валентті вакцина
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0.5 мл/доза
ҚР-БП-5№024889
J07BC
Гепатиттің алдын алуға арналған вакцина
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
3978
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Эувакс В, В гепатиті профилактикасына арналған рекомбинантты вакцина
инъекцияға арналған суспензия 20 мкг/мл
ҚР-БП-5№022618
3979
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Энжерикс® B (B гепатитіне карсы вакцина)
инъекцияға арналған суспензия 10 мкг 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004770
3980
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
инъекцияға арналған суспензия, 20 мкг/1,0мл
ҚР-БП-5№024320
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, тұтас вириондық Вакцина
3981
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, тұтас вириондық Вакцина
Хилайв, А гепатитіне қарсы вакцина (адамның диплоидты жасушасы), белсенділігі жойылған
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 1 доза 250МЕ/0,5мл
ҚР-БП-5№024072
3982
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, тұтас вириондық Вакцина
Хаврикс® 720 балаларға арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина

J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
3971
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Инфлювак® Тетра
суспензия для инъекций 0,5мл
РК-БП-5№024063
3972
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
ВаксигрипТетра®, инактивированная четырехвалентная сплит-вакцина для профилактики гриппа
суспензия для внутримышечного и подкожного введения 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№023616
3973
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Инфлювак®
суспензия для инъекций 0,5 мл
РК-БП-5№014228
3974
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)
суспензия для внутримышечного и подкожного введения по 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№019456
3975
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Вакцина противогриппозная расщепленная инактивированная
суспензия для инъекций 0,5 мл (1 взрослая доза)
РК-БП-5№022377
3976
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная
раствор для внутримышечного и подкожного введения 0,5 мл
РК-БП-5№024489
3977
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Ультрикс Квадри Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная расщепленная
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№024889
J07BC
Вакцина для профилактики гепатита
J07BC01
Вакцина против гепатита В, антиген очищенный
3978
J07BC01
Вакцина против гепатита В, антиген очищенный
Эувакс В, рекомбинантная вакцина для профилактики гепатита В
суспензия для инъекций 20 мкг/мл
РК-БП-5№022618
3979
J07BC01
Вакцина против гепатита В, антиген очищенный
Энжерикс® В (вакцина против гепатита В)
суспензия для инъекций 10 мкг 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004770
3980
J07BC01
Вакцина против гепатита В, антиген очищенный
Вакцина против гепатита В (рДНК)
суспензия для инъекций, 20 мкг/1,0мл
РК-БП-5№024320
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
3981
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
Хилайв, вакцина против гепатита А (диплоидная клетка человека), инактивированная
суспензия для внутримышечного введения, 250 ЕД/0,5 мл
РК-БП-5№024072
3982
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
Хаврикс® 720 детский, инактивированная вакцина против гепатита А

инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
ҚР-БП-5№005902
3983
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, тұтас вириондық Вакцина
Хаврикс® 1440 ересектерге арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
инъекцияға арналған суспензия 1 доза/1 мл
ҚР-БП-5№005901
3984
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, ыдыратылмаған вирусты вакцина
Хилайв, А гепатитіне қарсы вакцина (адамның диплоидты жасушасы), белсенділігі жойылған, сіңірілген
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№025541
J07BD
Қызылшаның алдын алуға арналған вакцина
J07BD01
Қызылша вирусы, тірі әлсіреген
3985
J07BD01
Қызылша вирусы, тірі әлсіреген
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 10 доза 0.5 мл-дан
ҚР-БП-5№022966
3986
J07BD01
Қызылша вирусы, тірі әлсіреген
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 10 доза 0.5 мл-дан
ҚР-БП-5№022966
J07BD52
Тірі әлсіреген эпидемиялық паротит және қызамық вирустарымен біріктірілген қызылша вирусы
3987
J07BD52
Тірі әлсіреген эпидемиялық паротит және қызамық вирустарымен біріктірілген қызылша вирусы
Приорикс, қызылшаға, эпидемиялық паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген тірі вакцина
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004775
3988
J07BD52
Тірі әлсіреген эпидемиялық паротит және қызамық вирустарымен біріктірілген қызылша вирусы
Қызылшаға, паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0.5 мл 1 доза
ҚР-БП-5№013464
J07BE
Паротитке қарсы вакциналар
J07BE01
Паротит вирусы – тірі әлсізденген
J07BF
Полиомиелиттің алдын алуға арналған вакцина
J07BF02
Полиомиелитті оральді, тривалентті, аттенуирленген тірі
J07BF04
Полиомиелитті оральді, тривалентті, аттенуирленген тірі
J07BG
Құтырма профилактикасына арналған вакцина
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
3989
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
Индираб, антирабиялық вакцина
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (0.3% натрий хлориді ерітіндісі 0.5мл) және бір реттік шприцпен жиынтықта 2,5 ХБ/1 доза
ҚР-БП-5№023180
3990
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
Спеда
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 2,5 ХБ

суспензия для инъекций 1 доза/0,5 мл
РК-БП-5№005902
3983
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
Хаврикс® 1440 взрослый, инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций 1 доза/1,0 мл
РК-БП-5№005901
3984
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
Хилайв Вакцина против гепатита А (диплоидная клетка человека), инактивированная, адсорбированная
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№025541
J07BD
Вакцина для профилактики кори
J07BD01
Вирус кори, живой ослабленный
3985
J07BD01
Вирус кори, живой ослабленный
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 10 доз по 0,5 мл
РК-БП-5№022966
3986
J07BD01
Вирус кори, живой ослабленный
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 1 доза по 0.5 мл
РК-БП-5№022966
J07BD52
Вирус кори в комбинации с вирусами эпидемического паротита и краснухи, живой ослабленный
3987
J07BD52
Вирус кори в комбинации с вирусами эпидемического паротита и краснухи, живой ослабленный
Приорикс, вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи живая аттенуированная
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004775
3988
J07BD52
Вирус кори в комбинации с вирусами эпидемического паротита и краснухи, живой ослабленный
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 0,5 мл 1 доза
РК-БП-5№013464
J07BE
Противопаротитные вакцины
J07BE01
Вирус паротита – живой ослабленный
J07BF
Вакцины для профилактики полиомиелита
J07BF02
Полиомиелитная оральная, тривалентная, живая аттениурованная
J07BF04
Полиомиелитная оральная, бивалентная, живая аттениурованная
J07BG
Вакцина для профилактики бешенства
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
3989
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
Индираб, антирабическая вакцина
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечной инъекции с растворителем (0,3% раствора натрия хлорида 0,5мл) и c одноразовым шприцем в комплекте 2,5 МЕ/1 доза
РК-БП-5№023180
3990
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
Спеда (вакцина антирабическая для человека)
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для в/м введения в комплекте с растворителем 2,5 МЕ

ҚР-БП-5№020477
3991
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
Белсенділігі жойылған концентрацияланған өсірінді тазартылған құрғақ антирабиялық вакцина
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған 1 доза лиофилизат, 1,1 мл еріткішпен- инъекцияға арналған сумен жиынтықта
ҚР-БП-5№015799
3992
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
РАБИВАКС-С, антирабиялық концентрацияланған тазартылған белсенділігі жойылған вакцина
тері ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 2.5 ХБ 1 доза (1,0мл)
ҚР-БП-5№024202
J07BK01
Желшешек вирусы - әлсіретілген тірі
3993
J07BK01
Желшешек вирусы - әлсіретілген тірі
Варивакс, желшешек вирусына қарсы тірі, өсірінді, аттенуирленген вакцина
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№021558
3994
J07BK01
Желшешек вирусы - әлсіретілген тірі
Варилрикс, желшешекке қарсы вакцина
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004870
J07BM
Адам папилломасы вирусына қарсы вакциналары
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
3995
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
Гардасил® - адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№014205
3996
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
Гардасил® - адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№014206
J07BM02
Адамның папиллома вирусына қарсы вакцинасы (16, 18 типі)
3997
J07BM02
Папилломавирус (адам типіндегі 16, 18)
Церварикс®, құрамында AS04 адъюванты бар, Адам Папилломасының 16 және 18 түрдегі вирусына қарсы рекомбинантты вакцина
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№010155
J07BM03
Папилломавирус (адамның 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типі)
3998
J07BM03
Папилломавирус (адамның 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типі)
Гардасил®9 адамның папиллома вирусына қарсы 9-валентті (6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типтердегі) рекомбинантты вакцина
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№022433
J07C
Вирустық және бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналардың қосындысы
J07CA
Бактериялық және вирустық вакциналар, комбинациялар.
J07CA02
Күл, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина.

РК-БП-5№020477
3991
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
Вакцина антирабическая культуральная концентрированная очищенная инактивированная, сухая
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения, 1 доза в комплекте с растворителем – вода для инъекций, 1,1 мл
РК-БП-5№015799
3992
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
Рабивакс-С, вакцина антирабическая концентрированная очищенная инактивированная
лиофилизат для приготовления раствора для внутрикожного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций 1 мл), 2,5 МЕ, 1 доза (1,0 мл)
РК-БП-5№024202
J07BK01
Вирус ветрянной оспы - ослабленный живой
3993
J07BK01
Вирус ветрянной оспы - ослабленный живой
Варивакс, вакцина против вируса ветряной оспы, живая культуральная, аттенуированная
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 0,5 мл/доза
РК-БП-5№021558
3994
J07BK01
Вирус ветрянной оспы - ослабленный живой
Варилрикс, вакцина против ветряной оспы
порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004870
J07BM
Вакцины против вируса папилломы человека
J07BM01
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18)
3995
J07BM01
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18)
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№014205
3996
J07BM01
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18)
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№014206
J07BM02
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 16, 18 )
3997
J07BM02
Папилломавирус (человеческий типа 16, 18)
Церварикс®, вакцина рекомбинантная против Вируса Папилломы Человека типов 16 и 18, содержащая адьювант AS04
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза
РК-БП-5№010155
J07BM03
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
3998
J07BM03
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
Гардасил®9, вакцина против вируса папилломы человека 9-валентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№022433
J07C
Комбинация вакцин для профилактики вирусных и бактериальных инфекций
J07CA
Бактериальные и вирусные вакцины, комбинации.
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полиомиелита, столбняка

3999
J07CA02
Күл, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина.
Тетраксим, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) және полиомиелитке (белсенділігі жойылған) қарсы вакцина (сіңірілген)
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл /1 доза
ҚР-БП-5№021521
4000
J07CA02
Күл, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина.
Инфанрикс®, сіңірілген жасушасыз, сұйық көкжөтел- дифтерия -сіреспе вакцинасы (АбКДС)
инъекцияға арналған суспензия 1 доза (0,5 мл)
ҚР-БП-5№024531
J07CA06
Дифтерия, b типті heamophilus influenza (инфлюэнцаның гемофильді таяқшалары), көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
4001
J07CA06
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтелге, полиомиелитке, сіреспеге қарсы вакцина
Инфанрикс ИПВ+Hib, жасушасыз, сіңірілген, сұйық көкжөтел- дифтерия сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта 0.5 мл
ҚР-БП-5№018564
4002
J07CA06
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтелге, полиомиелитке, сіреспеге қарсы вакцина
Пентаксим, дифтерия және сіреспенің сіңірілген; көкжөтелдің ацеллюлярлық; полиомиелиттің белсенділігі жойылған және конъюгацияланған, b типті Haemophilus influenzae туындайтын инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
лиофилизат суспензиямен жиынтықта 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№013231
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
4003
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Гексаксим®, дифтерия сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№021471
4004
J07CA09
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Гексаксим®, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/1доза
ҚР-БП-5№020263
4005
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жоқ вакцинамен және b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел күл-сіреспе вакцинасы

3999
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полиомиелита, столбняка
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
суспензия для инъекций 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№021521
4000
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полиомиелита, столбняка
Инфанрикс ИПВ (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная) (адсорбированная))
суспензия для инъекций 0,5 мл
РК-БП-5№024531
J07CA06
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка
4001
J07CA06
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным 0,5 мл/доза
РК-БП-5№018564
4002
J07CA06
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b, конъюгированная
лиофилизат в комплекте с суспензией 0,5 мл / 1 доза
РК-БП-5№013231
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
4003
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
суспензия для инъекций 1 доза (0,5 мл)
РК-БП-5№021471
4004
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
суспензия для инъекций 1 доза (0,5 мл)
РК-БП-5№020263
4005
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
Инфанрикс гекса (Вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae типа b)

инъекцияға арналған 0,5 мл суспензия еккіште, лиофилизацияланған 10 мкг ұнтақпен құтыдағы жиынтықта
ҚР-БП-5№013446
4006
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
ИзиСикс
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл (1доза)
ҚР-ДЗ-5№024497
L
Ісікке қарсы препараттар мен иммуномодуляторлар
L01
Ісікке қарсы препараттар
L01A
Алкилирлейтін препараттар
L01AA
Азотты иприттің аналогтары
L01AA01
Циклофосфамид
орфандық
4007
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№017597
4008
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017596
4009
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023424
4010
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017595
4011
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
қантты қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023045
L01AA02
Хлорамбуцил
орфандық
L01AA02
Хлорамбуцил
таблетка 2 мг
L01AA03
Мелфалан
орфандық
4012
L01AA03
Мелфалан
Алкеран®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
орфандық
L01AA03
Мелфалан
таблетка 2 мг
L01AA06
Ифосфамид
орфандық
4013
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017040
4014
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 мг
ҚР-ДЗ-5№017038
4015
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 мг
ҚР-ДЗ-5№017039
L01AA09
Бендамустин
орфандық
4016
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ100 мг
ҚР-ДЗ-5№022456
4017
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022455
4018
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022457
4019
L01AA09
Бендамустин
Термустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023166
4020
L01AA09
Бендамустин
Термустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023167
4021
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022458
4022
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 25 мг

суспензия для инъекций в шприце 0,5 мл в комплекте с лиофилизированным порошком 10 мкг во флаконе
РК-БП-5№013446
4006
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
ИзиСикс
суспензия для инъекций, 0.5 мл (1 доза)
РК-ЛС-5№024497
L
Противоопухолевые препараты и иммуномодуляторы
L01
Противоопухолевые препараты
L01A
Алкилирующие препараты
L01AA
Аналоги азотистого иприта
L01AA01
Циклофосфамид
орфанный
4007
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№017597
4008
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№017596
4009
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№023424
4010
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№017595
4011
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
таблетки, покрытые сахарной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№023045
L01AA02
Хлорамбуцил
орфанный
L01AA02
Хлорамбуцил
таблетка 2 мг
L01AA03
Мелфалан
орфанный
4012
L01AA03
Мелфалан
Алкеран®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
орфанный
L01AA03
Мелфалан
таблетка 2 мг
L01AA06
Ифосфамид
орфанный
4013
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№017040
4014
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№017038
4015
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 2 г
РК-ЛС-5№017039
L01AA09
Бендамустин
орфанный
4016
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022456
4017
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-ЛС-5№022455
4018
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-ЛС-5№022457
4019
L01AA09
Бендамустин
Термустин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-ЛС-5№023166
4020
L01AA09
Бендамустин
Термустин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023167
4021
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022458
4022
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 25 мг

ҚР-ДЗ-5№025123
4023
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025122
4024
L01AA09
Бендамустин
Бендоки 25
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025873
4025
L01AA09
Бендамустин
БЕНТЕРО
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025096
L01AB
Алкилсульфонаттар
L01AB01
Бусульфан
орфандық
L01AB02
Треосульфан
орфандық
4026
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 5 г
ҚР-ДЗ-5№121750
4027
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№121749
L01AD
Нитрозонесепнәр
L01AD01
Кармустин
4028
L01AD01
Кармустин
Кармустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
4029
L01AD01
Кармустин
БиКНУ®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 100 мг (этанол)
ҚР-ДЗ-5№023523
L01AX
Өзге алкилирлейтін препараттар
L01AX03
Темозоломид
4030
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023337
4031
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021229
4032
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№023338
4033
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№023339
4034
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021228
4035
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023340
4036
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№020805
4037
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№020806
L01AX04
Дакарбазин
4038
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011766
4039
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011764
4040
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020359
4041
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020360
L01B
Антиметаболиттер
L01BA
Фолий қышқылының аналогтары
L01BA01
Метотрексат
орфандық
4042
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/10 мл
орфандық
4043
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015105
4044
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015103
4045
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№015104
4046
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 0,75 мл

РК-ЛС-5№025123
4023
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№025122
4024
L01AA09
Бендамустин
Бендоки 25
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 25 мг
РК-ЛС-5№025873
4025
L01AA09
Бендамустин
БЕНТЕРО
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025096
L01AB
Алкилсульфонаты
L01AB01
Бусульфан
орфанный
L01AB02
Треосульфан
орфанный
4026
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
порошок для приготовления раствора для инфузий 5 г
РК-ЛС-5№121750
4027
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
порошок для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№121749
L01AD
Нитрозомочевины
L01AD01
Кармустин
4028
L01AD01
Кармустин
Кармустин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
4029
L01AD01
Кармустин
БиКНУ®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (этанол) 100 мг
РК-ЛС-5№023523
L01AX
Прочие алкилирующие препараты
L01AX03
Темозоломид
4030
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 250мг
РК-ЛС-5№023337
4031
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№021229
4032
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 180 мг
РК-ЛС-5№023338
4033
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№023339
4034
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№021228
4035
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023340
4036
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№020805
4037
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулы 180 мг
РК-ЛС-5№020806
L01AX04
Дакарбазин
4038
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№011766
4039
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№011764
4040
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№020359
4041
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№020360
L01B
Антиметаболиты
L01BA
Аналоги фолиевой кислоты
L01BA01
Метотрексат
орфанный
4042
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
раствор для инъекций 1000 мг/10 мл
орфанный
4043
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№015105
4044
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№015103
4045
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 1,5 мл
РК-ЛС-5№015104
4046
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 0,75 мл

ҚР-ДЗ-5№015102
4047
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009914
4048
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл , 2,5 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№015106
4049
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 10 мл (1000 мг)
ҚР-ДЗ-5№024984
4050
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5000 мг/50 мл
орфандық
4051
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/5 мл
орфандық
4052
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024712
4053
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/мл 20 мл -ден (500 мг)
ҚР-ДЗ-5№024713
4054
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 50 мл-ден (5000 мг)
ҚР-ДЗ-5№024985
L01BA04
Пеметрексед
орфандық
4055
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023140
4056
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022305
4057
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023088
4058
L01BA04
Пеметрексед
Алимта™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003686
4059
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022304
4060
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023139
4061
L01BA04
Пеметрексед
Алимта®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017757
4062
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023087
4063
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022870
4064
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022871
4065
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023319
4066
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023061
4067
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023215
4068
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023216
4069
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023240
4070
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг

РК-ЛС-5№015102
4047
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№009914
4048
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл , 2,5 мл в шприце
РК-ЛС-5№015106
4049
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций 100 мг/мл, 10 мл (1000 мг)
РК-ЛС-5№024984
4050
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5000 мг/50 мл
орфанный
4051
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 500 мг/5 мл
орфанный
4052
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций, 25 мг/мл по 2 мл (50 мг)
РК-ЛС-5№024712
4053
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций 25 мг/мл по 20 мл (500 мг)
РК-ЛС-5№024713
4054
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций 100 мг/мл по 50 мл (5000 мг)
РК-ЛС-5№024985
L01BA04
Пеметрексед
орфанный
4055
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023140
4056
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022305
4057
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023088
4058
L01BA04
Пеметрексед
Алимта™
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
РК-ЛС-5№003686
4059
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022304
4060
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023139
4061
L01BA04
Пеметрексед
Алимта®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№017757
4062
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023087
4063
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022870
4064
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022871
4065
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023319
4066
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023061
4067
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023215
4068
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023216
4069
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023240
4070
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг

ҚР-ДЗ-5№023241
4071
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023320
L01BB
Пуриннің аналогтары
L01BB02
Меркаптопурин
орфандық
L01BB03
Тиогуанин
L01BB04
Кладрибин
орфандық
L01BB05
Флударабин
орфандық
4072
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№023228
4073
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022928
4074
L01BB05
Флударабин
Флудара®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003365
4075
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023103
4076
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/2мл
ҚР-ДЗ-5№023062
4077
L01BB05
Флударабин
Флудамеда
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023200
L01BC
Пиремединді аналогтар
L01BC01
Цитарабин
орфандық
4078
L01BC01
Цитарабин
ЦИТУ
инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/10мл
ҚР-ДЗ-5№024325
L01BC02
Фторурацил
4079
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025805
4080
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025806
4081
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025807
L01BC03
Тегафур
4082
L01BC03
Тегафур
Фторафур®
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003860
L01BC05
Гемцитабин
4083
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023147
4084
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023146
4085
L01BC05
Гемцитабин
Гемтан
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 г
ҚР-ДЗ-5№023943
4086
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024606
4087
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№024607
L01BC06
Капецитабин
4088
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020584
4089
L01BC06
Капецитабин
Капетеро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021185
4090
L01BC06
Капецитабин
Капфуро®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022560
4091
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020585
4092
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021174
4093
L01BC06
Капецитабин
Каксета
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

РК-ЛС-5№023241
4071
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023320
L01BB
Аналоги пурина
L01BB02
Меркаптопурин
орфанный
L01BB03
Тиогуанин
L01BB04
Кладрибин
орфанный
L01BB05
Флударабин
орфанный
4072
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/2 мл
РК-ЛС-5№023228
4073
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022928
4074
L01BB05
Флударабин
Флудара®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003365
4075
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 50 мг
РК-ЛС-5№023103
4076
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 50 мг/2мл
РК-ЛС-5№023062
4077
L01BB05
Флударабин
Флудамеда
концентрат для приготовления раствора для инъекций или инфузий, 25 мг/мл
РК-ЛС-5№023200
L01BC
Пиремединовые аналоги
L01BC01
Цитарабин
орфанный
4078
L01BC01
Цитарабин
ЦИТУ
раствор для инъекций 1000 мг/10мл
РК-ЛС-5№024325
L01BC02
Фторурацил
4079
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025805
4080
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025806
4081
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№025807
L01BC03
Тегафур
4082
L01BC03
Тегафур
Фторафур®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№003860
L01BC05
Гемцитабин
4083
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№023147
4084
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№023146
4085
L01BC05
Гемцитабин
Гемтан
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 1 г
РК-ЛС-5№023943
4086
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№024606
4087
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№024607
L01BC06
Капецитабин
4088
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№020584
4089
L01BC06
Капецитабин
Капетеро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021185
4090
L01BC06
Капецитабин
Капфуро®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022560
4091
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020585
4092
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№021174
4093
L01BC06
Капецитабин
Каксета
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг

ҚР-ДЗ-5№020353
4094
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021173
4095
L01BC06
Капецитабин
Капегард-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022726
4096
L01BC06
Капецитабин
Каксета
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020352
4097
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024504
4098
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025946
L01BC07
Азацитидин
орфандық
4099
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121977
4100
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин Аккорд
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025069
4101
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин-Виста
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025764
4102
L01BC07
Азацитидин
АЗЕТГИЛ
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026208
L01BC08
Децитабин
орфандық
4103
L01BC08
Децитабин
Децицип
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022829
4104
L01BC08
Децитабин
Дакоген®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020784
L01BC59
Трифлуридин, құрамдастырылған
4105
L01BC59
Трифлуридин, құрамдастырылған
Лонсурф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг +6,14мг, 20мг+ 8,19 мг
ЕАС ЛП-№000011-РГ-КZ
L01C
Өсірілген алкалоидтер мен басқа да табиғи препараттар
L01CA
Барвинка алкалоидтері мен оның аналогтары
L01CA01
Винбластин
орфандық
4106
L01CA01
Винбластин
Винбластин-ЛЭНС
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021214
L01CA02
Винкристин
L01CA04
Винорелбин
4107
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022275
4108
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/1 мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022274
L01CB
Подофиллотоксин туындылары
L01CB01
Этопозид
орфандық
L01CD
Таксоидтар
L01CD01
Паклитаксел
4109
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№022475
4110
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60мг/10 мл
ҚР-ДЗ-3№121656
4111
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-3№121655
4112
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-3№121657
4113

РК-ЛС-5№020353
4094
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№021173
4095
L01BC06
Капецитабин
Капегард-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№022726
4096
L01BC06
Капецитабин
Каксета
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№020352
4097
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024504
4098
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025946
L01BC07
Азацитидин
орфанный
4099
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения 100 мг
РК-ЛС-5№121977
4100
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин Аккорд
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№025069
4101
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин-Виста
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№025764
4102
L01BC07
Азацитидин
АЗЕТГИЛ
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№026208
L01BC08
Децитабин
орфанный
4103
L01BC08
Децитабин
Децицип
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№022829
4104
L01BC08
Децитабин
Дакоген®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№020784
L01BC59
Трифлуридин, комбинации
4105
L01BC59
Трифлуридин, комбинации
Лонсурф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг +6,14мг, 20мг+ 8,19 мг
ЕАС ЛП-№000011-РГ-КZ
L01C
Алкалоиды растительного происхождения и другие препараты естественного происхождения
L01CA
Алкалоиды барвинка и его аналоги
L01CA01
Винбластин
орфанный
4106
L01CA01
Винбластин
Винбластин-ЛЭНС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 5 мг
РК-ЛС-5№021214
L01CA02
Винкристин
L01CA04
Винорелбин
4107
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022275
4108
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/1 мл по 1 мл
РК-ЛС-5№022274
L01CB
Подофиллотоксинопроизводные
L01CB01
Этопозид
орфанный
L01CD
Таксоиды
L01CD01
Паклитаксел
4109
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл
РК-ЛС-5№022475
4110
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 60мг/10 мл
РК-ЛС-3№121656
4111
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл
РК-ЛС-3№121655
4112
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-3№121657
4113

L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-5№021386
4114
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№021385
4115
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023415
4116
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023416
4117
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023432
4118
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023433
4119
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023953
4120
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023959
4121
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл.
ҚР-ДЗ-5№023963
4122
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-5№025745
4123
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/ 50 мл
ҚР-ДЗ-5№025746
4124
L01CD01
Паклитаксел
Паклиолл
инфузия үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025817
L01CD02
Доцетаксел
4125
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-3№121654
4126
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл
ҚР-ДЗ-3№121653
4127
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 120 мг/6 мл
ҚР-ДЗ-5№022895
4128
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 160 мг/8 мл
ҚР-ДЗ-5№022898
4129
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№023387
4130
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4мл
ҚР-ДЗ-5№023388
L01CD04
Кабазитаксел
L01CE
Топоизомераза 1 тежегіштері
L01CE01/L01XX17
Топотекан
4131
L01XX17
Топотекан
Гикамтин®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016187
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
4132
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023121
4133
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 15 мл (300 мг)
ҚР-ДЗ-5№020001
4134
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 5 мл (100 мг)

L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-5№021386
4114
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл
РК-ЛС-5№021385
4115
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 60 мг
РК-ЛС-5№023415
4116
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 60 мг
РК-ЛС-5№023416
4117
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023432
4118
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг
РК-ЛС-5№023433
4119
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл
РК-ЛС-5№023953
4120
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл
РК-ЛС-5№023959
4121
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл.
РК-ЛС-5№023963
4122
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-5№025745
4123
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/ 50 мл
РК-ЛС-5№025746
4124
L01CD01
Паклитаксел
Паклиолл
лиофилизат для приготовления суспензии для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№025817
L01CD02
Доцетаксел
4125
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4 мл
РК-ЛС-3№121654
4126
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл
РК-ЛС-3№121653
4127
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 120 мг/6 мл
РК-ЛС-5№022895
4128
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 160 мг/8 мл
РК-ЛС-5№022898
4129
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№023387
4130
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4мл
РК-ЛС-5№023388
L01CD04
Кабазитаксел
L01CE
Ингибиторы топоизомеразы 1
L01CE01/L01XX17
Топотекан
4131
L01XX17
Топотекан
Гикамтин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 4 мг
РК-ЛС-5№016187
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
4132
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№023121
4133
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 15 мл (300 мг)
РК-ЛС-5№020001
4134
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 5 мл (100 мг)

ҚР-ДЗ-5№020000
4135
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018567
4136
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат20 мг/мл 2 мл (40 мг)
ҚР-ДЗ-5№019999
4137
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018566
4138
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023119
4139
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023120
4140
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025670
4141
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025669
4142
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№025134
4143
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025134
4144
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№025134
4145
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/25 мл
ҚР-ДЗ-5№025134
4146
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025078
4147
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025079
L01CX
Өсімдік текті алкалоидтар және шығу тегі табиғи басқа препараттар
L01CX01
Трабектедин
L01DB
Антрациклиндер және тектес заттар
L01DB01
Доксорубицин
4148
L01DB01
Доксорубицин
Доксорубицин-Тева
инъекциялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010173
L01DB02
Даунорубицин
L01DB02
Даунорубицин
к/і енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 20 мг
L01DB03
Эпирубицин
L01DB06
Идарубицин
4149
L01DB06
Идарубицин
Идарубицина гидрохлорид ФаРес® 5 мг/5 мл
инъекцияға арналған ерітінді 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023245
L01DB07
Митоксантрон
L01DB07
Митоксантрон
көктамырішілік және желіішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг / мл
L01DC
Басқа ісікке қарсы антибиотиктер
L01DC01
Блеомицин
L01DC01
Блеомицин
инъекция үшін ерітіндіні дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 15 мг
L01DC03
Митомицин
4150
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
инъекция, инфузия немесе қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 20 мг 1 құтыда
орфандық
4151
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
инъекция, инфузия немесе қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг 1 құтыда
орфандық

РК-ЛС-5№020000
4135
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№018567
4136
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 2 мл (40 мг)
РК-ЛС-5№019999
4137
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№018566
4138
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023119
4139
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023120
4140
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025670
4141
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025669
4142
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/2 мл
РК-ЛС-5№025134
4143
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025134
4144
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/15 мл
РК-ЛС-5№025134
4145
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/25 мл
РК-ЛС-5№025134
4146
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025078
4147
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025079
L01CX
Прочие алкалоиды растительного происхождения и другие препараты естественного происхождения
L01CX01
Трабектедин
L01DB
Антрациклины и родственные препараты
L01DB01
Доксорубицин
4148
L01DB01
Доксорубицин
Доксорубицин-Тева
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
РК-ЛС-5№010173
L01DB02
Даунорубицин
L01DB02
Даунорубицин
лиофилизат для приготовления раствора для в/в введения 20 мг
L01DB03
Эпирубицин
L01DB06
Идарубицин
4149
L01DB06
Идарубицин
Идарубицина гидрохлорид ФаРес® 5 мг/5 мл
раствор для инъекций 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023245
L01DB07
Митоксантрон
L01DB07
Митоксантрон
концентрат для приготовления раствора для внутривенного и внутриплеврального введения 2 мг/мл
L01DC
Прочие противоопухолевые антибиотики
L01DC01
Блеомицин
L01DC01
Блеомицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 15 мг
L01DC03
Митомицин
4150
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, инфузий или внутрипузырного введения, 20 мг в 1 флаконе
орфанный
4151
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, инфузий или внутрипузырного введения, 40 мг в 1 флаконе
орфанный

4152
L01DC03
Митомицин
МИТОЦИН
вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025840
4153
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 20 мг в 1 флаконда
ҚР-ДЗ-5№025784
4154
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг в 1 флаконда
ҚР-ДЗ-5№025785
L01XE
Протеинкиназа ингибиторлары
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
орфандық
4155
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-3№019472
4156
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№014234
4157
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016320
4158
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
қатты капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022596
4159
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
қатты капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022599
4160
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023544
4161
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023545
4162
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
капсулалар100 мг
ҚР-ДЗ-3№020867
4163
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014233
4164
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024357
4165
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024349
4166
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024429
4167
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024430
4168
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024431
4169
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024547
4170
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024548
L01EA02/L01XE06
Дазатиниб
орфандық
4171
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№022366
4172
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022365
L01EA03/L01XE08
Нилотиниб
орфандық
4173
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013836
4174
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020682
4175
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024400
4176
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024401
L01EA05
Понатиниб
орфандық
L01EB
Эпидермальды өсу факторы рецепторының тирозинкиназа ингибиторлары (EGFR)
L01EB
Эпидермальды өсу факторының рецепторлары (EGFR) тирозинкиназа ингибиторлары
L01EB01/L01XE02
Гефитиниб
4177
L01XE02
Гефитиниб
Гефитеро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023600
4178
L01XE02
Гефитиниб
Иресса®
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017376
4179
L01XE02
Гефитиниб
ГЕФИТИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг

4152
L01DC03
Митомицин
МИТОЦИН
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 20 мг
РК-ЛС-5№025840
4153
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 20 мг в 1 флаконе
РК-ЛС-5№025784
4154
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 40 мг в 1 флаконе
РК-ЛС-5№025785
L01EA
Ингибиторы тирозинкиназы
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
орфанный
4155
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-3№019472
4156
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№014234
4157
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016320
4158
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
капсулы твердые 100 мг
РК-ЛС-5№022596
4159
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
капсулы твердые 400 мг
РК-ЛС-5№022599
4160
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023544
4161
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№023545
4162
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-3№020867
4163
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014233
4164
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№024357
4165
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№024349
4166
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулы, 100 мг
РК-ЛС-5№024429
4167
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулы, 200 мг
РК-ЛС-5№024430
4168
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулы, 400 мг
РК-ЛС-5№024431
4169
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№024547
4170
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024548
L01EA02/L01XE06
Дазатиниб
орфанный
4171
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 70 мг
РК-ЛС-5№022366
4172
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022365
L01EA03/L01XE08
Нилотиниб
орфанный
4173
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№013836
4174
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020682
4175
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№024400
4176
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024401
L01EA05
Понатиниб
орфанный
L01EB
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора эпидермального фактора роста (ЕGFR)
L01EB
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора эпидермального фактора роста (EGFR)
L01EB01/L01XE02
Гефитиниб
4177
L01XE02
Гефитиниб
Гефитеро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023600
4178
L01XE02
Гефитиниб
Иресса®
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№017376
4179
L01XE02
Гефитиниб
ГЕФИТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг

ҚР-ДЗ-5№022133
L01EB02
Эрлотиниб
4180
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022136
4181
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022134
L01EB03
Афатиниб
4182
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022286
4183
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022285
4184
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022287
4185
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20мг
ҚР-ДЗ-5№022256
L01EB04
Осимертиниб
4186
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023566
4187
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023567
L01EC
Серин-треонинкиназа тежегіштері (BRAF)
L01EC01
Вемурафениб
4188
L01EC01
Вемурафениб
Зелбораф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 240 мг
ҚР-ДЗ-5№020338
L01EC02
Дабрафениб
4189
L01EC02
Дабрафениб
Тафинлар®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020852
L01ED
Анапластикалық лимфомакиназа тежегіштері (ALK)
L01ED01
Кризотиниб
4190
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020769
4191
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020770
L01ED03
Алектиниб
4192
L01ED03
Алектиниб
Алеценза®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024157
L01ED04
Бригатиниб
4193
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024244
4194
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№024245
4195
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар180 мг
ҚР-ДЗ-5№024246
L01ED05
Лорлатиниб
4196
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025642
4197
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025641
L01EE
Митоген-белсендірілетін протеинкиназа тежегіштері
L01EE01/L01XE25
Траметиниб
4198
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023075
4199
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023049
4200
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№023050
4201
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№023074
L01EE02
Кобиметиниб
4202
L01EE02
Кобиметиниб
Котеллик®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022643
L01EE04
Селуметиниб
орфандық
4203
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026288
4204
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026289
L01EF
Циклинге тәуелді киназа ингибиторлары
L01EF01
Палбоциклиб
4205
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулалар 100 мг

РК-ЛС-5№022133
L01EB02
Эрлотиниб
4180
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022136
4181
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№022134
L01EB03
Афатиниб
4182
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022286
4183
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№022285
4184
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022287
4185
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20мг
РК-ЛС-5№022256
L01EB04
Осимертиниб
4186
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№023566
4187
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№023567
L01EC
Ингибиторы серин-треонинкиназы (BRAF)
L01EC01
Вемурафениб
4188
L01EC01
Вемурафениб
Зелбораф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 240 мг
РК-ЛС-5№020338
L01EC02
Дабрафениб
4189
L01EC02
Дабрафениб
Тафинлар®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№020852
L01ED
Ингибиторы киназы анапластической лимфомы (ALK)
L01ED01
Кризотиниб
4190
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№020769
4191
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020770
L01ED03
Алектиниб
4192
L01ED03
Алектиниб
Алеценза®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024157
L01ED04
Бригатиниб
4193
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№024244
4194
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№024245
4195
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№024246
L01ED05
Лорлатиниб
4196
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025642
4197
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№025641
L01EE
Ингибиторы митоген -активируемой протеинкиназы
L01EE01/L01XE25
Траметиниб
4198
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№023075
4199
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0,5 мг
РК-ЛС-5№023049
4200
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг
РК-ЛС-5№023050
4201
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№023074
L01EE02
Кобиметиниб
4202
L01EE02
Кобиметиниб
Котеллик®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№022643
L01EE04
Селуметиниб
орфанный
4203
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№026288
4204
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№026289
L01EF
Ингибиторы циклин-зависимой киназы
L01EF01
Палбоциклиб
4205
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 100 мг

ҚР-ДЗ-5№023345
4206
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№023346
4207
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023344
4208
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024881
4209
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024880
4210
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг
ҚР-ДЗ-5№024879
L01EF03
Абемациклиб
4211
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
регистр ЕЭС
4212
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
регистр ЕЭС
4213
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
регистр ЕЭС
4214
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
регистр ЕЭС
L01EG
Протеинкиназы ингибиторы
L01EG02/L01XE10
Эверолимус
4215
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019539
4216
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019538
4217
L01XE10
Эверолимус
Аферолимус
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024924
4218
L01XE10
Эверолимус
Аферолимус
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024925
4219
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025693
4220
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025694
L01EH
Адамның эпидермиялық өсу факторы 2 рецепторы (HER2) тирозинкиназа тежегіштері
L01EH01/L01XE07
Лапатиниб
4221
L01EH01
Лапатиниб
Тайверб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013294
4222
L01XE07
Лапатиниб
Вератиниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024947
4223
L01XE07
Лапатиниб
Ланиб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025003
L01EJ
Янус ассоциацияланған киназа ингибиторлары
L01EK
Тамырлы эндотелий өсу факторының рецепторларының тирозинкиназа ингибиторлары
L01EK01/L01XE17
Акситиниб
4224
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020885
4225
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020884
4226
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1мг
ҚР-ДЗ-5№025640
4227
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№025639
L01EL
Брутон тирозинкиназа (ТКБ) тежегіштері
L01EL01
Ибрутиниб
орфандық
4228
L01EL01
Ибрутиниб
Имбрувика®
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№021240
L01EL02
Акалабрутиниб
4229
L01EL02
Акалабрутиниб
Калквенс®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025022
L01EX01/L01XE04
Сунитиниб
4230
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№010308
4231
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010309
4232
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010310
4233
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулалар, 50 мг

РК-ЛС-5№023345
4206
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 125 мг
РК-ЛС-5№023346
4207
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№023344
4208
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мг
РК-ЛС-5№024881
4209
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№024880
4210
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 125 мг
РК-ЛС-5№024879
L01EF03
Абемациклиб
4211
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
регистр ЕЭС
4212
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
регистр ЕЭС
4213
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
регистр ЕЭС
4214
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
регистр ЕЭС
L01EG
Протеинкиназы ингибиторы
L01EG02/L01XE10
Эверолимус
4215
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019539
4216
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019538
4217
L01XE10
Эверолимус
Аферолимус
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024924
4218
L01XE10
Эверолимус
Аферолимус
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024925
4219
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025693
4220
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025694
L01EH
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора 2 эпидермального фактора роста человека (HER2)
L01EH01/L01XE07
Лапатиниб
4221
L01EH01
Лапатиниб
Тайверб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013294
4222
L01XE07
Лапатиниб
Вератиниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№024947
4223
L01XE07
Лапатиниб
Ланиб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№025003
L01EJ
Ингибиторы янус-ассоциированной киназы
L01EK
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора фактора роста эндотелия сосудов
L01EK01/L01XE17
Акситиниб
4224
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020885
4225
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№020884
4226
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1мг
РК-ЛС-5№025640
4227
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5мг
РК-ЛС-5№025639
L01EL
Тирозинкиназы Брутона (ТКБ) ингибиторы
L01EL01
Ибрутиниб
орфанный
4228
L01EL01
Ибрутиниб
Имбрувика®
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№021240
L01EL02
Акалабрутиниб
4229
L01EL02
Акалабрутиниб
Калквенс®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025022
L01EX01/L01XE04
Сунитиниб
4230
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№010308
4231
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№010309
4232
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулы 12,5 мг
РК-ЛС-5№010310
4233
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулы, 50 мг

ҚР-ДЗ-5№024733
4234
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024734
4235
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулалар, 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024735
4236
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулалар, 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025387
4237
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулалалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025386
4238
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулалалар, 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026186
4239
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулалалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026187
4240
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулалалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026188
L01EX02/L01XE05
Сорафениб
4241
L01EX02
Сорафениб
Нексавар®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011933
4242
L01XE05
Сорафениб
Сорафениб NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025088
4243
L01XE05
Сорафениб
Ливониб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025802
4244
L01XE05
Сорафениб
СОРАФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025037
L01EX03
Пазопаниб
4245
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№017862
4246
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017861
L01EX05
Регорафениб
4247
L01EX05
Регорафениб
Стиварга®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020781
L01EX08
Ленватиниб
4248
L01EX08
Ленватиниб
Ленвима®
капсулалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025748
4249
L01EX08
Ленватиниб
Ленвима®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025761
L01EX09
Нинтеданиб
орфандық
4250
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
жұмсақ капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022500
4251
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
жұмсақ капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022499
L01F
Моноклоналды антиденелер және дәрілік заттардың антиденелерінің конъюгаттары
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
орфандық
4252
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера®
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 1600 мг/13,4 мл
ҚР-ДЗ-5№023257
4253
L01FA01
Ритуксимаб
Мабтера®
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 1400 мг/ 11,7 мл
ҚР-ДЗ-5№022464
4254
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/ 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023577
4255
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/50 мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023353
4256
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023141
4257
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023115
4258
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023352
4259
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023205
4260
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл

РК-ЛС-5№024733
4234
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулы, 25 мг
РК-ЛС-5№024734
4235
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулы, 12,5 мг
РК-ЛС-5№024735
4236
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулы, 12,5 мг
РК-ЛС-5№025387
4237
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулы, 25 мг
РК-ЛС-5№025386
4238
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулы, 12,5 мг
РК-ЛС-5№026186
4239
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулы, 25 мг
РК-ЛС-5№026187
4240
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулы, 50 мг
РК-ЛС-5№026188
L01EX02/L01XE05
Сорафениб
4241
L01EX02
Сорафениб
Нексавар®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№011933
4242
L01XE05
Сорафениб
Сорафениб NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№025088
4243
L01XE05
Сорафениб
Ливониб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№025802
4244
L01XE05
Сорафениб
СОРАФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№025037
L01EX03
Пазопаниб
4245
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№017862
4246
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017861
L01EX05
Регорафениб
4247
L01EX05
Регорафениб
Стиварга®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020781
L01EX08
Ленватиниб
4248
L01EX08
Ленватиниб
Ленвима®
капсулы 4 мг
РК-ЛС-5№025748
4249
L01EX08
Ленватиниб
Ленвима®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№025761
L01EX09
Нинтеданиб
орфанный
4250
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
капсулы мягкие 150 мг
РК-ЛС-5№022500
4251
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№022499
L01F
Моноклональные антитела и конъюгаты антител лекарственных средств
L01FA01/L01XC02
Ритуксимаб
орфанный
4252
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера®
раствор для подкожных инъекций 1600 мг/13,4 мл
РК-ЛС-5№023257
4253
L01FA01
Ритуксимаб
Мабтера®
раствор для подкожных инъекций 1400 мг/ 11,7 мл
РК-ЛС-5№022464
4254
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 500 мг/ 50 мл
РК-ЛС-5№023577
4255
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 500 мг/50 мл, 50 мл
РК-ЛС-5№023353
4256
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№023141
4257
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023115
4258
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 100 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023352
4259
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023205
4260
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл

ҚР-ДЗ-5№023206
4261
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/ 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023576
4262
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 500 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№023594
4263
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/ 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023581
L01FA03
Обинутузумаб
4264
L01FA03
Обинутузумаб
Газива®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 1000 мг/40 мл
ҚР-ДЗ-5№121935
L01FC01
Даратумумаб
орфандық
4265
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400 мг/20 мл, 20 мл
ҚР-БП-5№023400
4266
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 5 мл, 5 мл
ҚР-БП-5№023399
4267
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1800 мг
ҚР-ДЗ-5№025287
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
4268
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 440 мг-нан, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023112
4269
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 440 мг, еріткішпен – инъекцияға арналған бактериостатикалық сумен жиынтықта, 20 мл
ҚР-БП-5№023665
4270
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022647
4271
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 440 мг, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022648
4272
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004273
4273
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг
ҚР-ДЗ-5№023230
4274
L01FD01
Трастузумаб
Герцептин®
инъекцияға арналған ерітінді 120 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022261
4275
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 150 мг
ҚР-БП-5№024466
4276
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 150 мг
ҚР-БП-5№024468
4277
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг
ҚР-БП-5№024467
4278
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг

РК-ЛС-5№023206
4261
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий, 100 мг/ 10 мл
РК-ЛС-5№023576
4262
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий, 500 мг/50 мл
РК-ЛС-5№023594
4263
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 100 мг/ 10 мл
РК-ЛС-5№023581
L01FA03
Обинутузумаб
4264
L01FA03
Обинутузумаб
Газива®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 1000 мг/40 мл
РК-ЛС-5№121935
L01FC01
Даратумумаб
орфанный
4265
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400мг/20 мл, 20 мл
РК-БП-5№023400
4266
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг / 5 мл, 5 мл
РК-БП-5№023399
4267
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
раствор для подкожного введения, 1800 мг
РК-ЛС-5№025287
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
4268
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий по 440 мг, 20 мл
РК-ЛС-5№023112
4269
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 440 мг, в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций, 20 мл
РК-БП-5№023665
4270
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 150 мг
РК-ЛС-5№022647
4271
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 440 мг, 20 мл
РК-ЛС-5№022648
4272
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора в комплекте с растворителем 440 мг, 20 мл
РК-ЛС-5№004273
4273
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 440 мг
РК-ЛС-5№023230
4274
L01FD01
Трастузумаб
Герцептин®
раствор для инъекций 120 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№022261
4275
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 150 мг
РК-БП-5№024466
4276
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 150 мг
РК-БП-5№024468
4277
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем 440 мг
РК-БП-5№024467
4278
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем 440 мг

ҚР-БП-5№024465
L01FD02
Пертузумаб
4279
L01FD02
Пертузумаб
Перьета®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 420 мг/14 мл
ҚР-ДЗ-5№021585
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
4280
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121695
4281
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 160 мг
ҚР-ДЗ-5№121696
L01FE01
Цетуксимаб
4282
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
инфузияға арналған ерітінді 5мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№013421
4283
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
инфузияға арналған ерітінді 5мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№013421
L01FF02
Пембролизумаб
4284
L01FF02
Пембролизумаб
Китруда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл 4 мл
ҚР-БП-5№021845
L01FF03
Дурвалумаб
4285
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 120 мг
ҚР-БП-5№024448
4286
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг
ҚР-БП-5№024449
L01FF04
Авелумаб
4287
L01FF04
Авелумаб
Бавенсио®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025721
L01FF05
Атезолизумаб
4288
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1200 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№024535
4289
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1200 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№024868
4290
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 840 мг/14 мл
ҚР-ДЗ-5№025062
L01FG01/L01XC07
Бевацизумаб
4291
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023114
4292
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023687
4293
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№009863
4294
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№019084
4295
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023296
4296
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№023113
4297
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-БП-5№023685
4298
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№023295
4299
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл

РК-БП-5№024465
L01FD02
Пертузумаб
4279
L01FD02
Пертузумаб
Перьета®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 420 мг/14 мл
РК-ЛС-5№021585
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
4280
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 100 мг
РК-ЛС-5№121695
4281
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 160 мг
РК-ЛС-5№121696
L01FE01
Цетуксимаб
4282
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
раствор для инфузий 5мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№013421
4283
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
раствор для инфузий 5мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№013421
L01FF02
Пембролизумаб
4284
L01FF02
Пембролизумаб
Китруда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-БП-5№021845
L01FF03
Дурвалумаб
4285
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-БП-5№024448
4286
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 120 мг
РК-БП-5№024449
L01FF04
Авелумаб
4287
L01FF04
Авелумаб
Бавенсио®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/мл
РК-ЛС-5№025721
L01FF05
Атезолизумаб
4288
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1200 мг/20 мл
РК-ЛС-5№024535
4289
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1200 мг/20 мл
РК-ЛС-5№024868
4290
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 840 мг/14 мл
РК-ЛС-5№025062
L01FG01/L01XC07
Бевацизумаб
4291
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл , 16 мл
РК-ЛС-5№023114
4292
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 16 мл
РК-ЛС-5№023687
4293
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл
РК-ЛС-5№009863
4294
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл
РК-ЛС-5№019084
4295
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл
РК-ЛС-5№023296
4296
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№023113
4297
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-БП-5№023685
4298
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№023295
4299
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл

ҚР-ДЗ-5№009862
4300
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№019083
4301
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022649
4302
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022650
4303
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№022651
4304
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мл 0.5 мл ден
ҚР-ДЗ-5№023282
4305
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мл 4 мл ден
ҚР-ДЗ-5№023283
4306
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мл 16 мл ден
ҚР-ДЗ-5№023284
L01FX
Басқа моноклоналды антиденелер және антиденелердің дәрілік конъюгаттары
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
орфандық
4307
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
Адцетрис®
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020641
L01FX14
Полатузумаб ведотин
4308
L01FX14
Полатузумаб ведотин
Полайви®
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 140 мг
ҚР-ДЗ-5№025084
L01X
Басқа да ісікке қарсы препараттар
L01XA
Платина қосылыстары
L01XA01
Цисплатин
4309
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№022276
4310
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№023014
4311
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/100 мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025729
4312
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25мг/50мл
ҚР-ДЗ-5№025730
L01XA02
Карбоплатин
4313
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023985
4314
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 150 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№023492
4315
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023490
4316
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50мг/5мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023491
4317
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 45 мл
ҚР-ДЗ-5№023984
4318
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 150 мг/15 мл

РК-ЛС-5№009862
4300
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№019083
4301
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 0,5 мл
РК-ЛС-5№022649
4302
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№022650
4303
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 16 мл
РК-ЛС-5№022651
4304
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл по 0,5 мл
РК-ЛС-5№023282
4305
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл по 4 мл
РК-ЛС-5№023283
4306
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл по 16 мл
РК-ЛС-5№023284
L01FX
Другие моноклональные антитела и конъюгаты антител c лекарственными средствами
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
орфанный
4307
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
Адцетрис®
порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№020641
L01FX14
Полатузумаб ведотин
4308
L01FX14
Полатузумаб ведотин
Полайви®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 140 мг
РК-ЛС-5№025084
L01X
Другие противоопухолевые препараты
L01XA
Соединения платины
L01XA01
Цисплатин
4309
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/50 мл
РК-ЛС-5№022276
4310
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/20 мл
РК-ЛС-5№023014
4311
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/100 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№025729
4312
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25мг/50мл
РК-ЛС-5№025730
L01XA02
Карбоплатин
4313
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№023985
4314
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 150 мг/15 мл
РК-ЛС-5№023492
4315
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023490
4316
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50мг/5мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023491
4317
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 45 мл
РК-ЛС-5№023984
4318
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 150 мг/15 мл

ҚР-ДЗ-5№025716
L01XA03
Оксалиплатин
орфандық
4319
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022270
4320
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014582
4321
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014583
4322
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023321
4323
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023322
4324
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 5 мг/мл по 10 мл (50 мг)
ҚР-ДЗ-5№025443
4325
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 5 мг/мл по 20 мл (100 мг)
ҚР-ДЗ-5№025442
4326
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50мг/10 мг, 10мл
ҚР-ДЗ-5№025780
4327
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 20 мл по 20 мл (100 мг)
ҚР-ДЗ-5№025781
L01XC
Моноклоналды антиденелер
4328
L01XC
Моноклоналды антиденелер (Нимотузумаб)
Нимотузумаб®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-БП-5№023564
L01XC08
Панитумумаб
4329
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл (100 мг/ 5 мл) 5 мл ден
ҚР-ДЗ-5№020049
4330
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл (400 мг/ 20 мл) 20 мл ден
ҚР-ДЗ-5№020050
L01XC10
Офатумумаб
L01XC16
Динутуксимаб
орфандық
L01XC21
Рамуцирумаб
4331
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№022614
4332
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022614
L01XD
Фотодинамикалық / сәулелік терапияда қолданылатын сенсибилизаторлар
L01XD04
Аминолевулин қышқылы
4333
L01XD04
Аминолевулин қышқылы
Глиолан®
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1.5 г
ҚР-ДЗ-5№024769
L01XE03
Басқа протеинкиназа ингибиторлары
L01XE18
Руксолитиниб
орфандық
4334
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021460
4335
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021459
4336
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021458
L01XE28
Церитиниб
4337
L01XE28
Церитиниб
Зикадия™
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022282
L01XE42
Рибоциклиб
4338
L01XE42
Рибоциклиб
Кискали™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг

РК-ЛС-5№025716
L01XA03
Оксалиплатин
орфанный
4319
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№022270
4320
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№014582
4321
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№014583
4322
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№023321
4323
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 50 мг
РК-ЛС-5№023322
4324
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 5 мг/мл по 10 мл (50 мг)
РК-ЛС-5№025443
4325
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 5 мг/мл по 20 мл (100 мг)
РК-ЛС-5№025442
4326
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50мг/10 мг, 10мл
РК-ЛС-5№025780
4327
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг / 20 мл по 20 мл (100 мг)
РК-ЛС-5№025781
L01XC
Моноклональные антитела
4328
L01XC
Моноклональные антитела (Нимотузумаб)
Нимотузумаб®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5 мг/мл, 10 мл
РК-БП-5№023564
L01XC08
Панитумумаб
4329
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл (100 мг/ 5 мл) по 5 мл
РК-ЛС-5№020049
4330
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл (400 мг/ 20 мл) по 20 мл
РК-ЛС-5№020050
L01XC10
Офатумумаб
L01XC16
Динутуксимаб
орфанный
L01XC21
Рамуцирумаб
4331
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 10мл
РК-ЛС-5№022614
4332
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№022614
L01XD
Сенсибилизаторы, применяемые в фотодинамической/лучевой терапии
L01XD04
Аминолевулиновая кислота
4333
L01XD04
Аминолевулиновая кислота
Глиолан®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 1.5 г
РК-ЛС-5№024769
L01XE03
Другие ингибиторы протеинкиназ
L01XE18
Руксолитиниб
орфанный
4334
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№021460
4335
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021459
4336
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021458
L01XE28
Церитиниб
4337
L01XE28
Церитиниб
Зикадия™
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022282
L01XE42
Рибоциклиб
4338
L01XE42
Рибоциклиб
Кискали™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг

ҚР-ДЗ-5№023757
L01XF
Қатерлі ісіктерді емдеуге арналған ретиноидтер
L01XG
Ингибиторы протеасом
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
орфандық
4339
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022622
4340
L01XX32
Бортезомиб
Бортеро
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022307
4341
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 3.5 мг
ҚР-ДЗ-5№022772
4342
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021475
4343
L01XX32
Бортезомиб
Бартизар®
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023382
4344
L01XX32
Бортезомиб
Мибзо
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023966
4345
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб Сандоз®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024397
4346
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб-Тева
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023053
4347
L01XX32
Бортезомиб
Майборте
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022642
4348
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024474
4349
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024572
4350
L01XX32
Бортезомиб
Алвокейд
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024701
4351
L01XG01
Бортезомиб
Велкозомиб
көктамыр ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024528
4352
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024571
4353
L01XG01
Бортезомиб
Велкозомиб
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024887
4354
L01XX32
Бортезомиб
Бортебин
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025218
4355
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025014
4356
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025016
4357
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025015
L01XG03
Иксазомиб
4358
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулалар 4 мг

РК-ЛС-5№023757
L01XF
Ретиноиды для лечения рака
L01XG
Ингибиторы протеасом
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
орфанный
4339
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№022622
4340
L01XX32
Бортезомиб
Бортеро
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№022307
4341
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
порошок для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3.5 мг
РК-ЛС-5№022772
4342
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№021475
4343
L01XX32
Бортезомиб
Бартизар®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг
РК-ЛС-5№023382
4344
L01XX32
Бортезомиб
Мибзо
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг
РК-ЛС-5№023966
4345
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб Сандоз®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№024397
4346
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб-Тева
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№023053
4347
L01XX32
Бортезомиб
Майборте
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№022642
4348
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№024474
4349
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 1 мг
РК-ЛС-5№024572
4350
L01XX32
Бортезомиб
Алвокейд
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг
РК-ЛС-5№024701
4351
L01XG01
Бортезомиб
Велкозомиб
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№024528
4352
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 2,5 мг
РК-ЛС-5№024571
4353
L01XG01
Бортезомиб
Велкозомиб
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№024887
4354
L01XX32
Бортезомиб
Бортебин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№025218
4355
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№025014
4356
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№025016
4357
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 2,5 мг
РК-ЛС-5№025015
L01XG03
Иксазомиб
4358
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 4 мг

ҚР-ДЗ-5№023324
4359
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№023325
4360
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулалар 2,3 мг
ҚР-ДЗ-5№023326
L01XH
Ингибиторы гистондеацетилазы
L01XK01
Олапариб
4361
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100мг
ҚР-ДЗ-5№024820
4362
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150мг
ҚР-ДЗ-5№024819
L01XK04
Талазопариб
4363
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулалар, 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№025656
4364
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025655
L01XX
Өзге ісікке қарсы препараттар
4365
L01XX
Өзге ісікке қарсы препараттар
Симавакс - EGF®, адам өсуінің рекомбинантты эпидермальді факторының вакцинасы, еріткішпен жиынтықта (Монтанид ISA51VG)
инъекцияға арналған эмульсия 0,8 мг/доза, 0,8 мл
ҚР-БП-5№023568
L01XX02
Аспарагиназа
орфандық
4366
L01XX02
Аспарагиназа
Спектрила
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 10000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023946
L01XX05
Гидроксикарбамид
орфандық
4367
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021384
4368
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид медак
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014327
4369
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид-Элеас
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025271
L01XX14
Третиноин
орфандық
L01XX24
Пэгаспаргаза
орфандық
L01XX27
Мышьяк триоксиді
4370
L01XX27
Мышьяк триоксиді
Мышьяк триоксиді медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025315
L01XX35
Анагрелид
орфандық
4371
L01XX35
Анагрелид
Тромборедуктин
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018982
L01XX41
Эрибулин
4372
L01XX41
Эрибулин
Халавен®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0.5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025688
L01XX42
Панобиностат
L01XX43
Висмодегиб
L01XX52
Венетоклакс
орфандық
4373
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024330
4374
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024331
4375
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024332
L01XY
Антинеопластикалық препараттардың комбинациясы
L01XY02
Пертузумаб және трастузумаб
4376
L01XY02
Пертузумаб және трастузумаб
Фесго®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1200 мг + 600 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№025633
4377
L01XY02
Пертузумаб және трастузумаб
Фесго®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 600 мг + 600 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№025634
L01ХЕ26
Кабозантиниб
4378
L01ХЕ26
Кабозантиниб
Кабометикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025808
4379
L01ХЕ26
Кабозантиниб
Кабометикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025809
4380
L01ХЕ26
Кабозантиниб
Кабометикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг

РК-ЛС-5№023324
4359
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 3 мг
РК-ЛС-5№023325
4360
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 2,3 мг
РК-ЛС-5№023326
L01XH
Ингибиторы гистондеацетилазы
L01XK01
Олапариб
4361
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100мг
РК-ЛС-5№024820
4362
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг
РК-ЛС-5№024819
L01XK04
Талазопариб
4363
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулы, 0,25 мг
РК-ЛС-5№025656
4364
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулы, 1 мг
РК-ЛС-5№025655
L01XX
Прочие противоопухолевые препараты
4365
L01XX
Прочие противоопухолевые препараты
Симавакс - EGF®, вакцина рекомбинантная эпидермального фактора роста человека в комплекте с растворителем (Монтанид ISA51VG)
эмульсия для инъекций 0,8 мг/доза, 0,8 мл
РК-БП-5№023568
L01XX02
Аспарагиназа
орфанный
4366
L01XX02
Аспарагиназа
Спектрила
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 10000 МЕ
РК-ЛС-5№023946
L01XX05
Гидроксикарбамид
орфанный
4367
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№021384
4368
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид медак
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№014327
4369
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид-Элеас
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№025271
L01XX14
Третиноин
орфанный
L01XX24
Пэгаспаргаза
орфанный
L01XX27
Мышьяка триоксид
4370
L01XX27
Мышьяка триоксид
Триоксид мышьяка медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025315
L01XX35
Анагрелид
орфанный
4371
L01XX35
Анагрелид
Тромборедуктин
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№018982
L01XX41
Эрибулин
4372
L01XX41
Эрибулин
Халавен®
раствор для внутривенного введения, 0.5 мг/мл
РК-ЛС-5№025688
L01XX42
Панобиностат
L01XX43
Висмодегиб
L01XX52
Венетоклакс
орфанный
4373
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024330
4374
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024331
4375
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№024332
L01XY
Комбинации антинеопластических препаратов
L01XY02
Пертузумаб и трастузумаб
4376
L01XY02
Пертузумаб и трастузумаб
Фесго®
раствор для подкожного введения, 1200 мг + 600 мг/15 мл
РК-ЛС-5№025633
4377
L01XY02
Пертузумаб и трастузумаб
Фесго®
раствор для подкожного введения, 600 мг + 600 мг/10 мл
РК-ЛС-5№025634
L01ХЕ26
Кабозантиниб
4378
L01ХЕ26
Кабозантиниб
Кабометикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№025808
4379
L01ХЕ26
Кабозантиниб
Кабометикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№025809
4380
L01ХЕ26
Кабозантиниб
Кабометикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг

ҚР-ДЗ-5№025810
L02
Ісікке қарсы гормоналды препараттар
L02A
Гормондар мен олардың туындылары
L02AE
Гонадотропин-рилизинг гормонның аналогтары
L02AE01
Бусерелин
L02AE02
Лейпрорелин
4381
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 45 мг
ҚР-ДЗ-5№018819
4382
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 22,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018818
4383
L02AE02
Лейпрорелин
Люкрин Депо
бұлшықет ішіне енгізу үшін және тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен алдын-ала толтырылған екі камералы шприцте(PDS) 11,25 мг
ҚР-ДЗ-5№017716
L02AE03
Гозерелин
4384
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат 10,8 мг
ҚР-ДЗ-5№018523
4385
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
тері астына енгізуге арналған босап шығуы ұзаққа созылатын имплантат 3,6 мг
ҚР-ДЗ-5№024247
4386
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат 3,6 мг
ҚР-ДЗ-5№003869
L02AE04
Трипторелин
4387
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 11,25 мг
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 11,25 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014844
4388
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 3,75 мг
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 3,75 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003064
4389
L02AE04
Трипторелин
Декапептил Депо
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 3,75 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011393
4390
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011392
4391
L02AE04
Трипторелин
Диферелин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (0,9 % натрий хлориді ерітіндісі) 0,1 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№005487
L02B
Гормондардың антагонисттері мен олардың аналогтары
L02BA
Антиэстрогендер
L02BA01
Тамоксифен
L02BA02
Торемифен
4392
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№016607
4393
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016606
4394
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023518
4395
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023519
L02BA03
Фулвестрант
4396
L02BA03
Фулвестрант
Фазлодекс™
шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019052
4397
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Тева
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023542
4398
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант Сандоз®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250 мг/5мл, 5 мл

РК-ЛС-5№025810
L02
Противоопухолевые гормональные препараты
L02A
Гормоны и их производные
L02AE
Аналоги гонадотропин-рилизинг гормона
L02AE01
Бусерелин
L02AE02
Лейпрорелин
4381
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 45мг
РК-ЛС-5№018819
4382
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 22,5 мг
РК-ЛС-5№018818
4383
L02AE02
Лейпрорелин
Люкрин Депо
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения с растворителем в предварительно-наполненном двухкамерном шприце (pds) 11,25 мг
РК-ЛС-5№017716
L02AE03
Гозерелин
4384
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения 10,8 мг
РК-ЛС-5№018523
4385
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения, 3,6 мг
РК-ЛС-5№024247
4386
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения 3,6 мг
РК-ЛС-5№003869
L02AE04
Трипторелин
4387
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 11,25 мг
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 11,25 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№014844
4388
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 3,75 мг
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 3,75 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№003064
4389
L02AE04
Трипторелин
Декапептил Депо
лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 3,75 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№011393
4390
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
раствор для инъекций 0,1 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№011392
4391
L02AE04
Трипторелин
Диферелин®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида) 0,1 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№005487
L02B
Антагонисты гормонов и их аналоги
L02BA
Антиэстрогены
L02BA01
Тамоксифен
L02BA02
Торемифен
4392
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№016607
4393
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№016606
4394
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№023518
4395
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№023519
L02BA03
Фулвестрант
4396
L02BA03
Фулвестрант
Фазлодекс™
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№019052
4397
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Тева
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023542
4398
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант Сандоз®
раствор для внутримышечных инъекций 250 мг/5мл, 5 мл

ҚР-ДЗ-5№024179
4399
L02BA03
Фулвестрант
Фулведжект
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг / 5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024215
4400
L02BA03
Фулвестрант
Эранфу
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/ 5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023851
4401
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№024438
4402
L02BA03
Фулвестрант
Фулвафит
шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025888
4403
L02BA03
Фулвестрант
Васталома
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 250 мг/5 мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025635
L02BB
Антиандрогендер
L02BB03
Бикалутамид
4404
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017134
4405
L02BB03
Бикалутамид
Калутид-50
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022818
4406
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№010857
4407
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№008291
4408
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003868
4409
L02BB03
Бикалутамид
БИКАЛУТАМИД ГРИНДЕКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014815
4410
L02BB03
Бикалутамид
БИКАТЕРО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024586
L02BB04
Энзалутамид
4411
L02BB04
Энзалутамид
Кстанди
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121644
4412
L02BB04
Энзалутамид
Андролиз
капсулы 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025077
4413
L02BB04
Энзалутамид
Биденза
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025030
L02BB05
Апалутамид
4414
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024698
L02BB06
Даролутамид
4415
L02BB06
Даролутамид
Нубека®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024823
L02BG
Ферменттердің тежегіштері
L02BG03
Анастрозол
4416
L02BG03
Анастрозол
АКСАСТРОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№016482
4417
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022022
4418
L02BG03
Анастрозол
Аримидекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№003893
4419
L02BG03
Анастрозол
Анасома
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025224
L02BG04
Летрозол
4420
L02BG04
Летрозол
Фемара®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003795
4421
L02BG04
Летрозол
Этрузил®
қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016509
4422
L02BG04
Летрозол
Лортанда
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021442
4423
L02BG04
Летрозол
Летрозол Аккорд
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022485
4424
L02BG04
Летрозол
Летрозол-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019320

РК-ЛС-5№024179
4399
L02BA03
Фулвестрант
Фулведжект
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг / 5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024215
4400
L02BA03
Фулвестрант
Эранфу
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/ 5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023851
4401
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5мл
РК-ЛС-5№024438
4402
L02BA03
Фулвестрант
Фулвафит
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250мг/5мл
РК-ЛС-5№025888
4403
L02BA03
Фулвестрант
Васталома
раствор для внутримышечного введения 250 мг/5 мл по 5 мл
РК-ЛС-5№025635
L02BB
Антиандрогены
L02BB03
Бикалутамид
4404
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№017134
4405
L02BB03
Бикалутамид
Калутид-50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022818
4406
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№010857
4407
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№008291
4408
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003868
4409
L02BB03
Бикалутамид
БИКАЛУТАМИД ГРИНДЕКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014815
4410
L02BB03
Бикалутамид
БИКАТЕРО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024586
L02BB04
Энзалутамид
4411
L02BB04
Энзалутамид
Кстанди
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№121644
4412
L02BB04
Энзалутамид
Андролиз
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№025077
4413
L02BB04
Энзалутамид
Биденза
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№025030
L02BB05
Апалутамид
4414
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№024698
L02BB06
Даролутамид
4415
L02BB06
Даролутамид
Нубека®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг
РК-ЛС-5№024823
L02BG
Ингибиторы ферментов
L02BG03
Анастрозол
4416
L02BG03
Анастрозол
АКСАСТРОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№016482
4417
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022022
4418
L02BG03
Анастрозол
Аримидекс®
таблетки, покрытые оболочкой, 1 мг
РК-ЛС-5№003893
4419
L02BG03
Анастрозол
Анасома
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№025224
L02BG04
Летрозол
4420
L02BG04
Летрозол
Фемара®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№003795
4421
L02BG04
Летрозол
Этрузил®
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№016509
4422
L02BG04
Летрозол
Лортанда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№021442
4423
L02BG04
Летрозол
Летрозол Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№022485
4424
L02BG04
Летрозол
Летрозол-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№019320

4425
L02BG04
Летрозол
ЛЕТЕРО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024580
4426
L02BG04
Летрозол
Летродэй
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025217
L02BG06
Эксеместан
L02BX
Гормондардың өзге антагонисттері мен ұқсас препараттар
L02BX02
Дегареликс
4427
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 80 мг
ҚР-ДЗ-5№017566
4428
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 120 мг
ҚР-ДЗ-5№017567
L02BX03
Абиратерон
4429
L02BX03
Абиратерон
Зигитерон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024338
4430
L02BX03
Абиратерон
АБИРАТЕРОН НВ
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024319
4431
L02BX03
Абиратерон
Теронред
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023872
4432
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023378
4433
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019490
4434
L02BX03
Абиратерон
Арабитро
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023285
4435
L02BX03
Абиратерон
Атерон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023455
4436
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024667
4437
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024668
4438
L02BX03
Абиратерон
Абитера
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024751
4439
L02BX03
Абиратерон
Абиратерон-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026213
4440
L02BX03
Абиратерон
Абиранекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026199
L03
Иммуноcтимуляторлар
L03AA
Колонияны ынталандыратын факторлар
L03AA02
Филграстим
орфандық
4441
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 30 млн. ӘБ/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021586
4442
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 48 млн.ХБ/0,8 мл, 0.8 мл
ҚР-ДЗ-5№019512
4443
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 48 млн. ӘБ/0.5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021587
4444
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 ХБ/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019511
4445
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған 30 млн. ӘБ/0.5 мл ерітінді, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025159
4446
L03AA02
Филграстим
Аккофил
тері астына енгізуге және инфузияға арналған ерітінді 300 мкг/0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025969
4447
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 48 млн. ӘБ/0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025158
L03AA10
Ленограстим
4448
L03AA10
Ленограстим
Граноцит® 34
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 33,6 млн ХБ, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011030
L03AA13
Пэгфилграстим
орфандық

4425
L02BG04
Летрозол
ЛЕТЕРО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№024580
4426
L02BG04
Летрозол
Летродэй
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№025217
L02BG06
Эксеместан
L02BX
Прочие антагонисты гормонов и подобные препараты
L02BX02
Дегареликс
4427
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 80 мг
РК-ЛС-5№017566
4428
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 120 мг
РК-ЛС-5№017567
L02BX03
Абиратерон
4429
L02BX03
Абиратерон
Зигитерон
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№024338
4430
L02BX03
Абиратерон
АБИРАТЕРОН НВ
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№024319
4431
L02BX03
Абиратерон
Теронред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023872
4432
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023378
4433
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№019490
4434
L02BX03
Абиратерон
Арабитро
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№023285
4435
L02BX03
Абиратерон
Атерон
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№023455
4436
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблетки, 500 мг
РК-ЛС-5№024667
4437
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№024668
4438
L02BX03
Абиратерон
Абитера
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№024751
4439
L02BX03
Абиратерон
Абиратерон-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026213
4440
L02BX03
Абиратерон
Абиранекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026199
L03
Иммуноcтимуляторы
L03AA
Колониестимулирующие факторы
L03AA02
Филграстим
орфанный
4441
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
раствор для инъекций и инфузий 30 млн. ЕД/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№021586
4442
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
раствор для подкожного и внутривенного введения 48 млн.МЕ/0,8 мл, 0.8 мл
РК-ЛС-5№019512
4443
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
раствор для инъекций и инфузий 48 млн. ЕД/0.5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№021587
4444
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
раствор для подкожного и внутривенного введения 30 МЕ/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№019511
4445
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
раствор для инъекций и инфузий 30 млн. ЕД/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№025159
4446
L03AA02
Филграстим
Аккофил
раствор для подкожного введения и инфузий 300 мкг/0.5 мл
РК-ЛС-5№025969
4447
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
раствор для подкожного и внутривенного введения 48 млн. ЕД/0.5 мл
РК-ЛС-5№025158
L03AA10
Ленограстим
4448
L03AA10
Ленограстим
Граноцит® 34
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения в комплекте с растворителем 33,6 млн МЕ, 1 мл
РК-ЛС-5№011030
L03AA13
Пэгфилграстим
орфанный

L03AA14
Липэгфилграстим
L03AB
Интерферондар
L03AB04
Интерферон альфа-2a
L03AB05
Интерферон альфа-2b
орфандық
L03AB07
Интерферон бета-1a
4449
L03AB07
Интерферон бета-1a
СинноВекс
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 30 мкг (6 млн ХБ), 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021547
4450
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№121917
4451
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
инъекцияға арналған ерітінді 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№000177
4452
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
инъекцияға арналған ерітінді 22 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№000176
4453
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ресиджен
инъекцияға арналған ерітінді, 44 мкг/0,5 мл, 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024723
L03AB08
Интерферон бета-1b
4454
L03AB08
Интерферон бета-1b
Бетаферон®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0,3 мг (9,6 млн. ХБ)
ҚР-ДЗ-5№003524
4455
L03AB08
Интерферон бета-1b
Интербетин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0,3мг
ҚР-БП-5№024194
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
L03AB10
Пэгинтерферон альфа - 2б
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мкг/0,5 мл
L03AB10
Пэгинтерферон альфа - 2б
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 80 мкг/0,5 мл, 100 мкг /0,5 мл)
L03AB10
Пэгинтерферон альфа - 2б
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 100 мкг /0,5 мл
L03AB11
Пэгинтерферон альфа-2a
4456
L03AB11
Пэгинтерферон альфа-2a
Пегасис
инъекцияға арналған ерітінді 180 мкг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№012328
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
орфандық
4457
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 63 мкг/0,5 мл
ҚР-БП-5№022429
4458
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 94 мкг/0,5 мл
ҚР-БП-5№022429
4459
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 125 мкг/0,5 мл
ҚР-БП-5№022430
L03AC
Интерлейкиндер
L03AC01
Алдеслейкин
L03AX03
БЦЖ вакцина
4460
L03AX03
БЦЖ вакцина
БЦЖ медак
қуық ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ және еріткіш, тіршілікке қабілетті 2х108-нен 3х109-де дейінгі бірлік
ҚР-ДЗ-5№015766
L03AX13
Глатирамер ацетаты
4461
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Глатират
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023792
4462
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022126
4463
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон® - Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121941

L03AA14
Липэгфилграстим
L03AB
Интерфероны
L03AB04
Интерферон альфа-2a
L03AB05
Интерферон альфа-2b
орфанный
L03AB07
Интерферон бета-1a
4449
L03AB07
Интерферон бета-1a
СинноВекс
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 30 мкг (6 млн МЕ), 1 мл
РК-ЛС-5№021547
4450
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®
раствор для внутримышечных инъекций 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№121917
4451
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
раствор для инъекций 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№000177
4452
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
раствор для инъекций 22 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№000176
4453
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ресиджен
раствор для инъекций, 44 мкг/0,5 мл, 0,5 мл
РК-ЛС-5№024723
L03AB08
Интерферон бета-1b
4454
L03AB08
Интерферон бета-1b
Бетаферон®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ)
РК-ЛС-5№003524
4455
L03AB08
Интерферон бета-1b
Интербетин®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 0,3мг
РК-БП-5№024194
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мкг/0,5 мл
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 80 мкг/0,5 мл, 100 мкг /0,5 мл)
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 мкг /0,5 мл
L03AB11
Пегинтерферон альфа-2a
4456
L03AB11
Пэгинтерферон альфа-2а
Пегасис
раствор для инъекций 180 мкг/0,5 мл
РК-ЛС-5№012328
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
орфанный
4457
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для подкожного введения 63 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4458
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для подкожного введения 94 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4459
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для подкожного введения 125 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022430
L03AC
Интерлейкины
L03AC01
Алдеслейкин
L03AX03
Вакцина БЦЖ
4460
L03AX03
Вакцина БЦЖ
БЦЖ-медак
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрипузырного введения в комплекте с растворителем
РК-ЛС-5№015766
L03AX13
Глатирамера ацетат
4461
L03AX13
Глатирамера ацетат
Глатират
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023792
4462
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 40 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022126
4463
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон® - Тева
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121941

4464
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022236
4465
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№017374
4466
L03AX13
Глатирамера ацетат
Синномер
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024755
4467
L03AX13
Глатирамера ацетаты
Тимексон
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№025526
L03AX15
Мифамуртид
L04
Иммунодепрессанттар
L04A
Иммунодепрессанттар
L04AA
Селективті иммунодепрессанттар
L04AA03
Антилимфоцитарлы иммуноглобулин (жылқы)
4468
L04AA03
Антилимфоцитарлы иммуноглобулин (жылқы)
Атгам®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023716
L04AA04
Антитимоцитарлы (қоян) иммуноглобулин
орфандық
4469
L04AA04
Антитимоцитарлы (қоян) иммуноглобулин
Тимоглобулин®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 25 мг
ҚР-БП-5№018130
L04AA06
Микофенол қышқылы
орфандық
4470
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат мофетил капсулалар 250 мг
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024337
4471
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019304
4472
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-250
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019305
4473
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфенакс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016921
4474
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микоп
капсулалар 250мг
ҚР-ДЗ-5№023016
4475
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфортик®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 360 мг
ҚР-ДЗ-5№014108
4476
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат Мофетил Аккорд
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022859
4477
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфортик®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№014107
4478
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат Мофетил Аккорд
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022860
4479
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микокем
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019735
4480
L04AA06
Микофенол қышқылы
Селлсепт®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004241
4481
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфенакс
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016920
4482
L04AA06
Микофенол қышқылы
МИКОП
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024649
4483
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат Вива Фарм
капсулалар 250мг
ҚР-ДЗ-0№025705
4484
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-С
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг
ҚР-ДЗ-5№025703
4485
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-С
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг
ҚР-ДЗ-5№025702
L04AA13
Лефлуномид
4486
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023529
4487
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг

4464
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 40 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022236
4465
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№017374
4466
L03AX13
Глатирамера ацетат
Синномер
раствор для подкожного введения, 40 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№024755
4467
L03AX13
Глатирамера ацетат
Тимексон
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№025526
L03AX15
Мифамуртид
L04
Иммунодепрессанты
L04A
Иммунодепрессанты
L04AA
Селективные иммунодепрессанты
L04AA03
Антилимфоцитарный иммуноглобулин (лошадиный)
4468
L04AA03
Антилимфоцитарный иммуноглобулин (лошадиный)
Атгам®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023716
L04AA04
Иммуноглобулин антитимоцитарный (кроличий)
орфанный
4469
L04AA04
Иммуноглобулин антитимоцитарный (кроличий)
Тимоглобулин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-БП-5№018130
L04AA06
Микофеноловая кислота
орфанный
4470
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолата мофетил капсулы 250 мг
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№024337
4471
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019304
4472
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-250
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019305
4473
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфенакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№016921
4474
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микоп
капсулы 250мг
РК-ЛС-5№023016
4475
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 360 мг
РК-ЛС-5№014108
4476
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолата Мофетил Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022859
4477
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№014107
4478
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолата Мофетил Аккорд
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№022860
4479
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микокем
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019735
4480
L04AA06
Микофеноловая кислота
Селлсепт®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№004241
4481
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфенакс
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№016920
4482
L04AA06
Микофеноловая кислота
МИКОП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024649
4483
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолат Вива Фарм
капсулы 250мг
РК-ЛС-0№025705
4484
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-С
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№025703
4485
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-С
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 360 мг
РК-ЛС-5№025702
L04AA13
Лефлуномид
4486
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023529
4487
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг

ҚР-ДЗ-5№023533
4488
L04AA13
Лефлуномид
Элафра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020156
4489
L04AA13
Лефлуномид
ЛЕФНО®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016712
4490
L04AA13
Лефлуномид
Соливо
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025973
L04AA18
Эверолимус
4491
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№121921
4492
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№121920
L04AA23
Натализумаб
орфандық
4493
L04AA23
Натализумаб
Тайсабри™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№020175
L04AA25
Экулизумаб
орфандық
4494
L04AA25
Экулизумаб
Элимаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025039
4495
L04AA25
Экулизумаб
Элизария
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024589
L04AA26
Белимумаб
орфандық
4496
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 120 мг, 5 мл
ҚР-БП-5№018914
4497
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 мг, 20 мл
ҚР-БП-5№018915
L04AA27
Финголимод
4498
L04AA27
Финголимод
Финголимод-Тева
капсулалар, 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024476
L04AA29
Тофацитиниб
4499
L04AA29
Тофацитиниб
Ксельжанс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023758
L04AA31
Терифлуномид
4500
L04AA31
Терифлуномид
Феморикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 14 мг
ҚР-ДЗ-5№023813
4501
L04AA31
Терифлуномид
Абаджио®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 14 мг
ҚР-ДЗ-5№023124
4502
L04AA31
Терифлуномид
Терифлуномид-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 14 мг
ҚР-ДЗ-5№024864
L04AA33
Ведолизумаб
4503
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ 300 мг
ҚР-ДЗ-5№022402
4504
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
тер астына енгізуге арналған ерітінді, 160 мг
ҚР-ДЗ-5№025275
L04AA37
Барицитиниб
4505
L04AA37
Барицитиниб
Олумиант™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025050
4506
L04AA37
Барицитиниб
Олумиант™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025051
L04AA40
Кладрибин
орфандық
4507
L04AA40
Кладрибин
Мавенклад®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024218
L04AA42
Сипонимод
4508
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2мг
ҚР-ДЗ-5№024793
4509
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,25мг
ҚР-ДЗ-5№024796
L04AA44
Упадацитиниб
4510
L04AA44
Упадацитиниб
РАНВЭК
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024968
L04AA52
Офатумумаб
4511
L04AA52
Офатумумаб
Бонспри
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/0,4мл
ҚР-ДЗ-5№025168
L04AB
Альфа ісік некрозы факторының ингибиторлары (ФНОa)
L04AB01
Этанерцепт
орфандық

РК-ЛС-5№023533
4488
L04AA13
Лефлуномид
Элафра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020156
4489
L04AA13
Лефлуномид
ЛЕФНО®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№016712
4490
L04AA13
Лефлуномид
Соливо
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№025973
L04AA18
Эверолимус
4491
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,75 мг
РК-ЛС-5№121921
4492
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№121920
L04AA23
Натализумаб
орфанный
4493
L04AA23
Натализумаб
Тайсабри™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
РК-ЛС-5№020175
L04AA25
Экулизумаб
орфанный
4494
L04AA25
Экулизумаб
Элимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
РК-ЛС-5№025039
4495
L04AA25
Экулизумаб
Элизария
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024589
L04AA26
Белимумаб
орфанный
4496
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 120 мг, 5 мл
РК-БП-5№018914
4497
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 мг, 20 мл
РК-БП-5№018915
L04AA27
Финголимод
4498
L04AA27
Финголимод
Финголимод-Тева
капсулы, 0.5 мг
РК-ЛС-5№024476
L04AA29
Тофацитиниб
4499
L04AA29
Тофацитиниб
Ксельжанс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023758
L04AA31
Терифлуномид
4500
L04AA31
Терифлуномид
Феморикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 14 мг
РК-ЛС-5№023813
4501
L04AA31
Терифлуномид
Абаджио®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 14 мг
РК-ЛС-5№023124
4502
L04AA31
Терифлуномид
Терифлуномид-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 14 мг
РК-ЛС-5№024864
L04AA33
Ведолизумаб
4503
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 300 мг
РК-ЛС-5№022402
4504
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
раствор для подкожного введения, 160 мг
РК-ЛС-5№025275
L04AA37
Барицитиниб
4505
L04AA37
Барицитиниб
Олумиант™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№025050
4506
L04AA37
Барицитиниб
Олумиант™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг
РК-ЛС-5№025051
L04AA40
Кладрибин
орфанный
4507
L04AA40
Кладрибин
Мавенклад®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024218
L04AA42
Сипонимод
4508
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2мг
РК-ЛС-5№024793
4509
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,25мг
РК-ЛС-5№024796
L04AA44
Упадацитиниб
4510
L04AA44
Упадацитиниб
РАНВЭК
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг
РК-ЛС-5№024968
L04AA52
Офатумумаб
4511
L04AA52
Офатумумаб
Бонспри
раствор для подкожного введения 20 мг/0,4мл
РК-ЛС-5№025168
L04AB
Ингибиторы фактора некроза опухоли альфа (ФНОa)
L04AB01
Этанерцепт
орфанный

4512
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Май Клик
инъекцияға арналған ерітінді алдын-ала толтырылған шприц-қаламдарда 50 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021439
4513
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019652
4514
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Лио
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 25 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021440
4515
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді 25 мг, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019651
4516
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 25 мг 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№025286
4517
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 50 мг 1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№025285
L04AB02
Инфликсимаб
орфандық
4518
L04AB02
Инфликсимаб
Ремсима®
вена ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020035
4519
L04AB02
Инфликсимаб
Ремикейд®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-БП-5№019692
4520
L04AB02
Инфликсимаб
Инфликсимаб
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025559
L04AB04
Адалимумаб
орфандық
4521
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
ҚР-БП-5№020286
4522
L04AB04
Адалимумаб
Адалира
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/0.8 мл
ҚР-ДЗ-0№025258
4523
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
ҚР-БП-5№023227
4524
L04AB04
Адалимумаб
СинноРА
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№024509
4525
L04AB04
Адалимумаб
МАБУРА
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№026129
4526
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/0.8 мл, 0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№025539
4527
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/0.4 мл, 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№025538
L04AB06
Голимумаб
4528
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-БП-5№020824
4529
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
инъекцияға арналған ерітінді 45 мг/0.45 мл
ҚР-ДЗ-5№024659
4530
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/1 мл, 1 мл
ҚР-БП-5№121643
L04AC
Интерлейкин ингибиторлары
L04AC02
Базиликсимаб
4531
L04AC02
Базиликсимаб
Симулект®
инъекциялық/инфузиялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизат және еріткіш (инъекцияға арналған су) 20 мг, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014725
L04AC03
Анакинра
орфандық
4532
L04AC03
Анакинра
Кинерет
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/0,67 мл, алдын ала толтырылған шприцте
орфандық
L04AC05
Устекинумаб
4533
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®

4512
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Май Клик
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприц-ручках, 50 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№021439
4513
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
раствор для подкожного введения 50 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№019652
4514
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Лио
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 25 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№021440
4515
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
раствор для подкожного введения 25 мг, 0,5 мл
РК-ЛС-5№019651
4516
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
раствор для подкожного введения, 25 мг 0,5 мл
РК-ЛС-5№025286
4517
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
раствор для подкожного введения, 50 мг 1,0 мл
РК-ЛС-5№025285
L04AB02
Инфликсимаб
орфанный
4518
L04AB02
Инфликсимаб
Ремсима®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-ЛС-5№020035
4519
L04AB02
Инфликсимаб
Ремикейд®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-БП-5№019692
4520
L04AB02
Инфликсимаб
Инфликсимаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-ЛС-5№025559
L04AB04
Адалимумаб
орфанный
4521
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
РК-БП-5№020286
4522
L04AB04
Адалимумаб
Адалира
раствор для подкожного введения 40 мг/0.8 мл
РК-ЛС-0№025258
4523
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
раствор для инъекций 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
РК-БП-5№023227
4524
L04AB04
Адалимумаб
СинноРА
раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
РК-ЛС-5№024509
4525
L04AB04
Адалимумаб
МАБУРА
раствор для инъекций 40 мг/0.8 мл, 0.8 мл
РК-ЛС-5№026129
4526
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
раствор для подкожного введения 40 мг/0.8 мл, 0,8 мл
РК-ЛС-5№025539
4527
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
раствор для подкожного введения 20 мг/0.4 мл, 0,4 мл
РК-ЛС-5№025538
L04AB06
Голимумаб
4528
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для инъекций 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№020824
4529
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для инъекций 45 мг/0.45 мл
РК-ЛС-5№024659
4530
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для инъекций 100 мг/1 мл, 1 мл
РК-БП-5№121643
L04AC
Ингибиторы интерлейкина
L04AC02
Базиликсимаб
4531
L04AC02
Базиликсимаб
Симулект®
лиофилизат для приготовления инъекционного/ инфузионного раствора в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг, 5 мл
РК-ЛС-5№014725
L04AC03
Анакинра
орфанный
4532
L04AC03
Анакинра
Кинерет
раствор для инъекций 100 мг/0,67 мл в предварительно заполненном шприце
орфанный
L04AC05
Устекинумаб
4533
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®

алдын ала толтырылған шприцтерде 90 мг/1 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
ҚР-БП-5№023289
4534
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
алдын ала толтырылған шприцтерде 45 мг/0.5 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
ҚР-БП-5№023288
4535
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 45 мг/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№025057
4536
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 130 мг, 26 мл
ҚР-БП-5№023287
L04AC07
Тоцилизумаб
орфандық
4537
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 200 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014975
4538
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл
ҚР-ДЗ-5№022414
4539
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014974
L04AC08
Канакинумаб
орфандық
4540
L04AC08
Канакинумаб
Иларис®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 150 мг/мл
орфандық
L04AC10
Секукинумаб
4541
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 150 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024318
L04AC13
Иксекизумаб
4542
L04AC13
Иксекизумаб
Талц™
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 80 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025288
L04AC16
Гуселькумаб
4543
L04AC16
Гуселькумаб
Тремфея
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№025157
L04AC19
Сатрализумаб
орфандық
L04AD
Кальцинейрин тежегіштері
L04AD01
Циклоспорин
орфандық
4544
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
ішуге арналған ерітінді 100мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121828
4545
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003822
4546
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009871
4547
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№009870
4548
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003821
4549
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003793
4550
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009869
4551
L04AD01
Циклоспорин
Сикора
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025384
L04AD02
Такролимус
орфандық
4552
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№010350
4553
L04AD02
Такролимус
Програф®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010353
4554
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018308
4555
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№018307
4556
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№010351
4557
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020614
4558
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010352
4559
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018306

раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах 90 мг/1 мл
РК-БП-5№023289
4534
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах 45 мг/0,5мл
РК-БП-5№023288
4535
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для подкожного введения во флаконах, 45 мг/0,5мл
РК-ЛС-5№025057
4536
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 130 мг, 26мл
РК-БП-5№023287
L04AC07
Тоцилизумаб
орфанный
4537
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 200 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№014975
4538
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
раствор для подкожных инъекций 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл
РК-ЛС-5№022414
4539
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 80 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№014974
L04AC08
Канакинумаб
орфанный
4540
L04AC08
Канакинумаб
Иларис®
раствор для подкожного введения, 150 мг/мл
орфанный
L04AC10
Секукинумаб
4541
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
раствор для подкожного введения 150 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024318
L04AC13
Иксекизумаб
4542
L04AC13
Иксекизумаб
Талц™
раствор для подкожного введения, 80 мг/мл
РК-ЛС-5№025288
L04AC16
Гуселькумаб
4543
L04AC16
Гуселькумаб
Тремфея
раствор для подкожного введения, 100 мг/1,0 мл
РК-ЛС-5№025157
L04AC19
Сатрализумаб
орфанный
L04AD
Ингибиторы кальцинейрина
L04AD01
Циклоспорин
орфанный
4544
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
раствор для приема внутрь 100мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№121828
4545
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№003822
4546
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№009871
4547
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№009870
4548
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№003821
4549
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№003793
4550
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№009869
4551
L04AD01
Циклоспорин
Сикора
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025384
L04AD02
Такролимус
орфанный
4552
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 5мг
РК-ЛС-5№010350
4553
L04AD02
Такролимус
Програф®
концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010353
4554
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы с пролонгированным высвобождением 5 мг
РК-ЛС-5№018308
4555
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы пролонгированного действия 1 мг
РК-ЛС-5№018307
4556
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№010351
4557
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№020614
4558
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№010352
4559
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы пролонгированного действия 0,5 мг
РК-ЛС-5№018306

4560
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020613
4561
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№020111
4562
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025074
4563
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025075
4564
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025070
4565
L04AD02
Такролимус
Такоген
капсулалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026138
L04AG08
Окрелизумаб
орфандық
4566
L04AG08
Окрелизумаб
Окревус®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№024011
L04AG11
Анифролумаб
4567
L04AG11
Анифролумаб
Сафнело®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 150 мг/мл (300 мг/2мл)
ҚР-ДЗ-5№026211
L04AX
Өзге иммунодепрессанттар
L04AX
Басқа иммуносупрессанттар
L04AX01
Азатиоприн
орфандық
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
L04AX02
Талидомид
орфандық
L04AX02
Талидомид
таблетка
L04AX02
Талидомид
капсула
L04AX03
Метотрексат
4568
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,60 мл
ҚР-ДЗ-5№020261
4569
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№020260
4570
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,50 мл
ҚР-ДЗ-5№020259
4571
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№020258
4572
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№020257
4573
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№020256
4574
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№020255
4575
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,25 мл
ҚР-ДЗ-5№020254
4576
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№020253
4577
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,15 мл
ҚР-ДЗ-5№020252
4578
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020525
4579
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020524
4580
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,60 мл
ҚР-ДЗ-5№022840
4581
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№022841
4582
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,50 мл
ҚР-ДЗ-5№022842
4583
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№022843
4584
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.40 мл
ҚР-ДЗ-5№022844
4585
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№022845

4560
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№020613
4561
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№020111
4562
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№025074
4563
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№025075
4564
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№025070
4565
L04AD02
Такролимус
Такоген
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№026138
L04AG08
Окрелизумаб
орфанный
4566
L04AG08
Окрелизумаб
Окревус®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/10 мл
РК-ЛС-5№024011
L04AG11
Анифролумаб
4567
L04AG11
Анифролумаб
Сафнело®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/2мл (150 мг/мл)
РК-ЛС-5№026211
L04AX
Прочие иммунодепрессанты
L04AX
Другие иммунодепрессанты
L04AX01
Азатиоприн
орфанный
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
L04AX02
Талидомид
орфанный
L04AX02
Талидомид
таблетка
L04AX02
Талидомид
капсула
L04AX03
Метотрексат
4568
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,60 мл
РК-ЛС-5№020261
4569
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№020260
4570
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,50 мл
РК-ЛС-5№020259
4571
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№020258
4572
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,4 мл
РК-ЛС-5№020257
4573
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№020256
4574
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,3 мл
РК-ЛС-5№020255
4575
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№020254
4576
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,2 мл
РК-ЛС-5№020253
4577
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№020252
4578
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020525
4579
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020524
4580
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,60 мл
РК-ЛС-5№022840
4581
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№022841
4582
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,50 мл
РК-ЛС-5№022842
4583
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№022843
4584
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,40 мл
РК-ЛС-5№022844
4585
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№022845

4586
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,30 мл
ҚР-ДЗ-5№022846
4587
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.25 мл
ҚР-ДЗ-5№022847
4588
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,20 мл
ҚР-ДЗ-5№022848
4589
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.15 мл
ҚР-ДЗ-5№022849
4590
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023255
4591
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023254
4592
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/1мл
ҚР-ДЗ-5№023253
4593
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№023252
4594
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,15 мл
ҚР-ДЗ-5№025212
4595
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,20 мл
ҚР-ДЗ-5№025211
4596
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,25 мл
ҚР-ДЗ-5№025210
4597
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,30 мл
ҚР-ДЗ-5№025209
4598
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№025208
4599
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,40 мл
ҚР-ДЗ-5№025207
4600
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№025206
4601
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,50 мл
ҚР-ДЗ-5№025205
4602
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№025204
4603
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,60 мл
ҚР-ДЗ-5№025203
4604
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024014
4605
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл , 1.0 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№024012
4606
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде 10 мг/мл , 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024013
4607
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде 10 мг/мл , 0.75 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№024019
L04AX04
Леналидомид
орфандық
4608
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024402
4609
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024403
4610
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024404
4611
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024405
4612
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 25 мг

4586
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,30 мл
РК-ЛС-5№022846
4587
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№022847
4588
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,20 мл
РК-ЛС-5№022848
4589
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№022849
4590
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 20 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023255
4591
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл
РК-ЛС-5№023254
4592
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 10 мг/1мл
РК-ЛС-5№023253
4593
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 7,5 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№023252
4594
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№025212
4595
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,20 мл
РК-ЛС-5№025211
4596
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№025210
4597
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,30 мл
РК-ЛС-5№025209
4598
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№025208
4599
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,40 мл
РК-ЛС-5№025207
4600
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№025206
4601
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,50 мл
РК-ЛС-5№025205
4602
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№025204
4603
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,60 мл
РК-ЛС-5№025203
4604
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024014
4605
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024012
4606
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 10 мг/мл , 1,5 мл
РК-ЛС-5№024013
4607
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 10 мг/мл , 0,75 мл
РК-ЛС-5№024019
L04AX04
Леналидомид
орфанный
4608
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№024402
4609
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№024403
4610
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024404
4611
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 2,5 мг
РК-ЛС-5№024405
4612
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 25 мг

ҚР-ДЗ-5№024406
4613
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024407
4614
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024408
4615
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024299
4616
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024300
4617
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024301
4618
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024302
4619
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№020648
4620
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020649
4621
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020647
4622
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулалар, 2.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023237
4623
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулалар, 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023238
4624
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023239
4625
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020646
4626
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025033
4627
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№025034
4628
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025035
4629
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025036
4630
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№025997
4631
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025998
4632
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025996
L04AX05
Пирфенидон
орфандық
4633
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
капсулалар 267 мг
ҚР-ДЗ-5№022577
4634
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024248
4635
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 267 мг
ҚР-ДЗ-5№024364
4636
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 801 мг
ҚР-ДЗ-5№024365
4637
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
капсулалар 267 мг
ҚР-ДЗ-5№025041
4638
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 801 мг
ҚР-ДЗ-5№025042
L04AX07
Диметилфумарат
орфандық
4639
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
ішекте еритін қатты капсулалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022326
4640
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
ішекте еритін қатты капсулалар 240 мг
ҚР-ДЗ-5№022354
4641
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
ішекте еритін капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№026122
4642
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
ішекте еритін капсулалар, 240 мг
ҚР-ДЗ-5№026121
M
Сүйек-бұлшықет жүйесі
M01
Қабынуға қарсы және ревматизмге қарсы препараттар
M01A
Стреоидтық емес қабынуға қарсы және ревматизмге қарсы препараттар
M01AB
Сірке қышқылының туындылары
M01AB01
Индометацин
4643
M01AB01
Индометацин
Индометацин Софарма
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011720
4644
M01AB01
Индометацин
Индометацин
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018583

РК-ЛС-5№024406
4613
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024407
4614
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 7,5 мг
РК-ЛС-5№024408
4615
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024299
4616
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024300
4617
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№024301
4618
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№024302
4619
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№020648
4620
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№020649
4621
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№020647
4622
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы, 2.5 мг
РК-ЛС-5№023237
4623
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы, 7,5 мг
РК-ЛС-5№023238
4624
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№023239
4625
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№020646
4626
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№025033
4627
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№025034
4628
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№025035
4629
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№025036
4630
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№025997
4631
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№025998
4632
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№025996
L04AX05
Пирфенидон
орфанный
4633
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
капсулы 267 мг
РК-ЛС-5№022577
4634
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024248
4635
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 267 мг
РК-ЛС-5№024364
4636
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 801 мг
РК-ЛС-5№024365
4637
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
капсулы 267 мг
РК-ЛС-5№025041
4638
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 801 мг
РК-ЛС-5№025042
L04AX07
Диметилфумарат
орфанный
4639
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
капсулы кишечнорастворимые, твердые 120 мг
РК-ЛС-5№022326
4640
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
капсулы кишечнорастворимые, твердые 240 мг
РК-ЛС-5№022354
4641
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
капсулы кишечнорастворимые 120 мг
РК-ЛС-5№026122
4642
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
капсулы кишечнорастворимые 240 мг
РК-ЛС-5№026121
M
Костно-мышечная система
M01
Противовоспалительные и противоревматические препараты
M01A
Нестероидные противовоспалительные и противоревматические препараты
M01AB
Производные уксусной кислоты
M01AB01
Индометацин
4643
M01AB01
Индометацин
Индометацин Софарма
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011720
4644
M01AB01
Индометацин
Индометацин
суппозитории ректальные, 100 мг
РК-ЛС-5№018583

4645
M01AB01
Индометацин
Индометацин
ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020797
M01AB05
Натрий диклофенагы
4646
M01AB05
Диклофенак
Клодифен
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг / 3 мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024368
4647
M01AB05
Диклофенак
Диклофарм
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/ мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024227
4648
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023852
4649
M01AB05
Диклофенак
ДИНАПАР AQ
инъекцияға арналған ерітінді 75 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023652
4650
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023623
4651
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010512
4652
M01AB05
Диклофенак
Макси™-50
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003255
4653
M01AB05
Диклофенак
Наклофен дуо
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№009787
4654
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018605
4655
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
босап шығуы ұзаққа созылатын ішекте еритін капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003875
4656
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003873
4657
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№004751
4658
M01AB05
Диклофенак
Макси™-75
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 75 мг/3мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№009047
4659
M01AB05
Диклофенак
Диклодин
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016923
4660
M01AB05
Диклофенак
Ортофен-Здоровье
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№016299
4661
M01AB05
Диклофенак
АРГЕТТ ДУО
босап шығуы модификацияланған қатты капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№021596
4662
M01AB05
Диклофенак
Алмирал
инъекцияға арналған ерітінді 75мг/3мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№000657
4663
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№009246
4664
M01AB05
Диклофенак
Наклофен
инъекцияға арналған ерітінді75 мг/3 мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№004844
4665
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® N 75
инъекцияға арналған ерітінді 75 мг/3 мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012683
4666
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№005268
4667
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003874
4668
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№002319
4669
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010511
4670
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003871
4671
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® ретард
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012871
4672
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг/3 мл

4645
M01AB01
Индометацин
Индометацин
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№020797
M01AB05
Диклофенак
4646
M01AB05
Диклофенак
Клодифен
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 75 мг / 3 мл, 3 мл
РК-ЛС-5№024368
4647
M01AB05
Диклофенак
Диклофарм
раствор для инъекций 25 мг/ мл 3 мл
РК-ЛС-5№024227
4648
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№023852
4649
M01AB05
Диклофенак
ДИНАПАР AQ
раствор для инъекций 75 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№023652
4650
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№023623
4651
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозитории 50 мг
РК-ЛС-5№010512
4652
M01AB05
Диклофенак
Макси™-50
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003255
4653
M01AB05
Диклофенак
Наклофен дуо
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№009787
4654
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№018605
4655
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
капсулы кишечнорастворимые с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№003875
4656
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозитории 50 мг
РК-ЛС-5№003873
4657
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
раствор для внутримышечного введения 75 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№004751
4658
M01AB05
Диклофенак
Макси™-75
раствор для внутримышечных инъекций 75 мг/3мл, 3 мл
РК-ЛС-5№009047
4659
M01AB05
Диклофенак
Диклодин
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№016923
4660
M01AB05
Диклофенак
Ортофен-Здоровье
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№016299
4661
M01AB05
Диклофенак
АРГЕТТ ДУО
твердые капсулы с модифицированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№021596
4662
M01AB05
Диклофенак
Алмирал
раствор для инъекций 75мг/3мл 3 мл
РК-ЛС-5№000657
4663
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
раствор для внутримышечного введения 25 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№009246
4664
M01AB05
Диклофенак
Наклофен
раствор для инъекций 75 мг/3 мл 3 мл
РК-ЛС-5№004844
4665
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® N 75
раствор для инъекций 75 мг/3 мл 3 мл
РК-ЛС-5№012683
4666
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
раствор для внутримышечного введения 25 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№005268
4667
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозитории 100 мг
РК-ЛС-5№003874
4668
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№002319
4669
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозитории 100 мг
РК-ЛС-5№010511
4670
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003871
4671
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® ретард
капсулы с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№012871
4672
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
раствор для внутримышечного введения 75 мг/3 мл

ҚР-ДЗ-5№012622
4673
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003870
4674
M01AB05
Диклофенак
Вольтарен®
инъекцияға арналған ерітінді 75мг/3мл
ҚР-ДЗ-5№013877
4675
M01AB05
Диклофенак
Вольтарен®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013520
4676
M01AB05
Диклофенак
Диклоген
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75мг/3мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№011701
4677
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-DF
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№025480
4678
M01AB05
Диклофенак
ФАНИГАН® GR
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024746
M01AB08
Этодолак
4679
M01AB08
Этодолак
Этодин® CP
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-3№020494
4680
M01AB08
Этодолак
ЭТОДИН ФОРТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№010974
4681
M01AB08
Этодолак
Этова
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022513
M01AB15
Кеторолак
4682
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014255
4683
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003762
4684
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
үлбірлі қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021211
4685
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак Ромфарм
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018893
4686
M01AB15
Кеторолак
Кетрел
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№017834
4687
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№013789
4688
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022709
4689
M01AB15
Кеторолак
Мадредол
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022780
4690
M01AB15
Кеторолак
Доломин ®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012868
4691
M01AB15
Кеторолак
Кетальгин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010029
4692
M01AB15
Кеторолак
Медролгин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022281
4693
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003763
4694
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019754
4695
M01AB15
Кеторолак
Кеторосан
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023730
4696
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018301
4697
M01AB15
Кеторолак
АСПРИКС
мұрынға арналған дозаланған спрей 15.75 мг/доза, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024328
4698
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель, 30 г
ҚР-ДЗ-5№019285
4699
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№019285
4700
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак

РК-ЛС-5№012622
4673
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№003870
4674
M01AB05
Диклофенак
Вольтарен®
раствор для инъекций 75мг/3мл
РК-ЛС-5№013877
4675
M01AB05
Диклофенак
Вольтарен®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№013520
4676
M01AB05
Диклофенак
Диклоген
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 75мг/3мл 3 мл
РК-ЛС-5№011701
4677
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-DF
раствор для внутримышечного введения 25 мг/мл, 3 мл
РК-ЛС-5№025480
4678
M01AB05
Диклофенак
ФАНИГАН® GR
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№024746
M01AB08
Этодолак
4679
M01AB08
Этодолак
Этодин® СР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 600 мг
РК-ЛС-3№020494
4680
M01AB08
Этодолак
ЭТОДИН ФОРТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№010974
4681
M01AB08
Этодолак
Этова
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№022513
M01AB15
Кеторолак
4682
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№014255
4683
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003762
4684
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№021211
4685
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак Ромфарм
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 30 мг/мл
РК-ЛС-5№018893
4686
M01AB15
Кеторолак
Кетрел
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№017834
4687
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№013789
4688
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022709
4689
M01AB15
Кеторолак
Мадредол
раствор для инъекций, 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№022780
4690
M01AB15
Кеторолак
Доломин ®
раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012868
4691
M01AB15
Кеторолак
Кетальгин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010029
4692
M01AB15
Кеторолак
Медролгин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№022281
4693
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№003763
4694
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№019754
4695
M01AB15
Кеторолак
Кеторосан
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023730
4696
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№018301
4697
M01AB15
Кеторолак
АСПРИКС
спрей назальный дозированный, 15.75 мг/доза, 4 мл
РК-ЛС-5№024328
4698
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель, 30 г
РК-ЛС-5№019285
4699
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель 50 г
РК-ЛС-5№019285
4700
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак

инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021106
4701
M01AB15
Кеторолак
Медролгин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024926
4702
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-0№025829
4703
M01AB15
Кеторолак
Кеторол® Экспресс
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024532
M01AB16
Ацеклофенак
4704
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015898
4705
M01AB16
Ацеклофенак
Инфенак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013356
4706
M01AB16
Ацеклофенак
Мобенак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019295
4707
M01AB16
Ацеклофенак
ДИКЛОТОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020560
4708
M01AB16
Ацеклофенак
Актинак 100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017842
4709
M01AB16
Ацеклофенак
Ацеклоран®
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016307
4710
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121668
4711
M01AB16
Ацеклофенак
Зеродол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025307
M01AC
Оксикамы
M01AC01
Пироксикам
4712
M01AC01
Пироксикам
Брексин®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023360
M01AC02
Теноксикам
4713
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017137
4714
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023231
4715
M01AC02
Теноксикам
Тексикам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023214
4716
M01AC02
Теноксикам
Тенолиоф
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта 20 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024428
4717
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
ректальді суппозиторийлер 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023065
4718
M01AC02
Теноксикам
Теноксикам-Сэлтфар®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 20 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024918
4719
M01AC02
Теноксикам
Тексаред®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025336
M01AC05
Лорноксикам
4720
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№019987
4721
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам Рапид
қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№004993
4722
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 8мг
ҚР-ДЗ-5№020054
4723
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
үлбірлі қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024267
4724
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
үлбірлі қапталған таблеткалар 8 мг

раствор для инъекций 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№021106
4701
M01AB15
Кеторолак
Медролгин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024926
4702
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-0№025829
4703
M01AB15
Кеторолак
Кеторол® Экспресс
таблетки, диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№024532
M01AB16
Ацеклофенак
4704
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№015898
4705
M01AB16
Ацеклофенак
Инфенак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013356
4706
M01AB16
Ацеклофенак
Мобенак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019295
4707
M01AB16
Ацеклофенак
ДИКЛОТОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№020560
4708
M01AB16
Ацеклофенак
Актинак 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№017842
4709
M01AB16
Ацеклофенак
Ацеклоран®
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016307
4710
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг
РК-ЛС-5№121668
4711
M01AB16
Ацеклофенак
Зеродол
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№025307
M01AC
Оксикамы
M01AC01
Пироксикам
4712
M01AC01
Пироксикам
Брексин®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№023360
M01AC02
Теноксикам
4713
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 20 мг
РК-ЛС-5№017137
4714
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023231
4715
M01AC02
Теноксикам
Тексикам
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг
РК-ЛС-5№023214
4716
M01AC02
Теноксикам
Тенолиоф
лиофилизат для приготовления раствора инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№024428
4717
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
суппозитории ректальные 20 мг
РК-ЛС-5№023065
4718
M01AC02
Теноксикам
Теноксикам-Сэлтфар®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем 20 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№024918
4719
M01AC02
Теноксикам
Тексаред®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№025336
M01AC05
Лорноксикам
4720
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№019987
4721
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам Рапид
таблетки, покрытые оболочкой 8 мг
РК-ЛС-5№004993
4722
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 8мг
РК-ЛС-5№020054
4723
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№024267
4724
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой, 8 мг

ҚР-ДЗ-5№024268
4725
M01AC05
Лорноксикам
Велосе
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024214
4726
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам-Алвоген
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№023359
4727
M01AC05
Лорноксикам
ЛОРИТИС ФАСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022576
4728
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-8
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021002
4729
M01AC05
Лорноксикам
ЛАРФИКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020678
4730
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№019986
4731
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024645
4732
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№025512
4733
M01AC05
Лорноксикам
Лоноскар
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 8мг
ҚР-ДЗ-5№025453
4734
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 8 мг
ҚР-ДЗ-5№025510
M01AC06
Мелоксикам
4735
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксевин
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024369
4736
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
инъекцияға арналған ерітінді 15мг/1,5 мл, 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024285
4737
M01AC06
Мелоксикам
ЭКСИСТЕН-сановель
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 15 мг/1.5мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№017369
4738
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблеткалар, 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№016716
4739
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
таблеткалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№010336
4740
M01AC06
Мелоксикам
Мелбек®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019703
4741
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
инъекцияға арналған ерітінді 1 % 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№011649
4742
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№009758
4743
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№014257
4744
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№016709
4745
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№022530
4746
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№022537
4747
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№018139
4748
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018140
4749
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлекс Ромфарм
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022763
4750
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
ректальді суппозиторийлер 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№018385
4751
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
ректальді суппозиторийлер 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018386
4752
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023054
4753
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№023055
4754
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам

РК-ЛС-5№024268
4725
M01AC05
Лорноксикам
Велосе
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№024214
4726
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам-Алвоген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№023359
4727
M01AC05
Лорноксикам
ЛОРИТИС ФАСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№022576
4728
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-8
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№021002
4729
M01AC05
Лорноксикам
ЛАРФИКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№020678
4730
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№019986
4731
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№024645
4732
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№025512
4733
M01AC05
Лорноксикам
Лоноскар
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 8мг
РК-ЛС-5№025453
4734
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 8 мг
РК-ЛС-5№025510
M01AC06
Мелоксикам
4735
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксевин
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№024369
4736
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
раствор для инъекций 15мг/1,5 мл, 1,5 мл
РК-ЛС-5№024285
4737
M01AC06
Мелоксикам
ЭКСИСТЕН-сановель
раствор для внутримышечного введения, 15 мг/1.5мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№017369
4738
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблетки, 7.5 мг
РК-ЛС-5№016716
4739
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
таблетки, 15 мг
РК-ЛС-5№010336
4740
M01AC06
Мелоксикам
Мелбек®
раствор для внутримышечных инъекций, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№019703
4741
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
раствор для инъекций 1 % 1,5 мл
РК-ЛС-5№011649
4742
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№009758
4743
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№014257
4744
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№016709
4745
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№022530
4746
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№022537
4747
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№018139
4748
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№018140
4749
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлекс Ромфарм
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022763
4750
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
суппозитории ректальные 7.5 мг
РК-ЛС-5№018385
4751
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
суппозитории ректальные 15 мг
РК-ЛС-5№018386
4752
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№023054
4753
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№023055
4754
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам

таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№019715
4755
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№010337
4756
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018991
4757
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№009759
4758
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019716
4759
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№014194
4760
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№014195
4761
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№015515
4762
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021107
4763
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№021108
4764
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 10 мг/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№014417
4765
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 6мг/мл 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021411
4766
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022905
4767
M01AC06
Мелоксикам
Реклин
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15мг/1,5мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022030
4768
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№010193
4769
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК ФОРТ®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№004689
4770
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010194
4771
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК®
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004687
4772
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019660
4773
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
ректальді суппозиторийлер 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019530
4774
M01AC06
Мелоксикам
Денкап
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024674
4775
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 15 мг/1.5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024653
4776
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№025328
4777
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025329
4778
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛОКСИФАРМ
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 15мг/1,5мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025193
M01AE
Пропионды қышқылдың туындылары
M01AE01
Ибупрофен
4779
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 800 мг/8 мл, 8 мл
ҚР-ДЗ-5№024422
4780
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024423
4781
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№014622
4782
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
ішуге арналған суспензия100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№015569
4783
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
ішуге арналған суспензия100 мг/5 мл, 120 мл
ҚР-ДЗ-5№015569
4784
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® балаларға арналған
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020492
4785
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг

таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№019715
4755
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№010337
4756
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№018991
4757
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№009759
4758
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№019716
4759
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№014194
4760
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№014195
4761
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№015515
4762
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021107
4763
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№021108
4764
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
раствор для внутримышечного введения, 10 мг/ мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№014417
4765
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
раствор для внутримышечного введения, 6мг/мл 2.5 мл
РК-ЛС-5№021411
4766
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022905
4767
M01AC06
Мелоксикам
Реклин
раствор для внутримышечного введения 15мг/1,5мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022030
4768
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№010193
4769
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК ФОРТ®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№004689
4770
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№010194
4771
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№004687
4772
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№019660
4773
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
суппозитории ректальные 15 мг
РК-ЛС-5№019530
4774
M01AC06
Мелоксикам
Денкап
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№024674
4775
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1.5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№024653
4776
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№025328
4777
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№025329
4778
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛОКСИФАРМ
раствор для внутримышечного введения 15мг/1,5мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№025193
M01AE
Производные пропионовой кислоты
M01AE01
Ибупрофен
4779
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
раствор для внутривенного введения 800 мг/8 мл, 8 мл
РК-ЛС-5№024422
4780
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
раствор для внутривенного введения 400 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024423
4781
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№014622
4782
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№015569
4783
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 120 мл
РК-ЛС-5№015569
4784
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® детский
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№020492
4785
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг

ҚР-ДЗ-5№122119
4786
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122120
4787
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№010633
4788
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 200
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023508
4789
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 400
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023509
4790
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
ішуге арналған суспензия 20 мг/1 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023386
4791
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
ішуге арналған суспензия 20 мг/1 мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023386
4792
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024475
4793
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024477
4794
M01AE01
Ибупрофен
Каффетин Леди
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023229
4795
M01AE01
Ибупрофен
Новиган® Нео
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023201
4796
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011246
4797
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№011246
4798
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011247
4799
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№011247
4800
M01AE01
Ибупрофен
Фаспик
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№018573
4801
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
капсулы мягкие 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023056
4802
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018923
4803
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен®
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018120
4804
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022551
4805
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022552
4806
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулы 200мг
ҚР-ДЗ-5№018920
4807
M01AE01
Ибупрофен
Риболь
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022496
4808
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022399
4809
M01AE01
Ибупрофен
Неофен
ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022201
4810
M01AE01
Ибупрофен
Неофен Форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022163
4811
M01AE01
Ибупрофен
Ибупар® форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122085
4812
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® балаларға арналған форте
ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121805
4813
M01AE01
Ибупрофен
Нью Не-Бол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№121759
4814
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
таңқурай дәмі бар, ішуге арналған суспензия 200мг/5мл

РК-ЛС-5№122119
4786
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122120
4787
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№010633
4788
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 200
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№023508
4789
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 400
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№023509
4790
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
cуспензия для приема внутрь 20 мг/1 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№023386
4791
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
cуспензия для приема внутрь 20 мг/1 мл, 200 мл
РК-ЛС-5№023386
4792
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024475
4793
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024477
4794
M01AE01
Ибупрофен
Каффетин Леди
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023229
4795
M01AE01
Ибупрофен
Новиган® Нео
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023201
4796
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№011246
4797
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 100 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№011246
4798
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№011247
4799
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 100 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№011247
4800
M01AE01
Ибупрофен
Фаспик
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№018573
4801
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№023056
4802
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№018923
4803
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018120
4804
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№022551
4805
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№022552
4806
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулы 200мг
РК-ЛС-5№018920
4807
M01AE01
Ибупрофен
Риболь
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022496
4808
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022399
4809
M01AE01
Ибупрофен
Неофен
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№022201
4810
M01AE01
Ибупрофен
Неофен Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022163
4811
M01AE01
Ибупрофен
Ибупар® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122085
4812
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® детский форте
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121805
4813
M01AE01
Ибупрофен
Нью Не-Бол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№121759
4814
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
суспензия для приема внутрь малиновая 200мг/5мл 40 мл

ҚР-ДЗ-5№021577
4815
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 200мг/5 мл, 40 мл
ҚР-ДЗ-5№021504
4816
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 200мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021504
4817
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Экспресс
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021331
4818
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен®
ішуге арналған суспензия100мг/5мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№003031
4819
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019771
4820
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014621
4821
M01AE01
Ибупрофен
Не-Бол
ішуге арналған суспензия 100 мг/5мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121929
4822
M01AE01
Ибупрофен
Ибупар®
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122084
4823
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
суспензия 100 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022413
4824
M01AE01
Ибупрофен
Бофен
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022962
4825
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл 100 мл ден
ҚР-ДЗ-5№019116
4826
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022400
4827
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017841
4828
M01AE01
Ибупрофен
Бруфен®
көпіршитін түйіршіктер 600мг
ҚР-ДЗ-5№021406
4829
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-3№019991
4830
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішке қабылдауға арналған суспензиясы, құлпынай дәмі 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024514
4831
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішке қабылдауға арналған суспензиясы, құлпынай дәмі 200 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№024514
4832
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішуге арналған суспензиясы, апельсинді 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024515
4833
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішуге арналған суспензиясы, апельсин дәмі 200 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№024515
4834
M01AE01
Ибупрофен
БОЛИOFF
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024576
4835
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024706
4836
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024707
4837
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
ішуге арналған суспензиясы, таңқурай дәмі 200мг/5мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021577
4838
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
жұмсақ капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024831
4839
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
жұмсақ капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024832
4840
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
жемісті-коктейль дәмі бар суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-0№025499
4841
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
таңқурай дәмі бар суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-0№025500
4842
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
құлпынай дәм бар суспензия , 100 мг/5 мл, 100 мл

РК-ЛС-5№021577
4815
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
суспензия для приема внутрь клубничная 200мг/5 мл, 40 мл
РК-ЛС-5№021504
4816
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь клубничная 200мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№021504
4817
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Экспресс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№021331
4818
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН®
суспензия для приема внутрь 100мг/5мл, 100 мл
РК-ЛС-5№003031
4819
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№019771
4820
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014621
4821
M01AE01
Ибупрофен
Не-Бол
суспензия для приема внутрь 100 мг/5мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121929
4822
M01AE01
Ибупрофен
Ибупар®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№122084
4823
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
суспензия 100 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№022413
4824
M01AE01
Ибупрофен
Бофен
суспензия оральная 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022962
4825
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№019116
4826
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022400
4827
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017841
4828
M01AE01
Ибупрофен
Бруфен®
гранулы шипучие 600мг
РК-ЛС-5№021406
4829
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-3№019991
4830
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024514
4831
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 200 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№024514
4832
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024515
4833
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 200 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№024515
4834
M01AE01
Ибупрофен
БОЛИOFF
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№024576
4835
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024706
4836
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024707
4837
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь малиновая 200мг/5мл, 100 мл
РК-ЛС-5№021577
4838
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
капсулы мягкие 400 мг
РК-ЛС-5№024831
4839
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
капсулы мягкие 200 мг
РК-ЛС-5№024832
4840
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия с коктейльно- фруктовым вкусом 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-0№025499
4841
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия со вкусом малины 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-0№025500
4842
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
суспензия со вкусом клубники, 100 мг/5 мл, 100 мл

ҚР-ДЗ-5№025436
4843
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
тутти-фрутти дәмі бар суспензия, 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025435
4844
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
құлпынай дәмі бар суспензия, 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025433
4845
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
тутти-фрутти дәмі бар суспензия, 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025434
4846
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025803
4847
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025804
4848
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025777
4849
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025778
4850
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс 400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025665
4851
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс
ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№025622
4852
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025573
4853
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025574
4854
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН для детей
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025404
4855
M01AE01
Ибупрофен
МИЛОФЕН
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025406
4856
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
желатинді капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026090
4857
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
желатинді капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№026091
4858
M01AE01
Ибупрофен
СУПРАФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025962
4859
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-0№026216
4860
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-0№026217
M01AE02
Напроксен
4861
M01AE02
Напроксен
Налгезин® Форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 550 мг
ҚР-ДЗ-5№009799
4862
M01AE02
Напроксен
Налгезин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 275 мг
ҚР-ДЗ-5№009798
4863
M01AE02
Напроксен
Напрофф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 550 мг
ҚР-ДЗ-5№018778
4864
M01AE02
Напроксен
Анапран ЕС
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022739
4865
M01AE02
Напроксен
Анапран ЕС
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022740
4866
M01AE02
Напроксен
Аксен форт®
таблеткалар 550 мг
ҚР-ДЗ-5№022149
4867
M01AE02
Напроксен
Новапрекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 550 мг
ҚР-ДЗ-5№024717
M01AE03
Кетопрофен
4868
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОПРОМЕД-50
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024029
4869
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№004285
4870
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№004281
4871
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004284
4872
M01AE03
Кетопрофен
Кетопрофен Ромфарм

РК-ЛС-5№025436
4843
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
суспензия со вкусом тутти фрутти, 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025435
4844
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
суспензия со вкусом клубники, 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025433
4845
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
суспензия со вкусом тутти фрутти, 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025434
4846
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
таблетки покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025803
4847
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
таблетки покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025804
4848
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025777
4849
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025778
4850
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025665
4851
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№025622
4852
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025573
4853
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025574
4854
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН для детей
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025404
4855
M01AE01
Ибупрофен
МИЛОФЕН
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025406
4856
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
капсулы желатиновые 200 мг
РК-ЛС-5№026090
4857
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
капсулы желатиновые 400 мг
РК-ЛС-5№026091
4858
M01AE01
Ибупрофен
СУПРАФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025962
4859
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-0№026216
4860
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-0№026217
M01AE02
Напроксен
4861
M01AE02
Напроксен
Налгезин® Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 550 мг
РК-ЛС-5№009799
4862
M01AE02
Напроксен
Налгезин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 275 мг
РК-ЛС-5№009798
4863
M01AE02
Напроксен
Напрофф
таблетки покрытые пленочной оболочкой 550 мг
РК-ЛС-5№018778
4864
M01AE02
Напроксен
Анапран ЕС
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№022739
4865
M01AE02
Напроксен
Анапран ЕС
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022740
4866
M01AE02
Напроксен
Аксен форт®
таблетки 550 мг
РК-ЛС-5№022149
4867
M01AE02
Напроксен
Новапрекс
таблетки покрытые пленочной оболочкой 550 мг
РК-ЛС-5№024717
M01AE03
Кетопрофен
4868
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОПРОМЕД-50
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№024029
4869
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
капсула, 50 мг
РК-ЛС-5№004285
4870
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
раствор для инъекций, 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№004281
4871
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№004284
4872
M01AE03
Кетопрофен
Кетопрофен Ромфарм

вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018832
4873
M01AE03
Кетопрофен
Артрокол
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№022313
4874
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013002
4875
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004280
4876
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121660
4877
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® ДУО
модификацияланып босап шығатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№003761
4878
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018675
4879
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп® форте
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018346
4880
M01AE03
Кетопрофен
Фламакс®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012867
4881
M01AE03
Кетопрофен
Феброфид
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018348
4882
M01AE03
Кетопрофен
Кетанейм
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024996
4883
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№025390
4884
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-0№025727
4885
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД форте
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-0№025728
4886
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОМЕД
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№024836
M01AE09
Флурбипрофен
4887
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель СР
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022722
4888
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель
қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010472
4889
M01AE09
Флурбипрофен
МАПРОФЕН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018933
M01AE17
Декскетопрофен
4890
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№019061
4891
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№005063
4892
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№020080
4893
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№121698
4894
M01AE17
Декскетопрофен
Инфен - 25
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№121988
4895
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® сашет
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020734
4896
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020454
4897
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023902
4898
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
бұлшықет ішіне және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/2 мл, 2 мл

раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№018832
4873
M01AE03
Кетопрофен
Артрокол
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№022313
4874
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мг/2мл, 2 мл
РК-ЛС-5№013002
4875
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
суппозитории 100 мг
РК-ЛС-5№004280
4876
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№121660
4877
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® ДУО
капсула с модифицированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№003761
4878
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№018675
4879
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп® форте
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018346
4880
M01AE03
Кетопрофен
Фламакс®
раствор для внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№012867
4881
M01AE03
Кетопрофен
Феброфид
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018348
4882
M01AE03
Кетопрофен
Кетанейм
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2мл 2 мл
РК-ЛС-5№024996
4883
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№025390
4884
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
капсулы 50 мг
РК-ЛС-0№025727
4885
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД форте
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-0№025728
4886
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОМЕД
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№024836
M01AE09
Флурбипрофен
4887
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель СР
капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№022722
4888
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель
таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№010472
4889
M01AE09
Флурбипрофен
МАПРОФЕН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018933
M01AE17
Декскетопрофен
4890
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№019061
4891
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№005063
4892
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№020080
4893
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№121698
4894
M01AE17
Декскетопрофен
Инфен - 25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№121988
4895
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® сашет
гранулы для приготовления раствора для орального применения 25 мг
РК-ЛС-5№020734
4896
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020454
4897
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер®
раствор для инъекций 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023902
4898
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 50 мг/2 мл, 2 мл

ҚР-ДЗ-5№023807
4899
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№121822
4900
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® инъект
бұлшықет ішіне және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021492
4901
M01AE17
Декскетопрофен
Дексиакс®
инъекция мен инфузияға арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024828
4902
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
бұлшықет ішіне және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024992
4903
M01AE17
Декскетопрофен
Ауксилен®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025623
4904
M01AE17
Декскетопрофен
Кетальдек-ТК
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025202
4905
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025523
4906
M01AE17
Декскетопрофен
Фламадекс®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025474
4907
M01AE17
Декскетопрофен
Дексаром
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№121973
M01AE53
Кетопрофен басқа препараттармен біріктірілімде
M01AH
Коксибтер
M01AH01
Целекоксиб
4908
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020967
4909
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022710
4910
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022711
4911
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020966
4912
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025264
4913
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025265
4914
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025901
4915
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025902
M01AH05
Эторикоксиб
4916
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023496
4917
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023497
4918
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023499
4919
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№023500
4920
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023501
4921
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№023534
4922
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023535
4923
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023742
4924
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№023743
4925
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг

РК-ЛС-5№023807
4899
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№121822
4900
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® инъект
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№021492
4901
M01AE17
Декскетопрофен
Дексиакс®
раствор для инъекций и инфузий 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024828
4902
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024992
4903
M01AE17
Декскетопрофен
Ауксилен®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025623
4904
M01AE17
Декскетопрофен
Кетальдек-ТК
гранулы для приготовления раствора для орального применения 25 мг
РК-ЛС-5№025202
4905
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025523
4906
M01AE17
Декскетопрофен
Фламадекс®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 25 мг/мл
РК-ЛС-5№025474
4907
M01AE17
Декскетопрофен
Дексаром
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 25 мг/мл
РК-ЛС-5№121973
M01AE53
Кетопрофен в комбинации с другими препаратами
M01AH
Коксибы
M01AH01
Целекоксиб
4908
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020967
4909
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№022710
4910
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№022711
4911
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№020966
4912
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025264
4913
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025265
4914
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025901
4915
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025902
M01AH05
Эторикоксиб
4916
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№023496
4917
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023497
4918
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023499
4919
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№023500
4920
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№023501
4921
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№023534
4922
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№023535
4923
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№023742
4924
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№023743
4925
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг

M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
4950
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№017900
4951
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 100 г
ҚР-ДЗ-5№017900
4952
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№005392
4953
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 50 г
ҚР-ДЗ-5№005392
4954
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№021110
4955
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
гель 2,5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№003420
4956
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
крем 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№004282
4957
M02AA10
Кетопрофен
Артрокол
гель 2,5 % 45 гр
ҚР-ДЗ-5№024054
4958
M02AA10
Кетопрофен
Форт-гель
гель 2,5 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№023977
4959
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№018868
4960
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/гр 30 г
ҚР-ДЗ-5№016183
4961
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/гр 50 г
ҚР-ДЗ-5№016184
4962
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
трансдермальді бұласыр 30 мг
ҚР-ДЗ-5№015544
4963
M02AA10
Кетопрофен
Кефентек
бұласыр 30 гр
ҚР-ДЗ-5№018707
4964
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№025276
4965
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 50 г
ҚР-ДЗ-5№025276
M02AA13
Ибупрофен
4966
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
сыртқа қолдануға арналған крем 20 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4967
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
сыртқа қолдануға арналған крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4968
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
сыртқа қолдануға арналған крем 100 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4969
M02AA13
Ибупрофен
Не-Бол
гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№019940
4970
M02AA13
Ибупрофен
Ибуфен®
сыртқа қолдануға арналған гель 100 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№022746
4971
M02AA13
Ибупрофен
Риболь
гель 5% 60 г
ҚР-ДЗ-5№022497
4972
M02AA13
Ибупрофен
Риболь Стик
гель 5% 60 г
ҚР-ДЗ-5№022495
4973
M02AA13
Ибупрофен
Неофен
сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мг/г 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022139
4974
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® Гель
сыртқа қолдануға арналған гель, 5 % 20 г, 50 г, 100 г, 150 г
ҚР-ДЗ-5№025346
4975
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
сыртқа қолдануға арналған гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№012568
M02AA15
Диклофенак
4976
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак натрия
сыртқа қолдануға арналған жақпамай10 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№019411
4977
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
жақпамай 1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№014965
4978
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
cыртқа қолдануға арналған жақпамай 20 мг/г 30 гр
ҚР-ДЗ-5№004217
4979
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
cыртқа қолдануға арналған жақпамай 20 мг/г 50 гр
ҚР-ДЗ-5№004217
4980
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
cыртқа қолдануға арналған гель 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№024416
4981
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
cыртқа қолдануға арналған гель 1% 30 г

M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
4950
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 50 г
РК-ЛС-5№017900
4951
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 100 г
РК-ЛС-5№017900
4952
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5%, 30 г
РК-ЛС-5№005392
4953
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5%, 50 г
РК-ЛС-5№005392
4954
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
гель для наружного применения 25 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№021110
4955
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
гель 2,5% 50 г
РК-ЛС-5№003420
4956
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
крем 5% 30 г
РК-ЛС-5№004282
4957
M02AA10
Кетопрофен
Артрокол
гель 2,5 % 45 гр
РК-ЛС-5№024054
4958
M02AA10
Кетопрофен
Форт-гель
гель 2,5 % 50 гр
РК-ЛС-5№023977
4959
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
гель для наружного применения 2,5 % 50 гр
РК-ЛС-5№018868
4960
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
гель для наружного применения 25 мг/гр 30 г
РК-ЛС-5№016183
4961
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
гель для наружного применения 25 мг /гр 50 г
РК-ЛС-5№016184
4962
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
трансдермальный пластырь 30 мг
РК-ЛС-5№015544
4963
M02AA10
Кетопрофен
Кефентек
пластырь 30 мг
РК-ЛС-5№018707
4964
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
гель для наружного применения 2,5%, 30 г
РК-ЛС-5№025276
4965
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
гель для наружного применения 2,5%, 50 г
РК-ЛС-5№025276
M02AA13
Ибупрофен
4966
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 20 г
РК-ЛС-5№012587
4967
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 50 г
РК-ЛС-5№012587
4968
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 100 г
РК-ЛС-5№012587
4969
M02AA13
Ибупрофен
Не-Бол
гель 5% 30 г
РК-ЛС-5№019940
4970
M02AA13
Ибупрофен
Ибуфен®
гель для наружного применения 100 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№022746
4971
M02AA13
Ибупрофен
Риболь
гель 5% 60 г
РК-ЛС-5№022497
4972
M02AA13
Ибупрофен
Риболь Стик
гель 5% 60 г
РК-ЛС-5№022495
4973
M02AA13
Ибупрофен
Неофен
спрей для наружного применения 50 мг/г 50 мл
РК-ЛС-5№022139
4974
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® Гель
гель для наружного применения 5 % 20 г, 50 г, 100 г, 150 г
РК-ЛС-5№025346
4975
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
гель для наружного применения, 50 г
РК-ЛС-5№012568
M02AA15
Диклофенак
4976
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак натрия
мазь для наружного применения 10 мг/г по 30 г
РК-ЛС-5№019411
4977
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
мазь 1% по 30 г
РК-ЛС-5№014965
4978
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
мазь для наружного применения 20 мг/г 30 гр
РК-ЛС-5№004217
4979
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
мазь для наружного применения 20 мг/г 50 гр
РК-ЛС-5№004217
4980
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсионный гель
гель для наружного применения 2% 30 г
РК-ЛС-5№024416
4981
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Эмульсионный гель
гель для наружного применения 1% 30 г

ҚР-ДЗ-5№024417
4982
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 5 % 45 г
ҚР-ДЗ-5№024273
4983
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
cыртқа қолдануға арналған гель 1% 25 г
ҚР-ДЗ-5№024112
4984
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№024089
4985
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
cыртқа қолдануға арналған гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№024080
4986
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 20 гр
ҚР-ДЗ-5№011756
4987
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№011756
4988
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 25 гр
ҚР-ДЗ-5№019640
4989
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм Эм-гель
гель 1 % 50 г
ҚР-ДЗ-5№019258
4990
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
cыртқа қолдануға арналған гель 2% 50 г
ҚР-ДЗ-5№023357
4991
M02AA15
Диклофенак
Диклоген
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№010735
4992
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1 % 40 г
ҚР-ДЗ-5№003872
4993
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
сыртқа қолдануға арналған гель 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№022132
4994
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
сыртқа қолдануға арналған гель 50 мг/г 100 г
ҚР-ДЗ-5№022132
4995
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
сыртқа қолдануға арналған гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4996
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
сыртқа қолдануға арналған гель 5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4997
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
сыртқа қолдануға арналған гель 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4998
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
сыртқа қолдануға арналған спрей 4% 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№019395
4999
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
сыртқа қолдануға арналған спрей 4% 25 г
ҚР-ДЗ-5№019395
5000
M02AA15
Диклофенак
Итами
медициналық бұласыр 140 мг
ҚР-ДЗ-5№018750
5001
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
жергілікті қолдануға арналған ерітінді 4% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023651
5002
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
жергілікті қолдануға арналған ерітінді 4% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023651
5003
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
бұласыр 140 мг
ҚР-ДЗ-5№015804
5004
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1% 100 гр
ҚР-ДЗ-5№003872
5005
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
сыртқа қолдануға арналған гель 5% , 50 г
ҚР-ДЗ-5№024080
5006
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
сыртқа қолдануға арналған гель 1 %, 50 г
ҚР-ДЗ-5№024089
5007
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
сыртқа қолдануға арналған гель 1%, 50 г
ҚР-ДЗ-5№024112
5008
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
сыртқа қолдануға арналған гель 1%, 100 г
ҚР-ДЗ-5№024112
5009
M02AA15
Диклофенак
РИКОФЕН АКТИВ ГЕЛЬ
сыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№025405
5010
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
сыртқа қолдануға арналған гель, 1%, 25 г, 50 г, 100 г
ҚР-ДЗ-5№025342
M02AA23
Индометацин
5011
M02AA23
Индометацин
Индометацин
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 100 мг/г 40г

РК-ЛС-5№024417
4982
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 5 % 45 г
РК-ЛС-5№024273
4983
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
гель для наружного применения 1% 25 г
РК-ЛС-5№024112
4984
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 1 % 30 г
РК-ЛС-5№024089
4985
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№024080
4986
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 1 % 20 гр
РК-ЛС-5№011756
4987
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 1 % 50 гр
РК-ЛС-5№011756
4988
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
гель для наружного применения 1 % 25 гр
РК-ЛС-5№019640
4989
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм Эм-гель
гель 1 % 50 г
РК-ЛС-5№019258
4990
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 2% 50 г
РК-ЛС-5№023357
4991
M02AA15
Диклофенак
Диклоген
гель для наружного применения 1 % 30г
РК-ЛС-5№010735
4992
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1% 40 гр
РК-ЛС-5№003872
4993
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
гель для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№022132
4994
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
гель для наружного применения 50 мг/г 100 г
РК-ЛС-5№022132
4995
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
гель для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№021514
4996
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
гель для наружного применения 5% 50 г
РК-ЛС-5№021514
4997
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
гель для наружного применения 5% 100 г
РК-ЛС-5№021514
4998
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
спрей для наружного применения 4% 12,5 г
РК-ЛС-5№019395
4999
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
спрей для наружного применения 4% 25 г
РК-ЛС-5№019395
5000
M02AA15
Диклофенак
Итами
МЕдицинский пластырь 140 мг
РК-ЛС-5№018750
5001
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
раствор для местного применения 4% 15 мл
РК-ЛС-5№023651
5002
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
раствор для местного применения 4% 30 мл
РК-ЛС-5№023651
5003
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
пластырь 140 мг
РК-ЛС-5№015804
5004
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1% 100 гр
РК-ЛС-5№003872
5005
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 5% , 50 г
РК-ЛС-5№024080
5006
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 1 %, 50 г
РК-ЛС-5№024089
5007
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
гель для наружного применения 1%, 50 г
РК-ЛС-5№024112
5008
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
гель для наружного применения 1%, 100 г
РК-ЛС-5№024112
5009
M02AA15
Диклофенак
РИКОФЕН АКТИВ ГЕЛЬ
гель для наружного применения 1 % 30 г
РК-ЛС-5№025405
5010
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
гель для наружного применения 1%, 25 г, 50 г, 100 г
РК-ЛС-5№025342
M02AA23
Индометацин
5011
M02AA23
Индометацин
Индометацин
мазь для наружного применения 100 мг/г 40 г

ҚР-ДЗ-5№010518
5012
M02AA23
Индометацин
Индометацин Софарма
жақпамай 10% 40 г
ҚР-ДЗ-5№014143
M02AX
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған басқа да препараттар
M02AX
Буын және бұлшықет ауыруы кезінде жергілікті қолдануға арналған басқа препараттар.
5013
M02AX
Буын және бұлшықет ауыруы кезінде жергілікті қолдануға арналған басқа препараттар.
Камфор спирті
спирт ерітінді 10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003178
5014
M02AX
Буын және бұлшықет ауыруы кезінде жергілікті қолдануға арналған басқа препараттар.
Камфор спирті
спирт ерітінді 10% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№003178
M02AX10
Басқалары.
5015
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
5016
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
5017
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
5018
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
M03
Миорелаксанттар
M03A
Шеткі әсері бар миорелаксанттар
M03AB
Холиннің туындылары
M03AB01
Суксаметоний хлориді
5019
M03AB01
Суксаметоний хлориді
Польсуксан
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021409
M03AC
Өзге төрттік аммоний қосылыстары
M03AC04
Атракурий
5020
M03AC04
Атракурий
Тракриум®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/2,5 мл, 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№012157
5021
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/ мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024276
5022
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/ мл, 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024276
M03AC06
Пипекуроний бромиді
5023
M03AC06
Пипекуроний бромиді
Ардуан®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі) 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014612
M03AC09
Рокуроний бромиді
5024
M03AC09
Рокуроний бромиді
Ромеран
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023731
5025
M03AC09
Рокуроний бромиді
Ромеран
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023731
5026
M03AC09
Рокуроний бромиді
Эсмерон®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018093
5027
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокуроний Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024439
5028
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокурониум
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024462
5029
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокурониум
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024463
M03AX01
Ботулинді токсин
5030
M03AX01
Ботулинді токсин
Нейронокс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020217
5031
M03AX01
Ботулинді токсин
Нейронокс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 ӘБ

РК-ЛС-5№010518
5012
M02AA23
Индометацин
Индометацин Софарма
мазь 10% по 40 г
РК-ЛС-5№014143
M02AX
Другие препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02AX
Препараты для местного применения при суставной и мышечной боли другие
5013
M02AX
Препараты для местного применения при суставной и мышечной боли другие
Камфорный спирт
раствор спиртовой 10% 50 мл
РК-ЛС-5№003178
5014
M02AX
Препараты для местного применения при суставной и мышечной боли другие
Камфорный спирт
раствор спиртовой 10% 30 мл
РК-ЛС-5№003178
M02AX10
Прочие
5015
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 50 мл
РК-ЛС-5№009519
5016
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 40 мл
РК-ЛС-5№009519
5017
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 30 мл
РК-ЛС-5№009519
5018
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 25 мл
РК-ЛС-5№009519
M03
Миорелаксанты
M03A
Миорелаксанты периферического действия
M03AB
Производные холина
M03AB01
Суксаметония хлорид
5019
M03AB01
Суксаметония хлорид
Польсуксан
раствор для инъекций 100 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021409
M03AC
Прочие четвертичные аммониевые соединения
M03AC04
Атракурий
5020
M03AC04
Атракурий
Тракриум®
раствор для внутривенного введения 25 мг/2,5 мл, 2.5 мл
РК-ЛС-5№012157
5021
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/ мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024276
5022
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/ мл, 2.5 мл
РК-ЛС-5№024276
M03AC06
Пипекурония бромид
5023
M03AC06
Пипекурония бромид
Ардуан®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 4 мг
РК-ЛС-5№014612
M03AC09
Рокурония бромид
5024
M03AC09
Рокурония бромид
Ромеран
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023731
5025
M03AC09
Рокурония бромид
Ромеран
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023731
5026
M03AC09
Рокурония бромид
Эсмерон®
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№018093
5027
M03AC09
Рокурония бромид
Рокуроний Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024439
5028
M03AC09
Рокурония бромид
Рокурониум
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024462
5029
M03AC09
Рокурония бромид
Рокурониум
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024463
M03AX01
Ботулинический токсин
5030
M03AX01
Ботулинический токсин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-ЛС-5№020217
5031
M03AX01
Ботулинический токсин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД

ҚР-ДЗ-5№020218
5032
M03AX01
Ботулинді токсин
Нейронокс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 200 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020219
5033
M03AX01
Ботулинді токсин
Диспорт®
бұлшықет ішіне және тер астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ӘБ
ҚР-БП-5№015757
5034
M03AX01
Ботулинді токсин
Диспорт®
бұлшықет ішіне және тер астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 300 ӘБ
ҚР-БП-5№020468
5035
M03AX01
Ботулинді токсин
Ксеомин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 ӘБ
ҚР-БП-5№022385
5036
M03AX01
Ботулинді токсин
Ксеомин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 ӘБ
ҚР-БП-5№022386
5037
M03AX01
Ботулинді токсин
Ботулакс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 эб
ҚР-ДЗ-5№025833
5038
M03AX01
Ботулинді токсин
Ботулакс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 эб
ҚР-ДЗ-5№025832
5039
M03AX01
Ботулинді токсин
Вистабель
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 100 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№025196
5040
M03AX01
Ботулинді токсин
ФОРТОКС®
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№024855
5041
M03AX01
Ботулинді токсин
Ботулакс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№025831
M09AX03
Аталурен
орфандық
5042
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№024443
5043
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024442
5044
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024441
M03B
Орталық нервке әсер ететін миорелаксанттар
M03BX
Орталыққа әсер ететін басқа препараттар
M03BX01
Баклофен
5045
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблеткалар 10мг
ҚР-ДЗ-5№025149
5046
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№025148
M03BX02
Тизанидин
5047
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024324
5048
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№024321
5049
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003962
5050
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№003961
5051
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№026183
5052
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№026184
M03BX04
Толперизон
5053
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012351
5054
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012352
5055
M03BX04
Толперизон
Респанол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023303
5056
M03BX04
Толперизон
Респанол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023304
5057
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг

РК-ЛС-5№020218
5032
M03AX01
Ботулинический токсин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 200 ЕД
РК-ЛС-5№020219
5033
M03AX01
Ботулинический токсин
Диспорт®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 500 ЕД
РК-БП-5№015757
5034
M03AX01
Ботулинический токсин
Диспорт®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 300 ЕД
РК-БП-5№020468
5035
M03AX01
Ботулинический токсин
Ксеомин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-БП-5№022385
5036
M03AX01
Ботулинический токсин
Ксеомин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-БП-5№022386
5037
M03AX01
Ботулинический токсин
Ботулакс
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-ЛС-5№025833
5038
M03AX01
Ботулинический токсин
Ботулакс
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-ЛС-5№025832
5039
M03AX01
Ботулинический токсин
Вистабель
порошок для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-ЛС-5№025196
5040
M03AX01
Ботулинический токсин
ФОРТОКС®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения 100 ЕД
РК-ЛС-5№024855
5041
M03AX01
Ботулинический токсин
Ботулакс
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 200 ЕД
РК-ЛС-5№025831
M09AX03
Аталурен
орфанный
5042
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг
РК-ЛС-5№024443
5043
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
РК-ЛС-5№024442
5044
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1000 мг
РК-ЛС-5№024441
M03B
Миорелаксанты центрального действия
M03BX
Другие агенты центрального действия
M03BX01
Баклофен
5045
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблетки 10мг
РК-ЛС-5№025149
5046
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблетки 25мг
РК-ЛС-5№025148
M03BX02
Тизанидин
5047
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№024324
5048
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№024321
5049
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№003962
5050
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№003961
5051
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№026183
5052
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№026184
M03BX04
Толперизон
5053
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№012351
5054
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№012352
5055
M03BX04
Толперизон
Респанол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023303
5056
M03BX04
Толперизон
Респанол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023304
5057
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг

ҚР-ДЗ-5№024521
5058
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024522
5059
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024565
5060
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024566
5061
M03BX04
Толперизон
Токката®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025447
5062
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025144
5063
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025145
M04AA01
Аллопуринол
5064
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122059
5065
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№122060
5066
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024297
5067
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024298
M04AA03
Фебуксостат
5068
M04AA03
Фебуксостат
Инксанта 80
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121719
5069
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик®120 мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022562
5070
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№022564
5071
M04AA03
Фебуксостат
УРИНОРМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№025577
5072
M04AA03
Фебуксостат
Фебурик 80
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№025426
5073
M04AA03
Фебуксостат
Феблорика
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 80 мг
ҚР-ДЗ-5№026004
M05
Сүйек ауруларын емдеуге арналған препараттар
M05B
Сүйектің минерализациясына әсер ететін препараттар
M05BA
Бисфосфонаттар
M05BA02
Клодрон қышқылы
5074
M05BA02
Клодрон қышқылы
Кластеон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг
ҚР-ДЗ-5№025900
M05BA03
Памидрон қышқылы
5075
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидронат медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 90 мг/30 мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№014963
5076
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидронат медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014962
5077
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025240
5078
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 90 мг/30 мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№025238
M05BA04
Алендрон қышқылы
5079
M05BA04
Алендрон қышқылы
Лондромакс
таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№024289
5080
M05BA04
Алендрон қышқылы
Остемакс 70 комфорт
таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№010442
5081
M05BA04
Алендрон қышқылы
Алендронат натрия
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020999
5082
M05BA04
Алендрон қышқылы
Алендронат натрия
таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№021000
5083
M05BA04
Алендрон қышқылы
Осталон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 70 мг

РК-ЛС-5№024521
5058
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№024522
5059
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№024565
5060
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024566
5061
M03BX04
Толперизон
Токката®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№025447
5062
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№025144
5063
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025145
M04AA01
Аллопуринол
5064
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№122059
5065
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№122060
5066
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№024297
5067
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№024298
M04AA03
Фебуксостат
5068
M04AA03
Фебуксостат
Инксанта 80
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№121719
5069
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик®120 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№022562
5070
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№022564
5071
M04AA03
Фебуксостат
УРИНОРМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№025577
5072
M04AA03
Фебуксостат
Фебурик 80
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№025426
5073
M04AA03
Фебуксостат
Феблорика
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№026004
M05
Препараты для лечения заболеваний костей
M05B
Препараты, влияющие на минерализацию костей
M05BA
Бисфосфонаты
M05BA02
Клодроновая кислота
5074
M05BA02
Клодроновая кислота
Кластеон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№025900
M05BA03
Памидроновая кислота
5075
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидронат медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 90 мг/30 мл, 30 мл
РК-ЛС-5№014963
5076
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидронат медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№014962
5077
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025240
5078
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 90 мг/30 мл, 30 мл
РК-ЛС-5№025238
M05BA04
Алендроновая кислота
5079
M05BA04
Алендроновая кислота
Лондромакс
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№024289
5080
M05BA04
Алендроновая кислота
Остемакс 70 комфорт
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№010442
5081
M05BA04
Алендроновая кислота
Алендронат натрия
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020999
5082
M05BA04
Алендроновая кислота
Алендронат натрия
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№021000
5083
M05BA04
Алендроновая кислота
Осталон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 70 мг

ҚР-ДЗ-5№004596
M05BA06
Ибандрон қышқылы
орфандық
5084
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Ай-Фос
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022405
5085
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонвива
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№005110
5086
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонеост
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023831
5087
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонвива
вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді 3мг/3мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012812
M05BA08
Золедрон қышқылы
5088
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№024425
5089
M05BA08
Золедрон қышқылы
Остеолекс
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/ 100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024424
5090
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зобон
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 4 мг, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018244
5091
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зобон
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121770
5092
M05BA08
Золедрон қышқылы
Акласта®
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004510
5093
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зомета®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4мг/5мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005510
5094
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золедрон қышқылы-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023425
5095
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золедронат-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121861
5096
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золеост
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024896
M05BB
Кальций препараттарымен құрамдастырылған бифосфанаттар
M05BB03
Алендрон қышқылы және Колекальциферол
5097
M05BB03
Алендрон қышқылы және Колекальциферол
Бонил Плюс
таблеткалар 70 мг/5600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023990
5098
M05BB03
Алендрон қышқылы және Колекальциферол
Бонил
таблеткалар 70 мг/2800 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024079
M05BX
Сүйектің минерализациясына әсер ететін басқа да препараттар
M05BX03
Стронций ранелаты
M05BX04
Денозумаб
5099
M05BX04
Денозумаб
Пролиа®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 60 мг/мл, 1 мл
ҚР-БП-5№018769
5100
M05BX04
Денозумаб
ИКСГЕВА®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 70 мг/мл, 120 мг (1.7 мл)
ҚР-ДЗ-5№019749
M09AX06
Этеплирсен
5101
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
сұйылтудан кейін вена іші инфузиясына арналған инъекция 100 мг/2 мл (50 мг/мл)
орфандық
5102
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
сұйылтудан кейін вена іші инфузиясына арналған инъекция 500 мг/10 мл (50 мг/мл)
орфандық
M09AX07
Нусинерсен
орфандық
5103
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза™
интратекальді енгізуге арналған ерітінді 2,4 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025109
M09AX08
Голодирсен
орфандық
5104
M09AX08
Голодирсен
Виондис 53
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ 100 мг/2 мл және 500 мг/10 мл

РК-ЛС-5№004596
M05BA06
Ибандроновая кислота
орфанный
5084
M05BA06
Ибандроновая кислота
Ай-Фос
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022405
5085
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонвива
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№005110
5086
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонеост
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023831
5087
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонвива
раствор для внутривенных инъекций 3мг/3мл, 3 мл
РК-ЛС-5№012812
M05BA08
Золедроновая кислота
5088
M05BA08
Золедроновая кислота
Золекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл
РК-ЛС-5№024425
5089
M05BA08
Золедроновая кислота
Остеолекс
раствор для инфузий 5 мг/ 100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024424
5090
M05BA08
Золедроновая кислота
Зобон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий 4 мг, 5 мл
РК-ЛС-5№018244
5091
M05BA08
Золедроновая кислота
Зобон
раствор для инфузий 5 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121770
5092
M05BA08
Золедроновая кислота
Акласта®
раствор для инфузий 5 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№004510
5093
M05BA08
Золедроновая кислота
Зомета®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4мг/5мл, 5 мл
РК-ЛС-5№005510
5094
M05BA08
Золедроновая кислота
Золедроновая кислота-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023425
5095
M05BA08
Золедроновая кислота
Золедронат-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№121861
5096
M05BA08
Золедроновая кислота
Золеост
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024896
M05BB
Бисфосфонаты в комбинации с препаратами кальция
M05BB03
Алендроновая кислота и Колекальциферол
5097
M05BB03
Алендроновая кислота и Колекальциферол
Бонил Плюс
таблетки 70 мг/5600 МЕ
РК-ЛС-5№023990
5098
M05BB03
Алендроновая кислота и Колекальциферол
Бонил
таблетки 70 мг/2800 МЕ
РК-ЛС-5№024079
M05BX
Прочие препараты, влияющие на минерализацию костей
M05BX03
Стронция ранелат
M05BX04
Денозумаб
5099
M05BX04
Денозумаб
Пролиа®
раствор для подкожного введения 60 мг/мл, 1 мл
РК-БП-5№018769
5100
M05BX04
Денозумаб
ИКСГЕВА®
раствор для подкожного введения 70 мг/мл, 120 мг (1.7 мл)
РК-ЛС-5№019749
M09AX06
Этеплирсен
5101
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
инъекция для внутривенной инфузии после разбавления 100 мг/2 мл (50 мг/мл)
орфанный
5102
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
инъекция для внутривенной инфузии после разбавления 500 мг/10 мл (50 мг/мл)
орфанный
M09AX07
Нусинерсен
орфанный
5103
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза™
раствор для интратекального введения 2,4 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025109
M09AX08
Голодирсен
орфанный
5104
M09AX08
Голодирсен
Виондис 53
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг/2 мл и 500 мг/10 мл

M09AX10
Рисдиплам
орфандық
5105
M09AX10
Рисдиплам
Эврисди®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,75 мг/мл по 2 г
ҚР-ДЗ-5№025937
N
Нерв жүйесі
N01
Анестетиктер
N01A
Жалпы анестезияға арналған препараттар
N01AB
Галогенделген гидрокарбондар
N01AB01
Галотан
5106
N01AB01
Галотан
Галотан
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018654
N01AB06
Изофлуран
5107
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018634
5108
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 250
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 250 мл
ҚР-ДЗ-5№023630
5109
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 100
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023631
5110
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018634
N01AB08
Севофлуран
5111
N01AB08
Севофлуран
Севофлуран
ингаляциялық наркозға арналған ерітінді, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018164
5112
N01AB08
Севофлуран
Севотрой 250
ингаляцияға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№023625
5113
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
ингаляцияға арналған сұйықтық,250 мг
ҚР-ДЗ-5№024114
5114
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
ингаляцияға арналған сұйықтық,100 мг
ҚР-ДЗ-5№024117
5115
N01AB08
Севофлуран
Севоран
ингаляцияға арналған сұйықтық,250 мл
ҚР-ДЗ-5№024256
5116
N01AB08
Севофлуран
Севовор
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024705
N01AF
Барбитураттар
N01AF03
Тиопентал
5117
N01AF03
Натрий тиопенталы
Тиопентал- КМП
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№000327
N01AH
Апиындық анальгетиктер
N01AH01
Фентанил
5118
N01AH01
Фентанил
Фентанил
инъекцияға арналған ерітінді 0,05% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№008570
5119
N01AH01
Фентанил
Фентанил
инъекцияға арналған ерітінді 0,005% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015713
N01AX
Жалпы анестезияға арналған басқа да препараттар
N01AX03
Кетамин
5120
N01AX03
Кетамин
Кетамин
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003486
5121
N01AX03
Кетамин
Кетамин
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003486
5122
N01AX03
Кетамин
КЕТАМИН-САНТО®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024627
N01AX10
Пропофол
5123
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
инъекцияға және инфузияға арналған эмульсия 1%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121826
5124
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014716
5125
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл,50мл
ҚР-ДЗ-5№024151
5126
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл, 20мл
ҚР-ДЗ-5№024152
5127
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 20 мг /мл, 50мл
ҚР-ДЗ-5№024153
5128
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 1%, 20 мл

M09AX10
Рисдиплам
орфанный
5105
M09AX10
Рисдиплам
Эврисди®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 0,75 мг/мл по 2 г
РК-ЛС-5№025937
N
Нервная система
N01
Анестетики
N01A
Препараты для общей анестезии
N01AB
Галогенизированные гидрокарбоны
N01AB01
Галотан
5106
N01AB01
Галотан
Галотан
жидкость для ингаляционного наркоза 250 мл
РК-ЛС-5№018654
N01AB06
Изофлуран
5107
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза по 100 мл
РК-ЛС-5№018634
5108
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 250
жидкость для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№023630
5109
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 100
жидкость для ингаляционного наркоза по 100 мл
РК-ЛС-5№023631
5110
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№018634
N01AB08
Севофлуран
5111
N01AB08
Севофлуран
Севофлуран
раствор для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№018164
5112
N01AB08
Севофлуран
Севотрой 250
жидкость для ингаляций по 250 мл
РК-ЛС-5№023625
5113
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
жидкость для ингаляций 250 мг
РК-ЛС-5№024114
5114
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
жидкость для ингаляций 100 мг
РК-ЛС-5№024117
5115
N01AB08
Севофлуран
Севоран
жидкость для ингаляций по 250 мл
РК-ЛС-5№024256
5116
N01AB08
Севофлуран
Севовор
жидкость для ингаляционного наркоза, 250 мл
РК-ЛС-5№024705
N01AF
Барбитураты
N01AF03
Тиопентал
5117
N01AF03
Тиопентал натрия
Тиопентал-КМП
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№000327
N01AH
Опиоидные анальгетики
N01AH01
Фентанил
5118
N01AH01
Фентанил
Фентанил
раствор для инъекций 0,05 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№008570
5119
N01AH01
Фентанил
Фентанил
раствор для инъекций 0,005% по 2 мл
РК-ЛС-5№015713
N01AX
Другие препараты для общей анестезии
N01AX03
Кетамин
5120
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№003486
5121
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№003486
5122
N01AX03
Кетамин
КЕТАМИН-САНТО®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024627
N01AX10
Пропофол
5123
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
эмульсия для внутривенного введения 1% 50 мл
РК-ЛС-5№121826
5124
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№014716
5125
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл, 50мл
РК-ЛС-5№024151
5126
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл, 20мл
РК-ЛС-5№024152
5127
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 20 мг /мл, 50мл
РК-ЛС-5№024153
5128
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
эмульсия для внутривенного введения 1% 20 мл

ҚР-ДЗ-5№121827
5129
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014715
5130
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
инъекцияға арналған эмульсия 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023935
5131
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
инъекцияға арналған эмульсия 1% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023935
5132
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
инфузияға арналған эмульсия 20 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024471
5133
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
инфузияға арналған эмульсия 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№024472
5134
N01AX10
Пропофол
Сэйфол
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 10 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025081
N01AX11
Натрий оксибаты
5135
N01AX11
Натрий оксибаты
Натрий оксибутираты
инъекцияға арналған ерітінді 200 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014369
5136
N01AX11
Натрий оксибаты
Натрий оксибутираты
инъекцияға арналған ерітінді 200 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014369
N01AX63
Азот тотығы
N01B
Жергілікті анестезияға арналған препараттар
N01BA
Аминобензой қышқылының эфирлері
N01BA02
Прокаин
5137
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010320
5138
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010747
5139
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003855
5140
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 2%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010375
5141
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010747
5142
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010373
5143
N01BA02
Прокаин
Новокаин-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000150
5144
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022465
5145
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022465
5146
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5% , 5мл
ҚР-ДЗ-5№024166
5147
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010373
5148
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 5мл
ҚР-ДЗ-5№022474
5149
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№022474
N01BB
Амидтер
N01BB01
Бупивакаин
5150
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин-М
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№009464
5151
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№010790
5152
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин спинал
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022582
5153
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022584
5154
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
инъекцияға арналған ерітінді 5мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№023064
5155
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл

РК-ЛС-5№121827
5129
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№014715
5130
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
эмульсия для инъекций 1% 10 мл
РК-ЛС-5№023935
5131
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
эмульсия для инъекций 1% 20 мл
РК-ЛС-5№023935
5132
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
эмульсия для инфузий 20 мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№024471
5133
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
эмульсия для инфузий 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№024472
5134
N01AX10
Пропофол
Сэйфол
эмульсия для внутривенного введения и инфузий, 10 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№025081
N01AX11
Натрия оксибат
5135
N01AX11
Натрия оксибат
Натрия оксибутират
раствор для инъекций 200 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№014369
5136
N01AX11
Натрия оксибат
Натрия оксибутират
раствор для инъекций 200 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№014369
N01AX63
Закись азота
N01B
Препараты для местной анестезии
N01BA
Эфиры аминобензойной кислоты
N01BA02
Прокаин
5137
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№010320
5138
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№010747
5139
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№003855
5140
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 2%, 2 мл
РК-ЛС-5№010375
5141
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010747
5142
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№010373
5143
N01BA02
Прокаин
Новокаин-Дарница
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№000150
5144
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022465
5145
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022465
5146
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№024166
5147
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№010373
5148
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл 5мл
РК-ЛС-5№022474
5149
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022474
N01BB
Амиды
N01BB01
Бупивакаин
5150
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин-М
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№009464
5151
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 4 мл
РК-ЛС-5№010790
5152
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин спинал
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 4 мл
РК-ЛС-5№022582
5153
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 10 мл
РК-ЛС-5№022584
5154
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
раствор для инъекций 5мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№023064
5155
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл

ҚР-ДЗ-5№010789
5156
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
инъекцияға арналған ерітінді 5мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023172
N01BB02
Лидокаин
5157
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған дозаланған спрей, 10% 38 г
ҚР-ДЗ-5№010030
5158
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№013599
5159
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021605
5160
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021606
5161
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 1%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023161
5162
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№019325
5163
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023473
5164
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023474
5165
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг /мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023475
5166
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023602
5167
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді, 2% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013600
5168
N01BB02
Лидокаин
Версатис
медициналық бұласыр 5%
ҚР-ДЗ-5№023686
5169
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған спрей 10%, 38г
ҚР-ДЗ-5№022653
N01BB03
Мепивакаин
5170
N01BB03
Мепивакаин
Скандонест 3%
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1,8мл
ҚР-ДЗ-5№018205
5171
N01BB03
Мепивакаин
Пьеркаин
инфильтрация мен периневральді инъекцияға арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1,8 мл
ҚР-ДЗ-5№025455
5172
N01BB03
Мепивакаин
Мепивастезин
инъекцияға арналған ерітінді, 3%, 1,7 мл
ҚР-ДЗ-5№025175
N01BB09
Ропивакаин
5173
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012507
5174
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№012505
5175
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012506
5176
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022637
5177
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022637
5178
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
5179
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
5180
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
5181
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022635
5182
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 20 мл

РК-ЛС-5№010789
5156
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
раствор для инъекций 5мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023172
N01BB02
Лидокаин
5157
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
спрей для местного и наружного применения дозированный 10% по 38 г
РК-ЛС-5№010030
5158
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций, 1%, 3,5 мл
РК-ЛС-5№013599
5159
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций 20 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№021605
5160
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021606
5161
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 1%, 5мл
РК-ЛС-5№023161
5162
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 20 мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№019325
5163
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023473
5164
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 10 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023474
5165
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 20 мг /мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023475
5166
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 10 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023602
5167
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций, 2% 2 мл
РК-ЛС-5№013600
5168
N01BB02
Лидокаин
Версатис
медицинский пластырь 5%
РК-ЛС-5№023686
5169
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин-DF
спрей для наружного и местного применения 10%, 38г
РК-ЛС-5№022653
N01BB03
Мепивакаин
5170
N01BB03
Мепивакаин
Скандонест 3%
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1,8 мл
РК-ЛС-5№018205
5171
N01BB03
Мепивакаин
Пьеркаин
раствор для инфильтрации и периневральной инъекции 30 мг/мл, 1,8 мл
РК-ЛС-5№025455
5172
N01BB03
Мепивакаин
Мепивастезин
раствор для инъекций 3%, 1,7 мл
РК-ЛС-5№025175
N01BB09
Ропивакаин
5173
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№012507
5174
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№012505
5175
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№012506
5176
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022637
5177
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№022637
5178
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№022600
5179
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022600
5180
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№022600
5181
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№022635
5182
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 20 мл

ҚР-ДЗ-5№022635
5183
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020451
5184
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл10 мл
ҚР-ДЗ-5№022636
5185
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022636
5186
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
иинъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024524
5187
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг|мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024523
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
5188
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Анеста-А
сыртқа қолдануға арналған крем 5 г
ҚР-ДЗ-5№023719
5189
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Анеста-А
сыртқа қолдануға арналған крем 30 г
ҚР-ДЗ-5№023719
5190
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Анеста-А
сыртқа қолдануға арналған крем 60 г
ҚР-ДЗ-5№023719
5191
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Акриол Про
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 5 г
ҚР-ДЗ-5№023948
5192
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Акриол Про
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№023948
5193
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Акриол Про
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 100 г
ҚР-ДЗ-5№023948
5194
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Ксилокрем
сыртқа қолдануға арналған крем 5 г
ҚР-ДЗ-5№023550
5195
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Ксилокрем
сыртқа қолдануға арналған крем 30 г
ҚР-ДЗ-5№023550
N01BB52
Хлоргексидин және Лидокаин
5196
N01BB52
Хлоргексидин және Лидокаин
Лидокаин бар катеджель
сыртқа қолдануға арналған гель 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№013306
N01BB58
Артикаин басқа да препараттармен біріктірілімде
N01BX
Жергілікті анестезияға арналған өзге препараттар
N01BX04
Капсаицин
N02
Анальгетиктер
N02A
Апиындар
N02AA
Табиғи апиын алкалоидтары
N02AA01
Морфин
5197
N02AA01
Морфин
Морфин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 1% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010526
5198
N02AA01
Морфин
Морфин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 1% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015880
5199
N02AA01
Морфин
Морфин сульфаты VIC
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023133
5200
N02AA01
Морфин
Морфин сульфаты VIC
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023132
5201
N02AA01
Морфин
Морфин лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025815
N02AA55
Оксикодон және Налоксон
N02AB
Фенилпиперидиннің туындылары
5202
N02AB
Фенилпиперидиннің туындылары
Промедол
инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010525
5203
N02AB
Фенилпиперидиннің туындылары
Промедол
инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010158
N02AB03
Фентанил
5204
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермалді емдік жүйе 75 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№020395
5205
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермалді емдік жүйе 100мкг/с

РК-ЛС-5№022635
5183
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№020451
5184
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022636
5185
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№022636
5186
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024524
5187
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
раствор для инъекций 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024523
N01BB20
Комбинированные препараты
5188
N01BB20
Комбинированные препараты
Анеста-А
крем для наружного применения 5 г
РК-ЛС-5№023719
5189
N01BB20
Комбинированные препараты
Анеста-А
крем для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№023719
5190
N01BB20
Комбинированные препараты
Анеста-А
крем для наружного применения 60 г
РК-ЛС-5№023719
5191
N01BB20
Комбинированные препараты
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 5 г.
РК-ЛС-5№023948
5192
N01BB20
Комбинированные препараты
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 30 г.
РК-ЛС-5№023948
5193
N01BB20
Комбинированные препараты
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 100 г.
РК-ЛС-5№023948
5194
N01BB20
Комбинированные препараты
Ксилокрем
крем для наружного применения 5 г
РК-ЛС-5№023550
5195
N01BB20
Комбинированные препараты
Ксилокрем
крем для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№023550
N01BB52
Хлоргексидин и Лидокаин
5196
N01BB52
Хлоргексидин и Лидокаин
Катеджель с лидокаином
гель для наружного применения 12,5 г
РК-ЛС-5№013306
N01BB58
Артикаин в комбинации с другими препаратами
N01BX
Прочие препараты для местной анестезии
N01BX04
Капсаицин
N02
Анальгетики
N02A
Опиоиды
N02AA
Природные алкалоиды опия
N02AA01
Морфин
5197
N02AA01
Морфин
Морфина гидрохлорид
раствор для инъекций 1% по 1 мл
РК-ЛС-5№010526
5198
N02AA01
Морфин
Морфина гидрохлорид
раствор для инъекций 1% по 1 мл
РК-ЛС-5№015880
5199
N02AA01
Морфин
Морфина сульфат VIC
таблетка 10 мг
РК-ЛС-5№023133
5200
N02AA01
Морфин
Морфина сульфат VIC
таблетка 5 мг
РК-ЛС-5№023132
5201
N02AA01
Морфин
Морфин лонг
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025815
N02AA55
Оксикодон и Налоксон
N02AB
Фенилпиперидина производные
5202
N02AB
Фенилпиперидина производные
Промедол
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-5№010525
5203
N02AB
Фенилпиперидина производные
Промедол
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-5№010158
N02AB03
Фентанил
5204
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 75 мкг/ч
РК-ЛС-5№020395
5205
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермальная терапевтическая система 100мкг/ч

ҚР-ДЗ-5№023332
5206
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермалді емдік жүйе 12,5мкг/ч
ҚР-ДЗ-5№023328
5207
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермалді емдік жүйе 75 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№023331
5208
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермалді емдік жүйе 50 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№023330
5209
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермалді емдік жүйе 50 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№020394
5210
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермалді емдік жүйе 100 мкг/ч
ҚР-ДЗ-5№020396
5211
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермалді емдік жүйе 12,5
ҚР-ДЗ-5№020392
5212
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермалді емдік жүйе 25 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№023329
5213
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермалді емдік жүйе 25 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№020393
5214
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермалді емдік жүйе 25 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024034
5215
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермалді емдік жүйе 50 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024033
5216
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермалді емдік жүйе 75 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024032
5217
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермалді емдік жүйе 100 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024031
5218
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермалді емдік жүйе 12,5 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024030
N02AF
Морфиннің туындылары
N02AF02
Налбуфин
5219
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№122031
5220
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 1.0 мл
ҚР-ДЗ-5№122030
5221
N02AF02
Налбуфин
Энфин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№023979
5222
N02AF02
Налбуфин
Энфин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/ мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023980
N02AX
Өзге апиындар
N02AX02
Трамадол
5223
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015658
5224
N02AX02
Трамадол
Трамадол - М
инъекцияға арналған ерітінді 5 % по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018696
5225
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121793
5226
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014708
5227
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005475
5228
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005476
5229
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013923
5230
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013921
5231
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013925
5232
N02AX02
Трамадол
Маброн
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№009171
5233
N02AX02
Трамадол
Трамадол
инъекцияға арналған ерітінді 5% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014045
5234
N02AX02
Трамадол
Трамадол
инъекцияға арналған ерітінді 5% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014045
5235
N02AX02
Трамадол
Трамадол
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг

РК-ЛС-5№023332
5206
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермальная терапевтическая система 12,5мкг/ч
РК-ЛС-5№023328
5207
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермальная терапевтическая система 75 мкг/ч
РК-ЛС-5№023331
5208
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермальная терапевтическая система 50 мкг/ч
РК-ЛС-5№023330
5209
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 50 мкг/ч
РК-ЛС-5№020394
5210
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 100 мкг/ч
РК-ЛС-5№020396
5211
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 12,5
РК-ЛС-5№020392
5212
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик®
трансдермальная терапевтическая система 25 мкг/ч
РК-ЛС-5№023329
5213
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 25 мкг/ч
РК-ЛС-5№020393
5214
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 25 мкг/ч
РК-ЛС-5№024034
5215
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 50 мкг/ч
РК-ЛС-5№024033
5216
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 75 мкг/ч
РК-ЛС-5№024032
5217
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 100 мкг/ч
РК-ЛС-5№024031
5218
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 12,5 мкг/ч
РК-ЛС-5№024030
N02AF
Производные морфина
N02AF02
Налбуфин
5219
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
раствор для инъекций 20 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№122031
5220
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1,0 мл
РК-ЛС-5№122030
5221
N02AF02
Налбуфин
Энфин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№023979
5222
N02AF02
Налбуфин
Энфин
раствор для инъекций 10 мг/ мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023980
N02AX
Прочие опиоиды
N02AX02
Трамадол
5223
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№015658
5224
N02AX02
Трамадол
Трамадол - М
раствор для инъекций 5 % по 2 мл
РК-ЛС-5№018696
5225
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№121793
5226
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№014708
5227
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№005475
5228
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№005476
5229
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
раствор для инъекций 100 мг/2 мл по 2 мл
РК-ЛС-5№013923
5230
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013921
5231
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№013925
5232
N02AX02
Трамадол
Маброн
раствор для инъекций 100 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№009171
5233
N02AX02
Трамадол
Трамадол
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№014045
5234
N02AX02
Трамадол
Трамадол
раствор для инъекций 5% по 1 мл
РК-ЛС-5№014045
5235
N02AX02
Трамадол
Трамадол
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг

ҚР-ДЗ-3№019591
5236
N02AX02
Трамадол
Маброн
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№009170
N02B
Анальгетиктер мен антипиретиктер
N02BA
Салицил қышқылы және оның туындылары
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
5237
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№012881
5238
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№015676
5239
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017057
5240
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Кор - Тева 50
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019114
5241
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Кор – Тева 100
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019115
5242
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№010131
5243
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Упсарин УПСА
көпіршитін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004022
5244
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025019
N02BB
Пиразолоны
N02BB02
Натрий метамизолы
5245
N02BB02
Натрий метамизолы
Баралгин® М
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016260
5246
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022652
5247
N02BB02
Натрий метамизолы
БАРАСПАЗМ
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024165
5248
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010232
5249
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
инъекцияға арналған ерітінді 50% , 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010438
5250
N02BB02
Натрий метамизолы
Темпалгин® М
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020109
5251
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011176
5252
N02BB02
Натрий метамизолы
Баралгин® М
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016261
5253
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121895
5254
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
инъекцияға арналған ерітінді 50% , 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026180
N02BE
Анилидтер
N02BE01
Парацетамол
5255
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
көпіршитін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№002434
5256
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
ректальді суппозиторийлер 80 мг
ҚР-ДЗ-5№005193
5257
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
ректальді суппозиторийлер 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005213
5258
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№012095
5259
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 0,5г
ҚР-ДЗ-5№015674
5260
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ NOBEL®
суспензия 120 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010808
5261
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ ФОРТЕ NOBEL®
суспензия 250 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010807
5262
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009728
5263
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016504
5264
N02BE01
Парацетамол
Балаларға арналған Панадол®
ректальді суппозиторийлер 250 мг

РК-ЛС-3№019591
5236
N02AX02
Трамадол
Маброн
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№009170
N02B
Анальгетики и антипиретики
N02BA
Салициловая кислота и ее производные
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
5237
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетка, 500 мг
РК-ЛС-5№012881
5238
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№015676
5239
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№017057
5240
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Кор - Тева 50
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019114
5241
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Кор – Тева 100
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№019115
5242
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№010131
5243
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Упсарин УПСА
таблетки шипучие 500 мг
РК-ЛС-5№004022
5244
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№025019
N02BB
Пиразолоны
N02BB02
Метамизол натрия
5245
N02BB02
Метамизол натрия
Баралгин® М
раствор для инъекций 500 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№016260
5246
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022652
5247
N02BB02
Метамизол натрия
БАРАСПАЗМ
раствор для инъекций 500 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024165
5248
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
раствор для инъекций 500 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№010232
5249
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
раствор для инъекций 50% по 2 мл
РК-ЛС-5№010438
5250
N02BB02
Метамизол натрия
Темпалгин® М
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№020109
5251
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№011176
5252
N02BB02
Метамизол натрия
Баралгин® М
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№016261
5253
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№121895
5254
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
раствор для инъекций, 50 %, 2мл
РК-ЛС-0№026180
N02BE
Анилиды
N02BE01
Парацетамол
5255
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
таблетки шипучие 500 мг
РК-ЛС-5№002434
5256
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 80 мг
РК-ЛС-5№005193
5257
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 300 мг
РК-ЛС-5№005213
5258
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№012095
5259
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 0,5г
РК-ЛС-5№015674
5260
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ NOBEL®
суспензия 120 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№010808
5261
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ ФОРТЕ NOBEL®
суспензия 250 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№010807
5262
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№009728
5263
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№016504
5264
N02BE01
Парацетамол
Детский Панадол®
суппозитории ректальные 250 мг

N02CC01
Суматриптан
Сумафикс
таблетка 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024652
N02CC03
Золмитриптан
5295
N02CC03
Золмитриптан
Золмигрен®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018389
5296
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№121672
5297
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-3№121671
N02CC04
Ризатриптан
5298
N02CC04
Ризатриптан
Ризоптан
таблетки 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023551
5299
N02CC04
Ризатриптан
Ритазум
ауыз қуысында диспергирленетін таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023084
N02CC06
Элетриптан
5300
N02CC06
Элетриптан
Релпакс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010953
5301
N02CC06
Элетриптан
Элетриптана гидробромид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024784
N02CD
Кальцитонин генімен байланысты пептид (CGRP) антагонистері
N02CD03
Фреманезумаб
5302
N02CD03
Фреманезумаб
Аджови
тері астына енгізуге арналған, 225 мг/1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024533
N03
Эпилепсияға қарсы препараттар
N03A
Эпилепсияға қарсы препараттар
N03AA
Барбитураттар және олардың туындылары
N03AA02
Фенобарбитал
орфандық
N03AA02
Фенобарбитал
таблеткалар 50 мг
орфандық
N03AA02
Фенобарбитал
таблеткалар 100 мг
орфандық
N03AB
Гидантоин туындылары
N03AB02
Фенитоин
орфандық
N03AD
Сукцинимид туындылары
N03AD01
Этосуксимид
орфандық
5303
N03AD01
Этосуксимид
Суксилеп
капсула 250 мг
орфандық
5304
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
капсула 250 мг
5305
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
шәрбат 250 мг/5 мл
N03AD01
Этосуксимид
іке қолдануға арналған тамшылар 50 мг/мл
N03AE
Бензодиазепиннің туындылары
N03AE01
Клоназепам
5306
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№011029
5307
N03AE01
Клоназепам
КЛОНАЗЕПАМ VIC
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025093
N03AF
Карбоксамидтің туындылары
N03AF01
Карбамазепин
5308
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 400
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№010565
5309
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 200
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№010564
5310
N03AF01
Карбамазепин
Карбалекс®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014317
5311
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013247
5312
N03AF01
Финлепсин-Тева
Финлепсин-Тева
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013786
5313
N03AF01
Финлепсин ретард - Тева
Финлепсин ретард - Тева
босап шығуы ұзартылған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015883
5314
N03AF01
Финлепсин ретард - Тева
Финлепсин ретард - Тева
босап шығуы ұзартылған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015893
5315
N03AF01
Карбамазепин
МЕЗАКАР®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019783
5316
N03AF01
Карбамазепин
Мезакар® SR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019782
5317
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблеткалар 200 мг

N02CC01
Суматриптан
Сумафикс
таблетка 50 мг
РК-ЛС-5№024652
N02CC03
Золмитриптан
5295
N02CC03
Золмитриптан
Золмигрен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№018389
5296
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-3№121672
5297
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-3№121671
N02CC04
Ризатриптан
5298
N02CC04
Ризатриптан
Ризоптан
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№023551
5299
N02CC04
Ризатриптан
Ритазум
таблетки диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№023084
N02CC06
Элетриптан
5300
N02CC06
Элетриптан
Релпакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№010953
5301
N02CC06
Элетриптан
Элетриптана гидробромид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№024784
N02CD
Антагонисты пептида, родственного гену кальцитонина (CGRP)
N02CD03
Фреманезумаб
5302
N02CD03
Фреманезумаб
Аджови
раствор для подкожного введения, 225 мг/1.5 мл
РК-ЛС-5№024533
N03
Противоэпилептические препараты
N03A
Противоэпилептические препараты
N03AA
Барбитураты и их производные
N03AA02
Фенобарбитал
орфанный
N03AA02
Фенобарбитал
таблетки 50 мг
орфанный
N03AA02
Фенобарбитал
таблетки 100 мг
орфанный
N03AB
Производные гидантоина
N03AB02
Фенитоин
орфанный
N03AD
Производные сукцинимид
N03AD01
Этосуксимид
орфанный
5303
N03AD01
Этосуксимид
Суксилеп
капсула 250 мг
5304
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
капсула 250 мг
5305
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
сироп 250 мг/5 мл
N03AD01
Этосуксимид
капли оральные 50 мг/мл
N03AE
Производные бензодиазепина
N03AE01
Клоназепам
5306
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№011029
5307
N03AE01
Клоназепам
КЛОНАЗЕПАМ VIC
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№025093
N03AF
Производные карбоксамида
N03AF01
Карбамазепин
5308
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 400
таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№010565
5309
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 200
таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№010564
5310
N03AF01
Карбамазепин
Карбалекс®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№014317
5311
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№013247
5312
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин-Тева
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№013786
5313
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин ретард - Тева
таблетки с пролонгированным высвобождением 400 мг
РК-ЛС-5№015883
5314
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин ретард - Тева
таблетки с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№015893
5315
N03AF01
Карбамазепин
МЕЗАКАР®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№019783
5316
N03AF01
Карбамазепин
Мезакар® SR
таблетки с пролонгированным высвобождением 400 мг
РК-ЛС-5№019782
5317
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблетки 200 мг

ҚР-ДЗ-5№018383
N03AF02
Окскарбазепин
5318
N03AF02
Окскарбазепин
Оксапин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018849
N03AF03
Руфинамид
орфандық
N03AG
Майлы қышқылдардың туындылары
N03AG01
Вальпрой қышқылы
5319
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
балаларға арналған шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014720
5320
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрокс Хроно
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№025013
5321
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрокс Хроно
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025012
5322
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрой қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024311
5323
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
ішуге арналған тамшылар 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014719
5324
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014765
5325
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014767
5326
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин®
шәрбат 5 г/100 мл по 150 мл
ҚР-ДЗ-5№019795
5327
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№014766
5328
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроносфера™
әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер 500 мг, 1.5 г
ҚР-ДЗ-5№013590
5329
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроно
босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014555
5330
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроносфера™
әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер 250 мг, 0.75 г
ҚР-ДЗ-5№013589
5331
N03AG01
Вальпрой қышқылы
ДЕПАКИН® ХРОНО
қабықпен қапталған, ұзақ әсер ететін бөлінетін таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013747
5332
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003615
5333
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Валат
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025355
N03AG04
Вигабатрин
орфандық
N03AG04
Вигабатрин
таблетка 500 мг
N03AG04
Вигабатрин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
N03AG06
Тиагабин
орфандық
N03AX
Өзге эпилепсияға қарсы препараттар
N03AX03
Сультиам
орфандық
5334
N03AX03
Сультиам
Осполот
таблетка 200 мг
N03AX09
Ламотриджин
5335
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013459
5336
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013460
5337
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
шайнайтын таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011586
5338
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
шайнайтын таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№011589
5339
N03AX09
Ламотриджин
Риджинол®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019648
5340
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
шайнайтын таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011588
5341
N03AX09
Ламотриджин
Риджинол®
таблеткалар 25 мг

РК-ЛС-5№018383
N03AF02
Окскарбазепин
5318
N03AF02
Окскарбазепин
Оксапин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№018849
N03AF03
Руфинамид
орфанный
N03AG
Производные жирных кислот
N03AG01
Вальпроевая кислота
5319
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
сироп для детей 100 мл
РК-ЛС-5№014720
5320
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпрокс Хроно
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№025013
5321
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпрокс Хроно
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025012
5322
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024311
5323
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капли оральные по 100 мл
РК-ЛС-5№014719
5324
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№014765
5325
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№014767
5326
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин®
сироп 5 г/100 мл по 150 мл
РК-ЛС-5№019795
5327
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 300 мг
РК-ЛС-5№014766
5328
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроносфера™
гранулы пролонгированного действия 500 мг, 1.5 г
РК-ЛС-5№013590
5329
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроно
таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного высвобождения, делимые 500 мг
РК-ЛС-5№014555
5330
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроносфера™
гранулы пролонгированного действия 250 мг, 0.75 г
РК-ЛС-5№013589
5331
N03AG01
Вальпроевая кислота
ДЕПАКИН® ХРОНО
таблетки покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые 300 мг
РК-ЛС-5№013747
5332
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
раствор для инъекций 100 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№003615
5333
N03AG01
Вальпроевая кислота
Валат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения 500 мг
РК-ЛС-5№025355
N03AG04
Вигабатрин
орфанный
N03AG04
Вигабатрин
таблетка 500 мг
N03AG04
Вигабатрин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
N03AG06
Тиагабин
орфанный
N03AX
Прочие противоэпилептические препараты
N03AX03
Сультиам
орфанный
5334
N03AX03
Сультиам
Осполот
таблетка 200 мг
N03AX09
Ламотриджин
5335
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013459
5336
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№013460
5337
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 100 мг
РК-ЛС-5№011586
5338
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 50 мг
РК-ЛС-5№011589
5339
N03AX09
Ламотриджин
Риджинол®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019648
5340
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 25 мг
РК-ЛС-5№011588
5341
N03AX09
Ламотриджин
Риджинол®
таблетки 25 мг

ҚР-ДЗ-5№019647
5342
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011585
5343
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013461
5344
N03AX09
Ламотриджин
ЛАНИСТОР®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024453
5345
N03AX09
Ламотриджин
ЛАНИСТОР®
таблеткалар 50мг
ҚР-ДЗ-5№024454
5346
N03AX09
Ламотриджин
ЛАНИСТОР®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024455
5347
N03AX09
Ламотриджин
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
таблетки жевательные 25 мг
ҚР-ДЗ-0№025934
5348
N03AX09
Ламотриджин
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
таблетки жевательные 50 мг
ҚР-ДЗ-0№025933
N03AX11
Топирамат
5349
N03AX11
Топирамат
Топирол
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018689
5350
N03AX11
Топирамат
Топирол
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018690
5351
N03AX11
Топирамат
Топивитэ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023797
5352
N03AX11
Топирамат
Топамакс®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010414
5353
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020056
5354
N03AX11
Топирамат
Топамакс®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003911
5355
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020058
5356
N03AX11
Топирамат
Топивитэ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023796
5357
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020055
5358
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020057
N03AX12
Габапентин
5359
N03AX12
Габапентин
Тебантин®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№003993
5360
N03AX12
Габапентин
Неогаб
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013251
5361
N03AX12
Габапентин
Неогаб
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013250
5362
N03AX12
Габапентин
НЬЮРОПЕНТИН®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021632
5363
N03AX12
Габапентин
Габагамма®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022977
5364
N03AX12
Габапентин
Габагамма®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№022978
5365
N03AX12
Габапентин
Габагамма®
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022979
5366
N03AX12
Габапентин
Неогаб
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013249
N03AX14
Леветирацетам
5367
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
ішуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№014608
5368
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№014390
5369
N03AX14
Леветирацетам
Левебрейн
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023038
5370
N03AX14
Леветирацетам
Левебрейн
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023039
5371
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014389
5372
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014410
5373
N03AX14
Леветирацетам
Левебрейн
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023040
5374
N03AX14
Леветирацетам
Левипил XR
ұзақ әсер ететін таблеткалар 750 мг

РК-ЛС-5№019647
5342
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№011585
5343
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№013461
5344
N03AX09
Ламотриджин
ЛАНИСТОР®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№024453
5345
N03AX09
Ламотриджин
ЛАНИСТОР®
таблетки 50мг
РК-ЛС-5№024454
5346
N03AX09
Ламотриджин
ЛАНИСТОР®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№024455
5347
N03AX09
Ламотриджин
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
таблетки жевательные 25 мг
РК-ЛС-0№025934
5348
N03AX09
Ламотриджин
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
таблетки жевательные 50 мг
РК-ЛС-0№025933
N03AX11
Топирамат
5349
N03AX11
Топирамат
Топирол
таблетки,покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№018689
5350
N03AX11
Топирамат
Топирол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№018690
5351
N03AX11
Топирамат
Топивитэ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023797
5352
N03AX11
Топирамат
Топамакс®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№010414
5353
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020056
5354
N03AX11
Топирамат
Топамакс®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№003911
5355
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№020058
5356
N03AX11
Топирамат
Топивитэ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№023796
5357
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020055
5358
N03AX11
Топирамат
Эпирамат-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№020057
N03AX12
Габапентин
5359
N03AX12
Габапентин
Тебантин®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№003993
5360
N03AX12
Габапентин
Неогаб
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№013251
5361
N03AX12
Габапентин
Неогаб
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№013250
5362
N03AX12
Габапентин
НЬЮРОПЕНТИН®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№021632
5363
N03AX12
Габапентин
Габагамма®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№022977
5364
N03AX12
Габапентин
Габагамма®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№022978
5365
N03AX12
Габапентин
Габагамма®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№022979
5366
N03AX12
Габапентин
Неогаб
капсула 100 мг
РК-ЛС-5№013249
N03AX14
Леветирацетам
5367
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
раствор для орального применения 100 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№014608
5368
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№014390
5369
N03AX14
Леветирацетам
Левебрейн
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№023038
5370
N03AX14
Леветирацетам
Левебрейн
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023039
5371
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№014389
5372
N03AX14
Леветирацетам
Кеппра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014410
5373
N03AX14
Леветирацетам
Левебрейн
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023040
5374
N03AX14
Леветирацетам
Левипил XR
таблетки пролонгированного действия 750 мг

ҚР-ДЗ-5№023611
5375
N03AX14
Леветирацетам
ЛОГУФЕН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024108
5376
N03AX14
Леветирацетам
ЛОГУФЕН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024113
5377
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№015588
5378
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№015586
5379
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015587
5380
N03AX14
Леветирацетам
Левипил XR
ұзақ әсер ететін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023610
5381
N03AX14
Леветирацетам
Леветра
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024142
5382
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№026169
N03AX15
Зонисамид
5383
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024545
5384
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024543
N03AX16
Прегабалин
5385
N03AX16
Прегабалин
Алис
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020113
5386
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№011792
5387
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020856
5388
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№021328
5389
N03AX16
Прегабалин
Алис
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020115
5390
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№011793
5391
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020857
5392
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021329
5393
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№022699
5394
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022700
5395
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022701
5396
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№022702
5397
N03AX16
Прегабалин
Нейрофит®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№022803
5398
N03AX16
Прегабалин
Нейрофит®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022804
5399
N03AX16
Прегабалин
Нейрофит®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№022805
5400
N03AX16
Прегабалин
Прегабин
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023604
5401
N03AX16
Прегабалин
Прегабин
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023605
5402
N03AX16
Прегабалин
Аплен 75
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023769
5403
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№011794
5404
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023666
5405
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023667
5406
N03AX16
Прегабалин
Галара
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023704
5407
N03AX16
Прегабалин
Галара
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023706
5408
N03AX16
Прегабалин
Аплен 150
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023773
5409
N03AX16
Прегабалин
Алис
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№020114
5410
N03AX16
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024078
5411
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 25 мг

РК-ЛС-5№023611
5375
N03AX14
Леветирацетам
ЛОГУФЕН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№024108
5376
N03AX14
Леветирацетам
ЛОГУФЕН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024113
5377
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№015588
5378
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№015586
5379
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№015587
5380
N03AX14
Леветирацетам
Левипил XR
таблетки пролонгированного действия 500 мг
РК-ЛС-5№023610
5381
N03AX14
Леветирацетам
Леветра
концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024142
5382
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 500 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№026169
N03AX15
Зонисамид
5383
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№024545
5384
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№024543
N03AX16
Прегабалин
5385
N03AX16
Прегабалин
Алис
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№020113
5386
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№011792
5387
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№020856
5388
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№021328
5389
N03AX16
Прегабалин
Алис
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020115
5390
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№011793
5391
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020857
5392
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№021329
5393
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№022699
5394
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№022700
5395
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022701
5396
N03AX16
Прегабалин
Прегабио®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№022702
5397
N03AX16
Прегабалин
Нейрофит®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№022803
5398
N03AX16
Прегабалин
Нейрофит®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022804
5399
N03AX16
Прегабалин
Нейрофит®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№022805
5400
N03AX16
Прегабалин
Прегабин
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023604
5401
N03AX16
Прегабалин
Прегабин
капсула 150 мг
РК-ЛС-5№023605
5402
N03AX16
Прегабалин
Аплен 75
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023769
5403
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№011794
5404
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№023666
5405
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023667
5406
N03AX16
Прегабалин
Галара
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№023704
5407
N03AX16
Прегабалин
Галара
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023706
5408
N03AX16
Прегабалин
Аплен 150
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№023773
5409
N03AX16
Прегабалин
Алис
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№020114
5410
N03AX16
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024078
5411
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 25 мг

ҚР-ДЗ-3№121675
5412
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-3№121676
5413
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-3№121677
5414
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-3№121678
5415
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№020858
5416
N03AX16
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024216
5417
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024501
5418
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024506
5419
N03AX16
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025518
5420
N03AX16
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025519
5421
N03AX16
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№025517
5422
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025838
5423
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025839
5424
N03AX16
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025772
N03AX17
Стирипентол
орфандық
N03AX18
Лакосамид
орфандық
N03AX21
Ретигабин
N03AX22
Перампанел
орфандық
5425
N03AX22
Перампанел
Файкомпа
таблетка 6 мг
N04
Паркинсон ауруына қарсы препараттар
N04A
Орталық холиноблокаторлар
N04AA
Үштік аминдер
N04AA01
Тригексифенидил
5426
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003347
5427
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол Гриндекс
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№011004
N04B
Допаминергиялық препараттар
N04BA
Допа мен допа-туындылар
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
5428
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
Наком®
таблеткалар 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№016121
5429
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
Левоком®
таблеткалар 250мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№003125
5430
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
Левокарбисан
таблеткалар 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№019932
5431
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
КОНФУНДУС®
таблетки, 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025760
N04BA03
Леводопа, декарбоксилаза ингибиторы және КОМТ ингибиторлары
5432
N04BA03
Леводопа, декарбоксилаза тежегіштері
СТАЛЕВО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг/200 мг
ҚР-ДЗ-5№025844
N04BB
Производные адамантана
N04BB01
Амантадин
5433
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014837
5434
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
инфузияға арналған ерітінді 200 мг/500 мл
ҚР-ДЗ-5№014836
N04BC
Допаминдік рецепторларды ынталандырушылар
N04BC05
Прамипексол
5435
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№016926
5436
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020447
5437
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020448
5438
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018328
5439
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 0,75 мг

РК-ЛС-3№121675
5412
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-3№121676
5413
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-3№121677
5414
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-3№121678
5415
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№020858
5416
N03AX16
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024216
5417
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024501
5418
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024506
5419
N03AX16
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№025518
5420
N03AX16
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025519
5421
N03AX16
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№025517
5422
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№025838
5423
N03AX16
Прегабалин
Прегабалин
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025839
5424
N03AX16
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№025772
N03AX17
Стирипентол
орфанный
N03AX18
Лакосамид
орфанный
N03AX21
Ретигабин
N03AX22
Перампанел
орфанный
5425
N03AX22
Перампанел
Файкомпа
таблетка 6 мг
N04
Противопаркинсонические препараты
N04A
Центральные холиноблокаторы
N04AA
Третичные амины
N04AA01
Тригексифенидил
5426
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№003347
5427
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол Гриндекс
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№011004
N04B
Допаминергические препараты
N04BA
Допа и допа-производные
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
5428
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Наком®
таблетки 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№016121
5429
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Левоком®
таблетки 250мг/25мг
РК-ЛС-5№003125
5430
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Левокарбисан
таблетки 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№019932
5431
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
КОНФУНДУС®
таблетки, 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025760
N04BA03
Леводопа, ингибиторы декарбоксилазы и ингибиторы КОМТ
5432
N04BA03
Леводопа, ингибиторы декарбоксилазы
СТАЛЕВО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/50 мг/200 мг
РК-ЛС-5№025844
N04BB
Производные адамантана
N04BB01
Амантадин
5433
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014837
5434
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
раствор для инфузий 200 мг/500 мл
РК-ЛС-5№014836
N04BC
Стимуляторы допаминовых рецепторов
N04BC05
Прамипексол
5435
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№016926
5436
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблетки, 0,25 мг
РК-ЛС-5№020447
5437
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020448
5438
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№018328
5439
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 0,75 мг

ҚР-ДЗ-5№016925
5440
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№023798
5441
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023799
5442
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 0,375 мг
ҚР-ДЗ-5№018327
N04BC06
Каберголин
N04BC07
Апоморфин
5443
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025551
5444
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№025552
N04BC09
Ротиготин
N04BD
В моноамин оксидаза тежегіштері
N04BD02
Разагилин
5445
N04BD02
Разагилин
Азилект
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021074
5446
N04BD02
Разагилин
ПАРЛИН®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024862
N05
Психолептиктер
N05A
Антипсихотиктік препараттар
N05AA
Алифаттық құрылымы бар фенотиазиннің туындылары
N05AA01
Хлорпромазин
5447
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин-Здоровье
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014548
5448
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023098
5449
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023097
5450
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023096
5451
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үнъекцияға арналған ерітінді 25мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№011676
N05AA02
Левомепромазин
5452
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/ 1 мл
ҚР-ДЗ-5№009631
5453
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№004387
N05AB
Пиперазинді құрылымы бар фенотиазиннің туындылары
N05AB02
Флуфеназин
N05AB04
Прохлорперазин
5454
N05AB04
Прохлорперазин
ВЕРТИНЕКС®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020830
N05AB06
Трифлуоперазин
5455
N05AB06
Трифлуоперазин
Трифтазин-Здоровье
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№013845
N05AD
Бутирофенонның туындылары
N05AD01
Галоперидол
5456
N05AD01
Галоперидол
Галоперидол деканоат
инъекцияға арналған майлы ерітінді 50мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010234
5457
N05AD01
Галоперидол
Галоперидол Форте
иаблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№014616
5458
N05AD01
Галоперидол
Галоприл
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000418
5459
N05AD01
Галоперидол
Галоприл Форте
таблеткалар, 5мг
ҚР-ДЗ-5№025139
N05AF
Тиоксантен туындылары
N05AF05
Зуклопентиксол
N05AH
Диазепиннің, тиазепиннің және оксазепиннің туындылары
N05AH02
Клозапин
5460
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018246
5461
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018247
N05AH03
Оланзапин
5462
N05AH03
Оланзапин
Оланз ODT
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023450
5463
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022154
5464
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 15 мг

РК-ЛС-5№016925
5440
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№023798
5441
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023799
5442
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 0,375 мг
РК-ЛС-5№018327
N04BC06
Каберголин
N04BC07
Апоморфин
5443
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
раствор для подкожного введения, 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025551
5444
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
раствор для подкожного введения, 20 мг/2 мл
РК-ЛС-5№025552
N04BC09
Ротиготин
N04BD
Ингибиторы моноамин оксидазы В
N04BD02
Разагилин
5445
N04BD02
Разагилин
Азилект
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№021074
5446
N04BD02
Разагилин
ПАРЛИН®
таблетки, 1 мг
РК-ЛС-5№024862
N05
Психолептики
N05A
Антипсихотические препараты
N05AA
Производные фенотиазина с алифатической структурой
N05AA01
Хлорпромазин
5447
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин-Здоровье
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№014548
5448
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023098
5449
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023097
5450
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№023096
5451
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
раствор для инъекций 25 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№011676
N05AA02
Левомепромазин
5452
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
раствор для инъекций 25 мг/ 1 мл
РК-ЛС-5№009631
5453
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№004387
N05AB
Производные фенотиазина с пиперазиновой структурой
N05AB02
Флуфеназин
N05AB04
Прохлорперазин
5454
N05AB04
Прохлорперазин
ВЕРТИНЕКС®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№020830
N05AB06
Трифлуоперазин
5455
N05AB06
Трифлуоперазин
Трифтазин-Здоровье
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№013845
N05AD
Производные бутирофенона
N05AD01
Галоперидол
5456
N05AD01
Галоперидол
Галоперидол деканоат
масляный раствор для инъекций 50мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010234
5457
N05AD01
Галоперидол
Галоперидол Форте
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№014616
5458
N05AD01
Галоперидол
Галоприл
раствор для инъекций 0,5%, 1 мл
РК-ЛС-5№000418
5459
N05AD01
Галоперидол
Галоприл Форте
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№025139
N05AF
Производные тиоксантена
N05AF05
Зуклопентиксол
N05AH
Производные диазепина, тиазепина и оксазепина
N05AH02
Клозапин
5460
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018246
5461
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№018247
N05AH03
Оланзапин
5462
N05AH03
Оланзапин
Оланз ODT
таблетки диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№023450
5463
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№022154
5464
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 15 мг

ҚР-ДЗ-5№020496
5496
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№017052
5497
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017053
5498
N05AH04
Кветиапин
Кутипин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020495
5499
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018812
N05AL
Бензамиды
N05AL01
Сульпирид
5500
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019638
5501
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019637
5502
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023477
5503
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023479
5504
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023478
N05AL05
Амисульприд
5505
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020382
5506
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023552
5507
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023553
5508
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024135
5509
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024136
5510
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003748
5511
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020381
5512
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№003749
5513
N05AL05
Амисульприд
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
ішуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024975
N05AX
Өзге антипсихотиктік препараттар
N05AX08
Рисперидон
5514
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003562
5515
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№010769
5516
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021162
5517
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№021163
5518
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№021164
5519
N05AX08
Рисперидон
Эперон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016513
5520
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№003563
5521
N05AX08
Рисперидон
Эперон
қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016511
5522
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№003564
5523
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№010770
5524
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№010779
5525
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№021165
5526
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№010778
5527
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®

РК-ЛС-5№020496
5496
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№017052
5497
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№017053
5498
N05AH04
Кветиапин
Кутипин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№020495
5499
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018812
N05AL
Бензамиды
N05AL01
Сульпирид
5500
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№019638
5501
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019637
5502
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№023477
5503
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№023479
5504
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№023478
N05AL05
Амисульприд
5505
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№020382
5506
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№023552
5507
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№023553
5508
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№024135
5509
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№024136
5510
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003748
5511
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№020381
5512
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№003749
5513
N05AL05
Амисульприд
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
раствор для приема внутрь 100 мг/мл, 60 мл
РК-ЛС-5№024975
N05AX
Прочие антипсихотические препараты
N05AX08
Рисперидон
5514
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№003562
5515
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№010769
5516
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№021162
5517
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№021163
5518
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№021164
5519
N05AX08
Рисперидон
Эперон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№016513
5520
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№003563
5521
N05AX08
Рисперидон
Эперон
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№016511
5522
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
таблетки, покрытые оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№003564
5523
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
таблетки, покрытые оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№010770
5524
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№010779
5525
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№021165
5526
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№010778
5527
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®

бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013625
5528
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013624
5529
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
ішуге арналған ерітінді 1 мг/мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№019617
5530
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014727
5531
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№020691
5532
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№014726
5533
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№020690
5534
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025896
5535
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025897
5536
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025898
N05AX12
Арипипразол
5537
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-3№021042
5538
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 2e1479:g14850 мг
ҚР-ДЗ-3№021041
5539
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-3№021040
5540
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№021039
5541
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№021038
5542
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар 10мг
ҚР-ДЗ-5№023066
5543
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№021472
5544
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021473
5545
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021474
5546
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
ауыз қуысында ұнтақталатын таблеткалар 15мг
ҚР-ДЗ-5№023067
5547
N05AX12
Арипипразол
Абизол® EasyTab
ауыз қуысында ұнтақталатын таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024693
5548
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№026142
5549
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№026143
N05AX13
Палиперидон
5550
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 263 мг, 1.315 мл
ҚР-ДЗ-5№022776
5551
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 525 мг, 2.621 мл
ҚР-ДЗ-5№022778
5552
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 350 мг, 1750 мл
ҚР-ДЗ-5№022777
5553
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№025053

порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 37,5 мг
РК-ЛС-5№013625
5528
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 25 мг
РК-ЛС-5№013624
5529
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
раствор для приема внутрь 1 мг/мл, 30 мл
РК-ЛС-5№019617
5530
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблетки, 4 мг
РК-ЛС-5№014727
5531
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№020691
5532
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№014726
5533
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№020690
5534
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
таблетки диспергируемые в полости рта 4 мг
РК-ЛС-5№025896
5535
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
таблетки диспергируемые в полости рта 2 мг
РК-ЛС-5№025897
5536
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
таблетки диспергируемые в полости рта 1 мг
РК-ЛС-5№025898
N05AX12
Арипипразол
5537
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-3№021042
5538
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-3№021041
5539
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-3№021040
5540
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№021039
5541
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№021038
5542
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
таблетки диспергируемые в полости рта 10мг
РК-ЛС-5№023066
5543
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№021472
5544
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021473
5545
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№021474
5546
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
таблетки диспергируемые в полости рта 15мг
РК-ЛС-5№023067
5547
N05AX12
Арипипразол
Абизол® EasyTab
таблетки, диспергируемые в полости рта, 10 мг
РК-ЛС-5№024693
5548
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением, 300 мг
РК-ЛС-5№026142
5549
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением, 400 мг
РК-ЛС-5№026143
N05AX13
Палиперидон
5550
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
суспензия для инъекций c пролонгированным высвобождением 263 мг, 1.315 мл
РК-ЛС-5№022776
5551
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
суспензия для инъекций с пролонгированным высвобождением 525 мг, 2,625 мл
РК-ЛС-5№022778
5552
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
суспензия для инъекций с пролонгированным высвобождением 350 мг, 1,750 мл
РК-ЛС-5№022777
5553
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№025053

5554
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№025052
5555
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 150 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№019152
5556
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 100 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№019151
5557
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 75 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№019150
5558
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 9 мг
ҚР-ДЗ-5№019529
5559
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№019528
5560
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№019527
5561
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 9 мг
ҚР-ДЗ-5№025683
5562
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 6 мг
ҚР-ДЗ-5№025684
5563
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№025685
N05AX15
Карипразин
5564
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024084
5565
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№024083
5566
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 4,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024082
5567
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№024081
N05AX16
Брекспипразол
5568
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026144
5569
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№026145
5570
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№026146
5571
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№026147
N05B
Анксиолитиктер
N05BA
Бензодиазепин туындылары
N05BA01
Диазепам
5572
N05BA01
Диазепам
Релиум
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011025
5573
N05BA01
Диазепам
Реланиум
бұлшықет ішіне және вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014355
5574
N05BA01
Диазепам
ДИАЗЕПЕКС®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№017963
N05BA02
Хлордиазепоксид
5575
N05BA02
Хлордиазепоксид
Элениум
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011026
N05BA04
Оксазепам
5576
N05BA04
Оксазепам
Нозепам 10мг
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019312
5577
N05BA04
Оксазепам
Тазепам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011288
N05BA09
Клобазам
орфандық
5578
N05BA09
Клобазам
Фризиум
таблетка 30 мг
N05BA12
Алпразолам
5579
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№010728

5554
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 6 мг
РК-ЛС-5№025052
5555
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 150 мг/1,5 мл
РК-ЛС-5№019152
5556
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 100 мг/1 мл
РК-ЛС-5№019151
5557
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 75 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№019150
5558
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 9 мг
РК-ЛС-5№019529
5559
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 6 мг
РК-ЛС-5№019528
5560
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№019527
5561
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 9 мг
РК-ЛС-5№025683
5562
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 6 мг
РК-ЛС-5№025684
5563
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№025685
N05AX15
Карипразин
5564
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 1,5 мг
РК-ЛС-5№024084
5565
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 3 мг
РК-ЛС-5№024083
5566
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 4,5 мг
РК-ЛС-5№024082
5567
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 6 мг
РК-ЛС-5№024081
N05AX16
Брекспипразол
5568
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 1 мг
РК-ЛС-5№026144
5569
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 2 мг
РК-ЛС-5№026145
5570
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 3 мг
РК-ЛС-5№026146
5571
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№026147
N05B
Анксиолитики
N05BA
Производные бензодиазепина
N05BA01
Диазепам
5572
N05BA01
Диазепам
Релиум
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№011025
5573
N05BA01
Диазепам
Реланиум
раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций 5 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014355
5574
N05BA01
Диазепам
ДИАЗЕПЕКС®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№017963
N05BA02
Хлордиазепоксид
5575
N05BA02
Хлордиазепоксид
Элениум
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011026
N05BA04
Оксазепам
5576
N05BA04
Оксазепам
Нозепам 10мг
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019312
5577
N05BA04
Оксазепам
Тазепам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011288
N05BA09
Клобазам
орфанный
5578
N05BA09
Клобазам
Фризиум
таблетка 30 мг
N05BA12
Алпразолам
5579
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№010728

5580
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№010729
N05BB
Дифенилметан туындылары
N05BB01
Гидроксизин
5581
N05BB01
Гидроксизин
Атаракс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№010521
N05C
Ұйықтататын және седативтік заттар
N05C
Ұйықтататын және седативтік препараттар
N05CD
Бензодиазепин туындылары
N05CD08
Мидазолам
орфандық
N05CF
Бензодиазепинге ұқсас заттар
N05CF01
Зопиклон
5582
N05CF01
Зопиклон
Имован®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018441
5583
N05CF01
Зопиклон
Соннат®-КМП
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004311
5584
N05CF01
Зопиклон
СОМНОЛ®
қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010691
5585
N05CF01
Зопиклон
Добросон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024065
5586
N05CF01
Зопиклон
Сонекс
қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022578
5587
N05CF01
Зопиклон
Сонлайф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121877
5588
N05CF01
Зопиклон
Зопиклон-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025609
N05CF03
Залеплон
5589
N05CF03
Залеплон
Селофен®
капсулалар10 мг
ҚР-ДЗ-5№121835
N05CM
Өзге ұйықтататын және седативтік препараттар
N05CM18
Дексмедетомидин
5590
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/ мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024388
5591
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/ мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024388
5592
N05CM18
Дексмедетомидин
Декссимб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024308
5593
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№020367
5594
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020368
5595
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5596
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5597
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5598
N05CM18
Дексмедетомидин
Декссимб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№024224
5599
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020366
5600
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин Калцекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024440
5601
N05CM18
Дексмедетомидин
Декстомид

5580
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№010729
N05BB
Производные дифенилметана
N05BB01
Гидроксизин
5581
N05BB01
Гидроксизин
Атаракс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№010521
N05C
Снотворные и седативные средства
N05C
Снотворные и седативные
N05CD
Производные бензодиазепина
N05CD08
Мидазолам
орфанный
N05CF
Бензодиазепиноподобные средства
N05CF01
Зопиклон
5582
N05CF01
Зопиклон
Имован®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№018441
5583
N05CF01
Зопиклон
Соннат®-КМП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№004311
5584
N05CF01
Зопиклон
СОМНОЛ®
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№010691
5585
N05CF01
Зопиклон
Добросон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№024065
5586
N05CF01
Зопиклон
Сонекс
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№022578
5587
N05CF01
Зопиклон
Сонлайф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№121877
5588
N05CF01
Зопиклон
Зопиклон-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№025609
N05CF03
Залеплон
5589
N05CF03
Залеплон
Селофен®
капсулы10 мг
РК-ЛС-5№121835
N05CM
Прочие снотворные и седативные препараты
N05CM18
Дексмедетомидин
5590
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/ мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024388
5591
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/ мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024388
5592
N05CM18
Дексмедетомидин
Декссимб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024308
5593
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№020367
5594
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№020368
5595
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024102
5596
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024102
5597
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024102
5598
N05CM18
Дексмедетомидин
Декссимб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл
РК-ЛС-5№024224
5599
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020366
5600
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин Калцекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024440
5601
N05CM18
Дексмедетомидин
Декстомид

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024708
5602
N05CM18
Дексмедетомидин
Сэйдекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025119
5603
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025411
5604
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№025420
5605
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025410
5606
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл и 4 мл
ҚР-ДЗ-5№025244
N06
Психоаналептиктер
N06A
Антидепрессанттар
N06AA
Моноаминдерді кері қармайтын селективті емес тежегіштер
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
5607
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№005488
5608
N06AA09
Амитриптилин
АМИТРИПТИЛИН-АКОС
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013691
5609
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин гидрохлориді
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009697
5610
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022186
5611
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин-ТК
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024874
N06AB
Серотонинді кері қармайтын селективті тежегіштер
N06AB03
Флуоксетин
5612
N06AB03
Флуоксетин
Флуоксетин Ланнахер
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№014887
5613
N06AB03
Флуоксетин
ДЕПРЕС
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016176
5614
N06AB03
Флуоксетин
ФЛУТИСАЛ®
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024554
N06AB04
Циталопрам
N06AB05
Пароксетин
5615
N06AB05
Пароксетин
РЕКСЕТИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004672
N06AB06
Сертралин
5616
N06AB06
Сертралин
Асентра®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013353
5617
N06AB06
Сертралин
Асентра®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013352
5618
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014521
5619
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014522
5620
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014640
5621
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014641
5622
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019284
5623
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019283
N06AB08
Флувоксамин
5624
N06AB08
Флувоксамин
Феварин®
қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015905
5625
N06AB08
Флувоксамин
Флувоксин 100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг

концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№024708
5602
N05CM18
Дексмедетомидин
Сэйдекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025119
5603
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025411
5604
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№025420
5605
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025410
5606
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл и 4 мл
РК-ЛС-5№025244
N06
Психоаналептики
N06A
Антидепрессанты
N06AA
Неселективные ингибиторы обратного захвата моноаминов
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
5607
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№005488
5608
N06AA09
Амитриптилин
АМИТРИПТИЛИН-АКОС
раствор для инъекций 20 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№013691
5609
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилина гидрохлорид
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009697
5610
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№022186
5611
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин-ТК
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№024874
N06AB
Селективные ингибиторы обратного захвата серотонина
N06AB03
Флуоксетин
5612
N06AB03
Флуоксетин
Флуоксетин Ланнахер
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№014887
5613
N06AB03
Флуоксетин
ДЕПРЕС
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№016176
5614
N06AB03
Флуоксетин
ФЛУТИСАЛ®
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№024554
N06AB04
Циталопрам
N06AB05
Пароксетин
5615
N06AB05
Пароксетин
РЕКСЕТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№004672
N06AB06
Сертралин
5616
N06AB06
Сертралин
Асентра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013353
5617
N06AB06
Сертралин
Асентра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№013352
5618
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014521
5619
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014522
5620
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014640
5621
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014641
5622
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019284
5623
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№019283
N06AB08
Флувоксамин
5624
N06AB08
Флувоксамин
Феварин®
таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№015905
5625
N06AB08
Флувоксамин
Флувоксин 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг

ҚР-ДЗ-5№023734
5653
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023733
5654
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023735
5655
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
босап шығуы өзгертілген капсулалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014784
5656
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017926
5657
N06AX16
Венлафаксин
ВЕНЛАКСОР®
таблеткалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004252
5658
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№005012
5659
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017928
5660
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№005010
5661
N06AX16
Венлафаксин
Венлаксор®
таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№004257
5662
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№017927
5663
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№014785
N06AX21
Дулоксетин
5664
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксвитэ
ішекте еритін капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024312
5665
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
ішекте еритін капсулалар60 мг
ҚР-ДЗ-5№024100
5666
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
ішекте еритін капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024101
5667
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
ішекте еритін капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022728
5668
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
ішекте еритін капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022729
5669
N06AX21
Дулоксетин
Симбалта®
капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№002430
5670
N06AX21
Дулоксетин
Дюзела
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№020186
5671
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022764
5672
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022761
N06AX22
Агомелатин
5673
N06AX22
Агомелатин
Вальдоксан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018656
N06AX26
Вортиоксетин
5674
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026087
5675
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026086
5676
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026085
N06BC01
Кофеин
5677
N06BC01
Кофеин
Натрий кофеин – бензоаты -Дарница
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018225
N06D
Деменцияны емдеуге арналған препараттар
N06DA
Холинэстераза тежегіштері
N06DA02
Донепезил
5678
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015771
5679
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№020409
5680
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-5№023734
5653
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
капсулы с пролонгированным высвобождением 37,5 мг
РК-ЛС-5№023733
5654
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
капсулы с пролонгированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№023735
5655
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с модифицированным высвобождением 37,5 мг
РК-ЛС-5№014784
5656
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 37,5 мг
РК-ЛС-5№017926
5657
N06AX16
Венлафаксин
ВЕНЛАКСОР®
таблетки 37,5 мг
РК-ЛС-5№004252
5658
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
капсулы с пролонгированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№005012
5659
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 150 мг
РК-ЛС-5№017928
5660
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№005010
5661
N06AX16
Венлафаксин
ВЕНЛАКСОР®
таблетки 75 мг
РК-ЛС-5№004257
5662
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 75 мг
РК-ЛС-5№017927
5663
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№014785
N06AX21
Дулоксетин
5664
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксвитэ
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№024312
5665
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№024100
5666
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
капсулы кишечнорастворимые 30 мг
РК-ЛС-5№024101
5667
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
капсулы кишечнорастворимые 30 мг
РК-ЛС-5№022728
5668
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№022729
5669
N06AX21
Дулоксетин
Симбалта®
капсулы 60 мг
РК-ЛС-5№002430
5670
N06AX21
Дулоксетин
Дюзела
капсулы с отложенным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№020186
5671
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
капсулы с отложенным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№022764
5672
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
капсулы с отложенным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№022761
N06AX22
Агомелатин
5673
N06AX22
Агомелатин
Вальдоксан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№018656
N06AX26
Вортиоксетин
5674
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026087
5675
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026086
5676
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026085
N06BC01
Кофеин
5677
N06BC01
Кофеин
Кофеин-бензоат натрия
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№018225
N06D
Препараты для лечения деменции
N06DA
Ингибиторы холинэстеразы
N06DA02
Донепезил
5678
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№015771
5679
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-3№020409
5680
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг

ҚР-ДЗ-5№020765
5681
N06DA02
Донепезил
Яснал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014349
5682
N06DA02
Донепезил
Яснал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014350
5683
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№020408
5684
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015770
5685
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020766
N06DA03
Ривастигмин
N06DA04
Галантамин
5686
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1 мл ампулада
ҚР-ДЗ-5№011160
5687
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011159
5688
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010820
5689
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
инъекцияға арналған ерітінді 2,5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011158
5690
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 1 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№025334
5691
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№025333
N06DX
Деменцияға арналған басқа препараттар
N06DX01
Мемантин
5692
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024305
5693
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024306
5694
N06DX01
Мемантин
Марукса®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121843
5695
N06DX01
Мемантин
Марукса®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№121844
5696
N06DX01
Мемантин
Тингрекс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024171
5697
N06DX01
Мемантин
Алчеба
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020790
5698
N06DX01
Мемантин
ДЕНИГМА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021506
5699
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025353
5700
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025352
N07
Жүйке жүйесінің ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
N07A
Парасимпатомиметиктер
N07AA
Антихолинэстеразалық препараттар
N07AA01
Неостигмин
5701
N07AA01
Неостигмин
Прозерин-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,05% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015466
5702
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010914
5703
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
инъекцияға арналған ерітінді 0.5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022410
N07AA02
Пиридостигмин бромиді
5704
N07AA02
Пиридостигмин бромиді
Калимин 60 Н
таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№009630
N07B
Түрлі заттарға психологиялық немесе физиологиялық тәуелділік кезінде қолданылатын препараттар
N07BA
Никотинге тәуелділік үшін қолданылатын дәрілер
N07BA03
Варениклин
5705
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг

РК-ЛС-5№020765
5681
N06DA02
Донепезил
Яснал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№014349
5682
N06DA02
Донепезил
Яснал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014350
5683
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-3№020408
5684
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№015770
5685
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020766
N06DA03
Ривастигмин
N06DA04
Галантамин
5686
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
раствор для инъекций 10 мг/мл 1 мл в ампулах
РК-ЛС-5№011160
5687
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
раствор для инъекций 5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№011159
5688
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010820
5689
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
раствор для инъекций 2,5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№011158
5690
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
раствор для инъекций 5 мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№025334
5691
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
раствор для инъекций 10 мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№025333
N06DX
Другие препараты от деменции
N06DX01
Мемантин
5692
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024305
5693
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024306
5694
N06DX01
Мемантин
Марукса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121843
5695
N06DX01
Мемантин
Марукса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№121844
5696
N06DX01
Мемантин
Тингрекс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024171
5697
N06DX01
Мемантин
Алчеба
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020790
5698
N06DX01
Мемантин
ДЕНИГМА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№021506
5699
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025353
5700
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№025352
N07
Другие препараты для лечения заболеваний нервной системы
N07A
Парасимпатомиметики
N07AA
Антихолинэстеразные препараты
N07AA01
Неостигмин
5701
N07AA01
Неостигмин
Прозерин-Дарница
раствор для инъекций 0,05% 1 мл
РК-ЛС-5№015466
5702
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
раствор для инъекций 0,5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010914
5703
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
раствор для инъекций 0.5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022410
N07AA02
Пиридостигмина бромид
5704
N07AA02
Пиридостигмина бромид
Калимин 60 Н
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№009630
N07B
Препараты, применяемые при психологической или физиологической зависимости от различных веществ
N07BA
Лекарства, применяемые при никотиновой зависимости
N07BA03
Варениклин
5705
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг

ҚР-ДЗ-5№011819
5706
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг + 1,0 мг
ҚР-ДЗ-5№011810
N07BB
Алкогольге тәуелділік кезінде қолданылатын препараттар
N07BB01
Дисульфирам
5707
N07BB01
Дисульфирам
Эспераль®
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003622
5708
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№009581
5709
N07BB01
Дисульфирам
Алкосон®
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№006129
5710
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012716
N07BB04
Налтрексон
5711
N07BB04
Налтрексон
Вивитрол®
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 380 мг 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014801
N07BC
Опиоидтік тәуелділікте қолданылатын дәрілер
N07BC02
Метадон
5712
N07BC02
Метадон
Метадон
ішуге арналған ерітінді, 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№121922
N07C
Бас айналуын тоқтатуға арналған препараттар
N07CA
Бас айналуды емдеуге арналған құралдар
N07CA01
Бетагистин
5713
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№016517
5714
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016518
5715
N07CA01
Бетагистин
Вестибо
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№017380
5716
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№016519
5717
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№020563
5718
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№019067
5719
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№021190
5720
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№018569
5721
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018570
5722
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№018571
5723
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022826
5724
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022872
5725
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№018088
5726
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018089
5727
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018676
5728
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№018677
5729
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№014258
5730
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№014259
5731
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№017889
5732
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№019066
5733
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№021191
5734
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№017888
5735
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№019068
5736
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№025689
5737
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№025690
N07CA02
Циннаризин
5738
N07CA02
Циннаризин
Стугерон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№002047
5739
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин
таблеткалар, 25 мг

РК-ЛС-5№011819
5706
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг + 1,0 мг
РК-ЛС-5№011810
N07BB
Препараты, применяемые при алкогольной зависимости
N07BB01
Дисульфирам
5707
N07BB01
Дисульфирам
Эспераль®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№003622
5708
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№009581
5709
N07BB01
Дисульфирам
Алкосон®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№006129
5710
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№012716
N07BB04
Налтрексон
5711
N07BB04
Налтрексон
Вивитрол®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения 380 мг 4 мл
РК-ЛС-5№014801
N07BC
Лекарства, применяемые при опиоидной зависимости
N07BC02
Метадон
5712
N07BC02
Метадон
Метадон
раствор для орального применения, 5 мг/мл
РК-ЛС-5№121922
N07C
Препараты для устранения головокружения
N07CA
Средства для устранения головокружения
N07CA01
Бетагистин
5713
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№016517
5714
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№016518
5715
N07CA01
Бетагистин
Вестибо
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№017380
5716
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№016519
5717
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№020563
5718
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№019067
5719
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№021190
5720
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№018569
5721
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018570
5722
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 24 мг
РК-ЛС-5№018571
5723
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№022826
5724
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№022872
5725
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№018088
5726
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018089
5727
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018676
5728
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблетки, 24 мг
РК-ЛС-5№018677
5729
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№014258
5730
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№014259
5731
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№017889
5732
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№019066
5733
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№021191
5734
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№017888
5735
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№019068
5736
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№025689
5737
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№025690
N07CA02
Циннаризин
5738
N07CA02
Циннаризин
Стугерон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№002047
5739
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин
таблетки, 25 мг

ҚР-ДЗ-5№121817
5740
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин Софарма
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020039
N07XX
Жүйке жүйесіне арналған басқа препараттар
N07XX02
Рилузол
орфандық
5741
N07XX02
Рилузол
Боризол
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020992
5742
N07XX02
Рилузол
Рилусан
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121814
N07XX06
Тетрабеназин
P
Паразитке қарсы препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P01
Антипротозоидтер
P01A
Амебиазды және басқа протозойлық инфекцияларды емдеуге арналған препараттар
P01AB
Нитроимидазол туындылары
P01AB01
Метронидазол
5743
P01AB01
Метронидазол
Трихопол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016282
P01AB03
Орнидазол
5744
P01AB03
Орнидазол
Орнидазол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023426
5745
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019091
5746
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019092
5747
P01AB03
Орнидазол
ОЗОЛ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021079
5748
P01AB03
Орнидазол
Орнисид® форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004127
5749
P01AB03
Орнидазол
Орнизол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004307
5750
P01AB03
Орнидазол
Орнисид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011191
5751
P01AB03
Орнидазол
ОРГИЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011691
5752
P01AB03
Орнидазол
Орнимед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023944
P01B
Амебиазға және басқа протозоидтарға қарсы заттар
P01BA
Аминохинолиндер
P01BA02
Гидроксихлорохин
5753
P01BA02
Гидроксихлорохин
Иммард®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023751
P02
Гельминтке қарсы препараттар
P02B
Трематодқа қарсы
P02BA01
Празиквантел
P02C
Нематодозды емдеуге арналған препараттар
P02CA
Бензимидазол туындылары
P02CA01
Мебендазол
5754
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010231
P02CA03
Албендазол
5755
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019329
5756
P02CA03
Албендазол
Андазол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121812
5757
P02CA03
Албендазол
Зентел®
ішуге арналған суспензия, 4% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005716
5758
P02CA03
Албендазол
Зентел
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005717
5759
P02CA03
Албендазол
Гелмадол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021118
5760
P02CA03
Албендазол
Интазол
ішуге арналған суспензия 200 мг/ 5 мл 10 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№022674
5761
P02CA03
Албендазол
Немозол
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл 20 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№016173
5762
P02CA03
Албендазол
Немозол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025531
5763
P02CA03
Албендазол
АЛЬБЕЛА®
таблеткалар, 400 мг

РК-ЛС-5№121817
5740
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин Софарма
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№020039
N07XX
Другие препараты для нервной системы
N07XX02
Рилузол
орфанный
5741
N07XX02
Рилузол
Боризол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020992
5742
N07XX02
Рилузол
Рилусан
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121814
N07XX06
Тетрабеназин
P
Противопаразитарные препараты, инсектициды и репелленты
P01
Антипротозоиды
P01A
Препараты для лечения амебиаза и других протозойных инфекций
P01AB
Производные нитроимидазола
P01AB01
Метронидазол
5743
P01AB01
Метронидазол
Трихопол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016282
P01AB03
Орнидазол
5744
P01AB03
Орнидазол
Орнидазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023426
5745
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№019091
5746
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019092
5747
P01AB03
Орнидазол
ОЗОЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021079
5748
P01AB03
Орнидазол
Орнисид® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№004127
5749
P01AB03
Орнидазол
Орнизол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№004307
5750
P01AB03
Орнидазол
Орнисид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№011191
5751
P01AB03
Орнидазол
ОРГИЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№011691
5752
P01AB03
Орнидазол
Орнимед
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023944
P01B
Средства против амебиаза и других простейших
P01BA
Аминохинолины
P01BA02
Гидроксихлорохин
5753
P01BA02
Гидроксихлорохин
Иммард®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023751
P02
Противогельминтные препараты
P02B
Против трематод
P02BA01
Празиквантел
P02C
Препараты для лечения нематодоза
P02CA
Производные бензимидазола
P02CA01
Мебендазол
5754
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№010231
P02CA03
Албендазол
5755
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№019329
5756
P02CA03
Албендазол
Андазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№121812
5757
P02CA03
Албендазол
Зентел®
суспензия для приема внутрь, 4% 10 мл
РК-ЛС-5№005716
5758
P02CA03
Албендазол
Зентел
таблетки, 400 мг
РК-ЛС-5№005717
5759
P02CA03
Албендазол
Гелмадол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№021118
5760
P02CA03
Албендазол
Интазол
суспензия для приема внутрь 200 мг/ 5 мл 10 мл во флаконе
РК-ЛС-5№022674
5761
P02CA03
Албендазол
Немозол
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 20 мл
РК-ЛС-5№016173
5762
P02CA03
Албендазол
Немозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025531
5763
P02CA03
Албендазол
АЛЬБЕЛА®
таблетки 400 мг

ҚР-ДЗ-5№025274
5764
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 200
шайнайтын таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024767
5765
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 400
шайнайтын таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024768
P02CC
Тетрагидропиримидиннің туындылары
P02CC01
Пирантел
5766
P02CC01
Пирантел
Пирантел
ішуге арналған суспензия 250мг/5мл по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№003032
5767
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№002448
5768
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
ішуге арналған суспензия125 мг/2,5 мл по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№002447
5769
P02CC01
Пирантел
Пирантел
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009475
P02CE
Имидазотиазол туындылары
P02CE01
Левамизол
5770
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012008
5771
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012009
5772
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024806
5773
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024807
P03
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P03A
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар
P03AA
Құрамында күкірті бар қосылыстар.
5774
P03AA
Құрамында күкірті бар қосылыстар.
Күкірт жақпамайы
жақпамай 33,3% 40 г
ҚР-ДЗ-5№009346
5775
P03AA
Құрамында күкірті бар қосылыстар.
Күкірт жақпамайы
жақпамай 33,3% 25 г
ҚР-ДЗ-5№009346
5776
P03AA
Құрамында күкірті бар қосылыстар
Жай күкірт жақпамайы - ТК
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 33% 25 г
ҚР-ДЗ-5№025375
P03AC
Пиретриндер (оның ішінде синтетикалық қосылыстар)
P03AC04
Перметрин
5777
P03AC04
Перметрин
Педекс
сыртқа қолдануға арналған гель 0,5% 40 г
ҚР-ДЗ-5№004113
5778
P03AC04
Перметрин
Педекс
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№004115
5779
P03AC04
Перметрин
Перметрин жақпамайы бактерицидпен
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 40 г
ҚР-ДЗ-5№004125
P03AX
Эктопаразиттерді жоюға арналған өзге препараттар
P03AX01
Бензилбензоат
5780
P03AX01
Бензилбензоат
Бензилбензоат Гриндекс
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 200 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№004170
R
Тыныс алу жүйесі
R01
Мұрын ауруларын емдеуге арналған препараттар
R01A
Деконгестанттар мен жергілікті қолдануға арналған басқа да препараттар
R01AA
Симпатомиметиктер
R01AA04
Фенилэфрин
5781
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
мұрынға спрейі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012278
5782
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
мұрынға спрейі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№012278
5783
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Бэби
балалар мен сәбилерге арналған мұрынға тамызатын дәрі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014746
R01AA05
Оксиметазолин
5784
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға тамызатин дәрі 0.01% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121737
5785
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға тамызатин дәрі 0.025 % 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121738
5786
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®

РК-ЛС-5№025274
5764
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 200
таблетки жевательные 200 мг
РК-ЛС-5№024767
5765
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 400
таблетки жевательные 400 мг
РК-ЛС-5№024768
P02CC
Производные тетрагидропиримидина
P02CC01
Пирантел
5766
P02CC01
Пирантел
Пирантел
суспензия для приема внутрь 250мг/5мл 15 мл
РК-ЛС-5№003032
5767
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг
РК-ЛС-5№002448
5768
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
суспензия для приема внутрь 125 мг/2,5 мл 15 мл
РК-ЛС-5№002447
5769
P02CC01
Пирантел
Пирантел
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№009475
P02CE
Производные имидазотиазола
P02CE01
Левамизол
5770
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№012008
5771
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№012009
5772
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№024806
5773
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№024807
P03
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща), инсектициды и репелленты
P03A
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща)
P03AA
Сера-содержащие соединения
5774
P03AA
Сера-содержащие соединения
Серная мазь
мазь 33,3% 40 г
РК-ЛС-5№009346
5775
P03AA
Сера-содержащие соединения
Серная мазь
мазь 33,3% 25 г
РК-ЛС-5№009346
5776
P03AA
Сера-содержащие соединения
Мазь серная простая - ТК
мазь для наружного применения 33% 25 г
РК-ЛС-5№025375
P03AC
Пиретрины (в том числе синтетические соединения)
P03AC04
Перметрин
5777
P03AC04
Перметрин
Педекс
гель для наружного применения 0,5% 40 г
РК-ЛС-5№004113
5778
P03AC04
Перметрин
Педекс
раствор для наружного применения 0,5% 60 мл
РК-ЛС-5№004115
5779
P03AC04
Перметрин
Перметриновая мазь с бактерицидом
мазь для наружного применения 40 г
РК-ЛС-5№004125
P03AX
Прочие препараты для уничтожения эктопаразитов
P03AX01
Бензилбензоат
5780
P03AX01
Бензилбензоат
Бензилбензоат Гриндекс
мазь для наружного применения 200 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№004170
R
Дыхательная система
R01
Препараты для лечения заболеваний носа
R01A
Деконгестанты и другие препараты для местного применения
R01AA
Симпатомиметики
R01AA04
Фенилэфрин
5781
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№012278
5782
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
спрей назальный 15 мл
РК-ЛС-5№012278
5783
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Бэби
капли назальные для младенцев и детей 10 мл
РК-ЛС-5№014746
R01AA05
Оксиметазолин
5784
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
капли назальные 0.01% 10 мл
РК-ЛС-3№121737
5785
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
капли назальные 0.025 % 10 мл
РК-ЛС-3№121738
5786
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®

мұрынға тамызатин дәрі 0.05% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121739
5787
R01AA05
Оксиметазолин
Назол®
мұрынға спрейі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№007918
5788
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 11,25 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019814
5789
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 22,5 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019815
5790
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 11.25 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019816
5791
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 22.5 мкг/доза по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019817
5792
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси® плюс
көзге және мұрынға тамызатин дәрі 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011150
5793
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
сәбилерге арналған мұрын спрейі 0,01% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016591
5794
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
мұрынға арналған спрей 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№016593
5795
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
мұрынға тамызатин дәрі 0,01% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№011149
5796
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт ментолмен
мұрынға арналған спрей, 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021010
5797
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт ылғалдайтын
мұрынға арналған спрей, 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021031
5798
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға арналған спрей, 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121725
5799
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға арналған спрей, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121726
5800
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
балаларға арналған мұрын спрейі 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016592
5801
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,25 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019264
5802
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
мұрынға тамызатин дәрі, 0,01 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019813
5803
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,01% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019263
5804
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011162
5805
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019265
5806
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға арналған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019266
5807
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
мұрынға арналған спрей 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011503
5808
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
мұрынға арналған спрей 15 мл
ҚР-ДЗ-5№011503
5809
R01AA05
Оксиметазолин
Викс Актив Синекс
дозаланған мұрын спрейі 0,05 % 15 мл
ҚР-ДЗ-5№020722
R01AA07
Ксилометазолин
5810
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009117
5811
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010227
5812
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
мұрынға арналған тамшылар 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009116
5813
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған тамшылар, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010228
5814
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" тамшыдәрісі
мұрынға арналған тамшылар, 0,05%

капли назальные 0.05% 10 мл
РК-ЛС-3№121739
5787
R01AA05
Оксиметазолин
Назол®
спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№007918
5788
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 11,25 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019814
5789
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 22,5 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019815
5790
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 11.25 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019816
5791
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 22.5 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019817
5792
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси® плюс
капли для глаз и носа 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№011150
5793
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
спрей назальный для младенцев 0,01% 10 мл
РК-ЛС-5№016591
5794
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№016593
5795
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
капли назальные 0,01% 5 мл
РК-ЛС-5№011149
5796
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт с ментолом
спрей назальный, 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021010
5797
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт увлажняющий
спрей назальный, 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021031
5798
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
спрей назальный, 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№121725
5799
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
спрей назальный, 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№121726
5800
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
спрей назальный для детей, 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№016592
5801
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные, 0,025 % 10 мл
РК-ЛС-5№019264
5802
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
капли назальные, 0,01 % 5 мл
РК-ЛС-5№019813
5803
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные 0,01% 5 мл
РК-ЛС-5№019263
5804
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№011162
5805
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019265
5806
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019266
5807
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№011503
5808
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
спрей назальный 15 мл
РК-ЛС-5№011503
5809
R01AA05
Оксиметазолин
Викс Актив Синекс
спрей назальный дозированный 0,05 % 15 мл
РК-ЛС-5№020722
R01AA07
Ксилометазолин
5810
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№009117
5811
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№010227
5812
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№009116
5813
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№010228
5814
R01AA07
Ксилометазолин
Капли "Золотая звезда"
капли назальные, 0,05% 10 мл

ҚР-ДЗ-5№015762
5815
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" тамшыдәрісі
мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015764
5816
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10мл
ҚР-ДЗ-3№020376
5817
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020377
5818
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрын тамшы дәрісі, 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014018
5819
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014017
5820
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019106
5821
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
мұрынға тамызатин дәрі, 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019107
5822
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
мұрынға тамызатин дәрі,, 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024229
5823
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024230
5824
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016466
5825
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016465
5826
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
балаларға арналған мұрынға тамызатын дәрі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014866
5827
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
мұрын тамшысы, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009805
5828
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0.1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004937
5829
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014864
5830
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған гель 0,05% 10 г
ҚР-ДЗ-5№014397
5831
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған гель 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014398
5832
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020241
5833
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
дозаланған мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020240
5834
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024103
5835
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024105
5836
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко ментолмен
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024091
5837
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024092
5838
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024093
5839
R01AA07
Ксилометазолин
Эвказолин® Аква
мұрынға арналған спрей 1 мг/г 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013223
5840
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019108
5841
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019109
5842
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрынға арналған спрей 0,05% 15 мл

РК-ЛС-5№015762
5815
R01AA07
Ксилометазолин
Капли "Золотая звезда"
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№015764
5816
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
капли назальные, 0,05% 10мл
РК-ЛС-3№020376
5817
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-3№020377
5818
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
капли назальные, 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№014018
5819
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
капли назальные, 0,05 % 10 мл
РК-ЛС-5№014017
5820
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
капли назальные, 0,05% 10мл
РК-ЛС-5№019106
5821
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
капли назальные, 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№019107
5822
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
капли назальные, 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№024229
5823
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
капли назальные, 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024230
5824
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№016466
5825
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№016465
5826
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
капли назальные для детей 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№014866
5827
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№009805
5828
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
капли назальные 0.1% 10 мл
РК-ЛС-5№004937
5829
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№014864
5830
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
гель для носа 0,05% 10 г
РК-ЛС-5№014397
5831
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
гель для носа 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№014398
5832
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№020241
5833
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№020240
5834
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024103
5835
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024105
5836
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко с ментолом
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024091
5837
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024092
5838
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024093
5839
R01AA07
Ксилометазолин
Эвказолин® Аква
спрей назальный 1 мг/г 10 мл
РК-ЛС-5№013223
5840
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019108
5841
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№019109
5842
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
спрей назальный 0,05% 15 мл

ҚР-ДЗ-5№015114
5843
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрынға арналған спрей 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015115
5844
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
ментолмен және эвкалиптпен, мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023198
5845
R01AA07
Ксилометазолин
Доктор Тайсс Ринотайсс
мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018495
5846
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
мұрынға арналған дозаланған спрей ментолмен және эвкалиптпен 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003831
5847
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
мұрынға арналған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020373
5848
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020374
5849
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрынға арналған спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018449
5850
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрынға арналған спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018449
5851
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018450
5852
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018450
5853
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018660
5854
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018660
5855
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018661
5856
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018661
5857
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№004936
5858
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№004928
5859
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№121853
5860
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,1% по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№121854
5861
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" спрейі
мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015763
5862
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин® Н
мұрын спрейі 1 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015731
5863
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
мұрын спрейі 0.05 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024969
5864
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
мұрын спрейі 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024970
R01AC03
Азеластин
5865
R01AC03
Азеластин
Аллергодил®
мұрынға арналған дозаланған спрей 140 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018990
R01AD
Кортикостероидтар
R01AD01
Беклометазон
5866
R01AD01
Беклометазон
Насобек-Тева
мұрын ішіне қолдануға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза 25 г (200 доз)
ҚР-ДЗ-5№004325
R01AD09
Мометазон
5867
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
дозаланған мұрын спрейі 50мкг/доза 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№014790
5868
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
дозаланған мұрын спрейі 50мкг/доза 10 г (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№014790
5869
R01AD09
Мометазон
Этацид
мұрынға арналған дозаланған спрей, 0,05% 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№022922
5870
R01AD09
Мометазон
Ризонель
мұрынға арналған дозаланған спрей, 50мкг/доза 10 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№023256
5871
R01AD09
Мометазон
Риалтрис Моно

РК-ЛС-5№015114
5843
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№015115
5844
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
спрей назальный с ментолом и эвкалиптом 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№023198
5845
R01AA07
Ксилометазолин
Доктор Тайсс Ринотайсс
спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018495
5846
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
спрей назальный, дозированный с ментолом и эвкалиптом 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№003831
5847
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-3№020373
5848
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-3№020374
5849
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№018449
5850
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№018449
5851
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018450
5852
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№018450
5853
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№018660
5854
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№018660
5855
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018661
5856
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№018661
5857
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№004936
5858
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№004928
5859
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№121853
5860
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№121854
5861
R01AA07
Ксилометазолин
Спрей "Золотая звезда"
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№015763
5862
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин® Н
спрей назальный 1 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№015731
5863
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
спрей назальный 0.05 % 10 мл
РК-ЛС-5№024969
5864
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
спрей назальный 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№024970
R01AC03
Азеластин
5865
R01AC03
Азеластин
Аллергодил®
спрей назальный дозированный 140 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№018990
R01AD
Кортикостероиды
R01AD01
Беклометазон
5866
R01AD01
Беклометазон
Насобек-Тева
спрей дозированный для интраназального применения 50 мкг/доза 25 г (200 доз)
РК-ЛС-5№004325
R01AD09
Мометазон
5867
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
спрей назальный дозированный 50мкг/доза 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№014790
5868
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
спрей назальный дозированный 50мкг/доза 10 г (60 доз)
РК-ЛС-5№014790
5869
R01AD09
Мометазон
Этацид
спрей назальный дозированный 0,05% 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№022922
5870
R01AD09
Мометазон
Ризонель
спрей назальный дозированный, 50мкг/доза 10 г (140 доз)
РК-ЛС-5№023256
5871
R01AD09
Мометазон
Риалтрис Моно

мұрынға арналған дозаланған спрей, 50мкг/доза 10 г (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№025917
5872
R01AD09
Мометазон
Назхейлер
мұрынға арналған дозаланған спрей, 50 мкг/доза 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№121724
5873
R01AD09
Мометазон
Назостер
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№024073
5874
R01AD09
Мометазон
Назофлай®
мұрынға арналған спрей, суспензия 50 мкг/дозу (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№023973
R01AD12
Флутиказон фуроаты
5875
R01AD12
Флутиказон фуроаты
Авамис
мұрынға арналған дозаланған спрей 27,5 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№013177
5876
R01AD12
Флутиказон фуроаты
Флутел-Ф
мұрынға арналған дозаланған спрей 27.5 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№025261
R03
Бронх демікпесін емдеуге арналған препараттар
R03A
Ингаляциялық қолдануға арналған симпатомиметиктер
R03AC
Селективті бета-2-адреномиметиктер
R03AC02
Сальбутамол
5877
R03AC02
Сальбутамол
Вертасорт
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза 200 доза
ҚР-ДЗ-5№024316
5878
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин® тыныс алу ерітіндісі®
небулайзерге арналған ерітінді 5 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№006081
5879
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза, 200 доз
ҚР-ДЗ-5№000838
5880
R03AC02
Сальбутамол
Асталин
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№018791
5881
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019225
5882
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин®
дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№004652
5883
R03AC02
Сальбутамол
Азмасол
ингаляцияға арналған мөлшерленген аэрозоль 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№024893
5884
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол АВ
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№025568
5885
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол-Фармстандарт
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№026072
R03AC18
Индакатерол
5886
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 150 кг
ҚР-ДЗ-5№019852
5887
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 300 мкг
ҚР-ДЗ-5№019853
R03AC19
Олодатерол
R03AK
Симпатомиметиктердің кортикостероидтармен, антихолинергиялық препараттарды қоспағанда, басқа да препараттармен қосындысы
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
5888
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Асарис
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг, 60 доза
ҚР-ДЗ-5№023781
5889
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Асарис
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 доза
ҚР-ДЗ-5№023783
5890
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 50 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023354

спрей назальный дозированный, 50мкг/доза 10 г (60 доз)
РК-ЛС-5№025917
5872
R01AD09
Мометазон
Назхейлер
спрей назальный дозированный, 50 мкг/доза 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№121724
5873
R01AD09
Мометазон
Назостер
спрей назальный дозированный 0,05% 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№024073
5874
R01AD09
Мометазон
Назофлай®
спрей назальный, суспензия 50 мкг/дозу (140 доз)
РК-ЛС-5№023973
R01AD12
Флутиказон фуроат
5875
R01AD12
Флутиказон фуроат
Авамис
спрей назальный дозированный 27,5 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№013177
5876
R01AD12
Флутиказон фуроат
Флутел-Ф
спрей назальный дозированный 27.5 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№025261
R03
Препараты для лечения бронхиальной астмы
R03A
Симпатомиметики для ингаляционного применения
R03AC
Селективные бета-2-адреномиметики
R03AC02
Сальбутамол
5877
R03AC02
Сальбутамол
Вертасорт
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№024316
5878
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин® дыхательный раствор
раствор для небулайзера 5 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№006081
5879
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза, 200 доз
РК-ЛС-5№000838
5880
R03AC02
Сальбутамол
Асталин
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№018791
5881
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019225
5882
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№004652
5883
R03AC02
Сальбутамол
Азмасол
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№024893
5884
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол АВ
аэрозоль для ингаляций дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№025568
5885
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол-Фармстандарт
аэрозоль для ингаляций дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№026072
R03AC18
Индакатерол
5886
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 150 мкг
РК-ЛС-5№019852
5887
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 300 мкг
РК-ЛС-5№019853
R03AC19
Олодатерол
R03AK
Симпатомиметики в комбинации с кортикостероидами или другими препаратами, исключая антихолинергические препараты
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
5888
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Асарис
порошок для ингаляций дозированный 50 мкг/100 мкг, 60 доза
РК-ЛС-5№023781
5889
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Асарис
порошок для ингаляций дозированный 50 мкг/500 мкг, 60 доза
РК-ЛС-5№023783
5890
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 50 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023354

5891
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 125 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023355
5892
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 250 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023356
5893
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 50
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/50 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023640
5894
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 125
аэрозоль дозированный для ингаляций 25/125 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023641
5895
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 250
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25/250 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023642
5896
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Сирдупла
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№024104
5897
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Сирдупла
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг/125 мкг
ҚР-ДЗ-5№024106
5898
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Эвохалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/250 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005356
5899
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Эвохалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/50 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005355
5900
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021051
5901
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салтрол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/250 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023484
5902
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003892
5903
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/500 мкг 12.5 мг препараттан (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№021590
5904
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022953
5905
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50мкг/500 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023369
5906
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50/250 мкг 12.5 мг препараттан (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№021589
5907
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003891
5908
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022952
5909
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ФЛУТИЭЙР-S 250
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ, ингалятормен жиынтықта 50 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№020554
5910
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 50 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№023368
5911
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Эвохалер

5891
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 125 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023355
5892
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 250 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023356
5893
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серофло 50
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/50 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023640
5894
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серофло 125
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/125 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023641
5895
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серофло 250
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/250 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023642
5896
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Сирдупла
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№024104
5897
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Сирдупла
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг/125 мкг
РК-ЛС-5№024106
5898
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Эвохалер
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25/250 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№005356
5899
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Эвохалер
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25/50 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№005355
5900
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021051
5901
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салтрол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/250 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023484
5902
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/500 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№003892
5903
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
порошок для ингаляций, дозированный 50 мкг/500 мкг 12.5 мг препарата (1 доза)
РК-ЛС-5№021590
5904
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/500 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№022953
5905
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный 50мкг/500 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№023369
5906
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
порошок для ингаляций, дозированный 50/250 мкг 12.5 мг препарата (1 доза)
РК-ЛС-5№021589
5907
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№003891
5908
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№022952
5909
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
ФЛУТИЭЙР-S 250
порошок для ингаляций в капсулах, в комплекте с ингалятором 50 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№020554
5910
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№023368
5911
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Эвохалер

ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/125мкг по 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005357
5912
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25 мкг+125 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021052
5913
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салтрол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/125 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023485
5914
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003890
5915
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022951
5916
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023367
5917
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 25мкг+50мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021053
5918
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Асарис
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023782
5919
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Проэйр Бронхиал
ингаляциялық ұнтағы бар қатты капсулалар, ингалятормен 50 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№022476
5920
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Проэйр Бронхиал
ингаляциялық ұнтағы бар қатты капсулалар, ингалятормен 50 мкг/ 500 мкг
ҚР-ДЗ-5№022477
5921
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Комбитид Стархалер
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 25 мкг/125 мкг
ҚР-ДЗ-5№024901
5922
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Комбитид Стархалер
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 25 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№024902
5923
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Комбитид Стархалер
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 25 мкг/50 мкг
ҚР-ДЗ-5№024900
R03AK07
Формотерол және Будесонид
5924
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Эйрбуфо™ Форспиро®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4.5 мкг/160 мкг доза
ҚР-ДЗ-5№024336
5925
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№011414
5926
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023571
5927
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5928
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5929
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг
ҚР-ДЗ-5№023572
5930
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт Турбухалер™
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№018526
5931
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®

аэрозоль для ингаляций дозированный 25/125мкг 120 доз
РК-ЛС-5№005357
5912
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25 мкг+125 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021052
5913
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салтрол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/125 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023485
5914
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№003890
5915
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций, дозированный 50 мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№022951
5916
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный 50мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№023367
5917
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25мкг+50мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021053
5918
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Асарис
порошок для ингаляций дозированный 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№023782
5919
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Проэйр Бронхиал
твердые капсулы с ингаляционным порошком с ингалятором 50 мкг/ 250 мкг
РК-ЛС-5№022476
5920
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Проэйр Бронхиал
твердые капсулы с ингаляционным порошком с ингалятором 50 мкг/ 500 мкг
РК-ЛС-5№022477
5921
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Комбитид Стархалер
порошок для ингаляций дозированный 25 мкг/125 мкг
РК-ЛС-5№024901
5922
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Комбитид Стархалер
порошок для ингаляций дозированный 25 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№024902
5923
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Комбитид Стархалер
порошок для ингаляций дозированный 25 мкг/50 мкг
РК-ЛС-5№024900
R03AK07
Формотерол и Будесонид
5924
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Эйрбуфо™ Форспиро®
порошок для ингаляций дозированный 4.5мкг/160 мкг/доза
РК-ЛС-5№024336
5925
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№011414
5926
R03AK07
Формотерол и Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023571
5927
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/160 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№022199
5928
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/160 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№022199
5929
R03AK07
Формотерол и Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
порошок для ингаляций дозированный, 9 мкг/320 мкг
РК-ЛС-5№023572
5930
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт Турбухалер™
порошок для ингаляций дозированный 9 мкг/320 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№018526
5931
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®

ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№011413
5932
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№011412
5933
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№011411
5934
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг, 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5935
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5936
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5937
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг, 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5938
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5939
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5940
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Синекорт
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 6 мкг + 200 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023628
5941
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5942
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5943
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5944
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023871
5945
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз+m7660
ҚР-ДЗ-5№023870
5946
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024800
5947
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024800
5948
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 9 мкг/320 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024801
5949
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 9 мкг/320 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024801
R03AK08
Формотерол және беклометазон
5950
R03AK08
Формотерол және беклометазон
Фостер®
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 100мкг/6мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023940
R03AK10
Вилантерол және Флутиказон фуроаты

порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№011413
5932
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№011412
5933
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№011411
5934
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг, дозировка 30 доз
РК-ЛС-5№024141
5935
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг, дозировка 60 доз
РК-ЛС-5№024141
5936
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024141
5937
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 9 мкг/320 мкг, дозировка 30
РК-ЛС-5№024139
5938
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 9мкг/320 мкг, дозировка 60
РК-ЛС-5№024139
5939
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 9 мкг/320 мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024139
5940
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Синекорт
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 6 мкг + 200 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023628
5941
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг, дозировка 30 доз
РК-ЛС-5№024140
5942
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг, дозировка 60 доз
РК-ЛС-5№024140
5943
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024140
5944
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
аэрозоль для ингаляции, дозированный 4,5 мкг/160мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023871
5945
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
аэрозоль для ингаляции, дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023870
5946
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/80 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№024800
5947
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/80 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№024800
5948
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 9 мкг/320 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№024801
5949
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 9 мкг/320 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№024801
R03AK08
Формотерол и беклометазон
5950
R03AK08
Формотерол и беклометазон
Фостер®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100мкг/6мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№023940
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат

5951
R03AK10
Вилантерол және Флутиказон фуроаты
Релвар® Эллипта®
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 22мкг/184мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021462
5952
R03AK10
Вилантерол және Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 22мкг/92мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021461
R03AL
Кортикостероидтармен үш еселелік құрамдастары қоса алғанда, антихолинергиялық препараттармен құрамдас симпатомиметиктер
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
5953
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
Беродуал®
ингаляцияға арналған ерітінді 500 мкг/250 мкг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014273
5954
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
Беродуал® Н
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 10 мл, 200 доз
ҚР-ДЗ-5№010908
5955
R03AL01
Фенотерол және ипратропий бромиді
Ипратерол
ингаляцияға арналған ерітінді, 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025432
5956
R03AL01
Фенотерол және ипратропий бромиді
Фривэй Комби
ингаляцияға арналған ерітінді, 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 25 мл
ҚР-ДЗ-5№024635
R03AL03
Вилантерол мен Умеклидиний бромиді
5957
R03AL03
Вилантерол мен Умеклидиний бромиді
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 22мкг/55мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021600
R03AL04
Индакатерол малеаты мен Гликопирроний бромиді
5958
R03AL04
Индакатерол малеаты мен Гликопирроний бромиді
Ультибро™ Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 110/50мкг
ҚР-ДЗ-5№121800
R03AL05
Формотерол және Аклидиний бромиді
5959
R03AL05
Формотерол және Аклидиний бромиді
Бримика® Дженуэйр®
ингаляцияға арналған ұнтақ, 12мг/340мкг
ҚР-ДЗ-5№022789
R03AL06
Олодатерол мен Тиотропий бромиді
5960
R03AL06
Олодатерол мен Тиотропий бромиді
Спиолто® Респимат®
ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляция, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022545
R03B
Бронх демікпесін емдеуге арналған ингаляциялық қолданылатын басқа да препараттар
R03BA
Глюкокортикоидтар
R03BA01
Беклометазон
5961
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген250 мкг/доза по 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019759
5962
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019758
5963
R03BA01
Беклометазон
Риносол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 250 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№025637
R03BA02
Будесонид
5964
R03BA02
Будесонид
Бусонид
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 200мкг/доза 300 доз
ҚР-ДЗ-5№021143
5965
R03BA02
Будесонид
Будесонид
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№023169
5966
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017365

5951
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
порошок для ингаляций дозированный 22мкг/184мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021462
5952
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
порошок для ингаляций дозированный 22мкг/92мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021461
R03AL
Симпатомиметики в комбинации с антихолинергическими препаратами, включая тройные комбинации с кортикостероидами
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
5953
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Беродуал®
раствор для ингаляций 500 мкг/250 мкг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№014273
5954
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Беродуал® Н
аэрозоль для ингаляций, дозированный 10 мл, 200 доз
РК-ЛС-5№010908
5955
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Ипратерол
раствор для ингаляций 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№025432
5956
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Фривэй Комби
раствор для ингаляций 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 25 мл
РК-ЛС-5№024635
R03AL03
Вилантерола и Умеклидиния бромид
5957
R03AL03
Вилантерола и Умеклидиния бромид
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
порошок для ингаляций дозированный 22мкг/55мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021600
R03AL04
Индакатерола малеат и Гликопиррония бромид
5958
R03AL04
Индакатерола малеат и Гликопиррония бромид
Ультибро™ Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 110/50мкг
РК-ЛС-5№121800
R03AL05
Формотерол и Аклидиния бромид
5959
R03AL05
Формотерол и Аклидиния бромид
Бримика® Дженуэйр®
порошок для ингаляций, 12мг/340мкг
РК-ЛС-5№022789
R03AL06
Олодатерол и Тиотропия бромид
5960
R03AL06
Олодатерол и Тиотропия бромид
Спиолто® Респимат®
раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляций, 4 мл
РК-ЛС-5№022545
R03B
Другие препараты для ингаляционного применения для лечения бронхиальной астмы
R03BA
Глюкокортикоиды
R03BA01
Беклометазон
5961
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом 250 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019759
5962
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019758
5963
R03BA01
Беклометазон
Риносол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 250 мкг/доза
РК-ЛС-5№025637
R03BA02
Будесонид
5964
R03BA02
Будесонид
Бусонид
аэрозоль для ингаляций дозированный 200мкг/доза 300 доз
РК-ЛС-5№021143
5965
R03BA02
Будесонид
Будесонид
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 200 мкг
РК-ЛС-5№023169
5966
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
суспензия для ингаляций дозированная 0,25 мг/мл
РК-ЛС-5№017365

5967
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017366
R03BA05
Флутиказон
5968
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 250
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 250 мкг/доза 120 доза
ҚР-ДЗ-5№004663
5969
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 125
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 125 мкг/доза 60 доза
ҚР-ДЗ-5№004664
5970
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 50
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 50 мкг/доза 120 доза
ҚР-ДЗ-5№010057
5971
R03BA05
Флутиказон
Бокакорт-С
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 250 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024721
R03BA07
Мометазон
5972
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
ингаляцияға арналған ұнтақ 200 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№019961
5973
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
ингаляцияға арналған ұнтақ 400 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№019962
R03BA08
Циклезонид
5974
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 160 мкг 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021018
5975
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 80 мкг 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021017
R03BB
Холиноблокаторлар
R03BB01
Ипратропий бромиді
5976
R03BB01
Ипратропий бромиді
Ипросан
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 20 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№023185
R03BB04
Тиотропий бромиді
5977
R03BB04
Тиотропий бромиді
Спирива® Респимат®
ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта 2,5мкг 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014869
5978
R03BB04
Тиотропий бромиді
Спирива®
ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта 18 мкг
ҚР-ДЗ-5№010034
5979
R03BB04
Тиотропий бромиді
Теватропиум
ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ингаляторымен жиынтықта 13 мкг 15 капсула құтыда
ҚР-ДЗ-5№023767
5980
R03BB04
Тиотропия бромид
Сривассо®
ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта 18мкг
ҚР-ДЗ-5№024283
5981
R03BB04
Тиотропия бромид
Теватропиум
ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ингалятормен жиынтықта 13 мкг, 30 капсула құтыда
ҚР-ДЗ-5№023767
R03BB05
Аклидиний бромиді
5982
R03BB05
Аклидиний бромиді
Бретарис® Дженуэйр®
ингаляцияға арналған ұнтақ 322 мкг/доз
ҚР-ДЗ-5№021283
5983
R03BB05
Аклидиний бромиді
Бретарис® Дженуэйр®
ингаляцияға арналған ұнтақ 60 доз
ҚР-ДЗ-5№021282
R03BB06
Гликопирроний бромиді
5984
R03BB06
Гликопирроний бромиді
Сибри® Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ50 мкг
ҚР-ДЗ-5№021604
R03BB07
Умеклидиний бромиді
R03D
Жүйелі қолданылатын арналған бронх демікпесін емдеуге арналған басқа да препараттар
R03DA
Ксантиннің туындылары
R03DA04
Теофиллин
5985
R03DA04
Теофиллин
Теотард
босап шығуы өзгертілген капсулалар 350 мг
ҚР-ДЗ-5№021487
5986
R03DA04
Теофиллин
Теотард
босап шығуы өзгертілген капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021486
5987
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 300 мг

5967
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
суспензия для ингаляций дозированная 0,5 мг/мл
РК-ЛС-5№017366
R03BA05
Флутиказон
5968
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 250
аэрозоль для ингаляций, дозированный 250 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№004663
5969
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 125
аэрозоль для ингаляций, дозированный 125 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№004664
5970
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 50
аэрозоль для ингаляций, дозированный 50 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№010057
5971
R03BA05
Флутиказон
Бокакорт-С
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 250 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№024721
R03BA07
Мометазон
5972
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
порошок для ингаляций 200 микрограмм на дозу
РК-ЛС-5№019961
5973
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
порошок для ингаляций 400 микрограмм на дозу
РК-ЛС-5№019962
R03BA08
Циклезонид
5974
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 160 мкг 5 мл
РК-ЛС-5№021018
5975
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 80 мкг 5 мл
РК-ЛС-5№021017
R03BB
Холиноблокаторы
R03BB01
Ипратропия бромид
5976
R03BB01
Ипратропия бромид
Ипросан
аэрозоль для ингаляций, дозированный 20 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№023185
R03BB04
Тиотропия бромид
5977
R03BB04
Тиотропия бромид
Спирива® Респимат®
раствор для ингаляций 2,5мкг/ингаляция в комплекте с ингалятором Респимат® 4 мл
РК-ЛС-5№014869
5978
R03BB04
Тиотропия бромид
Спирива®
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер® 18 мкг
РК-ЛС-5№010034
5979
R03BB04
Тиотропия бромид
Теватропиум
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором 13 мкг, 15 капсул во флаконе
РК-ЛС-5№023767
5980
R03BB04
Тиотропия бромид
Сривассо®
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер® 18мкг
РК-ЛС-5№024283
5981
R03BB04
Тиотропия бромид
Теватропиум
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором 13 мкг, 30 капсул во флаконе
РК-ЛС-5№023767
R03BB05
Аклидиния бромид
5982
R03BB05
Аклидиния бромид
Бретарис® Дженуэйр®
порошок для ингаляций 322 мкг/доз
РК-ЛС-5№021283
5983
R03BB05
Аклидиния бромид
Бретарис® Дженуэйр®
порошок для ингаляций 60 доз
РК-ЛС-5№021282
R03BB06
Гликопиррония бромид
5984
R03BB06
Гликопиррония бромид
Сибри® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 50 мкг
РК-ЛС-5№021604
R03BB07
Умеклидиния бромид
R03D
Другие препараты для лечения бронхиальной астмы для системного применения
R03DA
Производные ксантина
R03DA04
Теофиллин
5985
R03DA04
Теофиллин
Теотард
капсулы с пролонгированным высвобождением 350 мг
РК-ЛС-5№021487
5986
R03DA04
Теофиллин
Теотард
капсулы с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№021486
5987
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
капсулы с пролонгированным высвобождением 300 мг

ҚР-ДЗ-5№009964
5988
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
босап шығуы ұзартылған капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005568
5989
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
босап шығуы ұзартылған капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009963
R03DA05
Аминофиллин
5990
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 24 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019836
5991
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019292
5992
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблеткалар 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№019359
5993
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 24 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018340
5994
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2,4% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000096
5995
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№000126
5996
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2,4% 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026219
R03DC
Лейкотриенді рецепторлардың антагонисттері
R03DC03
Монтелукаст
5997
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018861
5998
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018869
5999
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№005672
6000
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№018860
6001
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№005671
6002
R03DC03
Монтелукаст
НОТТА-сановель
шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016767
6003
R03DC03
Монтелукаст
НОТТА-сановель
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016768
6004
R03DC03
Монтелукаст
НОТТА-сановель
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016772
6005
R03DC03
Монтелукаст
Монтемак
шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022167
6006
R03DC03
Монтелукаст
Монтемак
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022168
6007
R03DC03
Монтелукаст
Монлер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022436
6008
R03DC03
Монтелукаст
Монкаста®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022661
6009
R03DC03
Монтелукаст
Монкаста®
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022662
6010
R03DC03
Монтелукаст
Монкаста®
шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022663
6011
R03DC03
Монтелукаст
Монтемак 10
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022689
6012
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№005688
6013
R03DC03
Монтелукаст
Алмонт 10
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023673
6014
R03DC03
Монтелукаст
Монлер
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023804
6015
R03DC03
Монтелукаст
Монлер
шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023805
6016
R03DC03
Монтелукаст
Куленто
балаларға ішке қабылдауға арналған түйіршіктер 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023976
6017
R03DC03
Монтелукаст
МОНТУМ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024010
6018
R03DC03
Монтелукаст
Монтелукаст
шайнайтын таблеткалар 4 мг

РК-ЛС-5№009964
5988
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
капсулы с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№005568
5989
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
капсулы с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№009963
R03DA05
Аминофиллин
5990
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для внутривенного введения 24 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№019836
5991
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№019292
5992
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 0,15 г
РК-ЛС-5№019359
5993
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для внутривенного введения, 24 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№018340
5994
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для инъекций 2,4% 5 мл
РК-ЛС-5№000096
5995
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№000126
5996
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для инъекций 2,4% 5 мл
РК-ЛС-0№026219
R03DC
Антагонисты лейкотриеновых рецепторов
R03DC03
Монтелукаст
5997
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№018861
5998
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
таблетка, покрытая пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№018869
5999
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№005672
6000
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№018860
6001
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№005671
6002
R03DC03
Монтелукаст
НОТТА-сановель
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№016767
6003
R03DC03
Монтелукаст
НОТТА-сановель
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№016768
6004
R03DC03
Монтелукаст
НОТТА-сановель
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№016772
6005
R03DC03
Монтелукаст
Монтемак
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№022167
6006
R03DC03
Монтелукаст
Монтемак
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№022168
6007
R03DC03
Монтелукаст
Монлер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022436
6008
R03DC03
Монтелукаст
Монкаста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022661
6009
R03DC03
Монтелукаст
Монкаста®
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№022662
6010
R03DC03
Монтелукаст
Монкаста®
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№022663
6011
R03DC03
Монтелукаст
Монтемак 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022689
6012
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
таблетка жевательная, 5 мг
РК-ЛС-5№005688
6013
R03DC03
Монтелукаст
Алмонт 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023673
6014
R03DC03
Монтелукаст
Монлер
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№023804
6015
R03DC03
Монтелукаст
Монлер
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№023805
6016
R03DC03
Монтелукаст
Куленто
гранулы для приема внутрь для детей 4 мг
РК-ЛС-5№023976
6017
R03DC03
Монтелукаст
МОНТУМ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024010
6018
R03DC03
Монтелукаст
Монтелукаст
таблетки жевательные 4 мг

6049
R03DX10
Бенрализумаб
Фазенра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 30 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024939
R05
Жөтел және тұмау аурулары кезінде қолданылатын препараттар
R05C
Жөтелге қарсы препараттармен қосындысын қоспағанда, қақырық шығаратын препараттар
R05CB
Муколитиктер
R05CB01
Ацетилцистеин
орфандық
6050
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020416
6051
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020416
6052
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішуге арналған ерітінді 40 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020417
6053
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Актив
ішке қабылдауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024042
6054
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® юниор
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121847
6055
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг по 3 г
ҚР-ДЗ-5№012523
6056
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015780
6057
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№012367
6058
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№019101
6059
R05CB01
Ацетилцистеин
ТРАКТУС®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023469
6060
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Хот Дринк
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020785
6061
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
инъекцияға арналған ерітінді и ингаляций 100 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018165
6062
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024121
6063
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024132
6064
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024133
6065
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№021302
6066
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№016795
6067
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 100
көпіршитін таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021482
6068
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021483
6069
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014693
6070
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020342
6071
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020341
6072
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
көпіршитін таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025305
6073
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
көпіршитін таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025304
6074
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 600 мг

6049
R03DX10
Бенрализумаб
Фазенра®
раствор для подкожного введения, 30 мг/1 мл
РК-БП-5№024939
R05
Препараты, применяемые при кашле и простудных заболеваниях
R05C
Отхаркивающие препараты, исключая комбинации с противокашлевыми препаратами
R05CB
Муколитики
R05CB01
Ацетилцистеин
орфанный
6050
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для приема внутрь 20 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№020416
6051
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для приема внутрь 20 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№020416
6052
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для приема внутрь 40 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№020417
6053
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Актив
порошок для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№024042
6054
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® юниор
раствор для приема внутрь 20 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№121847
6055
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг 3 г
РК-ЛС-5№012523
6056
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№015780
6057
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№012367
6058
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№019101
6059
R05CB01
Ацетилцистеин
ТРАКТУС®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№023469
6060
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Хот Дринк
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№020785
6061
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для инъекций и ингаляций 100 мг/мл
РК-ЛС-5№018165
6062
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№024121
6063
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№024132
6064
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№024133
6065
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
таблетки шипучие, 600 мг
РК-ЛС-5№021302
6066
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№016795
6067
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 100
таблетки шипучие 100 мг
РК-ЛС-5№021482
6068
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№021483
6069
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№014693
6070
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№020342
6071
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№020341
6072
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№025305
6073
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№025304
6074
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг

ҚР-ДЗ-5№025918
6075
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025919
6076
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025920
6077
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 600 мг
ҚР-ДЗ-0№025861
6078
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг
ҚР-ДЗ-0№025862
6079
R05CB01
Ацетилцистеин
Зентусс
көпіршитін таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025816
R05CB03
Карбоцистеин
6080
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
капсулалар 375 мг
ҚР-ДЗ-5№011519
6081
R05CB03
Карбоцистеин
Флюдитек
шәрбат, 5 %
ҚР-ДЗ-5№014412
6082
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
шәрбат 120 мл
ҚР-ДЗ-5№011518
6083
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
балаларға арналған шәрбат по 120 мл
ҚР-ДЗ-5№011517
R05CB06
Амброксол
6084
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
шәрбат 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№013687
6085
R05CB06
Амброксол
Лазолван® МАКС
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020767
6086
R05CB06
Амброксол
Амбробене 75 мг
ретард капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№013173
6087
R05CB06
Амброксол
Флавамед® балаларға арналған жөтелге қарсы ерiтiндi
ішуге арналған ерітінді 15 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№005753
6088
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№004013
6089
R05CB06
Амброксол
Флавамед® Форте
көпіршитін таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№017738
6090
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
ерітінді7,5 мг/мл 40 мл
ҚР-ДЗ-5№004023
6091
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді 15мг/2мл
ҚР-ДЗ-5№016719
6092
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
ерітінді 7,5мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004023
6093
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№004010
6094
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
шәрбат, 30 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№016348
6095
R05CB06
Амброксол
Лазолекс
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021434
6096
R05CB06
Амброксол
Амброксол
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№003443
6097
R05CB06
Амброксол
МУКЕКС®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№016301
6098
R05CB06
Амброксол
Амбро®
шәрбат 30мг/5мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№010433
6099
R05CB06
Амброксол
Амбро®
шәрбат 15мг/5мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№010434
6100
R05CB06
Амброксол
Амбросан®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№003302
6101
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№005022
6102
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004012
6103
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№018607
6104
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 30 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022750
6105
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 30 мг/5 мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022750
6106
R05CB06
Амброксол
Амбросол
шәрбат 30 мг/5мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018109
6107
R05CB06
Амброксол
Флавамед®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№005727

РК-ЛС-5№025918
6075
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№025919
6076
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 100 мг
РК-ЛС-5№025920
6077
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-0№025861
6078
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-0№025862
6079
R05CB01
Ацетилцистеин
Зентусс
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№025816
R05CB03
Карбоцистеин
6080
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
капсулы 375 мг
РК-ЛС-5№011519
6081
R05CB03
Карбоцистеин
Флюдитек
сироп, 5 %
РК-ЛС-5№014412
6082
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
сироп 120 мл
РК-ЛС-5№011518
6083
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
сироп для детей 120 мл
РК-ЛС-5№011517
R05CB06
Амброксол
6084
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
сироп 3 мг/мл
РК-ЛС-5№013687
6085
R05CB06
Амброксол
Лазолван® МАКС
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№020767
6086
R05CB06
Амброксол
Амбробене 75 мг
капсулы ретард 75 мг
РК-ЛС-5№013173
6087
R05CB06
Амброксол
Флавамед® раствор от кашля для детей
раствор для приема внутрь 15 мг/5 мл
РК-ЛС-5№005753
6088
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№004013
6089
R05CB06
Амброксол
Флавамед® Форте
таблетки шипучие 60 мг
РК-ЛС-5№017738
6090
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
раствор 7,5 мг/мл во флаконе 40 мл
РК-ЛС-5№004023
6091
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
раствор для приема внутрь и ингаляций во флаконе 15мг/2мл
РК-ЛС-5№016719
6092
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
раствор 7,5мг/мл во флаконе 100мл
РК-ЛС-5№004023
6093
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
раствор для инъекций 15 мг/2 мл
РК-ЛС-5№004010
6094
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
сироп, 30 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№016348
6095
R05CB06
Амброксол
Лазолекс
раствор для инъекций 7,5 мг/мл
РК-ЛС-5№021434
6096
R05CB06
Амброксол
Амброксол
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№003443
6097
R05CB06
Амброксол
МУКЕКС®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№016301
6098
R05CB06
Амброксол
Амбро®
сироп 30мг/5мл 100мл
РК-ЛС-5№010433
6099
R05CB06
Амброксол
Амбро®
сироп 15мг/5мл 100мл
РК-ЛС-5№010434
6100
R05CB06
Амброксол
Амбросан®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№003302
6101
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№005022
6102
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№004012
6103
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№018607
6104
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 30 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№022750
6105
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 30 мг/5 мл 200 мл
РК-ЛС-5№022750
6106
R05CB06
Амброксол
Амбросол
сироп 30 мг/5мл 100 мл
РК-ЛС-5№018109
6107
R05CB06
Амброксол
Флавамед®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№005727

6108
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
шәрбат 3 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012392
6109
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011783
6110
R05CB06
Амброксол
Амбро®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011598
6111
R05CB06
Амброксол
Амбролитин®
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№005513
6112
R05CB06
Амброксол
Лазолван® юниор
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014082
6113
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
шәрбат 30 мг/5мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014083
6114
R05CB06
Амброксол
Амброксол
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№004949
6115
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018643
6116
R05CB06
Амброксол
Амбро®
ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді 7,5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020013
6117
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
шәрбат, 15 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016349
6118
R05CB06
Амброксол
Амбро®
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010604
6119
R05CB06
Амброксол
Солфран®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№015824
6120
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018929
6121
R05CB06
Амброксол
Амброксол гидрохлориді
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№010028
6122
R05CB06
Амброксол
Амброксол 30
шәрбат, 30 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023791
6123
R05CB06
Амброксол
Амброксол 15
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023437
6124
R05CB06
Амброксол
Бронолак
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018507
6125
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022749
6126
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 15 мг/5 мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022749
6127
R05CB06
Амброксол
Флавамед® Макс жөтелге қарсы ерітінді 30 мг/5 мл
ішілетін ерітінді 30 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021022
6128
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
шәрбат, 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024513
6129
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
шәрбат, 30мг/5мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№024516
6130
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
шәрбат, 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025482
6131
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
шәрбат, 15 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025481
6132
R05CB06
Амброксол
АМБРОКСОЛ
таблеткалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№025515
6133
R05CB06
Амброксол
Амброксол-ТК
шәрбат, 15 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025155
6134
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
шәрбат, 30 мг/5 мл 150
ҚР-ДЗ-5№016351
R05CB13
Дорназа альфа
орфандық
6135
R05CB13
Дорназа альфа
Пульмозим
ингаляцияға арналған ерітінді 1 мг/мл 2,5 мл
орфандық
6136
R05CB13
Дорназа альфа
Тигераза®
ингаляцияға арналған ерітінді, 2,5 мг/2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№025257
R05CB15
Эрдостеин
6137
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021005
6138
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021006
6139
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин®
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013529
R06
Жүйелі қолдануға арналған антигистаминдік препараттар
R06AA
Аминоалкильді эфирлер
R06AA02
Дифенгидрамин
6140
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
инъекцияға арналған ерітінді 1%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000964
6141
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол-Дарница
таблеткалар 50 мг

6108
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
сироп 3 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№012392
6109
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№011783
6110
R05CB06
Амброксол
Амбро®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№011598
6111
R05CB06
Амброксол
Амбролитин®
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№005513
6112
R05CB06
Амброксол
Лазолван® юниор
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№014082
6113
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
сироп 30 мг/5мл 100 мл
РК-ЛС-5№014083
6114
R05CB06
Амброксол
Амброксол
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№004949
6115
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№018643
6116
R05CB06
Амброксол
Амбро®
раствор для приема внутрь и ингаляций 7,5 мг/мл во флаконе 100 мл
РК-ЛС-5№020013
6117
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
сироп, 15 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№016349
6118
R05CB06
Амброксол
Амбро®
раствор для инъекций 15 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№010604
6119
R05CB06
Амброксол
Солфран®
таблетки, 30 мг
РК-ЛС-5№015824
6120
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
таблетки, 30 мг
РК-ЛС-5№018929
6121
R05CB06
Амброксол
Амброксола гидрохлорид
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№010028
6122
R05CB06
Амброксол
Амброксол 30
сироп, 30 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№023791
6123
R05CB06
Амброксол
Амброксол 15
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№023437
6124
R05CB06
Амброксол
Бронолак
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№018507
6125
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№022749
6126
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 15 мг/5 мл 200 мл
РК-ЛС-5№022749
6127
R05CB06
Амброксол
Флавамед®Макс раствор от кашля 30 мг/5 мл
раствор оральный 30 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№021022
6128
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№024513
6129
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
сироп 30мг/5мл 100мл
РК-ЛС-5№024516
6130
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
сироп 30 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025482
6131
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
сироп 15 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025481
6132
R05CB06
Амброксол
АМБРОКСОЛ
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№025515
6133
R05CB06
Амброксол
Амброксол-ТК
сироп 15 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025155
6134
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
сироп, 30 мг/5 мл 150
РК-ЛС-5№016351
R05CB13
Дорназа альфа
орфанный
6135
R05CB13
Дорназа альфа
Пульмозим
раствор для ингаляций 1 мг/мл 2,5 мл
орфанный
6136
R05CB13
Дорназа альфа
Тигераза®
раствор для ингаляций, 2,5 мг/2,5 мл
РК-ЛС-5№025257
R05CB15
Эрдостеин
6137
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№021005
6138
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулы, 150 мг
РК-ЛС-5№021006
6139
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин®
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№013529
R06
Антигистаминные препараты для системного применения
R06AA
Аминоалкильные эфиры
R06AA02
Дифенгидрамин
6140
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№000964
6141
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол-Дарница
таблетки 50 мг

ҚР-ДЗ-5№015098
6142
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
инъекцияға арналған ерітінді 1%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010372
6143
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022473
6144
R06AA02
Дифенгидрамин
Дермодрин
ішуге арналған ерітінді100 мл
ҚР-ДЗ-5№022658
6145
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
инъекцияға арналған 1% ерітінді, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024860
R06AA04
Клемастин
6146
R06AA04
Клемастин
Тавегил
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№005090
R06AC
Алмастырылған этилендиаминдер
R06AC03
Хлоропирамин
6147
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№015728
6148
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015727
6149
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергопресс
инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-3№021453
6150
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергозан®
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011297
6151
R06AC03
Хлоропирамин
Аллерготаб
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025183
R06AD
Фенотиазин туындылары
R06AD02
Прометазин
6152
R06AD02
Прометазин
Пипольфен®
инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014671
R06AE
Пиперазин туындылары
R06AE07
Цетиризин
6153
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№012050
6154
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014618
6155
R06AE07
Цетиризин
Терикс®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121995
6156
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023085
6157
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019492
6158
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003698
6159
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019361
6160
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010523
6161
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023593
6162
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
ішілетін ерітінді, 1 мг/1 мл, 120 мл
ҚР-ДЗ-5№021027
6163
R06AE07
Цетиризин
Носмин®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004043
6164
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№017858
6165
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004167
6166
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
шәрбат 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024094
6167
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
шәрбат 5 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011928
6168
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
шәрбат 5 мг/5 мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011928
6169
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин Вива Фарм
қабықшамен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024666
6170
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025318
6171
R06AE07
Цетиризин
ЦВЕТОКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг

РК-ЛС-5№015098
6142
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№010372
6143
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 10 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№022473
6144
R06AA02
Дифенгидрамин
Дермодрин
раствор для приема внутрь 100 мл
РК-ЛС-5№022658
6145
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№024860
R06AA04
Клемастин
6146
R06AA04
Клемастин
Тавегил
таблетки, 1 мг
РК-ЛС-5№005090
R06AC
Этилендиамины замещенные
R06AC03
Хлоропирамин
6147
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№015728
6148
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
раствор для инъекций 20 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№015727
6149
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергопресс
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-3№021453
6150
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергозан®
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011297
6151
R06AC03
Хлоропирамин
Аллерготаб
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№025183
R06AD
Производные фенотиазина
R06AD02
Прометазин
6152
R06AD02
Прометазин
Пипольфен®
раствор для инъекций, 25 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№014671
R06AE
Производные пиперазина
R06AE07
Цетиризин
6153
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№012050
6154
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014618
6155
R06AE07
Цетиризин
Терикс®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121995
6156
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№023085
6157
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
капли для приема внутрь 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№019492
6158
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003698
6159
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№019361
6160
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№010523
6161
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023593
6162
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
раствор оральный, 1 мг/1 мл, 120 мл
РК-ЛС-5№021027
6163
R06AE07
Цетиризин
Носмин®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№004043
6164
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№017858
6165
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
капли 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№004167
6166
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
сироп 60 мл
РК-ЛС-5№024094
6167
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
сироп 5 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№011928
6168
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
сироп 5 мг/5 мл 200 мл
РК-ЛС-5№011928
6169
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024666
6170
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025318
6171
R06AE07
Цетиризин
ЦВЕТОКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг

ҚР-ДЗ-5№025545
6172
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026076
R06AE09
Левоцетиризин
6173
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
ішуге арналған тамшыдәрі 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016542
6174
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016541
6175
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
ішуге арналған тамшылар 5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014453
6176
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
үбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014977
6177
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист аллергия
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121809
6178
R06AE09
Левоцетиризин
Цетло
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022808
6179
R06AE09
Левоцетиризин
Цетримак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022814
6180
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023168
6181
R06AE09
Левоцетиризин
Зодак® Экспресс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023460
6182
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023582
6183
R06AE09
Левоцетиризин
Леваризин
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020430
6184
R06AE09
Левоцетиризин
L-Цет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015743
6185
R06AE09
Левоцетиризин
Аллер-Нол
ауыз қуысында ұсақталатын үлбір 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023971
6186
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист
ішуге арналған ерітінді 0,5 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022583
6187
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй® Экспресс
ауыз қуысында ыдырайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024697
6188
R06AE09
Левоцетиризин
Сетимед
ауыз қуысында ыдырайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024882
6189
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
ішуге арналған тамшылар 20 мл
ҚР-ДЗ-5№024890
6190
R06AE09
Левоцетиризин
Аллергофри
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025566
6191
R06AE09
Левоцетиризин
Эргоцетал
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025296
6192
R06AE09
Левоцетиризин
Левоцетиризин
ішуге арналған тамшылар, 5 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025925
R06AX
Жүйелі қолдануға арналған өзге антигистаминді препараттар
R06AX13
Лоратадин
6193
R06AX13
Лоратадин
Ломилан®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010751
6194
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№013886
6195
R06AX13
Лоратадин
Лоратал®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№005332
6196
R06AX13
Лоратадин
ЛОРАТАДИН-АКОС
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024981
6197
R06AX13
Лоратадин
Лорактив
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025723
R06AX17
Кетотифен
6198
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№006314
6199
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен Софарма
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№012558
6200
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020721
6201
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№015825
R06AX26
Фексофенадин

РК-ЛС-5№025545
6172
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026076
R06AE09
Левоцетиризин
6173
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
капли для приема внутрь 20 мл
РК-ЛС-5№016542
6174
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№016541
6175
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
капли для приема внутрь, 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№014453
6176
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№014977
6177
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист аллергия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№121809
6178
R06AE09
Левоцетиризин
Цетло
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022808
6179
R06AE09
Левоцетиризин
Цетримак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022814
6180
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023168
6181
R06AE09
Левоцетиризин
Зодак® Экспресс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023460
6182
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023582
6183
R06AE09
Левоцетиризин
Леваризин
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020430
6184
R06AE09
Левоцетиризин
L-Цет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№015743
6185
R06AE09
Левоцетиризин
Аллер-Нол
пленки диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№023971
6186
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист
раствор для орального применения 0,5 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№022583
6187
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй® Экспресс
таблетки, диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№024697
6188
R06AE09
Левоцетиризин
Сетимед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024882
6189
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
капли для приема внутрь 20 мл
РК-ЛС-5№024890
6190
R06AE09
Левоцетиризин
Аллергофри
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025566
6191
R06AE09
Левоцетиризин
Эргоцетал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025296
6192
R06AE09
Левоцетиризин
Левоцетиризин
капли для приема внутрь 5 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№025925
R06AX
Прочие антигистаминные препараты для системного применения
R06AX13
Лоратадин
6193
R06AX13
Лоратадин
Ломилан®
таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№010751
6194
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№013886
6195
R06AX13
Лоратадин
Лоратал®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№005332
6196
R06AX13
Лоратадин
ЛОРАТАДИН-АКОС
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024981
6197
R06AX13
Лоратадин
Лорактив
таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№025723
R06AX17
Кетотифен
6198
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№006314
6199
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен Софарма
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№012558
6200
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020721
6201
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№015825
R06AX26
Фексофенадин

6202
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 120
қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№010710
6203
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 180
қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг
ҚР-ДЗ-5№010711
6204
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№014170
6205
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№014172
6206
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№014176
R06AX27
Дезлоратадин
6207
R06AX27
Дезлоратадин
Софалор®
ішуге арналған ерітінді0.5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024193
6208
R06AX27
Дезлоратадин
Делорикс
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023933
6209
R06AX27
Дезлоратадин
ЗИЛЕТА®
шәрбат 0,5 мг /мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№023803
6210
R06AX27
Дезлоратадин
ЗИЛЕТА®
шәрбат 0,5 мг /мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№023803
6211
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
шәрбат 0,5 мг /мл 150 мл
ҚР-ДЗ-5№023803
6212
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
ішуге арналған шәрбат 2,5 мг/5мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022936
6213
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
соруға арналған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022158
6214
R06AX27
Дезлоратадин
Эриус®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№005524
6215
R06AX27
Дезлоратадин
Эдем®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019801
6216
R06AX27
Дезлоратадин
Дезрадин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020284
6217
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022192
6218
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022192
6219
R06AX27
Дезлоратадин
Дорал
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121951
6220
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
шәрбат 2,5 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018984
6221
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№021517
6222
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023094
6223
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018988
6224
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021408
6225
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121876
6226
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлор®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019618
6227
R06AX27
Дезлоратадин
ДЕЗЛОРАТАДИН
ішуге арналған ерітінді 0.5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025529
6228
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025487
6229
R06AX27
Дезлоратадин
Доксафин
шәрбат, 2.5 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№025356
6230
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-ТК
шәрбат, 0.5 мг/мл 60 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-0№025768
6231
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-ТК
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-0№025706
R06AX29
Биластин
6232
R06AX29
Биластин
Никсар®
таблеткалар 20 мг

6202
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 120
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№010710
6203
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 180
таблетки, покрытые оболочкой, 180 мг
РК-ЛС-5№010711
6204
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№014170
6205
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№014172
6206
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№014176
R06AX27
Дезлоратадин
6207
R06AX27
Дезлоратадин
Софалор®
раствор для приема внутрь 0.5 мг/мл
РК-ЛС-5№024193
6208
R06AX27
Дезлоратадин
Делорикс
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023933
6209
R06AX27
Дезлоратадин
ЗИЛЕТА®
сироп 0,5 мг /мл 60 мл
РК-ЛС-5№023803
6210
R06AX27
Дезлоратадин
ЗИЛЕТА®
сироп 0,5 мг /мл 120 мл
РК-ЛС-5№023803
6211
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
сироп 0,5 мг /мл 150 мл
РК-ЛС-5№023803
6212
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
сироп для приема внутрь 2,5 мг/5мл 60 мл
РК-ЛС-5№022936
6213
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
таблетки для рассасывания 5 мг
РК-ЛС-5№022158
6214
R06AX27
Дезлоратадин
Эриус®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№005524
6215
R06AX27
Дезлоратадин
Эдем®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№019801
6216
R06AX27
Дезлоратадин
Дезрадин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020284
6217
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
раствор оральный 0,5 мг/мл 60 мл
РК-ЛС-5№022192
6218
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
раствор оральный 0,5 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№022192
6219
R06AX27
Дезлоратадин
Дорал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№121951
6220
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
сироп 2,5 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№018984
6221
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
оральный раствор 0,50 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№021517
6222
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023094
6223
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018988
6224
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№021408
6225
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№121876
6226
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№019618
6227
R06AX27
Дезлоратадин
ДЕЗЛОРАТАДИН
раствор для приема внутрь 0.5 мг/мл
РК-ЛС-5№025529
6228
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025487
6229
R06AX27
Дезлоратадин
Доксафин
сироп 2.5 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№025356
6230
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-ТК
сироп 0.5 мг/мл по 60 мл, 100 мл
РК-ЛС-0№025768
6231
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-ТК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-0№025706
R06AX29
Биластин
6232
R06AX29
Биластин
Никсар®
таблетки 20 мг

ҚР-ДЗ-5№020369
R07
Тыныс алу ағзаларының ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
R07AA
Өкпе сурфактанттары
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
6233
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Куросурф
эндотрахеалді енгізуге арналған суспензия 80 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018178
6234
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Куросурф®
эндотрахеалді енгізуге арналған суспензия 80 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025058
6235
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Альвеофакт®
эндотрахеалді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 45 мг/мл, 108 мг
ҚР-ДЗ-5№018881
6236
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Альвеофакт®
эндотрахеалді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 45 мг/мл, 54 мг
ҚР-ДЗ-5№018880
6237
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Сурванта
интратрахеалды енгізуге арналған суспензия 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№018123
6238
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Сурванта
интратрахеалды енгізуге арналған суспензия 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018124
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
R07AB
Аммиак
6239
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак ерітіндісі
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
6240
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиактың концентрацияланған ерітіндісі
ерітінді 30 л
ҚР-ДЗ-5№023648
6241
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак ерітіндісі 10 %
ерітінді 10 %
ҚР-ДЗ-5№003289
6242
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
6243
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% по 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
6244
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% по 90 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
6245
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор 10 %
ерітінді 10 % 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003289
6246
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор 10 %
ерітінді 10 % 40 мл
ҚР-ДЗ-5№003289
6247
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
6248
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
6249
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 40 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
6250
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 60 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
6251
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 90 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
R07AX
Тыныс алу мүшелерінің ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
R07AX01
Азот тотығы
6252
R07AX01
Азот тотығы
Азот тотығы, медициналық газ, сығымдалған 800 ppm (к./к.)
Сығымдалған медициналық газ 800 ppm (к./к.)
ҚР-ДЗ-5№025201
S
Сезім мүшелерінің ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01
Көз ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01A
Микробқа қарсы препараттар
S01AA
Антибиотиктер

РК-ЛС-5№020369
R07
Другие препараты для лечения заболеваний органов дыхания
R07AA
Легочные сурфактанты
R07AA02
Природные фосфолипиды
6233
R07AA02
Природные фосфолипиды
Куросурф
суспензия для эндотрахеального введения 80 мг/мл
РК-ЛС-5№018178
6234
R07AA02
Природные фосфолипиды
Куросурф®
суспензия для эндотрахеального введения 80 мг/мл
РК-ЛС-5№025058
6235
R07AA02
Природные фосфолипиды
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 108 мг
РК-ЛС-5№018881
6236
R07AA02
Природные фосфолипиды
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 54 мг
РК-ЛС-5№018880
6237
R07AA02
Природные фосфолипиды
Сурванта
суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№018123
6238
R07AA02
Природные фосфолипиды
Сурванта
суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл
РК-ЛС-5№018124
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
6239
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% 10 мл
РК-ЛС-5№003180
6240
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор концентрированный
раствор 30 л
РК-ЛС-5№023648
6241
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор 10 %
раствор 10 % 10 мл
РК-ЛС-5№003289
6242
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% по 20 мл
РК-ЛС-5№003180
6243
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% по 50 мл
РК-ЛС-5№003180
6244
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% по 90 мл
РК-ЛС-5№003180
6245
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор 10 %
раствор 10 % 20 мл
РК-ЛС-5№003289
6246
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор 10 %
раствор 10 % 40 мл
РК-ЛС-5№003289
6247
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 20 мл
РК-ЛС-5№016190
6248
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 40 мл
РК-ЛС-5№016190
6249
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 60 мл
РК-ЛС-5№016190
6250
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 90 мл
РК-ЛС-5№016190
6251
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 10 мл
РК-ЛС-5№016190
R07AX
Другие препараты для лечения заболеваний органов дыхания
R07AX01
Оксид азота
6252
R07AX01
Оксид азота
Оксид азота, медицинский газ, сжатый 800 ppm (об./об.)
Газ сжатый 800 Ммоль/л калий
РК-ЛС-5№025201
S
Препараты для лечения заболеваний органов чувств
S01
Препараты для лечения заболеваний глаз
S01A
Противомикробные препараты
S01AA
Антибиотики

S01AA01
Хлорамфеникол
6253
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
көзге арналған тамшыларі 0,25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013203
6254
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
көзге арналған тамшылар 0,25% 8 мл
ҚР-ДЗ-5№003991
6255
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
көзге арналған тамшылар 0,5% 8 мл
ҚР-ДЗ-5№018209
6256
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
көзге арналған тамшылар 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016803
6257
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
көзге арналған тамшылар 0,25% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013203
6258
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
көзге арналған тамшылар 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018209
6259
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
көзге арналған тамшылар 0,5% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018209
S01AA09
Тетрациклин
6260
S01AA09
Тетрациклин
Тетрациклин
көзге арналған жақпамай 1%
ҚР-ДЗ-5№010835
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
6261
S01AA12
Тобрамицин
Тобримед
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020400
6262
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013217
6263
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс* 2х
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014069
6264
S01AA12
Тобрамицин
Тобром
көзге тамызатын дәрі 0.3 %
ҚР-ДЗ-5№023974
6265
S01AA12
Тобрамицин
Тобросопт
көзге тамызатын дәрі 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019826
6266
S01AA12
Тобрамицин
Тобраменс
көзге арналған жақпамай 3 мг/г
ҚР-ДЗ-5№023607
6267
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
офтальмологиялық жақпамай 0,3%
ҚР-ДЗ-5№013919
6268
S01AA12
Тобрамицин
ТРОБАКС-DF
көзге тамызатын дәрі, 0,3% , 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026036
S01AA13
Фузид қышқылы
6269
S01AA13
Фузид қышқылы
Футарон
көзге тамызатын дәрі 1 %
ҚР-ДЗ-5№019849
S01AD
Противовирусные препараты
S01AD03
Ацикловир
6270
S01AD03
Ацикловир
Зовиракс®
көзге арналған жақпамай 3% 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№011725
6271
S01AD03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
көзге арналған жақпамай 3 % 5 г
ҚР-ДЗ-5№018590
6272
S01AD03
Ацикловир
Вирупос
көзге арналған жақпамай 3% 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№122153
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолондар
S01AE01
Офлоксацин
6273
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004828
6274
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
көзге арналған жақпамай 0,3% 3 г
ҚР-ДЗ-5№004829
6275
S01AE01
Офлоксацин
МОНООКС
көзге тамызатын дәрі, 1,5 мг/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№024750
6276
S01AE01
Офлоксацин
Оптифлокс
көзге тамызатын дәрі, 3 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023684
S01AE03/S01AX13
Ципрофлоксацин
6277
S01AX13
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН-АКОС
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№008073
6278
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципромед
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010151
6279
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципролет®
көзге тамызатын дәрі 3 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014723
6280
S01AX13
Ципрофлоксацин
Флоксимед
көзге арналған жақпамай 0,3% 5 г
ҚР-ДЗ-5№012686
6281
S01AE03
Ципрофлоксацин
Флоксимед
көзге арналған тамшылары 0,3%
ҚР-ДЗ-5№003704
S01AE05
Левофлоксацин
6282
S01AE05
Левофлоксацин
Сигницеф

S01AA01
Хлорамфеникол
6253
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№013203
6254
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
капли глазные 0,25%, 8 мл
РК-ЛС-5№003991
6255
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
капли глазные 0,5%, 8 мл
РК-ЛС-5№018209
6256
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
капли глазные 0,5% по 10 мл
РК-ЛС-5№016803
6257
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
капли глазные 0,25% 10 мл
РК-ЛС-5№013203
6258
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
капли глазные 0,5% 10 мл
РК-ЛС-5№018209
6259
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
капли глазные 0,5% 15 мл
РК-ЛС-5№018209
S01AA09
Тетрациклин
6260
S01AA09
Тетрациклин
Тетрациклин
мазь глазная 1%
РК-ЛС-5№010835
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
6261
S01AA12
Тобрамицин
Тобримед
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№020400
6262
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№013217
6263
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс* 2х
капли глазные 0,3% 5 мл
РК-ЛС-5№014069
6264
S01AA12
Тобрамицин
Тобром
капли глазные 0.3 %
РК-ЛС-5№023974
6265
S01AA12
Тобрамицин
Тобросопт
капли глазные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№019826
6266
S01AA12
Тобрамицин
Тобраменс
мазь глазная 3 мг/г
РК-ЛС-5№023607
6267
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
мазь офтальмологическая 0,3%
РК-ЛС-5№013919
6268
S01AA12
Тобрамицин
ТРОБАКС-DF
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-0№026036
S01AA13
Фузидовая кислота
6269
S01AA13
Фузидовая кислота
Футарон
капли глазные 1 %
РК-ЛС-5№019849
S01AD
Противовирусные препараты
S01AD03
Ацикловир
6270
S01AD03
Ацикловир
Зовиракс®
мазь глазная 3% 4,5 г
РК-ЛС-5№011725
6271
S01AD03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
мазь глазная 3 % 5 г
РК-ЛС-5№018590
6272
S01AD03
Ацикловир
Вирупос
мазь глазная 3% 4,5 г
РК-ЛС-5№122153
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолоны
S01AE01
Офлоксацин
6273
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№004828
6274
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
мазь глазная 0,3% по 3 г
РК-ЛС-5№004829
6275
S01AE01
Офлоксацин
МОНООКС
капли глазные 1,5 мг/0,5мл
РК-ЛС-5№024750
6276
S01AE01
Офлоксацин
Оптифлокс
капли глазные 3 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№023684
S01AE03/S01AX13
Ципрофлоксацин
6277
S01AX13
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН-АКОС
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№008073
6278
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципромед
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№010151
6279
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципролет®
капли глазные 3 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№014723
6280
S01AX13
Ципрофлоксацин
Флоксимед
мазь глазная 0,3% 5 г
РК-ЛС-5№012686
6281
S01AE03
Ципрофлоксацин
Флоксимед
капли глазные 0,3%
РК-ЛС-5№003704
S01AE05
Левофлоксацин
6282
S01AE05
Левофлоксацин
Сигницеф

көзге арналған тамшылары 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018673
6283
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин-DF
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024208
6284
S01AE05
Левофлоксацин
Левояпс
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023524
6285
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023343
6286
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019486
6287
S01AE05
Левофлоксацин
Л-Оптик Ромфарм
көзге арналған тамшылары 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022555
6288
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
көзге арналған тамшылары 5мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004476
6289
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин
көзге арналған тамшылары 0,5% по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024797
6290
S01AE05
Левофлоксацин
Левоксимед
көзге тамызатын дәрі, 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022280
S01AE07/S01AX22
Моксифлоксацин
6291
S01AE07
Моксифлоксацин
Моксиофтан®
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№122078
6292
S01AE07
Моксифлоксацин
Максифлокс
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023950
6293
S01AE07
Моксифлоксацин
Бивокса
көзге арналған тамшылары5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024851
6294
S01AE07
Моксифлоксацин
Вигамокс™
көзге арналған тамшылары 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019310
6295
S01AE07
Моксифлоксацин
Милфлокс
көзге арналған тамшылары 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121681
6296
S01AX22
Моксифлоксацин
Апдропс
көзге тамызатын дәрі, 0.5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121647
6297
S01AE07
Моксифлоксацин
ЦИТОМОКСАН®
көзге тамызатын дәрі, 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025131
S01B
Қабынуға қарсы препараттар
S01BA
Кортикостероидтар
S01BA01
Дексаметазон
6298
S01BA01
Дексаметазон
Медексол
көзге және құлаққа тамызатын дәрі 0,1 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024058
6299
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі , суспензия 0,1%5 мл
ҚР-ДЗ-5№013903
6300
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 0,1% 8 мл
ҚР-ДЗ-5№010723
6301
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 0,1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003506
6302
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі , суспензия 0,1%5 мл
ҚР-ДЗ-5№019633
6303
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010723
6304
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№009645
6305
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017950
6306
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017951
6307
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023439
6308
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге арналған тамшылары, суспензия 0,1% по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019633
6309
S01BA01
Дексаметазон
ДЕКСАМЕТАЗОН
көзге тамызатын дәрі, 0,1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-0№025936
S01BA02
Гидрокортизон
6310
S01BA02
Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН
көзге арналған жақпамай 0,5 %
ҚР-ДЗ-5№016893
6311
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
көзге арналған жақпамай 0,5%

капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№018673
6283
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин-DF
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№024208
6284
S01AE05
Левофлоксацин
Левояпс
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023524
6285
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023343
6286
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№019486
6287
S01AE05
Левофлоксацин
Л-Оптик Ромфарм
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№022555
6288
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
капли глазные 5мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№004476
6289
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№024797
6290
S01AE05
Левофлоксацин
Левоксимед
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№022280
S01AE07/S01AX22
Моксифлоксацин
6291
S01AE07
Моксифлоксацин
Моксиофтан®
капли глазные 5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№122078
6292
S01AE07
Моксифлоксацин
Максифлокс
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023950
6293
S01AE07
Моксифлоксацин
Бивокса
капли глазные 5 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024851
6294
S01AX22
Моксифлоксацин
Вигамокс™
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№019310
6295
S01AE07
Моксифлоксацин
Милфлокс
капли глазные 0,5% 5 мл
РК-ЛС-5№121681
6296
S01AX22
Моксифлоксацин
Апдропс
капли глазные, 0.5%, 5 мл
РК-ЛС-5№121647
6297
S01AE07
Моксифлоксацин
ЦИТОМОКСАН®
капли глазные 0,5% 5 мл
РК-ЛС-5№025131
S01B
Противовоспалительные препараты
S01BA
Кортикостероиды
S01BA01
Дексаметазон
6298
S01BA01
Дексаметазон
Медексол
капли глазные и ушные 0,1 % 5 мл
РК-ЛС-5№024058
6299
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные, суспензия 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№013903
6300
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1% 8 мл
РК-ЛС-5№010723
6301
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1 % 10 мл
РК-ЛС-5№003506
6302
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные, суспензия 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№019633
6303
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№010723
6304
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№009645
6305
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№017950
6306
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№017951
6307
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№023439
6308
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные, суспензия 0,1% по 10 мл
РК-ЛС-5№019633
6309
S01BA01
Дексаметазон
ДЕКСАМЕТАЗОН
глазные капли 0,1 % 10 мл
РК-ЛС-0№025936
S01BA02
Гидрокортизон
6310
S01BA02
Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН
мазь глазная 0,5 %
РК-ЛС-5№016893
6311
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь глазная 0,5% 3г

ҚР-ДЗ-5№018250
6312
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
көзге арналған жақпамай 0,5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№018250
S01BC
Қабынуға қарсы стероидты емес препараттар (ҚҚСП)
S01BC03
Диклофенак
6313
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
көзге тамызатын дәрі 0,1%
ҚР-ДЗ-5№023992
6314
S01BC03
Диклофенак
Дикло-Ф
көзге тамызатын дәрі 0,1% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005616
6315
S01BC03
Диклофенак
Диклофенак
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№011045
6316
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
көзге арналған тамшылары 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023992
S01BC10
Непафенак
6317
S01BC10
Непафенак
Неванак™
көзге тамызатын дәрі, суспензия 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019922
6318
S01BC10
Непафенак
Непафлам
көзге тамызатын дәрі, суспензия 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025605
S01BC11
Бромфенак
6319
S01BC11
Бромфенак
Унибром
көзге тамызатын дәрі 0,09%
ҚР-ДЗ-5№024178
6320
S01BC11
Бромфенак
Броксинак
көзге тамызатын дәрі 0,09% 1,7 мл
ҚР-ДЗ-5№020982
S01C
Қабынуға қарсы препараттардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
6321
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Декса-Гентамицин
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020202
6322
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Филармекс
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023626
6323
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Тамекраз
көзге арналған жақпамай 5 г
ҚР-ДЗ-5№023614
6324
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Софрадекс®
көз/құлақ тамшы дәрісі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010919
6325
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Дексатрол®
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003744
6326
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
ТОБРАДЕКС*
көзге тамызатын дәрі , суспензия5 мл
ҚР-ДЗ-5№013042
6327
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
ТОБРАДЕКС*
офтальмологиялық жақпамай 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№014124
6328
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
ДексаТобром
көзге тамызатын дәрі , суспензия 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010915
6329
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Макситрол®
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012084
6330
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Макситрол®
офтальмологиялық жақпамай 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№012104
6331
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Дексафлокс
көзге арналған суспензия
ҚР-ДЗ-5№023584
6332
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Медетром
көзге тамызатын дәрі, суспензия 1 мг/3 мг по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025048
S01E
Глаукомаға қарсы препараттар мен миотиктер
S01EA
Глаукоманы емдеуде симпатомиметиктер

РК-ЛС-5№018250
6312
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь глазная 0,5% 5 г
РК-ЛС-5№018250
S01BC
Нестероидные противовоспалительные препараты (НПВП)
S01BC03
Диклофенак
6313
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
капли глазные 0,1% 5 мл
РК-ЛС-5№023992
6314
S01BC03
Диклофенак
Дикло-Ф
капли глазные 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№005616
6315
S01BC03
Диклофенак
Диклофенак
капли глазные 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№011045
6316
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
капли глазные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№023992
S01BC10
Непафенак
6317
S01BC10
Непафенак
Неванак™
капли глазные, суспензия 1 мг/мл
РК-ЛС-5№019922
6318
S01BC10
Непафенак
Непафлам
капли глазные, суспензия 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№025605
S01BC11
Бромфенак
6319
S01BC11
Бромфенак
Унибром
капли глазные 0,09%
РК-ЛС-5№024178
6320
S01BC11
Бромфенак
Броксинак
капли глазные 0,09% по 1,7 мл
РК-ЛС-5№020982
S01C
Противовоспалительные препараты в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
6321
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Декса-Гентамицин
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№020202
6322
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Филармекс
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№023626
6323
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Тамекраз
мазь глазная 5 г
РК-ЛС-5№023614
6324
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Софрадекс®
капли глазные/ушные 5 мл
РК-ЛС-5№010919
6325
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Дексатрол®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№003744
6326
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
ТОБРАДЕКС*
капли глазные, суспензия по 5 мл
РК-ЛС-5№013042
6327
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
ТОБРАДЕКС*
мазь глазная 3,5 г
РК-ЛС-5№014124
6328
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
ДексаТобром
капли глазные, суспензия 5 мл
РК-ЛС-5№010915
6329
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Макситрол®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№012084
6330
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Макситрол®
мазь офтальмологическая по 3,5 г
РК-ЛС-5№012104
6331
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Дексафлокс
суспензия глазная
РК-ЛС-5№023584
6332
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Медетром
капли глазные, суспензия 1 мг/3 мг по 5 мл
РК-ЛС-5№025048
S01E
Противоглаукомные препараты и миотики
S01EA
Симпатомиметики в лечениии глаукомы

S01EA05
Бримонидин
6333
S01EA05
Бримонидин
Биглау
көзге тамызатын дәрі, ерітінді 0,2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024291
6334
S01EA05
Бримонидин
Биманокс®
көзге тамызатын дәрі 2 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№122083
6335
S01EA05
Бримонидин
Римонал
көзге тамызатын дәрі 0.2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023148
6336
S01EA05
Бримонидин
Бримо
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№018406
S01EB
Парасимпатомиметиктер
S01EB01
Пилокарпин
6337
S01EB01
Пилокарпин
Пилокарпин
көзге тамызатын дәрі 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№006019
S01EC
Карбоангидраза тежегіштері
S01EC01
Ацетазоламид
6338
S01EC01
Ацетазоламид
Цетакарб
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025445
S01EC03
Дорзоламид
6339
S01EC03
Дорзоламид
Розалин®
көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021552
6340
S01EC03
Дорзоламид
Глаумакс®
көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121976
6341
S01EC03
Дорзоламид
Дорсоб
көзге тамызатын дәрі 2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023546
6342
S01EC03
Дорзоламид
Дорзамед
көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023834
S01EC04
Бринзоламид
6343
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022836
6344
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022836
6345
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№006525
6346
S01EC04
Бринзоламид
Бризаль
көзге тамызатын дәрі , суспензия 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023836
6347
S01EC04
Бринзоламид
Бринзокс
көзге тамызатын дәрі, суспензия 1%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026127
S01ED
Бета-адреноблокаторлар
S01ED01
Тимолол
6348
S01ED01
Тимолол
ТИММАЛ®
көзге тамызатын дәрі 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012478
6349
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
көзге тамызатын дәрі 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012479
6350
S01ED01
Тимолол
Офтан® Тимолол
көз тамшысы 5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003426
6351
S01ED01
Тимолол
Тимолет
көз тамшысы 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121953
6352
S01ED01
Тимолол
Окумед
көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005642
6353
S01ED01
Тимолол
Окумед
көзге тамызатын дәрі 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005642
6354
S01ED01
Тимолол
Норматин
көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010740
6355
S01ED01
Тимолол
Арутимол
көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010935
6356
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
көзге тамызатын дәрі 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014627
6357
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
көзге тамызатын дәрі 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014625
6358
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
көзге тамызатын дәрі, 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026042
6359
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
көзге тамызатын дәрі, 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026044
S01ED02
Бетаксолол
6360
S01ED02
Бетаксолол
Бетоптик* С
көзге тамызатын дәрі, суспензия
ҚР-ДЗ-5№012264
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
6361
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
ДуоТрав*
көзге тамызатын дәрі 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№010918
6362
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
БРИНЭРА
көзге тамызатын дәрі, суспензия 5 мл

S01EA05
Бримонидин
6333
S01EA05
Бримонидин
Биглау
капли глазные, раствор 0,2% 5 мл
РК-ЛС-5№024291
6334
S01EA05
Бримонидин
Биманокс®
капли глазные 2 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№122083
6335
S01EA05
Бримонидин
Римонал
капли глазные 0.2 %, 5 мл
РК-ЛС-5№023148
6336
S01EA05
Бримонидин
Бримо
капли глазные
РК-ЛС-5№018406
S01EB
Парасимпатомиметики
S01EB01
Пилокарпин
6337
S01EB01
Пилокарпин
Пилокарпин
капли глазные 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№006019
S01EC
Ингибиторы карбоангидразы
S01EC01
Ацетазоламид
6338
S01EC01
Ацетазоламид
Цетакарб
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№025445
S01EC03
Дорзоламид
6339
S01EC03
Дорзоламид
Розалин®
капли глазные 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021552
6340
S01EC03
Дорзоламид
Глаумакс®
капли глазные 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№121976
6341
S01EC03
Дорзоламид
Дорсоб
капли глазные 2 %, 5 мл
РК-ЛС-5№023546
6342
S01EC03
Дорзоламид
Дорзамед
капли глазные 20 мг/мл
РК-ЛС-5№023834
S01EC04
Бринзоламид
6343
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
капли глазные, суспензия 1 %, 5 мл
РК-ЛС-5№022836
6344
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
капли глазные, суспензия 1 %, 10 мл
РК-ЛС-5№022836
6345
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
капли глазные, суспензия 1 %, 5 мл
РК-ЛС-5№006525
6346
S01EC04
Бринзоламид
Бризаль
капли глазные, суспензия 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023836
6347
S01EC04
Бринзоламид
Бринзокс
капли глазные, суспензия 1%, 5 мл
РК-ЛС-5№026127
S01ED
Бета-адреноблокаторы
S01ED01
Тимолол
6348
S01ED01
Тимолол
ТИММАЛ®
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№012478
6349
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№012479
6350
S01ED01
Тимолол
Офтан® Тимолол
капли глазные 5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№003426
6351
S01ED01
Тимолол
Тимолет
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№121953
6352
S01ED01
Тимолол
Окумед
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№005642
6353
S01ED01
Тимолол
Окумед
капли глазные 0,5% по 10 мл
РК-ЛС-5№005642
6354
S01ED01
Тимолол
Норматин
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010740
6355
S01ED01
Тимолол
Арутимол
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010935
6356
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№014627
6357
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№014625
6358
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-0№026042
6359
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-0№026044
S01ED02
Бетаксолол
6360
S01ED02
Бетаксолол
Бетоптик* С
капли глазные, суспензия
РК-ЛС-5№012264
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
6361
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
ДуоТрав*
капли глазные по 2,5 мл
РК-ЛС-5№010918
6362
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
БРИНЭРА
капли глазные, суспензия 5 мл

көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл + 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026084
6387
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Бритосопт
көзге тамызатын дәрі, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026062
S01EE
Простагландиндердің аналогтары
S01EE01
Латанопрост
6388
S01EE01
Латанопрост
Латасопт
көзге тамызатын дәрі 0,005% по 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№017428
6389
S01EE01
Латанопрост
Пролатан
көзге тамызатын дәрі 0,005% 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020007
6390
S01EE01
Латанопрост
Ксалатамакс®
көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№017056
6391
S01EE01
Латанопрост
лакома
көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№022673
6392
S01EE01
Латанопрост
Латано
көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№023207
6393
S01EE01
Латанопрост
Ксалатан®
көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№012357
6394
S01EE01
Латанопрост
Ланотан®
көзге тамызатын дәрі , 0,05мг/мл
ҚР-ДЗ-5№020517
6395
S01EE01
Латанопрост
Латопрост RT
көзге тамызатын дәрі (микроэмульсия) 0,005%
ҚР-ДЗ-5№020606
6396
S01EE01
Латанопрост
Лакома
көзге арналған тамшылары 0,005 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022673
S01EE04
Травопрост
6397
S01EE04
Травопрост
Травапресс Ромфарм
көзге тамызатын дәрі 0,04 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№022646
6398
S01EE04
Травопрост
Траватан®
көзге тамызатын дәрі 40 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№000268
6399
S01EE04
Травопрост
Глаутан®
көзге тамызатын дәрі 0.04 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023884
S01EE05
Тафлупрост
6400
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№016264
6401
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№016263
6402
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан® БК
көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл 3 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№024919
S01F
Мидриатиктер мен циклоплегиктер
S01FA
Холиноблокаторлар
S01FA01
Атропин сульфаты
6403
S01FA01
Атропин сульфаты
Атропин сульфаты
көзге тамызатын дәрі 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012400
S01FA04
Циклопентолат
6404
S01FA04
Циклопентолат
Цикломед
көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№003116
6405
S01FA04
Циклопентолат
Цирелакс
көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№023411
6406
S01FA04
Циклопентолат
Циклоплегиседол
көзге тамызатын дәрі , ерітінді 1.0 %
ҚР-ДЗ-5№024255
S01FA06
Тропикамид
6407
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
көзге тамызатын дәрі 0.5 %
ҚР-ДЗ-5№018608
6408
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
көзге тамызатын дәрі 1.0 %
ҚР-ДЗ-5№018609
6409
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№010726
6410
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 0,5%
ҚР-ДЗ-5№010727
6411
S01FA06
Тропикамид
Мидриацил
көзге тамызатын дәрі 1 %
ҚР-ДЗ-5№008256
6412
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 5мг/мл
ҚР-ДЗ-5№006153
6413
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 10мг/мл
ҚР-ДЗ-5№006155
6414
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көз тамшылары 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010726
6415
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көз тамшылары 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010727
6416
S01FA06
Тропикамид
ТРОПИКАМ-DF
көзге тамызатын дәрі, 1 %

капли глазные 5 мг/мл + 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-0№026084
6387
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Бритосопт
капли глазные, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
РК-ЛС-5№026062
S01EE
Аналоги простагландина
S01EE01
Латанопрост
6388
S01EE01
Латанопрост
Латасопт
капли глазные 0,005% по 2,5 мл
РК-ЛС-5№017428
6389
S01EE01
Латанопрост
Пролатан
капли глазные 0,005% 2,5 мл
РК-ЛС-5№020007
6390
S01EE01
Латанопрост
Ксалатамакс®
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№017056
6391
S01EE01
Латанопрост
Лакома
капли глазные 0,005 % 2,5 мл
РК-ЛС-5№022673
6392
S01EE01
Латанопрост
Латано
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№023207
6393
S01EE01
Латанопрост
Ксалатан®
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№012357
6394
S01EE01
Латанопрост
Ланотан®
капли глазные, 0,05мг/мл
РК-ЛС-5№020517
6395
S01EE01
Латанопрост
Латопрост RT
капли глазные (микроэмульсия) 0,005%
РК-ЛС-5№020606
6396
S01EE01
Латанопрост
Лакома
капли глазные 0,005 % 5 мл
РК-ЛС-5№022673
S01EE04
Травопрост
6397
S01EE04
Травопрост
Травапресс Ромфарм
капли глазные 0,04 мг/мл
РК-ЛС-5№022646
6398
S01EE04
Травопрост
Траватан®
капли глазные 40 мкг/мл
РК-ЛС-5№000268
6399
S01EE04
Травопрост
Глаутан®
капли глазные 0.04 мг/мл
РК-ЛС-5№023884
S01EE05
Тафлупрост
6400
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
капли глазные 15 мкг/мл, 0,3 мл
РК-ЛС-5№016264
6401
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
капли глазные 15 мкг/мл, 2,5 мл
РК-ЛС-5№016263
6402
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан® БК
капли глазные 15 мкг/мл
РК-ЛС-5№024919
S01F
Мидриатики и циклоплегики
S01FA
Холиноблокаторы
S01FA01
Атропина сульфат
6403
S01FA01
Атропина сульфат
Атропина сульфат
капли глазные 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№012400
S01FA04
Циклопентолат
6404
S01FA04
Циклопентолат
Цикломед
капли глазные 1%
РК-ЛС-5№003116
6405
S01FA04
Циклопентолат
Цирелакс
капли глазные 1%
РК-ЛС-5№023411
6406
S01FA04
Циклопентолат
Циклоплегиседол
капли глазные, раствор 1.0 %
РК-ЛС-5№024255
S01FA06
Тропикамид
6407
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
капли глазные 0.5 %
РК-ЛС-5№018608
6408
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
капли глазные 1.0 %
РК-ЛС-5№018609
6409
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 1% 5 мл
РК-ЛС-5№010726
6410
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 0,5% 5 мл
РК-ЛС-5№010727
6411
S01FA06
Тропикамид
Мидриацил
капли глазные 1 %
РК-ЛС-5№008256
6412
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 5мг/мл
РК-ЛС-5№006153
6413
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 10мг/мл
РК-ЛС-5№006155
6414
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 1% 10 мл
РК-ЛС-5№010726
6415
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 0,5% 10 мл
РК-ЛС-5№010727
6416
S01FA06
Тропикамид
ТРОПИКАМ-DF
капли глазные 1 %

ҚР-ДЗ-0№026060
S01FA56
Басқадай препараттармен біріктірілген тропикамид
6417
S01FA56
Басқадай препараттармен біріктірілген тропикамид
Мидримакс
көзге тамызатын дәрі, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018572
S01FB
Симпатомиметиктер (глаукомаға қарсы препараттарды қоспағанда)
S01FB01
Фенилэфрин
6418
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин БК
көзге тамызатын дәрі 2,5 % 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№024358
6419
S01FB01
Фенилэфрин
Белифрин
көзге тамызатын дәрі 25 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023627
6420
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин
көзге тамызатын дәрі 2,5% 5мл
ҚР-ДЗ-5№004742
S01GX
Өзге де аллергияға қарсы
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
6421
S01GX08
Кетотифен
Аллергокет®
көзге тамызатын дәрі 0,05%
ҚР-ДЗ-5№013677
6422
S01GX09
Олопатадин
Олопатадин ЭКО
көз тамшылары 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024759
S01GX09
Олопатадин
6423
S01GX09
Олопатадин
Аллерайз
көзге тамызатын дәрі 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№024348
6424
S01GX09
Олопатадин
Паллада
көзге тамызатын дәрі 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№121808
6425
S01GX09
Олопатадин
Винолап DS
көзге тамызатын дәрі 0.2%
ҚР-ДЗ-5№022335
6426
S01GX09
Олопатадин
Алопатин OD
көзге тамызатын дәрі 0.2 %
ҚР-ДЗ-5№022891
6427
S01GX09
Олопатадин
Патанол®
көзге тамызатын дәрі 0,1%
ҚР-ДЗ-5№010272
6428
S01GX09
Олопатадин
Олопаталлерг
көзге тамызатын дәрі 1мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023860
6429
S01GX09
Олопатадин
Визаллергол
көзге тамызатын дәрі 0,2%
ҚР-ДЗ-5№121834
6430
S01GX09
Олопатадин
АЛОПАТИН
көзге тамызатын дәрі, 0.1%
ҚР-ДЗ-5№026104
S01H
Жергілікті анестетиктер
S01HA02
Оксибупрокаин
6431
S01HA02
Оксибупрокаин
Инокаин
көзге тамызатын дәрі 0,4% 5мл
ҚР-ДЗ-5№012988
S01HA04
Проксиметакаин
6432
S01HA04
Проксиметакаин
Алкаин*
көзге тамызатын дәрі 0.5%
ҚР-ДЗ-5№008254
S01KA
Серпімді тұтқыр препараттар
S01KA02
Гипромеллоза
S01L
Неоваскуляризацияға қарсы препараттар
S01LA04
Ранибизумаб
6433
S01LA04
Ранибизумаб
Луцентис®
көз ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№016259
S01LA05
Афлиберцепт
6434
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/мл 0,278 мл
ҚР-ДЗ-5№020045
S01LA06
Бролуцизумаб
6435
S01LA06
Бролуцизумаб
Визкью
көз ішіне енгізуге арналған ерітінді, 120 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024790
S01X
Көз ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
S01XA
Көз ауруларын емдеуге арналған өзге препараттар
S01XA12
Декспантенол
6436
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
көзге арналған гель 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№004512
6437
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
көзге арналған гель 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№004512
S01XA18
Циклоспорин
6438
S01XA18
Циклоспорин
Икервис®
Көзге тамызатын дәрі, эмульсия, 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023846
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
6439
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Офтолик
көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№010381
6440
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Лакрима®
көзге тамызатын дәрі 15 мл

РК-ЛС-0№026060
S01FA56
Тропикамид в комбинации с другими препаратами
6417
S01FA56
Тропикамид в комбинации с другими препаратами
Мидримакс
капли глазные, 5 мл
РК-ЛС-5№018572
S01FB
Симпатомиметики (исключая противоглаукомные препараты)
S01FB01
Фенилэфрин
6418
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин БК
капли глазные 2,5 % 0,4 мл
РК-ЛС-5№024358
6419
S01FB01
Фенилэфрин
Белифрин
капли глазные 25 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№023627
6420
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин
капли глазные 2,5% 5мл
РК-ЛС-5№004742
S01GX
Прочие противоаллергические
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
6421
S01GX08
Кетотифен
Аллергокет®
глазные капли 0,05%
РК-ЛС-5№013677
6422
S01GX09
Олопатадин
Олопатадин ЭКО
капли глазные 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024759
S01GX09
Олопатадин
6423
S01GX09
Олопатадин
Аллерайз
капли глазные 0,1 %
РК-ЛС-5№024348
6424
S01GX09
Олопатадин
Паллада
капли глазные 0,1 %
РК-ЛС-5№121808
6425
S01GX09
Олопатадин
Винолап DS
глазные капли 0.2%
РК-ЛС-5№022335
6426
S01GX09
Олопатадин
Алопатин OD
капли глазные 0.2 %
РК-ЛС-5№022891
6427
S01GX09
Олопатадин
Патанол®
капли глазные 0,1%
РК-ЛС-5№010272
6428
S01GX09
Олопатадин
Олопаталлерг
капли глазные 1мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023860
6429
S01GX09
Олопатадин
Визаллергол
капли глазные 0,2%
РК-ЛС-5№121834
6430
S01GX09
Олопатадин
АЛОПАТИН
капли глазные 0.1%
РК-ЛС-5№026104
S01H
Местные анестетики
S01HA02
Оксибупрокаин
6431
S01HA02
Оксибупрокаин
Инокаин
капли глазные 0,4% 5мл
РК-ЛС-5№012988
S01HA04
Проксиметакаин
6432
S01HA04
Проксиметакаин
Алкаин*
капли глазные 0.5%
РК-ЛС-5№008254
S01KA
Вязкоэластичные препараты
S01KA02
Гипромеллоза
S01L
Препараты противнеоваскуляризации
S01LA04
Ранибизумаб
6433
S01LA04
Ранибизумаб
Луцентис®
раствор для внутриглазного введения 10 мг/мл
РК-ЛС-5№016259
S01LA05
Афлиберцепт
6434
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
раствор для инъекций 40 мг/мл по 0,278 мл
РК-ЛС-5№020045
S01LA06
Бролуцизумаб
6435
S01LA06
Бролуцизумаб
Визкью
раствор для внутриглазного введения, 120 мг/мл
РК-ЛС-5№024790
S01X
Другие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA
Прочие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA12
Декспантенол
6436
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
гель глазной 5% 5 г
РК-ЛС-5№004512
6437
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
гель глазной 5% 10 г
РК-ЛС-5№004512
S01XA18
Циклоспорин
6438
S01XA18
Циклоспорин
Икервис®
Капли глазные, эмульсия, 1 мг/мл
РК-ЛС-5№023846
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
6439
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Офтолик
капли глазные 10 мл
РК-ЛС-5№010381
6440
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Лакрима®
капли глазные 15 мл

ҚР-ДЗ-5№006521
6441
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Тиар
көзге тамызатын дәрі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021613
6442
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Слезол Форте
көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№019777
6443
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Слеза Натуральная II
көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№008410
6444
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Софтдропс
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023740
6445
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Офтагель®
көзге арналған гель 0,25%
ҚР-ДЗ-5№010476
S02
Құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S02A
Микробқа қарсы препараттар
S02AA
Инфекцияға қарсы дәрілер
S02AA15
Ципрофлоксацин
6446
S02AA15
Ципрофлоксацин
Ципромед
құлаққа тамызатын дәрі 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№005092
S02C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S02CA
Кортикостероидтардың инфекцияларға қарсы препараттармен қосындысы
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
6447
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Полидекса және фенилэфрин
мұрынға арналған спрей
ҚР-ДЗ-5№019079
6448
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Отипол®
құлаққа тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№009628
S03
Көз бен құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S03A
Микробқа қарсы препараттар
S03AA
Инфекцияға қарсы дәрілер
S03AA07
Ципрофлоксацин
6449
S03AA07
Ципрофлоксацин
Форцип
көзге тамызатын дәрі, 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023573
6450
S03AA07
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-DF
көзге тамызатын дәрі, 0,3% по 5 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024180
S03C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S03CA
Кортикостероидтар мен инфекцияға қарсы препараттардың комбинациясы
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
6451
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Неомицин және дексаметазон
көз, құлақ, мұрынға тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020974
6452
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Комбинил-Дуо
көз және құлақ тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017665
6453
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Ципровид-DF®
көзге және құлаққа тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024456
6454
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
НЕОДЕКС®
көз, мұрын және құлақ тамшылары 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024949
V
Өзге препараттар
V01
Аллергендер
V01AA
Аллергендердің экстракттары
V01AA20
Өзге аллергендер
6455
V01AA20
Өзге аллергендер
Диаскинтест®
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді, 3 мл
ҚР-БП-5№022754
V03
Өзге түрлі препараттар
V03AB
Антидоттар
V03AB06
Натрий тиосульфаты
6456
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 30% 5 мл

РК-ЛС-5№006521
6441
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Тиар
капли глазные 10 мл
РК-ЛС-5№021613
6442
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Слезол Форте
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№019777
6443
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Слеза Натуральная II
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№008410
6444
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Софтдропс
капли глазные
РК-ЛС-5№023740
6445
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Офтагель®
гель глазной 0,25%
РК-ЛС-5№010476
S02
Препараты для лечения заболеваний уха
S02A
Противомикробные препараты
S02AA
Противоинфекционные средства
S02AA15
Ципрофлоксацин
6446
S02AA15
Ципрофлоксацин
Ципромед
капли ушные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№005092
S02C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S02CA
Комбинация кортикостероидов и противоинфекционных препаратов
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
6447
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Полидекса с фенилэфрином
спрей назальный
РК-ЛС-5№019079
6448
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Отипол®
капли ушные
РК-ЛС-5№009628
S03
Препараты для лечения заболеваний глаз и уха
S03A
Противомикробные препараты
S03AA
Противоинфекционные средства
S03AA07
Ципрофлоксацин
6449
S03AA07
Ципрофлоксацин
Форцип
капли глазные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№023573
6450
S03AA07
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-DF
капли глазные 0,3% по 5 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024180
S03C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S03CA
Комбинация кортикостероидов и противоинфекционных препаратов
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
6451
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Неомицин с дексаметазоном
капли глазные, ушные, назальные 5 мл
РК-ЛС-5№020974
6452
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Комбинил-Дуо
капли глазные и ушные 5 мл
РК-ЛС-5№017665
6453
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Ципровид-DF®
капли глазные и ушные 5 мл
РК-ЛС-5№024456
6454
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
НЕОДЕКС®
глазные, назальные и ушные капли 5 мл
РК-ЛС-5№024949
V
Прочие препараты
V01
Аллергены
V01AA
Экстракты аллергенов
V01AA20
Прочие аллергены
6455
V01AA20
Прочие аллергены
Диаскинтест®
раствор для внутрикожного введения, 3 мл
РК-БП-5№022754
V03
Прочие разные препараты
V03AB
Антидоты
V03AB06
Натрия тиосульфат
6456
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат-Дарница
раствор для инъекций 30% 5 мл

ҚР-ДЗ-5№015864
6457
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004966
6458
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 30%
ҚР-ДЗ-5№023680
6459
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 30% по 10 мл
ҚР-ДЗ-3№021441
V03AB14
Протамин
6460
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021336
6461
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
инъекцияға арналған ерітінді 1000 МЕ/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021336
V03AB15
Налоксон
V03AB35
Сугаммадекс
6462
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017632
6463
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№017632
6464
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025924
6465
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 500 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025923
V03AB37
Идаруцизумаб
6466
V03AB37
Идаруцизумаб
Праксбайнд®
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 2,5 г/50 мл
ҚР-ДЗ-5№023155
V03AC
Темір байланыстыратын препараттар
V03AC03
Деферазирокс
орфандық
6467
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014244
6468
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 360 мг
ҚР-ДЗ-5№023291
6469
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
ұсақталатын таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014243
6470
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№023290
6471
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг
ҚР-ДЗ-5№024711
6472
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг
ҚР-ДЗ-5№024710
6473
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
ұсақталатын таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-0№026149
6474
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
ұсақталатын таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-0№026150
6475
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
ұсақталатын таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№026016
6476
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
ұсақталатын таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026017
6477
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№026195
6478
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг
ҚР-ДЗ-5№026196
V03AE
Гиперкалиемия мен гиперфосфатемияны емдеуге арналған препараттар
V03AE02
Севеламер
6479
V03AE02
Севеламер
Севеламер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№024307
6480
V03AE02
Севеламер
Севеламер С.К
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг
ҚР-ДЗ-5№023128
6481
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг

РК-ЛС-5№015864
6457
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для внутривенного введения 300 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004966
6458
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для внутривенного введения 30%
РК-ЛС-5№023680
6459
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для инъекций 30% по 10 мл
РК-ЛС-3№021441
V03AB14
Протамин
6460
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
раствор для инъекций 1000 МЕ/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№021336
6461
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
раствор для инъекций 1000 МЕ/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021336
V03AB15
Налоксон
V03AB35
Сугаммадекс
6462
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№017632
6463
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№017632
6464
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН
раствор для внутривенного введения, 200 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025924
6465
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН
раствор для внутривенного введения, 500 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025923
V03AB37
Идаруцизумаб
6466
V03AB37
Идаруцизумаб
Праксбайнд®
раствор для инъекций и инфузий 2,5 г/50 мл
РК-ЛС-5№023155
V03AC
Железосвязывающие препараты
V03AC03
Деферазирокс
орфанный
6467
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№014244
6468
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 360 мг
РК-ЛС-5№023291
6469
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№014243
6470
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№023290
6471
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 360 мг
РК-ЛС-5№024711
6472
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 180 мг
РК-ЛС-5№024710
6473
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-0№026149
6474
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-0№026150
6475
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№026016
6476
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№026017
6477
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№026195
6478
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 360 мг
РК-ЛС-5№026196
V03AE
Препараты для лечения гиперкалиемии и гиперфосфатемии
V03AE02
Севеламер
6479
V03AE02
Севеламер
Севеламер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№024307
6480
V03AE02
Севеламер
Севеламер С.К
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 800 мг
РК-ЛС-5№023128
6481
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг

ҚР-ДЗ-5№018305
6482
V03AE02
Севеламер
Севкар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№025544
6483
V03AE02
Севеламер
СЕВЕЛАМЕР
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№025362
V03AF
Цитостатикалық терапияның уыттылығын төмендететін препараттар
V03AF01
Месна
орфандық
6484
V03AF01
Месна
Месна
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 10,0 мл
орфандық
6485
V03AF01
Месна
Уромитексан
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№017565
V03AF03
Кальций фолинаты
6486
V03AF03
Кальций фолинаты
Лейковорин-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№013592
V03AF06
Натрий фолинаты
6487
V03AF06
Натрий фолинаты
Натриофолин медак
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/ мл 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015100
6488
V03AF06
Натрий фолинаты
Натриофолин медак
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/ мл 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015099
6489
V03AF06
Натрий фолинаты
Содифол
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024461
6490
V03AF06
Натрий фолинаты
Содифол
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл 8 мл
ҚР-ДЗ-5№024461
V03AF10
Натрий левофолинаты
6491
V03AF10
Натрий левофолинаты
Левофолик
вена ішіне енгізуге немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 4 мл (200мг)
ҚР-ДЗ-5№025439
6492
V03AF10
Натрий левофолинаты
Левофолик
вена ішіне енгізуге немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 1 мл (50мг)
ҚР-ДЗ-5№025441
V04
Диагностикалық препараттар
V04C
Өзге диагностикалық препараттар
V04CF
Туберкулездің диагностикасына арналған тест
V04CF01
Туберкулин
6493
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/0,1 мл
ҚР-БП-5№021297
6494
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/1 мл
ҚР-БП-5№021297
6495
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/2 мл
ҚР-БП-5№021297
6496
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/3 мл
ҚР-БП-5№021297
6497
V04CF01
Туберкулин
Туберкулин
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ
ҚР-БП-5№023853
6498
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/доза
ҚР-БП-5№024313
6499
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/доза 1 мл (10 доз)
ҚР-БП-5№024313
6500
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л

РК-ЛС-5№018305
6482
V03AE02
Севеламер
Севкар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№025544
6483
V03AE02
Севеламер
Севеламер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№025362
V03AF
Препараты, снижающие токсичность цитостатической терапии
V03AF01
Месна
орфанный
6484
V03AF01
Месна
Месна
раствор для инъекций во флаконе 100 мг/мл объем 10,0мл
орфанный
6485
V03AF01
Месна
Уромитексан
раствор для внутривенного введения 400 мг/4 мл
РК-ЛС-5№017565
V03AF03
Кальция фолинат
6486
V03AF03
Кальция фолинат
Лейковорин-Тева
раствор для инъекций 10 мг/мл
РК-ЛС-5№013592
V03AF06
Натрия фолинат
6487
V03AF06
Натрия фолинат
Натриофолин медак
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/ мл 400 мг
РК-ЛС-5№015100
6488
V03AF06
Натрия фолинат
Натриофолин медак
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/ мл 100 мг
РК-ЛС-5№015099
6489
V03AF06
Натрия фолинат
Содифол
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024461
6490
V03AF06
Натрия фолинат
Содифол
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/мл 8 мл
РК-ЛС-5№024461
V03AF10
Натрия левофолинат
6491
V03AF10
Натрия левофолинат
Левофолик
раствор для внутривенного введения или инфузий 50 мг/мл, 4 мл (200мг)
РК-ЛС-5№025439
6492
V03AF10
Натрия левофолинат
Левофолик
раствор для внутривенного введения или инфузий 50 мг/мл, 1 мл (50мг)
РК-ЛС-5№025441
V04
Диагностические препараты
V04C
Прочие диагностические препараты
V04CF
Тест для диагностики тубекулеза
V04CF01
Туберкулин
6493
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/0,1 мл
РК-БП-5№021297
6494
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/1 мл
РК-БП-5№021297
6495
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/2 мл
РК-БП-5№021297
6496
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/3 мл
РК-БП-5№021297
6497
V04CF01
Туберкулин
Туберкулин
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ
РК-БП-5№023853
6498
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/доза 0.6 мл (6 доз)
РК-БП-5№024313
6499
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/доза 1 мл (10 доз)
РК-БП-5№024313
6500
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л

тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/доза 3 мл (30 доз)
ҚР-БП-5№024313
V06
Жалпы қоректік заттар
V06D
Басқа қоректік заттар
V06DD
Аминқышқылдары, оның ішінде полипептидтермен комбинациялар
6501
V06DD
Аминқышқылдары, оның ішінде полипептидтермен комбинациялар
Кетостерил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар,
ҚР-ДЗ-5№022982
V07
Басқа түрлі емдік емес заттар
V07AB
Еріткіштер
6502
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024389
6503
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023385
6504
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010461
6505
V07AB
Еріткіштер
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
ҚР-ДЗ-3№020570
6506
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекцияға арналған дәрілік нысандарды дайындауға арналған еріткіш 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010461
6507
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010181
6508
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022534
6509
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022534
6510
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011346
6511
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024952
6512
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024952
V08
Контрастты заттар
V08A
Рентгеноконтрастты йодтан тұратын заттар
V08AA
Суда еритін нефротропты жоғары осмолярлы радиопакетті заттар
V08AA01
Натрий амидотризоаты
6513
V08AA01
Натрий амидотризоаты
Триомбраст®
инъекцияға арналған ерітінді 60%
ҚР-ДЗ-5№006021
6514
V08AA01
Натрий амидотризоаты
Триомбраст®
инъекцияға арналған ерітінді 76% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№006026
V08AB
Суда еритін төмен осмолярлық рентгеноконтрастты заттар
V08AB02
Йогексол
6515
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019354
6516
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019354
6517
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6518
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6519
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6520
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018757
6521
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл

раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/доза 3 мл (30 доз)
РК-БП-5№024313
V06
Общие питательные вещества
V06D
Другие питательные вещества
V06DD
Аминокислоты, в т.ч. комбинации с полипептидами
6501
V06DD
Аминокислоты, в т.ч. комбинации с полипептидами
Кетостерил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой,
РК-ЛС-5№022982
V07
Другие разные нелечебные средства
V07AB
Растворители
6502
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№024389
6503
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№023385
6504
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№010461
6505
V07AB
Растворители
Растворитель для неинфекционных аллергенов
растворитель для неинфекционных аллергенов
РК-ЛС-3№020570
6506
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 2 мл
РК-ЛС-5№010461
6507
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 5 мл
РК-ЛС-5№010181
6508
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 5 мл
РК-ЛС-5№022534
6509
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 10 мл
РК-ЛС-5№022534
6510
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 10 мл
РК-ЛС-5№011346
6511
V07AB
Растворители
Натрия хлорид-DF
раствор для инъекций 0,9 % 5 мл
РК-ЛС-5№024952
6512
V07AB
Растворители
Натрия хлорид-DF
раствор для инъекций 0,9 % 10 мл
РК-ЛС-5№024952
V08
Контрастные вещества
V08A
Рентгеноконтрастные йодсодежащие вещества
V08AA
Водорастворимые нефротропные высокоосмолярные рентгеноконтрастные вещества
V08AA01
Натрия амидотризоат
6513
V08AA01
Натрия амидотризоат
Триомбраст®
раствор для инъекций 60%
РК-ЛС-5№006021
6514
V08AA01
Натрия амидотризоат
Триомбраст®
раствор для инъекций 76% по 20 мл
РК-ЛС-5№006026
V08AB
Водорастворимые низкоосмолярные рентгеноконтрастные вещества
V08AB02
Йогексол
6515
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№019354
6516
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№019354
6517
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№019355
6518
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№019355
6519
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 500 мл
РК-ЛС-5№019355
6520
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№018757
6521
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл

ҚР-ДЗ-3№122077
6522
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№018756
6523
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№018755
6524
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
6525
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
6526
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№018754
6527
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
6528
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№018757
6529
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
6530
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йода/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6531
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йода/мл по 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6532
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йода/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
V08AB04
Йопамидол
V08AB05
Йопромид
6533
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№015635
6534
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№015636
6535
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№015636
6536
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
6537
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№015634
6538
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6539
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№015635
6540
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
6541
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№015633
6542
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6543
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6544
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
V08AB09
Йодиксанол
6545
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016255
6546
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6547
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016254

РК-ЛС-3№122077
6522
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№018756
6523
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл
РК-ЛС-5№018755
6524
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122077
6525
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122076
6526
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№018754
6527
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122076
6528
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№018757
6529
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122077
6530
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№019355
6531
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№019355
6532
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№122076
V08AB04
Йопамидол
V08AB05
Йопромид
6533
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл 500 мл
РК-ЛС-5№015635
6534
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№015636
6535
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№015636
6536
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022721
6537
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№015634
6538
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022720
6539
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№015635
6540
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№022721
6541
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№015633
6542
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№022720
6543
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№022720
6544
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№022721
V08AB09
Йодиксанол
6545
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016255
6546
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№016258
6547
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№016254

6548
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№016257
6549
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6550
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6551
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-3№122096
6552
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016253
6553
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016256
6554
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6555
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6556
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6557
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йода/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122096
6558
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йода/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122096
V08C
Ядролы-магниттік резонансқа арналған контрастты заттар
V08CA
Парамагнитті контрасттық заттар
V08CA01
Гадопентет қышқылы
6559
V08CA01
Гадопентет қышқылы
Пентаскан
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№022838
6560
V08CA01
Гадопентет қышқылы
Пентаскан
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мкмоль/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№022838
6561
V08CA01
Гадопентет қышқылы
Пентаскан
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мкмоль/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022838
V08CA02
Гадотер қышқылы
6562
V08CA02
Гадотер қышқылы
Дотаграф®
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№024908
6563
V08CA02
Гадотер қышқылы
Дотагита
инъекцияға арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№024827
6564
V08CA02
Гадотер қышқылы
Кларискан
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№026141
V08CA03
Гадодиамид
6565
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004344
6566
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№004344
6567
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004344
V08CA09
Гадобутрол
6568
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 ммоль/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№010980
6569
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 ммоль/мл 7,5 мл
ҚР-ДЗ-5№010980
V08CA10
Гадоксет қышқылы
6570
V08CA10
Гадоксет қышқылы
Примовист®
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,25 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№017853
V10
Терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10X
Басқа да терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10XA
Натрий йодиді

6548
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№016257
6549
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№016258
6550
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 500 мл
РК-ЛС-5№016258
6551
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 270 мг йода/мл 20 мл
РК-ЛС-3№122096
6552
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016253
6553
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016256
6554
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№122097
6555
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122097
6556
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122097
6557
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 270 мг йода/мл 50 мл
РК-ЛС-3№122096
6558
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 270 мг йода/мл 100 мл
РК-ЛС-3№122096
V08C
Контрастные вещества для ядерно-магнитного резонанса
V08CA
Парамагнитные контрастные средства
V08CA01
Гадопентетовая кислота
6559
V08CA01
Гадопентетовая кислота
Пентаскан
раствор для внутривенного введения 500 мкмоль/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022838
6560
V08CA01
Гадопентетовая кислота
Пентаскан
раствор для внутривенного введения 500 мкмоль/мл 15 мл
РК-ЛС-5№022838
6561
V08CA01
Гадопентетовая кислота
Пентаскан
раствор для внутривенного введения 500 мкмоль/мл 20 мл
РК-ЛС-5№022838
V08CA02
Гадотеровая кислота
6562
V08CA02
Гадотеровая кислота
Дотаграф®
раствор для внутривенного введения, 0,5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№024908
6563
V08CA02
Гадотеровая кислота
Дотагита
раствор для инъекций 0,5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№024827
6564
V08CA02
Гадотеровая кислота
Кларискан
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№026141
V08CA03
Гадодиамид
6565
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004344
6566
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл 15 мл
РК-ЛС-5№004344
6567
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл 20 мл
РК-ЛС-5№004344
V08CA09
Гадобутрол
6568
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 15 мл
РК-ЛС-5№010980
6569
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 7,5 мл
РК-ЛС-5№010980
V08CA10
Гадоксетовая кислота
6570
V08CA10
Гадоксетовая кислота
Примовист®
раствор для внутривенного введения 0,25 ммоль/мл
РК-ЛС-5№017853
V10
Терапевтические радиофармацевтические препараты
V10X
Другие терапевтические радиофармацевтические препараты
V10XA
Натрия йодид

V10XA01
Натрий йодиді
6571
V10XA01
Натрий йодиді
Натрий йодиді131I
ішуге арналған ерітінді, 3500 мбк/мл көп емес, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025038
V10XX
Түрлі терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10XX03
Радий (223Ra) дихлориді
6572
V10XX03
Радий (223Ra) дихлориді
Ксофиго®
инъекцияға арналған ерітінді 1100 КБК/мл
ҚР-ДЗ-5№022177

V10XA01
Натрия йодид
6571
V10XA01
Натрия йодид
Натрия йодид131I
раствор для приема внутрь, не более 3500 мбк/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025038
V10XX
Различные терапевтические радиофармацевтические препараты
V10XX03
Радия (223Ra) дихлорид
6572
V10XX03
Радия (223Ra) дихлорид
Ксофиго®
раствор для инъекций 1100 кбк/мл
РК-ЛС-5№022177