"Аумақты дамытудың өңіраралық схемаларын әзірлеу, келісу және бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 23 қазандағы № 36 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 22 мамырдағы № 175 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 27 мамырда № 36150 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Аумақты дамытудың өңіраралық схемаларын әзірлеу, келісу және бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 23 қазандағы № 36 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33584 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аумақты дамытудың өңіраралық схемаларын әзірлеу, келісу және бекіту қағидаларында:
7-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тапсырыс беруші Өңіраралық схемалардың жобаларын қарауға және келісуге мүдделі мемлекеттік органдарға жібереді".
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп жəне құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп жəне құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп жəне құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Е. Нагаспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра промышленности и строительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил разработки, согласования и утверждения межрегиональных схем территориального развития" от 23 октября 2023 года № 36
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 22 мая 2025 года № 175. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2025 года № 36150
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра промышленности и строительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил разработки, согласования и утверждения межрегиональных схем территориального развития" от 23 октября 2023 года № 36 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33584) следующее изменение:
в Правилах разработки, согласования и утверждения межрегиональных схем территориального развития, утвержденные указанным приказом:
абзац первый пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Заказчик направляет проекты Межрегиональных схем на рассмотрение и согласование в заинтересованные государственные органы".
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
Е. Нагаспаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан