Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/31 "Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № А-1/33 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 қаңтарда № 8888-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" 2022 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/31 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26682 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 20 января 2022 года № А-1/31 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 24 января 2025 года № А-1/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 января 2025 года № 8888-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Акмолинской области" от 20 января 2022 года № А-1/31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26682).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов