Жақсы ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 наурыздағы № a-1/26 және Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 наурыздағы № 8С-40-2 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 наурызда № 8899-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 43-1-бабының 2-1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 31, 37-баптарына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Жақсы ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері айқындалсын.

Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Жаксынском районе
Совместное постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 6 марта 2025 года № a-1/26 и решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2025 года № 8С-40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 марта 2025 года № 8899-03
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Жаксынском районе согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.

2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі А.Кадралина
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина
Бірлескен Жақсы ауданы
әкімдігінің
2025 жылғы 6 наурыздағы
№ a-1/26 қаулысына және
Жақсы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 наурыздағы
№ 8С-40-2 шешіміне қосымша
Жақсы ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері
Ауыл шаруашылығы алқаптарының ауданы, гектар
Оның ішінде
егістік
шабындықтар
жайылымдар
Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін

2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района А.Кадралина
Председатель Жаксынского
районного маслихата
А.Бралина
Приложение к совместному постановлению
акимата Жаксынского района
от 6 марта 2025 года
№ a-1/26
и решению Жаксынского районного маслихата
от 6 марта 2025 года
№ 8С-40-2
Максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Жаксынском районе
Площадь сельскохозяйственных
угодий, гектар
В том числе
пашня
сенокосы
пастбища
Для ведения крестьянского или фермерского хозяйства