2025 жылға арналған басым дақылдар тiзбесін және субсидия нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 5 мамырдағы № 79 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 мамырда № 8716-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған басым дақылдар тізбесі және субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий на 2025 год
Постановление акимата Актюбинской области от 5 мая 2025 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2025 года № 8716-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень приоритетных культур и нормы субсидий на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2025 жылғы 5 мамырдағы
№ 79 қаулысына қосымша
2025 жылға арналған басым дақылдар тізбесі және субсидиялар нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өлшем бірлігі
Субсидия нормасы, теңге
1
Күнбағыс
тонна

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 5 мая 2025 года № 79
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на 2025 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Единица измерения
Норма субсидий, тенге
1
Подсолнечник
тонна