Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Бәйтерек ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 ақпандағы № VIII-37-170 бірлескен шешімі және Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 ақпандағы № 71 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 ақпанда № 6211-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Еңбекшіқазақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйтерек ауылының шекарасы (шегі) 1736,5962 гектарға өзгертіліп, Бәйтерек ауылының жаңа шекарасының алаңы 2267,0 гектар болып қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімі мен Еңбекшіқазақ аудандық әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының ауылшаруашылығы, жер қатынастары, кәсіпкерлікті қолдау және дамыту мәслелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімі және Еңбекшіқазақ аудандық әкімдігінің қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Байедилов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Бірлескен Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 ақпандағы № VIII-37-170 шешімі мен Еңбекшіқазақ ауданының әкімдігі 2025 жылғы 13 ақпандағы № 71 қаулысына қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы Бәйтерек ауылының шекарасына енгізілетін жерлердің экспликациясы
Аудандар мен қалалардың атауы
Жалпы жер ауданы (гектар)
оның ішінде:
елді мекендердің (қалалардың, кенттердің және ауылдық округтердің)
жерлері
(гектар)
ауыл шаруашы-лығы мақсатындағы жерлер (гектар)
өнеркәсiп, көлiк, байланыс жері, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік, ядролық қауіпсіздік аймағы мұқтажына арналған жер және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жер (гектар)
рекше қорғалатын табиғи
аумақтар, сауықтыру, рекреациялық және
тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер
(гектар)
орман қоры-ның жерлері
(гектар)
су қоры-ның жерлері
(гектар)
босалқы жерлер
(гектар)
Барлығы

Об изменении границы (черты) села Байтерек Енбекшиказахского района Алматинской области
Совместные решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13 февраля 2025 года № VIII-37-170 и постановление акимата Енбекшиказахского районного Алматинской области от 13 февраля 2025 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2025 года № 6211-05
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпункта 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", маслихат Енбекшиказахского района РЕШИЛ и акимат Енбекшиказахского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Граница (черты) села Байтерек изменен на 1736,5962 гектар, утвердить новую границу села Байтерек площадью 2267,0 гектар согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Енбекшиказахского районного маслихата и постановления акимата Енбекшиказахского района возложить на постоянную комиссию по вопросам сельского хозяйства, земельных отношений, поддержки и развития предпринимательства Енбекшиказахского районного маслихата и курирующего заместителя акима Енбекшиказахского района.
3. Настоящее совместное решение Енбекшиказахского районного маслихата и постановление акимата Енбекшиказахского района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Байедилов
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение к совместному решению Енбекшиказахского районного маслихата от 13 февраля 2025 года № VIII-37-170 и постановлению акимата Енбекшиказахского района от 13 февраля 2025 года № 71
Экспликация земель включаемых в границы село Байтерек Енбекшиказахского района
Наименование районов и городов
Общая площадь земель (гектар)
в том числе:
земли населенных пунктов (городов, поселков и сельских округов)
(гектар)
земли сельско-хозяйственного назначения (гектар)
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности, зоны ядерной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения (гектар)
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения
(гектар)
земли лесного фонда
(гектар)
земли водного фонда
(гектар)
земли запаса
(гектар)
Итого