"Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2025 жылғы 3 ақпандағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 ақпанда № 6208-05 болып тіркелді
Іле ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 5 шешіміне (Алматы облысы әділет департаментінде 2024 жылғы 5 тамызда №6144-05 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2. Осы шешімнің "Дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері" қосымшасы атауы "Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 5 шешіміне 1-қосымша" деп өзгертілсін.
Көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 338 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боралдай кенті:
Аспандияр көшесі; Дәрігерлер көшесі; Құрманғазы көшесі; М. Тынышбай көшесі; Н. Островский көшесі; Ұстаздар көшесі; Шпак көшесі 2, 2 А, 4, 6, 6 А, 8, 8 Д, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 16 А, 16 Г,18, 20, 22, 22 А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 В, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 Б, 50, 52, 54, 56, 58, 58 А, 60, 62, 64 Б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 98 Б, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 110 Б, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 130, 132, 136, 136 А, 138, 138 А, 140, 142, 142 А, 142 Б, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 160; Черемушки көшесі 15, 15 А, 15 Б, 25, 25 Б, 26, 27, 27 А, 27 Б, 28, 28 А, 29, 29 А, 29 Б, 30, 30 А, 30 В, 30 Г, 31, 31 А, 31 Б, 31 В, 31 Г, 31 Д, 32, 32 А, 32 Б, 32 В, 32 Г, 33, 33/1, 33/2, 33 А, 33 В, 34, 34 А, 34 Б, 35, 36, 36 А, 37, 37 А, 37 Б, 37 Г, 38, 38 А, 39, 39 А, 41, 41 А, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 44 А, 44 Б, 56, 56 А.";
№ 343 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Боралдай кенті, Водник-2 ықшам ауданы, № 66 А ғимараты, "Алматыгазсервис Холдинг" акционерлік қоғамы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боралдай кенті:
Водник-2 ықшам ауданы: 6, 7; Абай көшесі; Абылайхан көшесі; Алатау көшесі; А. Молдабеков көшесі; Ардагер көшесі; Байжарасов көшесі; Ә. Марғұлан көшесі; Кутузов көшесі; Қабанбай батыр көшесі; Луговая көшесі; Маршак көшесі; М. Жұмаділов көшесі; Нахимов көшесі; Нияз көшесі; Сарыарқа көшесі; Совхозная көшесі; Суворов көшесі; Тасыбек би көшесі; Тянь-Шань көшесі; Фурманов көшесі; Чайковский көшесі.";
№ 346 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение № 5 акима Илийского района от 30 июля 2024 года "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе"
Решение акима Илийского района Алматинской области от 3 февраля 2025 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 февраля 2025 года № 6208-05
Аким Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Илийского района от 30 июля 2024 года за № 5 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе" (зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 августа 2024 года № 6144-05) следующие изменения и дополнения:
2. Приложение к настоящему решению "Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов" изменить на "Приложение 1 к решению акима Илийского района от 30 июля 2024 года № 5".
В приложении к указанному решению:
Избирательный участок № 338 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: поселок Боралдай, улица Бостанова № 1, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 17" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: поселок Боралдай:
улица Аспандияр; улица Дәрігерлер; улица Құрманғазы; улица М. Тынышбай; улица Н. Островскского; улица Ұстаздар; улица Шпака 2, 2 А, 4, 6, 6 А, 8, 8 Д, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 16 А, 16 Г, 18, 20, 22, 22 А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 В, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 Б, 50, 52, 54, 56, 58, 58 А, 60, 62, 64 Б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 98 Б, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 110 Б, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 130, 132, 136, 136 А, 138, 138 А, 140, 142, 142 А, 142 Б, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 160; улица Черемушки 15, 15 А, 15 Б, 25, 25 Б, 26, 27, 27 А, 27 Б, 28, 28 А, 29, 29 А, 29 Б, 30, 30 А, 30 В, 30 Г, 31, 31 А, 31 Б, 31 В, 31 Г, 31 Д, 32, 32 А, 32 Б 32 В, 32 Г, 33, 33/1, 33/2, 33 А, 33 В, 34, 34 А, 34 Б, 35, 36, 36 А, 37, 37 А, 37 Б, 37 Г, 38, 38 А, 39, 39 А, 41, 41 А, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 44 А, 44 Б, 56, 56 А.";
Избирательный участок № 343 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: поселок Боралдай, микрорайон Водник-2, здание № 66 А, акционерное общество "Алматыгазсервис Холдинг".
Границы избирательного участка: поселок Боралдай:
микрорайон Водник-2 6, 7; улица Абай; улица Абылайхан; улица Алатау; улица А. Молдабеков; улица Ардагер; улица Байжарасов; улица Ә. Марғұлан; улица Кутузов; улица Қабанбай батыр; улица Луговая; улица Маршак; улица М. Жұмаділов; улица Нахимов; улица Нияз; улица Сарыарқа; улица Совхозная; улица Суворов; улица Тасыбек би; улица Тянь-Шань; улица Фурманов; улица Чайковского.";
Избирательный участок № 346 изложить в следующей редакции:

"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 7 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 54 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боралдай кенті:
Ақын Сара көшесі; Әшкеев көшесі; Белинский көшесі; Бостанов көшесі; Космонавтов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Курчатов көшесі; Қажымұқан көшесі; Қ. Сәтбаев көшесі; Ленин көшесі; Лихошерстов көшесі; М. Шоқай көшесі; Первомайская көшесі; Советская көшесі; Солнечная көшесі; Чкалова көшесі; Шоқанов көшесі; Шпак көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; Минский тұйығы; Московский тұйығы; Омский тұйығы; Южный тұйығы; Сайполдаев Нашырбек көшесі; Ұлытау көшесі.";
№ 348 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Боралдай кенті, Водник-1 ықшам ауданы, № 19 Б ғимараты, "Алматы қаласының инновациялық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боралдай кенті:
Водник-2 ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 17, 18, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 64 А, 67 Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 8, 9, 10, 454, 455; Заводская көшесі.";
№ 1015 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Боралдай кенті, Әзірбаев көшесі № 1 А, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы Іле ауданы Боралдай кентінің "Аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боралдай кенті:
"Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы Іле ауданы Боралдай кентінің "Аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.";
№ 350 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, А. Әжімұратов көшесі № 8, "Іле ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:

"Место нахождение избирательного участка: поселок Боралдай, улица Бостанова № 7 Б, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 54" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: поселок Боралдай:
улица Ақын Сара; улица Әшкеев; улица Белинского; улица Бостанова; улица Космонавтов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Курчатова; улица Қажымұқан; улица Қ. Сәтбаев; улица Ленина; улица Лихошерстова; улица М. Шоқай; улица Первомайская; улица Советская; улица Солнечная; улица Чкалова; улица Шоқанов; улица Шпака 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; переулок Минский; переулок Московский; переулок Омский; переулок Южный; улица Сайполдаев Нашырбек; улица Ұлытау.";
Избирательный участок № 348 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: поселок Боралдай, микрорайон Водник-1, здание № 19 Б, товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный колледж города Алматы".
Границы избирательного участка: поселок Боралдай:
микрорайон Водник-2 1, 2, 3, 4, 5, 17, 18, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 64 А, 67 Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 8, 9, 10, 454, 455; улица Заводская.";
Избирательный участок № 1015 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: поселок Боралдай, улица Азербаева № 1 А, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница" поселка Боралдай Илийского района государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области".
Границы избирательного участка: поселок Боралдай:
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница" поселка Боралдай Илийского района государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области.";
Избирательный участок № 350 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыр, улица А. Әжімұратов № 8, Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Илийского района".
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:

Абай көшесі 10, 12, 18, 19, 19 А; А. Әжімұратов көшесі; М. Әуезов көшесі; Михаил Лукин көшесі; С. Қолдасов көшесі; Титов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17.";
№ 351 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 16, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
Абай көшесі 21, 23 А, 25, 27; С. Сейфуллин көшесі 1, 2, 2 Б, 4, 4 В, 6, 7, 7 А, 8, 8 Б, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 А, 20 Б, 21, 21 А, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 А, 46 Б, 46 В, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54 А, 55, 56, 58, 60, 62, 62 А, 62 В, 64, 66, 67; Титов көшесі 8 А, 23, 25, 27, 29.";
№ 352 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 24, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
Абай көшесі 29, 29 А, 31, 31 А; Вильгельм Витковский көшесі; Титов көшесі 30, 31, 32, 33; 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 51, 53, 53 А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67,68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 87 А, 89, 89 А, 91, 93, 93 А, 95 (жеке сектор); Титов көшесі № 26, № 26 А, № 28; Ю. Гагарин көшесі № 1, № 1 А, № 2, № 3.";
№ 353 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 16 Д, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 38 мектеп-гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
Бауман көшесі; Гоголь көшесі; С. Сейфуллин көшесі 68, 70, 72, 74, 74 А, 76, 76 А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88 А, 90, 92, 92 А, 94, 94 А, 96, 98, 98 А, 100, 100 А, 102, 104, 104 А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116 Б, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 126 А, 128, 128 А, 130, 130 А, 132, 134, 136, 138, 142; Титов көшесі 18, 20, 22; Ю. Гагарин көшесі 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 А, 13.";
№ 355 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 38, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 лицей" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
Қ. Рысқұлбеков көшесі; Рахымбаев көшесі; Сартай батыр көшесі; Сәмен батыр көшесі.";
№ 358 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 38, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 лицей" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
Абылай хана көшесі; Алибек Нұрқожа көшесі; Байболсын Жұматаев көшесі; Бекболат Әшекеев көшесі; Кеңес Алпысбаев көшесі; Бердібек Соқпақбаев көшесі; Қапал батыр көшесі; Нүсіпбек Исахметов көшесі; Ораз Жандосов көшесі; Сағат Әшімбаев көшесі; Төле би көшесі.";
№ 1045 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 38, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 лицей" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
Астана көшесі; Болашақ көшесі; Ғ. Мұстафин көшесі; Ғ. Мүсірепов көшесі; Достық көшесі; Д. Қонаев көшесі; Желтоқсан көшесі; Жетісу көшесі; Жібек жолы көшесі; Көкқайнар көшесі; Молодежная көшесі; Тәуелсіздік көшесі; Т. Рысқұлов көшесі; Шұғыла көшесі; Ынтымақ көшесі; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Лазурит.";
№ 1007 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 38, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 лицей" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, технология кабинеті.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі; І. Жансүгіров көшесі; Гүлдер ықшам ауданы; Жастар көшесі; Исатай батыр көшесі; Конституция көшесі; Манас көшесі; Райымбек батыр көшесі; Т. Әубәкіров көшесі; Ш. Құлымбаев көшесі; Жауғаш Батыр көшесі.";
№ 1016 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 30, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Іле аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратында.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
"Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Іле аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.";
№ 1017 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 30, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы:
"Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.";
№ 359 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Школьная көшесі № 39, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Астана көшесі; Әбілхайыр хан көшесі; УМР-2 көшесі; Ұлы дала көшесі; Нұрай жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Вагонник; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Гудок; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Радуга.";
№ 360 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

улица Абая 10, 12, 18, 19, 19 А; улица А. Әжімұратов; улица М. Әуезов; улица Михаила Лукина; улица С. Қолдасов; улица Титова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17.";
Избирательный участок № 351 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыр, улица Титова № 16, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 7" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
улица Абая, 21, 23 А, 25, 27; улица С. Сейфуллина 1, 2, 2 Б, 4, 4 В, 6, 7, 7 А, 8, 8 Б, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 А, 20 Б, 21, 21 А, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 А, 46 Б, 46 В, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54 А, 55, 56, 58, 60, 62, 62 А, 62 В, 64, 66, 67; улица Титова 8 А, 23, 25, 27, 29.";
Избирательный участок № 352 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыр, улица Титова № 24, Государственное учреждение "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:село Өтеген батыр:
улица Абая 29, 29 А, 31, 31 А; улица Вильгельма Витковского; улица Титова 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 50, 51, 53, 53 А, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 87 А, 89, 89 А, 91, 93, 93 А, 95 (частный сектор); улица Титова № 26, № 26 А, № 28; улица Ю. Гагарина № 1, № 1 А, № 2, № 3.";
Избирательный участок № 353 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыр, улица Титова № 16 Д, Государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия № 38" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
улица Баумана; улица Гоголя; улица С. Сейфуллина 68, 70, 72, 74, 74 А, 76, 76 А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88 А, 90, 92, 92 А, 94, 94 А, 96, 98, 98 А, 100, 100 А, 102, 104, 104 А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116 Б, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 126 А, 128, 128 А, 130, 130 А, 132, 134, 136, 138, 142; улица Титова 18, 20, 22, улица Ю. Гагарина 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 А, 13.";
Избирательный участок № 355 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыра, улица Қ. Рысқұлбекова № 38, Государственное коммунальное учреждение "Лицей № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области"
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
улица Қ. Рысқұлбекова; улица Рахымбаева; улица Сартай батыр; улица Сәмен батыр.";
Избирательный участок № 358 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыр, улица Қ. Рысқұлбекова № 38, Государственное коммунальное учреждение "Лицей № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
улица Абылай хана; улица Алибек Нұрқожа; улица Байболсын Жұматаев; улица Бекболат Әшекеев; улица Кеңес Алпысбаев; улица Бердібек Соқпақбаев; улица Қапал батыр; улица Нүсіпбек Исахметов; улица Ораз Жандосов; улица Сағат Әшімбаев; улица Төле би.";
Избирательный участок № 1045 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыра, улица Қ. Рысқұлбекова № 38, Государственное коммунальное учреждение "Лицей № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
улица Астана; улица Болашақ; улица Ғ. Мұстафин; улица Ғ. Мүсірепов; улица Достық; улица Д. Қонаев; улица Желтоқсан; улица Жетісу; улица Жібек жолы; улица Көкқайнар; улица Молодежная; улица Тәуелсіздік; улица Т. Рысқұлов; улица Шұғыла; улица Ынтымақ; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Лазурит.";
Избирательный участок № 1007 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыра, улица Қ. Рысқұлбекова № 38, Государственное коммунальное учреждение "Лицей № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", кабинет технологии.
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
улица Тәуелсіздіктің 10 жылдығы; улица І. Жансүгіров; микрорайон Гүлдер; улица Жастар; улица Исатай батыр; улица Конституция; улица Манаса; улица Райымбек батыра; улица Т. Әубәкіров; улица Ш. Құлымбаев; улица Жауғаш Батыр.";
Избирательный участок № 1016 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыра, улица Титова № 30, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Илийская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Илийская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области".";
Избирательный участок № 1017 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Өтеген батыра, улица Титова № 30, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская клиническая больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Өтеген батыр:
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская клиническая больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".";
Избирательный участок № 359 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Школьная № 39, Государственное казенное предприятие ясли-сад "Ақбота" государственного учреждения "Отдела образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Астана; улица Әбілхайыр хан; улица УМР-2; улица Ұлы дала; товарищество с ограниченной ответственностью Нұрай; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Вагонник; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Гудок; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Радуга.";
Избирательный участок № 360 изложить в следующей редакции:

"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі № 14 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Алтынсарин көшесі; Бөгенбай батыр көшесі; Бөлтірік ақын көшесі; Бәйтерек көшесі; Көктем көшесі; Қазақстан көшесі; Қалдаяқов көшесі; Мәншүк Мәметова көшесі; Дулат Бабатайұлы көшесі; Дина Нұрпеисова көшесі; Нұрғиса Тілендиев көшесі; Наурыз көшесі; Сырым Датұлы көшесі; Тәуке хан көшесі.";
№ 361 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі № 271, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Береке көшесі; Бейімбет Майлин көшесі; Ескелді би көшесі; Ғазиза Жұбанова көшесі; Данеш Рақышев көшесі; Жамбыл Жабаев көшесі; Кенесары хан көшесі; Күлтегін көшесі; Қарасай батыр көшесі; Махмұд Қашқари көшесі; Махамбет Өтемісұлы көшесі; Марғұлан көшесі; Майқыби көшесі; Нұрлы жол көшесі; Саурық батыр көшесі; Сабит Мұқанов көшесі; Темірбек Жүргенов көшесі; Тұрғанбек Қатаев көшесі; Күйші Дәулеткерей көшесі 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259 (тақ жағы); 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260 (жұп жағы).";
№ 366 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Әли ауылы, Школьная көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғанбек Қатаев атындағы № 22 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әли ауылы:
Аманат көшесі; Бұхар Жырау көшесі; Есенберлин көшесі; Есқара Беделбаев көшесі; Медиум көшесі; Шангерей Бөкеев көшесі.";
№ 367 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көктерек ауылы, Шалкиіз Жырау № 11 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктерек ауылы:
Әміре Қашаубаев көшесі; Бекен Римова көшесі; Квартал көшесі; Шалкиіз жырау көшесі; Төлеген Тоқтаров көшесі; Үмбетей жырау көшесі.";
№ 369 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Бейбітшілік № 14 Б, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 9" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Алтынсарина; улица Бөгенбай батыр; улица Бөлтірік ақын; улица Бәйтерек; улица Көктем; улица Қазақстан; улица Қалдаяқов; улица Мәншүк Мәметова; улица Дулат Бабатайұлы; улица Дина Нұрпеисова; улица Нұрғиса Тілендиев; улица Наурыз; улица Сырым Датұлы; улица Тәуке хан.";
Избирательный участок № 361 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Аркабая № 271, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Береке; улица Бейімбет Майлин; улица Ескелді би; улица Ғазиза Жұбанова; улица Дәнеш Рақышев; улица Жамбыл Жабаев; улица Кенесары хан; улица Күлтегін; улица Қарасай батыр; улица Махмұд Қашқари; улица Махамбет Өтемісұлы; улица Марғұлан; улица Майқыби; улица Нұрлы жол; улица Саурық батыр; улица Сабит Мұқанов; улица Темірбек Жүргенов; улица Тұрғанбек Қатаев; улица Күйші Дәулеткерей 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259 (не четная сторона); 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260 (четная сторона).";
Избирательный участок № 366 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Али, улица Школьная № 2, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 22 имени Турганбека Катаева" государственного учреждения "Отдела образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Али:
улица Аманат; улица Бұхар Жырау; улица Есенберлина; улица Есқара Беделбаев; улица Медиум; улица Шангерей Бөкеев.";
Избирательный участок № 367 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Коктерек, улица Шалкиіз Жырау № 11 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Коктерек:
улица Әміре Қашаубаев; улица Бекен Римова; улица Квартал; улица Шалкиіз жырау; улица Төлеген Тоқтаров; улица Үмбетей жырау.";
Избирательный участок № 369 изложить в следующей редакции:

"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі № 271, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Есім хан көшесі; Жетысуйская көшесі; Карасуйская көшесі; Қасым хан көшесі; Алпамыс батыр көшесі; Аменкелді Иманов көшесі; Бауыржан Момышұлы көшесі; Күйші Дина көшесі; Қабанбай батыр көшесі; Қажымұқан көшесі; Қыз жібек көшесі; Шұғыла көшесі; Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі.";
№ 370 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі № 14 В, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 28 мектеп-гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Абай көшесі; Ануар Молдабеков көшесі; Әсет Бейсеуов көшесі; Баянды көшесі; Бұлбұл көшесі; Ермек Серкебаев көшесі; Керей хан көшесі; Кейкі батыр көшесі; Құрманғазы көшесі; Қаныш Сәтпаев көшесі; Сүйінбай Аронұлы көшесі; Ұлытау көшесі; Хан жолы көшесі; Шоқан Уәлиханов көшесі; Шакен Айманов көшесі; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Железнодорожник; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Шығыс.";
№ 372 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі № 68 А, Алматы облысы, Іле ауданы, Байсерке ауылының пошта байланыс бөлімшесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Абылай хан көшесі; Арқабай көшесі; Әлия Молдағұлова көшесі; Исатай Тайманов көшесі; Күләш Байсейітова көшесі; МТФ-1 көшесі; Сәкен Сейфуллин көшесі; Сабыр Рахимов көшесі; Ілияс Жансүгіров көшесі; Аманат көшесі; Ер Еділ көшесі; Тоныкөк көшесі; Күйші Дәулеткерей көшесі 1, 3, 5, 9, 9 А, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55,57, 59, 61, 63, 63 А , 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75 Б, 79, 81, 83, 85 А, 87 Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207 (тақ жағы), 2, 2 А, 2 В, 4, 6, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22, 22 А, 26, 28, 28 А, 30, 30 Д, 32, 32 А, 32 В, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46 А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 Б, 64, 66, 66 А, 68, 70, 72, 72 А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142 Б, 146, 148, 150,152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206 (жұп жағы).";
№ 1008 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Аркабая № 271, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Есім хан; улица Жетысуйская; улица Карасуйская; улица Қасым хан; улица Алпамыс батыр; улица Аманкелді Иманов; улица Бауыржан Момышұлы; улица Күйші Дина; улица Қабанбай батыр; улица Қажымұқан; улица Қыз Жібек; улица Шұғыла; улица Шәкәрім Құдайбердіұлы.";
Избирательный участок № 370 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Бейбітшілік № 14 В, Государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия № 28" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Абай; улица Ануар Молдабеков; улица Әсет Бейсеуов; улица Баянды; улица Бұлбұл; улица Ермек Серкебаев; улица Керей хан; улица Кейкі батыр; улица Құрманғазы; улица Қаныш Сәтпаев; улица Сүйінбай Аронұлы; улица Ұлытау; улица Хан жолы; улица Шоқан Уәлиханов; улица Шакен Айманов; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Железнодорожник; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Шығыс.";
Избирательный участок № 372 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Аркабая № 68 А, отделение почтовой связи села Байсерке Илийского района Алматинской области.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Абылай хан; улица Арқабай; улица Әлия Молдағұлова; улица Истай Тайманов; улица Күләш Байсеиітова; улица МТФ-1; улица Сәкен Сейфуллин; улица Сабыр Рахимов; улица Ілияс Жансүгіров; улица Аманат; улица Ер Еділ; улица Тоныкөк; улица Күйші Дәулеткерей 1, 3, 5, 9, 9 А, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А , 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75 Б, 79, 81, 83, 85 А, 87 Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207 (нечетная сторона), 2, 2 А, 2 В, 4, 6, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22, 22 А, 26, 28, 28 А, 30, 30 Д, 32, 32 А, 32 В, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46 А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 Б, 64, 66, 66 А, 68, 70, 72, 72 А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142 Б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206 (четная сторона).";
Избирательный участок № 1008 изложить в следующей редакции:

"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі № 14 В, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 28 мектеп-гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Міржақып Дулатов көшесі; Салқам Жәңгір көшесі; Ғабит Мүсірепов көшесі; Жүсіп Баласағұн көшесі; Жерұйық көшесі; Кенжеқұлов көшесі; Талғат Бигелдинов көшесі; Райымбек көшесі; Шырайлы көшесі; Халифа Алтай көшесі; Әл-Фараби көшесі; Бақтыбай Жолбарысұлы көшесі.";
№ 400 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Асқар Тоқпанов ауылы, Аитов көшесі № 44, балабақша "Балбөбек".
Сайлау учаскесінің шекаралары: Асқар Тоқпанов ауылы:
Абылай хан көшесі; Атымтай Қисанов көшесі; Әсет Бейсеуов көшесі; Балта Сейдалиев көшесі; Белағаш Ақұлы көшесі; Бережинский Алексей Федорович көшесі; Жайнақ көшесі; Ескелді би көшесі; Қабанбай батыр көшесі; Менделеев көшесі; Ы. Алтынсарин көшесі; Өнеркәсіптік аймақ; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Мелиоратор"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Оптимист".";
№ 401 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Асқар Тоқпанов ауылы, Балта Сейдалиев көшесі, № 117, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, ғимараттың сол қанаты, мектеп фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Асқар Тоқпанов ауылы:
10 көшесі; 11 көшесі; 12 көшесі; 13-квартал көшесі; 14 көшесі; 4 көшесі; 5 көшесі; 6 көшесі; Астана көшесі; Бәйтерек көшесі; Бірлік көшесі; Жеңіс көшесі; Жетісу көшесі; Жібек жолы көшесі; Тәуелсіздік көшесі; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Ветеран 12"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Ветеран"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Ветеран-2 Надежда"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Водник"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Волна"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Гранит"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Еңбек"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Крылья"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Приозерная"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Су-шар 7"; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: "Ягодка".";
№ 407 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Бейбітшілік № 14 В, Государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия № 28" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Міржақып Дулатов; улица Салқам Жәңгір; улица Ғабит Мүсірепов; улица Жүсіп Баласағұн; улица Жерұйық; улица Кенжеқұлов; улица Талғат Бигелдинов; улица Райымбек; улица Шырайлы; улица Халифа Алтай; улица Әл-Фараби; улица Бақтыбай Жолбарысұлы.";
Избирательный участок № 400 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Аскар Токпанова, улица Айтова № 44, детский сад "Балбөбек".
Границы избирательного участка: село Аскар Токпанов:
улица Абылай хан; улица Атымтай Қисанов; улица Әсет Бейсеуов; улица Балта Сейдалиев; улица Белағаш Ақұлы; улица Бережинский Алексей Федорович; улица Жайнақ; улица Ескелді би; улица Қабанбай батыр; улица Менделеев; улица Ы. Алтынсарин; Промышленная зона; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Мелиоратор"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Оптимист".";
Избирательный участок № 401 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Аскар Токпанова, улица Балта Сейдалиев, № 117, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области", левое крыло, фойе школы.
Границы избирательного участка: село Аскар Токпанов:
улица 10; улица 11; улица 12; улица 13-квартал; улица 14; улица 4; улица 5; улица 6; улица Астана; улица Бәйтерек; улица Бірлік; улица Жеңіс; улица Жетісу; улица Жібек жолы; улица Тәуелсіздік; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Ветеран 12"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Ветеран"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Ветеран-2 Надежда"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Водник"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Волна"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Гранит"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Еңбек"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Крылья"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Приозерная"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Су-шар 7"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Ягодка".";
Избирательный участок № 407 изложить в следующей редакции:

"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі № 17 Г, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі", мектеп фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жапек батыр ауылы:
Абай көшесі; Абдуали Шубаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77; Бауыржан Момышұлы көшесі; М. Тулебаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Жастар; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Нұр-Береке.";
№ 408 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі № 17 Г, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жәпек батыр ауылы:
Жамбыл көшесі; Дәнеш Рақышев көшесі; Қ. Сәтпаев көшесі; М. Мәметова көшесі; М. Мақатаев көшесі; М. Әуезов көшесі; Оңалбай Әлім көшесі; Сүйінбай көшесі; Ш. Уәлиханов көшесі.";
№ 413 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көкқайнар ауылы, Бәйтерек көшесі № 97 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкқайнар ауылы:
Атырау көшесі; Бәйтерек көшесі; Банная көшесі;Строительная көшесі; Т. Бокин көшесі; Цветочная көшесі; Ш. Құдайбердіұлы көшесі; Ы. Ноғайбаев көшесі; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Батыр; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Нариман; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Нариман-2.";
№ 970 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жәпек батыр ауылы, "Школьный" ықшам ауданы, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 51 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жәпек батыр ауылы:
Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Жомарт; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Куншуак-Агро; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Мекен жай; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Нурахын; Школьный ықшам ауданы.";
№ 1055 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көкқайнар ауылы, Бәйтерек көшесі № 97 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкқайнар ауылы:
Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Береке-Д; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Гулдары; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Генофонд; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Жаркын жастар; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Жер ана; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Жеңістау; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Көкжайлау; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Нұр-Атакент; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Райымбек батыр; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Юрист.";
№ 1009 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Ақжол саяжайы, Бөгенбай батыр көшесі № 3156, "Menin Mektebim" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мұхаметжан Түймебаев ауылы:
Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Акжол садовод; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Ветеран.";
№ 414 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:

"Место нахождение избирательного участка: село Жапек батыр, улица Абай здание № 17 Г, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", фойе школы.
Границы избирательного участка: село Жапек батыр:
улица Абай; улица Абдуали Шубаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77; улица Бауыржан Момышұлы; улица М. Тулебаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жастар; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нұр-Береке.";
Избирательный участок № 408 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Жапек батыр, улица Абай № 17 Г, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", спорт зал.
Границы избирательного участка: село Жапек батыр:
улица Жамбыл; улица Дәнеш Рақышев; улица Қ. Сәтпаев; улица М. Мәметова; улица М. Мақатаев; улица М. Әуезов; улица Оңалбай Әлім; улица Сүйінбай; улица Ш. Уәлиханов.";
Избирательный участок № 413 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Коккайнар, улица Байтерек № 97 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Көкқайнар:
улица Атырау; улица Бәйтерек; улица Банная; улица Строительная; улица Т. Бокин; улица Цветочная; улица Ш. Құдайбердіұлы; улица Ы. Ноғайбаев; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Батыр; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нариман; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нариман-2.";
Избирательный участок № 970 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Жапек батыр, микрорайон "Школьный", Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 51" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Жапек батыр:
Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жомарт; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Куншуак-Агро; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Мекен жай; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нурахын; микрорайон Школьный.";
Избирательный участок № 1055 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Көкқайнар, улица Бәйтерек № 97 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: село Көкқайнар:
Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Береке-Д; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Гулдары; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Генофонд; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жаркын жастар; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жер-Ана; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жеңістау; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Көкжайлау; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нұр-Атакент; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Райымбек батыр; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Юрист.";
Избирательный участок № 1009 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Мухаметжан Туймебаев, дача Акжол, улица Бөгенбай батыра № 3156, товарищество с ограниченной ответственностью "Menin Mektebim".
Границы избирательного участка: село Мухаметжан Туймебаев:
Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Акжол садовод; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ветеран.";
Избирательный участок № 414 изложить в следующей редакции:

"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байкент ауылы, № 3 шағын ауданы, № 13 ғимарат, "Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны, мәдениет үйінің фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байкент ауылы:
Абай көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2,4/3, 4/4, 5, 6, 6/2, 7/1, 7/4, 8, 8/2, 9, 9Б, 10, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20, 21, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 26/4, 27, 27/1, 27/2, 28/2, 28/4, 29/2, 29/3, 30, 30/1, 30/3, 30/4, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 35/1, 35/2, 35/3,35/4, 36, 37, 37 А, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/2, 40А, 41, 41А, 41/1, 41А, 42, 42/2; Ақ бұлақ көшесі; Алатау көшесі; Алтын Дән көшесі; Арал көшесі; Ардагер көшесі; Достық көшесі; Жастар көшесі; Жетісу көшесі; Жұмбақтас көшесі; Құлагер көшесі; Наурыз көшесі; Өркениет көшесі; Өркен көшесі; Рахат көшесі; Самал көшесі; Самұрык көшесі; Тәуелсіздік көшесі; Тың Дала көшесі; Шұғыла көшесі; Ынтымақ көшесі; № 3 ықшам ауданы.";
№ 415 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байкент ауылы, № 2 шағын ауданы, № 1 ғимарат, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "№ 10 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байкент ауылы:
Абай көшесі 44 А, 46, 46 А, 47, 47/1, 47/2, 47/5, 47/6, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Ақниет көшесі; Алтай көшесі; Бәйтерек көшесі; Бейбітшілік көшесі; Болашақ көшесі; Гагарин көшесі; Ескелді би көшесі; Жамбыл көшесі; Жеңіске 30 жыл көшесі; Жерұйық көшесі; Қабанбай батыр көшесі; Құрманғазы көшесі; Маусым көшесі; Мәлік Ғабдуллин көшесі; Сарыарқа көшесі; № 1 ықшам ауданы; № 2 ықшам ауданы.";
№416 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байкент ауылы, Доскеев ықшам ауданы № 170 Б, "NOVA INVEST" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байкент ауылы:
Атамекен көшесі; Доскеев ықшам ауданы; Жібек жолы көшесі; Жолбарысты көшесі; К. Цеткин көшесі; Шоқан Уалиханов көшесі; Іле көшесі; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Виктория; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Дружба; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Коктем; Бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Черемушки.".

"Место нахождение избирательного участка: село Байкент, микрорайон № 3, здание № 13, Государственное коммунальное казенное предприятие "Районный дом культуры акима Илийского района", фойе дома культуры.
Границы избирательного участка: село Байкент:
улица Абай № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6/2, 7/1, 7/4, 8, 8/2, 9, 9 Б, 10, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20, 21, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 26/4, 27, 27/1, 27/2, 28/2, 28/4, 29/2, 29/3, 30, 30/1, 30/3, 30/4, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36, 37, 37 А, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/2, 40 А, 41, 41 А, 41/1, 41 А, 42, 42/2; улица Ақ бұлақ; улица Алатау; улица Алтын Дән; улица Арал; улица Ардагер; улица Достық; улица Жастар; улица Жетісу; улица Жұмбақтас; улица Құлагер; улица Наурыз; улица Өркениет; улица Өркен; улица Рахат; улица Самал; улица Самұрык; улица Тәуелсіздік; улица Тың Дала; улица Шұғыла; улица Ынтымақ; микрорайон № 3.";
Избирательный участок № 415 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Байкент, микрорайон № 2, здание № 1, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 10" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", фойе школы.
Границы избирательного участка: село Байкент:
улица Абай 44 А, 46, 46 А, 47, 47/1, 47/2, 47/5, 47/6, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82; улица Ақниет; улица Алтай; улица Бәйтерек; улица Бейбітшілік; улица Болашақ; улица Гагарин; улица Ескелді би; улица Жамбыл; улица Жеңіске 30 жыл; улица Жерұйық; улица Қабанбай батыр; улица Құрманғазы; улица Маусым; улица Мәлік Ғабдуллин; улица Сарыарқа; микрорайон № 1; микрорайон № 2.";
Избирательный участок № 416 изложить в следующей редакции:
"Место нахождение избирательного участка: село Байкент, микрорайон Доскеева № 170 Б, товарищество с ограниченной ответсвенностью "NOVA INVEST".
Границы избирательного участка: село Байкент:
улица Атамекен; микрорайон Доскеева; улица Жібек жолы; улица Жолбарысты; улица К. Цеткин; улица Шоқан Уалиханов; улица Іле; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Виктория; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Дружба; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Коктем; Потребительский кооператив садоводческих товариществ: Черемушки.".

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Жаксымбетов

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Илийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Жаксымбетов