"Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 3-145 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 ақпандағы № 14 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 ақпанда № 6209-05 болып тіркелді
Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің "Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 3-145 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Іле ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Іле ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Іле ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Жаксымбетов
Іле ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 ақпандағы № 14 қаулысына қосымша
Іле ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Өтеген батыр ауылдық округі бойынша:
1) Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 16, № 7 орта мектептің акті залы.
2) Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов көшесі № 12, № 13 орта мектептің акті залы.
3) Қарасу ауылы, Рысқұлбеков көшесі № 38, № 24 лицейдің акті залы.
2. Байсерке ауылдық округі бойынша:
1) Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 14 б, № 28 гимназияның акті залы.
2) Али ауылы, Бұқар жырау көшесі № 2, № 22 орта мектептің акті залы.
3. Қараой ауылдық округі бойынша:
1) Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі № 9, ауылдық мәдениет үйі.
2) Қосөзен ауылы, Абай көшесі № 1, № 14 орта мектептің акті залы.
3) Нұрғиса Тілендиев ауылы, Алматы көшесі № 32, № 26 орта мектептің акті залы.
4. Байкент ауылдық округі бойынша:
1) Байкент ауылы, "3-ықшам аудан", № 13, аудандық мәдениет үйі.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Илийского района Алматинской области от 13 марта 2015 года №3-145 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе"
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 3 февраля 2025 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 февраля 2025 года № 6209-05
Акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Илийского района Алматинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе" от 13 марта 2015 года № 3-145 (зарегистрировано в Реестре государтсвенной регистрации нормативных правовых актов за №3118) следующие изменения и дополнения.
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики Илийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Илийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Илийского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Жаксымбетов
Приложение к постановлению акимата Илийского района от 3 февраля 2025 года № 14
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Илийском районе
1. По сельскому округу Отеген батыр:
1) село Отеген батыр, улица Титова № 16, актовый зал средней школы №7.
2) село Отеген батыр, улица Ажимуратова № 12, актовый зал средней школы № 13.
3) село Карасу, улица Рыскулбекова № 38, актовый зал лицея № 24.
2. По Байсеркенскому сельскому округу:
1) село Байсерке, улица Бейбитшилик № 14 б, актовый зал гимназий № 28.
2) село Али, улица Бухар жырау № 2, актовый зал средней школы № 22.
3. По Караойскому сельскому округу:
1) село Караой, улица Бейбитшилик № 9, сельский дом культуры.
2) село Косозен, улица Абая № 1, актовый зал средней школы № 14.
3) село Нургиса Тилендиева, улица Алматы № 32, актовый зал средней
школы № 26 .
4. По сельскому округу Байкент:
1) село Байкент, "3-микрорайон" № 13, районный дом культуры.

5. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақсай ауылы, Достық көшесі № 10, ауылдық мәдениет үйі.
2) Екпінді ауылы, Қобыланды батыр көшесі № 45, Т. Айбергенов атындағы № 48 орта мектептің акті залы.
3) Жауғашты ауылы, Абай көшесі № 3, № 27 орта мектептің акті залы.
6. А.Тоқпанов ауылдық округі бойынша:
1) А.Тоқпанов ауылы, Б.Сейдалиев көшесі № 117, № 42 орта мектептің акті залы.
2) Жайнақ ауылы, Школьная көшесі № 4, № 31 орта мектептің акті залы.
7. Ашыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Молдағұлов көшесі № 14, № 19 орта мектептің акті залы.
2) Жапек батыр ауылы, Қ.Алтаев көшесі № 138 А, №36 орта мектептің акті залы.
3) Көкқайнар ауылы, Байтерек көшесі № 97А, № 44 орта мектептің акті залы.
4) Төле би ауылы, А.Қарсақбаев көшесі № 16А, № 37 орта мектептің акті залы.
8. Күрті ауылдық округі бойынша:
1). Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі № 31, ауылдық мәдениет үйі.
9. Боралдай кенті бойынша:
1) Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1, № 17 орта мектептің акті залы
2) Боралдай кенті, Аэродромная көшесі № 4 Г, № 23 орта мектептің акті залы.
3) Боралдай кенті, Байзаков көшесі № 59, № 40 орта мектептің акті залы.

5. По сельскому округу Аксай:
1) село Аксай, улица Достык №10, сельский дом культуры.
2) село Екпинди, улица Кобылан батыра № 45, актовый зал средней школы
№ 48, им.Т.Айбергенова.
3) село Жаугашты, улица Абая № 3, актовый зал средней школы № 27.
6. По сельскому округу А.Токпанова:
1) село А.Токпанов, улица Б.Сейдалиева № 117, актовый зал средней
школы № 42.
2) село Жайнак, улица Школьная № 4, актовый зал средней школы
№ 31.
7. По Ащибулакскому сельскому округу:
1) село Мухаметжана Туймебаева, улица Молдагулова № 14, актовый зал средней школы № 19.
2) село Жапек батыра, улица К.Алтаева № 138 А, актовый зал средней школы № 31.
3) село Коккайнар, улица Байтерек № 97 А, актовый зал средней школы № 44.
4) село Толе би, улица А.Карсакбаева № 16 А, актовый зал средней школы № 37.
8. По Куртинскому сельскому округу:
1) село Акши, улица Д. Кунаева № 31, сельский дом культуры.
9.По поселку Боралдай:
1) поселок Боралдай, улица Бостанова № 1, актовый зал средней школы № 17.
2) поселок Боралдай, улица Аэродромная № 4 Г, актовый зал средней школы № 23.
3) поселок Боралдай, улица Байзакова № 59, актовый зал средней школы № 40.