Бородулиха аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 29-2-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 қаңтарда № 409-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "Бородулиха ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 28 қарашадағы № 23-2-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30913 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха аудандық мәслихат төрағасы
С. Урашева

О признании утратившим силу решения Бородулихинского районного маслихата
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13 января 2025 года № 29-2-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 14 января 2025 года № 409-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бородулихинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бородулихинскому району" от 28 ноября 2022 года № 23-2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30913).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Председатель Бородулихинского районного маслихата
С. Урашева