Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 51/01 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін сатып алынатын азық-түлік тауарларының шекті сауда үстемесін және тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 5 наурыздағы № 25/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 12 наурызда № 181-20 болып тіркелді
Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 8 сентября 2023 года № 51/01 "Об утверждении предельной торговой надбавки и перечня закупаемых продовольственных товаров для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары"
Постановление акимата области Ұлытау от 5 марта 2025 года № 25/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 12 марта 2025 года № 181-20
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ұлытау облысы әкімдігінің "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін сатып алынатын азық-түлік тауарларының шекті сауда үстемесін және тізбесін бекіту туралы" 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 51/01 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 47-20 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении предельной торговой надбавки и перечня закупаемых продовольственных товаров для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары" от 8 сентября 2023 года № 51/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 47-20) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Ұлытау облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлытау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысы әкімінің міндетін атқарушы У. Усенов
Ұлытау облысы әкімдігінің

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области Ұлытау У. Усенов
Приложение
к постановлению
акимата области Ұлытау