Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 21 ақпандағы № 11/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 ақпанда № 6720-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 21 ақпандағы
№ 11/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы №16/01 "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27262 болып тіркелген).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 тамыздағы № 53/01 "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 16/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29176 болып тіркелген).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 07/01 "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 16/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-0-6354 болып тіркелген).
4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 78/01 "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 16/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы.
5. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 94/03 "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 16/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 21 февраля 2025 года № 11/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 февраля 2025 года № 6720-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
Акимата Карагандинской области
от 21 февраля 2025 года
№ 11/01
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года №16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27262).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 17 августа 2022 года № 53/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года № 16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №29176).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 27 января 2023 года № 07/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года № 16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-0-6354).
4. Постановление акимата Карагандинской области от 24 октября 2023 года № 78/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года № 16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы".
5. Постановление акимата Карагандинской области от 22 декабря 2023 года № 94/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года № 16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы".