Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 қазандағы № 338 "Қарағанды облысының Қарағанды және Саран қалаларындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 ақпандағы № 258 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 наурызда № 6726-09 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "Қарағанды облысының Қарағанды және Саран қалаларындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 5 қазандағы № 338 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4989 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 27 ақпандағы
№ 258
шешіміне 1-қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2018 жылғы 5 қазандағы
XVIII сессиясының № 338 шешіміне
3-қосымша
Қарағанды облысының Саран қаласында бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 27 ақпандағы
№ 258
шешіміне 2-қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2018 жылғы 5 қазандағы
XVIII сессиясының № 338 шешіміне
4- қосымша
Саран қаласы
Бағалау аймақтарының №
Бағалау аймақтарының сипаттауы
Түзету коэффициенттері
I
003, 004, 005, 007 есептік кварталдар - қаланың орталық бөлігі;
ішінара 001 - Макаренко көшесінің солтүстіктегі аумақ - бас жоспар бойынша жеке тұрғын үй секторын перспективалық құрылысы;
ішінара 046 – Чкалов көшесі мен теміржол арасында орналасқан нысандар; Рабочая көшесі мен теміржол арасында.

О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 5 октября 2018 года № 338 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городах Караганда и Сарань Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2025 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2025 года № 6726-09
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городах Караганда и Сарань Карагандинской области" от 5 октября 2018 года № 338 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4989) следующие изменения:
пункт 3 исключить;
приложения 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение 1 к решению
Карагандинского
областного маслихата
от 27 февраля 2025 года
№ 258
Приложение 3
к решению XVIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 5 октября 2018 года № 338
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки в городе Сарань Карагандинской области
приложение 2 к решению
Карагандинского
областного маслихата
от 27 февраля 2025 года
№ 258
Приложение 4
к решению XVIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 5 октября 2018 года № 338
Город Сарань
№ оценочной зоны
Описание оценочных зоны
Поправочный коэффициент
I
учетные квартала 003, 004, 005, 007- центральная часть города;
частично 001- территория севернее улица Макаренко - перспективная застройка индивидуального жилого сектора по генеральному плану;
частично 046 – объекты, расположенные между улицей Чкалова и железной дорогой; между улицей Рабочая и железной дорогой.

2,00
II
027, 028, 029 Ақтас кенті.
1,70
III
001 - индустриялық аймақ, Шығыс өнеркәсіптік аймағы,
010, 011, 046 Саран, Күзембаев атындағы шахталардын, Солтүстік, Оңтүстік өнеркәсіптік аймақтары.
1,40
IV
002, 006, 008, 012, 013 Финский тұрғын алабы, 016, 017, 055;
ішінара 001 - бас жоспар бойынша жеке тұрғын үй секторын перспективалық құрылысы, 006 есеп кварталының шығысында.
1,30
V
ішінара 001 - резервтік және өзге де қала құрылысы қызметіне тартылмаған;

2,00
II
027, 028, 029 поселок Актас.
1,70
III
001 - индустриальная зона, промышленная зона Восточная,
010, 011, 046 промышленные зоны Северная, Южная, шахт Саранская, имени Кузембаева.
1,40
IV
002, 006, 008, 012, 013 жилой массив Финский, 016, 017, 055;
частично 001 – перспективная застройка индивидуального жилого сектора по генеральному плану, восточнее учетного квартала 006.
1,30
V
частично 001 - резервные и иные, не вовлеченные в градостроительную деятельность;

009, 013 Угольная тұрғын алабы, 014, 015, 022, 023, 024, 025, 026, 036-040, 043, 044, 045, 049, 053.
1,00

009, 013 жилой массив Угольная, 014, 015, 022, 023, 024, 025, 026, 036-040, 043, 044, 045, 049, 053.
1,00