"Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 39 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 253 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 19 мамырда № 6770-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 39 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6306 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Букенов

О признании утратившим силу решения Карагандинского городского маслихата от 7 апреля 2021 года № 39 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Караганде"
Решение Карагандинского городского маслихата от 30 апреля 2025 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 мая 2025 года № 6770-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского городского маслихата от 7 апреля 2021 года № 39 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Караганде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6306).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Букенов